hofstede VELDVRUCHTEN RENTENIERSHUIS Lusthuis met Lusthof, WOONHUIS ZAAILANDEN HOFSTEDE perceel BOSCH TE KOOP L 1 _nr" TE HUREN Te koop: Hoogere af deeling. 2C Leergang. H. De Sloovere Paul. 60 p. Blaasspeeltuigen. Klas van kopere Blaasspeeltuigen. Leer aar: Den Heer Bestuurder. Lagere afdeeling. 2e Leergang. Uil. Spitaels August, (Piston). 52 p.; Audeoaert Frans 50 p.; Thybaert Amaat, (Bugel). 42 p.; Yan Vaerenbergh Gaston, (Bugel), 32 p. Middelbare afdeeling. ie Leergang, II. Amant Karei, (Bugel), 47 p. Hoogere afdeeling- 2e Leergang. H. Boterbergh Omer, (Hoorn), 55 p. le Leergang. H. De Clippel F.dmond, (Bazuin), 52 p. Klassen van houten Blaasspeeltuigen. Leeraars: HH. Lenssens Ren. en D'lloir Prosp. Lagere afdeeling. 2e Leergang. HH. Clotman Frans, (Obo), 52 p.; Van Lierde Petrus, (Fluit), 48 p.; Van der Poorten Robrecht, (Klar.) 4/ p. ie Leergang. HH. Verleysen Arsène, (Klar.) 54 p.; Do Fenfe Oscai (Obo), 54 p Baccaert Edmond. (Fluit), o2 p., Y an dor Meirscli, (Saxopboon), 52 p. Middelbare afdeeling. 2e Leergang. H. Van Neck Jozef, (Klar.) 48 p. Hoogere afdeeling. 2® Leergang. II. Verleysen Jozef, (Klar.) 51 p. le Leergang. Van den Bossche Edgard, (Fluit), 56 p. I I i* «lil 'WHIW^~rJTiT,«T57y''J,-wgga> VERKOOPING van te Aelst-Mijlbeke. Denis COOREMAN, Gemeente-Secretaris te Herdersem, zal. door 't ambt van W. VAN MUY- LEM, Deurwaarder te Aelst, op Donderdag 20 Juli 1908, om 2 uren namiddag, «en verzoeke van d'heer J. B. Boel, te Aelst-Mijlbeke, openbaar verkoopenals volgt 1° In de Hertshaag 2 dagwand Koren. 2° Aan den Dendermondschen Steenweg A) 70 roeden Koren. B) 75 roeden Haver. Men zal vergaderen ter herberg van d'heer Remi Lemmerman, (Hei tsliaag) en verborgen bij d'heer René Matthys, (Hoeksken Gewone voorwaarden. Door verandering van woonst. Openbare verkooping van een schoon en groot met tcelbeplanten Lusthof te AELST. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van wie het behoort, op bet gewoon gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoo pen Een schoon en gerieflijk Renteniershuis, waar van don voorkant gansch in Arduin met ingekapte Versiersels, Achtergebouwen en Lusthof, te Aelst, in de Nieuwstraat, recht over den Middenpost en dicht bij de Grooto Markt, gekend op het cada- straal plan sectie A, deel van nummer 261b, in grondplan afgeschetst op gedrukte plakbrieven, groot volgens meting 7 aren 50 centiaren, palende oost Madame We Charles Waterinckx-Grysollo, zuid de Nieuwstraat, Juffrouw \V° Joseph Hoe- beke en de kinderen van Mijnheer J.-B. Redant, west de erven van Mijnheer Pieter Moeus-De Coninck en noord Mijnheer Henri Do Clcrcq- Leclercq. Bewoond door den Eigenaar Mijnheer Henri De Clercq-Leclercq. In gebruik tred ing ecne maand na do toewijzing. Dezen Eigendom door zijne voordeelige ligging en uitgestrektheid, is zeer wel geschikt voor Ren- tenierswooning, alsook voor liet uitoefenen van alle bedrijven, als hebbende benedenSalon, Trap zalen, 2 Eetplaatsen, Grot. Keuken, 3 ruime Kel ders, Cour, overdekt met glas, Verandha zicht hebbende in den hof, Zomerkeukcn, Paardenstal, Magazijnen, Regen- en Pompwater, Waterclocet en gemak, Volière, Kiekenhok, schoonen Lusthof tevens beplant met Fruitboomen en op het verdiep 8 Kamers nut ingemaakte Kassen, Badzaal met Waterafleiding en W. C., alsmede gerieflijke Zol ders gansch verlicht met de gaz en voorzien van electriksche Belling. Zichtbaar den Maandag en Dijnsdag van iedere Week, van 10 tot 12 ure voormiddag en van 2 tot 4 uren namiddag. Ingesteld fis. 22,100 Zitdagen Instel Donderdag 2 T li 1QOo Verblijf Donderdag 16 Jul1 iyUÖ' Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet - Au Café Centrai. bij Dame wed. Rajonte Aelst, op de Groote Markt. 7. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op het Eechoutveld, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van num mer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Pe tnis De Vos. Zitdagen: Instel Vrijdag 24 Juli ^90g Verblijf Vrijdag 7 August! Ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd - In Den Olifant bij den heer Fredencus Ve- reechen-De Breucker, te Baardegem, aan Deker. Bij sterfgeval. alle Alem en Winkel van Koperslagerij bij de weduwe Theodoor Buys, Rammelstraat, Lede. Studie van Meester DE BRADWER, Notaris te Sint-Jans-Molenbeek, (Brussel-Noord), Baudouinlaan, 29. Bij sterfgeval. OPENBARE VRIJWILLIGE VERKOOPING met winst van hoogen van een schoon van 12 Koophandels- en Woonhuizen met Hof, van Bouwgronden, Bouwlanden, Meersehen, Bosehen, allervoordeeligst gelegen TE EREMBODEQEM, Kerkhof straat, oude Brusselbaan Groenstraat, Ronsevaal (Steenweg van Gent naar Brussel), de Varent, Resschebeheslraat, de Mooris en Hoogenweg. Verdeeld In koopen. ZITDAGEN Inmijning Vrijdag 10 Juli 190g Toewijzing Vrijdag 17 Om 1 uur nanoen, ter herberg A la Vllle Paris, - Steenweg van Antwerpen, Nr 2, (hoek der Baudouinlaan), Brussel (Noord-Statie). Voor plakschriften en inlichtingen bevrage men zich bij voornoemden Notaris De Brauwer Twee Dagwand LAND, te Nieuwerkerken. Zich te bevragen bij Victor Van den Berghe, te Aelst, Korte Nieuwstraat, 7, legen de Boter markt. Openbare verkooping van een schoon en welgelegen te LEDE, Achterstraat, nabij het Dorp De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten aanzoeke van wiep het behoort, op de hierna stelde zitdag, openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen Woonhuis, met aan- lioorigheden, gestaan en gelpgen te Lede, Achter straat, nabij het Dorp, bekend ten cadaster sectie C nummer 38d, groot bij titel 1 aar 64 centiaren, palende oost Juffer Gudule Van Herzele, zuid Mr Schuermans, west de kinderen Coen en noord de Achterstraat. EENIGE ZITDAG: Vrijdag 17 Juli 1908. Telkeps om 4 ure namiddag, ter herberg be woond door d'heer Polydoor Blaes, te Lede, Nieuwstraat. van eene behuisde Koornwindmolen en Landen te Baardegem en Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Baardegem. 1. Een schoone Behuisde Hofstede met Woon huis, Schuur, Stallingen Boomgaard, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 15 aren 52 centiaren en gekadastreerd wijk C nummer 408a en deel der nummers 407b en 406d Boom en haagprijs frs. 200. Bewoond door den medeverkooper d'heer Alfons De Vis. 2. Een perceel Boogaard en Tuin, gelegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 11 aren 96 centiaren. Boom en haagprijs frs 350. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Vis. 3. Eenen Graanwindmolen, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, gekadastreerd wijk C, num mer 409, met eene grootte van 10 aren 90 cent. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Vis. 4. Een perceel Land, gelegen aandeMolenbaan, groot volgens meting 15 aren 02 centiaren, geka dastreerd wijk C, deel van nummer 498a, Gebruikt door d'heer Frans Ruysinck. 5. Een perceel Land, gelegen alsvoren, aan de Molenbaan, groot volgens meting 16 aren 43 cen tiaren, wijk C, nummer 498a. Gebruiker d'heer Frans Ruysinck. Gemeente Meldert. 6. Een perceel Land, groot volgens meting 19 aren 72 centiaren, gelegen op het Eechoutveld, ge kadastreerd wijk A, deel van nummer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Petrus De Vos. Openbare verkooping van goede en MEERSCHEN, te ERPE. De Notaris SOETE, to Lede, zal ten verzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen en met gewin van palmslag en gelagen, open baar te koop aanbieden, de volgende onroerende goederen Gemeente Erpe. 1. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Navaal, bekend bij kadaster sectie A, nummer 310a, groot 5 aren 20 centiaren, palende noord den heer Joseph Veldeman, oost met de Rede Juf vrouw Oclavie Impens, zuid en west het Welda digheidsbureel van Erpe. Gebruikt door Dame wed. Joseph De Tt^oyer. 2. Een perceel Land. gelegen te Erpe, op den Hoorenbust. Krevelhoek, gekadastreerd sectie A, nummer 448. groot 15 aren 50 centiaren, palende noord Mijnheer René Bogaert. oost vrouw en kinderen Bernard D'llondt, zuid Dame wea Nooy en zoon en west dezelve. Gebruikt door d'heer J. B. Temmerman. 3 Een perceel Land, te Erpe, op den Brecke- naar, doorsneden met oenen voctweg, gekadas treerd sectic A, nummer 724, groot 18 aren 40 centiaren, palende noord den heer Bernard De Bruecker, oost den heer Franciscus De Swaef en kinderen en Juffrouw Coleta Yan Droogenbroeck, zuid d'heer Casimir De Boeck en west d'heer Da vid Parewyck. Gebruikt door den heer Ernest De Wint. 4. Eene goede en welgelegene partij Land te Erpe, op den Breckenaar. gekend op 't kadaster sectie A,numm°r 712, groot 31 aren 90 centiaren, palende noord Dame wede Nooy on zoon, oost de Bosschestraat, zuid vrouw wed. en kinderen Leo pold De Wint, west de- kinderen Hosselaer en vrouw wed. en kinderen Casimir De Nys. Gebruikt door den heer Charles Van Nieu- wenborgh en andere. Boomprijs frs. 150. 5. Een goed en welgelegen perceel Land, diens tig voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leedschen Steenweg, op het Kromveld, gekadastreerd sectie B nummer 403, groot 17 aren 70 centiaren, pa lende noord den Leedschenweg, oost Mijnheer Isi- door Blondeel, zuid Mijnheer Casimir De Boeck en west Juffrouw Helena De Clippele. Gebruikt door den heer Serafien Van den Brande. 6. Een wegelegen perceel Meersch, kunnende dienen voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leed~ schen Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummer 739, met eenen inhoud van 29 aren 20 centiaren, groot volgens titel 29 aren 76 centia- aren, palende noord den heer Franciscus De Nys, oost den Steenweg naar Lede, zuid de erven van Mijnheer Henri Gottigny en west de kinderen Van Gyseghem. Boomprys fr. 285. In regie. 7 Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Kinderveld, bekend bij kadaster sectie B nummer 207, groot 17 aren 30 centiaren, palende noord met de Baan de heeren De Sutter en Jan De Swaef oost vrouw wed. en kinderen Van Droogenbroeck zuid en west Mijnheer David Parewyck. Gebruikt door den heer Ivo De Tos. 1/2 ten honderd instelpenning te winnen ZITDAGEN kadastreerd sectie A, nummer 341, met eene grootte van 21 aren 60 centiaren, palende noord d'heer Valentin Verlongen, te Hamme. oost Frans de Mesel-Luwaert, zuid Juffer Coleta Van den Abeele en d'heer Frans Van Zayes-De Mesel en west Frans Roelandt. Gebruikt door Frans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. 3. Een perceel Land, op Molenkaut^r, zijnde de oosthclft van het perceel, gekadastreerd sectie B, nummer 50, hebbende eene grootte voor deze helft van 30 aren 40 centiaren en palende noord d'heer Achiel De Schaepmeester, oost Juffer Coleta Van den Abeele, Camiel Schockaert en d'heer Al fred Van der Cammen, zuid zeiven heer Van der Cammen en west Juffer Coleta Van den Abeele met de westhelft der partij. Gebruikt door Bernard De Geyter, aan 65 fr. perjaar. 4. Een perceel Land, alsvoren, gecadastreerd sectie B, nummer 53, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren, palende noord d'heer de Renes- se-Maolcamp, oost dezelfden en d'heer Van der Cammen, zuid de Straat en west d'heer Van der Cammen Instel Donderdag 9 T jqqo Verblijf Donderdag 23 JUU iyU Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg «- In de Vijf Huizen, bij Mijnheer Alphons Chris- tiaens, te Erpe, aan den Grooten Steenweg. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. üm uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene Gebruikt door Dêsirê Van Houdenhove, "aan 65 fr. per jaar. 5. Een perceel Land, op Puttekauter, gecada streerd sectie A, nummer 242, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende noord d'heer Gustaaf De Graeve en Juffer Matthys, oost zeiven heer De Graeve, zuid d'heer Ncyts en Frans Peve- nage en west het Armbureel en d'heeren Povenage en De Graeve voornoemd. Gebruikt door Remi Schollaert, aan 35 fr. 'sjaars. 6. Een perceel Land, op den Brief, gecada streerd sectie Anummer 302, met eene grootte van 21 aren, palende oost Jnffer Van Innis. zuid Juffer Coleta Van den Abeele cn de wed. Matthys, west Barbara De Paepe en noord volgende koop. Gebruikt door Frans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. 7. Een perceel Land, gelegen alsvoren, gecada streerd sectie A, nummer 30i, met eene grootte van 28 aren 40 centiaren, palende oost Juffer Van Innis, zuid koop 6 hiervoren, west Barbara De Pape en noord de Straat. Gebruikt door Frans Pevenage, aan 63 fr. per jaar. Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, op Overimpe, gecada- slreerd sectie D, nummer 493bis. met eene groot te van 16 aren 40 centiaren, palende noord Con stant Lievens-Vorbustel en het Godsbuis van Lede. oost zeiven Lievens, zuid Juffer Matthys en Jan Camiel Props en west M. J. Moens. Gebruikt door Leo Van den Bosscheaan 34,10 fr. per jaar. Boomprys 100 frs. 9. Een perceel Land, op Overimpe, gekada streerd sectie D, nummer 1008, met eene grootte van 26 aren 50 centiaren, palende noord den Weg, oost Leopold Vau Geert en Juffer Gabrielle Moens, zuid Jan-Camiel Props en west Joanna en Maria Props. Gebruikt door J. B Lievens, aan 57.92 fr. per jaar. 10. Een perceel Land, op de Puttingen, gecada streerd sectie D, Dummer 1166c, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, palende oost Jozef Props, zuid het gescheed met Erpe, Clemence De Smet en noord d'heeren Auguste D'Haeseleire en Frans De Smet. Gebruikt door Judocus Pensoows, mits 31,10 fr. 11. Een perceel Land, op de Streke, gecada streerd sectie D, nummer 1118a, met eene grootte van 8 aren 70 contiaren, palende noord de Weg, oost M. Fiévet en Frans Permentier, zuid d'heer Delafaille en west den heer Emile De Wint. Gebruikt door Félix Matthys, mits 17 frper jaar. Een half per cent instelpremie te winnen. De koopers zijn verzocht zich van hunne contri butiebiljetten te voorzien of ze van de voorechten der wet op de kleine eigendommen kunnen genie ten. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 7 J U igo8 Verblijf Dijnsdag 14 Jul1 iyuö' Telkens om 1 ure nanoen, ter herberg van Dêsirê Van Houdenhove, te Oordegem, Oud- SmotledeAbeelstraat. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich bij voormelde Notarissen De Windt en Tibbaut. BERICHTTen verzoeke van zelve Eigenaars zal er door 't ambt van voornoemde Notarissen op Dijnsdag 3 November 1908, te Smetlede, eene merkwaardige venditie gehouden worden van al lerschoonste Kanada, Eiken, Abeelen en Beuke- boomen waaronder vele meten van 2 tot 3 meters. en allerbeste ZA A TL ANDEN te Smetlede en Lede. De Notarissen DE WINDT, te Aalst en TIB BAUT te Wichelen, zullen ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, de vol gende Goederen Gemeente Smetlede. Eene Hofstede, gelegen aan het Dorp, rechtover de Kerk, gekadastreerd sectie A, nummers 1013, 1014 en 1015, met eene oppervlakte van 11 aren 70 centiaren, palende noord de Dorpplaats, oost de wed. en kinderen Bauwens-Stockman, zuid Myn heer Danneboom en d'heer Van der Cammen, west de weduwe Schockaert-Willems. Laatst bewoond geweest door Melanie Ver- beeck Dezen eigendom zal in 2 deelen opgeroepen worden: Boomprijs 100 frs. Boomprijs 250 frs. Oumiddelijk ingebruiktreding. 2. Een perceel Land, gelegen op den Heert, ge- OPENBARE VERKOOPING van een te Bavegem. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaar verkoopen Een perceel Bosch, gelegen te Bavegem, in de Maelbroecken, gekadastreerd sectie C, nummer 76a, groot 16 aren 30 centiaren, palende oost het Bureel van Weldadigheid van Bavegem, zuid de Kerkfabriek van zelve gemeente, west de Mael- broeckbeek en noord Engelbert De Neve. Enkele zitdag. Dijnsdag 7 Juli 1908. Om 12 uren 's middags, te Oordegem, ter her berg In de Zwaan.» Eene schoone RESSORTKARRE. Zich te bevragen bij d'heer Joannes Dullaers, te Erondegem.

Notariaat | 1908 | | pagina 2