RENTENIERSHUIS WOONHUIS HOFSTEDE ZAAILANDEN HOFSTEDE HOFSTEDE RUINPAARD v ^ns5ag ,119°8- Verschen Paling Door verandering van woonst. Openbare verkooping van een schoon en groot met welbeplanten Lusthof, te AELST. De Notaris BRECKPOT, te Aolst, zal ten ver zoeke van wie het behoort, op het gewoon gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoo- pen Een schoon en gerieflijk Reuteniershuis, waar van den voorkant ganscli in Arduin met ingekapte Versiersels, Achtergebouwen en Lusthof, te Aelst, in de Nieuwstraat, recht over den Middenpost en dicht bij de Groote Markt, gekend op het cada- straal plan sectie A, deel van nummer 261b, in grondplan afgeschetst op gedr ukte plakbrieven, groot volgens meting 7 aren 50 centiaren, palende oost Madame W« Charles Waterinckx-Grysolle, zuid de Nieuwstraat, Juffrouw W® Joseph Hoe- beke en de kinderen van Mijnheer J.-B. Redant. west de erven van Mijnheer Pieter Moens-De Coninck en noord Mynheer Henri De Clercq- Leclercq. Bewoond door den Eigenaar Mijnheer Henri De Clercq-Leclercq. Ingebruiktreding eenc maand na de toewijzing. Dezen Eigendom door zijne voordeelige ligging en uitgestrektheid, is zeer wel geschikt voor Ren- teuierswooning, alsook voor liet uitoefenen van alle bedrijven, als hebbende beneden Salon, Trap zalen, 2 Eetplaatsen, Grot. Keuken, 3 ruime Kel ders, Cour, overdekt met glas, Vcrandhi zicht hebbende in den hof, Zomerkeuken, Paardenstal, Magazijnen, Regen- en Pompwater, Waterclocet en gemak, Volière, Kiekenhok, schoonen Lusthof tevens beplant met Kruithoornen en op het verdiep 8 Kamers met ingemaakte Kassen, Badzaal met Waterafleiding en W. C., alsmede gerieflijke Zol ders gansch verlicht met de gaz en voorzien van electriksche Belling. Zichtbaar den Maandag en Dijnsdag van iedere Week, van 10 tot 12 ure voormiddag en van 2 tot 4 uren namiddag. Ingesteld fis. 22,100 Zitdagen Instel Donderdag 2 T ,QnR Verblijf Donderdag 10 Jun 1JUÖ' Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet Au CaféCkntrai. bij Dame wed. Rajon, te Aelst, op de Groote Markt. 7. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op het Ecchoutveld, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van num mer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heor Pe trus De Fos. Zitdagen: Instel Vrijdag 24 Juli ,Qflo Verblijf Vrijdag 7 Augusti Ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd In Den Oi.tfant bij don heer Fredericus Ve- reecken'De Breucker. te Baardegem, aan Deker. Openbare verkooping van een schoon en welgelegen te LEDE, Achterstraat, nabij het Dorp. I)e Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna ge stelde zitdag, openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen Woonhuis, met aan- hoorigheden, gestaan en gelegen te Lede, Achter straat, nabij het Dorp. bekend ten cadaster sectie C, nummer 38d, groot bij titel 1 aar 64 cenliareu, palende oost Juffer Gudule Van Hcrzele, zuid Mr Schuermans, west de kinderen Coen en noord de Achterstraat. EENIGE ZITDAG: Vrijdag 17 Juli 1908. Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg be woond door d'heer Poi.ydoor Blaes, te Lede, Nieuwstraat. Openbare verkooping van eenc behuisde Koornwindmolen en Landen te Baardegem en Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Baardegem. 1. Een schoone Behuisde Hofstede met Woon huis, Schuur, Stallingen Boomgaard, geslaan en 3elegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 15 aren 52 centiaren en gekadastreerd wijk C, nummer 408a en deel der nummers 407b en 406d. Boom en haagprijs frs. 200. Bewoond door den medeverkooper d'heer A If ons De Fts. 2. Een perceel Boogaard en Tuin. gelegen aan de Molenstraat, groot volgens meting ii aren f" centiaren. Boom en haagprijs frs 350. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Fts. 3. Eenen Graanwindmolen, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, gekadastreerd wijk C, num mer 409, met eene grootte van 10 aren 90 cent. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Fis. 4. Een perceel Land, gelegen aandeMolonbaan, groot volgens meting 15 aren 02 centiaren, geka dastreerd wijk C, deel van nummer 498a, Gebruikt door d'heer Frans Ruysinck. 5. Een perceel Land, gelegen alsvoren, aan de Molenbaan, groot volgens meting 16 aren 43 cen tiaren, wijk C, nummer 498a. Gebruiker d'heer Frans Ruysinck. Gemeente Meldert. 6. Een perceel Land, groot volgens meting 19 aren 72 centiaren, gelegen op het Eechoutveld, ge kadastreerd wijk A, deel van nummer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Petrus De Vos. Openbare verkooping van goede en MEERSCHEN, te ERPE. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten verzoeko van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen en met gewin van palmslag en gelagen, open baar te koop aanbieden, de volgende onroerende goederen Gemeente Erpe. t. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Na vaal, bekend bij kadaster sectie A, nummer 340a, groot 5 aren 20 centiaren, palende noord den heer Juseph Vel leraan, oost met de Rede Juf vrouw Oclavie Impens, zuid en west het Welda digheidsbureel van Erpe. Gebruikt door Dame wed. Joseph De Troyer. 2. Een perceel Land. gelegen te Erpe, op den Hoorenbust. Krevelhoek, gekadastreerd sectie A, nummer 448, groot 15 aren 50 centiaren, palende noord Mijnheer René Bogaert. oost vrouw wed® en kinderen Bernard D'Hondt, zuid Dame wede Nooy en zoon en west dezelve. Gebruikt door d'heer J. B Temmerman. 3 Een perceel Land, te Erpe, op den Brecke- naar, doorsneden met oenen voet we 2, gekadas treerd sectie A, nummer 724. groot 18 aren 40 centiaren, palende noord den heer Bernard De Bruecker, oost den heer Franciscus De Swaef en kinderen en Juffrouw Colela Van Droog--nbroeck zuid d'heer Gasimir De Boeck en west d'heer Da vid Parewyck. Gebruikt door den heer Ernest De Wint. 4 Eene goede en welgelegene partij Land, te Erpe, op den Breekenaar. gekend op 't kadaster sectie A,nummer 712, groot 31 aren 90 cenliareu, palende noord Dame wed® Nooy cn zoon, oost de Bosschestraat. zuid vrouw wed. en kinderen Leo pold De Wint, west de kinderen Hosselaer en vrouw wed. cn kindoren Gasimir Do Nys. Gebiuikt door den heer Charles Van Nieu- iccnborgli en audere. Bootnprijs frs. 150. 5. Een g- cd en welgelegen perceel Land. diens tig voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leedschen Steenweg, op het Kromveld, gekadastreerd sectic B, nummer 403, groot 17 aren 70 centiaren, pa lende noord den Leedschenweg, oost Mijnheer Isi- door Blondeel, zuid Mijnheer Casimir De Boeck en west Juffrouw Helena De Clippele. Gebruikt door den lieer Sei^afien Van den Brande. 6. Een wegelegen perceel Meerseh. kunnende dienen voor Bouwgrond, te Erp". aan den Leed schen Steenweg, bekend bij kadaster sectio A, nummer 739, met eenen inhoud van 29 aren 20 centiaren, groot volgens titel 29 aren 76 ccntia aren, palende noord don heer Franciscus Dc Nys, oost den Steenweg naar Lede, zuid de erven van Mijnheer Henri Gotligny en west de kinderen Van Gyseghem. Boomprijs fr. 285. In regie. 7. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Kinderveld, bekend bij kadaster sectie B, nummer 207, groot 17 aren 30 centiaren, palende noord mot de Baan de heeren De Sulter en Jan De Swaef, oost vrouw wed. en kinderen Van Droogenbroeck zuid en west Mijnheer David Parewyck. Gebruikt door den heer Ivo De Fos. 1/2 ten honderd instelpenning te winnen. ZITDAGEN Instel Donderdag 9 T ]i Verblijf Donderdag 23 JUM iyu' Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg - In de Vijf Huizen, bij Mijnheer Alphons Chris- tiaens, te Erpe, aan den Grooten Steenweg. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene en allerbeste ZAAILANDEN te Smetlede en Lede. De Notarissen DE WINDT, te Aalst en TIB BADT, te Wichelen, zullen ton verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, dc vol gende Goederen Gemeente Smetlede. Eene Hofstede, gelegen aan het Dorp, rechtover de Kerk, gekadastreerd sectie A, nummers 1013, 1014 en 1015, met eenc oppervlakte van 11 aren 70 centiaren, palende noord de Dorpplaals, oosl de wed. en kinderen Bauwens-Slockman, zuid Mijn heer Danneboom en d'heer Van der Cammen. west de weduwe Schockaert-Willcms. Laatst bewoond geweest door Melanie Ver- beech. Dezen eigendom zal in 2 doelen opgeroepen wordenBoomprijs 100 frs. Boomprijs 250 frs. Onmiddelijk ingebruiktreding. Samen Ingesteld frs. 4000 2. Een perceel Land, gelegen op den lieert, ge kadastreerd sectie A, nummer 311, met eene grootte van 21 aren 60 centiaren, palende noord d'heer Valentin Vertongen, te Ilamme. oost Frans de Mesel-Luwaert, zuid Juffer Golela Van den Abeele en d'heer Frans Van Zayes-De Mescl en west Frans Roelandt. Gebruikt door Frans Roelandtaan 36 fr. per jaar. Ingesteld frs. 1100 3. Een perceel Land, op Molcnkautnr, zijnde dc ooslhelft van het perceel, gekadastreerd seclie B, nummer 50, hebbende eene grootte voor deze helft van 30 aren 40 centiaren en palende noord d'heer Achiel De Sehnepmecster, oost Juffer Coleta Van den Abeele, Camiel Schockaert en d'heer Al fred Van der Cammen, zuid zeiven heer Van der Carnmen en west Juffer Coleta Van den Abeele met de wesllielft der partij. Gebruikt door Bernard De Geyter, aan 65 fr. perjaar. Ingesteld ft's. 2000 4. Een perceel Land, alsvoren, gecadastreerd sectio B, nummer 53, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren, palende noord d'heer de Renes- se-Maelcamp, oost dezelfden en d'heer Van der Carnmen, zuid de Straat en west d'heer Van der Cammen, Gebruikt door Dèsirè Van Houdenhove, aan 65 fr. per jaar. Ingesteld frs. 3000 5. Een perceel Land, op Puttekauter, gecada streerd seclie A, nummer 242, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende noord d'heer Gustaaf De Graeve cn Juffer Matthys, oost zeiven heer De Graeve, zuid d'heer Noyts en Frans Pcve- nage en west het Armbureol en d'hceren Pevenago en De Graeve voornoemd. Gebruikt door Reini Schollaert, aan 35 fr. 's jaars. Ingesteld frs. 1300 6. Een perceel Land, op den Briel, gecada streerd sectie A, nummer 302, met eene grootte van 21 aren, palende oost Jnffer Van Intiis. zuid Juffer Coleta Van den Abeele en de wed Matthys, west Barbara De Pappe en noord volgende koop. Gebruikt door Feans Roelandt, aan 36 fr. per jaar. Ingesteld frs. 1400 7. Een verceel Land, gelegen alsvoren, gecada streerd sectie A, nummer 301, met eene grootte van 28 aren 40 centiaren, palende oost Jufier Van limis, zuid koop 6 hiervoren, west Barbara 1)0 Pape en noord de Straat. Gebruikt door Frans Pevcnagc, aan 63 fr. per jaar. Ingesteld frs. 2000 Gemeente Lede. 8. Een perceel Land. op Overimpe, gecada streerd sectie D, nummer 493bis. met eene groet te van 16 aren 40 centiaren, palende noord Con stant Lievens-Vcrbustel en het Godshuis van Lede. oosl zeiven Lievens, zuid Juffer Matthys cn Jan Camiel Props en west M. J. Moens. Gebruikt door Leo Van den Bossche, aan 34,10 fr. per jaar. Boomprijs 100 frs. Ingesteld frs. 600 9. Een perceel Land, op Overimpe, gekada streerd seclie D, nummer 1008, met eene grootte van 20 aren 50 centiaren, palende noord den Weg. oost Leopold Van Geert en Juffer Gabriclle Moens. zuid Jan-Camiel Props en west Joanna en Maria Props. Ingesteld (rs. 1500 Gebruikt door J B Lievens, aan 57.92 fr. per jaar. 10. Een perceel Land, op de Puttingen, gecada streerd sectie D, 101 miner liG6c, met eone grootte van 17 aren 50 centiaren, palende oost Jozef Props, zuid het geschced met Erpe, Clemence De Smet en noord d'hceren Auguste D'Haeseleire en Frans De Smet. Ingesteld frs. 600 Gebruikt door Judocus Pérsoons,mits31,i0 fr. 11. Een perceel Land, op de Streke, gecada streerd sectie D, nummer 1118a, met eene grootte van 8 aren 70 centiaren, palende noord de Weg, oost M. Ficvet en Frans Permenlier, zuid d'heer Delafaille en west den heer Emile De Wint. Gebruikt door Félix Matthys, mits 17 fr. per jaar. Ingesteld frs. 500 Een half per cent instelpremie te winnen. De koopers zijn verzocht zich van hunne contri- butiebiljettcn te voorzien of ze van dc voorechten der wet op de kleine eigendommen kunnen genie ten. ZITDAGEN: Verblijf Dynsdag 14 Telkens om 1 uro nanoen, ter herberg van Dèsirè Van Houdenhove, te Oordegem, Oud- Smetlede Abeelstraat. Vooralle verdere inlichtingen wonde men zich bij voormelde Notarissen Dn Windt en Tibbaut. BERICHTTen verzoeke van zelve Eigenaars zal er door 't ambt van voornoemde Notarissen op Dijnsdag 3 November 1908, le Smetlede, eene merkwaardige venditie gehouden worden van al lerschoonste Kanada, Eiken, Abeelen en Beuke- boomen waaronder vele melen van 2 tot 3 meters. ken, gekadastreerd sectio B, nummers 776a, 777b en 777c, met ecno grootte van 18 aren 40 centia ren en volgens meting 17 aren 46 centiaren, pa lende oosl, Gustaaf Vermoosen, zuid Alex. Van Gy seghem-'Vinck, west Frans Vinck cn noord do Steenweg. Gebruikt en bewoond door Frans Cautaert en Benoil Van Langenhove, te zamon mits 120 frs. 's jaars 2. Een perceel Land, to Hofstado, Keitsboek of Dendert and, gekadastreerd seclie B, nummer 217A/bis, met eene grootte van 14 aren, palende zuid-west den heer Alfons Moens, noord-west, noord-oost en zuid-oost den Ouden Dender. Op te leggen Boomprijs 200 frs. I11 gebruik bij René Boel, te Hcrderscm, aan 25 frs. 's jaars. Do koopers worden verzocht hun contributie biljet ter verkooping mede te brengen, om na to zien of ze van de voordeelen der landbouw wet kunnen genieten. Enkele zitdag: Zaterdag 1 Oogst 1908. Om 2 uren nanoen, ter Zittingzaal van het Vre degerecht, te Aalst, Groote Markt. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een 0 te Herdersem, Tenbeeldeken, en eene partij LAND, te Hofstade, Denderland. De Notaris DE WINDT, te Aalst, daartoe benoemd, zal ter tusschonkomst van den heer Vre derechter des kantons Aalst, met de pleegvormen der wet van 12 Juui 1816, openbaarlijk verkoo pen: 1Eene Hofstede, zijnde thans eene tweewoonst, gestaan te Herdersem, aan de Kapel Tenbeelde- Bij sterfgeval. Openbare verkooping van een schoon vijfjarig 4 Melkkoeien, 3 Muttens, 2 veile Varkens, KiekensLandbouw ersalam, gedorschen Gra nen, Hooi, Strooi, Mest, Brandhouten Meubelaire- Voorwerpen, alsmede van Vruch ten te Velde, te MOORSEL, Molen, aan de Ravenakkerstraat. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal ten slorf- liuize van d'heer Leonard Uyttersprot-Ledegen. te Moorsel, wijk Molen, aan de Ravenakkerstraat, op Woensdag 22 Juli 1908, 0111 8 uren 's mor gens. openbaarlijk verkoopen, als: A. Meubelaire voorwerpen: Jachtconfoor, Stoof. Tafels, Stoelen, Printen, hangende Horlo- gie, kopere Kandelaars. Kasken. Kleerkas, Melk- tobbens, Melkteelcn, Bakmoeillie, Vleeschkuip, Waschkuipen, Geweer, Hciligbeelden en al liet Aarde- Gleise- en Uzere Keukengerief. B Landbouwersalam: Karre. Aalsfuk, Ploeg, Egdens. Sledd Karrekussen, Paardenharnassuur, Harnasuur voor os, 2 Korlewagens, 2 Beirkuipen, Boirschoppers. Braken, Spaden. Rieken. Gaffels, Mesthaak. Roeken, Zeissen. Pikken, Dorschvlc- gels, Bekkers. Hopboor, Wanmolen, Raapmolen, Zwingclmolen en meer andere voorwerpen. C. Gedorschen Granen: 500 kilogrammen Masteluin, 100 kilogrammen Tarwe Eene hoeveelheid Hooi, Strooi, Mest, Brand hout cn eike Planken. D Bccstialan: Een schoon Ruinpaard, 5 jaren, 4 schoone Melkkoeien, waarvan eene bekalfd, 3 Muttens én 2 vette Varkens. E. Pluimgedierte6 Hoenders en 1 Haan. F. Vruchten te velde: 1. op d'hofstede te Moorsel. Molen. 12 aren Tarwe. 6 aren Aardap pels en 2 aren Beeten.2. Op de Konijnaarde, 19 aren 60 centiaren Koorn. 3. Op de Geens beek. 14 aren Klavers 2d0 snee. 4. Op d'Hoevo, 570 kuilen Hop met de staken.. 5. Op den Ra- venakker, 15 aren Tarwe, 15 aren Koorn en 15 aren Aardappels (barons) 6 Op den Ticheloven, 19 aren 40 centiaren Koorn.7. Op de Konijn- aarde, 17 aren 60 centiaren Tarwe.8 Op den Ravenakkor, 20 aren Haver.9. Op d'Hoeve, 12 aren Klavers 2de snee 10 aren Beeten en 3 aren Maïs. 10. Op 't Eyken, 15 aren Aaadappels (barons), 15 aren Aardappels (witte vossen) en 18 aren 50 centiaren Haver. 11. In Spruithoek, 14 aren Tarwe, 14 aren Masteluin, 14 aren Aardap pels (barons) en 14 aren Vlas 12. Aan de Bosch- baan, 15 aren Masteluin. 13. En op den Tichel oven. 18 aren 50 centiaren Masteluin. Alles verdeeld in koopen 't elks gerief. De Beesten zullen om 1 ure namiddag verkocht worden. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en lijd van betaling, voor de koo pen boven de 10 frs. mits borgstcllhg en betalen de comptant het ongeld, de koopen tot en met 10 franken zullen met het ongeld comptant moeten betaald worden. Kerk der Theresianen, Aelst. SOLEfflNELE OCTAAF VOLLE AFLAAT bij wyzc van Portiuncula. te beginnen van den 15 Juli, om 2 uren namiddag tot zonnonondergang van den 16 Juli, voor alle geloovigcn, ieder maal zij de voorgemelde kerk bezoekenna gebiecht en gecommuniceerd te hebben en er bidden volgens de inzichten van zijne Heiligheid. De Goddelijke Diensten, als volgt: Woensdag 15 Juli, ten 2 uren, uitstelling vau het Allerheiligste Sakrament, ten 5 uren, het Lof. Donderdag 16 Juli, ten 5 uren, de eorslo Mis met uitstelling van het Allerheiligste Sakrament. De solemnele Mis, ten 8 uren. 's Namiddags, ten 5 uren, het Lof, Fransch Sermoen en Tc Deum. Zondag 19 Juli, de eerste Mis, ten 5 uren. De solemnele Mis, ten 8 uren. 's Namiddags, ten 5 ureu, het Lof en Vlaamsch Sermoen. alle dagen te bekomen, bij Frans Ledegen, te Hofstade, (Schuitjeu), aau eenen civielen prijs

Notariaat | 1908 | | pagina 2