Spierpijn Wanneer de Opstand Woedt of Uit Ninove VRAAGT OVERAL DE Brouwerij J. DE BLIECK ZOINEN Alom Geprezene Bieren der SpecialiteitEXTRA TIGER ALE Cinema Palaee ïï)e Drouw van mijn ZlDan Cinema üederne EEN SUPER-PROGRAMMA Uit Geeraardsbergen PR&CHTIQS SUPER-FIJEeM AKKER's <6 vanaf Heden Vrijdag 24 Februari Kinderen Niet Toegelaten Verléden Week zijn er hier door de zorgen van de Vereenigde Liberale Vakbonden, circulairs verspreid ge richt aan de arbeiders, waarin er wordt op ge wezen dat er alle voordeelen door hun worden gegeven aan de kleinst mogelijke bijdragen. Voor een bijdrage van 2,oo fr. per week, trekt men bij werkloosheid 8,00 fr. per dag, dat is het groot argument welke zij aanhalen. Wij zullen eens even verder gaan en de zaak wat dieper onderzoeken. Wij moeten eerst en vooral zeggen dat er geen enkele vakbond is, welke in werkloosheid deze uitkeering kan ver zekeren. Maar daarneven stellen wij de vergoeding voor staking, deze is ook 8,00 fr. per dag. Hebt gij de zaak vast, beste lezer, dat toont U ten klaarste wat de liberale vakbonden zijn. Voor de betaling der werkloozen worden zij geholpen door den staat en provincie, maar voor staking, waar het moet uit hun eigen kas komen, daar is het heel mager. Daar instakin gen de arbeiders het meest moeten onder steund worden om met goed gevolg den strijd te kunnen volhouden tegen hunne uitbuiters, waar onze aangeslotenen tot 18,00 fr. per dag genieten, worden de sukkelaars bij de blauwe aangesloten met arme 8 frankskens huiswaarts gestuurd. Maar ja, de liberale vakbonden zijn niet ge sticht om de arbeiders te verdedigen tegen hunne verdrukkers. Van staking mag of kan daar geen sprake zijn, bijgevolg moet er daar dan ook om zoo te zeggen geene vergoeding voor voorzien zijn. Wij hebben het nog niet vergeten hoe er in de liberale vakbonden gehandeld wierd. Het was in het jaar 1621, tijdens de groote werk staking in den Union Allumettière. Van in het begin af wierd er aan de eenige verdwaalden, welke daar aangesloten waren, gezegd dat zij moesten doen zooals de anderen. Maar wanneer de staking begon 4 ii 5 weken te duren en er aan de arbeiders moest voort betaald worden, dan lieten de groote chefs van de liberale partij onzer stad weten, dat er een einde moest aan komen, want dat zij niet lan ger meer betaalden. En zeggen dat het hier patroons waren welke moesten tusschenkomen om stakers te betalen welke bij hunne spitsbroeders in staking waren om eene bete broods meer voor vrouwen en kinderen!... En nu gesproken van deze welke de nieuwe leden zullen aanvaarden. Daar vindt men Dog een persoon welke nu als sekretaris van het liberaal syndikaat is aangesteld en welke reeds van voor den oorlog onderkruiper geweest is en welke onlangs nog aan zijn werkgezellen verzweeg dat hij 0,10 fr. per uur meer verdien de dan zij, voor hetzelfde werk. Ge ziet dus beste kameraden waar zij U zou den willen heenleiden in syndikaten zonder weerstandskas bij staking, bestuurd door men- schen, welke in plaats van de werkerszaak te dienen, echte onderkruipers zijn, kruipers hun ner patroons en verraders hunner werkgezel len. Overweegt beste vrienden, welke den val strik is welke men U wilt spannen. Wanneer gij uw gezond verstand een oogenblik zult la ten spreken, zal het U zeggen Neen, van der gelijke kliek wil ik geen deel maken, ik ben een vrijë en fiere arbeider welke vooruitstre vend genoeg ben om mij te verzekeren, zoo wel tegen strijd als tegen werkloosheid, opdat wij in het eerste geval zoowel als in het twee de het hoogst noodige zullen bekomen om van te leven Ik zelf, zal voortgaan mij te redden, omdat ik niet wil afhangen als arbeider, van de verdrukkers Onzer klas en me niet laat behan delen zooals deChineesche koelies, zwijgen en u onderwerpen of kreveeren. Daarom en om dit alles blijven wij lid van de Socialistische Vakbonden, de eenige ware welke altijd en overal de belangen hunner le den verdedigen, en onder wiens rood banier er plaats voor allen is, welke het goed meenen met de arbeiderszaak en welke bereid zijn met en nevens ons te strijden voor een mensch waardig bestaan voor vrouwen en kinderen, ontdaan van allen dwang en uitbuiterij, maar vrij en onafhankelijk als de vogel in de lucht in volle hoop en vertrouwen onzer leiders, wel ke in het verleden bewezen hebben wat zij willen en ons in de toekomst tot volledige ont- slaving zullen weten te voeren. Wie daartoe bereid is, is welkom. Fabriekwerker. Voor het Muziek Ontvangen der kameraden Bsschermleden, verblijvende in Detroit-Micbigan. de som van 55 dollars of in Belgisch geld r958,oo fr. Ziehier de namen onzer Bescliermleden De Mol René, Daniël Sertin, Van Rossem Alfons, Van der Haegen Petrus, De Meyer Maurice, De Meyer Frans, De Ville Arthur, Despretz Frans, De Coninck Emiel, Van den Berghe Alfons, Stichelmans Alfred, Van der Straeten Omer, Goessens Victor, Van Roy Ed. Van den Berghe Albert, De Coster Louis, Roe landt Frans, Dannau Karei, Van Opdeubosch Léon, De Ville Jozef, Denut Frans, De Bra bander Richard, De Dobbeleer Frans, Nei- rinckx Léon; Uytendaele Victor, Van de Wie- Ie Edmond, Van Londerzele Theophiel, De Bolle Benoit, N' }05, De Coster Frans, Van d. Straeten Adolf, Van Rossem Omer, Van Ros sem Polydore, Cardoen Denis, Buydens Petr. Callebaut Jean. Wij zijn hier gelukkig nopens de handelwijze onzer kameraden Beschermleden welke in De troit verblijven en toch de Socialistische Fan fare hunner geboortestad niet vergeten. Het is niet voor hun plezier noch voor hun gemak dat deze kloekmoedige socialisten hunne geboor testad, en met haar alles wat hun lief was, vrouw, kinderen, ouders, broeders, zusters en kennissen verlieten. Oh, neen, het wa9 omdat zij hier in dat GE ZEGEND vaderland, het brood voor hen en de hunnen niet meer konden verdienen dat zij verplicht waren uit te wijken, en ginds honder den kilometers ver aan den anderen oever van den Oceaan in ballingschap te gaan leven en slaven, om aan hunne teergeliefden het brood te kunnen geven om te leven. En het zijn dezen welke nu nog meer dan vroeger hun socialistische gedachten getrouw gebleven zijn. Het zijn deze bewonderens waardige kameraden welke onze fanfare in zoo een bloeiende toestand gebracht hebben en aan onzen bestuurder en trouwe muzikanten alles ter hand stellen om onze fanfare te leiden tot den hoogsten trap der kunstladder. Daarom wenschen wij onze kameraden langs dezen weg veel geluk met hun begonnen werk. Wij allen, hunne kameraden en vrienden waardeer- en en achten hun, want zij zijn oprecht be wonderenswaardig. Ga voort beste makkers, op den door U in geslagen weg; ons aller oogen zijn op U ge richt. Gij kunt als voorbeeld gesteld worden voor al de anderen en weest er van verzekerd dat onze fanfare in het bijzonder en gansch de partij in het algemeen, U altijd erkentelijk zullen zijn, voor al hetgeen door U tijdens Uw verblijf in Amerika is verwezenlijkt. VooruitKameraden, Vooruit, dat onze vu rige wenschen U beziele om tot het einde toe Uwe geliefde fanfare te helpen en hoog te houden. E. Voor de Staker-s De Dcbbele«r Omdat Petrus uit de Blokken i3 uren op weg was om maïs voor zijn duiven 1,00. Omdat Poepla zoo een schoone nagelbreuk heeft 1,00. Omdat Cyriel na het 8 urenwerk wilde vliegen en van zijn wederhelft gevangen wierd 1.00. Gezongen door Maurice Van Lon- dersele het lied De Mijnramp Urtin Auval en rondgehaald door Heni Van der Kelen i8,55. Gezongen door Ernest De Smet bij Ed. Walraevens op de Markt 10,85. Stichelmans i26,8o. Omdat 't Uilenwijf uit de blokken te Lieffe- ringen bij boer Nelis aanklopte 1,00. Omdat zij vroeg Boerken bijt uwen hond niet 1,00. Omdat boerken Nelis in zijn gemoed ging en kompas sie had met het Uilenwijf 1,00. Omdat boerken naar 't schijnt een brood gaf aan 't Uilenwijf waarmee zij aftrok 1,00. Maar als zij bij den ouden Uil aanlandde dat niets meer bezat maar wel een stuk in de kraag had 1,00. Uit Nieuwerkorken Gespeeld door den Jazz Band van Is. Cha- vatte L'Intemationale in het lokaal, bij de We Van Boven en rondgehaald door onzen goede strijder en gemeenteraadslid Van Brulle en zijn twee vrienden propagandisten Micbiels en Van Vaerenberghe 43,10. Partijbewsging Zondag 1.1. hadden wij dus eene Algemeene Partij vergadering. Voorzitter Makker De Mol, schetste den toestaud ontstaandoor het plotse linge afsterven van gezel Van de Steen, die in onze partijbeweging een onafzienbare leemte bracht. Partijbestuur, Arrondissements Federatie, enz. hielden zich bezig om den toe stand ernstig te onderzoeken en de middelen te beramen om wat betreft het Partij-Sekreta- riaat best te kunnen voorzien in zijn vervan de werking van zekere personen die betrokken in deze toestand de schuld van den krisis op bedekte wijze willen aanschrijven op de reke ning der Socialistische Vakbonden, alleen met het doel de werkers aangesloten bij de Socia listische Vakbonden op een dwaalspoor tebren- gen. Makker De Nauw licht deze zaak nog verder toe en wijst er op hoe de geldmacht, hier in deze hun rol heeft gespeeld. De Socia listische partij en Vakbonden staan zuiver voor dien toestand en met gerust geweten kunnen wij verklaren dat nooit het werkers- belang door onze syndikale leiders uit het oog is verloren. Het voorstel wordt gedaan om vooral de werkers betrokken in de Allumettennijverheid samen te roepen om duidelijk en meer uitge breid over dien toestand te kunnen spreken. De Algemeene Centrale houdt zich bezig met deze kwestie, en zal ten gepaste tijde het noodige doen, om de leden op de hoogte te stellen van de ware toedracht. Leerzame vergadering, die vruchten dragen zal voor onze beweging. Reporter. Cir.sma Zaterdag 25 en Zondag 26 Februari, Bonheui* du jour een buitengewone schoone fransche film met Pierre Batcheff, Henry Krauss, Elmire Vau- tier. Vooraf Ds Meester dep duizeling Bericht aan de liefhebbers van schoone filmen. Maandag27 Februari en Donderdag 1 Maart, Harry Liedzke, Mady Christiaens, in een nieuwe prachtige film Zijne laatste Liefde en De maalstroom de»' hartstochten met Edmond Lowe, May Allison. Een pro- pramma eerste klasse. Bijval verzekerd. Oin voor te ©tellen. Het bestuur van de Volkscinema heeft be sloten aan zijn talrijk kliënteel een reeks fil men te laten zien, dewelke aangeteekend staan als zijnde de beste van al wat tot hiertoe werd voortgebracht. Aan de Spaarkas De spaarders van Ninove en omstreken mogen zich aanbieden ten bureele De Red ding den Maandag en Donderdag van 2 tot 5 ure namiddag en den Zaterdag, van 9 1/2 ure voormiddag tot 5 ure namiddag, voor het uit- keeren der intresten. Het spaarboekje mee brengen. Cinéma. Hoden Zondag 26 en Maandag 27 Februari ging. Na rijpelijke overweging, besloot de alge meene bestuur-vergadering dien post toe te vertrouwen aan gezel Omer Van Trimpont uit Geeraadsbergen, die sedert geruimen tijd de leiding onzer Coöperatieven in handen heeft, en doorzijn werking zoowel te Ninove als in zijn geboorte stad, de aandacht van de partijgenooten op zich vestigde. Makker De Mol is de meening toegedaan ovenals het partij bestuur dat Van Trimpont op nuttige en naarstige wijze het ambt van partij sekretaris vervullen za\ te meer dat hij sedert geruimen tijd, reeds het ambt van par tij secretaris vervulde te Geeraardsbergen. Makker Van Trimpont is ook de opvolger in den provincieraad van onzen betreurden makker Vande Steen. Makker De Mol stelt dus voor Van Trim pont, die in princiep aangenomen is door de algemeene bestuur-vergadering, vandaag of- ficiëele aan te stellen in naam der partij. Enkele makkers nemen het woord om toe te lichten, het voorstel der algemeene bestuur- vergadering. Met algemeene toejuichen wordt gezel Van 1 Trimpont aangenomen als partij sekretaris. Deze dankt ontroerd voor de vleiende wijze zijner aanstelling en het algemeen vertrouwen die de partij stelt in zijn persoon. Hij zegt zijn beste krachten te zullen wijden aan onze Socialistische beweging, en vooral graag het aanbod te aanvaarden, daar hij ondervonden heeft, dat een flinke keus partijgenooten te vinden zijn te Ninove, bereid om nevens de makkers van het partij bestuur te werken, aan de grootwording onzer beweging. Onze Socialistische pers meer ingang doen vinden bij de werkers onze Syndikaten ver sterken onze Coöperatieve inrichtingen meer ommeer doen bloeien; onze politieke bewe ging meer kracht bijzetten, ziedaar het groote doel waarvoor allen zich inspannen moeten. Makker Willem Meyer uit Gent wilde deze gelegenheid baatte nemen om eens te spreken over de diepe noodzakelijkheid het lezerstal van Vooruitte doen aangroeien. Zijn knap pe uiteenzetting werd goedbegrepen, en de werken tot voeren van propaganda tot nadere overweging opgenomen. Makker De Coster, Sekretaris der Fabriek werkers, gaf een klare uiteenzetting over den toestand in de Allumettennijverheid. Hij ves tigde vooral de aandacht der aanwezigen op beid het stadsbestuur helpen zal opdat de school cr zoohaast mogelijk zou zijn, want t is eene ware noo-Jzakeljjkhoid. Linkeroever Kaai buitengewoon programma «-Fauteuil 47 extra fransche film met ANDRE ROANNE, DOLLY DAVIS enz. Deze band is een succes overal. De blauwe arend een sensa- tioneele film met GEORGE O'BRIEN. WIL LIAM RUSSELL, JANETTE GYNOR, bui tengewone bijval overaL Woensdag 29 Februari en Donderdag 1 Maart Gala-vertooningon. JETTA GOUDAL, VICTOR VARCONI in een P. D. C. film, van Cecil B. De Mille. O verwin wende Liefde een mee sterwerk. Vooraf een film met gekende BUCK JONES. Zeer Kortelings Au service de la gloïre «Fat de gloire kost. Een echte veropenbaring, een eenige film. S. M. Verbroedering Spaarkas. Van nu af kunnen de spaarders zich aan- bieden iederon werkdag van 9 tot 12 en van 14 tot 18 ure, voor het ontvangeu van den intrest voor I927. Zich voorzien van bet spaarboekje. Arbeiders, stort uwe spaar centen in uwe eigene inrichtingen. De grootste waarborg. Uwe eigene zuurgowon- j nen spaarpemingen worden dan ook niet gebruikt tegen de belangen van u zelf en uwer klass". Den Oudenberg Wij deden eeno wandeling langs den Oudenberg en hebben met genoegen gezien dat men daar volop aan 't werk is; verschei done boomsoorten worden geplant, bloem perken worden aangolegd, er is volgens een algemeen plan gewerkt om van den berg iets heel mooi de wandeling er nog aangenamer te maken. Mon heeft ons verzekerd dat reeds binnen twoe_ jaren, het uitzicht gaDSch zal veranderd zijn. Wij hebben ook gehoord dat de vijver zou in natuurlijken staat hersteld worden. Dat het publiek nu ook mee helpe opdat er niets ge- schonde worde. Dat de ouders aan hunne kinderen loeren dat zjj planten en bloemen moeten eerbiedigen- School Buizemont Met algemeene stemmen, min ééne ont houding M. Flamant, gewezen hurgomee- ster) heeft de gemeenteraad besloten eene bewaarschool te bouwen op don Buizenmont Do kommissie van Openbaren Onderstand heeft daar een grond, bijzonder goed ge schikt. Er zal door het stadsbestuur ge vraagd worden dezen grond te mogen aan knopen. 't Is te hopen dat de Hoogere ovor- De plans voor het aanleggen van het hofje voorde school gebouwen, kaai, zijn opgemaakt en er zal in 't kort aan de ge meenteraad gevraagd worden deze goed te keuren, en te besluiten tot hot in aanbeste ding leggen der werken. De Stekjesnijverheid In «De Vlag» van verleden Zondag gaan de heeren Steppé en consoorten voort, met hun vertoog over de crisis in de stekjesnijverheid, en zij kondigen een lijst af, van orders voor het leveren van verscheidene duizende kisten allumetten, dewelke de fabrikanten geweigerd hebben te laten uitvoeren om een gewilde crisis uit te lokken, en omdat zij naar't schijnt op die wijze meer geld hebben gewonnen. Maar wij vragen ons af wat de socialistische leiders daarmee hebben te maken, en 't is tot de man nen van hunne eigene klasse dat de heeren Steppé en consoorten zich zouden moeten wenden, om hen hunnen geldhonger te ver wijten en het is niet genoeg met altijd te schrij ven over de vreemde kapitalisten, 't is noodig ook er op te wijzen dat ook vlaamsche geld mannen er veel voordeel bij genoten hebben, niettegenstaande hunne kristelijkheid. Wat in de stekjesnijverheid gebeurd, is in andere nij verheden reeds gebeurd, en zal zeker in andere nijverheden zich nog voordoen. Wij keuren niet goed, wij stellen enkel een feit vast, wij bestatigen dat overal de samen trekking van het kapitaal zich yerwenlijkt, dat de macht over de nijverheid in handen komt van een steeds kleiner wordende groep, en om zich daartegen te verdedigen zal men verplicht zijn de socialistische oplossing te aanvaarden, te zeggen de nationaliseering der nijverheid, ten voordeele der verbruikers en der voort brengers, dus in 't helang van de gemeenschap. Wat in de stekjesnijverheid nu gebeurd is een feit van economische evolutie. En om met de meeste bijval zich te verdedigen tegen het steeds machtiger wordende kapitalisme, moe ten de arbeiders meer dan ooit hun syndikaat getrouw blijven. De nijveraars trekken al hunne krachten samen, trachten zich de groot ste mogelijke macht positie te vormen. Zij wil len op economisch gebied een blok vormen om hun wil op te dringen en aan verbruikers en aan hunne arbeiders. Terwijl hun vertegenwoordigers inde poli tieke lichamen insgelijks zoeken naar het tot stand brengen van den blok der mannen van de zoogezegde orde do kapitalistische orde, in dewelke toestanden verwekt worden zooals 't geval is in de stekjesnijverheid 't Is de klassenstrijd, dewelke scherper af gelijnd wordt door zulke gebeurtenissen. Arbeiders, oogen open, laatu niet beinvloe- den, door menschen, die onder voorwendsel van eene nijverheid te willen redden, zouden willen zien dat gij uwe syndikaten verlaat, 't is omdat die menschen weten, dat gij onver- eenigd machteloos zijt en zoudt overgeleverd zijn aan alle grillen van kleine en groote werk gevers. Arbeiders, herrinnert u steeds «Vereenigd sterk, onvereenigd machteloosDe kapita listische klasse bezit de macht van het geld. De arbeidende klasse heeft een macht door het getal, zij moet een macht worden door orga nisatie op elk gebied, er moet op stelselmatige wijze gewerkt worden. Er moet bijzonder ge- ijverd worden om meer en meer kennissen op I te doen, de arbeiders moeten zich zelf bekwaam maken, om klaar te zien in den economischen toestand. Zij moeten het belang van iedere i maatschappelijke hervorming ten voordeele der arbeiders veroverd, schatten als een stap voorwaarts naar het doel dat wij willen berei- ken. Vereenigd in hunne syndikaten, in hunne mutualiteit, in hunne politieke kringen, in hunne coöperatieven zullen de arbeiders de slag \ainnen. Groot Bal Heden Zondag 26 Februari. Groot Bal in het Volkshuis. Inkomprijs 0,50 fr. Volledig Jazz-Band orkest. Ziekenbond «Helper en Trooster» Aan onze Leden, Om zooveel mogelijk alle moeilijkheden en misverstanden te vermijden, drukken wij er op dat onze leden volgende raadgevingen wel in acht zouden nemen en stipt zouden volgen. 1). Aan alle leden, die beroep doen op een geneesheer, zich vooraf te voorzien van een bon, dewelke te verkrijgen is in Bureel 5 of bij den bode. 2). Aan de leden die onderstand moeten ge nieten, zich op den eersten dag hunner ziekte, ten Bureele 5 aan te bieden, om in het bezit te komen van hunne kaart, daar zij slechts onder stand zullen ontvangen van af den dag der af levering van de kaart. De leden moeten zich persoonlijk hun vergoeding komen ontvangen ten Bureele 6, den Zaterdag van 9 tot 12 ure en van 2 tot 5 ure. De bedlegerige zieken, mogen een ander persoon in nun plaats de kaart laten afne men en hun vergoeding laten ontvangeu, maar do controleur zal komen de bestatiging doen of deze leden niet uitgaan. Bij genezing zijn de leden verplicht, den dag voor dat ze terug aan 't werk gaan, persoonlijk hunne kaart in te brengen, in geval zij zulks verwaar- loozen stellen zij zich bloot, hun nog te ont vangen vergoeding geweigerd te worden. De zieke leden mogen zich niet in een drankhuis begeven. 3) Leden, die op eigen oordeel zich bij spe cialisten begeven, nebben geen recht op eenige vergoeding. Wanneer een lid door een genees heer bij een specialist wordt gezonden, moet dit lid zich ten Bureele 6 begeven, om daarvan te verwittigen. Het bestuur stelt de tusschen- komst van den Ziekenbond vast. Treinkosten worden niet vergoed. 4) Leden, dewelke eene heelkundige bewer king ondergaan of een bijzonder onderzoek met de X stralen, moeten zulks ten Bureele 6 kenbaar maken, door een bewijs van den ge neesheer, die de behandeling noodig oordeelt, in te brengen. 5) Geneesmiddelen, dewelke de ledën zich aanschaffen, zonder recept van den genees heer, worden niet vergoed. Gezien het in 't belang is der maatschappij en der leden, hopen wij dat elk er rekening zal van houden. Voor het Bestuur H. DURANT. DUIVEféKRONIJK Iels nieuw» De Duivenmaatschappij Gelijkheid voor Allen» gevestigd in het Volkshuis richt voor het seizoen 1928, nevens haar kampioenaat van 50 fr. een prachtig kampioenaat in van 2 overgegeven duiven. Het kampioenaat speelt op de volgende vluchten Noyon 29 April Creil 13 Mei St. Denis 20 Mei Dourdan I Juli. Reeds meer dan dertig liefhebbers zijn ingeschreven. Allo medemakkers nog niet ingeschrevene, de tijd van het spel nadert. Allen U op de lijst jezet, en eendrachtig gestreefd tot het steeds looger opwerken van onzen gelietkoosden bond. Excelsior, moet onze leus wezen. Inschrijvingen, kunnen gedaan worden aan alle bestuurleden, die deze dan aan den secre taris zullen overmaken. Het Bestuur. De nieuwste filmen in den Volkscinema. Strijdpenning Ch. De Vlaminck 20,00. Drie persoonlijke zetten aan o,5o. maakt 1,50. Burgerlijke stand. HUWELIJK Robert Hoebeke, Grootestr. en Rosina Ge- heniau, Karmelietenstr. GEBOORTEN Monique DoWeerdt Karmelietenstr.; Maria Jeanne Maurus, Grootestr. Ghislena Vander Stichelen, Papiermolenstr. OVERLIJDENS Maria Plaetens 84 j. Wed. Petrus De Nauw, Audenaerdsche Poort. Schoolstraat, 2-4, AALST Programma vanaf Vrijdag 24 Februari Kinderen niet Toegelaten Prachtigo Komedie Programma van Maandag 27 Februari om 5 en 8 ure of rheumatickbehoeven U niet te kwe^p.lndlen pc U v.riift met Akkers Kloosterbalscm,.die tot diep in de huid zijn weldadige werkina voortzet, uw spieren weer lenig maakt en u van pijn en kwellingen verlost. Wonden zweren, uitslag, vors: aan .luwden en.v°c),enn' PAuuer'! alle huidaandoeningen worden door Akkers Kloosterbalsem verzacht, gezuiverd en genezen. AH- Apotheken. Tuben van fr. 7.50 en fr. 15.- Molendries, II en Hoogevesten, 5, Aalst Be Wereld in Vuur

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3