WOONHUIZEN WOONHUIS B O O M N B O O M E N WOONHUIZEN LANDGOEDEREN ZAAILANDEN HOFSTEDE HEEREN HUIS allerbeslen Velmeerscli, Een perceel Boschgrond, gelegen te Smotlede, Rompland, bij cadaster bekend sectie B, nummers 159, 160 en 161, meteene grootte van 69 aren 20 centiaren, palende noord, oost en zuid Jufl'cr Marg. Van Hoobroek ten Hulle en west Domien Van den Abeele-Van den Eeckhoudt. Verdeeld in oost- en westhelft. TWEEDE ZITDAG: Dinsdag 3 November 1908. Om 1 ure namiddag ter herberg van Désiré Van Iloudenhove, te Oordegem. Oud Smetlede. Voor alle inlichtingen wende men zich bij voor noemde Notarissen. OPENBARE VERKOOPING van eenen goede ZAAILANDEN EN MEERSCH, te Aalst, Erembodegem, Lede, IJ of stade en Herdersem. De Notarissen DE WINDT en DE PAUW, te Aalst, zullen ten verzoeke der erven van den heer Leopold Van Branleghem, met gewin van palmslag en gelag, openbaarlijk verkoopen, de volgende Goederen Stad Aalst 1. Een schoon Woonhuis, gelegen in de Vrijheidstraat, Nr 2, bij cadaster bekend sectie A, nummer 1S2b, met eene grootte van 90 vierkante meters. Dit huis heeft schoono Kelderkeuken op 't gelijk vloers: 2 Plaatsen en kleine Keuken en op de verdiepen 2 groote en 2 kleine Slaapkamers. Het is zichtbaar allo dagen. Onmiddelijke ingebruiktreding. 2. Een Huis, in de Vrijheidstraat, Nr 6, gecadastreerd sectie A, nummer 181m, groot 70 vierkante meters. Verhuurd van maand tot maand aan Marcel Van Lierde. 3. Een Huis, in de Vrijheidstraat, Nr 8, gecadastreerd sectie A, nummer 181n, groot 70 vierkante meters. Verhuurd van maand tot maand aan Edmond Bulté. 4. Een Huis, in de Vrijheidstraat, N'10. gecadastreerd sectie A, nummer 181 o, groot 70 vierkante meters. Verhuurd van maand tot maand aan Hippolytc Van Lierde. 5. Een Huis met Hof, in de Vrijheidstraat, Nr 21, bij kadaster sectie A, nummer 180c/5bis, met eene grootte van 2 aren 10 centiaren. Verhuurd tot 1 October 1910 aan den heer Alfred Moortgat. 6. Een Huis met Hof, in de Vrijheidstraat, Nr 23, geca dastreerd sectie A, nummer 180D/5bis, met eene grootte van 2 aren 10 centiaren Verhuurd van maand tot maand aan Juffer Bogetto. Gemeente Erembodegem. 7. Eenen allerbesten Vetmeersch, gelegen langs de kal seide van Aalst naar Erembodegem, tegen de Kapel-ter- Muren, gecadastreerd sectie B, nummers 15, 16,17 en 18, groot 2 hectaren 81 aren 80 centiaren en groot volgens li- tel 2 hectaren 82-aren 62 centiaren. Verhuurd aan d'lieer Hubert Van de Putte, voor 3, 6 en 9 jaren, sinds 25 December 1903. Op te leggen voor waarde der ijzeren afsluiting fr. 400. Gemeente Lede. 8. Een allerbeste perceel Land, aldaar gelegen op Speckaerts, of Kiebroeck, gecadastreerd sectie C, num mer 963, met eene grootte van 1 heclaar 4 aren 40 cen tiaren. Gebruikt door Frans De Gusseme en Smekens. Verdeeld van oost naar west in 3 gelijke deelen elk 34 aren 80 centiaren. Gemeente Hofstade. 9. Een perceel Land, aldaar op den Korlenhoek, bij cadaster bekend sectie C, nummer 671a, met eene grootte van 25 aren 80centiaren. Gebruikt door Jan-Baptist Hendrichx. Gemeente Herdersem. 10. Eenen Meersch, gelegen aldaar op - Rendersveld, tegen het Sternhekken, bij kadaster bekend sectie B, nummer 131, met eene grootte volgens titel van 43 aren 3 centiaren. Gebruikt door Theofiel Willems. ZITDAGEN: Instel Maandag 9 ,T Verblijf Maandag 23 November 1908. Telkens om 2 uren nanoen, ter herberg - Café de l'Alliance. bij den heer Leopold Boin, te Aalst, Groote Markt. Voor alle inlichtingen wende men zich bij voor noemde Notarissen De Windt en De Pauw. Bij licitatie. OPENBARE VERKGOPING van een te AALST, Langeridderstraat. De Notaris DE WINDT, te Aelst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aan leg te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aelst, openbaar verkoopen Een Woonhuis, gestaan te Aelst, uitmakende den hoek der Langeridderstraat en van het Plein der Kat, dragende het Nr 77, bij cadaster bekend sectie A, nummer 129b, groot76 vierkante metors. Bewoond geweest door de echttelingen Doel man-De Clercq. Onmiddelijk ingebruiktreding. Enkele zitdag-. Zaterdag 14 November 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van 't Vre degerecht te Aelst. Groote Markt. Voor alle inlichtingen weude men zieh bij voor noemde Notaris De Windt, MERKWAARDIGE VENDITIE van 114 koopon zware en allerschoonste Eiken, Kanada, Abeel en Beuken TE SMETLEDE. De Notarissen DE WINDT, te Aelst en TIB- BAUT, te Wichelen, zullen ten verzoeke der er ven Verbeeckop Dijnsdag 3 November 1908, to beginnen om 8 ure 's morgens, openbaarlijk verkoopen, in cenon bosch te Smetlede, Rompland, nabij het Dorp. 111 koopen zware en allerschoonste Eiken, Kanada, Abeelen en Beuken Boomcn, melende van 1,40 m. lot 2 nu. 80 c. Heel gemakkelijk voor het vervoer. Gewone voorwaarden on tijd van betalen, mits borg te stellen. VENDITIE van 110 koopen Ie MOORSEL, Kruisabeel en Triest en te MELDERT, Klaarliaag De Notaris DE WINDT, tc Aelst, zal open baarlijk verkoopen den Donderdag 5 November 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, te Moorsel, Kruisabeel: 1Ten verzoeke van Madame Cumonl- Van der Noot de Moorsel, aan eene partij land langsheen do kalseide. 60 schoone en heel hooge Kanadas. 2. Ten verzoeke van Madame Van Loo-Pic kaert, te Gent. A) Aan eene partij land neven het land van Madame Gumont, 6 Kanadas. B) Aan eenen meersch te Moorsel, Hoekskens- straat, bij Kruisabeel. neven de hofstede van Do- mien Van de Mcerschc-Mertens, 14 allerschoonste Kanadas. G) Op den boomgaard der hofstede bewoond door de gebroeders Verdoodt. Eenen sehoonen Eik, eenigzins geschonden door den bliksem. 3. Ten verzoeke van d'heer Rom. De Rop Brouwer, te Moorsel. A) Aan eene partij land te Moorsel, Triest, ge bruikt door Isidoor Van Heek, 10 koopen gavige Kanadas. BI Te Meldert, Klaarhaag, in eenen bosch ge naamd Het Zwiljen, 20 schoone Kanadaboomen. Vele van die Boomen meten i.75 m. tot 2 m. 50 c. ze zijn allen van heel zuiveren opwas, zeer hoog van stam en uiterst goed gelegen voor het vervoer. Gewone voorwaarden en tijd van betalen, mits goede borgsteling. 1. Den Maandag 26 October 1908, om 8 ure 's morgens, de goederen gelegen te Teralphene, Denderleeuw, Welle, Nieuwerkerken, Aelst-.viijl- bekcen Erembodegcm-Kwadezijde of oostwaarst den Dender. 2. Den Dijnsdag 27 October 1908om 8 ure s morgens, do Landen en Huizen, geslaan en ge legen te Erembodegem-Goedezijde of westwaarts den Dender, alsmcdo om 9 ure het Jachtrecht, op do bovengemelde eigendommen. Openbare verkooping van te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER. te Erembode gem, zal met tusschenkomst van Notaris VAN LIERDE, te Sottegem, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. 4 Woonhuizen met Grond, gelegen te Erem bodegem, nabjj het Dorp, aan den Holleweg, be kend ten cadaster sectie B, nummers 402c, 402d, 402e, 402f en 402g, met eene grootte van 16 aren 50 centiaren, palende noord den Weg, oost erven Moyersoen, west de Tweede koop, zuid de Derde koop en M. Kamiel Van den Stccne. Verhuurd aan verscheidene, mils fr. 9.70 per week. 2. 3 Woonhuizen met Grond, gelegen alsvoren, bekend ten cadaster sectie B, nummers 403a, 403b. 403c en 403d. met eene grootte van 13 aren 3( centiaren, palende noord den Weg, oost den Eer ste koop, west bet Godshuis van Gent, zuid d'heer August Dammeboom. Verhuurd aan verscheidene, mits frs. 6.75 per week. 3. Een Woonhuis met Grond, gelegen alsvoren, aan de Keppestraat, bekend ten cadaster sectie B, nummers 404c, 407f, met eene grootte van 13 aren 70 centiaren, palende noord erven Moyer soen en de Eerste koop, west d'erven Jan-Baptist Van den Eroeck, oost d'heer Kamiel Van den Steene, zuid de Keppestraat. Verhuurd aan Kamiel Eekeman, mits 3 frs. per week. Eerste zitdag: Woensdag 14 October 1908, om 1 ure namiddag. Tweede zitdag: Woensdag 28 October 190S, om 2 ure namiddag. Telkens ter herberg van d'heer Louis Verley- sen, te Erembodegem, rechtover de Kerk. Er zal geen derde zitdag gehouden worden. OPENBARE VERPACHTING der en Woonhuizen van het Armbestuur van EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembode gem, zal ten verzoeke der heoren leden van het Bureel van Weldadigheid van Erembodegem, op de hierna bepaalde zitdagen, ter herberg van Dame wed. Van der Poorten, Het Roomsche Hof, te Erembodegem, aan de Statie, openbaar verpachten, voor een termijn van 6 achtereenvol gende jaren, ingang te nemen met 25 December 1908. Openbare verkooping van te MOORSEL en HERDERSEM. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Gemeente Moorsel. 1. Een perceel Land, gelegen op do Petersha gen, gekadastreerd wijk G, nummer 961a, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren. Gebruikt door de kindoren van d'heer Joseph Van der Borght. 2. Een perceel Land, ook gelegen op de Peters hagen, gekadastreerd wyk C, nummer 951b, met eene grootte van 28 aren. Gebruikt door de kinderea van d'heer Petrus Van dt-r Borght. Gemeente Herdersem. 3. Een perceel Land. gelegen op den Boschkant, gekadastreerd wyk B, nummer 551, met eene grootte van 45 aren 60 centiaren Verdeeld in noord-en zuidhelft. Boomprijs op de noordhelft 60 frs. Gebruikers de heoren Jan Baptiste Bal en Franciscus Van der Borght. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 10 ,T Verblijf Dijnsdag 17 NoveI»ber 1908. Om 1 uur namiddag, ter herbergSint Rochus bij Jufvrouw wed. Van den Steen, tc Moorsel Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde ZAAILANDEN MEERSCH EN BOSCH. te Hofstade, Lede en Wichelen de Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aan leg. zetelende te Dendermonde, in date 31 Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heero Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen de volgende goederen, te weten: Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Schuur, Boomgaard en Hof. gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 552. met eene grootte van 19 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Louis Van Caeckenbergh, ten zuide aan koop twee, ten weste aan de Straat en ten noorde aan de erven de Lichtervelde. Gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbelaere- veld, gekadastreerd wijk A. nummer 549', met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen van d'erven De Luyck, ten znido aan Franciscus D'Hondl, ten weste aan de Zakstraat en ten noorde aan koop één en de erven della Faille. Gebruikers de kinderen Hofman. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op de Duiversputten gekadastreerd wijk A, nummer 70a, met eene grootte van 48 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Lievens-Van Wesemael, ten zuide aan de Babbelaarstraat, ten weste aan den heer August De Smet en ten noorde aan d'erven Everaert als gebruikers. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau- loermeiren. Verdeeld in oost- en weslhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Doorn, geka dastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 39 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de hoeren Roelandt en Van Langcnhove. ten zuide aan Jufvrouw Gudule Van Herzele.ten weste aan Jufvrouw weduwe J. B. Dc Smedt en ten noorde aan Jufvrouw weduwe Hort. Roelandt. Gebruiker de heer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Heijplas, ge kadastreerd wijk F, nummer 141a, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Wau- zele, ten weste aan den heer Adolpho Geerts en ten noorde aan de Straat. Gebruiker den heer Philemon Blondeél. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Dries, geka dastreerd wijk F, nummer 172b. met eene grootte van 28 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuido aan Jufvrouw weduwe Frans Van Hauwermeiren, ten weste aan den lieer Petrus Van Hauwermeiren en ten noorde aan de Straat. Gebruiker deu heer Victor Van Hauwermei ren. Zevende koop. Een perceel Land en deeltjo Bosch, gelogen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 317b, 31Sb en 319a, met eene grootte van 23 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Karei Daelman, ten zuide aan het gescheed met de Ge meente Hofstade, ten weste aan d'heer Alois Clin- ckacrt en ten noorde aan den heer Joseph Merckx. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau wermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelogen op de Heijplas, geka- dastreerd wyk F, nummer 2a, mot eene groolle van 25 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Petrus Van Hauwermeiren, ton zuido aan den hoor Adolpho Geerts, ton weste aan de Kalseide naar Wichelen en ten noorde aan den heer Ivo Van den Eechout-Do Graecker. Gebruiker den heer Amandus De Bock. Gemeente Wichelen. Negende koop. Het dorde deel ten weste van een perceel Meersch, in de Weymccrschen, groot volgens ti- IS aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaron, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 79a, palende ten oosto aan d'erven Beeckman, ten zuide aan de heeren De Paepo en Van W esemael, ten weste aan de erven Temmer man cn ten noorde aan de Sloot. Gebruikers de kinderen Hofman. TWEEDE en LAATSTE ZITDAG: Dijnsdag 10 November 1908. Ten 8 uren voormiddag, ter herberg gonaamd - De Reisduif, bij den heer Raymond Vcr- eechen, te Lede, Statieweg. Openbare verkooping van een voornaam Handelshuis met Magazijn, te Aelst, Keizerlijkeplaats en Statiestraat, alsmede van een Woonhuis met hof, behuisde Hofstede, Landen, Meersschen en Bosschen, te Schoonaarde, Baardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aelst. zal in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1-Een schoon cn voornaam Heerenhnis met Stalling. Magazijn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlijkeplaats, gecadastreerd wijk A, nummers 1920e. 1920f, 1920h en 1920i, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren. sc'100n en groot Handelshuis, met groote Magazijnengestaan en gelegen ten voorhoofde, in Statiestraat, gecadastreerd wijk C. nummer 996pi, ifiet eene grootte van 3 aren 80 centiaren. Gemeente Schoonaarde. Een Huis met Hof. gestaan en gelegen aan den weg van Dendermonde naar Wetteren, gecada streerd eenige sectie nummers 203c en 203d met eene grootte van 15 aren 40 centiaren. 4. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen op Everenbosch, gecadastreerd eenige sectie num mers 463. 464 en 466, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren. 5. Een perceel Land, gelegen op het Heyveld. gecadastreerd eenige sectie, nummer 1130, met eene grootte van 48 aren 50 centiaren. 6. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op het Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, num mers 1122 en 1124, met eene grootte van 1 hekt. 5 aren 10 centiaren. 7 Een perceel Land en deeltje Meersch, gele gen op het Heyveld. gecadastreerd eenige sectie, nummers 1125,1126 en 1064, met eene grootte van 87 aren 10 centiaren. 8. Een perceel Land, gelegen op het Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1058, met eene grootte van 52 aren 90 centiaren. 9 Een perceel Land, gelegen op het Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1112, mot eene grootte van 47 aren 50 centiaren. 10. Een perceel Land, gelegen opHeverenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 522b, met eene grootte van 61 aren 80 centiaren. Verdeeld in oost-on westhelft, 11. Een perceel Land, gelegen op Heverenbosch. gecadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren. 12. Een perceel Land. gelegen op Heverenbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 527. met eene grootte van 36 aren 30 centiaren. 13. Een perceel Land, gelegen op Opstaldries, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren. 14. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1707.' met eene grootte van 12 aren 20 centiaren. 15. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren. 16. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683 met eene grootte van 34 aren 10 centiaren. 17. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1229 met eene grootte van 22 aren. 18. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren. 19. Een perceel Land en Uitweg, gelegen op Brillegoed gecadastreerd eenige sectie, nummers 1742 on 1744, met eene grootte van 24 aren 50 ct. 20. Een perceel Land met deeltje Water, gele gen op den Blesbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren.

Notariaat | 1908 | | pagina 2