hofstede perceel BOSCH HOOI NAGRAS KERMIS 1908 ZAAILANDEN Uit ter hand te koop: Zaden! Zaden! Zaden! Gemeente Erembodegem. Uit ter hand te koop. Terstond te huren: Te koop: Te huren: TTHelgique Te koop: TE HEREN Paviljoen te hoop 2. Een perceel Land, gelegen te Nieuwcrker- ken, Rroekveld, gekadastreerd sectie G, nummer 1103, groot 23 aren 40 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Camiel Lan- gendries. 3. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Kop- penol, gekadastreerd sectie A, nummer 126a, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs frs. 40. Gebruikt zonder termijn door M. Louis Van Gucht. 4. Een perceel Land, te Nieuwerkerken, Kop- penol, gekend bij kadaster sectie A, nummer 126a, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs fr. 12. Gebruikt zonder termijn door M. Joannes Van Gucht. 5. Een perceel Land, te Nieuwerkerken. B.roek- meir, gekadastreerd sectie C, nummer 113a, met eene grootte van 31 aren 80 centiaren. Boomprijs fr. 40. Gebruikt zonder termijn door M. Gamiel Lan- gendries. ZITDAGEN Instel Donderdag 2 JuU 10O8 Verblijf Donderdag 9 Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door M. Jozef Verhoeven, bakker, te Nieuwerkerken, Maal. OPENBARE VERKOOPING van een te Bavegem. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaar verkoopen Een perceel Bosch, gelegen te Bavegem, in de Maelbroecken, gekadastreerd sectie C. nummer 76a groot 16 aren 30 centiaren, palende oost het Bureel van Weldadigheid van Bavegem. zuid de Kerkfabriek van zelve gemeente, west de Mael- broeckbeek en noord Engelbert De Neve. Enkele zitdag: Dijnsdag 7 Juli 1908. Om 12 uren 's middags, te Oordegem, ter lier- berg In de Zicaan Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene en allerbeste ZAAILANDEN te Smetlede en Lede. Do Notarissen DE WINDT, tc Aalst en TIB- BAUT, te Wichelen, zullen ton verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, de vol gende Goederen Gemeente Smetlede. Eene Hofstede, gelegen aan het Dorp, rechtover de Kerk, gekadastreerd sectie A, nummers 1013, 1014 en 1015, met eene oppervlakte van 11 aren 70 centiaren, palende noord de Dorpplaats, oost de wed. en kinderen Bauwens-Stockman, zuid Mijn heer Danneboom en d'heer Van der Camraen, west de weduwe Schockaert-Willems. Laatst bewoond geweest door Alelanie Ver- beeck. Dezen eigendom zal in 2 deelen opgeroepen worden: Boomprijs 100 frs. Boomprijs 250 frs. Onmiddelijk ingebruiktreding. 2. Een perceel Land, gelegen op den Heert, ge kadastreerd sectie A, nummer 341, met eene grootte van 21 aren 60 centiaren, palende noord d'heer Valentin Vertongen, te Hamme. oost Frans de Mesel-Luwaert, zuid Juffer Coleta Van den Abeele en d'heer Frans Van Zayes-De Mesel en west Frans Roelandt. Gebruikt door Frans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. 3. Een perceel Land, op Molenkaut-r, zijnde de oosthelft van het perceel, gekadastreerd sectie B, nummer 50, hebbende eene grootte voor deze helft van 30 aren 40 centiaren en palende noord d'heer Achiel De Schaepmeester, oost Juffer Coleta Van den Abeele, Camiel Schockaert en d'heer Al fred Van der Cammen, zuid zei ven heer Van der Cammen en west Juffer Coleta Van den Abeele met de westhelft der partij. Gebruikt door Bernard De Gexjter, aan 65 fr perjaar. 4. Een perceel Land, aisvoren, gecadastreerd sectie B, nummer 53, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren, palende noord d'heer de Renes- se-Maelcamp, oost dezelfden en d'heer Van der Cammen, zuid de Straat en west d'heer Van der Cammen, Gebruikt door Désirè Van Houdenhove, aan 65 fr. per jaar. 5. Een perceel Land, op Puttekauter, gecada streerd sectie Anummer 242, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende noord d'heer Gustaaf De Graeve en Juffer Matthys, oost zeiven heer De Graeve, zuid d'heer Neyts en Frans Peve- nage en west het Armbureel en d'heeren Pevenago en De Graeve voornoemd. Gebruikt door Remt Schollaert, aan 35 fr. 's jaars. 6. Een perceel Land, op den Briel, gecada streerd sectie Anummer 302, met eene grootte van 21 aren, palende oost Jnffer Van Innis, zuid Juffer Coleta Van den Abeele en de wed. Matthys, west Barbara De Paepe en noord volgende koop. Gebruikt door Frans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. 7. Een perceel Land, gelegen aisvoren, gecada streerd sectie A, nummer 301, met eene grootte van 28 aren 40 centiaren, palende oost Juffer Van Innis, zuid koop 6 hiorvoren, west Barbara De Pape en noord de Straat. Gebruikt door Frans Pevenage, aan 63 fr. per jaar. Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, op Overimpe, gecada streerd sectie D, nummer 493bis. met eene groot te van 16 aren 40 centiaren, palende noord Con stant Lievcns-Verbustel en het Godshuis van Lede. oost zeiven Licvens, zuid Juffer Matthys en Jan Camiel Props en west M. J. Moens. Gebruikt door Leo Van den Bosscheaan 34,10 fr. per jaar. Boomprijs 100 frs. 9. Een perceel Land, op Overimpe, gekada streerd sectie D, nummer 100S, met eene grootte van 26 aren 50 centiaren, palende noord den Weg, oost Leopold Van Geert en Juffer Gabrielle Moens, zuid Jan-Camiel Props en west Joanna en Maria Props. Gebruikt door J. B Lievens, aan 57.92 fr. per jaar. 10. Een perceel Land, op de Puttingen, gecada streerd sectio I), nummer 1166c, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, palende oost Jozef Props, zuid het gescheed met Erpe, Clemence De Smet en noord d'heeren Auguste D'Haeseleire en Frans De Smet. Gebruikt, door Judocus Persoons, mits 31,10 fr. 11. Een perceel Land, op de Stroke, gecada streerd sectic D, nummer 1118a, met eene grootte van 8 aren 70 centiaren, palende noord de Weg, oost M. Fiévot en Frans Permentier, zuid d'heer Delafaille en west den heer Emile De Wiut. Gebruikt door Félicc Matthys, mits 17 fr per jaar. Een half per cent instelpremie te wiunen, De koopers zijn verzocht zich van hunne contri- butiebiljeltcn le voorzien of ze van de voorechten der wet op de kleine eigendommen kunnen genie ten. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 7 j 1Q08 Verblijf Dijnsdag 14 Jul1 iyuö Telkens om 1 ure nanoen, ter herberg van Désirè Van Houdenhove, te Oordegem, Oud- SraetledeAbeel straat. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich bij voormelde Notarissen ÜK Windt en Tibbaut. BERICHT: Ten verzoeke van zelve Eigenaars zal er door 't ambt van voornoemde Notarissen op Dijnsdag 3 November 1908, te Smetlede, eene merkwaardige venditie gehouden worden van al lerschoonste Kanada, Eiken, Abeelen en Beuke- boomen waaronder vele meten van 2 tot 3 meters. Openbare verkooping van alsmede van een 'perceel TAR WE, te GYSEGEM en AUDEGEM. De Notaris SOETE, te Lede, zal op Maandag 29 Juni 1908, (St. Pietersdag,om 8 uren voor middag, in het openbaar verkoopen: A. Namens Mijnheer Joseph Schelfhout, Nota ris, te Oordegem. 1° 7 koopen hooi en het te wassen nagras, op den Molendijk. 2° 10 koopen hooi en te wassen nagras, op den Grooten Meersch. 3° 2 koopen hooi en het te wassen Nagras, met recht van vlas te rooten, wijk Hoogendonck. 4° 2 koopen hooi en te wassen nagras, wijk Banoven. 5° 2 koopen hooi en te wassen nagras, in den Vreemde meersch. 6° 2 koopen hooi en te wassen nagras, in den Kanadabosch. 7° 2 koopen Tarwe, nabij de Osseweide. 8° 2 koopen hooigras, in den Esschenbosch. 9° 2 koopen hooigras, in den Blektebosch. 10° 1 koop hooi en te wassen nagras, vlasleg gers) op de Blekte. 11° 1 koop hooi en te wassen nagras, op den Dries. 12° 2 koopen hooigras, in de Beurrekens. 13° 1 koop hooi en te wassen nagras, Heuversboom. 14° 1 koop hooigras, in het Roobosch. 15° 1 koop hooi en te wassen nagras, op een perceel meersch te Audegem, voorheen gebruikt geweest door den heer Jacobus De Smet. B. Namens Dame weduwe van d'heer Petrus Mer lens, te Gijsegem. 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, op een per ceel meersch, aan den Steenweg van naar Mespelaere. Men zal vergaderen op den Molendijk. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling mits stel lende goede en gekende borg en betalende het ongeld comptant. 2. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Hoorenbust. Krevclhock, gekadastreerd sectie A, nummer 448, groot 15 aren 50 centiaren, palende noord Mijnheer René Bogaert. oost, vrouw wed8 en kinderen Bernard D'tlondt, zuid Dame wed Nooy en zoon en west dezelve. Gebruikt door d'heer J. B. Temmerman. 3 Een perceel Land, te Erpe, op den Brecke- naar, doorsneden met oenen voelwcg, gekadas treerd sectie A, nummer 724, groot 18 aren 40 centiaren, palende noord den heer Bernard De Brueckcr, oost den heer Fianciscus De Swaef en kinderen en Juffrouw Coleta Vau Droogenbroeck, zuid d'heer Casimir De Boeck en west d'heer Da vid Parewyck. Gebruikt door den heer Ernest De Wint. 4. Eene goede en welgelegene partij Land, te Erpe, op den Breckenaar, gekend op 't kadaster sectie A,nummer 712, groot 31 aren 90 centiaren, palende noord Dame wcde Nooy en zoon, oost de Bosschestraat, zuid vrouw wed. en kinderen Leo pold De Wint, west de kinderen Hosselaer en vrouw wed. en kinderen Casimir De Nys. Gebruikt door den heer Charles Van Nieu- wenborgh en andere. Boomprijs frs. 150. 5. Een goed en welgelegen perceel Land, diens tig voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leedschen Steenweg, op het Kromveld, gekadastreerd sectie B, nummer 403, groot 17 aren 70 centiaren, pa lende noord den Leedschenweg, oost Mijnheer Isi- door Blondeel, zuid Mijnheer Casimir De Boeck en west Juffrouw Helena De Clippele. Gebruikt door den heer Serafien Van den Brand e. 6. Een wegelegen perceel Meersch, kunnende dienen voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leed schen Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummer 739, met cenen inhoud van 29 aren 20 centiaren, groot volgens titel 29 aren 76 centia- aren, palende noord den heer Franciscus De Nys, oost den Steenweg naar Lede, zuid de erven van Mijnheer Henri Gottigny en west de kinderen an Gyseghem. Boomprijs fr. ~8o. In regie. 7. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Kinderveld, bekend bij kadaster sectie B. nummer 207, groot 17 aren 30 centiaren, palende noord met'de Baan de heeren De Sutter en Jan De Swaef, oost vrouw wed. en kinderen Van Droogenbroeck, zuid en west Mynheer David Parewyck. Gebruikt door den heer Ivo De Vos. 1/2 ten honderd instelpenning te winnen. ZITDAGEN Instel Donderdag 9 T 1908 Verblyf Donderdag 23 Jm 1WW' Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg In db Vijf Huizen, bij Mijnheer Alphons Chns- tiaens, to Erpe, aan den Grooten Steenweg. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Erembodcgem, ten einde zijne me dehulp te verleenen tot het opluisteren der Ker misfeesten van 1908. Gezien het verslag der daartoe aangestelde Commissie. Besluit ZONDAG, 28. Muzikaal Verbroederingsfeest, onder het bestuur der Fanfarenrnaatschappij St. CECILIA, op den Brussel sehen Steenweg, om 4 uren namiddag. Groote Prijskamp, Vogelpik per Veto, om 4 uren na middag, aan de herberg van Jan Van Impe, op Ter-Joden nabij de Stalio, (Voorwaarden on Schikkingen op bijzon dere programma's Prijsbolling, aan de herbergen van J. De Boom en E. Elkens, aan den Ninofschon Steenweg, naby de Grot. Begin om 4 i/ï uren namiddag. Groote Kampstrijd met den Dikken Bal, op Ter-Joden- driesch, aan de herborg der kindereu Van Ginderdeuren, om 5 uren namiddag. A Igemeene Schikkingen De Kramen, Barakken, Paardenmolens, enz., zullen vrij van plaatsgeld op de openbare plaatsen, edoch op aanwijzing der Bestuurlijke Overheid mogen geplaatst worden. Aldus gedaan in Feest-Commissie te Erembode- gem, den 18 Mei 1908. De Secretaris, De Voorzitter, Alf. Verhegge. Emiel Van Vaerenbergh. Gezien en goedgekeurd door het College van Burgemeester en Schepenen, den 20 Mei 1908. De Burgemeester en Schepenen, Hill. De Cock. P. De Clercq, Fr. Daelman. Op Bevel De Secretaris, Van Vaerenbergh. Openbare verkooping van goede en MEERSCHEN, te ERPE. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten verzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen en met gewin van palmslag en gelagen, open baar te koop aanbieden, de volgende onroerende goederen Gemeente Erpe. 1, Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Navaal, bekend bij kadaster sectie A, nummer 340a, groot 5 aren 20 centiaren, palende noord den lieer Joseph Veldeman, oost met de Rede Juf vrouw Octavie Impens, zuid en west het Welda digheidsbureel van Erpe. Gebruikt door Dame wed. Joseph De Troyer. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B, nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. 2° Eeue partij Land, golegen te Erembodegem, op de Helle, nabij 't gescheed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge iend ten kadaster sectie C, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Katje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op liet Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Rych, Notarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Eene schoone RESSORTKARRE. Zich te bevragen bij d'heer Joannes Dullaers, te Erondegem. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan huizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. Een schoon BURGERSHUIS, in goeden staat van onderhoud, gestaan in de Denderstraat. Zich te bevragen tot den eigenaar Mr Germaan Van de Maele, Vaart, Aalst. (Naamlooze Vennootschap) MAATSCHAPPJ VAN VEZEKERINGEN TEGEN Brand, Ontploffingen Stilliggen gemachtigd door Koninklijk besluit van J Maart 1855. -cooOcos- Maatschapfbujkb Zrtel en Kantoren van het Bestuur 61, Regencieslraat en 51, Ernst Allardstraat, te Brussel. HOOFD-AGENTSCHAP VAN 3LE03ST0E "V"-A.3ST LIERDE, Schoolstraat, AELST. Mits eene matige Premie, de Maatschappij La Belgique Verzekert: R lerende en onroerende goederen, materialen, vee, landbouwwerktuigen en oogst. Zij Waarborgt: I e verantwoordelijkheid der huurders tegenover de jigenaars, en die der eigenaars tegenover de hu orders. Zij Vrijwaart: De eigenaars en de huurders tegen het verhaal der geburen. Zij Verzekert: De verliezen van huur, ontneming van genot en stilliggen van onroerende goederen. Een schoon en prachtig Paardenharnassuur bij voornoemden heer Louis De Ryck. Twee Dagwand LAND, to Nieuwerkerken. Zicli te bevragen bij Victor Van den Berghe, te Aelst, Korte Nieuwstraat, 7, tegen lie Boter- markt. per occasie, zoo goed als nieuw. Zicli te bevragen bij Mr Charles De Grauwe, Statieplein, 14, Aelst. Verzekerde waarde door La Belgique Maatschappij van Verzekeringen meer dan 2,400 MILLIOENEN BRANDEN BETAALD sedert 1855 meer dan 47 MILLIOENEN. Waar koopt men zijne beste Zaden? bij Jozef Van der Vorst, te Aalst, aan S' Mar- tenskerk, Oude Graan- of Vlasmarkt, Nr 2, opvol ger van M' J. B. Torfs, daar zijn te bekomen alle soorten van Graszaden, Dendermonscli, En- gelscli en mengeling voor weiden, volgens den grond, echt Waasklaverzaad; verschillige soor ten BeetzadenBloemenzaden en alle Hoveniers zaden; gewaarborgd en van goede Riemkracht, aan lage prijzen.

Notariaat | 1908 | | pagina 2