ZAAILANDEN WOONHUIS HANDELSHUIS perceel LAND Em.Paerewyck-DeSmet Uit ter hand te koop: Verschen Paling Huis: J. LOCUS, PulpenPulpen! Nijverlieidsgrond, TE HEREN TERSTOND. OCCASIËN: Vit ter hand te koop. TE BEKOMEN VIT TER HAMD te KOOP MAGAZIJN G. Van Molle-Delmotte, Wed' Ruyssinck-Blondin, Joseph KEPPENS, Bij sterfgeval. Openbare verkooping van goede en van eenen BOSCH, te Baerdegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagoD,openbaarlijkverkoopen.de vol gende Goederen, te weten: 1. Eene partij Land, te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 337, mét eene grootte van 30 aren 70 centiaren en volgens meting groot 3t aren 80 centiaren, palende oost de weduwe Karei Lo- dewijk Moens-Buyle, zuid Alphonse Raemdonck-Van Biesen, west Jufrouw Anaïs Van Biesen en noord met half gracht Félix Cornelis-Van Biesen. Verdeeld in 2 deelen West deel 15 aren 92 cent. Boomprijs 25-00 frs. Oostdeel 15 aren 88 cent. Boomprijs 25-00 frs. In gebruik bij Joseph Van der Straeten-Beechmante Baerdegem, aan 50 frs. 's jaars 2. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 371a, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren en volgens me ting groot 32 aren 54 centiaren, palende oost Jufvrouw Anaïs Van Biesen, zuid J. B. Alexander Timmerman enJanMonné, west Donalus Keymeulen en noord Me vrouw Canserette. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 16 aren 08 centiaren. Oostdeel 16 aren 46 centiaren. In gebruik bij Philemon Pieters-Beechman, te Baerde gem, aan 50 frs. 's jaars. 3. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 382, 383 en 384, met eene grootte van 67 aren 30 centiaren, losbaan naast den Steenweg bijbegrepen en volgens meting groot 57 aren 53 centiaren, losbaan naast den Steenweg niet bijbogrepen en deze nevenst het land half baan medegemeten, palende in zijn geheel oost Mevrouw Canserette, zuid Donatus Keymeulen, Philemon Pieters- Beeckman en Joseph Van der Straelen-Beeckman, west Fidéle Verstraeten-De Nil en d'heer Henri Joostens- Van Langenhove, noord denzelven heer Henri Joostens- Van Langenhove en Alphonse Raemdonck-Van Biesen. Verdeeld in 3 deelen Oostdeel 16 aren 17 centiaren. Middendeel 21 aren 50 centiaren. Westdeel 19 aren 85 centiaren. In gebruik bij Philemon Pieters-Beechman, te Baerde gem, aan 90 frs. 's jaars. 4. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Bin- neveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 211 en 212, groot 32 aren 30 centiaren on volgens meting groot 34 aren 96 centiaren,palende oost de gebroeders Malthys, zuid koop 5 met half Beek en Petrus Doorns, west de Ge meente Moorsel en noord het Weldadigheidsbureel van Baerdegem. Verdeeld in 2 deelen Westhelft 16 aren 01 cent. Boomprijs fr. 30 00. Oosthelft 18 aren 95 cent. Boomprys fr. 90-00. In gebruik by Philemon Pieters-Beechman, te Baerde gem, aan 50 fr. 's jaars. 5. Eene partij Bosch, gelegen te Baerdegem, op het Binneveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 216, met eene grootte van 26 aren 20 centiaren en volgens me ting groot 20 oren 04 centiaren, palende oost en zuid Xavecr Van Mol, west Petrus Doorns en noord den vier den koop. Boomprijs fr. 650 00. Onmiddelijke ingebruiktreding. 6. Een eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Wolfland, gekend bij kadaster sectie D, nummer 14, met eene grootte van 47 aren 30 centiaren en volgens meting groot 45 aren 90 centiaren, palende oost Hortense Van der Straeten, zuid Paulina Royntens, west Auguste en Charles Louis Scheerlinckx en noord de Kammestraat. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 22 aren 54 centiaren. Oostdeel 23 aren 36 centiaren. In gebruik by Joseph Van der Straeten-Beechman, te Baerdegem, aan 70 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Woensdag 13 M ,QAR Verblijf Woensdag 27 Mei iyuö" Telkens om 3 uren namiddag, ter esiaminet van den heer Remy Pollyn-Joostens, Brouwer, recht over de Kerk, te Baerdegem. Voor nadere inlichtingen en kennisneming van le plans en verdeeling der goederen en verkoop voorwaarden begeve men zich ter studie van ge noemden Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen EN BOITWQBONDEN" TE HOFSTADE, alsmede van eenen TE AELST, aan den Tragel der Vaart. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vrederechter der kantons Aalst, in het openbdar verkoopen Gemeente Hof stade. Eerste koop. Eenen schoonen Eigendom, bestaande uit Woon huis met Hof, alsmede uit Bouwgronden, gestaan en golegen aan de Hoogstraat of Steenweg van Aelst naar Dendermonde, groot volgens meting 24 aren 46 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummers 1107a, 1158b on deel van numm. 1107b, palende ten ooste aan de Sinto Annastraat en aan den hoer Leo Schampheleer, ten zuide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Doctor De Naeyer en ten noorde aan de Baan leidende naar de Statie. Verdeeld in 14 loteu volgens grondplan afge schetst op bijzondere plakbrieven, opgemaakt door den heer Bernard GoethalsGrond- en Gebouw meter te Aelst, als volgt: 1* lot: Het Woonhuis met Afhankelijkheden en Hof, groot 8 aren 79 centiaren, ten voorhoofde aan de Hoogstraat en hebbende eene uitrede ter breedte van 8 meters in de Sinte Annastraat 2° lot: Een perceel Bouwgrond, groot 1 aar 20 c. 3° - - 1 - 18 - 4" 1 16 5® - - - - 1 - 14 6° 1 - 12 7® - 1 10 8® - - - 1 08 - 9®. - 1 06 10® 1 04 11® - - - 1 02 - 12® i n 13® 1 70 14® lot uitmakende den hoek der Sinte Annastraat en der Baan leidende naar de Statie, groot 1 aar 87 centiaren. Instelsommen Eerste koop: 1® Lot. Ingesteld frs. 8000. 2® Lot. niet ingesteld. 3® Lot. Ingesteld frs. 250. 4® Lot. - 200. 5e Lot. 200. 6® Lot. 200. 7® Lot. - 200. 8° Lot. 200. 9® Lot. - 150. 10e Lot. - 150. 11® Lot. 150. 12® Lot. 150. 13® Lot. - 125. 14® Lot. 200. De loten 2 tot en met 13 hebben straatwaarts eene breedte van 5 meters. Voorschreven eigendom is laatst bewoond ge weest door wijlen Dame Hendrickx-Van Seve- ren. Stad Aelst. Tweede koop. Eenen Nijverheidsgrond, allervoordeeligst ge legen aan den Tragel der Vaart, bekend by kadaster wijk C, nummer 965b, met eene grootte van 1 hectaar 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide het nieuw Gasge- slicht, ten weste aan de Naamloozc Maatschappij Filature et Filteries Réunis en ten noorde aan den heer Charles Liénart en den heer Armand Terrier- Verburght. Door zijne goede ligging aan de Dendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzerenweg, is voormeld perceel grond zeer wel geschikt tot het oprichten van Fabrieken of Nij verheidsgestichten Tweede koop: 1® Lot. Ingesteld frs. 3000. 2e Lot. - 43,000. Tweede en laatste zitdag: Zaterdag 30 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzeal van het Vredegerecht te Aelst, in het Stadhuis. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN, te AELST. De Notaris DE GHEEST, Ie Aelst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over staan van den heere Vrederechter des kantons Aelst, in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koopliandelshuis, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummers 728e en 728f, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eene zijde naast de vaart aan het huis van de heeren Schoonjans, van de andere zijde in de St. An nastraat aanhetgene van Dame Eduard Pijck en van achter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 33 meters voorgevel voorzien van Pomp- en Regewater, schoon drooge Kelderingen, gaz in alle plaatsen, hebbende gelykvloers grooten Winkel met vijf grootevitrienen en deur in spie gelglas, ingang en zicht gevende op de vaart, Corridoor, Eetplaats, Salon, Keuken, Waschhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden, Koer, Koets plaats uitgevende met Koetspoort in de St. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en sclioone Kamers, verders ruime Boven magazijnen en groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart Koopwarenstatie is allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van allo bedryven. Bewoond en gebruikt door den medeverkoopep heer Edmond Rumbaul-Mertens, koopman in coloniale waren. N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ure namiddag. Ingesteld frs. 8000 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerde Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op den Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan het hnis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan dame Eduard Pijck en van achter aan den eersten koop. Bewoond en gebruikt door d'heer Joseph Barstens, Havenmeester. Ingesteld fr. 3500 3. Een Woonhuis alsnu ten deele dienende tot Maga- ziju met Stalling voordrij paarden, gestaan en gelegen in de St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011, met eeno grootte van 80 centiaren, palende van de eene xyde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zyde aan Jufvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W® Constant Van Kerckhove en aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeeige naar heer Edmond Rumbant-Mcrtens en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. Ingesteld frs. 1500 4. Een Huis met verdere Gebouwen, Hof en Koetspoort gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Moorsel, in de nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand, gekadastreerd wyk E, nummer 980h2, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende van de eene zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zijde aan het woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerij van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door dep heer Franciscus Van Driessche. Dit Huis is door zijne uitgestrektheid en groote ingang- poort, ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van alle bedryven. Ingesteld frs. 8150 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groote vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatsen, grooten Kelder, voorzien van Pomp-en Regenwateren, gestaan en gelegen in de Molenstraat, gekadastreerd wijk A, nummer 484a, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Jullien Van Molle, van de andere zijde aan Jufvrouwen Wauthier en van achter ook aan de JufT. Wauthier. Bewoond en gebruikt door den heor Louis De Schryver. Tweede en laatste zitdag: Zaterdag 16 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag Ier Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. Openbare verkooping van een te Erembodegem-Terjoden. De Notaris DE SADELEER, te Erembode- gein. zal ten verzoeke der kinderen Petrus Van den Steen, openbaar verkoopen Een goed perceel Land, gelegen te Erembode- gem, op Terjoden,genaamd Wildeveld, of Boucht, gekend ten cadaster sectie B, nummer 982a, groot i3 aren 70 centiaren en volgens meting 14 aren 22 centiaren, palende oost Eugeen Eeckliout, zuid d'heer Albert Janssens, west Joannes Verley- sen als gebruiker, noord de kinderen De Schry- ver en andere. Op te leggen voor Vruchten en vetten 50 frs. Eenige zitdag -. Woensdag 27 Mei 1908. Om 1 V* ure namiddag, ter herberg van Louis De Ryck, te Erembodegem, Dorp. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. MEUBEL AIRE VEN Dl TIE Zelfde Notaris DE SADELEER, te Erembode gem, zal ten verzoeke als hierboven en ten sterf- huize van Petrus Van den Steen, te Erembode gem, Keppestraat, nog openbaar verkoopen, op Woensdag 27 Mei 1908, om 8 ure's morgens. Al de Meubelaire voorwerpen. Gerieven, Land- bouwersalem, Beesten en andere roerende voor werpen aldaar te bevinden en bestaande voorna melijk in Meubels: Stoof met toebehoorten, 2 kleerkas- sen, commode, pluimen bed, wollen matras, stoelen, tafcis, hangende horlogie, régulateur, spiegels, quinquets, lijsten, kandeleers, beelden onder bokaal en andere, vazen, potten, pannen, kannen, tellooren, kasserollen, teelen, jatten, tob- bens, emmers, moor, koffiepot en koffiemolen, strijkijzers, messen, lepels, fourchetten, melke- rijkanon, ijzeren potten, marmieten, vleeschkuip, stors en gordijnen, koekpan en ander klein keu- kengerief. Alem: kortewagen, eegde, waan, raapmolen, bascule met gewichten, handkar, waschkuipen, drankkuipen.beirkuipon met schepper, schuppen, braken, rieken, reeken, gaffels, mesthaak, dorsch- vlegels, pikken, pikhaken, zeisen, zift, ladders, bijl, kist, bloembak en ander alem. Een volledig bakkersgereedschap bestaande in bluschtobbens, bakmouille, broodpaal, kleine ba lance en platen. Schrijnwerkersalem,zoo als: schaafbank, scha ven en andere schrijnwerkersgerieven. BeestenEen zeer goede Trekhond, 1 varken, 17 hoenders en haan. Verders verscheidene koopen gezaagd hout, planken, kepers, ribben, balkeD, 2abeelen Kortewagentreemen, eiken hout dienstig voor karre- en camionstreemen, brand hout, mest, strooi, hooi, gedorschen granen en beir in den put. Gewone voorwaarden. MAGAZIJN VAN Marmere Schouwen in alle stylen en grootten GrafzerkenArduinen Dorpels en Plinten, enz., enz. Hovenierstraat, 3, AELST. Fabriek te Haaltert, (bij Aalst). tentoonstelling van Marmere Schouwen. Schoone VILLA met uitgemuurden HOF, groot 2300 meters vierkant, beplant met allerbeste soorten Fruitboomen, TweeDruifserren en Veran- dha; gestaan en gelegen aan den Avenue des Fougères, N° 1Aalst, op vijf minuten afstand der Statie van den IJzerenweg. Voor de conditiën wende men zich ter boveuge- melde Avenue des Fougères, Nr i, Aalst. Schoon VOITUURKEN met Kap voor Po- ney, goede Ressortkarre, dubbel Poort, 2 m. 85 hoog op 2 m. 60 breed. Te koop bij J.-B. Meganck, Dorp, Kerkxken. 20,000 kilos schoone BETTERAVEN, aan eenen voordeeligen prijs. Zich te bevragen te Aalst, In de Nieuwstraat Nr 36. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan huizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. alle dagen te bekomen, bij Frans Ledegen, te Hofstade, (Schuitjen), aan eenen civielen prijs Ist® kwaliteit van Cimentbuizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kindoren Van der Haegen, KEIZER, te Hofstade. Een schoonen BIGGO met lederen Kap en een schoon RESSORTKARRE voor 4 personen en eene COUPÉ E, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Jozef Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aelst. 21, Lange Zoutstraat en Hoek der St. Jorisstraat. AELST. Ter gelegenheid van Sint Marten en andere Feestdagen, alsook met de vergrooting der Maga zijnen grooten keus van schoon nieuw SPEELGOED en andere VOORWERPEN voor Geschenken, aan zeer voordeelige pry zen. Twee ten honderd wordt gegevén op eiken aan koop te vernomen in Koopwaren met Nieuwjaar. Van heden af, verkoop van beste PULPEN van Wittouck - Selzaate en [Sas van Gent (Holland), voor levering in October en November, aan den prijs van den dag. BENOIT VAN DER HAEGHEN, HOFSTADS, (Blekte). van Kindervoituren van 't beste fabriek van België. 80, Molenstraat, Aelst. Algemeen fabriek van Lederen Transmissie- Riemen. Depot van Katoeue-Balata-en Kemelshare-Riemen Harnassuren voor Pracht- en Werkpaarden en verders alle Benoodigheden welke de Zadelmakerij betreft. TE BEKOMEN BIJ Visehhandelaarster. Eerste kwaliteit van Bloem-, Kool-, Gras- en Hovenierszaden, aan zeer voordeelige pry zen Schrijnwerker, Hoek der Violettestraat, Nr 1, Aalst. Heeft de eer aan het geacht publiek kenbaar te maken dat hij met zijne Schrijnwerkerij is over gegaan van de Violettestraat, naar de B0RLUUT8TRAAT, nevens het Houtmagazijn van Mr Domien Van Geert. Hij gelast zich met al wat den Schrijnwerkers- stiel betreft, bij voorbeeld voor het maken van Cornissen, Ramen, Deuren, Trappen, Volets, enz. immers al wat den stiel betreft. Door zyn goed werk en spoedige bediening ver hoopt hy de gunst van eenieder te zullen verwer ven.

Notariaat | 1908 | | pagina 2