vraagt overal de Brouwerij J. DE BLIECK ZONEN Cinema Moderne Alom Geprezene Eieren der SpecialiteitEXTRA TIGER ALE Uit Ninove Uit Geeraardsbergen Chrisanten De flbdesteree van ben (Sango Id de Schaduve van den Harpra De Blauwe Donau Hool-Gibson P II I - P H I De eigenaardige Uit Meerheke. Non, Non, Annette Mijn Hart te Koop VOO** Allerheiligen 3000 Prachtige Planten Het Kind der Hallen Er werd 125,00 fr. gestemd voor deuitge- slotenen van Eeckloo, met stortingen van 25,00 fr. per week. Daarop werd de zitting gesloten en ging uiteen in de beste stemming. L. L. Komt zien, komt zien Van heden af liggen de kiezerslijsten ter inzage van alle kiezers en kiezeressen van Sottegem, in het Soc. Volkshuis bij Jozef Beerens, Nieuwstraat. Arbeiders en Vrouwen komt u tijdig overtuigen of ge wel inge schreven zijt. Stel het uit, want als het te laat is, verliest ge een uwer dierbaarste rechten. Dinsdag avond, komt gezel Nichels onze vergadering bijwonen. Cinema Zaterdag 20 en Zondag 2$ Oct. Prachtig Programma Weenen, stad der walsen, operetten en zi geuners, telt tusschen de talrijke schoonheden de kleine Mizzi ïouyradi, ster van de Cor- veau Marengo en de film geeft ons de ge schiedenis van deze kleine Mizzi. Wie herinnert zich niet het succes van de film Walsdroom - en wij kunnen verzekeren dat - BE BLAUWE DONAU ten minste even goed en schoon is. Men vertoont ook He He Cow-boy Dus naar de Volkscinema. Maandag 22 en Donderdag 25 Oc'ober Twee buitengewone filmen naar de gekende operette Byzondere Muziekaaupassing Buitengewone VertolkiDg Landlonper met O. Q. Nilson II November Ter gelegenheid van het Verjaringsfeest van de Wapenstilstand GROOT BAL in De Redding, waarvan de opbrengst uitslui- telijk en volledig wordt bestemd voor het klaasfeest der kinderen onzer gemeentescho len. Warm aanbevolen. Rouwbetooging Op 1 November (allerheilligen), herdenken wij onze afgestorvenen medeleden. Loffelijke gewoonte richt de partij een rouwbetooging in naar de graven onzer dooden. Deze plechtig heid zal dit jaar gepaard gaan met de onthul ling van den grafsteen op liet graf van onzen r betreurden voorman Gezel POL VAN DE STEEN. Makker Van Trimport zal namens de partij den steen onthullen en den groet brengen aan onze afgestorvene medeleden. Bijeenkomst aan het lokaal om 2 1/2 ure. Bloe men en kronen mogen in den optocht, worden medegenomen om neer te leggen op de graven van afgestorven familieleden. Algemeene Bewtuurzitting Dinsdag a. s. 23 dezer om 7 1/2 ure worden alle bestuurleden opgeroepen tot de bijzondere vergadering ten lokale De Redding Op de dagorde komt voor j le Bespreking en regeling Rouwbetooging van 1 November. i 2e 11 November regeling der partijplechlig- j lieden ter herdenking der loe verjaring van de wapenstilstand. y De Propaganda voor de Wetgevende ver kiezingen. Elk weze op post. PHI - PHI Vrpuweu Opgepast Het is Zondag a.s. 28 dezer om 3 ure namid dag dat het Gezellig samenzijn voor de leden onzer vrouvenvereeniging doorgaat. Makker Elaut beloofde zijn medewerking en weet gij wat zulks beteekent, een uurtje aangename pret, daarnevens een gratis Tombola voor de aanwezigs leden ons aangeboden door de Coö peratie. Makker De Nauw uit Geeraardsbergen zal spreken over de Coöperatie. Vrouwen 't is een gelegenheid die uiet mag worden verwaarloosd. Elk weze dus op post. Het Bestuur. Wie doet er mee tot metde kiezing O. Van Trimpont 5,oo. E. De Coster 5,00. L. Buyl 5.00. J. Huart 5,00. P. Sonck 5,00. A. Standaert 5,00. J. Praet 5,00. 6. Van Der Tae- len 5,oo. J. Elaut 5,00. J. De Deyn 5,00. A. Millo 2,00. Despretz Bertha 5,00. Lauwereys G. 5,00. Totaal le lijst bedienden 62 fr. Overdracht vorige lijsten 146,45 fr. Algemeen Totaal 2o8,45 fr. Steunlijst Lock-out Eecloo 3e Lijst Partfjbedienden Niiiovo 62,00. Gezoügen door Fr. Malfait by de Giesber- geneer, rondg. door V. d. Neucker P. 6,00. Errata: Verleden week vermelde de lyst 2' lijst postbedienden, het moet zyn 2e lyst party bedienden Ninove 62,00. Bericht Partygenooten die bü gelegenheid een liedje zingen en een omhaling doen, het zy voor strydpenningof voor gelouckouteerden worden dringend verzocht, persooulyk het rondgehaalde geld te bezorgen in het lokaal aan de partysekretaris of aan de Gérant die ontvangstbewys zal afleveren. Klachten van niet verschenen omhalin gen, niet aldus ter bestemming gebracht, zullen niet in aanmerkiog worden genomen. Voor het Klaasfeest der Kinderen onzer Gemeentescholen Op ZONDAG 11 November, om 5 1/2 ure, in «De Redding Groot Bal met puik Orkest. Alles ten voordeele van dit werk. Warm aanbevoleD. Onze Propaganda. De kiestrijd ia ouze omgeving is aangevangen met een propagandatocht in Meerheke. De vrien den muziekanten talrijk vergezeld door de leden van de propagandaclub stapten ermoedig op los. Enkele vrienden op de uitkanten der wijdopen- gespreide gemeente wonenende werden vergast op een serenade. Op het gehucht Buda sprak makker Van Trimpont een flinke rede uit, die ook de vergezellende vrienden in geestdrift stak. Een schoon stuivertje werdt samengebracht tot steun onzer fanfare. Wij danken de vrienden propagandisten voor hunne talrijke opkomst evenals makker Van Trimpont om zijn ieverig medewerken tot het wellukkcn onzer propaganda te Meerheke. De aanvallen zijn begonnen wij rekenen op alle partijgenootcn, om met kracht te helpen opdat wij in de komende dagen van strijd door onze gezamenlijke inspanning de door elk gewensehte resultaten namelijk de socialistische zege zonden bereiken. Wij mogen niet slapen op dit eerste succes doch doorwerken tot spijt van wie't be nijdt. Een oude Roode van Meerheke. Voor het Muziek. Gezongen door de gezusters Rascour en rond- gehaald door Van Impe Gustaaf 10,20. De Vrou wen te samen September 5,00. Rondgeliaald in liet lokaal door Loop. Stevens 12,95. Gezongen door Mattens Henri en rondgeliaald door Theo Ravels 13,35. Gezongen door D'JIondt Kduard en rondgeliaald door Caluwée Theo 12,50. Rond geliaald bij Byrcken Vos door de Witten D'Hondt 26,05. Rondgeliaald na de toespraak van Omer Van Trimpont door Do Caluwés Th. 30,00. Ge speeld door Gaston Stevens 011 rondgeliaald door De Caluwés Th. 7,50. hetzelfde 6,00. Totaal fr. 123,55. PHI-PHI Oproep Tot alle arbeiders welke in de kleedingnij- verheid gebruikt wordeD, om de Algemeene Vergadering bij te wonen, welke zal gehouden worden op Zondag 28 October om 3 uren na middag, ten lokale De Redding Geeraards bei gschestraat 115. Op deze vergadering zal gehandeld worden over al hetgeen de nijver heid betreft en uitleg gegeven worden over de toestand onzer stielgenooten over gansch het land. De kameraden Jules Pante sekretaris der af deeling Gent en Frans Liebaerts, nationale sekrataris der centrale zullen op deze vergade ring aanwezig zijn. Allen naar de vergadering moet het ordewoord zijn. Kameraden, stielge nooten, wij verwachten U. Het Bestuur. Cinema Hoden Zondag 21 011 Maandag 22 October Groot Programma Jim la Houlette Nicolas Rimskv, Camillo Bardou, Gaby Morlav. Een film van overgroot succes. Een Dwaasheid Sidney Chapliu en Palsy Ruth Miller. D^ze twee filmen zullen den grootsten byval verwerven. PHI-PHI Voor de stakers wan Eekloo L. Sertin 2,00. Gezongen door Pr. Van De Wiele rondgehaald door Robert Chavatte in de Nieuwe Os te Ninove l4,oo. Totaal 16,oo fr. Ovei dracht vorige lijsten 363,40 fr. Totaal 379,40 fr. Woendag 24 en Donderdag 25October Twee bijzondere filmen Comedie Vaudeville, mot Ossi Oswal- da, Lotte Lering en Harry Liedtke^ Een vervolg van de drolligste too. neelen- met de bevallige en grooto kunste nares Betty Balfour. Dit programa zal zeker door alle cinemaüol'hobbere zeer gewaardeerd worden. Toekomende week MICHEL STRO- GOFF metlvan Mosjoukiüe. De film wordt in ééns vertoond. Is moederschap altijd een zegen? Dit is de vraag welke men zich stelt, als men goed do film De kruisweg der Vrou wen volgt, en welke in 't kort vertoond wordt in Volkscinema. Deze film is oen won der van techDiek en vertolking is van de machtigste indrukwekkendheid. Het is de geschiedenis van eon onderwyzeres, door het noodlot getreffen, voor het gerecht ge bracht en door de wereld als een misdadige bestempeld, en door een overbiddelyke wet moet ze gestraft worden. Het is een geschiedenis uit het werklyk leven, dewelke boeit en ontroert. Deze film zal hier in onze stad als overal elders tal- ryke bezoekers lokken naar den cinema, waar hy wordt vertoond, en 't is de Volks- cinoma, die er voor zorgde dit meesterwerk aan ons publiek te laten zien, Over deze film is er nog al wat gesch roven en getwist. Hy bevat een thesis, die aandeiding geeft tot meeningsverschil, maar iets is zeker geen enkele toeschouwers kan de tranen bedwingen by het zien der aangrypende toon eel en. En wat een spelWat een kunst Wy zyn overtuigd dat de film «De kruisweg der Vrouwen voor Volkscinema een over groot succes zal zyn. Woensdag 24 en Donderdag 25 October. Allen naar de Volkscinema Non.. Non.. Annette en Mijn Hart te koop gansch buitengewoon programma. Propagandatocht. Heden Zondag 21 October naar Moerbeke- Viane met de fanfareVerbroedering M n zal vertrekken aan het Volkshuisom 2 1/4 ure zeer stipt. Muziekanten en propa gandisten op post. Bereiden wij deD zege in de wetgevende verkiezingen 1929. Als elk zyn plicht begrijpt, zal on moet onze party versterkt uit den stryd komen. Een goede Raad. De S. M. Do Verbroedering te Gee raardsbergen, sinds lang gekend om de groote voordeelen welke ze aan do werkers- massa verleent, bezit eveneens in hare in richting eene afdeeling Spaarkas Alle stortingen vanaf 5 fr. worden aanvaarden dit aan de voordeeligste voorwaarden Im mers, een netto intrest van 4 fr. ten honderd wordt toegekend aan alle stortingen op zicht. Voor de stortingen op termyn van 5 jaar een netto intrest van 5 per 0/0. Een netto intrest van 4 per 0/0voor stortingen op zicht bedraagt in werkelykheid een brute intrest van 4,60 fr. ten honderd. Immers i5 per 0/0 taksen op de intresten worden aan do spaarders niet afgehouden. Do Maat- schappy betaald die taksen zelf. Het zelfde geldt voor de stortingen op termyn van 5 jaar. Een netto intrest van 5 per 0/0 be draagt in werkelykheid5.75 fr. ton honderd. Geen enkele privaatinstelling kan zulke voorwaarden aanbieden. Voeg daaraan nog de grootste waarborg verzekerd door de eigendommen dor Maatschappy. Verders staat de inrichting onder toezicht der Bank. van «Storting en Leening». Elkeen kan dus in de S. M. De Verbroedering zijn geld aan de voordeeligste voorwaarden plaatsen. Een goede raad. Stort uw geld in volle vertrouwen in onze inrichting Het Bestuur. Non. Kost Annette. BERICHT. Voor de spaarders welke geldplaatsingcD deden op termyn van 5 jaar, hoever, liet bureel te verwittigen by don vervaldag. Duivenkrooïjk. Ten einde zoo spoedig rnogelyk in orde te zyn, en om alle verdere ongemakken te vermyden, worden alle liefhebbers die gedurende 1928, meer dan 25 pryzon in onze maatscbappfi wonnen, dringend verzocht hunne iyst in te dienen, tot het bekomen van buu diploma en dit voor einde dezer maand. Na 31 October zullen geene lysten meer worden aanvaard. Het Bestuur van Gelijkheid voor Allen Kon, Nota, Annette. Kiezerslijsten I Mannen, vrouwen, raadpleegt de kiezers- lysten, om u te overtuigen of ge wel in geschreven zijt. Wacht niet tot het te laat is. Nu moet gy naar 't Volksbuis gaan zien, dan zult gy op den dag der kiezing zelf, u niet moeten beklagen omdat gy. alhoewel rechthebbende, niet moogt deelnemen aan de stemming, 't Is uw plicht op uw stem recht te waken. Overweegt wat bet kostte aan stryd, aan gevang zelfs aan bloed aan de arbeidende klasse, om haar politiek recht te bekomen. Maar den Volkacinema Woensdag en Donderdag. Men vertoont twee byzondere filmen.UitmuntendOrkest. Aangename en leerzame Reis. Maandag S October, hadden wij het genoe gen met een afvaardiging van het personeel onzerCoopertief en van de Vrouwen-vereeni- gingen van Geeraardsbergen en Ninove, op uitnoodiging van de Sociéte Générale en de Union Coopératieve, een reis te maken naar Luik en Omstreken, om de verschillende coö peratieve instellingen te bezoeken. Wij moesten in Luik aankomen om lo,29 ure maar door het missen der verbinding te Brus sel, kwamen wij een uur later aan. Onze goede vriend Pletsers, vertegenwoordiger der Société Générale, en die een uitstekende leidsman voor het bezoek was, wachtte ons aan de statie op. Na de schikkingen te hebben genomen voor het hotel en het middagmaal begeven wij ons naar de bakkerij van de Union Coo- pérative op gansch moderne wijze in gericht. De deeg wordt er mekanisch afgewogen en tot brood opgerold. De vriende lijke bestuurders geeft over alles belangrijke inlichtingen, en bij het bezoek dezer eerste inrichting heelt men reeds den indruk tusschen overtuigde samen werkers en goede partij ge nooten te zijn. Wij konden dan ook niet an ders dan onze bewondering en onzen dank uitdrukken aan den makker bestuurder. En nu verder naar de Centrale magazijnen van de Union Coopérative Daar is alles schoenen, kleedingstoffen, specerijen, gleier- werk, potten, pannen, in een woord al wat men noodig heeft, wordt door de machtige Coöperatieve van Luik verkocht in hare 283 winkels. Wekelijks komen in de Centrale ma- gazienen voor ongeveer vier millioen franken koopwaren binnen, de verdeeling aan de win kels wordt van uit de Centrale magazijnen ge daan en daartoe worden 65 auto's en 10 wagens gebruikt. Wat bijzonder opvalt is de orde, de welke in deze magazijnen heerscht, en ook wel de voorbeeldige boekhouding over het in en uitgaan der waren. De coöperatief Union Cpopérative is in de streek van Luik een macht, en de arbeiders dezer nijverige streek genieten er dus over- groote voordeelen van. Het is spijtig dat niet al onze leden deze prachtige instellingen kunnen gaan zien, om nen te overtuigen van wat er kan verwezenlijkt worden, als de werkers hun plicht vervullen tegenover de coöperatief, 't is te zeggen als al wat er noodig is in hun gezin gekocht wordt in de winkels der coöperatief. Dit hebben de vrienden van Luik en Om streken begrepen, en in een gemeente met 5ooo inwoners is er in den winkel der coöpe ratief een verkoopcijfer van VIER MILLIOEN franken per jaar. Wij zijn er van overtuigd dat bij onze VlaamscUe arbeiders, bewogen door het voor beeld hunner Waalsche broeders, de onver schilligheid tegenover de coöperatieve bewe ging plaats maken zou, voor eene groote belangstelling in eigen instellingen. En ookhebben onze werkers hier het middel bij de hand om onze coöperatief tot eene machtig© inrichting te doen op bloeien, zij hoeven slechts goede verbruikers te worden. Om aan onze vrouwen en mannen de gele genheid te verschaffen, zich een gedacht te kuDnen vormen over wat de Union Coopéra tive is, zullen wij eene Voordracht inrichtsn met zichtbeelden en Cinema over de instellin gen der Luiksche vrienden. Op het doek zullen zij bakkerijen, magazij nen, winkels en werkhuizen zien verschijnen en zoo zullen zij zich een oordeel kunnen vor men over de belangrijkheid der coöperatieve beweging in het Land.van Luik. Wij twijfelelen er niet aan of zoowel vrouwen als mannen zullen er aan houden aanwezig te zijn, want het zal een aangenamen en leerza me* avondstond zijn. Het was 4 ure namiddag toen ons bezoek aan voornoemde instellingen, was afgeloopen en de weinige tijd, dewelke overbleef vooraleer de avond zou vallen, gebruikten wij ons eensdeci- datel te beklimmen het duurde niet lang of wij waren verplicht wat op gemakte gaan want 'tis wat anders dan eens tot boven den Ouden- berg te wandelen. Maar als men boven komt is de moeite toch geloond; wat een prachtig panorama over de schilderachtige stad Luik, met in 't midden de machtige Maasstroom,dewelke zoo dikwijls buiten zijne oevers treedt, en reeds vele schade heeft aangebracht. Naar het schijnt is er nu toch besloten de noodige werken te laten uit voeren om deze overstroomingen te voorko men. Ook zijn alle bruggen, over de Maas, ge durende den oorlog vernietigd, nog niet herop gebouwd, en zijn er voorloopige opgesteld om de verbinding tusschen de beide oevers moge lijk te maken. Vooraleer al deze schoon e bruggen van vroeger terug zullen heropgebouwd zijn, zal er nog al wat water door de Maas loopen. 's Avonds brachten wij een bezoek aan de groote foor van Luik, de bijzonderste van het land. door de talrijke scboone en eigenaardige aantrekkelijkheden, en 't is waarlijk aange naam een paar uurtjes door te brengen. Tevreden over de doorgebrachte dag trok ken wij dus ter rust, want 's anderdaags moest men om 7 ure op het appel voor het vertrek naar Fléron en Micheroux, om in deze laatste plaats bijzonderlijk de inlichtingen van voort brengst der Société Générale des Coopé- ratives te bezoeken. Vervolg toekomende week. Voor de stakers van Eekloo De Nauw Guillaume 20.00. Studie en aktie- kring 2e storting 28,00. Rondgehaald op ker mis Buizemont door het muziek der «Blokken- dansers met welwillende hulp va* den Derby Jazz Band bij Van Onacker 19,35. bij|Cam. V. d. Beken 21,oo. bij De Roeck 11,35. bij Solvel 2,75. Gezongen door Louise Capéau en rond gehaald door Klvire V. Waeyenberghe bij De- nis lo,oo. Steunlijst Eekloo Weverij De Smet le storting79,oo.V. d. Maa ien Firmin 5,00. Vercleyen Alfons 5,00. We verij De Smet 2C storting 77,00. Uylebroeck Alfons 5,oo. De Cubber Frans lo.oo. V. d. Maelen Firmin 5.00. Vercleyen Alfons 5,00. Onbekend 5,00. Souchenverkoop ie week Fa briek De Lanuoit 448,00. Souchenverkoop le week Fabriek La Suédoise 137,00. Souchen verkoop 2° week Fabriek De Lannoit 546,00. Souchenverkoop 2" week Fabriek La Suédoise 124,00. Studie en Actiekring 3e storting 27;oo. Gezongen door Monnier Frans en rondge haald door De Brouwer Ivo lo,5o. Te zamen fr. 1488,5o In naam der makkers van Eecloo, hartelijk dank. aan de werklieden der beide fabrieken alsook aan de andere makkers voor den milden steun, welke hen wordt verleend. Dat zulks blijve voortgaan, tot den lastigen strijd om beter bestaan en vrijheid van geweten tegenover hunne hartelooze liberale patroons, overwonnen zij. Wij willen de aandacht der kameraden op het volgende vestigen: Er zijn werklieden welke 2 souchen bij ver gissing ontvangen. Wij vragen deze makkers beleefd in geval zij souchen te veel zouden ontvangen, deze terug te brengen, Swant de vrienden van Eecloo moeten natuurlijk geld in kas brengen volgens het aantal verkochte strooken. In geval zij er te veel uitgegeven hebben, moeten zij dan het te kort persoonlijk aanvullen. Wij weten maar al te wel, dat het voor die kameraden die ook stakers zijn en van zoo verre moeten komen, reeds lastig genoeg is, steun te moeten ophalen, zonder er nog moe ten bij te leggen. Nogmaals dank, en dat elk zijne souchen eens nazie. A. M. Opgepast Hebt gij de kiezerslijst reeds geraadpleegd Staat gii er op vermeld Niet gewacht, want na 15 November, is 't te laat 11 1 1 I I 1 1 Studie en Actiekring Heden Zaterdag, om 7 1/2 ure, Algemeene Vergadering, in het Volkshuis. Niet een eukel lid mag afwezig zijn, want er zullen nuttige zaken besproken worden. Het Bestuur heeft zich bijzonder bezig ge houden met het samenstellen eener reeks Voordrachten voor het jaar 1928 29, waarvan hier de lijst volgt 1. Op 26 October. Voordracht over DE ROL DER PERS IN ONZE MAAT SCHAPPIJ met als spreker: De Swaef Oscar, Dagbladschrijver. 2. 16 November DE VERVALSCHING DER LEVENSMIDDELEN EN WAT DE COÖPERATIE ER TEGEN VER- MAG (met Lichtbeelden), door De Bruycker Christ. 3. 21 December BOLCHEVISMB OF SOCIAAL-DEMONSTRATIE door Bouchery Désiré. 4. Januari EEN FILM MET VOOR DRACHT DE UNION COOPERA TIVE met als spreker Pletsers Lam bert. 5. FebruariDE WITTE Werk van Ernest Claes, Voordrachtgever De Vriese. 6. MaartMUTUALITEIT EN VAK BOND door Zolte Frans. Dus een reeks Voordrachten nuttig voor al de Partijgenooten en bijzonderlijk voer de Bedienden en Bestuurleden onzer afdeelin- gen. Wij verwachten dat al onze leden er zullen voor zorgen, niet alleenlijk aanwezig te zijn, maar dat zij andere partijgenooten zullen aanzetten deze Voordrachten bij te wonen. ALB. MONNIER. Sigarenmakersbond Eene plaats van bediende is te begeven, in het Syndikaat der Sigarenmakers. Men kan zich voorstellen tot Woensdag 2« October (tot 6 uur 's avonds). Volgende voorwaarden zijn vereischt om verkiesbaar te zijn. 1. Lezer zijn van het blad Vooruit 2. Lid zijn van den Bond, kunnende lezen en schrijven, voornamelijk goed rekenen. 3. Vrij zijn van militairen dienst. Het Bestuur. STRIJDPENNING. Gezongen door Geers Ferdinand en rondge haald door Chavatte Oscar 3,10. Gezongen door Bombeeck Frans (Peper) en rondgehaald door Chavatte Oscar 1,45. VOOR HET KLAASFEEST. Overdracht fr. 293.95. Bedienden Kooperatief 4* storting 13,00 Te zamen fr. 306,95 BURGERLIJKEN STAND GEBOORTEN. Frans Van Lierde, Buizemontstr. OVERLIJDENS Isidoor Huwé, 74 j. man Leontino Lossez, Warande. Marie Crosinski, 73 j. wed. Sebastiaan Wil lekens, KL Karmelietenstraat. Clotilde De Lanoit, 65 j. vrouw. Jan De Lil, Gasthuisstraat. Komt van nu af uw keus doen, de planten worden genummerd en verzorgd. Etablissement R. DE JONGHE Geepaapdebepgecheeteenweg, III (dichtby 't Kerkhof) Molondries, II, Hoogevesten, 5 SUPER-PROGRAMMA voor heden Vrijdag 19 en Zaterdag 2o Oct. om 8 ure, Zondag 21 Oct. om 5 enSu. en MAANDAG 22 October, om 8 u. Kinderen Toegelaten Groot versterkt Symphonisch Arkest onder de kundige leiding van fll>. Ikavcl Wan &cr flDetrecb ©peuingstuk voor Orkest. Moderne Eclair-Journal. Met REGINE THOMAS, GEORGES MEL- CH10R ie held uit l'Atlautide) en de be roemde artist BERNARD GOETZKE Oostersche dramatische film (overtreft l'Atlantide) Gedeeltelyk in Natuurlijke Kleuren Deze formidable band heeft omtrent 4 miljoen frank gekost, en lokte gedu rende 15 weken bomvolle zalen te Parjs. Vanaf Maandag 29 October, om 5 en 8 ure zal er begonnen worden met een Prachtige Episodefilm in 3 weken waarvan iedero week 12 deelen mot Lucien d'Alsace en Signoret Toekomende Week LEON MATHOT en LOÜISE LAGRANGE SUCCES!! SUCCES

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3