Twee PAARDEN ZAAILANDEN ZAAILANDEN WOONHUIZEN LANDGOEDEREN ZAAILANDEN HOFSTEDE Stoom- en Watermolen Venditie Bij sterfgeval, s. VEN DIT1 E van Rijtuigengeveilde Boomen, gezaagd Hout, Brandhout, Mobilaire Voor werpen i Geit, Hooi, Mest en Beeten te velde, te Erembodeoem, Brusselsche Steenweg, I)e Notaris Joseph VERBRUGGHEN, te St. Lievens-Hautem, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris BRECKPOT, te Aelst, ten sterfhuize van de echtgenooten Fran- ciscus De Ryck-De la Ruelle, te Erembodegem, wijk Ronsevaal, aan den Brusselsche Steenweg, op Dijnsdag 27 October 1908, om 8 ure 's mor gens,'openbaarlijk verkoopen als: Tafels, stoelen, jachtconfoor met toebehoorten, hangende horlogie, printen, koperemoor, spiegel, ijzeren marmit, lampen beige, gemakzetel, heilige beelden, bloemvazen, tinne tellooren, ijzeren bak oven, lessenaar met kas, schaal met gewichten, klcerkas, jachtgeweer, vleeschkuip, waschma- chien, stoof, kopere marmittcn, ledekanten en al het aarde-gleize en ijzeren keukengerief. 2 schoone en sterke Trekpaarden Ruin en Merrie en een Geit. Eene hoeveelheid Kanada en ander Berd en Hout in alle lengten en dikten, eenige geveildlig- gende Kanada en ander Boomen en eene hoeveel heid Brandhout. Boomhuts, Bakkarre, 2 ressort Karren, Ploeg, Paardenharnassuren en 2 Kortewagens. Eene hoeveelheid Mest en Hooi. En circa 15 aren Beeten te velde. De Paarden zullen om 1 uur namiddag verkocht worden. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, voor de koo- pen boven de 10 franks, mits stellende goede en gekende borg en betalende komptant het ongeld, de koopen tot en met 10 franks, zullen met het ongeld komptant moeten betaald worden. Openbare verkooping van te MOORSEL. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op Boony- veld, gekend bij cadaster sectie B, nummer 035, groot volgens meting 10 aren 86 centiaren, palen de oost Frans Hendrickx, zuid Louis Hendrickx, west Jan Baptist De Meersman en noord Paulus Beeckman. Gebruikt door Louis Saeys. Ingesteld frs. 800 2. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op het Boonyveld, gekend bij cadaster sectie B, num mer 633a, groot volgens meting 16 aren 14 centi aren, palende oost de weduwe en kinderen Désiré Buyle en Frans Hendrickx, zuid de kinderen Karel-Lodewijk Meert-De Rop, west Jan-Baptist De Meersman en noord Alfons Van Malderen en kinderen. Gebruikt door Louis Hendrickx. Ingesteld frs. 1900 3. Een parceeltjen Land, gelegen te Moorsel, op de Konijnaarde, gekend bij cadaster sectie B, num mer 605Q, groot 6 aren 70 centiaren, palende oost Jan-Baptist De Meersman, zuid Seraphien De Meersman en Joseph Scheerlinck, west Frans Redant en consoorten en noord den IJzerenweg. Gebruikt door Louis Hendrickx. Ingesteld frs. 260 4. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op den Konijnaarde, gekend bij cadaster sectie B, num mer 603n, groot bij meting 21 aren 32 centiaren, palende oost d'erven Jacobus Joannes De Meers man, zuid den IJzerenweg, west Frans Redant en consoorten en noord de kinderen Leonard Uytter- »prot. Gebruikt door Louis Hendrickx. Ingesteld frs. 1520 5. Een parceel Meersch, gelegen te Moorsel, aan de Exterkensstraat, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gekend bij cadaster sectie C, nummers 12, 13 en 14, groot 19 aren. palende oost Désiré Moens, zuid Jufvrouw Maria Joanna en d'heer Judocus Van Vaerenbergh en Edouard, Jan en Eugène Van Roy, west Pieter Joseph De Gols en Jan Bosman, noord de Exterkensstraat. Gebruikt door Désiré Moens. Ingesteld frs. 1950 6. Een parceel Land, gelegen te Mooreel, aan de Berghaag, gekend bij cadaster sectie B, deel ten noorden van nummer 574f, groot bij meting 12 aren 24 centiaren, palende oost Mijnheer Félix De Hert-De Coen, zuid d'erven Jacobus Joannes De Meersman, west Alfons Muylaert en noord Constant Podevyn, Gebruikt door Pieter De Gols. Ingesteld frs. 670 7. Een parceel Land. gelegen te Moorsel, aan de Berghaag, gekend bij cadaster sectie B, num mer 598b, groot 12 aren 90 centiaren, palende oost Jufvrouw Justine De Vis, zuid den IJzerenweg, west Mijnheer Francis Ball en noord Mijnheer Félix De Hert-De Coen. Gebruikt door Louis Vanden Eede. Ingesteld frs. 800 8. En eene partij Land, gelegen te Moorsel, op de Buuk, gekend bij cadaster sectie D, nummer 553, groot bij meting 14 aren 68 centiaren, palen de noord-oost Petrus Coppieters, noord-west d'er ven De Vis, zuid-oostde weduwe De Meersmanen zuid-west d'erven Caudron. Gebruikt door Leonardus Gheyssens. Ingesteld frs. 700 Laatste zitdag: Donderdag 22 October 190S. Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van d'heer Louis Say es De Meersman, te Moorsel, Exterken. Openbare verkooping van goede TE GIJSEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke der eigenaars, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1. Eene partij Land, te Gijsegem, op de Aus- meer, sectie B, nummer 187, groot volgens meling 31 aren 02 centiaren, palende oost Victor Cochez en Madame De Clippelc, zuid den Armen van Gij segem. west de Notaris Schelf hout en noord de wed. Pieter Jozef Van de Perre. Boomprijs frs. 50-00. 2 Eene partij Land, te Gijsegem, op den Mo lendijk, sectie B, nummers 33a en 33b, groot vol gens meting 30 aren 08 centiaren, palende oost den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, zuid Joseph Moens. west den Notaris Schelfhout en noord Remy Matlhys. Boomprijs fr. 10-00. 3. Eene partij Land, te Gijsegem, op den Mo lendijk, sectie B, nummer 25, groot volgens meting 6 aren 72 centiaren, palende oost den Steenweg van Aelst naar Dendermonde. zuid de wed. Joseph Van den Houwe en noord Mijnheer Liénart. Zelve goederen gebruikt geweest door de wed0. Frangois Coen. Iu^ Maandag 12 0c[ol)er 1908. Verblyf Maandag 19 Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Spinderij bij Petrus-Joannes Coen, te Gijse gem, op don Molenhoek. Openbare verkooping van te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER. te Erembode gem, zal met tusschenkomst van Notaris VAN LIERDE, te Sottegem, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. 4 Woonhuizen met Grond, gelegen te Erem bodegem, nabij het Dorp, aan den Holleweg, be kend ten cadaster sectie B, nummers 402c, 402n, 402e, 402f en 402G, met eene grootte van 16 aren 50 centiaren, palende noord den Weg, oost erven Moyersoen, west de Tweede koop, zuid de Derde koop en M. Karaiel Van den Steene. Verhuurd aan verscheidene, mitsfr. 9.70 per week. 2. 3 Woonhuizen met Grond, gelegen alsvoren, bekend ten cadaster sectie B. nummers 403a, 403b. 403c en 403n, met eene grootte van 13 aren 30 centiaren, palende noord den Weg, oost den Eer ste koop, west het Godshuis van Gent, zuid d'heer August Dammcboora. Verhuurd aan verscheidene, mits frs. 6.75 per week. 3. Een Woonhuis met Grond, gelegen alsvoren, aan de Keppestraat, bekend ten cadaster sectie B, nummers 404c, 407f, met eene grootte van 13 aren 70 centiaren, palende noord erven Moyer soen en de Eerste koop, west d'erven Jan-Baptist Van den Broeck, oost d'heer Kamiel Van den Steene, zuid de Keppestraat. Verhuurd aan Kamiel Eekeman, mits 3 frs. per week. Eerste zitdag: Woensdag 14 October 1908, om 1 ure namiddag. Tweede zitdag: Woensdag 28 October 1908, om 2 ure namiddag. Telkens ter herberg van d'heer Louis Verley- sente Erembodegem, rechtover de Kerk. Er zal geen derde zitdag gehouden worden. OPENBARE VERPACHTING der en Woonhuizen van het Armbestuur van EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembode gem, zal ten verzoeke der heeren leden van het Bureel van Weldadigheid van Erembodegem, op de hierna bepaalde zitdagen, ter herberg van Dame wed. Van der PoortenHet Roomsche Hof, te Erembodegem, aan de Statie, openbaar verpachten, voor een termijn van 6 achtereenvol gende jaren, ingang te nemen met 25 December 1908. 1. Den Maandag 26 October 1908, om 8 ure 's morgens, de goederen gelegen te Teralphene, Denderleeuw, Welle, Nieuwerkcrken, Aelst-Mijl- beke en Erembodegem-Kwadezijde of oostwaarst den Dender. 2. Den Dijnsdag 27 October 1908om 8 ure 's morgens, de Landen en Huizen, gestaan en ge legen te Erembodegem-Goedezijde of westwaarts den Dender, alsmede om 9 ure het Jachtrecht, op de bovengemelde eigendommen. ri, i r -i.riTfr— Openbare verkooping van te MOORSEL en IIERDERSEM. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Gemeente Moorsel. 1. Een perceel Land, gelegen op de Potersha gen, gekadastreerd wijk C, nummer 961a, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren. Gebruikt door de kinderen van d.'lieer Joseph Van der Borght. 2. Een perceel Land, ook gelegen op de Peters hagen, gekadastreerd wijk C, nummer 951b, met eene grootte van 28 aren. Gebruikt door de kinderen van d'heer Petrus Van der Borght. Gemeente Herdcrsem. 3. Een perceel Land. gelegen op den Boschkant, gekadastreerd wijk B, nummer 551, met eene grootte van 45 aren 60 centiaren. Verdeeld in noord-en zuidhelft. Boomprijs op de noordhelft 60 frs Gebruikers de heeron Jan Baptiste Bal en Franciscus Van der Borght. ZITDAGEN Instel Dynsdag 10 Novomber 1908 Verblijf Dijnsdag 17 W0VPmDer 1WÖ' Om 1 uur namiddag, ter herberg - Sint Rociius bij Jufvrouw wed. Van den Steen, te Moorsel, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde ZAAILANDEN MEERSCH EN BOSCH. te Hoistade, Lede en Wichelen De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aan leg, zetelende te Dendermonde, in date 31 Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heere Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten: Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Schuur, Boomgaard on Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 552, met eene grootte van 19 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Louis Van Cacckenbergh, ten zuide aan koop twee, ten weste aan de Straat en ten noorde aan de erven de Lichlervelde. Gebruikers do kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op hot Babbelaere- veld, gekadastreerd wijk A. nummer 549®, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen van d'erven De Luyck, ten zuide aan Franciscus DTIondt, ten weste aan de Zakstraat en ten noorde aan koop één en de erven della Faille. Gebruikers de kinderen Hofman. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op de Duiversputten gekadastreerd wijk A, nummer 70a, met eene grootte van 48 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Lievens-Van Wesemael, ten zuide aan de Babbelaarstraat, ten weste aan den heer.August De Smet en ten noorde aan d'erven Everaert als gebruikers. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau- wermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Doorn, geka dastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 39 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Roelandt en Van Langenhove, ten zuide aan Jufvrouw Gudule Van Herzele, ten weste aan Jufvrouw weduwe J. B. De Smedt en ten noorde aan Jufvrouw weduwe Hort. Roelandt. Gebruiker de heer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Heijplas, ge kadastreerd wijk F, nummer 141a, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Wau- zele, ten weste aan den heer Adolphe Geerts en ten noorde aan de Straat. Gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Dries, geka dastreerd wijk F, mftnmer 472b. met eene grootte van 28 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuido aan Jufvrouw weduwe Frans Van Hauwermeiren, ten weste aan den heer Petrus Van Hauwermeiren en ten noorde aan de Straat Gebruiker den heer Victor Van Hauwermei ren. Zevende koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 317b, 318b en 319a, met eene grootte van 23 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Karei Daelman, ten zuide aan het gescheed met de Ge meente Hofstade, ten weste aan d'heer Alois Clin- ckaert on ten noorde aan den heer Joseph Merckx. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau wermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op de Heijplas, geka dastreerd wijk F, nummer 2a, met eene grootte van 25 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Petrus Van Hauwermeiren, ten zuide aan den heer Adolphe Geerts, ten weste aan de Kalseide naar Wichelen en ten noorde aan den heer Ivo Van den Eechout-De Graecker. Gebruiker den heer Amandus De Bock. Gemeente Wichelen. Negende koop. Het derde deel ten weste van een perceel Meersch, in de Weymecrschen, groot volgens ti tel 18 aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 79a, palende ten oosto aan d'erven Beeckman, ten zuido aan de heeren De. Paepe en Van Wesemael, ten weste aan de erven Temmer man en ten noorde aan de Sloot. Gebruikers de kinderen Hofman. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 20 October 1908. Ten 8 uren voormiddag, ter herberg genaamd De Reisduif, by den heer Raymond Vcr- eecken, te Lede, Statieweg. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen MET WOONHUIS, LANDEN en MEERSSCHEN, alsmede van HuismeubelenLandbouwalem, Paarden, Hooi, Strooi, Graan en Loof te velde, te Wanzele en Lede. De Notarissen DE GHEEST, te Aelst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd bij vonnis-der rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Den dermonde, den 16 Juli 1908, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Lede en Wanzele. 1. Eenen Stoom- en Watermolen, hebbende 4 koppels MaalsteeneD, een koppel Plettersteenen, een Haverkraker en vedere toebehoorten, alsmede een Woonhuis met Schuur, Stallingen en Boom gaard, allerbest gestaan en gelegen aan den Steen weg van Lede naar Wanzele, gekadastreerd te Lede, wijk E, nummer 96a, groot 1 aar 60 cen tiaren en te Wanzele, eenige sectic, nummers 608b en 611b, groot 9 aren 70 centiaron. Gebruikt door de eigenaars. Gemeente Wauzele. 2. Een perceel Land, gelegen op het Beek veld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 606a, groot 15 aren 60 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 3. Een perceel Land, gelegen op het Beek veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 598c, groot 23 aren 50 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 4. Een perceel Land. gelegen op het Beek veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 586a, groot 15 aren 40 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 5. Een perceel Meersch, gelegen op het Beek- veld, gekadastreerd eenige sectie, nnmmer 583a, groot 11 aren 60 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 6. Een perceel Meersch, gelegen op het Beek- veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 582 groot 15 aren 40 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 7. Een perceel Land, gelegen op het Molen veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 614b, groot 61 aren 50 centiaren. Verdeeld in noord- en zuidhelft. 8. Een pcrceol Land, gelegen op het Molenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 613, groot 33 aren S0 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 9. Een perceel Land. gelegen op Billegem, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 45g, groot 16 aren 40 centiaren. Gebruikt door den heer Edmond Van Geein. 10. Een perceel Land, gelegen op Billegem. ge kadastreerd eenige sectie, nummer 46d, groot 14 aren 80 centiaren. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. ZITDAGEN: Instel Woensdag 7 Verblijf Woensdag 21 1908. Ten 1 uur namiddag, ter herberg genaamd Den Bonten Os, bij Jufvrouw weduwe Annaert, te Lede, nabij het Dorp. Er zal geenen derden zitdag plaats hebben. Bovengenoemde Notarissen DE GHEEST, te Aalst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd als voorzegd, zullen op Donderdag 22 October 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten huize en molen beschreven onder den eersten koop, overgaan tot de openbare verkooping van alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen, bestaande voornamentlijk in A. Huismeubelen als.- ronde en andere tafels, stoelen, zetels, kassen, kleerkassen, stoven, vu ren, bcdstoelen, matrassen en verder slaapgerief, lavabos, nachttafels, coffre-fort, lessenaar, horlo- giën, barometer, schouwgarnituren, koperen ijzeren-tinnen- en gleisen keukengerieven, lampen en tapijten, enz., enz. B. Landbouwalem alsSchuppen, braken, ree ken, dorschmolen, wanmolen, ploegen, egdens, kruiwagens, vleeschkuip en andore kuipen, 3 basculen met gewichten, bakmoulie, vleeschblok, vuur, tobbens, ijdelc flesschen, haver-en meelkist- zakken. C. Grooten camion (4 duimer), kleinen camion (smal geloop) beide op ressort, drijwielkar (vier duimer), treemkar, zakwagentje, tilbury met kap, karreleeren, aanschijnen, zwingen, harnassuren en kussens. D. Twee Merriepaarden, 35 Kiekens en Haan en eenen schoonen Pauw. E. Eene grootte hoeveelheid hooi, stroo. gedor- schen en ongedorschen granen, bloem, lijnpoer, zeemeien, maïs, raapkoek, havertarwe en rogo- meel, gezaagd berd van alle slach en meer andere voorwerpen.

Notariaat | 1908 | | pagina 2