AALST. Verplichtende Koepokinenting it Lede Uit Denderleeuw Balspel Hand in Hand Gevonden Victor De Geyter Uitslag der Muziekschool Verheugende Uitslagen. Syndikale Rubriek. Erembodegem, Sottegem. Grootenberge 61/4 u* Op Woensdag 11 Juli vangt de eerste Groofte Lutte aan voor den Balwedstrijd naar 600 franken prijzen tusschen de drie eerst uitgeloten partijën Rap en Snel Moorselbaan, Viscose». - Onder Ons Klottestraat. Woensdag 18 Juli Tweede Lutte tusschen Ongena Bolleweg I. BastiaeDs Koer Backaert. Houten Dorp Woensdag 25 Juli Derde Lutte tusschen Huylebroeck Merckx Lion D'Or. Roggeman Bolleweg 11. Steun geeft Moed Meuleschettestraat. Woensdag I Oogst Vierde Lutte tusschen Blok Borroman Marktkramers Drie Sleutelsstraat De lutten zullen telkens om 5 ure namid dag aanvangen. in de Cinema Moderne Molendries, een Damenparaplui (Tampoux) een lederen Handschoen en een Kinderschoentje. Terug te bekomen in Hand in Hand ZIEKBNBOND Heden Zondag is de Apotheek i Volksverheffing Korte Zoutstraat voor onze leden open. Zser Belangrijk Bericht De Burgemeester der stad Aelst maakt bekend, dat er nog vele kinderen geboren in i914 - 19so en 1927, die dit jaar de ie ineü- ting of wel de 1* of 2* herinenting moesten ondergaan, tot hiertoe aan die verplichting niet hebben voldaan. De Heer Gouverneur verzoekt het Ge meentebestuur, proces-verbaal op temaken tegen de ouders die hunne kinderen gebo ren in bovenvermelde jareD, niet zullen laten inenten in den loop van 1928. Er wordt diensvolgens aan de ouders een laatste en DRINGENDE oproepgedaan, zich te willen in regel stelleD, ten einde geen enkel proces-verbaal te moeten opmaken. Het getuigschrift van inenting door de hoeren dokters af te leveren, moet aange boden worden ten Stadhuize bureel 4, tus schen 9 en 12 ure voormiddag. De Burgemeester, R. Moyersoen. (Mit virtr aging opgtnomcn). STAD AELST Schooljaar 1927-1928. (Maximum 6o punten). Klassen van houten blaasspeeltuigen. Klarinetten. Lagere leergang (1® Afdeeling A) Gezel Amant Richard 2® melding 45 punten. Wellekens Petrus 2* melding 40 punten. Roseleth Edmond 2* melding met onder scheiding 48 punten. Gezel Van der Meirsch André 1® prijs met onderscheiding. Gezel Meganck Jan 1® prijs 51 punten. Middelbare leergang (i® Afdeeling) Gezel Amant Frans 1® prijs 51 punten. Middelbare leergang (2® Afdeeling). Meert Karei 1® prijs 54 punten. Gezel Meganck Kamiel 2® prijs met onder scheiding 48 punten. Gezel Troch Frans 1® prijs met onderschei ding t>5 punten. Saxophoon. Lagere leergang (2® Afdeeling). Van den Hauwe Maurits 1® prijs 5i punten. Fluit. Hoogere leergang (1® Afdeeling). Gezel De Schrijver Hector Zilvere Eereme taal met de grootste onderscheiding en geluk- wensching der jury 60 punten. (Onzen hartelijken Dank). Obo. Hoogere leergang (1° Afdeeling). De Mette Robert Zilvere Eeremetaal 51 p. Klas van Koperen Blaasspeeltuigen. Bugel. Middelbare leergang Afdeeling). Van Limbergen Albert 2® melding 42 punten Verhoeven Karei z° melding 46 punten. Hoogere leergang (1® Afdeeling). De Schryver Jozef 49 punten, (Heeft het Zilvere Eeremetaal niet bekomen). Piston. Middelbare leergang (1® Afdeeling). Vereecken Frans (Lede) 2' melding 45 p. Vermoesen Louis (Moorsel)a® melding 45 p. Middelbare leergang (2® Afdeeling). De Greef Alfons (Hekelgem) 1® prijs 51 p. Hoorn. Hoogere leergang (1® Afdeeling). Gezel De Wolf Leopold Zilvere Eeremetaal 54 p. (Onzen hartelijken dank). Hoogere leergang (2® Afdeeling). Kieckens Georges (Zilvere Eeremetaal be haald in 1927) 4o p. Klas van Viool. Lagere leergang (1® Afdeeling) 1. Callebaut Lodewijk 5$ P* 1* melding met onderscheiding. 2. De Bruyn Maria 52 p. le melding. 3. De Schryver Valer}' afwezig. 4. Platteau Maurice 46 p. 2® melding. 5. Van de Winckel Roger 47 p. 2® melding. (2® Afdeeling). 1. Van Campenhout Valery 52 p. 1® melding. 2. Verhulst Georges 46 p. 2® melding. Middelbare leergang 11® Afdeeling). Keymeulen René 43 p. 1® Accessite. Hoogere leergang (1® Afdeeling). Gezellin Amant Elvyre 52 p. Zilvere Eere metaal. (Onzen hartelijken dank. Klas van Vioolcel. Middelbare leergang (le Afdeeling). Gezel Huys Camiel 50 p. 2® prijs met onder scheiding. Onzen hartelijken dank. Hoogere leergang (1® Afdeeling). Gezel Van den Berghe Alfons 56 p. Gou den Eeremetaaal met onderscheiding. (Onzen hartelijken dank). De Socialialistische muziekanten gaan zooals gewoonlijk met de beste brokken loopen. Inderdaad, er waren zes (6) medalien te win nen en er worden er vier (4) toegewezen, en alléén de socialistische muziekanten kapen ze weg. We zijn dubbel verheugd en zeggen de lau reaten in naam hunner kameraden muziekan ten, in naam hunner muziekmeesters en vooral in naam der partij, hartelijk proficiat l Het is nogmaals en voor de zooveelste maal bewezen dat ook de werkerski aderen vatbaar zijn voor de edele muziekkunst. De Bourgeoisie bestatigd het met veront waardiging maar het zij zoo. De behaalde 1® prijzen door onze muziekan ten beloven voor de toekomst. De werkende klasse heeft recht na hare dag taak te genieten van de muziekkunst en daar zorgen onze muziekanten voor. A. B. Uitslag der Examen van de Avondleergang voor Weefkunde Door den Textielbond Hand in Hand werd een leergang ingericht voor Weefkunde, gesteund door Stad, Staat en Provinciale be sturen, met den kundigen Leeraar M. Caboot. Den 15 September 1927 werd den leergang aan gevangen met 29 leerlingen, van de 16 over blijvende, hebben 14 leerlingen het exaam afge legd, waarvan den uitslag is als volgt 5 leerlingen bekomen 9/lo der punten. 4 8/I0 3 7/lo 1 leerling bekomt 5/lo 1 3/io Onze beste gelukwenschen aan de bekroon de leerlingen, en raden hun aan de begonnen studie voort te zetten, en verwachten de 13 ge lukte leerlingen voor het tweede studiejaar. Een nieuwe leergang zal aanvangen op 15 September eerstkomende, waarop wij van he den af de aandacht vestigen van al onze lezers. STEUNLIJST voor de stakers te laat ingezonden zijnde, ver schoven tot toekomende week. ERRATA. Gezongen door J. Van den Brempt bij De Wageneer, moet zijn 19,o5 in plaats van l2,o5. Rond de Staking bij Torley Wij ontvangen den volgenden brief Aalst, den 30 juni 1928, Den Heer Flips Henri, T/S. Mijnheer, Ingevolge het genomen besluit in den schoot van den Ambtelijken Scheids- en Verzoeningsraad van den 26 dezer, hebben wij bij de Firma Torley een onderhoud ge- vraagd en bekomen, ten einde langs dien weg te trachten de onderhandelingen heraan te knoopen. Wij hebben de eer Ued. hierbij verslag te sturen over de ons toevertrouwde zending, en bieden Ued. de verzekering onzer gevoe lens van hoogachting. De Secretaris, De Voorzitter, G. De Gols. R. De Schaepdry ver. Verslag over het onderhoud bij de Firma Torley op 2g Juli 1928 Het Bestuur der fabriek Torley verklaart y ons niet te kunnen afwijken van het stand- punt door haar aangenomen, gedurende de onderhandelingen in de schoot van den Amb- telijke Scheids- en Verzoeningsraad ge voerd. Het verklaart ons insgelijks geen andere oplossing te zien in het konflikt dan eene onvoorwaardelijke herneming van den Ar- beid. Voor waar en echt verklaard den 30 juni I918. De Secretaris, De Voorzitter, G. De Gols. R. De Schaepdryver. Toen wij op de vergadering der stakers-sters lezing gaven van bovenstaa.uden brief, waren al de aanwezigen ten zeerste verontwaardigd over de verklaring van de HH. Bestuurders, die verlangen dat zonder e-enige voorwaarde het werk zoo hernomen wor«ten. Dus blijft de firma Torley weigeren om aan de gewettigde vragen hunner werklieden voldoening te ge ven nog meer zij weigere&i het voorstel van den Ambtelijke Scheids- en Verzoeningsraad te aanvaarden, die tracht om door onderhande lingen het geschil op te lossen, dat bewijst dat niet de werklieden maar wel de Patroon als de onverzoenlijke is opgetreden. Naar wij vernemen zoo het onderhoud 11/2 uren geduurd hebben, daar moet dus meer ge zegd zijn dan de korte mededeeling die ons werd overgemaakt, daarover zal mogelijk meer gezegd worden in de eerste zittiDg van den raad. Tevens zouden die HH. gedurende het onderhoud verklaard hebben, dat men in an dere plaatsen kleiner loonen betaald, en dat de Aalstenaarsters nooit tevreden zijn. In afwach ting daarover meer nieuws te vernemen, bepa len wij ons met deze vaststelling te doen, dat den H. Bestuurder aan den Secretaris van den raad verklaardet, dat de firma Torley steeds bereid was om te onderhandelen, en die HH. het bewijs geven van dat zoo niet te willen, het is van belang dat verschil yast te stellen. Door de mededeeling die ons gedaan wordt, moet het besluit getrokken worden, dat de firma Torley den onverbiddelijken strijdt aan biedt. Hunne verklaringen als zouden elders lager loonen betaald worden is ook niet juist. In het Tresse en Lacetfabriek van Cousin te Wervick, winnen de vrouwen en meisjes merkelijk hooger loonen, maar deze verklaring kan zoo uitgelegd worden, dat volgens die HH. de Aalstenaarsters nog te veel winnen. Het zal de oogen openen van de werkersbe volking, en eenieder doen inzien wat groot belang de werklieden hebben, dat deze staking in een gunstige voorwaarde wordt opgelost. Daarom werd besloten toekomende week een circulaire te verspreiden, waarin den toe stand van de staking, en de gevoerde onder handelingen worden uitgelegd. Wij roepen van heden de aandacht onzer leden op aezc circulaire, omdat onze mannen en vrouwen daarover zouden spreken met hunne werkmakkers en geburen. De bevolking moet weten dat de firma Torley, den eersten aanval inzet tegen de veroverde loonen en werk voor waarden, waardoor men de arbeiden de klasse nog een slechteren toestand wil op leggen dan vóór den Oorlog. Maar nog zoo verre is het niet gekomen, daartegen zullen de werklieden zich met de meeste krachtdadig heid verzetten. Het is nu vast toegezegd dat on2e Volksver tegenwoordiger De Bruyn Prosper te beginnen van Augustus, alle eerste Vrijdagen der maand van 19 tot 2l ure zijnen zitdag komt houden in het Volkshuis te Lede. De personen welke met onzen vriend De Bruyn wenschen te spreken of inlichtingen te bekomen, kunnen zich dus op bovengemelde dagen en uren ten Volkshuis wenden. Electriefce Verlichting De werken, 0111 elkeen de gelegenheid te geven zijn huis electrisch te verlichten gaan goed vooruit, en het ware te hopen dat voor den aanstaanden winter alles in regel zoo zijn. Ook zullen wij eens zien of er geene ba staards zullen zijn die nochtans ook nunne be lasting moeten betalen zooals andere, indien wij dit moesten bestatigen, zal er eene vlieg opzitten en zullen wij elk zijn recht eisclien. De Verdeeldheid Ik wil enkele woorden tot de werkende klas se richten, welke een en dezelfde klasse zijn, maar waaronder ook de grootste verdeeldheid is. Zoo zien wij op onze gemeente de werklie den in vier of meer groepen verdeeld. Den eenen betwist den anderen en geen van beide kunnen tot de daad overgaan hun werk te ver richten zooals zij het willen, als werklieden is het best eens ons geheugen wat op te frisschen en eens het leven van den mensch op aarde te onderzoeken. Zoo zien wij dat op loo menschen er 80 werk lieden zijn die alles moeten voortbrengen en 2o lieden of luiaards die leven op het zweet van den voortbrenger. Zijn ook deze menschen verdeeld Neen, men ziet fabrieken en andere werkplaatsen waar het geld van katholieke kristene of vrijmetselaar bij elkaar wordt ge bracht, om samen de werklieden uit te buiten, daar bestaat geen verdeeldheid als het gaat in een bestuur hetzij om het even welke, daar draaien zij het zoo fijn, dat alles op den rug van den werkman neerkomt, daar wordt naar geen geloof, van vriend of vijand gezien, het is alleen hun coffre-fort die zij verdedigen. Is dit ook zoo bij ons werklieden Neen, wij laten ons liever misleiden door eenige betaalde sliptrekkers, die voor het smeer ons om den tuin leiden en verdeeldheid zaaien onder onze werklieden. Mag dit blijven duren, terwijl we in ons hart weten, en met ons oogen zien dat er op de wereld maar twee soorten menschen zijn, dit zijn rijke kapitalisten en wij werkslaven die de voortbrengers zijn van alles wat er bestaat. Hewel lezer (res), is het onze plicht niet, allen denzelfden weg op te gaan en een leven te eischen zooals het behoord, terwijl het leven ondragelijk wordt, ziet men de millioennairs uit den grond oprijzen, en vindt men nog werkmeDsehen die daaraan medehelpen, om hunne werkbroeders te verdrukken. Ja vrienden, nog eenige maanden scheiden ons van den grooten strijd dat wij nog eens onze macht in handen zullen nemen en van nu af moeten wij ijveren, om ons niet naar de groote ellende laten te leiden, want het kapita lisme wil ons ontnemen hetgene we na langen strijd veroverd hebben. Een leger maken om Oorlog te voeren de sociale wetten op zij schuiven en ons een be lastingstelsel opleggen dat ons ten onder brengt" Politikus. (Toekomende week een antwoordje aan de Fronters). Heden Zondag om lo uren 's voormiddags, algemeene verga dering van de propagandaclub, in Hand in Hand Brusselsche steenweg. Dagorde zeer belangrijk. Dat niemand ontbreke Grootheid en verval De liberale partij was biereens groot. Was... dat wil zeggen geweest... Heden is ze zwak. Ze is in tweeën gesplitst; beide groepen be vechten elkander. De liberale partij is versle ten. Ze is als een oude tante, caduk, afgeleefd, bleek, levensmoe. Het wordt tijd dat hun par tijleden socialist worden. Onzen Ziekenbond groeit regelmatig aan. De menschen gevoelen, dat ze zich moeten beschermen tegen sleepen- de ziekten, tegen operaties, tegen ongevallen. Wie heden bij niets aangesloten is, is nie* vooruitziende. Hij is tegen zijn eigenbelang. Katholieke en Libera1 e bonden geven de voor deden niet, die wij geven. Komt bij onzen ziekenbond. ZiekenbondMoyson- Zondag 1.1. heeft het bestuur aangevuld met bestuurleden van de vakbonden en propagan daclub eene welgelukte bestuurzitting ge houden waar goed werk is verricht. Na eenige punten van bestuurlijken aard van den zieken bond afgehandeld te hebben, is er eene ge- dachtenwisseling gevoerd geweest om te trach ten een uitgebreid bestuur te vormen, van al de plaatselijke groepen (Ziekenbond, Metaal, Textiel, Hout en Bouw enz.) van de gemeente Sottegem, dit om het werk van de Sekretaris sen en den bode te vergemakkelijken en beter de propaganda voor deze groepen te kunnen voeren. Het bestuur heeft de taak op zich genomen van heden af eene krachtdadige pro- pagande te beginnen voor het versterken van al de groepen, voor wat het het ledental betreft, en wij zijn er van overtuigd dat er nog een breed veld in Sottegem en omliggende te bewerken is. Met vreugde hebben wij moeten bestatigen hoe er door het bestuur met liefde en gloed is gesproken geweest over ons geliefd blad Recht en Vrijheid dat men zal trachten in ieder huisgezin van ODzen Ziekenbond te doen binnendringen. Om al deze genomen be sluiten dezer zitting, tot een goed einde te brengen, is het bestuur 't akkoord gakomen om op Zondag 15 Juli eene buitengewone alge meene Vergadering te houden, waar voor wat den Ziekenbond betreft, de kameraad Bauwens Clement uit Geeraardsbergen breedvoerig zal uitwijden over de werking van den Zieken bond. Wij rekenen op uwe tegenwoordigheid ka meraden. Deze vergadering moet zoo talrijk mogelijk bijgewoond worden, om blijk te ge ven dat u allen het goed meent nevens uw be stuur, om van Sottegem eene gemeente te ma ken die waardig is gerekend te worden als een der forteressen van ons arrondissement, voor de zaak van het socialisme. Het Bestuur. Belangrijk bericht. De leden van den ziekenbond, die ziek of een werkongeval hebben en recht hebben op vergoeding, moeten vanaf den eersten dag hunner ziekte, hunne ziekenkaart van den geneesheer binnendragen in het lokaal bij Joseph Beereüs. Voor alle andere gevallen van den ziekenbond, uitbetalen van onderstand bij ziekte, kraam bedden, bijzondere speciale gevallen enz., moet men zich aanbieden voorzien van zijn lidboekje in het lokaal, den Zondag voormid dag van 9 tot 12 ure. Het Bestuur. Gemeenteraadszitting Sedert 25 Januari, hadden we geen zitting meer gehad nu eerst Zaterdag was het opnieuw vergadering. Acht punten van Administratieven aard, dus van weinig belang voor 't publiek, en die overigens met algemeene stemmen zijn aangenomen. Punt 9. Uitbreiding der EUctritkt vet lichting is verschoven, tot de eerstkomende zitting, omdat den heer burgemeester zich wil ver zekeren of de inwoners van Pardassenhoek SpapeDhock en Wellestraatje, gebruik zul len maken van den electriek ingeval de uit breiding geschiedt. Punt 10. Reiniging der Waterloopen langs de Buurtwegen. Met algemeene stemmen aange nomen, dat iedere eigenaar verplicht is, de waterloopen langsheen zynen eigendom zuiver te houden. Punt 11, betreft de buurtwegen 3 en 4 die leiden naar den Pardassenhoek deze zullen jaarlyks met een gedeelte gemaakt worden. Boze drie laatste punten waren door on- dergeteekende op de dagorde gebracht. N. d. R. STEENHAUT FRANS. Onze lezers kunnen zich overtuigen, dat ons eenig socialistisch lid Siesken Steen hout zich goed van zijne taak kwijt in bet belang van de bevolking, die er hem dan ook dankbaar zal voor zijn. De partijgenooten gelieven ons muziek te vergezellen op den uitstap naar SANTBER GEN, op Zondag 15 Juli. Vertrek met den trein van 16,37 ure. Reis O' slende op 29 Juli Wie meegaat late zich opschrijven in 't lo kaal tot i5 Juli. Vrouwenbond Zondag 7 Juli, Algemeene Vergadering. Dagorde 1. Loten voor de kinderen die aan de Kin- dervacanties zullen deelnemen. 2. Aannemen der leden die wenschen deel te maken van den Bond voor Kankerbestrij ding. 3. Betalen der bijdrage. Alleman op post, om te 5 UUR STIPT te kunnen beginnen. Ons Cinema-Bal Heden.Zondag, JAZZ BAND SHIMMY. KORTE HAREN (in 6 deelen) en daarna Mirleton Koning der Snelheid (Komiek in 2 deelen) De Fronters en heft offscieël Onderwijs 't Is nog niet genoeg dat de Katholieken alles in 't werk stellen om het officiéél onderwaste fnuiken, de fronters alras vrije democraten hielpen goed méé. Officiéél onderwys moet volgens onze be stuurders aktivist zyn. Zy alleen mogen »r den septer vieren, hun gedachten alléén moeten in't volkskind in geplant worden, de sociale opvoeding van ons volkskinderen is voor hun iets onbekend. Pr< I 1 I 1 UU! 1 1 2 bei be' I te dei toe ge; gr< na scl dw de nie am we ho fre kit 1 tot lee Ais de ironters zich voorstellen als eenige e 1/ verdedigers van onsofficieël onderwijs is dit alleen om plaatjes zoekers te voldoen. Zes 1 tc jaarlang bestuurde een fronters meerder- üeid de gemeente en lieten de Katholieken gansch het froebelonderwys inpalmen de froebelkas kwam er slechts door den drang F van een vooraanstaande fronter die een juf- ft fer te plaatsen had, die met haar diploma Jo v van do kwezel normaalschool niet verder Qei kon dan het vrjjë schooltje van een naburij ge stad. Eeiis dit spelletje gelukt moest ei gezorgd worden om den schoolbestuurder te doen aftreden. Valsche trukken worden nu en dan in 't gebruik gesteld om den van iedereen zoo geachten Heer schoolbestuur- bestuurder Van Lang6nhove bjj de school- inspektie in 't zwart te doen stellen, en 't schijnt dat de hoovaardige nieuwgebak- ken Schepenen, wil dat in't vervolg meer eerbied wordt gegeven aan zijn persoontje, Kan het lager dat politiekers die zich voor stellen de volks redders te zijn een mensch den duivel willen aan doen, die 45 jaar zijn beste krachten gaf aan het officiéél onderwijs, en ondanks al door dwang en broodroovery der Katholieken van over 45 jaar in Denderleeuw de arbeiderskinderen deed voelen door zijn onderricht dat ze moe sten voelen wie ze zyn, dat hun plicht is de arbeiders opmarch mee te maken. Kent Denderleeuw op heden een demo- kratisch volk, gerust kunnen we zeggen dat dit dank is aan het officieel onderwijs eu in 't bijzonder aan M. Van Langenhove, Spijtig genoeg dat do fronters het niet beter meenen, doch dit kennen we lang, immers een kiesmanifest der frontparty schreef in I925 «De officieële scholen die nen in Vlaanaeren uitgeroeid en vervangen door Kristelijke Katholieke vrije scholen. Officieel onderwys is slechts een uitvindsel van den Belgieken van Wallonië. Hun werking in Denderleeuw schijnt door die ingevens gevoerd te worden. Aan de socialistische ouders geven we den raad hun kinderen te sturen naar de officieële onderwijsinrichtingen om zoodoende er toe te komen al de plannen zoowel van Katho liek als Fronters inzake afbreking van de vrije gedachten te doen mislukken. Aan de bevoegde overheid vragen we lus- mt schen te komen om in Denderleeuw een j einde te stellen aan al het geknoei van wie zic het ook moge komen. aa Ziekenbond. Deleden gelieven onderstaande tabel uit r te knippen en goed te bewaren. dQ In geval van beroep op Heeren Specialis ten hebben de leden keus ond9r de volgende Dokters. Al de onderzoeken in de kliniek te Gent zyn volledig kosteloos voor het lid. In geval van operatiën kunnen ons leden aan zeer gunstige voorwaarden verzorgd worden ofwel in de volkskliniek Moyson of wel in het hospitaal te Gent; dit hangt af van het verblijf dat de zieke moet doen in het gesticht. Socialistische Volksklinick Bond Moy son St. Margueritestraat, 20, Gent. Specialisten Heelkundige Bewerking Dokters J. Van DeVelde, Braeye, Poivei. Dijnsdag, Donderdag en Zaterdag van 2 tot 3 3/4 ure 's namiddags. be Dokters De Busscher en Poivei. Maandag, Woensdag en Vrydag van 2 tot d 3 3/4 u. 's namiddags. Ziekten der Spijsverteringsorganen gr Dokters Faut en Cuigniez. 7r Maandag, Woensdag en Vrydag van 5 tot 6 1/4 u. 's avonds, den Donderdag van lo tot 11 1/4 u. '8 morgens. Ziekten der Waterorganen ve Dokter: Bulcke. Dijnsdag en Donderdag van 5 tot 6 1/4 u. ve 's avonds. Oor- Neus- en Keelziekten Dokter V. Eeckhaute. Maandag, Woensdag en Vrydag van 9 tot Vl 10 i/4 u. 's morgens. d( Dokter Van Meenen. I Cl DyDsdag, Donderdag en Zaterdag van 5 vl tot 6 1/4 u. 's avonds. de Vrouwenziekten i Jja Proffesor Dr. Goormachtigb. nj DijDsdag van 4 tot 5 3/4 u. 's avonds. y Vrydag van 3 tot 4 3/4 u. 's avonds. js Dokter De Busscher. j z* Donderdag van 2 tot 3 3/4 u. 's namiddags, éi Oogziekten Proffesor Dr. Van Duyse en Doktores Vlayen gi Dljnsdag en Donderdag van 9 tot lo 1/4 u.1 Vrydag van 4 1/2 tot 6 I/4 uur. Voor het passen van Brillen uitsluitend Zaterdag van 2 tot 3 3/4 uur Huid en Venerische ziekten Dokters Poivei en Dr. Marc Van Eeckhaute. Maandag, Woensdag en Vrydag van 4 1/2 z\ tot 6 1/4 uur's avonds. v Woensdag van lo tot 111/2 uur 's avonds. Kinderziekten n Dokter Duquesnej v Dycsdag van 9 tot lo 3/4 uur. I Vrydag van 3 tot 4 3/4 uur. Zenuwziekten. 1 Dokter Do Moor Woensdag van 11 tot 113/4 en van 5 tot Zaterdag van 5 tot 6 1/4 uur. Longziekten Dokter Biltrés d Dynsdag van 2 tot 3 uur. B Vrijdag van 4 1/2 tot 5 1/2 uur. g Mond en Tandziekten. Mr Tiesema en M. Fournier Maandag, Woensdag en Vrydag van 5 tot de

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 2