Groote LUTTE Hooi- en Nagras HOOIGRAS RENTENIERSHUIS HOOI NAGRAS HOOIGRAS BUITENGOED HOFSTEDE Hooi en Nagras HOOI V IO H A S ZAAI LANDEN Hooi- en Nagras schoone MEUBELS BOUWMATERIALEN STAD -A_ELST, HOUTMARKT. MET DEN dikken Bal, (Onderarms), welke zal gegeven worden ter gelegenheid der Kermis vau 1908, tusschen 12 vermaarde partijen van 't Land (Eerste Categorie). 520 FftS. PRIJZEN FRS. 520 VERDEELD ALS VOl.GT: 1®'® Prijs, 150 Fr.; 2de, 100 Fr.; 3de, 60 Fr.; Drij prijzen ieder van 30 Fr.Zes prijzen van 20 Fr. ieder. Het College van Burgemeester en Schepenen der Stad Aelst, brengt ter kennis van eenieder, dat er op voorstel der Maatschappij La Paume Alostoise, Houtmarkt, alhier, eene Groote Ltd te of Championnal zal gegeven worden. Deze zal plaats hebben op dc volgende dagen Dijnsdag 7 Juli, (Kermis), om 2 uren namiddag. EtterbeekFlor. Meganck. Grammont, Fl. Hylbos. RebecqL. Clément. Schaarbeek, A. Putmans. ZoDdag 19 Juli, om dezelfde uur. Rebecq, Victor Van der Mies. Ecaussines, Emiel Dereume. Wasmuël, August Gilbert. OrmeigniesOmer Bleirvacq. Zondag 26 Juli, om dezelfde uur. Braine-le-Comte, Virgille Willot. Nivelles, Raoul Saintes. Alost, Arthur Spaens. Hofslade, Moureau-De Beer. Zondag 2 Augustl, om 3 uren. GROOTE BESLISSING. De loling zal telkenmale plaats hebben om 1 ure stipt, ten Lokale, het GravenhofBrussel - schestraat. De Ondervoorzitter, De Voorzitter, L. MEERT. E. VERNIMMEN. De Schrijvers, F. CLINCKAERT L. VAN CAUWENBERGH. VENDITIE VAN te Meldert. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Dijns dag 23 Juni 1908, om 2 uren namiddag, open baarlijk verkoopen: 132 koopen Hooi- en te wassen Nagras, te Meldert, in de Meeters, aan het Klooster Affligem, Faluintjes, Hoogemeerschen en Groencmeerschen. VENDITIE te Wanzele. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van den heer Charles Curnont, grondeige naar te Brussel, op Vrijdag 19 Juni 1908, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen. 43 koopen Hooigras, wassende op een en raeersch genaamd Kloostermeerscb, gelegen te Wanzele, aan den Watermolen van den heer HippolyteMat- tbys, eigendom van den heer Cumont voornoemd. De aanwijs zal gedaan worden door sieur Wy- nant, jachtwachter, te Smetlede. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits goede borgstel lingen komptante betaling van het ongeld. De personen die hunne voorgaande aankoopen nog Diet gekweten hebben, zullen noch als koopers noch als borgen aanvaard worden. Door verandering van woonst. Openbare verkooping van een schoon en groot met welbeplanten Lusthof, te AELST. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van wie het behoort, op het gewoon gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoo pen Een schoon en gerieflijk Renteniershuis, waar van den voorkant gansch in Arduin met ingekapte Versiersels, Achtergebouwen en Lusthof, te Aelst, in de Nieuwstraat, recht over den Middenpost en dicht bij de Groote Markt, gekend op het cada- straal plan sectie A, deel van nummer 261b, in grondplan afgeschetst op gedrukte plakbrieven, groot volgens meting 7 aren 50 centiaren, palende oost Madame We Charles Waterinckx-Grysolle, zuid de Nieuwstraat, Juffrouw W° Joseph Hoe- beke en de kinderen van Mijnheer J.-B. Redant, west de erven van Mijnheer Pieter Moons-De Coninck en noord Mijnbeer Henri De Clercq- Leclercq. Bewoond door den Eigenaar Mijnheer Henri De Clercq-Leclercq. Ingebruiktreding eene maand na de toewijzing. Dezen Eigendom door zijne voordeelige ligging en uitgestrektheid, is zeer wel geschikt voor Ren- tenierswooning, alsook voor het uitoefenen van alle bedrijven, als hebbende benedenSalon, Trap zalen, 2 Eetplaatsen, Grot. Keuken, 3 ruime Kel ders, Cour, overdekt met glas, Verandha zicht hebbende in den hof, Zomerkeuken, Paardenstal, Magazijnen, Regen- en Pompwater, Waterclocet en gemak, Volière, Kiekenhok, schoonen Lusthof tevens beplant met Fruitboomen en op het verdiep 8 Kamers met ingemaakte Kassen, Badzaal met Waterafleiding en W. C., alsmede gerieflijke Zol ders gansch verlicht met de gaz en voorzien van electriksche Belling. Zichtbaar den Maandag en Dijnsdag van iedere Week, van 10 tot 12 ure voormiddag en van 2 lot 4 uren namiddag. Zitdagen: Instel Donderdag 2 T ,qnR Verblijf Donderdag 10 Ju!1 iyü8" Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet Au Café Central -, by Dame wed. Rajon, te Aelst, op de Groote Markt. VENDITIE alsmede van Vruchten te velde, te Denderhautem en Erembodegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert, op Woensdag 24 Juni 1908, om 1 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen 1» Ten verzoeke van de heeren Coomans, grondeige naar te St. Gillis-bij-Brussela) 15 aren Tarwe en 57 aren Koorn, op eene party land te Denderhautem, Anderen- broeck, gescbeed met Welle, gebruikt geweest door de wed'Joseph Van den Bruele, te Denderhautem; b) en 6 koopen Hooi en Nagras, op eenen meersch te Erembode gem, Ter-Joden, genaamd Langenmeersch, nabij den IJzerenweg. 2® Ten verzoeke van Mijnheer Breckpot, te Aelst: t koop Hooigras en 1 koop Nagras, op eenen meersch te Erembodegem, Geetegem. 3® Ten verzoeke van Mijnheer Leon Van der Beien, grondeigenaar te Brussel11 koopen Hooigras en H koo pen Nagras, op eenen meersch te Erembodegem, genaamd Krommeersch. 4® Ten verzoeke van Mijnheer Louis Van Langenhove, Nijveraar te Brussel]: 11 koopen goed en schoon Hooigras, op eenen meersch te Erembodegem, aan den Ninoofschen Steenweg. 5® Ten verzoeke van de erven Versmessen- Vander Beien, te Beveren-Waes2 koopen Hooi-en Nagras, te Welle, in de Wellemeerschen. 6® En ten verzoeke van Mijnheer Felix Boone, grond eigenaar te Antwerpen: 3 koopen Hooi-en Nagras, te Erembodegem, in den Avaan, Burghtstraat. Men zal vergaderen ter herberg van Mijnheer Auguste De Schryver, te Denderhautem, Ande- renbroeck en de verkooping in voorschrevene or der voortzetten. Verders zal de venditie geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 franken, mits borgstelling en betalen de comptant het ongeld, de koopen tot en met 10 frs. zullen ook komptant moeten betaald worden. VENDITIE en Veldvruchten te Aelst-MijIbeke, Aelst-Schaarbehe en Nieuw er kerken. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal op de hierna bepaalde dagen, openbaarlyk verkoopen. 1® Op Donderdag 18 Juni 1908, om 2 uren namiddag, te Aelst-Mij Ibeke: A. Ten verzoeke van d'heer Joseph Cobbaut, te Aelst- Mijlbeke: 13 koopen schoon en goed Hooigras, op eenen meersch te Aelst-Myibeke, op het Zandbeek. B. Ton verzoeke van die het behoort13 koopen schoon en goed Hooigras, op eenen meersch te Aelst-Mijlbeke, aan de Beekstraat. C. En ten verzoeke van de kinderen van den heer Aimé Van Langenhove-De Clercq8 koopen Hooigras en 8 koopen Nagras, op eenen meersch te Aelst-Mijlbeke, genaamd Lambrechtmeersschen, nabij de Moorselsche- Baan. 2® En op Maandag 22 Juni 1908. A. Om 9 ure 's morgens, te Nieuwerkerken Ten verzoeke van die het behoort11 koopen Hooigras, op eenen meersch te Nieuwerkerken, wijk Pijpenbeek, achter 't liof van d'heer Constant De Clercq en 4 koopen Hooigras, ten Kasteele van Regelsbrugge, St. Job. B. Om 3 uron namiddag, te Aelst-Schaarbeke. Ten verzoeke van Mijnheer Charles Liénart, grondeige naar te Brussel33 koopen schoon en goed Hooigras op zijnen meersch te Aelst-Schaarbeke, genaamd Kammeers- schen, Steenweg van Aelst op Dendermonde en komende aan den trekweg der Vaart. En 4 koopen schoon en goed Hooigras, op eenen meersch te Aelst, Dendermondschen Steenweg, nevens het Oud Kerkhof. C. En om 5 uren namiddag, te Aelst-Mijlbeke, Breede- straat, aan do Stokerij Dun Gouden Leeuw Ten verzoeke van die het behoort: 2 koopen Klavers en 2 koopen Koorn, op bet land gebruikt geweest door Joseph Muylaert. De verkoopingen zullen geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits borgstel- ltog. Openbare verkooping van een schoon Woonhuizen, Land, Weide en Bosschen, te Erembodegem en Okegem. De Notarissen RENS en VAN IMPE, teNinove, zullen namens de erfgenamen Felicita De Boech, weduwe Jan-Baptist De Coninck, en met tus- schenkomst hunner ambtgeuooten meester DE SA- DELEER. Notaris te Erembodegem en Meester GOOSSENS, Notaris te Ternath, met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk ver koopen Gemeente Erembodegem. 1. Een schoon en welgelegen Buitengoed, ook dienstig voor Nijverheids- of Geestelijk Geslicht, gestaan en gelegen te Erembodegem, in het Dorp, recht over de Kerk, op drij minuten afstand van den IJzerenweg van Brussel op Gent en vijf minu ten van de Dendorvaart, bestaande in twee Woon huizen, Schuren, Stallingen, Serre, ommuurde en welbeplante Lusthoven en Boomgaard, gekend ten kadaster sectie B, nummers 549a, 548, 550a, 316b, 316c en 315c, met eene grootte van 58 aren 10 centiaren, groot volgens meting 66 aren 70 cen tiaren. Deze koop is verdeeld in elf loten, afgeschetst op een grondplan bij gedrukte plakbrieven. 2. Een welgelegen Eigendom, hoek der Dorp plaats en Statiestraat, zijnde Woonhuis met Her berg, Winkel en aanhoorigheden en Lochting, ge staan en gelegen rechtover de Kerk, gekend ten kadaster sectie B, nummers 544c en 544d, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, groot vol gens meting 5 aren 51 centiaren, palende oost de Dorpplaats, zuid en west den heer Louis Verleysen en noord de Statiestraat. Deze koop zal in 2 loten opgeroepen worden. 3® Een Woonhuis met aanhoorigheden en mede- gaande Erve, gestaan en gelegon aan de Dorp plaats, groot volgens meting 1 are 44 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 540, met eene grootte van i are 40 centiaren. 4® Een perceel Land en Bosch, op den Duivels- put of Eueraberg, gekend ten kadaster sectie A, uummer 2081c, met eene grootte van 15 aren 60 centiaren, groot volgens meting 13 aren 94 cent. Gemeente Okegem. 5 Een perceel Weide, gelegen in de Triepen, groot volgens meting 7 aren 41 centiaren, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 183, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren. 6. Een perceeltjen Bosch, in de Triepen, groot volgens meting 2 aren 14 centiaren, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 184, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. 7® Een perceel Bosch, in de de Venningen, groot volgens meting 3 aren 30 centiaren, gekend ten kadaster eenigesectie, nummer 120b, met eene grootte van 3 aren 20 centiaren. Zitdagen Instel Woensdag 17 - iqnR Verblijf Woensdag 24 Jum iyuö' Telkens om 2 ur€ namiddag, ter herberg van Madame wed. Pieter Cortvriendt, aan do Statie te Denderleeuw. te AELST, aan de Houtmarkt, in de De De Notaris DE GHEEST, te Aelst. do erfgenamen van den heer Petrus Van Pottéls- berghe, op Woensdag 10 Juni 1908, te beginnen om l uur Damiddag, overgaan tot eene openbare verkooping van Bouwmaterialen, bestaande voor namelijk in eene groot'e hoeveelheid van Sperren, Planken, Stringen, Reepen, Blokken, acht lange en korte Ladders, vijf Kruiwagens, Emmers, Arduine dorpels, verschillige soorten van Ciment- steenen, Handkarre, Cabestan, Palan kunnende dragen 4000 kilogrammen en meer andere voor werpen. Gewone conditiën en tijd van betaling,, mits borgstelling. Openbare verkooping van eene en een perceel Land TE BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het open baar verkoopen Gemeente Baerdegem. 1. Een Woonhuis en Land, gestaan en gelegen op de Pachtersbosschen, aan den Steenweg naar de Statie, gekadastreerd wijk A, nummers 156b, en 159c, met eene grootte van 25 aren 50 centia ren. Boomprijs frs. 200. Onmiddelijke ingebruiktreding. 2. Een perceel Land, gelegen op de Pachters bosschen, ook aan den Steenweg naar de Statie, zeer dienstig voor Bouwgrond, gekadastreerd wijk A, nummer 285c, met eene grootte van 7 aren 80 centiaren. Boomprijs frs. 20 Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN: Instel Vrijdag 19 190g Verblijf Vrijdag 26 Jum iyu8' Om 3 uren namiddag, ter herberg - Den Eik bosch, bij d'heer Henri Van Oost-De Valck, te Baerdegem, aan den Statieweg. gelegen aan't Schaliënhuis, achter 't oud Mestplein Verdeeld in koopen en verders gewone voor waarden. VENDITIE te A LLST, Kerrebroeck en Osbroeck. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal open baar verkoopen. Vrijdag 26 Juni 1908. 1. Te beginnen om 1 ure nanoen. Het Hooigras, wassende op den meersch der erven De Windt, te Aelst, Kerrebroeck. 2. Te beginnen om 3 uren nanoen Het Hooi-en Nagras, wassende op den meersch VENDITIE van te SMETLEDE. De Notaris DE WINDT,te Aelst, zal op Donder- dag 25 Juni 1908, te beginnen om 1 ure na noen, openbaarlijk verkoopen, het Hooi-en Na gras, wassende te Smetlede-Oud-Smetlede, op de meerschen van Madame Cumont-De Craecker te Brussel. Gewone voorwaarden. Openbare verkooping van zeer goede te Nieuwerkerken, Maal. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wie liet behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen 1. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerker ken, Meirestraat, gekadastreerd sectie C, nummer 1076, groot 30 aren 80 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Domien De Sadeleer. 2. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerker ken, Rroekveld, gekadastreerd sectie G, nummer 1103, groot 23 aren 40 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Camiol Lan- gendries. 3. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Kop- penol, gekadastreerd sectio A, nummer 126a, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs frs. 40. Gebruikt zonder termijn door M. Louis Van Gucht. 4. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Kop- penol, gekend by kadaster sectie A, nummer 126a, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs fr. 12. Gebruikt zonder termijn door M. Joannes Van Gucht. 5. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Broek - meir, gekadastreerd sectie C, nummer 113a, met eene grootte van 31 aren 80 centiaron. Boomprys fr. 40. Gebruikt zonder termijn door M. Gamiel Lan- gendries. ZITDAGEN: Instel Donderdag 2 T ,Qf)S Verblijf Donderdag 9 Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door M. Jozef Verhoeven, bakker, te Nieuwerkerken, Maal. Jaarlijksche openbare verkooping van TE EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal openbaar verkoopen, op Dijnsdag 23 Juni 1908, (zijnde derde kermisdag), om 8 ure 's mor gens. Namens verschillige eigenaars, 47 koopen Hooi en Nagras, beneden den bouten Molen en Kapel- lemeerschen. En om .1 ure namiddag. Op aanzoek van Mr Notaris De Sadeleer, door bevoegd ambt, 1 koop zwaar Gras en Nagras van omtrent 45 aren, binnen't beluik van zijnen eigen dom Kasteel de Ter Lokeren, - aan het houten Hand. En namens verschillige eigenaars, 59 koopen Hooi- en Nagras. Te vergaderen om 8 ure 's morgens, beneden den houten Molen, aan den meersch van M. Van den Steene cn om 1 uur namiddag, aan het kasteel van M. De Notaris De Sadeleer. Gewone voorwaarden. Openbare verkooping van Herberg gerief en Alem, te EREMBODEGEM, Dorp. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van Jufvrouw Adeline Ihesin, ten sterfkuize van damo weduwe J.-B. De Coninck-Dc Boech, te Erembodegem, Dorp recht over de kerk, openbaar verkoopen, op Donder dag 25 Juni 1908, om 8 ure 's morgens: Meubels: Schoone Stoof met toebehoorten, 2 Ledekanten in eiken hout, Coulisse-Tafel voor 30 personen, 30 Fantaisiestoelou,20 gewone Stoelen, Zetel, 2 Spiegels, Printen, Lijsten, Lampe-Belge, schoone Secretaire in eikenhout, Kas, Kleerkas in eiken hout, Petrolvuren. 2 Nachttafels, schoon Jacht met 4 ovens, Vuur. Tafels, Antieke Speelta- tafel, 2 Pendules, Horlogie, kopere Moor, tinnen Lepels en Fourcbetten, Messen, Dessertmessen, Tellooren, 4 zeer schoono Tableaux, Tobbens en meer andere Huismeubels. Herberggerief: 6 schoone Herbergtafels, 3 Herbergbanken waaronder 1 in eiken hout, groote en kleine Cabarets, 15 porceleinen Liters met tinnen Deksels, eenige Antieke Halflieters, krista len en andere Glazen, Pintglazen, Druppelglazen, Roomers, ledige Flesschen, Bierstellingen, Bier- pomp en ander herberggerief. Alem-, Rieken, Reoken, Peekapper, Braak, Pioche, Hopboor, Gaffel Mesthaak, Slijpsteen, t

Notariaat | 1908 | | pagina 2