ZAAILANDEN HOFSTEDEN Zaadhandel Gladbach Huis te huren of te koop: Becs Manchons Auer Attention Aan de Huisvrouwen Verwen, Glanzing en Kmsschen OTTO KOENTGES, Frans D'IIAESE, VERZEKERING Brand en Breken van Spiegelruiten Uit ter hand te huren of te koop. Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop: Uil Ier hand Ie koop: Te koop uit ter hand. DU ECHTE Pli. LIEBAUT-HUYSMAN - - S. SEDEYN-DE BACKER Philemon Liebaut-Huysman Waarom nog naar Brussel gaan Prachtige MEUBELEN Ferdinand De Smet Joseph KEPPENS, Paviljoen te koop OPENBARE VERKOOPING van te Wichelen en Lede. Do Notaris VERMEERSCH. te Dendermonde, zal, op gewoon gewin van instel en verhoogcn, openbaar verkoopen Gemeente Wichelen Eerste koop. Een goed parcoel Zaailand, gelegen te Wiche len, bekend ten kadaster sectie B, nummer 469c. groot 10 aren 0 centiarenpalende oost de erven De Rijbel, zuid den IJzerenweg, west den Armen van Wichelen en noord de erven Jozef De Putter. In gebruik bij Van den Abeele. Gemeente Lede. Tweede koop. Het onverdeeld 6° deel van eene partij Land, wijk Vogelenzang, bekend ten kadaster sectie A, nummer 267. met eene totale grootte van 1 hec- taar 17 aren 50 centiaren. De 5 overige zesden behooren de kinderen van Frans Verbeek. ZITDAGEN Instel Maandag 13 T ,on<. Verblijf Maandag 27 Jun 1JUS" Telkens om 2 uren namiddag, te Lede, Vogelen zang, ter herberg In den Boerenbond, bij den heer Alois Van Hauwermeiren. Openbare ver hooping van Zaailanden, Hooiland, Bosch en Iloveniersgronden. te Schoonaarde, Gijsegem, Hof stade, Lede en St. Gillis (Dendermonde). De Notaris VERMEERSCH, te Dendermonde, zal, op gewoon gewin van instel en verhoogpen- uingen, openbaarlijk verkoopen: Gemeente Schoonaerde. 1. Eenen Eigendom, gelegen te Schoonaarde, uitmakende eene Hofstede met Tuin, Boomgaard, Land en Water, gekadastreerd onder do nummers 1021c, 1022a. 1023, 1024b, 1025, 1027, 1028. 1026G. 1029 en 1030, eenige sectio, met eene ge- zamentlijko grootlo van 48 aren 70 centiaren: palende noord de Langestra.it en De Pus-Wauters Karei Lodewijk, oost Luyckx-Bracke Jan Bapt. de wede en kinderen en Luvckx-Van Hauwermei ren Eligius, zuid Lenssens-Van Dainuic Karei Lo dewijk en Van der Straeten Domien en Serafien en de erfgenamen der wed Verbeke-De Rybel Frederik, west den zelfden De Pus-Wauters Ka- rel Lodewijk en Van den Hende Hendrika Louisa, bijzondere te Aelst. Deze eigendom is verdeeld in 2 loten, waarvan: Lot 1. Begrijpende de Hofstede met aanhorig- heden, zooals ter plaats door piketten is aangewe zen, uitmakende de geheelheid van nummer 1022a, met deelen der nummers 1021c en 1024b, groot dit lot bij meting 18 aren 15 centiaren. Belast met losweg. Boomprijs frs. 90. Lot 2. Begrijpende het deel Boomgaard, Land en Water, zooals bij plan is aangewezen en ter plaats door piketten van het vorige lot is geschei den, gekadastreerd onder do nummers 1023, deel van 1024b en van 1021c, nummers 1025, 1026g. 1027, 1028, 1029 en 1030, groot dit lot 28 aren 7 centiareD. Boomprijs frs. 83C. Bovengeschreven eigendommen met nog 10 a. 20 c Land, toebehoorendc aan de erven der wed. Verbeke-De Rybel, zijnde de aanpalende percee- len nummers 1018 en 1020a, zijn in gebruik bij Frans De Rybel, herbergier te Schoonaarde. 2. Een perceel Land, gekadastreerd en gelegen als voren, eenige sectie, onder nummer 1039, met eene grootte van 31 a. 30 c; palende noord Van der Straeten Domien en Serafien, Lenssens-Van Damme Karei Lodewijk en Luyckx-Van Hauwer meiren Eligius, oost de Crombrugghe-de Looringhe- de Kcrchove de Denterghem, baron Edouard, zuid Duerinck-Van Hauwe Theoflel en west Jans- sens Beeckman kinderen Theodoor. Belast met losweg en weg bekend op den atlas der buurtwegen. Boomprijs frs. 225. Dit perceel is in gebruik bij Frans Daelman, landbouwer, Schoonaarde, Langestraat. 3. Perceel Land, gelegen alsvoren, kadastraal gekend onder nummer 1115, groot 72 a 20 c; palende noord de Crombrugghe-de Looringhe-dc Kerchove de Denterghem, baron Ed. Moens J. en Van Ilauwc-Uyttendaelo Ivo, oost De Pauw Gu- staaf en Georges Van Merstraeten-Boëtz wed Gu staaf, zuid dezelfde, Janssens-Beeckman. de kinde ren Theodoor. het Bureel van Weldadigheid, te Wichelen en Schultc-Limbeeq-Möller, Diederick, west Sanacrt-Veldeman Gustaaf, d'heer baron de Crombrugghe-de Looringhe voornoemd. Belast met losweg en den weg bekend op den atlas der buurtwegen. Boomprijs frs. 470. In gebruik bij de kinderen Van Heek. 4. Een perceel Land, zelfde gemeente alsvoren, gelegen aan den steenweg van Wetteren naar Dendermonde, gekadastreerd onder nummer 11, groot 31 a. 10 c; palende noord Van Heddingen- Matthys wed. Alfons, oost de Crombrugghe-de Looringhe-de Kerchove de Denterghem, baron Edouard, zuid den Steenweg van Wetteren naar Dendermonde en west Huybens-Lammens Jan Philip. In gebruik bij Joannes Huybens. Gemeente Gijsegem. 5. Een perceel Land, gelegen te Gijsegem, ge kadastreerd sectie C, nummer 120a, groot 34 a. 20 c; palende noord Schelfhout Jozof Marie en Van Cauter Marie Melanie, oost dezelfde, zuid de volgende koop en west Verbeke-De Rybel wed. Frederick. 1 In gebruik bij Jozef Cannoot. Belast met den losweg zooals bekend op den atlas der buurtwegen. 6. Een perecol Land en een gcdeeltjen Hooiland, te Gijsegem, ten kadaster sectie C, nummer 118, groot 72 a 80 c; palende noord voorigen koop, Janssens-Beeckman, wed. Verbeke-De Rybel-Fre- dorick. Van Cauter Marie Melanie, de kinderen Van Hauxermeiren-Cooreman-Joannes, Borms- Cool Leo. Moens Gabrielle en de R^nesse Marga- rctha, oost De Ghecst-Germanes Victor, zuid de Beok waarmede scheidende van de gemeente Lede en west Janssens-Beeckman kinderen Theodoor Pieter Frans. Boomprijs frs 236. In gebruik by Gustaaf Vcrhae.gen en Pieter Daelmans. Gemeente IIof stade. 7 Een perceel Land, te Hofstade, ten kadaster bekend sectie A, onder nummer 1004, groot 58 a. 90 c; palende Jnoord de Beek. oost Cannoot-Eve- raerts Donatus, zuid Roggeman-Van Hauwermei ren Remi en het Bureel van Weldadigheid van Hofstade en west De Boeck-Henderickx Jozef Marie, dr, Baasrode. Dit perceel is belast met overweg. In gebruik bij Emiel Callebaut. Boomprijs frs. 525. Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, te Lede, ten kadaster sec tie C, nummer 1064R, groot 59 a. 30 c; palende noord de steenweg van Lede naar Hofstade, oost Roelandt Domien, zuid den IJzerenweg en west Triest-Van Boven Emiel. Dit perceel is verdeeld in 2 loten waarvan: Lot 1, 't deel langs den oostkant, hebbende eene grootte van 30 a. 30 c; en lot 2, het deel langs den westkant, groot bevonden 28 a. 90 c. Het geheel stuk is in gebruik bij Joannes De Winne. 9. Perceel opgaande geboomte, te Lede, ten ka daster sectie A, nummer 303a, groot 25 a70 c; palende noord Verbeke Prosper (zoon Karei), oost Janssens-De Schryver Alfons en Daelman Jozef de kinderen, zuid Verbeke-Van Gysegem Leon en west Dracke del Castillo-dela Ville-le Roulx, wed. Emmanuel. Belast met losweg, voor de grazing in gebruik bij Van Humbeeck Frans. Boomprijs frs. 460. 10. Perceel Land, gelegen als voorgaande, ten kadaster bekend sectie A. nummer 290, groot 3Da. 20 c, palende noord Verbeke-Cobbaut Frans de wed en kinderen, oost Baeten-Arents Karei Jozef, zuid Van den Bossche Emiel en west den weg van Aelst naar Wichelen. Boomprijs frs 150. In gebruik bij de wed. D'Haeseleir en Pepin Vergeylen, Gemeente St. Gillis, bij Dendermonde. tl. Een perceel Hoveniersgrond, doorsneden met eenen weg, bekend op den atlas der buurtwe gen te St. Gillis, gekadastreerd sectie A. nummers 345 en 347c, samen groot 21 a. 50 c; palende noord den volgende koop en Duerinck-Roggeman Jan Frans en kinderen, oost dezelfden en den IJzerenweg, zuid den IJzerenweg en west Maes Camiel. In gebruik bij Moortgat. 12. Hofstede en medegaande Hoveniersgrond, gelegen alsvoren, doorsneden met eenen weg, be kend op den atlas der buurtwegen, gekadaslreerd sectie A. onder de nummers 343a, 313b en 344, met eene gezamentlijke grootte van 31 a. 30 c; palende noord Vermcir-De Man Pieter Jozef en Vermeir Frans Adolf do kinderen, oost Duerinck- Roggeman Jan Frans en kinderen, zuid voorgaan- den koop en west Vervrangen-Bugeenhout Frans. Maes Camiel en Vermeir-Verheyden Pieter Ange lus. In gebruik bij Moortgat, medeverkooper. Gewonen boomprijs 60 fr. en voor de fruitboo- men 120 fr. 13. Een perceel Land, gelegen alsvoren. geka dastreerd sectie A, nummer 328, groot 23 a. 50 c; palende noord Van Damme Victor, Marie, Ange- liquc en Pauline en De Moor-IIaye Gabriël. oost Vandevoorde Delphine Marie, zuid de erfgenamen Van Asschc Anna Hendrika en d'heer Dilcwyns- Cammaert Jan Victor en west de kinderen Rottier Pieter Jozef. Belast met de wegen issen zooals bekend op den atlas der buurtwegen. De helft is in gebruik bij Jan Fr, Moortgat en het overige bij Costermans. ZITDAGEN Instel Maandag 13 T ,q()S Verblijf Maandag 27 JUI1 iy Telkens om 2 uren des namiddags, te Lede, Vo gelenzang, ter herberg In den Boerenhandel bij d'heer Alois Van Hauwermeiren. van allen aard bijzonder Huis en Stoom-Werkplaats te Brugge, Sl Jacobstraat, 13, Huis gesticht in 1609 Hulphuis tol Aelst, Kerkstraat, 13. bij Alphons Willems. Bijzondere Vcrwerij (au Tendeur) voor Zijden. Verwen en kuisschen in 't droog van Damen Kostumen, Iluwelijkstoiletten en Avondfeesten. Kleedingstukken voor Mannen, Livreien, zijde Gordijnen, Reps en Damast, Tapijten met inge werkte figuren. Tapijten van Smijrne en Door- nijk, enz., Salongarnituren, Handschoenen en Halsdoeken. Bijzondere Werkplaats voor het wasschen en zwavelen van Beddedekens, Flanel, enz. Bleeken en kleuren van Gordijnen en Stors. Zwarte Rouwstoffen zijn geleverd in twee dagen Gematige prijzen en spoedige bediening. Gediplomeerde Teeltoverste op 't Kasteel van 0verhamin6, Brusselse hensteenwegN' 45, TE AELST. heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken dat er bij hem te bekomen zijn, bij groote en kleine hoeveelheden, de meest aan te bevelen soorten van Groenselzaden en Bloemzaden,van Voedkr- beeten en Graszaden. Gematige prijzen en goede bedieniDg. TEGEN Agent: Mr Oscar Reyntens, Stads-Secretaris, Keizer lijke Plaats, N* 51, Aelst. Schoonen EIGENDOM, te Hofstade, Den- dermondschensteenwegaan het Dorp, een Woonhuis, Estaminet In de Stad Aalst, met ruime Beneden- en BovenplaatsenAchterbouw, Poort ter straat, Pomp- en Regenwater, schoonen Tuin en welbeplanten Boomgaard, palende van achter aan de Beek. Onmiddelijke in gebruiktreding. Zich te wenden tot den eigenaar Mr Stanislas Geeroms, in voormeld huis. MARKT VAN HEDEN. 11 Juli 1908. Een groot en welgelegen HANDELSHUIS, gestaan en gelegen te Aalst, Lange Zoutstraat, Nr, 33, groot ongeveer 4 aren 10 centiaren, be staande uit: grooten Winkel, Salon, Gang met Verandha, grootte Eetplaats, Keuken. Cour, Werkhuis, Koolkot, twee Vertrekken, Bakoven, Hof met Volières, Wasehhuis met groot koperen Fourniis, Pomp- en twee Regen waterputten, zeer goede Kelder, ruime Slaapkamers en Zolders. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij den eigenaar. Lange Zoutstraat, Nr 33. Eene behuisde HOFSTEDE, met alle toebe- hoorten, StallingenBoomgaard, enz., ge staan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, in do Lindestraat. Zich te bevragen ten Bureele dezer. Een Huis met Smids en verdere A chterge- bouwen en Grond, groot 11 aren, dienstig voor alle bedrijven, te Aalst. Gentschestraat, Nr 48. Zich te wenden bij den eigenaar Mr Joannes De Moor, of ter studie van den Notaris Lempens, te Aalst. Een schoon RENTENIERSHUIS, ook diens- lig voor alle bedrijven, te Aalst, in de Kerkstraat, Nr 14, in het schoonste der stad, hebbende drij verdiepingen, beneden eenen grooten Salon en Eetplaats, ruimen Kelder met Bakoven, Cour en Achterkeuken mot Regen- en Pompwater. Boven drij schoone Kamers en drij Mansarde kamers. Zich te bevragen bij den eigenaar en bewoner Mr Alphonse Van Nuffel, Landmeter-Expert, te Aalst, Kerkstraat, Nr 14. Met gemak van betaling. Bovengenoemde Alphonse Van Nuffel, gezwo ren Landmeter, Bouwkundige en Prijzer van het Enregistrement en Vredegerecht, gelast zich ook met het opmaken van Doodschulden, Voorwaar den, Schatter van Brandverzekeringen, Kavelin gen, Onderhandsche Testamenten, immers met al wat de Zaakwaaniemerij betreft. Er zijn bij hom ook kapitalen te bekomen op goede hypotheken. Bij de Gebroeders Callebaut, te Erembode- gem, Keppestraat. 10 Eiken, 8 Esschen, 4 Olmen, 1 Erselaer, van alle dikten. 20 ledige Olievaten. ZUN TE VERKRIJGEN BIJ Koperslager, Loodgieter en Gazier, TE AELST, Kerkstraat 22, nabij de Groote Kerk). Tarwe fr 00 00 00 00 Masteluin 00 00 00 00 Rogge M 00 00 00 00 Geerst. 00 00 00 00 Haver 00 00 00 00 HOPPE 50 k°. (1907) l«kw. 00 00 00 00 2« 00 00 00 00 Aardappelen per 100 kilo.nieuwe 7 00 0 00 oude 0 00 0 00 Boter per 3 kilo 8 00 8 91 Eyers de 25 2 37 2 55 Vlas, per 3 kilos, 0 00 0 00 Viggens het kopel 32 50 37 ,"50 Ajuin 00 00 00 00 OOSTENDSCHE VISCHBANK van Leopoldstraat, 20, AELST. gekend voor EERLIJK en TREFFELIJK gediend te worden aan matigen pry 8, Aankomst Wekelijsch. Tarbot (Turbot) per 1/2 kilo fr. 2.00 Eilbot (Elbol) per 1/2 kilo fr. 1,00 Tongen (Soles) per koppel fr. 1,00 Kabeljauw (Cabiliau) per 1/2 kilo fr. 0,70 Schelvisck (Eglefin) fr. 1-00 en 2-00 Roobaard ieder fr. 1,00 en 2-00 Pladijs vr gebak per 1/2 kilo fr. 0,50 Pieterman (Vive) 't stuk Witting K'ein Pladijs Macquereau Geernalen Kreften (vivant) alle dagen versche aankomst. Woensdag, Donderdag en Vrijdag, aankomst van versche geparkeerde Phiiippinsche Mossels, aan 12 en 15 cmen de kilo. Hopende M., met uwe orders begunstigd te wor- Ch audronnier-P lombier, Rue de l'Église, 22, (Prés de lÊglise Sl Martin), ALOST, a l'honneur d'informer ses nombreux Clients, qu'il s'occupera dés présent de tout ce qui concerne le placement du Gaz. On trouvera dans son maga- sin tous les Articles de première qualité et k trés bon marché, (Verres, Capuchons, etc., etc.) II espère que vous lui continuerez comme par le passé, de l'honorer de votre confiance. Voor uwen Stout wendt U tot de Gebroeders PRLIPS, AALST, Dépot Moutstraat, 6. Voordeelige Spoedige bediening. 5TOUT gewaarborgd zuiver. Als gij wilt koopen. komt eerst zien naar de uitstallingen van de huizen bij Ferdinand DE SMET, alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aantreffen Slaapkamers, Eetplaatsen, Salongarnituren in alle hout en in alle stylen. Bureau-Américaine, Bureau-Minister, Bibliotheken, Tapijten, Lusters, alles wat er noodig is om u huis rijkelijk te ver sieren, gij hebt ook geene kosten van afzendingen en daarbij alles wordt u te huis bezorgd en gepla- ceerd, met honderde cliënten kunnen zulks beves tigen. Daar ik in betrekking ben met de grootste handelhuizen, is mij toegelaten aan prijzen te verkoopen beneden alle mededinging. U getrouwe Dienaar, Molendries, Nr» 8 10, Aalst. N. B. Er zyn bij mij ook altijd Meubelen te koop bij occasie. Schrijnwerker, Hoek der Violettestraat, N* 1, Aalst. Heeft de eer aan hot geacht publiek kenbaar te maken dat hij met zijne Schrijnwerkerij is over gegaan van de Violettestraat, naar de BORLUUTSTRAAT, nevens het Houtmagazijn van Mr Domien Van Geert. Hij gelast zich met al wat den Schrijnwerkers- stiel betreft, bij voorbeeld voor het maken van Cornissen, Ramen, Deuren, Trappen, Volets, enz. immers al wat den stiel betreft: Door zijn goed werk en spoedige bediening ver hoopt hij de gunst van eenieder te zullen verwer- per occasie, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Charles De Grauwe, Statieplein, 14, Aelst.

Notariaat | 1908 | | pagina 3