LANDEN HOFSTEDE nieuw HUIS HOFSTEDE CANADA BOOMEN BOOMEN WOONHUIS ZAAILAND BOSCIIBOOMEN partij LAND HA MDELSREl ZAGER, 6 koopen Canadaboomen van i m. 40 c. tot im. 60 c. D. Recht over de Brouwerij, aan de Schelde. 1 zeer schoonen Wilg, van 2 m. 90 c dikte. 4. Namens Mijnheer Seraphien Rasschaert, te Wichelen, aan zijne hofstede, op d'Hulst: 1 Wilg van 1 m. 40 c. dikte. 5. Namens Mijnheer Alfons Schovaers en Kinderen, te Wichelen, op Bohemen, Smalis, aan het land gebruikt door Alfons Van Keymeulen 2 koopen Canadaboomen van i m. 70 c. tot im. 85 c. dikte. 6. Namens Juffr. Anna Schovaers, te Wiche len, op Bohemen, langs de Schelde: 1 magere Olm van 1 m 40 c. dikte. 3 koopen Esschen van 1 m. tot i m. 20 c. 1 Canadaboom van i m. 20 c. 7. Namens de wed. Leo Van Caelenbergh, te Wichelen, aan hare hofstede, op Bohemen, langs de Schelde 2 koopen Canadaboomen van 2 m. 25 c. tot 2 m. 35 c. dikte. 8. Namens Mijnheer Petrus De Knyfte Wichelen, achter zijne hofstede, aan de Sehelde: 2 koopen Canadaboomen, 9. Namens Mijnheer Fr. Baeyens, te Moen, aan zijnen eigendom wijk Margote: 1 koop Olmenboomen. 10 Namens Mijnheer Frans De Bruycker, te Wichelen, aan zijne loskaai, Margote: 4 koopen Canadaboomen. waaronder van 1 m. 60. dikte, 2 koopen Canadaboomen en Tronken. 11. Namens de kinderen Charles Van Hau- tr.ermeiren, te Wichelen, achter hunne woning aan de Schelde 7 koopen Canada, Esschen en Olmen Boomen. 5 koopen Brandhout. 12. Namens de wed. Adolphe De Mol, achter hare woning, aan de Schelde: 1 Canadaboom van 2 m 20 c. dikte. J3 Namens Mijnheer P. Danco.le Brussel, aan zijtien eigendom gelegen te Wichelen. Bohe men: een twintigtal Boomen onder andere schoone Wilg, Notelaren. Esch, Berk, Dennen. Olm, enz., verders verschillige loten Hout van afbraak uit gekapte Boomen, Brandhout, Boot, Scheepgerief, Alem en ander Gerief Deze venditie zal geschieden op tijd van beta ling, mits goede en aanwezige borg. Te vergaderen bij Jan Aloyse Grysolle, te Wichelen, wijk Heijde. OPENBARE VERKOOPING BOSSCHEN en MEERSCH te Smetlede, Vlierzele, Impe en Wanzele. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van palmslag en gelag, openbaarlijk verkoopen Gemeente Smetlede. 1. Een perceel Land. gelegen aan den Pont weg, geca- dastreerd sectie B, nummer 135, groot 13 aren. Gebruikt door Frans Van den Berghe, mits frs. 32-25 's jaars. Ingesteld frs. 1600. 2. Een perceel Land, gelegen op Varenberg. aan de Doolaagstraat, gecadastreerd sectie A, nummers 446 en 447, groot 47 aren 60 centiaren. In gebruik bij Emiel Pevenage, te Smetlede, mits frs. 73-65 's jaars. Ingesteld frs. 2660 3. Een perceel Land, op de Reukens, gecadastreerd sectie A. nummer 87, groot 28 aren 70 centiaren. In gebruik bij de weduwe Braeckman. Ingesteld frs. 900 4. Een blok Land, Meersch en Bosch, op de Dikte, ge cadastreerd sectie A, nummer 17,groot 6 hectaren 38 aren 30 centiaren en groot volgens meting 6 hectaren 34 aren 40 centiaren. Het Land en do Meersch zijn verhuurd aan verschillige mits oene jaarlijkscho pachtsom van 614 franken. Zooals afgeschetst is op plan der gedrukte plakbrieven, als volgt 1 lot hebbende eene grootte met half dreef van 88 aren 67 ce ti ireu Op te leggen Boomprijs 400 frs. 2 lot nebbende eene grootte met half dreef van 92 aren 39 centiaren Op te leggen Boomprijs 385 frs. 3 lot hebbende eene oppervlakte met half dreef van 83 aren 57 centiaren. Op te leggen Boomprijs 210 frs. 4 lot hebbende eene oppervlakte met half dreef van 1 hectaar 22 aren 39 centiaren. Op te leggen Boomprijs 75 frs. 5 lot hebbende eene oppervlakte met half dreef van 1 hectaar 6 aren 63 centiaren. Op te leggen Boomprijs 100 frs. 6 lot hebbende eene oppervlakte van 60 aren 27 cen tiaren. Op te leggen Boomprijs 200 frs. 7 lot zijnde eenen Meersch. met eene grootte van 22 aren 99 centiaren. Op te leggen Boomprijs 160 frs. 8 lot zijnde eenen jongen Bosch beplant met Kanadas, hebbende eene grootte van 57 aren 58 centiaren. Op te leggen Boom- en Houtprijs 950 frs. samen Ingesteld frs. 10,450 5. Eenen Bosch, op de Bloote Heide, gecadastreerd sectie A, nummer 134b, groot 29 aren. Op te leggen Boom- et Uoutprjjs300 frs. Ingesteld frs. 325 6. Eenen Bosch ten deele beplant met Sparren, gelegen als voren, gecadastreerd sectie A, nummer 131a, groot 42 aren 20 centiaren. Op te leggen Boom- et Houtprijs 1000 frs. Ingesteld frs. 300 7. Eenen Bosch ten deelen beplant met Sparren, verders Canada, Beuken en Eiken Boomen, gelegen in de Reu kens, gecadastreerd sectie A, nummer 107, met eene grootte van 74 aren 80 centiaren. Op te leggen Boom- en Houtprijs 1900 frs. Ingesteld frs. 800 Gemeente Vlierzele. 8. Een perceel Land, op Kapellenkauter, langsheen den Gentscheu Steeeweg, gecadastreerd sectie C, nummer 145, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. In gebruik bij Ferdinand De Clercq, aan frs. 21-50 per Jaar. Ingesteld frs. 450 9. Een perceel Land, op Paepegemkauter, gecadas treerd sectie D, nummer 152c, groot 9 aren 70 centiaren. In gebruik bij Ferdinand De Clercq, aan fr. 16 per jaar. Ingesteld frs. 300. Gemeente lmpe. 10. Een perceel Land, op Papegemkauter, gecadas treerd sectie B, nummer 575, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren. In gebruik bij Ferdinand De Clercq, aan frs. 25-00 per jaar. Ingesteld frs. 550 Gemeente Wanzele. 11. Een perceel Land, op de Gevels, gecadastreerd eenige sectie zijnde de noordhelft van de nummers 357 en 357bis, groot 69 aren 95 centiaren. Ingesteld frs. 2220 Derde en laatste zitdag: Maandag 14 December 1908. Telkens om i uur nanoen, ter herberg van Phi- lemon De Wolf-Van der Vurst, te Smetlede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene Bouwgrond en Zaailanden TE MOORSEL. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal open baar verkoopen 1. Eene Hofstede, behelzende Woonhuis. Stal lingen, Voorhof en Boomgaard, te Moorsel, Sta tiestraat. sectie I), nummer 785D, groot volgens meting 8 aren 97 centiaren. Bewoond door Petrus Moens. Verdeeld in 3 loten l'lot: Een Bouwgrond, ten noorden van den eigendom, aan de Straat, breed 9 motorsgroot 2 aren 56 centiaren Boomprijs frs 55. Ingesteld frs. 800 2® lot: De Schuur en Verkenskoten. ten wes ten, breed aan de straat tl meters en groot 2 aren 67 centiaren. Boomprijs frs. 70. Ingesteld frs. 900. 3® lot: Woonhuis met Stal, uitmakende den hoek, groot 3 aren 74 centiaren. Boomprijs frs. 27. Ingesteld frs. 2300 (Zie plan op de aanplakbrieven). 2. Een perceel Land. gelegen te Moorsel, Hael- berg, sectie D, nummer 609a, groot 34 aren 38 centiaren. Ingesteld frs. 3000 Gebruiker Petrus Moens. 3 Een perceel Land, te Moorsel. Haelberg, sec tie D, nummer 660a, groot 32 aren 25 centiaren. Gebruiker Jean Van Brempt. Ingesteld frs. 2600. ZITDAGEN: Instel Woensdag 2 r, .„AO Verblijf Woensdag 16 j De«™ber "08. Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van do wed® P. J. De Wolfte Moorsel, Statie. Uit oorzaak van vertrek. Openbare verkooping van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal met go- win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen: Een schoon nieuw Huis, zeer dienstig voor Ren teniershuis met groote Poort en verdiep, verdere afhangelijkheden en Hof. gestaan en gelegen te Moorsel. Dorp, aan den Abrahamweg. groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvrouw Char lotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain De Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Car- ryn. Bewoond geweest door de verkoopers de echtgenooten Emile Schram- Van Nuffel. Op te leggen Boom- en haagprijs frs. 50. Onmiddelijk ingebruiktreding. Zichtbaar alle dagen van 2 tot 4 uren namid dag voor den sleutel zicli te bevragen bij Dame weduwe Ckarles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. Gebracht op frs. 3275. LAATSTE ZITDAG: Dijnsdag 15 December 1908. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, te Aelst, aan de St. Martenskerk. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene behuisde schoone Bouwgronden, Meersschen Tuin, TE AELST. De Notarissen BRECKPOT, en DE PAUW, te Aelst.zullen openbaarlijk verkoopen 1. Eenen Tuin,gelegen te Aelst, inde Berge- meersscheu, genaamd Tafelrond, gekend bij cada ster sectie G, nummer 10a, groot bij meting 23 aren 73 centiaren. 2. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Aelst, aan de Burgemeesterplaats, gekend bij cadaster sectie B. nummers 510a en 509a, groot bij meting 61 aren 37 centiaren. I Bewoond en gebruikt door René De Kegel. 1 Verdeeld in 5 deelen. 3. Eenen Meersch, Bouwgronden en Huis, ge- J staan en gelegen te Aelst, aan de Erembodegem- straat, gekend bij cadaster sectie B, nummers 539, 540b en 540c, groot bij meting 1 hectaar 28 aren 33 centiaren. Het Huis bewoond door Hippolyte De Kegel, en de meersch in regie. Verdeeld in 11 deelen. 4. En eenen Eigendom, gestaan en gelegen te Aelst, genaamd Het Schaliënhuis, gekend bij ca daster sectie G, deel van de nummers 1 bison Id en sectie B. nummers 529b, 529c, 531b, 518b, 518c, 524d. 514e. 514c. 516e, 515H en 523v, groot bij meting 2 hektaren 20 aren 24 centiaren. De huizen bewoond door Judocus De Wachter en Petrus Ringoir en de Bouwgronden in regie. Verdeeld in 35 deelen. De Goederen zijn afgeschetst op het grondplan, bij gedrukte plakbrieven, opgemaakt door d'heer Emile WagonLandmeter, te Wieze. Laatste zitdag zonder intrek Dijnsdag 22 December 1908. Om l ure namiddag, ter Estaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, te Aelst, Sint Martens- plein, Nr 2, (Groote Kerk). VENDITIE VAN te Erembodegem en Welle. De Notaris BRECKPOT, Ie Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, door het ambt van den Notaris arents, te Haeltert, op Maandag 14 December 1908, om 8 uren 's morgens, open baarlijk verkoopen: 1. Aan eenen meersch te Erembodegem, langs den Geeraerdsbergschen Steenweg, aan de Venne, in pacht bij den Notaris De Pauw, te Aelst, 12 zware Canada Boomen. 2. Ten verzoeke van Mijnheer Fêlix Boone, grondeigenaar te Antwerpen, aan zijne meerschen te Welle, genaamd de VI en de X Dagwanden, langs den Dender, omtrent de Denderbrug van Erembodegem, 57 koopen schoone Canada Boomen. metende van 1 m. 45 c. tot 2 m 22 c. omtrek. 3. Ten verzoeke van d'heer Burgemeester De Cock, te Erembodegem. 25 schoone Canada Boo men, aan zijnen meersch te Erembodegem, aan de Kapel Termuren. 4. Over Mijuheer Van de Velde, Notaris te Lebbeke, 16 Canada Boomen, te Erembodegen, Os- broek, omtrent de Kapel-Ter-Muren. De venditie zal gedaan worden in voorschreven order om dus te beginnen aan den Geeraerdsberg schen Steenweg. De boschwachter Charles Meertte Erembode gem, Burghtstraat, is gelast met den aanwijs der koopen De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling voor de koopen bo ven de 10 franks, mits goede borg te stellen door iederen kooper zonder onderscheid en gereede be taling van het ongeld; de koopen onder de 10frs. zullen gereed betaald worden met het ongeld. VENDITIE van schoone Buken, Canada en Eike TE MELDERT. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal ten verzoeke van die het behoort, op Maandag 21 December 1908, om 9 uren 's morgens, openbaar- lijk verkoopen 1. Ten verzoeke van Mijnheer Ernest Corne lls. grondeigenaar te Antwerpen, op denLybosch, te Meldert, aan het Hof-te-Put A.l 9 zware Canada boomen, waaronder van 2 meters omtrek. 6 zuivre Eiken en 1 kleinen Es. B.) 40 koopen Elzen en Esschen Schaarhout. 2. Ten verzoeke van die het behoort, op eenen eigendom te Meldert, genaamd HetPutveld. eigen dom van den heer Advokaat Jan Van Langen- hove, te Brussel, 3 gavige Canada boomen. 3. Ten verzoeke der erven van den heer Guil- laume De Clercq, te Esschene. aan hunne eigen dommen te Meldert, omtrent den Hautstek. 26 zware Canada boomen. waaronder verscheide van meer dan 2 meters omtrek. En 4. Ten verzoeke van Mijnheer Paul Herel- le. grondeigenaar te Parijs. A.) Aan zijne bosscben te Meldert, Cravaal, de volgende Boomen 5 koopen Buken en 1 Es, metende van 1 m. 80c. tot 2 m. 75 c. omtrek. B.) Aan de Humbeek, 19 zware Olmen. C.) Op eenen bosch aan de Huizekens, 13 koo pen Elzen Schaarhont. De venditie zal gedaan worden in voorschreven orde, om dan te beginnen aan den Lybosch. Men zal vergaderen ter Estaminet van Joseph Everaert, te Meldert, omtrent den Lybosch, aan de kasseide naar Assche-ter-Heyde. De boschwachter- Louis Verloes, is gelast met den aanwijs der koopen. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en lijd van betaling voor de koopen bo ven de 20 franks, mits goede borg te stellen door iederen kooper zonder onderscheid en gereede be taling van het ongeld; de koopen onder de 20 frs. zullen gereed betaald worden met bet ongeld. Men vraagt aanstonds te Aalst, kunnende gemakkelijk op de hoogte gebracht worden van den artikel. Schoone voorwaarden. Zich te bevragen ten Bureele van liet Blad. By OPENBARE VERKOOPING van een nieuw le EREMBODEGEM. Holleweg. Ba Notaris BRECKPOT. te Aalst, daartoe ia rechte benoemd door d 'lieer Voorzitter dor Recht bank van eersten aanleg, zitüng houdende te Au- denaerde, in dato 20 November 1908, zal naar luid van artikel 90 en volgende der wet van den 15 Au- gusti 1854, openbaarlyk verkoopen: Een nienw gebouwd Woonhuis met zyne afhan- gelykheden. gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Holleweg, groot in gronde 2 aren 81 cen tiaren, gekend bij kadaster sectie B, deel van num mers 388c, 389a en 389b. palende oost Jean Arys, zuid Felix De Backer, west Adolf Abbeloos en noord don Holleweg. ENKELE ZITDAG: Dijnsdag 22 December 1908. Om 3 uren namiddag, tor Estaminet Café du Centre. - bij d'heor Emiel De Veylder-De Bock, te Aalst, hoek dor Kapelle en Molenstraat. Voor verdere inlichtingen en kennisneming van het kohier van lasten, vorvoege men zich ten kan tore van den Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, aan gematigen intrest, mits goed bezet. Openbare verkooping van goede on welgelegen partyen binnen de Gemeenten AALST ERPE. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal ter tus- sclienkomst. van zijnen ambtgenoot Joseph VERBRUGGHEN. te Sint- Lievens- Hautem, openbaar verkoopen. 1. Een perceel Zaailand, gelegen met een deel te Aalst en deel te Erpe. bekend ten cadaster te Aelst, sectie C, deel van nummer 1442a, en te Erpe, sectie C, nummer 344a. groot 26 aren 24 centiaren, palende noord de oude Audenaerdsche haan, daarover de erven Raeten en d'heer R. Van Droogenbroeck. oost koop 2 en d'hear De Kegel, als gebruiker, zuid den we» naar Mael-Nieuwer- kerken. daarover de erven De Boeck-Van der Biest, west d'heer Paerewyok. 2. Een perceel Zaailand, gelegen te Aelst, be kend ten cadaster, sectie C. deel van nummer 1442a, groot 26 aren 48 centiaren, palende noord de oude Audenaerdsche baan, daarover d'heer Gu- staof De Boeck en consoorten oost d'heer Claus als gebruiker, zuid d'heer De Kegel als gebruiker, west koop een. Eenige zitdag: Donderdag 24 December 1908. Om 2 uren namiddag, ter herberg van Edmond Van der Biest, te Erpe. VENDITIE VAN schoone en zware Beuke- Kanada- en Eike- te Ressegem en Borsbeke. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke. zal ter tusschpi'komst van zijnen ambtgenoot den Notaris BRECKPOT. te Aalst, op Maandag 28 De cember 1908, om 8 uren 's morgens, openbaarlyk verkoopen I. Ten verzoeke van Mijnheer Paul Herelle grondeigenaar te Parijs, aan een perceel land te Ressegem, aan de Statie van Ter Hagen, gebruikt door Alphonse Van Wynendaele-Ysebaert. Een CaDadaboom van 1 m. 85 c. omtrek. II. Ten verzoeke van die behoort: A) Aan een perceel land gelegen te Borbeke, Ravenskauter, gebruikt door Camiel Temmerman- Keymeulen. 6 Canadaboomen staande langs do straat, heb bende eenen omtrek van 1 m. 60 c. tot 1. m. 88 c. En B) Op eenen bosch te Borsbeke. op het Eeck- hout. achter het kasteel van den heer Burgemees ter De Vuyst. 100 lange en zuivere Eike Boomen, waaronder tot 1 m. 50 c. omtrek. 1 schoonen Beuk en 3 zware Canada Boomen. Den bosch is voorzien van eenen goeden los. De venditie zal gedaan worden in voorschreven order; men zal vergaderen ter Estaminet - De Wachtzaal, aan do statie van Ter Hagen, ter aankomen van don trein uit Aalst om 9 uren. Verders zal de vonditic geschieden op gewone voorwaarden en tyd van betaling, mits borg te stellen door iederen kooper zonder uitzondering en gereede betaling van hot ongeld. Studie van Meester VAN DER SMISSEN, Notaris te Moorsel. OPENBARE VERKOOPING van eene te Nieuwerkerken. Do Notaris VAN DER SMISSEN, te Moorsel, zal in 't openbaar verkoopen Eene partij Land. gelegen te Nieuwerkerken, op bet Groot Molen veld. bekend by kadaster sectie C, nummer 638 en groot 73 aren, palende oost de erven Eugeen Van de Velde, zuid Van den Hende I en Cyrille Van Sande, west de kinderen Van Lan- duyt en noord over de Marktweg het Sijp.

Notariaat | 1908 | | pagina 2