Uit ter hand te koop: KERMIS 1908 Verschen Paling Zaadhandel Gladbach Huis te huren of te koop: Becs Manchons Auer Attention Aan de Huisvrouwen Jean De Clercq, Uit ter hand te koop. Terstond te huren: Te koop: TE HUREN Paviljoen le koop Te koop: Gemeente Erembodegem, Frans D'HAESE, VERZEKERING Brand en Breken van Spiegelruiten Uit ter hand te huren of te koop. Vit ter hand te koop. Vit ter hand te koop: Uit ter hand te koop: Te koop uit ter hand. DE ECHTE Ph. LIEBAUT-HUYSMAN S. SEDEYN-DE BACKER Philemon Liebaut-Huysman Waarom nog naar Brussel gaan Prachtige MEUBELEN Ferdinand De Smet, HANDEL in ZADEN Lede, oost zeiven Lievens, zoid Juffer Matthys en Jan Gamiel Props en west M. J. Moens. Gebruikt door Leo Van den Bossche, aan 34,10 fr. per jaar. Boomprys 100 frs. 9. Een perceel Land, op Overimpe, gekada streerd sectie D, nummer 1008, met eene grootte van 26 aren 50 centiaren, palende noord den Weg, oost Leopold Van Geert en Juffer Gabrielle Moens, zuid Jan-Camiel Props en west Joanna en Maria Props. Gebruikt door J. B Lievens, aan 57.92 fr. per Jaar. 10. Een perceel Land, op de Puttingen, gecada- streerd sectie D, nummer 1166c, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, palende oost Jozef Props, zuid het gescheed met Erpe, Clemence De Smet en noord d'heeren Auguste D'Haeseleire en Frans De Smet. Gebruikt door Judocus Persoons, mits 31,10 fr. 11. Een perceel Land, op de Streke, gecada- streerd sectie D, nummer 1118a, met eene grootte van 8 aren 70 centiaren, palende noord de Weg, oost M. Fiévet en Frans Permentier, zuid d'heer Delafaille en west den heer Emile De Wint. Gebruikt door Félix Matthys, mits 17 fr. per jaar. Een half per cent instelpremie te winnen. De koopers zijn verzocht zich van hunne contri butiebiljetten te voorzien of ze van de voorechten der wet op de kleine eigendommen kunnen genie ten. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 7 iqQR Verblijf Dijnsdag 14 Jua ,yuö' Telkens om 1 ure nanoen, ter herberg van Désirê Van Houdenhove, te Oordegem, Oud- SmetledeAbeelstraat. Voor allo verdere inlichtingen wende men zich by voormelde Notarissen De Windt en Tibbaut. BERICHTTen verzoeke van zelve Eigenaars zal er door 't ambt van voornoemde Notarissen op Dijnsdag 3 November 1908, te Smetlede, eene merkwaardige venditie gehouden worden van al lerschoonste Kanada, Eiken, Abeelen en Beuke- boomen waaronder vele meten van 2 tot 3 meters. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B, nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. 2® Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op de Helle, naby 't gescheed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectio B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge- kond ten kadaster sectie C, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Katje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Ryck, Notarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Een schoon en prachtig Paardenharuassuur by voornoemden heer Louis De Ryck. b. ,ar-g-nn Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan huizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. Twee Dagwand LAND, te Nieuwerkerken. Zich te bevragen by Victor Van den Berghe, te Aelst, Korte Nieuwstraat, 7, tegen de Boter markt. per occasie, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Charles De Grauwe, Statieplein, 14, Aelst. Eene schoone RESSORTKARRE. Zich te bevragen bij d'heer Joannes Dullabrs, te Erondegem. Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Erembodegem, ten einde zyne me dehulp te verleenen tot het opluisteren der Ker misfeesten van 1908. Gezien het verslag der daartoe aangestelde Commissie. Besluit: ZATERDAG, 20 JUNI. Om 7 uren 's avond*, zullen de Feestelijkheden door het gelui der klokken aangekondigd worden. ZONDAG, 21. Muziekaal Verbroederingsfeest, onder het bestuur der FanfarenmaatschappijNiets zonder Arbeid, Trouw en Eendracht. De deelnemende Maatschappijen zullen vergaderen op den Brusselschen Steenweg, om 4 uren namiddag en zich stoetsgewijze begeven naar de Dorpsplaats, alwaar elke Maatschappij beurtelings eenige Muziekstukken zal uit voeren. MAANDAG, 22. Prijsvlucht met Duiven uit Quiévrain, Vooruit 100 frs. Inbrengst der duiven van 4 tot 6 ure 's morgens, ter herberg van Ach. Meert, Brusselschen Steenweg.— Inleg fr. 1,65 per duif. Bolprijskampenom 9 uren voormiddag, 1® bij Felix Qoevaerts, aan den Brusselschen Steenweg, voor eene smakelijke Hesp. 2» bij Flor. Lievens, aan de Leuve- straat, insgelijks voor eene lekkere Hesp. 3° by Fred. Van de Sype, aan de Aalststraat, voor eene kas fljne Sigaren. 4° bij Dom. Roeland, op Ter-Jodendriesch, naar puike pr(jzen. Vermakelijke Volksspelen, om 10 uren voormiddag, in de Keppestraat, aan de herbergen van Mertens, Gau- chez, De Goed t en De Greve. Prijskamp voor het Visschen met de Hengelroede, uit geschreven door de MaatschappijDe Karpkrvisschebs, inschrijving by Des. Dupont, Denderkaai, om 2 uren namiddag. Kluchtige Volksspelen, op Ter-Joden, aan de herberg van Fred. VanHerreweghe, Oeertsbergsehen Steenweg. Begin om 4 uren namiddag. DIJNSDAG. 23. Prijskamp met den dikken Bal, naar zeer fraaie prij zen. aan de herbergen van J. Van Pottelberg. E. Verley- sen, L. De Schryver en wed® J. Ghysens. Inschrijving om 8, en begin om 9 uren voormiddag. Kampstrijd met den Kaatsbal, voor Pijpen en Sigaren. Inschrijving ter herberg van Joz. De Backer, aan Hoogenweg. Aanvang om 9 uren voormiddag. Prijsbolling voor Man en Vrouwvolk, naar prachtige Prijzen, om 4 uren namiddag, 1® aan de herbergen van P. Maenens en A. Goppens. op den Heuvel. —2® aan de herberg van Ad. De Wael, Ronsevaal. Vogelschieting met de Bol, op Resschebeke, bij Andr. Van der Burght, om 5 uren namiddag. Vooruit 7 frs Stekbolling voor Manvolk, Mikbolling voor Vrouwvolk, naar dikke, vette Schollen, om 5 uren namiddag, op den Hoogenweg, aan de herbergen van G. Van Cromphout, A. Los, P. De Backer, C. Robyns en F. Bernauw. Prijsbolling, op den Hoek, bü Ad. De Pelsmaeker, voor prachtige Tabakzakken. Aanvang, om 5 i/t uren namiddag. Jaarlyksche Mastklimmingop de Dorpsplaats, om 6 uren namiddag. Chineesche Verlichting op den Dender en prachtig Vuurwerk, aan de Denderbrug, om 9 uren 's avonds. WOENSDAG, 24. Vermakelijke Volksspelen, op de Leuvestraat, van 3 tot 7 uren namiddag. 1. Aan de herbergen van A. De Boom. II. De Backer, P. Van der Burgt, Th. Van der Biest, F. Bourlon, K. Dedeken, B. Van Vaereubergh, K. De Nil, P. DeGhyse- leer en H. Ghysens. 2® aan de herbergen van P. Ghy sens, Fl. Lievens, L. De Coninck, A. Arys, Th. Meert en E, Ghysens. DONDERDAG, 25. MikboUingen voor zeer fraaie Prijzen, om 4 uren na middag, op Ter Jodendriesch, aan de herbergen van H. Van der Niepen en F. Van den Spiegel, alleen voor Vrouw volk. Om 4 i/e uren, ook voor Vrouwvolk aan de her bergen der wed. Huylebroeck, in de Ninovestraat, op Teijoden. Om 5 uren, op den Hoeck. bij Van Durme, De Greve, Permentier, Th. en K. Jacob. Insgelijks om 5 uren, bij F. Gammu, op den Brusselschen Steenweg. Mastklimming en Waterbaksteking, met puike Prijzen, op Ter-Joden, om 5 uren namiddag, aan de herberg van L. Van der Niepen. Volksvermakelijkheden en Spelen, voor Man en Vrouw volk, naar kostelijke prijzen, om 5 i/s uren namiddag, op den Brusselschen Steenweg, aan de herberg van J. B. Daelman. ZONDAG, 28. Muzikaal Verbroederingsfeest, onder het bestuur der Fanfarenmaatschappij St. CECILIA, op den Brussel schen Steenweg, om 4 uren namiddag. Groote Prijskamp, Vogelpik per Velo, om 4 uren na middag, aan de herberg van Jan Van Impe, op Ter-Joden nabij de Statie, (Voorwaarden en Schikkingen op bijzon dere programma's Prijsbolling, aan de herbergen van J. De Boom en E. Elkens, aan den Ninofschen Steenweg, nabij de Grot. Begin om 4 uren namiddag. Groote Kampstrijd met den Dikken Bal, op Ter-Joden driesch, aan de herberg der kinderen Van Ginderdeuren, om 5 uren namiddag. Algemeene Schikkingen: De Kramen, Barakken, Paardenmolens, enz zullen vry van plaatsgeld op de openbare plaatsen, edoch op aanwijzing der Bestuurlijke Overheid mogen geplaatst worden. Aldus gedaan in Feest-Gommissie te Erembode gem, den 18 Mei 1908. De Secretaris, De Voorzitter, Alf. Ver hegge. Emiel Van V&erenbergh. Gezien en goedgekeurd door het College van Burgemeester en Schepenen, den 20 Mei 1908. De Burgemeester en Schepenen, HUI. De Cock. P. De Clercq, Fr. Daelman. Op Bevel De Secretaris, L. Van Vaerenbergh. alle dagen te bekomen, bij Frans Ledegen, te Hofstade, (Schuitjen), aan eenen ci vielen prijs Gediplomeerde Teeltoverste op 't Kasteel van 0verhamm6, Brusselschensteenweg, N' 45, TE AELST. heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken dat er bij hem te bekomen zijn, bij groote en kleine hoeveelheden, de meest aan te bevelen soorten van Groensslzaden en Bloemzaden,van Voeder- bbeten en Graszaden. Gematige prijzen en goede bediening. Agent: M' Oscar Reyntens, Stads-Secretaris, Keizer lijke Plaats, Nr5i, Aelst. Schoonen EIGENDOM, te Hofstade, Den- dermondschensteenwegaan het Dorp, een Woonhuis, Estaminet In de Stad Aalst, met ruime Beneden- en BovenplaatsenAchterbouw, Poort ter straat, Pomp- en Regenwater, schoonen Tuin en welbeplanten Boomgaard, palende van achter aan de Beek. Onmiddelyke in gebruiktreding. Zich te wenden tot den eigenaar M' Stanislas Geeróms, in voormeld huis. Een groot en welgelegen HANDELSHUIS, gestaan en gelegen te Aalst, Lange Zoutstraat, Nr, 33, groot ongeveer 4 aren 10 centiaren, be staande uit: grooten Winkel, Salon, Gang met Verandha, grootte Eetplaats. Keuken, Cour, Werkhuis, Koolkot, twee Vertrekken, Bakoven, Hof met Volières, Waschhuis met groot koporen Fournüs, Pomp- en twee Regen waterputten, zeer goede Kelder, ruime Slaapkamers en Zolders. Voor de voorwaarden zich te bevragen by den eigenaar. Lange Zoutstraat, Nr 33. Eene behuisde HOFSTEDE, met alle toebe- hoorten, Stallingen, Boomgaard, enz., ge staan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, in de Lindestraat. Zich te bevragen ten Bureele dezer. Een Huis met Smidsen verdere Achterge bouwen en Grond, groot li aren. dienstig voor alle bedryven, te Aalst. Gentschestraat, Nr 48. Zich te wenden bij den eigenaar Mr Joannes De Moor, of ter studie van den Notaris Limpbns, te Aalst. Een schoon RENTENIERSHUIS, ook diens tig voor alle bedrijven, te Aalst, in de Kerkstraat, N' 14, in het schoonste der stad, hebbende drij verdiepingen, beneden eenen grooten Salon en Eetplaats, ruimen Kelder met Bakoven, Cour en Achterkeuken met Regen- en Pompwater. Boven dry schoone Kamers en drij Mansarde kamers. Zich te bevragen bij den eigenaar en bewoner Mr Alphonse Van Nuffel, Landmeter-Expert, te Aalst, Kerkstraat, Nr 14. Met gemak van betaling. Bovengenoemde Alphonse Van Nuffel, gezwo ren Landmeter, Bouwkundige en Pryzer van het Enregistrement en Vredegerecht, gelast zich ook met het opmaken van Doodschulden, Voorwaar den, Schatter van Brandverzekeringen, Kavelin gen, Onderhandscho Testamenten, immers met al wat de Zaakwaarnemery betreft. Er zyn bij hem ook kapitalen te bekomen op goede hypotheken. Bij de Gebroeders Callebaut, te Erembode gem, Keppestraat. 10 Eiken, 8 Esschen, 4 Olmen, 1 Erselaer, van alle dikteD. 20 ledige Oliëvaten. ZLJN TE VERKRIJGEN BIJ Koperslager, Loodgieter en Gazier, TE AELST, Kerkstraat 28, naby de Groote Kerk). MARKT VAN HEDEN. 20 Juni 1908. Tarwe fr 00 00 A 00 00 Masteluin 00 00 00 00 Rogge - 00 00 00 00 G eerst. 00 00 00 00 Haver - 00 00 00 00 HOPPE 50 k°. (1907) l®kw. 00 00 00 00 - 2® 00 00 00 00 Aardappelen per 100 kilo.nieuwe 8 00 9 00 oude 0 00 0 00 Boter per 3 küo 8 oO 8 63 Eyers de 25 2 15 2 33 Vlas, per 3 kilos, o 00 0 00 Viggens het kopel 30 00 35 00 AJuin - 00 00 00 00 OOSTENDSCHE VISCHBANK Leopoldstraat, 20, AELST. gekend voor EERLIJK en TREFFELIJK gediend te worden aan matigen prijs, A ankomst Wekelijsch Tarbot (Turbot) per 1/2 kilo fr. 2,00 Eilbot (Elbol) per 1/2 kilo fr. 1,00 Tongen (Soles) per koppel fr. 1,00 Kabeljauw (Cabiliau) per 1/2 kilo fr. 0,70 Schelvisch Eglefin) fr. 1-00 en 2-00 Roobaard ieder fr. 1,00 en 2-00 Pladijs vr gebak per 1/2 kilo fr. 0,50 Pieterman (Vive) 't stuk Witting K'ein Pladijs Macquereau Geernalen Kreften (vivant) alle dagen versche aankomst. Woensdag, Donderdag en Vrijdag, aankomst van versche geparkeerde Philippinsche Mossels, aan 12 en 15 cmen de kilo. Hopende M., met uwe orders begunstigd te wor- Ch audronnier-Plombier, Rue de l'Église, 22, (Prés de lÉglise S« Martin), ALOST, a l'honneur d'informer ses nombreux Clients, qu'il s'occupera dès 4 présent de tout ce qui concerne le placement du Gaz. On trouvera dans son maga- sin tous les Articles de première qualité et A trés bon marché, (Verres, Capuchons, etc., etc.) II espère que vous lui continuerez com me par le passé, de l'honorer de votre conflance. Voor uwen Stout wendt U tot de Gebroeders PHLIPS, AALST, Dépot Moutstraat, 6. Voordeelige Spoedige bediening. STOUT gewaarborgd zuiver. Stalen Gratis op aanvraag. Als gij wilt koopen, komt eerst zien naar de uitstallingen van de huizen bij Ferdinand DE SMET, alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aantreffen Slaapkamers, Eetplaatsen, Salongarnituren in alle hout en in alle stylen, Bureau-Américaine, Bureau-Minister, Bibliotheken, Tapijten, Lusters, alles wat er noodig is om u huis rijkelijk te ver sieren, gy hebt ook geene kosten van afzendingen en daarbij alles wordt u te huis bezorgd en gepla- ceerd, met honderde cliënten kunnen zulks beves tigen. Daar ik in betrekking ben met de grootste handelhuizen, is my toegelaten aan prijzen te verkoopen beneden alle mededinging. U getrouwe Dienaar, Molendries, N" 8 A 10, Aalst. N. B. Er zyn by mij ook altijd Meubelen te koop by occasie. Gediplomeerd Tuinbouwkundige van Eerste klas, Kerkstraat, 12, AALST, heeft de eer het geacht publiek te berichten dat er by hem te bekomen zijn al soorten van Hof- en Landbouwzaden, Klaver- Beet- en Graszaden. Gematige prijs, spoedige bediening, >0»: On trouve A la mème Maison 12, rue de l'Église, les meilleures Conserves Alimentaires. La maison se charge également des Diners de Noces, de Première Communion, Fótes, Banquets, etc. On traite A forfait ou autre, au gré du Client. On se rend aussi en province.

Notariaat | 1908 | | pagina 3