HOFSTEDE ZAAILANDEN HOFSTEDE ZAAILANDEN HOFSTEDEN Uit ter hand te koop. Terstond te huren: Te koop: VIT TER HA AD te KOOP Keizerstraat, geteekend nummer i9, gekadastreerd sectie A, nummer 243i, groot 30 centiaren; pa lende langs de eene zijde en langs achter aan Mr De Coninck, langs de andere zijde aan koop 1 en langs voren aan de Keizerstraat. Bewoond zonder termijn door Dame weduwe Van den Brempt, mits frs. 2,25 per week. 3. Een Woonhuis, gostaan en gelegen te Aelst, Keizerstraat, geteekend Nr 23, gekadastreerd sec tie A, nummer 243s, groot 30 centiarenpalende langs de eene zijde aan d'heer Frans Perdaens, langs de andere zijde aan Mr De Coninck en langs voren aan de Keizerstraat. Bewoond zonder termijn door d'heer Frangois Beul, mits frs. 2.25, per week. ZITDAGEN: Instel Donderdag 6 All011gti iq08 Verblijf Donderdag 20 Augustl iy(J8- Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg A la Bourse d'Amstkrdam, gehouden door d'heer Ch. Van den Bossche, te Aelst, Groote Markt. Openbare verkooping van eene behuisde Koornwind molen en Landen te Baardegem en Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aelst. zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Baardegem. 1. Een schoone Behuisde Hofstede met Woon huis, Schuur, Stalling en Boomgaard, gestaan en Belegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 45 aren 52 centiaren en gekadastreerd wijk C, nummer 408a en deel der nummers 407b en 406d. Boom en haagprijs frs. 200. Bewoond door den medeverkooper d'heer Al/ons De Vis. 2. Een perceel Boogaard en Tuin, gelegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 11 aren 96 centiaren. Boom en haagprijs frs. 350. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Vis. 3. Eenen Graan windmolen, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, gekadastreerd wijk C, num mer 409, met eene grootte van 10 aren 90 cent. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Vis. 4. Een perceel Land, gelegen aandeMolenbaan, groot volgens meting 15 aren 02 centiaren, geka dastreerd wijk C, deel van nummer 498a, Gebruikt door d'heer Frans Ruysinck. 5. Een perceel Land, gelegen alsvoren, aan de Molenbaan, groot volgens meting 16 aren 43 cen tiaren, wijk C, nummer 498a. Gebruiker d'heer Frans Ruysinck. Gemeente Meldert. 6. Een perceel Land, groot volgens meting 19 aren 72 centiaren, gelegen op het Eechoutveld, ge kadastreerd wijk A, deel van nummer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Petrus De Vos 7. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op het Eechoutveld, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van num mer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Pe trus De Vos. Zitdagen: Instel Vrijdag 24 Juli .QnR Verblijf Vrijdag 7 August! Ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd - In Den Olifant bij den heer Fredericus Ve- reechen-De Breucker, te Baardegem, aan Deker. Openbare verkooping van goede en MEERSCHEN, te ERPE. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten verzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen en met gewin van palmslag en gelagen, open- r te koop aanbieden, de volgende onroerende Gemeente Erpe. 1. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Navaal, bekend bij kadaster sectie A, nummer 340a, groot 5 aren 20 centiaren, palende noord den heer Joseph Veldeman, oost met de Rede Juf vrouw Octavie Impens, zuid en west hot Welda digheidsbureel van Erpe. Ingesteld frs. 185 Gebruikt door Dame wed. Joseph De Troyer. 2. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Hoorenbust. Krevelhoek, gekadastreerd sectie A, nummer 448, groot 15 aren 50 centiaren, palende noord Mijnheer René Bogaert, oost vrouw wed® en kinderen Bernard D'Hondt, zuid Dame wede Nooy en zoon en west dezelve. Gebruikt door d'heer J. B. Temmerman. Ingesteld frs. 870 3. Een perceel Land, te Erpe, op den Brecke- naar, doorsneden met oenen voetweg, gekadas treerd sectie A, nummer 724, groot 18 aren 40 centiaren, palende noord den heer Bernard De Bruecker, oost den heer Franciscus De Swaef en kinderen en Juffrouw Coleta Van Droogenbroeck zuid d'heer Casimir De Boeck en west d'heer Da vid Parewyck. Gebruikt door den heer Ernest De Wint: Ingesteld frs. 1100 4. Eene goede en welgelegene partij Land, te Erpe, op den Breckenaar, gekend op 't kadaster sectie A,nummer 712, groot 31 aren 90 centiaren, palende noord Dame wed® Nooy en zoon, oost de Bosschestraat, zuid vrouw wed. en kinderen Leo pold De Wint, west de kinderen Hosselaer en vrouw wed. en kinderen Casimir De Nys. Gebruikt door den heer Charles Van Nieu- icenborgh en andere. Boomprijs frs. 150. Ingesteld frs. 1600. 5. Een goed en welgelegen perceel Land, diens tig voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leedschcn Steenweg, op het Kromveld, gekadastreerd sectie B, nummer 403, groot 17 aren 70 centiaren, pa lende noord den Leedschenweg, oost Mijnheer Isi- door Blondeel, zuid Mijnheer Casimir De Boeck en west Juffrouw Helena De Clippele. Gebruikt door den heer Serafien Van den Brande. Ingesteld frs. 1000. 6. Een wegelegen perceel Meersch, kunnende dienen voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leed- schen Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummer 739, met eenen inhoud van 29 aren 20 centiaren, groot volgens titel 29 aren 76 centia- aren, palende noord den heer Franciscus De Nys, oost don Steenweg naar Lede, zuid de erven van Mijnheer Ilenri Gottigny en west de kinderen Van Gyseghem. Boomprijs fr. 285. In regie. Ingesteld frs. 1200. 7. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Kinderveld, bekend bij kadaster sectie B, Dummer 207, groot 17 aren 30 centiaren, palende noord met de Baan de heeren De Sutter en Jan De Swaef, oost vrouw wed. en kinderen Van Droogenbroeck, zuid en west Mijnheer David Parewyck. Gebruikt door den heer Ivo De Vos. Ingesteld frs. 1600. 1/2 ten honderd instelpenning te winnen. ZITDAGEN Instel Donderdag 9 T ,qns Verblijf Donderdag 23 Juu iyw* Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg •- In de Vijf Huizen, bij Mijnheer Alphons Chris- tiaens, te Erpe, aan den Grooten Steenweg. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene te Herdersem, Tenbee\dehen, en eene partij LAND, te Hofstade, Denderland. De Notaris DE WINDT, te Aalst, daartoe benoemd, zal ter tusschenkomst van den heer Vre derechter des kantons Aalst, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoo pen: 1Eene Hofstede, zijnde thans eene tweewoonst, gestaan te Herdersem, aan de Kapel Tenbeelde- keD, gekadastreerd sectie B, nummers 776a, 777b en 777c, met eene grootte van 18 aren 40 centia ren en volgens meting 17 aren 46 centiaren, pa lende oost Gustaaf Vermoesen, zuid Alex. Van Gy seghem-Vinck, west Frans Vinck en noord do Steenweg. Gebruikt en bewoond door Frans Cautaert en Benoit Van Langenhove, te zamen mits 120 frs. 's jaars. 2. Een perceel Land, te Hofstade, Keitsboek of Denderland, gekadastreerd sectie B, nummer 217A/bis, met eene grootte van 14 aren, palende zuid-west den heer Alfons Moens, noord-west, noord-oost en zuid-oost den Ouden Dender. Op te leggen Boomprijs 200 frs. In gebruik bij René Boel, te Herdersem, aan 25 frsw 's jaars. De koopers worden verzocht hun contributie biljet ter verkooping mede te brengen, om na te zien of ze van de voordeelen der landbouwwet kunnen genieten. Enkele zitdag: Zaterdag 1 Oogst 1908. Om 2 uren nanoen, ter Zittingzaal van het Vre- te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING te Wichelen en Lede. De Notaris VERMEERSCH, te Dendermonde, zal, op gewoon gewin van instel en verhoogen, openbaar verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Een goed parceel Zaailand, gelegen te Wiche len, bekend ten kadaster sectie B, nummer 469c, groot 10 aren 6 centiarenpalende oost de erven De Rijbel, zuid den IJzerenweg, west den Armen van Wichelen en noord de erven Jozef De Putter. In gebruik bij Van den Abeele. Gemeente Lede. Tweede koop. Het onverdeeld 6e deel van eene partij Land, wijk Vogelenzang, bekend ten kadaster sectie A, nummer 267, met eene totale grootte van 1 hec- taar 17 aren 50 centiaren. De 5 overige zesden behooren de kinderen van Frans Verbeek. ZITDAGEN: Instel Maandag 13 ,Qn„ Verblijf Maandag 27 Telkens om 2 uren namiddag, te Lede, Vogelen zang, ter herberg In den Boerenbond, bij den heer Alois Van Hauioermeiren. Openbare verkooping van Zaailanden, Hooiland, Bosch en H o veniersgronden te Schoonaarde, Gijsegem, Hofstade, Lede en St. Gillis (Dendermonde) De Notaris VERMEERSCH, te Dendermonde, zal, op gewoon gewin van instel en verhoogpen- ningen, openbaarlijk verkoopen: Gemeente Schoonaerde. 1. Eenen Eigendom, gelegen te Schoonaarde, uitmakende eene Hofstedo met Tuin, Boomgaard, Land en Water, gekadastreerd onder de nummers 1021c, 1022a, 1023, 1024b, 1025, 1027, 1028, 1026g, 1029 en 1030, eenige sectie, met ene ge- zamentlijke grootte van 48 aren 70 centiaren; palende noord do Langestraat en De Pus-Wauters Karei Lodewijk, oost Luyckx-Bracke Jan Bapt. de wed® en kinderen en Luyckx-Van Hauwermei- ren Eligius, zuid Lenssens-Van Damme Karei Lo dewijk en Van der Straeten Domien en Serafien en de erfgenamen der wed. Verbeke-De Rybel Frederik, west den zelfden De Pus-Wauters Ka- rel Lodewijk en Van den Hende Hendrika Louisa, bijzondere te Aelst. Deze eigendom is verdeeld in 2loten, waarvan: Lot 1. Begrijpende de Hofstede met aanhorig- heden, zooals ter plaats door piketten is aangewe zen, uitmakende de geheelheid van nummer 1022a, met deelen der nummers 1021c en 1024b, groot dit lot by meting 18 aren 15 centiaren. Belast met losweg. Boomprijs frs. 90. Lot 2. Begrijpende het deel Boomgaard, Land en Water, zooals bij plan is aangewezen en ter plaats door piketten van het vorige lot is geschei den, gekadastreerd onder de nummers 1023, deel van 1024b en van 1021c, nummers 1025, 1026a, 1027, 1028, 1029 en 1030, groot dit lot 28 aren 7 centiaren. Boomprijs frs. 836. Bovengeschreven eigendommen met nog 10 a. 20 c. Land, toebehoorende aan de erven der wed. Verbeke-De Rybel, zijnde de aanpalende percee- len nummers 1018 en 1020a, zijn in gebruik bij Frans De Rybel, herbergier te Schoonaarde. 2. Een perceel Land, gekadastreerd en gelegen als voren, eenige sectie, onder nummer 1039, met eene grootte van 31 a. 30 c; palende noord Van der Straeten Domien en Serafien, Lenssens-Van Damme Karei Lodewijk en Luyckx-Van Hauwer- meiren Eligius, oost de Crombrugghc-dc Looringhe- do Kerchovo de Denterghem, baron Edouard, zuid Duerinck-Van Hauwe Theoflel en west Jans- sens Beeckman kinderen Theodoor. Belast met losweg en weg bekend op den atlas der buurtwegen. Boomprijs frs 225. Dit perceel is in gebruik bij Frans Daelman, landbouwer, Schoonaarde, Langestraat. 3. Perceel Land, gelegen alsvoren, kadastraal gekend onder nummer 1115, groot 72 a 20 c; palende noord de Crombrugghe-de Looringhe de Kerchovede Denterghem, baron Ed. Moens J. en Van Hauwe-Uyttendaele Ivo, oost De Pauw Gu staaf en Georges Van Merstraeten-Boëtz wed Gu staaf, zuid dezelfde, Janssens-Beeckman. de kinde ren Theodoor, het Bureel van Weldadigheid, te Wichelen en Schulte-Limbecq-Möller, Diederick, west Sanaert-Veldeman Gustaaf, d'heer baron de Crombrugghe-de Looringhe voornoemd. Belast met losweg en den weg bekend op den atlas der buurtwegen. Boomprijs frs. 470. In gebruik bij de kinderen Van Heek. 4. Een perceel Land, zelfde gemeente alsvoren, gelegen aan den steenweg van Wetteren naar Dendermonde, gekadastreerd onder nummer 11, groot 31 a. 10 c; palende noord Van Heddingen- Matthys wed. Alfons, oost de Crombrugghe-de Looringlie-de Kerchove de Denterghem, baron Edouard, zuid den Steenweg van Wetteren naar Dendermonde en west Huybens-Lammens Jan Philip. In gebruik by Joannes Huybens. Gemeente Gijsegem. 5. Een perceel Land, gelegen te Gijsegem, ge kadastreerd sectie C, nummer 120a, groot 34 a. 20 c; palende noord Schelfhout Jozef Marie en Van Cauter Marie Melanie, oost dezelfde, zuid de volgende koop en west Verbeke-De Rybel wed. Frederick. In gebruik bij Jozef Cannoot. Belast met den losweg zooals bekend op den atlas der buurtwegen. 6. Een perceel Land en een gedeeltjen Hooiland, te Gijsegem, ten kadaster sectie C, nummer 118, groot 72 a. 80 c; palende noord voorigen koop, Janssens-Beeckman, wed. Verbeke-De Rybel-Fre- derick. Van Cauter Marie Melanie, de kinderen Van Ilauwcrmciren-Cooreman-Joannes, Borms- Cool Leo. Moens Gabrielle en de Renesse Marga- retha, oost De Gheest-Germanes Victor, zuid de Beek waarmede scheidende van de gemeente Lede en west Janssens-Beeckman kinderen Theodoor Pieter Frans. Boomprysfrs 236. In gebruik by Gustaaf Verhaegen en Pieter Daelmans. Gemeente Hofstade. 7. Een perceel Land, te Hofstade, ten kadaster bekend sectie A, onder nummer 1004, groot 58 a. 90 c; palende noord do Beek, oost Cannoot-Eve- raerls Donatus, zuid Roggeman-Van Hauwermei- ren Remi en het Bureel van Weldadigheid van Hofstade en west De Boeck-IIenderickx Jozef Marie, dr, Baasrode. Dit perceel is belast met overweg. In gebruik bij Emiel Callebaut. Boomprijs frs. 525. Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, te Lede, ten kadaster sec tie C, nummer 1064r, groot 59 a 30 c; palende noord de steenweg van Lede naar Hofstade, oost Roelandt Domien, zuid den IJzerenweg en west 1 Triest-Van Boven Emiel. I Dit perceel is verdeeld in 2 loten waarvan: Lot 1, t deel langs den oostkant, hebbende eene grootte van 30 a 30 c; en lot 2, het deel langs den westkant, groot bevonden 28 a. 90 c. Het geheel stuk is in gebruik bij Joannes De Wtnne. 9. Perceel opgaande geboomte, te Lede, ten ka- dastor sectie A, nummer 303a, groot 25 a. 70 c; palende noord Vorbekc Prosper (zoon Karei), oost Janssens-De Schryver Alfons en Daelman Jozef de kinderen, zuid Verbeke-Van Gysegem Leon en west Dracke del Caslillo-dela Ville-le Roulx, wed. Emmanuel. Belast met losweg, voor de grazing in gebruik bij Van Humbeeck Frans. Boomprijs frs. 460. 10. Perceel Land, gelegen als voorgaande, ten kadaster bekend sectie A. nummer 290, groot 30a. 20 c. palende noord Verbeke-Cobbaut Frans dé wed. en kinderen, oost Baeten-Arents Karei Jozef, zuid Van den Bossche Emiel en west den weg van Aolst naar Wichelen. Boomprijs frs. 150. In gebruik bij do wed. D'Haeséleir en Pepin Vergeylen, Gemeente St. Gillis, bij Dendermonde. 11. Een perceel Hoveniersgrond, doorsneden met eenen weg, bekend op den atlas der buurtwe gen te St. Gillis, gekadastreerd sectie A. nummers 345 en 347c, samen groot 21 a. 50 c; palende noord den volgende koop en Duerinck-Roggeman Jan Frans en kinderen, oost dezelfden enden IJzerenweg, zuid den IJzerenweg en west Maes Camiel. In gebruik bij Moortgat. 12. Hofstede en medegaande Hoveniersgrond, gelegen alsvoren, doorsneden met eenen weg, be kend op den atlas der buurtwegen, gekadastreerd sectie A, onder de nummers 343a, 343b en 344, met eene gezamentlijke grootte van 31 a. 30 c; palende noord Vermeir-De Man Pieter Jozef en Vermeir Frans Adolf de kinderen, oost Duerinck- Roggeman Jsn Frans en kinderen, zuid voorgaan- den koop en west Vervrangen-Buggenhout Frans, Maes Camiel en Vermeir-Verheyden Pieter Ange lus. In gebruik bij Moortgat, medeverkooper. Gewonen boomprijs 60 fr. en voor de fruitboo- men 120 fr. 13. Een perceel Land, gelegen alsvoren. geka dastreerd sectie A, nummer 328, groot 23 a. 50 c; palende noord Van Damme Victor, Marie, Ange- lique en Pauline en De Moor-Haye Gabriël, oost Vandevoorde Delphino Marie, zuid de erfgenamen Van Assche Anna Hendrika en d'heer Dilewyns- Cammaert Jan Victor en west de kinderen Rottier Pieter Jozef. Belast met de wegen issen zooals bekend op den atlas der buurtwegen. De helft is in gebruik bij Jan Fr, Moortgat en het overige bij Costermans. ZITDAGEN Instel Maandag 13 Verblijf Maandag 27 Ju 1 i9 8' Telkens om 2 uren des namiddags, te Lede, Vo gelenzang, ter herberg In den Boerenhandel bij d'heer Alois Van Hauioermeiren. Studie van den Notaris DE SADELEER, te 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B. nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius Do Clercq. 2® Eene party Land, gelegen te Erembodegem, op de Helle, nabij 't goscheed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge- kond ten kadaster sectie C, nummer 1310 cn deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Katje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 9u centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De RyckNotarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Een schoon en prachtig Paardenharnassuur bij voornoemden heer Louis De Ryck. Een schoonen BIGGO met lederen Kap en een schoon RESSORTKARRE voor 4 personen en eene COUPÉEzoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Jozef Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aelst

Notariaat | 1908 | | pagina 2