Hooi- en Nagras RENTENIERSHUIS HOOI 4 NAGRAS Hooi en Nagras HOOIGRAS BUITENGOED ZAAILANDEN HOOI <L NAGRAS Hooi en Nagras perceel BOSCH HOFSTEDE Ten verzoeke van d'heer Notaris Van cle Velde, le Leb- beke, 2 koopen gras en nagras, in den Osbroeck. Namens Mijnheer Joseph Van Vacrenbcrgh, 1 koop gras, in den Osbroeck. 2. Te Welle, in de Wclleirecrschen Namens Madame weduwe De Cuyper, 4 koopen gras en nagras, in de Wellemeerschen. Namens Madame Ch'TKint, te Burst, 1 koop gras en nagras, in de Wellemeerschen, nabij den Kerkxkenmeersch en 1 koop gras en nagras aan den groolen Zavolput. Namens d'heer Doctor De Ryck, te Aygem, 1 koop gras en nagras, in de Wellemeerschen. Namens Madame Heyvaerl, te Wieze, 1 koop gras en nagras alsvoren. Ten verzoeke van de kinderen Van Rampelberghc, 1 koop gras en nagras alsvoren. Namens d'heer Bernard Van Mulders, te Korkxken, 1 koop gras en nagras alsvoren. Op aanzoek der Hospiciön van Aelst,.2 koopen gras en nagras alsvoren. Namens Madame weduwe Co.'lyns, le Denderleeuw, 3 koopen gras en nagras alsvoren. Namens d'heer Doctor Borgignon, te Pamel, 1 koop gras en nagras, in de Wellemeerschen (Ryte) 2 koopen gras en nagras, in de Wellemeorsehen, nabij Souken- bosch en 4 koopen gras en nagras aan het gescheed van Welle en Denderleeuw. Namens de kinderen Joannes Van Rampelbergh, 2 koo pen gras en i koop nagras, in de Wellemeerschen. Namens de Kerkfabriek van Erembodegem, 3 koopen gras en nagras alsvoren. Ten verzoeke van Dame wed. Al/ons Van Landuyt, te Wetteren.l koop gras en nagras alsvoren. Te vergaderen om 8 ure 's morgens,te Erembo degem, in den Osbroeck, aan den meersch van den heer Van den Bogaert en om 9 ure 's mor geus, te Welle, in de Wellemeerschen. Gewone voorwaarden. Jaarlijksche openbare verkooping van TE EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal openbaar verkoopen, op Dijnsdag 23 Juni 1908, (zijnde derde kermisdag), om 8 ure 's mor gens. Namens d'heer P. Van den Steene, 3 koopen gras en nagras beneden den houten Molen. Namens Madame weduwe Charles Van den Bossche, 3 koopen gras in de Kapellemeerschcn en 1 koop op h et Boonhof. Namens d'heer Felix Van Geit, 1 koop gras, in de Ka- pellemeerschen. Namens d'heer Felix Van den Bossche, 1 koop gras, alsvoren. Namens Dame weduwe Alf. Jacob, 2 koopen gras alsvo ren. Namens d'heer Frans De Loose, 1 koop gras alsvoren. Op aanzoek van Dame wed. Louis Callebaut, 4 koopen gras alsvoreD. Namens d'heer Louis Van de Maele, 4 koopen gras alsvoren. Namens d'heer Joseph Boterbergh, 1 koop gras alsvoren. Namens de kinderen Frans Callebaut, 1 koop gras en nagras alsvoren. Op aanzoek van Dame wed. J.-B. Boterbergh, 1 koop gras alsvoren. Namens d'heer Leon Van Overstraeten, 3 koopen gras en nagras alsvoren. Namens d'heer Jan Baptist Boterbergh, 5 koopen gras alsvoren. Namens Dame wed. Frans Van Vaerenberg, 2 koopen gras alsvoren. Op aanzoek van Dame wed. Eug. Mollaert, 2 koopen gras en nagras alsvoren. Namens d'heer Joseph Redant, te Denderleeuw, 9 koo pen gras en nagras alsvoren. Om 1 ure namiddag: Op aanzoek van d heer Notaris De Sadeleer, door be voegd ambt, 1 koop zwaar gras en nagras van omtrent 45 aren, binnen 't beluik van zijnen eigendom Kasteel de Ter Lokeren aan het Houten Hand. Namens Mijnheer Jean Ghijscns-Cardon, 1 koop zwaar gras, aan den Holleweg. Namens Mijnheer Frans De Clippel, 1 koop gras in den Avaan, Burghlstraat. Op aanzoek van d'heer August Van den Brempl, te Aelst, 5 koopen gras alevoreD. Namens den E. H. Van Landuyt, Pastoor, 5 koopen gras aan de Pastorij. Namens Jufvrouw Judoca De Clippel, 2 koopen gras in de Gestjens. Namens Mijnheer Simon Lambrechts, 2 koopen gras in de Gestjens. Op aanzoek van den heer Ridder Leo Sehellehens, 20 koopen gras in de Gestjens en binnen de warande van zijn kasteel,op Ronsevaal. Namens d'heer F. Meganch-Steenhout,, 2 koopen gras aan den Hoogenweg en 1 koop gras op den Zavel. Namens Dame H. Sonch, 13 koopen gras, op Craecken- berg. Namens d'heer Petrus Collebaut, 5 koopen gras, bene den den Houten Molen. Namens d'heer Notaris Van de Velde, le Lebbeke, 2 koopen gras alsvoren. Te vergaderen om 8 ure 's morgens, beneden den houten Molen, aan den meersch van M. Van den Steene en om 1 uur namiddag, aan het kasteel van M. De Notaris De Sadeleer. Gewone voorwaarden. Door verandering van woonst. Openbare verkooping van een schoon en groot met welbeplanten Lusthof, te AELST. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van wie het behoort, op liet gewoon gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoo pen Een schoon en gerieflijk Renteniershuis, waar van den voorkant gansch in Arduin met ingekapte Versiersels, Achtergebouwen en Lusthof, te Aelst, in de Nieuwstraat, recht over den Middenpost en dicht bij de Groote Markt, gekend op het cada- straal plan sectie A, deel van nummer 261b, in grondplan afgeschetst op gedrukte plakbrieven, groot volgens meting 7 aren 50 centiaren, palende oost Madame We Char'es Waterinckx-Grysollc, zuid de Nieuwstraat, Juffrouw We Joseph Hoe- beke en de kinderen van Mijnheer J.-B. Redant, west de erven van Mijnheer Pieter Moens-I)e Coninck en noord Mijnheer flenri De Clercq- Leclercq. Bewoond door den Eigenaar Mijnheer Henri De Clercq-Leclercq. Ingebrui kt reding eene maand na de toewijzing. Dezen Eigendom door zijne voordeelige ligging en uitgestrektheid, is zeer wel geschikt voor Ren teniers wooning, alsook voor het uitoefenen van alle bedrijven, als hebbende beneden Salon, Trap zalen, 2 Eetplaatsen, Grot, Keuken, 3 ruime Kel ders, Cour, overdekt met glas, Verandha zicht hebbende in den hof, Zomerkeuken, Paardenstal, Magazijnen, Regen- en Pompwater, Waterclocet en gemak, Volière, Kiekenhok, schoonen Lusthof tevens beplant met Fruitboomen en op het verdiep 8 Kamers met ingemaakte Kassen, Badzaal met Waterafleidingen W. C., alsmede gerieflijke Zol ders gansch verlicht met de gaz en voorzien van electriksche Belling. Zichtbaar den Maandag en Dijnsdag van iedere Week, van 10 tol 12 ure voormiddag en van 2 tot 4 uren namiddag. Zitdagen Instel Donderdag 2 T ,Qfl8 Verblijf Donderdag 16 Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet Au Café Central bij Dame wed. Rajon, te Aelst, op de Groote Markt. VENDITIE alsmede van Vruchten te velde, te Denderhautem en Erembodegem. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert, op Woensdag 24 Juni 1908, om 1 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen: 1° Ten verzoeke van de beeren Coomans, grondeige naar te St. Gillis-by-Brussela) 15 aren Tarwe en 57 aren Kcorn, op eene partij land te Denderhautem, Anderen- broeck, gescbeed met Welle, gebruikt geweest door de wed« Joseph Van den Bruele, te Denderhautem; b) en 6 koopen Hooi en Nagras, op eenen meersch te Erembode gem, Ter-Joden, genaamd Langenmeersch, nabij den IJzerenweg. 2" Ten verzoeke van Mijnheer Brechpot, te Aelst: 1 koop Hooigras en 1 koop Nagras, op eenen meersch le Erembodegem, Geetcgem. 3» Ten verzoeke van Mijnheer Leon Van der Beien, grondeigenaar te Brussel11 koopen Hooigras en 11 koo pen Nagras, op eenen meersch te Erembodegem, genaamd Krommeersch. 4* Ten verzoeke van Manheer Louis Van Langenhove, Nijveraar te Brussel': 11 koopen goed en schoon Hooigras, op eenen meersch te Erembodegem, aan den Ninoofschen Steenweg. 5° Ten verzoeke van de erven Versmessen- VanderBelen, te Beveren-Waes: 2 koopen Hooi-en Nagras, te Welle, in de Wellemeerschen. 6e En ten verzoeke van Mijnheer Felix Boone, grond eigenaar te Antwerpen: 3 koopen Hooi-en Nagras, te Erembodegem, in den Avaan, Burghlstraat. Men zal vergaderen ter herberg van Mijnheer Auguste De Schryver, te Denderhautem, Ande- renbroeckon de verkooping in voorschrevene or der voortzetten. Verders zal de vendilie geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 franken, mits borgstelling en beialen- de coinptant het ongeld, de koopen lot en met 10 frs. zullen ook komptant moeten betaald worden. VENDITIE VAN te Meldert. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Dijns dag 23 Juni 1908, om 2 uren namiddag, open- baarlijk verkoopen 132 koopen Hooi- en te wassen Nagras, te Meldert, in de Meeters, aan het Klooster Affligem, Faluintjes, Hoogemeerschen en Groenemeerschen. VENDITIE en Veldvruchten te Aelst-Mijlbehe, Aelst-Schaarbeke en Nieuwer kerken. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal op de hierna bepaalde dagen, openbaarlijk verkoopen 2® En op Maandag 22 Juni 1908. A. Om 9 ure 's morgens, te Nieuwerkerken Ten verzoeke van die het behoort11 koopen Hooigras, op eenen meersch te Nieuwerkerken, w(jk Pijpenbeek, achter 't hof van d'heer Constant De Clercq en 4 koopen Hooigras, ten Kasteele van Regelsbrugge, St. Job. B. Om 3 uren namiddag, te Aelst-Schaarbeke. Ten verzoeke van Mijnheer Charles Liénart, grondeige naar te Brussel33 koopen schoon en goed Hooigras op zijnen meersch te Aelst-Schaarbeke, genaamd Kanirneers- schen, Steenweg van Aelst op Dendermonde en komende aan den trekweg der Vaart. En 4 koopen schoon en goed B ooigras, op eenen meersch te Aelst, Dendermondschen Steenweg, nevens het Oud Kerkhof. C. En om 5 uren namiddag, te Aelst-Mijlbeke, Breedo- straat, aan do Stokerij Den Gouden Leeuw Ten verzoeke van die het behoort: 2 koopen Klavers en 2 koopen Koorn, op het land gebruikt geweest door Joseph Muylaert. De verkoopingen zullen geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits borgstel ling. Openbare verkooping van een schoon Woonhuizen, Land, Weide en Bosschen, te Erembodegem en Okegem. De Notarissen RENS en VAN IMPE, teNinove, zullen uamens de erfgenamen Felicita De Boeck, weduwe Jan-Baptist De Coninck, en met, tus- schenkomst hunner ambtgeuooten meester DE SA DELEER. Notaris lo Erembodegem en Meester GOOSSENS, Notaris te Ternath, met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk ver koopen Gemeente Erembodegem. 1. Een schoon en welgelegen Buitengoed, ook dienstig voor Nijverheids- of Geestelijk Gesticht, gestaan en gelegen te Erembodegem, in het Dorp, recht over de Kerk, op drij minuten afstand van den IJzerenweg van Brussel op Gent en vyf minu ten van de Dendervaart, bestaande in twee Woon huizen, Schuren, Stallingen, Serre, ommuurde en welbeplante Lusthoven en Boomgaard, gekend ten kadaster sectie B, nummers 549a, 548, 550a, 316b, 3i6c en 315c, met eene grootte van 58 aren 10 contiaren, groot volgens meting 66 aren 70 cen tiaren. Deze koop is verdeeld in elf loten, afgeschetst op een grondplan bij gedrukte plakbrieven. 2. Een welgelegen Eigendom, hoek der Dorp- plaats en Statiestraat, zijnde Woonhuis met Her berg, Winkel en aanhoorigheden en Lochting, ge staan en gelegen rechtover de Kerk, gekend ten kadaster sectie B, nummers 544c en 544d, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, groot vol gens meting 5 aren 51 centiaren, palende oost de Dorpplaats, zuid en west den heer Louis Verleysen en noord de Statiestraat. Deze koop zal in 2 loten opgeroepen worden. 3e Een Woonhuis met aanhoorigheden en mede- gaande Erve, gestaan en gelegen aan de Dorp- plaats, groot volgens meting 1 are 44 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 540, met eene grootte van 1 are 40 centiaren. 4" Een perceel Land en Bosch, op den Duivels- put of Enemberg, gekend ten kadaster sectie A. nummer 2081c, met eene grootte van 15 aren 60 centiaren, groot volgens meting 13 aren 94 cent. Gemeente Okegem. 5 Een perceel Weide, gelegen in de Triepen, groot volgens meling 7 aren 41 centiaren, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 183, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren. 6. Een perceeltjen Bosch, in de Triepen, groot volgens meting 2 aren 14 centiaren, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 184, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. 7e Een perceel Bosch, in de de Venningen, groot volgens meting 3 aren 30 centiaren, gekend ten kadaster eenigesectie. nummer 120b, met eene grootte van 3 aren 20 centiaren. Zitdagen Instel Woensdag 17 p0f. Verblijf Woensdag 24 Jum iyuö' Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van Madame wed. Pieter Cortvriendt, aan de Statie te Denderleeuw. Openbare verkooping van zeer goede te Nieuwerkerken, Maal. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wie het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen 1Een perceel Land, gelegen te Nieuwerker ken, Meirestraat, gekadastreerd sectie C, nummer 1076, groot 30 aren 80 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Domien De Sadeleer. 2. Een perceel Land, gelegen te Nieuworker- ken, Broekveld, gekadastreerd sectie G, nummer 1103, groot 23 aren 40 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Camiel Lan gend ries. 3. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Kop- penol, gekadastreerd sectie A, nummer 126a, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs frs. 40. Gebruikt zonder termijn door M. Louis Van Gucht. 4. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Kop pend, gekend bij kadaster sectie A, nummer 126a, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs fr. 12. Gebruikt zonder termijn door M. Joannes Van Gucht. 5. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Brook- meir, gekadastreerd sectie G, nummer 113a, met eene grootte van 31 aren 80 centiaren. Boomprijs fr. 40. Gebruikt zonder termijn door M. Camiel Lan- ZITDAGEN Instel Donderdag 2 T ,pns Verblijf Donderdag 9 JUU iyuö' Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door M. Jozef Verhoevenbakker, te Nieuwerkerken, Maal. VENDITIE te SMETLEDE. De Notaris DE WINDT, te Aelst,zal op Donder dag 25 Juni 1908, te beginnen om 1 ure na noen, openbaarlijk verkoopen, hot Hooi-en Na gras, wassende te Smetlede-Oud-Smellede, op de meerschen van Madame Cumont-De Craecker, te Brussel. Gewone voorwaarden. VENDITIE van te ALLST, Kerrebroeck en Osbroeck. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal open baar verkoopen Vrijdag 26 Juni 1908. 1. Te beginnen om 1 ure nanoen. Het Hooigras, wassende op den meersch der erven De Windt, te Aelst, Kerrebroeck. 2. Te beginnen om 3 uren nanoen Het Hooi-en Nagras, wassende op den meersch gelegen aan't Scbaliënhuis, achter't oud Mestplein 3. Het Hooi- en Nagas, wassende op de meersch in den Osbroeck, aan de Schramoeilliebaan, in ge bruik geweest door Jan Verbeeck. Verdeeld in koopen en verders gewone voor waarden. OPENBARE VERKOOPING van een te Bavegem. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaar verkoopen Een perceel Bosch, gelegen te Bavegem, in de Maelbroecken, gekadastreerd sectie C. nummer 76a, groot 16 aren 30 centiaren, palende oost bet Bureel van Weldadigheid van Bavegem, zuid de Kerkfabriek van zelve gemeente, west de Mael- broeckbeek en noord Engelbert De Neve. Enkele zitdag.- Dijnsdag 7 Juli 1908. Om 12 uren 's middags, te Oordegem, ter her berg In de Zwaan.» Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene en allerbeste ZAAILANDEN te Smetlede en Lede. De Notarissen DE WINDT, te Aalsten TIB- BAUT, te Wichelen, zullen ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, de vol gende Goederen Gemeente Smetlede. Eene Hofstede, gelegen aan het Dorp, rechtover de Kerk, gekadastreerd sectie A, nummers 1013, 1014 en 1015, met eene oppervlakte van 11 aren 70 centiaren, palende noord de Dorpplaats, oost de wed. en kinderen Bauwens-Stockman, zuid Myn heer Danneboom en d'heer Van der Cammen, west de weduwe Schockaert-Willems. Laatst bewoond geweest door Melanie Ver beeck. Dezen eigendom zal in 2 deelen opgeroepen worden: Boomprijs 100 frs. Boomprijs 250 frs. Onmiddelijk ingebruiktreding. 2. Een perceel Land, gelegen op den Heert, ge kadastreerd sectie A, nummer 341, met. eene grootte van 21 aren 60 centiaren, palende noord d'heer Valentin Vertongen, te Hamme, oost Frans de Mesel-Luwaert, zuid Juffer Coleta Van den Abeele en d'heer Frans Van Zayes-De Mesel en west Frans Roelandt. Gebruikt door Frans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. 3. Een perceel Land, op Molenkaut^r, zijnde de oosthelft van het perceel, gekadastreerd sectie B, nummer 50, hebbende eene grootte voor deze helft van 30 aren 40 centiaren en palende noord d'heer Achiel De Schaepmeester, oost Juffer Coleta Van den Abeele, Camiel Schockaert en d'heer Al fred Van der Cammen, zuid zeiven heer Van der Cammen en west Juffer Coleta Van den Abeele met de westhelft der partij. Gebruikt door Bernard De Geyteraan 65 fr. perjaar. 4. Een perceel Laud, alsvoren, gecadastreerd sectie B, nummer 53, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren, palende noord d'heer de Renes- se-Maelcamp, oost dezelfden en d'heer Van der Cammen, zuid de Straat en west d'heer Van der Cammen, Gebruikt door Désiré Van Houdenhove, aan 65 fr. per jaar. 5. Een perceel Land, op Puttekauter, gecada streerd sectie A, nummer 242, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende noord d'heer Guslaaf De Graeve en Juffer Matthys, oost zeiven heer De Graeve, zuid d'heer Neyts en Frans Peve- nage en west het Armbureel end'heerenPevenage en De Graeve voornoemd. Gebruikt door Remi Schollaert, aan 35 fr. 'sjaars. 6. Een perceel Land, op den Briel, gecada streerd sectie A, nummer 302, met eene grootte van 21 aren, palende oost Jnffer Van Innis, zuid Juffer Coleta Van den Abeele en de wed. Matthys, west Barbara Do Paepe en noord volgende koop. Gebruikt door Frans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. 7. Een perceel Land, gelegen alsvoren, gecada streerd sectie A, nummer 301, met eene grootte van 28 aren 40 centiaren, palende oost Juffer Van Innis, zuid koop 6 biervoren, west Barbara De Pape en noord de Straat. Gebruikt door Frans Pevenage, aan 63 fr. per jaar. Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, op Overimpe, gecada streerd sectie D, nummer 493bis, met eene groot te van 16 aren 40 centiaren, palende noord Con stant Lievens-Verbustel en het Godsbuis van

Notariaat | 1908 | | pagina 2