ZAAILANDEN HANDELSHUIS WOONHUIS Uit ter hand te koop: Woonhuis en Tuin WOONHUIS Kantoorbediende Rijtuigen en Wielen Huis: J. LOCUS, Pulpen! Pulpen! TE HUREN TERSTOND. OCCASIEN: Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop TE BEKOMEN. Nijverheidsgrond, TE AELST, TE BEKOMEN Wede Ruyssinck-Blondin, Te koop per occasie. MAGAZIJN G. Van Molle-Delmotte, Bij sterfgeval. Openbare verkooping van goede en van eenen BOSCH, te Baerdegem. De Notaris BRECK POT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagenopenbaarlyk verkoopen, de vol gende Goederen, te welen: Eeno party Land, to Baerdegem, op liet Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 337. mol eenc grootte van 30 aren 70 centiaren en volgens meting groot 31 aren 80 centiaren, palende oost de weduwe Ivarel Lo- dewijk Moens-Buvle, zuid Alphonse Raemdonek-Van Biesen, west Jufrouw Anaïs Van Biesen en noord met bulf gracht Félix Cornelis-Van Biesen. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 15 aren 92 cent. Boomp: ijs 25 00 frs. Oostdeel 15 aren 88 cent. Boomprijs 25-00 frs. In gebruik bij Joseph Van der Straclen-Becckman,\e Baerdegem. aan 50 frs. 's jaars 2. Kcno partij Land. gelegen te Baerdegem, op bet Boschveld, gekend bij kadaster sectio A, nummer 371a. met eene grootte van 32 aren 70 centiaren en volgens no- lin" "root 32 aren 54 centiaren, palende oost Jufvrouw Anaïs Van Biesen, zuid .1 B Alexander Timmerman en JanMonnc, west Donatus Keymeulen en noord Me vrouw Canserelto. Verdeeld in 2 dcclen Westdeel 16 aren 08 centiaren. Oostdeel 16 aren 46 centiaren. In gebruik bij Philemon Pie ters Bccckman, te Baerde gem, aan 50 frs. 's jaars. 3. Eenc partij Land, gelegen te Baerdegem, op bet Boschveld, geker.d bij kadaster sectie A. nummers 3S~, 383 cn 334, met eenc grootte van 67 aren 30 centiaren, losbaan naast den Steenweg bijbegrepen en volgens meting groot 57 aren 53 centiaren, losbaan naast den Steenweg niet bijbegrepen en deze nevenst het land half baan medegemeten, palende in zijn geheel oost Mevrouw Canseretlo, zuid Donatus Keymeulen. Philemon Pieters- Beeckman en Joseph Van der Straelcn-Beeckman, west Fidélo Verstraeten-De Nil en d'lieer Henri Joostcns- Van Langenhove, noord denzelven heer Henu Jooslens- Van Langenhove en Alphonse Raemdonek-Van Biesen. Verdeeld in 3 deelen Oostdeel 16 aren 17 centiaren. Middendeel 21 aren 50 centiaren. Westdeel 19 aren 85 centiaren. In gebruik bij Philemon Pieters-Beeckman, te Baerde gem, aan 90 frs. 's jaars. 4. Eene partij Land.gelegen te Baerdegem, op het Bin- noveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 211 en 212, groot 32 aren 30 centiaren en volgens meting groot 34 aren 96 centiaren,palende oost de gebroeders Malthys, zuid koop 5 met half Beek en Petrus Doorns, west de Ge meente Moorsel en noord bel Weldadigheidsbureel van Baerdegem. Verdeeld in 2 deelen Wcsthelft 16 aren 01 cent. Boomprijs fr. 30 00. Oostbei ft 18 aren 95 cent. Boomprijs fr. 90-00. In gebruik bij Philemon Pieters-Beeckman, te Baerde gem, aan 50 fr. 's jaars. 5. Eene partij Bosch, gelegen te Baerdegem, op bet Binneveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 216, met eene grootte van 26 aren 20 centiaren en volgens roe- tjngroot 26 aren 04 centiaren, palende oost cn zuid Xavear Van Mol, west Petrus Doorns en noord den vier den koop. Boomprijs fr. 650-00. Onmiddelijke ingebruiklreding. 6. Een eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op liet Wolfland, gekend bij kadaster sectie D, nummer 14, met eene grootte van 47 aren 30 centiaren en volgens meting groot 45 aren 90 centiaren, palende oost Hortense Van der Straetcn. zuid Paulina Reyntens, west Auguste en Charles Louis Sclieerlinckx cn noord de Kammeslraat. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 22 aren 54 centiaren. Oostdeel 23 aren 36 centiaren. In gebruik bij Joseph Van der Straeten-Beechman, le Baerdegem, aan 70 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Woensdag 13 ,0os Verblijf Woensdag 27 Mei 1JU Telkens om 3 uren namiddag, ter eslaminet van Verdeeld in 14 loten volgens grondplan afge schetst op bijzondere plakbrieven, opgemaakt door den heer Bernard Goct/ials, Grond- en Gebouw meter te Aclst, als volgt: 1® lot: Hot Woonhuis mot Afhankelijkheden en Hof, groot 8 aren 79 centiaren, ten voorhoofde aan de Hoogstraat en hebbende eeno uitrede ter breedte van 8 meters in de Sinte Annastraat 2° lot: Een perceel Bouwgrond, groot 1 aar 20 c. 18 16 i4 12 - 10 08 - 06 04 x 02 70 - 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groole vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatson, grooten Kelder, voorzien van Pomp-en Regenwateren, gestaan en gelegen in do Molenstraat, gekadastreerd wijk A, nummer 484a, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Jullien Van Molle, van de andere zijde aan Jufvrouwen Wauthier en van achter ook aan de Juff. Wauthier. Bewoond en gebruikt door den heer Louis De Schryter. Tweede en laatste zitdag: Zaterdag 16 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. 14® lot uitmakende den hoek der Sinlo Annastraat en der Baan leidende naar de Statie, groot i aar S7 centiaren. De loten 2 tot cn met 13 hebben straatwaarts eene breedte van 5 meters. Voorschreven eigendom is laatst bewoond ge weest door wijlen Dame Hendrickx- Van Seve rer. Stad Aelst. Tweede koop. Eenen Nijverheidsgrond, allervoordeeligst ge legen aan den Tragel der Vaart, bekend bij kadaster wijk C. nummer 965b, met eene grootte van 1 heclaar 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuidc het nieuw Gasge- siicht, ten weslc aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Filteries Rcunis en ten noorde aan den heer Charles Liénart en den heer Armand Terrier- Verburght. Door zijne goede ligging aan de Dendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzerenwcg. is voormeld perceel grond zeer wel geschikt tol het oprichten van Fabrieken of Nij- verheidsgcstichlen. EENIGE ZITDAG Zaterdag 9 Mei 1908 Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over staan van den heere Vrederechter des kantóns Aelst, in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koophandelshuis, allerbest gestaan en gelegen ten vooihoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat. gekadastreerd wijk A, nummers Ï28b en 723f, met ccne grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eeno zijde naast de vaart aaa liet huis van de heeren Schoonjans, van de andere zijde in de St. An nastraat aan hetger e van Dame Eduard Pijeken van achter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 33 meters voorgevel voorzien van Pomp- en Regcwater, schoon drooge Kelderingcn, gaz in alle plaatsen, hebbende gelijkvloers grooten Winkel met vijf groole vitrienen cn deur in spie gelglas, ingangen zicht gevende op de vaart, Corridoor, Eerplaats, Salon, Keuken, Waschhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden, Koer, Koets plaats uitgevende met Koetspoort in dc St. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en Bij woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van een met BOOMGAARD, te AELST-MIJLBERE, Breedestraat. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wie liet behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen: Een nieuw gebouwd Woonhuis, dienstig voor alle bedrijven, met schoonen Bouwgrond, ter straat, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat, nabij den ouden Dendermondschen- steenweg, groot 8 aren 7 centiaren, palende oost de kinderen Van de Velde, zuid de Straat, west Jufvr. wed® Constant Michiels cn noord Mr Joan nes Riga. Gebruikt door don eigenaar Mr Carolus Huyle- broeck-Van Kct. Onmiddelijke in gebruik treding. ZITDAGEN >"ste' Mei 1908. Verblijf Maandag 18 Telkens om 2 uren namiddag, In den Bonten Os, bij Mr Jan Van Kette Aalst-Mijlbeke, aan den ouden Dendermondschensteenweg. Schoone VILLA met uitgemuurden HOF, groot 2300 meters vierkant, beplant met allerbeste soorten Fruitboomen, TweeDruifserren en Veran- dha; gestaan en gelegen aan don Avenue des Fougères, N° 1Aalst, op vijf minuten afsland der Statie van den IJzerenweg. Voor de conditiën wende men zich ter bovenge melde Avenue des Fougères, Nr i, Aalst. Schoon VOITUURKEN met Kap voor Po- ney, goede Ressortharre, dubbel Poort, 2 m. 85 hoog op 2 m. 60 breed. Te koop bij J.-B. Megancic, Dorp, Kerkxken. 20,000 kilos schoone BETTERAVEN, aan eenen voordeeligen prijs. Zich te bevragen te Aalst, ln de Nieuwstraat Nr 36. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Ael3t, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan huizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. den beer Romy Pollyn-Joostens, Brouwer, schoone Kamers, verders ruime Boven magazijnen cn recht over de Kerk, te Baerdegem. groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart en Bij licitatie. Openbare verkooping van een zeer schoon te NIEIT WERKERKEN, Dorp. De Notaris LIMPENS, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van eersten Aan leg te Dendermonde. zal ten overstaan van d'heer Vrederechter des kantons Aalst en met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen 1° Een schoon Woonhuis (dienstig voor alle bedrijven) met Hof en verdere Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, Dorp, ge kadastreerd sectie C, nummers 747a en 746a, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, palende oost Mr Jozef Lauwereys, zuid de Straat, west Mr Victor Coppens, noord koop 2 hierna. 2° Een zeer goede Tuin, gelegen te Nieuwerker- ken, Dorp, ten noorde van voormeld Woonhuis, gekadastreerd sectie C, nummer 745b, met eene grootte van 8 aren. Recht van samenvoeging der twee koopen. Voormelde goederen zijn onbewoond en onge bruikt. Enkele zitdag Zaterdag 9 Mei 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Voor verdere inlichtingen en nazicht van 't ko hier van lasten zich te wenden ter studie van genoemden Notaris Limpens en ter studie van den Notaris Schelfhout, te Oordegem. bij uitscheiding van bedrijf, 2 goede onlangs nieuwe Karren, zijnde eene Ressort- en Stort- karre, kunnende elk van 1500 tot 1800 kilos dra gen, alsook een goed Paardengareel en twee Kussens, bij Joannes Dullaers, Gentschensteen- weg. Erondegem. bij d'heer Petrus Van Mossevelde, te Aelst, aan de Nieuwstratpoort, allerbeste ZAVEL, als ook HAIR voor Moortel. Voor nadere inlichtingen en kennisneming van de plans en verdeeling der goederen en verkoop voorwaarden begeve men zich ter studie van ge noemden Notaris Breckpot, te Aalst, aan do Graanmarkt. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen EN B O XT W C3- K. 01ST 3D B KT TE IIOFSTA DE, alsmede van eenen aan den Tragel der Vaart. De Notaris DE GHEEST, te A^lst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den lieer Vrederechter der kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Gemeente Ho/stade. Eerste koop. Eenen schoonen Eigendom, bestaande uit Woon huis met Hof, alsmede uit Bouwgronden, gestaan en gelegen aan de Hoogstraat of Steenweg van Aelst naar Dendermonde, groot volgens meting 24 aren 46 centiaren cn gekadastreerd wijk A, nummers 1107a, 1158b en deel van numm. 1107b, palende ten ooste aan de Sinte Annastraat en aan den heer Leo Schampheleer, ten zuide aan den Steenweg, ten westo aan den heer Doctor Do Naeyer cn ten noorde aan de Baan leidende naar de Statie. Koopwarcnstatie is allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van alle bedrijven. Bewoond en gebruikt door den medeverkoopep heer Edmond Rumbaul-Mertens, koopman in coloniale waren. N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ur" ™ml4'",B' I„ge!teld frs. 8000 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerdo Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op don Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eone zijde aan liet hnis der heeren Schoonjans, van andere zijde aan dame Eduard Pijck en van achter aan den eersten koop. Bewoond ea gebruikt door d'heer Joseph Burssens, Havenmeester. Ingesteld fr. 3o00 3. Een Woonhuis alsnu ten deele dienende tot Maga zijn met Stalling voordrij paarden,gestaan en gelegen in dc St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011 met eene grootte van 80 centiaren, palende van dc eene zijde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan Jufvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W® Constant Van Kerckhove en aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeeige naar heer Edmond Rumbaut-Mertens en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. Ingesteld frs. 1500 4. Een Huis met verdere Gebouwon, Hof en Koetspoort gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Moorsel, in de nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand, gekadastreerd wijk E, nummer 980h2, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende van de ccne zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zijde aan hel woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerij van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door den heer Franciscus Van Driessche. Dit Huis is door zijne uitgestrektheid en groote ingang poort, ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van alle Ingesteld 1». Si» i«te kwaliteit van Cimentbuizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kinderen Van der Haegen, KEIZER, te Hofstado. beschikkende over ledige uren 's avonds, biedt zich aan tot verrichten van schrijfwerk. Zich te bevragen ten Bureele dezer. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van goede nieuwe te AELST, Genlschensteemoeg, 48. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal ten huize van Mr Joannes De Moor, te Aalst. Gentscben- steenweg, 48, op Maandag 18 Mei 1908, om 8 uren voormiddag, in het openhaar verkoopen, de nagemelde nieuwe voorwerpen Bloemwagen met kap (breed geloop), vorvoer- kracht 4000 tot 5000 kgr.. Voermanswagen (half breed geloop) voor 1 of 2 paarden, deze twee wa gens zijn op ressort, 2 Camions (smal geloop) voor een paard), enkele Bierwagon (half breed geloop), voor i of 2 paarden, Ressortkarre (dienstig tot alle gebruiken, 4 koppelen Vierduimerswielen (hoogte 1 m. 45), 3 koppel Wielen (smal geloop, hoogte 1 m. 45), i koppel Vierduimerswielen (hoogte 0 m. 90), 3 koppelen Wielen (half breed geloop) hoogte 0 m. 90, 6 koppelen Wielen voor Ressort karren van alle soorten, 1 koppel Wielen voor Melkkarren, 3 koppel Wielen voor Ressortkarren, voortrein met berre van Drijwielkarre (gansch in orde); Handkarre, 3 Ressortkarren en 8 Bra ken. Al doze wielen zijn zeer goed beslegen. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden, met tijd van betaling, mits te stel len goede en gekende borg. 21, Lange Zoutstraat en Hoek der St. Jorisstraat. AELST. Tor gelegenheid van Sint Marten en andere Feestdagen, alsook met de vergrooting der Maga zijnen grooten keus van schoon nieuw SPEELGOED en andere VOORWERPEN voor Geschenken, aan zeer voordeeiige prijzen. Twee ten honderd wordt gegeven op eiken aan koop te vernemen in Koopwaren met Nieuwjaar. TE BEKOMEN BIJ Vischhandelaarster. Eerste kwaliteit van Bloem-, Kool-, Gras- en Hovenierszaden, aan zeer voordeeiige prijzen Een RIJTUIG, (Coupé), bij Fr. Heyndrickx- Counet, Zoutstraatpoort, 29, Aalst, Van heden af. verkoop van boste PULPEN van Wit touch - Selzaate en Sas van Gent (Holland), voor leveriDg in October en November, aan den prijs van den dag. BENOIT VAN DER HAEGHEN, HOFSTADE, (Blekte). van Kindervoituren van 't beste fabriek van België. 30, Molenstraat, Aelst. Algemeen fabriek van Lederen Transmissie- Riemen. Depot van Katoeue-Balata-en Kemelshare-Riemen Harnassuren voor Pracht- en Werkpaarden en verders alle Benoodigheden welke de Zadelmakerij betreft.

Notariaat | 1908 | | pagina 2