vraagt overal Brouwerij J. DE BLIECK ZONEN Cinema Moderne Spierpijn Cinema Palaee Kloosterbalsem Alom Geprezene Bieren der SpecialiteitEXTRA. TIGER ALE Uit Lede Uit Ninove Uit Geeraardsbergen De 50 Jaren van Don Juan 11>as ©p... Ze Scbieten nm Uit Ereinbodcgem. Sottegem. Burgerlijke stand Strijdpenning. Voor de Harmonie. Prachtig uieuw programma De Straat Zonder Vreugd Kapitein Rascasse AKKER's kers van Iddergem. Hat volksmuziek werd op heel den doortocht door de gemeente met sympathie door de bevolking begroet. Des avonds sprak Volksvertegenwoordi ger de De Bruyn, tot do dicht opeengepakte menigte in het Volkshuis. Iddergom wordt rood tot in het merg. Bravo vrienden, gaat op dien weg vooruiten de toekomstisaan^u. Spaarkas. Al de spaarders worden dringend ver zocht tegenwoordig te zyn, hoden Zaterdag avond (28® Januari) om 7 uur stipt, inliet Volkshuis, om over te gaan tot de kiezing van het bestuur. Strijdpenning. Na een lied door Sonck Albert, haalt den vriend Van den Broeck C. rond 12,20. Staels A. zingt ook en Bogaerts Oorneille verza meld 17,10. Verleden Zondag en acht dagen hadden we algemeene vergadering voordepropa- gandaclub en we waren heel tevreden over de opkomst. Gezel Nichels die onze vergadering bij woonde, wees ons op de noodzakelijkheid van de verspreiding van ons weekblad Rocht en Vryheid en het dagblad Vooruit, omdat wy van onze aangeslotenen bewuste, overtuigde socialisten moeteB maken, man nen die onze princiepen kunnen verdedigen. Daarna handelde hij over de pachtwet voor de boeren, over den zes-maanden diensttijd der soldaten, die er moeten ko men ondanks de tegenwerking van den legerstaf, en 't verbond der Christen-demo craten met de mannen van de brandkas. Kortom een goede vergadering. Zangavond Zondag 29 Januari om 7 ure 's avonds in het lokaalHand in Hand Brusselschesteenweg, bij De Bundel. Bijzondere zangers zullen optreden. Tusschen in zal er een GROOTEMEHTING plaats hebben, waar Gezel Nichels, onze volks vertegenwoordiger, zal spreken over den hul digen politieken toestand van ons land. U weet, beste vrienden, dat onze Socialistische ministers ervan door trokken, omdat Liberalen en Katholieken van den Zesmaanden diensttijd niet wilden weten. Dat moet geweten wor den En de pachtwet voer ®nze boerkers Zij werd gesabotteerd door den Senaat. De Socia listen stelden den pachttermijn voor van 9 maanden. Dat vondeu die heeren niet serieus. Ja, onze boerkens, die hun land huren van de rijke Grondeigenaars, zijn door deze laatste jaren lang uitgebuit. Dat moet eindigen. Onze vriend Nichels zal over deze kwesties uitwijden. Naar de meeting weze het ordewoord. De Propagandaclub. Op Zondag 5 Februari om 5 ure avonds, groote Sycdikalo Vergadering voor al arbeiders der Wijk Tresschebeek, bjj E. Van den Bossche. Om 7 uren Meeting by Alfr, De Bundel. Cesar Haelterman, zal op beide verga deringen het woord voeren Allen er heen 1 De Voorzitter der Opgeesschten wil medewerker worden van ons Blad. Onze lezers zullen gezien hebben in ons blad van 15 Januari j.l. dat we er in een paar woorden op wezen, dat het muziek van Matthys geweigerd werdt aan de Opge- eischten om hun wegvoering te herdenken. We hebben er willen op wyzen, dat er menige opgeëischten zich laten om den tuim loidendoorM. Matthijs, en dat by de eer sten dienst die hjj hen kan bewyzen een weigerend antwoord komt. We hebben dus iu geen geval gelasterd, maar enkel de verdwaalden hun oogon wil len openen. Nu komt er, en dit op bevel van M. Mat thijs, een schrijven van Jefken, de voor zitter der opgeëischten. Jefken toch jongen, denkt ge nu waarlijk dai we gelooven. dat het muziek van M. Matthys bont en klaar staat om met do op geëischten mede te gaan Kom, kom, moest er een kiezing op han den zijn ja, dan wel, maar nu dat die heeren voor eenigejaren vastzittenen er niets in 't verschiet is, klaar om op te stappen allé toe iougen zyt ten minste toch duidelgk en beken het dat M. Matthys U bevel heeft ge geven om in dergelyken zin uw brief te schrijven. Want uw zoeken om do socialisten aan to wrijven dat «ij M. den Burgemeester gaan geluk wenschen liebben, verraad uw opge legd werk. Jefken, toch jongen, waarom als U ons sohryft vraagt ge in den zefden brief om uw naam niet te vernoemen Geloof me jongen, indien ge nog met leugens en opgelegd werk afkomt zullen we eens letterlyk uw schryvon laten kennen aan de bevolking, welke dan met ons zal bestatigenop welke wyzegedenknecht van M. Matthys speelt. We willen het nu niet doen, we zijn ver draagzaam jegens hen die meenen onze vy- andente moeten zijn en nochtans samen met ons de een en dezelfde strijd, de strijd naar de algoheele ontvoogding de werkende klasse nastreven. Indien ge nochtans de handschoen ons toewerpt zullen wij ze heel statig oprapen en ten allen kante te woord staan. Be grepen... Qna Schepencollege heeft eens van dichtby de nieuwe werken in verschillende straten gaan sien, en... ze verklaren ze goed te bevinden. Geen enkel van hen heeft gezien, of ten minste niet wil len zien, dat er kleem in plaats van zavel is gebruikt, en dat men heel gemakkelijk met de handen er de steenen kan uittrekken. Ons Schepencollege laat zoo maar goed- zakkig de aannemers voort doen, met de gedachte... De inwoners sullen het al betalen In de School. Vele ouders die hunne kinderen in de school g&DSCh het jaar hadden laten sparen, stonden met Nieuwjaar niet weinig verstomd by het bemerken, dat de spaar centen slechts 3 maal per jaar in de spaar kas wierden gestort. Laat ons veronderstellen dat, 25o kinde ren lo,00 fr. per maand sparen zoodat dit in een jaar 30.000 fr. zou uitmaken. MoesteD nu deze spaarcenten nog maar elke maand op de spaarkas worden gezet, er zou een goede intrest bij het einde van 't jaar ten goede komen der oudors terwijl er nu bijna geen sprake is van intrest. Wanneer zullen de ouders eens te zamen eischen dat er op dergelyke wijze wordt ge werkt, want lange tongen zeggen dat er eerst met dit geld ander werk moet worden verricht. Of het waar is, weten we niet. Heden Zondag 29 Januari, om 5 1/2 ure stipt, in het Volkshuis bij de Serre, ALGEMEENE VERGADERING voor de Syndikaten van 't privaat. Spreker HAELTERMAN CESAR. Onze kameraad zal spreken over den toe- komstigen loonstrijd in het bouwbedrijf. Alle buitenwerkers zonder onderscheid van opinie moeten op post wezen Algemeene Vergadering. Zondag 5 Februari om 3 1/2 ure namiddag, zal er eene Groote Algemeene Vergadering ge houden worden voor al de leden van de Propa gandaclub en de spaarders. DAGORDE 1. Werking van de Propagandaclub. 2. Politieken toestand. 3. Herkiezing van het Bestuur. Gezel BERG HM AN ALFONS, uit Aalst zal tegenwoordig zijn. Allo kameraden allen met uwe vrouw op post, en deze die zich willen laten inschrij ven komen insgelijks, want toekomende jaar komen onze vrienden van Denderleeuw van 's morgens met het muziek en wie er dus wil bij zijn mag niet meer wachten. POLITIKUS. TOOHEELFEEST. Programma's en plakbrieven van ons Feest zijn gereed. Wy hopen oen goeden kaarten verkoop voor 't Feest, dat op 12 Februari plaats heeft. Kaarten van 8 en 4 franken, taks inbe grepen. Deze zijn te bekomen by de bestuur leden en in 't lokaal. Het Feest zal opgeluisterd worden door De Vrtfë Kunstkring p van Sottegem, on der de leiding van den Hoer Edm. V. D. Driessche. Socialistische Propagandaclub Heden Zondag,om 10 1/2 ure voormiddag, Algemeene Vergadering, bij Joseph Böö- rens, Nieuwstraat. Dagorde Het Tooneelfeest en de ver spreiding van het tweede blad De Pacht wet 3° Huisbezoek voor aanwinst van leden voor de vorschilligo groepen. HET BESTUUR. De kristene Vakbondeu moeten vooruit gaan Dat is het parool welke gegeven is sinds den hoer Heyman minister van Arbeid en Nijverheid is geworden. En waarlykal de leden van de kristene vakbondon zyn op propaganda getogen naar de buiten gemeen ten en zelfs in de stad om kost wat kost le den voor bunnen vakbond te winnen. Zij belegden vooral vergaderingen, waar er niemand welke anders denkt binnen mag om Iluq propaganda uiteen te zetten. Ja zelfs zijn er buitengemeenten, waar den pastoor en de kloosternonnen, de circulairs gaan verspreiden en de monschen aanzetten om naar de vergadering te gaan en zich bij de kristenen te laten inschrijven. Er zijn buitengemeenten zooals Dender- hautem, bijvoorbeeld waar zij eene afdoe- ling gingen stichten. Al wie zich liet in schrijven zou onmiddelijk werkloozon ou derstand genieten. Zij hebben hier menschen uitbetaald wel ke nooit van eenen vakbond deelgemaakt hebben en op wiens formulier om ze te trachten in regel doen door to gaan zij schreven overgenomen van de Fransche wevers gilde. Waar die gilde gesticht is of waar den zetel daarvan is dat weet niemand. Deze zaak is aan het licht gekomen en na twee ©alen de menschen uitbetaald te hebben, is er nu verleden zoadag bekend gemaakt dat de uitbetalingen moesten geschorst worden en er zou gezorgd worden van hun op 9 maan den, inplaats van op le jaar zooals de statu ten bepalen in trok te laten komen, in werk loosheid. (Arme bedrogene buitenlieden hoe lang gaat ge U nog laten foppen). Hier in Ninove hebben zy ook op zoek ge weest naar nieuwe leden en hier ookis aan 't licht gekomen, dat er menschen zyn die zich by hen lieten inschryven welke zij van af de eerste week werkloosheid hebben uitbe taald. Hier hebben zy op de formuliers ge schreven overgenomen van de socialisti sche vakbonden, dan wanneer die menschen by ons nooit hebben ingeschreven geweest, of wanneer zij reeds meer dan twee jaar bij ons ontslag hadden genomen. Wij moeten er bijvoegen dat het hun gelyk is wien zy op- visschen al waren het onderkruipers van De Dobbeleer, of den Belga-Match. Het is waarlijk kluchtig om na te gaan hoe de kristene vakbonden te werk gaan; menschen welke sinds 9 maanden in stryu staan tegen een hartvoebtigen patroon wor den aan hun zei ven overgelaten, terwijl den vader en de zustor van een persoon welke die zelfde stakers is gaan onderkruipen uit betaald wordon voor werkloosheid vanaf de eerste week hunner inschrijving bij de kri stenen, dan wanneor het reglement voor schrijft dat men 52 weken moet ver- eenigd zijn om werkloozensteun te kunnen genieten, Dat de kristene vakbondleiders van geen gerucht vervaard dat wisten wij. Dat zy de menschen niets doen dan beliegen en ver doelen daar zy n wy van overtuigd. De onder vinding heeft ons dat bijzonder in den laat- sten tijd bewezen. Maar dat zij zulke daden zouden begaan, neen, dat zou ik niet durven denken hebben. Gij ziet dus, arbeiders en arbeidsters hoe de kristenen de belangen der arbeiders ver dedigen, wanneor zy in konflikten er niet ingelukken hunne loden als onderkruipers te kunnen doen optredeD, laten zij ze aan hun zeiven over zonder steun en van den anderen kant, betalen zy op onrechtvaar dige wijze den Vader en do Zuster van 'nen onderkruiper voor werkloosheid. Dat alle eerlijke en rechtvaardige arbei ders deze zaak onpartijdig oordeelen en wy zijn verzekerd dat iedere werkman met verachting zyn rug zal keoren naar derge lijke mannon als de kristene leiders en hun zullen laten inschrijven in de Socialistische vakbonden de eenige waro volksverdedi- gendo organisaties onder wiens rood banier er plaats is, voor elkeen welke het goed meent en bereid is de bete broods voor vrouw en kiad op waardige wyze te verde digen. W -g met alle volksbedriegers en leve de Socialistische vakbonden moet het orde woord zyn. Eerlijke Syndikalist. Cinema Zaterdag 28 en Zondag 29 Januari «Het vliegerskorps 67 oen film van groote bij val. «Tom de onverschrokkono Tom-Mix. Maandag 3o Jan. Donderdag 2 Februari». Een der grootste en schoonste filmen ooit op doek gebracht «De Stempel van het Ver leden» met William Boyd uit de boottrek- korseen film van groote waarde daarbij MenilmontantDit programma is een eenige gelegenheid voorde cinemaliefheb bers van Ninove. MARY CARR Met andere gekende artiston in de aan doenlijk drama «Grootmoeder» ZATERDAG 4 en ZONDAG 5 FEBRUARI. Geen woonden maar daden Hot bestuur van den Volkscinema laat het niet bij woorden, maar stelt daden en geeft aan de c'nemaliefhebbers van Ninove de ge tegenheid; do nieuwst'», schoonste en kun- stigste filmen te zien. Van week tot week wordt ook de bijval voor den'Volkscinema grooter. Voor de Stakers De Dobbeleer. Gezongen dcor Jan Piolo en rondgehaald door Louise De Maeseneer 11,2o. Een glas Speciale kost 4o,oo fr. opgeroepen door Cyriel Carlier bij Poepla. Gezongen door Charbon bij Poepla rondgehaald door Cyriel uit de Vooruit 35,oo. Fabriek Dauw en Cie. 31,00. Pol Sertin 2,oo. Fabriek Stichelmans 135,95. Fabriek P. Dauw en Cie 28,00. Gezongen door Joseph Evenepoel Het Vrijgedacht bij Frans Gul- demont rondgehaald door A. Van Laethem 14,50. Jef De Deyn 5,00. Leon Buyl 5,00. Pol Van de Steen 5,00. Omdat den uil uit de blokken zooveel niet meer uitvliegt l,oo. Omdat den uil niet wilde dat zijne dochter thuis bleef 1,00. Omdat den uil mejuffer leugens wijs maak l,oo. Omdat den uil bijna met Jef frak zat l,oo. Omdat den uil zijne jongen voor hem zouden werken kun nen of niet l,oo. Omdat den uil zoo schoon zingt als hij wiegt l,oo. Omdat den uil zijn wederhelft in den gracht gevallen is l,oo. Om dat den uil achter ziine nieuwe broek zocht om uit te gaan l,oo. Omdat 't uilenwijf de broek verlapt heeft om er potten mee te zuipen l,oo. Omdat zij tegen den uil zegt als gij geen broek hebt kunt gij met uw k... bloot loopen l,oo. Cinema. Heden Zondag 29 en Maandag 30 Januari, twee groote Universal-filmen. Mary Carr in «Grootmoeder» zeer aandoenlijk drama. Regi nald Denny in Onverwachte Kampioen een extra programma. Woensdag 1 en Donderdag 2 Februari. Liefdenacht een groote film van de Ar tiste Associés Bijzonderste vertolkers Ronald Colman en Vilma Bamky. -De roode koerier met Priscilla Dean en Allan Hale. Een pro gramma om de moeilijkste te bevredigen. Om te volgen. Drij heerlijke schoelies een ophelmaken de film Fox met Georges O' Brien. Sanchi Far- rel Mac Donald. Palaces met Marguette Duflos. Siberia of «De menschis een wolf» vertolkt door de beste artisten, deze film heeft in verschillende landen aanleiding gegeven tot veelvoudig schrijven in de pers. Het succes is ook overal groot. IN 'T KORT. Het Meesterwerk Wat de Glorie kost een film zonder weerga, 'tzal een buitenge woon succes zijn. Voor de Vrouwen. Hebt ge wel eens nagedacht, beste Gezel linnen, aan onze plichten, die ons opleggen, regelmatig al onze aankoopen in onzen winkel te doen. Het ware toch onverstandig het zuur gewonnen geld onzer mannen, te gaan dragen aan private instellingen, die op niets anders belust zijn, dan zich zou gauw mogelijk te verrijken ten koste van wie ook. Ziet eens wat al voordeelen er voor ons aan verbonden zijn goede verbruiksters te worden: 2 0/0 op de win sten, goede waren aan den laagst mogelijke prijzen, en zuiver gewicht. Wat een schoon spaarpotje moeder de vrouw 2 maal op het jaar wint, die anders in den zak der winkeliers ko men. Ook is het dank aan de samenwerking dat we zulke schoone en mooië lokalen bezitten, waar wij vrij alle zaken die ons aanbelangen kunnen bespreken. Het is toch wel dank aan de samenwerking, die in tijd van werkloos heid en ziekte het Lare bijbrengt 0111 zou lang mogelijk de armoede uit onze werkersgezinnen te houden, en zou zouden we nog veel voor deelen kunnen noemen. Erzou dus niet EENE werkersvrouw mogen gevonden worden, die zich zelf bekennen moet, dat ze te kort komt aan hare plichten als samenwerkster. Aan ons vrouwen gezorgd voor uitbreiding en vergroo ting onzer instelling. Vrouwen gedenkt steeds het machtige spreekwoord van vrieüd Anseele in den korf der huisvrouw ligt de toekomst 1 1 Marieken, Electriciteit. De aanbesteding voor de concessie van de electriciteit heeft plaats Zaterdag 4 Februari ten stadhuize alhier. De aanbiedingen moeten dan onderzocht en goedgekeurd worden door den gemeenteraad en de bestendige deputatie. Men voorziet dat kort daarop de aanbeste ding zal plaats hebben voor het uitvoeren der werken instalatie van het netkabienen enz. Er is in de stad een algemeene tevredenheid over de beslissing van het stadsbestuur, de zaak der electriciteit een oplossing te geven. Karnaval Wij vernemen dat evenals vorige jaren, het maskeren en ook het verkleeden zal verboden zijn gedurende de karnavaldagen. Bal Juniors. Heden Zondag 29 Januari, prachtig bal inge* richt door de Juniors van het N. S. De gekende lazzBand Juniors treed op. Een plezierige avond voorzeker. Familiefeest. Op Zaterdag 4 Februari om 8 's avonds rich ten ae Lustige Vrienden een familiefeest in voor hunne bescherm en andere leden met hunne vrouwen en kinderen. Zang- enmuziek- toespraak. Een kostelooze tombola met 5oo franken prijzen, bestaande uit waren der S. M. Verbroedering. Een leutige aangename en te vens een avond van propaganda voor de Partij. Ook vriend Elaut uit Ninove zal van de partij zijn.De'Lustigen verdienen onze felicitatie voor het inrichten van dit feest, 't Zal zijn nut af werpen. Duivenkronijk. Op Zondag 22 Januari, hielden de vooraan staande liefhebbers der maatschappij Gelijk heid voor Allen gevestigd in het Volkshuis eene buitengewone vergadering. Ruim 4o lief hebbers waren opgekomen en stichtten onder elkaar een nieuw Kampioenaat. Zestien der aanwezigen lieten zich inschrij ven voor het kampioenaat der 5o franken. Ik bedoel dat zestien liefhebbers vijftig franken bijeenlegden en samen een wedspel aangingen, (driehonderd vijftig) 350 franken zullen ge wonnen worden door den liefhebber inge schreven natuurlijk welke gedurende 1928 in onzen bond het grootste aantal prijzen zal be halen verder 300 fr aan den tweeden en 250 fr. aan den derden indien volzet.Indien de le liefhebber het grootste aantal prijzen wint van gansch den bond zal hij dus de mooië som winnen van 350 ep loo frank van den bond 450 fr. en een zilveren medalie. Daarna wierd een Kampioenaat van 2 over gegeven duiven gesticht. Meer dan twintig lief hebbers lieten zich inschrijven en storten elk de som van tien franken. Prijzen vastgesteld op iüO, 75 en 50 fr enz. Dat belooft. Voor dege nen die nog niet ingeschreven zijn en zulks zouden verlangen wenden zich tot een der be stuurleden. Ket Kampionaat zal afgespeeld worden op de volgende vluchten Noyon 29 April, Creil 13 Mei, Chantilly 25 Juni en Qourdan 1 Juli. Toekomende week volledig verslag en regle menten van het Kampioenaat derSo franken. Attractie-Bal Weeral iets nieuw Op Zondag 5 Februari, Bal met attractie's door de Lustige Vrienden, Men voorziet een buitengewone toeloop. Wat is dat De Vlag katholiek weekblad is drij op eenvolgende weken verschenen zonder te mel den datdo Socialistische partij kapot gaat. Zou den de mannen van De Vlag inzien dat hoe meer zij ons kapot wanen, hoe meer leven in ons midden komt School Buizemont ln de eerstkomende gemeenteraad zal er gestemd worden over de stichting der bewaar school op den Buizemont. Dit zal een zeer noodzakkelijk werk zijn. Het is te hopen dat er van hoogerhaud medewerking zal bekomen worden voor eene spoedige verwezenlijking. BEVOLKING op 31 December 192; 12G0i Intredingen mannen257 vrouwen275 totaal53a Uittredingen id. a84 id. 31 J. id. 595 HUWELIJKEN Victor Turrekens, Steenstr. en Josephina Wymeersch, Oudenbergstr. GEBOORTEN Roger Sper, Lorreinestr.Marcel Steppé, Penitentiestr. Denise Godelie, KI. Karme- lietenstr. OVERLIJDENS Maria De Schutter Co j. vrouw Prosper Van den Borre, HospitaalLydia Leroy 43 j. vrouw Nestor Trenoye Buizemont; Jan VanOnac- ker 73 j. Wed. Nathalia Van Herrewogen, HospitaalHenrietta Soetens 6e j. vrouw Pie- ter De Nauw, Gasthuisstr. AALST. Overdracht fr. 222,15. Gezongen door Leopoldine Bastiaenr en rondgehaald door J. Beul bü L. Oosterlinck 9,20. Omdat Nichels een frank gevonden heeft wordt er bygelegd tot 8,5o. Gezongen door Bonoit D' Haese b\J Georges De Smedt, Vooruitgangstraat 6,40 fr. Totaal 19,40 fr. Lijst 26 Kindermans Constant 35,00 fr. Geeraardsbergen. Van Wymeersch een gela9 1,00. Een niet betamelijke zet 1,00. ömdat man zou beginnen te denken aan de kiezing 1,00. Omdat ée lo den an beschermleden allen naar het familie feest zouden komen 1,00. Molendries, Hoogevesten, Aalst SUPER-PROGRAMMA van Vrydag 27 en Zaterdag 28 Januari, om 8 ure, Zondag 39 Januari, om 5 en 8 ure. Kinderen niet toegelaten. VOOR DE EERSTE MAAL IN AALST of Hot Ontwaken «Ier Madclaloii Groote dramatische karakterfllm in 11 d. met de wereldberoemde artisten LEON MATHOT, Charles Vanel, Mauritz Schutz, Simone Vaudry, enz. Een der grootste filmen van 't seizoen die in Brussel gedurende 6 weken een enorm sucoos oogstte. Deze film zal opgevoerd worden met bij zonder aangepaste muziek en de welwillen de medewerking van den beroemden Ne- dorlandschen Humoristisohen Zanger CHARLY BRAND. Voorziet U intyds van kaarten want het zal er stroomen. Maandag 30 Januari, om 5 en 8 ure. Donderdag 2 Februari, om 8 ure OPGEPAST I I I TOEKOMENDE WEEK Weerom een Groote Prachtband, mot als bijzonderste vertolkersASTA NIELSEN, WERNER KRAUSS, enz. Deze fllm behaalde de eerste prijs op ar tistiek en fotogeniek gebied. Schoolstraat, 8-4, AALST Superprogramma vanaf Vrydag 27 Januari Kinderen toegelaten. Buitengewoon kluchtspel met WALLACE BEERY en RAYMOND HATTON. Programma van Maandag 3o, om 5 en 8 ure Kinderen Toegelaten Begin van een nieuwe episodelllm in 3 weken met Gabriel Gabrio en Claude Mérelle. TOEKOMENDE WEEK Lya do Putti in In Haam des Konings Wit» of rheumatiekbehoeven U niet te kwellen indien Re U wrijft met Akker's KloosterbaUcm, die tot diep in de huid zijn weldadige werking voortzet, uw spieren weer lenig maakt en U van pijn en kwellingen verlost. Wonden, zweren, uitslag, vorst aan handen en voeten, speen en alle huidaandoeningen worden door Akkert Kloosterbalsem verzacht, gezuiverd en genezen, AU» Apotheken. Tuben van fr. 7.50 en fr. 15.-

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3