Cinema Moderne VRAAGT OVERAL DE jh'OUWCI'ij J. DE BLIECK ZONEN Alom Geprezene Bieren der Specialiteit EXTRA TIGER ALE Goossens-Yan Uit Geeraardsbergen !FLA_TTST DE STRAAT DER VREDE P A BERICHT. MEERBEKE IDat is liefde Prinsen. Opvoeding Se laatste van jijn IRas nr». IRaiel IDan &ev fl&eirecb ROD LA ROCQUE JUAK CHOÜAK LEON MATHOT in Es 9 wij do mannen van Ninove zegt hij zijn libera len (Deze van Aalst en elders zijn het mis schien niet Wij zullen maar niet spreken van de Robyns en Cie die er alles van weten van het liberaal zijn N. d. R.) en gaat onze mayeur verder, gezien wij liberalen zijn minnen wij de vrijheid die ons brengen moet de liberale zege. Zoo, zoo, in naam dezer liberale vrijheid wierpen de liberale patroons van Eecloo 1500 werkers op do straat, een liberale Volksverte genwoordiger aaD het hoofd ervan wil door dwang en hongerkuur de textielarbeiders van £ecloo dwingen een blauw dwangcamisool te dragen, zij geven aldus een klaar beeld van wat de liberale vrijheid waard is. Zij die libe rale patroons geldschieters en eenige steunpi laren der liberale partij zijn voor de vrijheid en daarop steunende gaat onze mayeur dus een zetel veroveren op de fronters. Houdt u rast, of op do Socialisten. Donderklok wijdt aan dit intorvieuw een 3 1/2 kolommen lang artikel en stelt de vraag wat de mannen uit de Vooruit daarop te antwoorden hebben. Niet veel voor het oogen- blik beste confrater, wat in dit intervieuw de moeite een beetje waard is hebben wij geno teerd, op passende stond zal onze mayeur er zijn man op vinden, on vermits gansch zijn be schouwingen en progamma binnen het kader staan van de huidige katholiek-liberaal kristen demokratische regeeringspartijën zullen wij u dan uitnoodigen tot den disch neemt dan maar vooraf een goede apéritif het genees kundig korps, ook dokter Behn zal dat niet afkeuren daar het voor een smulpar tijken is waar vooral socialisten op te peuze len vallen. Pas maar op heeren liberalen voor al want uwe gulzigheid zou u duur kunnen kosten. Denderklok gebaart van pij kens omdat Bur gemeester Bshn de katholieken buiten zijn be schouwingen heeft gelaten. Wel toch, juist als of wolven elkander verslinden, Denderklok weet toch dat in de komende kiezingen de Burgerpartijën elkander zullen sparen, om on der de leuze van partijën van ORDE al hunne aanvallen te richten naar de Socialisten, die revolutionairs, die willen doorvoeren zes maanden dienst, demokratiseering van ons leger; negenjarige pachtwet, breede amnestie, betere pensioenen voor de oudjes, enz enz. Kom, kom, Denderklok gij weet goed als iemand in onze rapen zit, of het nu een libe rale mayeur is of iemand anders wij deze er uit kloppen op onze manier. Dat gij katholie ken iets apaart krijgen zult van de mayeur, kom daarop moeten wij eens lachen, een beet je zand in d'oogen ja, zoo wat op de manier dat gij heeren katholieken bezig zijt zand in d'oogen te strooien van de boerkens met de paohtwet b. v., de kristene werkmenschen met de legerkwestie, de ouderlingen met de pensioenkwestie, de flaminganten met de taalwet, en de amnestie, en zoo meer. Dat gij daar allemaal weeral mee 'takkoord zijt dat weten wij tot als de kiezingen voorbij zijn niet waar? Doch dat ook wien de kiezers, en de werkers vooral hebben geleerd dat zij hun vertrouwen niet kunnen schenken noch aan katholieken, noch aan de liberalen. Zij weten dat alleen redding voor hen komt van de soci alistische partij. Dat do liberalen hoop stellen in hunnen mayeur kunnen wij goed verdragen de libera len zijn gewoon geraakt zich tevreden te stel len met illusies; wij willen deze van de bur gemeester nog niet verstoren; wij geven hem rendez vous tot meer passende stond. Moest de brave vent nu reeas lijden aanontmoedi- ging de liberaaltjes konden er nog een crisis van krijgen en het besterven en 't ware jammer voor hen. De liberalen bij monde van de may eur lieten dus een triomfklokje luiden. Den derklok is er over verbaasd vooral daar zij het brevet hadden genomen om bij elke kiezing de dood van het Socialisme te verkonden, doch hun triomfklokje is steeds geborsten, ook dat van de mayeur zal barsten daarvoor zullen de werkers van stad en buiten zorgen, die aan het werk hebben gezien in de regee ring en in het parlemeut de katholiek liberale grootsprekers en belovers, en naar waarde weten te schatten het verraad der kristende- mokratische woordverbrekers die alleen uit schrik van het Socialismeoptreden alsdeknecli- ten der reactie, ouder de voeten tredende ge dane beloften en het grofste verraad plegen tegenover het gegeven woord. De kiesstrijd is dus geopend: bluf leugen en laster zullen gaan volgen, en toch zal het niet baten, de ro'odo vloed zal stijgen en knagen aan het ka pitalistische kraam tot het wankelend ineen stort, geen dam zal sterk genoeg zijn om dien vloed te stremmen. Katholieken en libiralcn zijn in elkanders armen geloopen in de regeering cm de hervor mingen voorgestaan door de Socialisten te we ren zij zijn geslaagd in hun pogen dank het verraad der knsten-demokraten. Dat zetten de kiezers hun betaald met de komende verkie zingen en wel mag hot hun bekomen. Dat zegt u heeren Een Roode Ninovicter uit de Vooruit. doet er mee 13° storting postbedienden van Ninove aau- gesloten bij het Nat. Syndikaat 35,— Omdat den uil op het banket in de lering 7 meters pens binnenspeelde en het uilenwijf zegt nu mag het er acht weken af r,— Personeel Coöpera tief en partijbediendeu 3* lijst 62, Voor de iiiigpslolefB va» Eefclco Gezongen door Marie Cutin rondgehaald door Jozef Branckaert l),5o. Pol Sertin 2, Gezongen door Frans Van Audenhove op de soupé bij Frans Guldemont rondgehaald door Uitendale 45,—. Erata Niet opgenomen zet van Marcel D'Hondt 7,5o. Voor de St. Niklaas der Kinderen onzer Gemeentescholen Gezongen door Stance Wedde en Petrus Evenepoel bij Petrus Lagrin 11 Gevonden ter herberg Prosper Gettemans door Jacobs Edmond zoon van Charel 20,— V. D. Tigen Jules 5,Frederik De Vleeschauwer 5,— Ri chard Franqon 5,— Nestor Robaert lo,— Remv Verhoeven 5,Van Den Abeele Louis 5,Zuivere opbrengst van het bal \an 11 No vember 1620,35. Algemeen Totaal fr. 2447,85. Het Ceciliafeest onze fanfare De Voorwacht is om zekere reden moeten uitgesteld worden tot Zaterdag *2 December a. a, 's Anderdaags uitstap bij onze leden. Aan al de beschermleden zal een inschrijvingsbulletin besteld zijn welke zij voor lóDecemher allerlaatst moeten ingevuld te rugbrengen in het lokaal of aan den bode af geven Het banket begint om 8 uren 's avonds (zeer stipt), Prijs voor deelname 2o fr, Voor het Muziek. Ontvangen van de kameraden beschermle den onzer fanfare verblijvende in Detroit Mi chigan de som van 378 BELGAS. Als bij drage voor drij maanden. Ziehier de namen onzer kameradenDe Mol René, Van Ressem Alfons, De Meyer Frans, De Meyer Maurice, De Coster Emiel, De Ville Hypolyt, De Ville Arthur, De Co- ninck Emiel, Van tien Berghe Alfons, Stichel- maD.s Alfred, Goossens Victor, Van der Strae- ten Ömer, Van der Haegen Petrus, Van den Berghe Albert. Van Roy Eduard. De Coster Louis, Taffljn Frans, Klurisse, Dehenau Karei Van Opdenbosch Leon, Roeland Frans, De Ville Joseph, Dumst Frans, Do Brabander Ri chard, Dobbeleer Frans, Neerinckx Leon, Uytendaele Victor, Van de Wiele Edmond, Van Londersele Theophiel. De Bolle Banoit, Nr 305, Van der Straeten Adolf, Van Rossam Oraer, Sertin Daniël, Callebaut Jan, De Cos- ter Frans, Van Rossom Polydoor. Langs dezen weg bedanken wij onze kame raden beschermleden in Detroit verblijvende, in naam van gansch de partij hunner geboorte stad en van de Fanfare in het bijzonder, zij stellen hierdoor een blijk van solidariteit daar, welke door al de partijgenooten als een voor beeld zonder weerga mogen beschouwd wor den. Al deze kameraden zonder onderscheid zijn naar den nieuwen wereld verhuisd om daar ver van hunne kennissen en familieleden een beter bestaan te gaan zoeken voor hun en hun huisge zin, hetgeen hun eigen vaderland hun weiger de, Het is daarin zoogezegde ballingschap dat zij hunne princiepen van solidariteit en broe derlijkheid weten hoog te houden en bij iedere gelegenheid hunne volle plicht als Socialist weten te vervullen. Beste strijdmakkers voor uit op den ingeslagen weg, vooruit dat niets of niemand een hinderpaal zij om uw doel te bereiken De volledige overwinning van het internationaal Socialisme. E. D. C. HET HUIS Steenweg naar Aalst, 19, te Ninove. Beveel zich aan voor het ieveron van Trouw en Verlovingsringen, Zakuurwerken Wekkers, Regulateurs van de bost gekende merken in alle modellen en prijzen. Brillen en Brilkassen, Armbanden, enz. enz.Men aanvaardt alle herstellingen. Verzorgd werk. Matige prijzen, Spoedige bediening Ceciliafeest Op Zaterdag den 15 Decemb: r viert ouze Fanfare haar jaarlijks Ceciliaferst Om 6uro s'avonds uitstap bij do leden herbergiers, naden uitstap feestmaa'. De gezellen welke woüschen deel te nemen aan het feestmaal worden verzocht zich te laten inschrijven in het lokaal ten laatsto tot, Dinsdag 11 Dec: m ber. Pry's per deelname 20.00 frank. Het Bestuur. Voor het Muziek Omdat Vierge naar achter niet mocht gaan 0,25. Omdat Mance dat niet af kost 0,25. Om dat Mance haren sjal gevallen was o,25. Om dat Vierge zegt haalt geel poeder 0,25. Om dat Vierge zong van haar mondeken 0,25. Omdat Malvina een 28 kreeg van Marin en haar makker liet loopen o,25. Omdat Maria Waren zijn knoppen af vreef o,25. Omdat Mance, Malvina en Jef bij Faat geweest zijn o,25. Ooidat Turen zonder zijn vrouw zich niet kan vermaken 0,25 OmdatjMalvinategen Frans zegt pas op want ge hebt t'huis ook een vrouw 0,25. Omdat Maria ne Scheir bad o,25 en haar man zegt kom wij gaan naar huis o,25. Omdat Génie zoo hartelijk moet lachen o,25. Omdat Taaf een valing heeft opgedaan o,25. Om Jat Jules altijd van den rentenier zingt o,25. Om dat Maria er behagen in vindt dat zoo schoon op te stellen o.25. Totaal 4,oo fr. Overal waar deze Pracht Band ^afgerold is goworden, lokte by bomvolle zalon. Toekomende Week Degroote artisten Richard Bartlemess - Marie Prévost Studie- en Aktiekring. Heden Zaterdag avond, om 7 1/2 uur, Al- gemeene Vergadering in het Volkshuis. BesprekingPropaganda blad «Vooruit» en algemeene Verkiezingen van 19:29. FAUST I? C emeenleraadsailtir.g van Woensdag De raad iB bij dringendheid samengeroe pen om do goedkeuring der werken aan de Electriciteit te geven en te bespoedigen. Vooraan waren er 2 punten van de O. O. waaronder do onderhoudspacht van Wil- lems Oscar voor 9oo fr. 'sjaars, die oen gunstig advies bekomt, en het verhuren van enkele Perseelen grond aan verschil lende personen, die ookaangenomen wordt. Daarna gaat men over tot de goedkeuring der aanbesteding voor het net van lage spanning der Electriciteit. In die aanbesteding zijn do leidingen der Buizemont, Wijken Statie en Hunneghem niet inbegrepen (dit laatste door hot feit dat er vroeger geen plaats gevonden was voor een Kabien) en die zullen gedaan wor den door de Compagnie zelf. De boven stad zal waarschijnlijk gereed zijn voor het openen der foer, dit volgens stellige beloften van de uitvoerende Com pagnie. Het Gemeentebestuur zal al doen wat in zijne macht is om de werkeu te doen be spoedigen, ten eindo zou gauw mogelijk gansch de stad te kunnen verlichten. Do algemeene goedkeuring wordt goge- von voor eeDe leening aan te gaan met het Gemeentekrediet van 75o.ooo fr. op 30 jaar met een jaar afkorting van 7,56 0/0. De heer Pieraert meent dat deze per hon derd te hoog is gezien do Nationale Bank op don oogenblik maar 5 0/0 vraagt dus nu minder dan over 2 jaar, en het tegenover- gesteldowaar is voor hot Gemeentekrediet. De roeping dezer moet ziin de Gemeentebe sturen te helpen waar ze kunnen. Hij richt hem tot de Burgemeester en zegt dat dit het werk is van Kamerleden en Senatoren om die zaak eens te besproken. (Zou den heer Pieraert niet beter doen, als gewezen schepen van Finantie, hem eens tot zijne politieke vrienden te riehton dio de moester zijn in Kamer en Senaat en ook in het Gemeentekrediot om die zaak eeno verandering te doen ondergaan. Red.) A. M. Op Vrifdag 31 Becfimbec Openbare Voordracht, over Bolchovis me en Sociaal Democratie door D. Bou- chory. geven, zullen U van de belangrijkheid der be spreking overtuigen. Uit deze cijfers blijkt dat wij, om onze verplichtingen tegenover u allen te blijven voldoen en onzen to kort te dekken, onze bijdrage gevoelig moeten verhocgen Wij staan voor feiten eu moeten er de noodige offers voor brengen. Bij deze vermeerdering die ons opgedron gen wordt door de hooger genoemde cijfers, achten wij het ons ten plicht enze leden er op te wijzen, dat de huidige bijdrage voor de le den die voor onderstand betalen te weinig is. Wij zijn overtuigd, dat onze leden zich dik wijls afvragen wat zij zullen doen in geval van ziekte, met eene vergoeding van 9 fr. per dag. Kameraden met de huidige levensduurte is die vergoeding te weinig, en wij zullen U nu of later onze gedaehten doen deelen, alsdat wij naar een minumum vergoeding van 15 fr. per dag moeten gaan, Om tot daar te komen zouden wij eene bij drage willen vragen van 0,50 fr. per week, dat onze leden die zaak eens overwegen, en wij zijn overtuigd dat gij zelve de vermeerde ring van bijdrage aan uw bestuur zult opdrin gen. Wij zullen er blijven over spreke» om U te overtuigen, omdat wij weten eens dat onze leden enze gevoelens zullen deeleD, wij hun een beste dienst zullen hebben bewezen. Kameraden Mutualisten op veer U, de ver meerdering der bijdrage on vergoeding. DURANT H. F AU ST Cinema Heden Zondag 2 en Maandag 3 December Een schoone fllm met Colleen Moore. Een groote film met, Edna Purviance, Jean Dax, Flora Le Breton, Pierre Batcheff, Ar- mand Bernard. Een buiten#?-, woon Programma Woensdag 5 en Donderdag 6 Dec. T O M - M I X Film van W, Murnau naar hot meesterwerk van Goetho. Vertolkers Emil Jannings, Gosta Erka, Camilla Hom, Yvette Guilbert. Prachtige Photographie 83 Echte Cinomatographische KulbI - - - - Een meesterwerk - - - - FAUST Woensdag 5 en Donderdag 6 December. Heklaamgcschenken. De inwoners van stad en omliggende ont vingen per post besttdd een reklaambrief Yan een groot magazijn. Op onze dagen weet iedereen dat goede keop soms dure koop is. Elkeen is over tuigd dat men inden handel steeds waar naar geld geeft. Elkeen weet, dat de nieuwe reklaam door den aankoop-'r zelf moet wor- den betaald. De reklaambrief geeft verder een opsomming van koopwaren, gepaard aan een EMMER, en dit alles voor oon aan- geduide prijs. We kunnen eventjes opmor- 1 ken dat elkeen overtuigd is, dat indien een emmer wordt toegegeven, de klienten, dien emmer wel dogeiyk betalen waarvau hier- onder bewijs. Men geeft gratis aan ieder kooper, dit cn dat, emmers, korven, enz. Ze dringen onder hun reklaambrief aan om een goed werk te steunen Neen, beste vrienden, het is niet met gra tis te geveü, dat de naamlooze kapitalisten maatschappijen, er toekomen ontzaggelijke kapitalen to vergaren, die hen toelaten in stellingen in te richten over een heelo land. Jaarlyksch moeten zo zorgen dat die kapi talen, hunne intresten opbrengen. Is hot misschien daarin, dat hunne goede werken liggeü Neen, onze arbeiders zullen die werken niet steunen, ton eindo het kapitaal van mijnheer, met zooveel te doen stijgen. Trots het gratis geven van die heeren kapi talisten, trots hunne reklaam en goede werken, trots allen bluf zullen onze werk. lieden inzien, dat ze in eigene instelling, veel beter zijn gediend. Ze zullen inzien dat deze daar niet verplicht zijn emmers te be talen Al hunne aankoopen zullen gedaan worden in hunne KOOPERATIEF die hare winsten te pande stelt voor ben zeiven. Do Kooperaticf, is de ziel de werkersmassa G. D. L. FRUST Een meesterwerk der clnemaUgraf h; Heden Zondag Groot Bal door de Lustige Vrienden ten vcordeele van het klaasfeest. Aan de leden van den Ziekeflbond Vrienden, Aangeslotenen. Zooals u verder in ons blad zult zien roepen wii U op, om in buitengewoue vergadering den toestand der Federatie te bespreken, en de noodige maatregelen te treffen om verder te marcheeren. Wii meenen niet te vergeefs een beroep te doen op U allen De cijfers die wij U zullen Füdoi'atia van Socialistssoho Ziekeabond«n Afdeeling Geeraadsbergen. Waarde Medeleden, Wij hebben het genoegen u hierbij uit te noodigen tot het bijwonen der Buitene Ver gadering die zal plaats hebben op Zondag 16 December om lo uur voormiddag, in het lo kaal Volkshuis DAGORDE Bespreking Bilan, 3 eerste Trimesters 1928. Vermeerdering der Bijdrage. Gezien de belangrijkheid der dagorde druk ken wij er ®p dat ieder lid verplieht is die Vergadering bij te wonen. Voor de Federatie BAUWENS Clement. Voor de Afdeeling Geeraardsbergen De Secretaris, De Voorzitter, DURANT H. DE MOYER Alexander. N. B. Gelief de bilan die toekomenden Zondag verschijnt te bewaren. Sn do Algemeene Centrale. Stilaan komt er leven cn bewoging by do Bouwwerkers. De onverschilligheid die al tijd do grooto struikelblok is geweest tot vorbeteriog van den toestand, is geweken en de bouwwerkers zijn vast besloten voor het komende seizoen do hauden uit de mou wen tosteken. De laatsto loorsbowegingen in de houwnijverheid hebben genoog be wezen wat er door vereeniging te bekomen is. Wy naderen stilaan het s'.ocht seizoen met zyoen nasloop van werkloosheid. De vooruitziende werklieden zullen nogeecs ondervinden dat de bijdrage betaald in hunne vereenigiug, nietnuttoloos isbostood goweest, en by het ontvangen hunner ver goeding zullen zij eens te meer aan hunne onveroenigde makkers bet nut der vereeni- giDg kunnen aantoonen. Het getal onvereenigde bouwwerkers wordt met den dag kleiner nog slechts en kelen staan buiten onze rangen. Wy moe ten er voor zorgen dat de laatste onveroe nigde tot onzen bond toetrede opdat wij het ons voorgestelde doel to gemakkelijker zou den bereiken. Op 1 Februari I92Ü moet eene nieuwe loonsverhoogitig er doorkomen. Zulks is op de laatste algemeono vergadering besloton. Het miuumumloon voor vakmannen, als metsers, cimenteurs, vlooders, enz., moet op minstens 5,25 fr. por uur komen en dit der dienders op 4,30 fr. it 4,5o fr. Dit komt er als de bouwwerkers willen or vooraleer do maand April uit is, komt er onvermijd.' lyk oog wat bij. Als de patroons er op voorhand van verwittigd zjjD, kunnen deze hunne maatregelen nemen opdat op het bepaalde oogenblik, geeue moeilijkhe den zouden or.ryzen. Bouwwerkers, er voor gezorgd dat geene ouvereemgden nog in uwe rangen te vindeu zijn en bovenstaande komt er met allo gemak Joor. De Houtbewerkers hebben eeno loonsovereenkomst die duurt tot i Februari 1929. In den loop der maand December zullen volgens deze overeen komst, besprekingen moeten plaats hebben om vast te stellen op welke basis en manier eene nieuwe overeenkomst zal kunnen ge sloten worden. Als wy de loonboweglngon dfr houtbo- wegingen over het gauscho land volden, bostatigen wy, dat er aan ons loon nogal wat, ontbreekt. In vergelijking met de Lan delijke over -enkomst van Januari 1924. zal het loon der meubelmakers on an dere hout bewerkers op dit oogeblik ongeveer één frank per uur te laag ziju. "Wy mooter, or voorzorgen dat dit achterstel zooveel mo gelijk ingehaald wordt. To Antwerp n, Brussel, Mechelen en nog andere plaats u, zijn do loonen volgens deze overeenkomst reeds bereiktWaarom zouden wij hier in Goeraardsbergon ook niet geraken waar anderen reeds z\ji> De Houtbewerkers zijn reeds samengeko men om hunnen toestand te bespreken en belangrijke voorstellen ziin iu overweging geDomen. Alles laat voorzien dat ditmaal de houtbewerkers zich niet zullen tevreden houden met eeno veiliooging van 0,2e fr, per uur voor een termijn van zes maanden! Wij duren ook hopen dat de patroons wel rekening zullen houden van den toe stand der nijverheid. Houtboworkers, volgt goed de beweging en woont uwe vergade ringen by. Sterk aangesloten kilggen er veel door. Wanneer steken de werklieden uU de zwartfabriak eons de hoofden by elkaar Niet wachten hé, tot als het te laat is. Het schijnt dat in de papierfabrieken, do stiel mannen bijna zooveel winnen als de koer mannen in destekjosfabrieken. FAUST Duivenrubriek. Zondag 2 December, houdt de maatschappij Gelijkheid voor Allen in het Volkshuis haar 5e groote tentoonstelling onze makkers Faut Remi en Minne Jules, zijn aau de beurt. FAUT REMI, sind9 lange jaren in onze oe- weging, behaalde gedurende 1928, 44 prijzer. in onze maatschappij, wat niet ten volle Jjjne kracht weergeeft, daar onze makker Faut, met veel on kans had af te rekenen. We wenschen hom voor toekomende jaar nog bater en zijn er overigens stellig van overtuigd. Het ras kan immers niet vliegen. Faut was steeds gevreesd voor de poelen. MINNE JULES kunnen weals nog jong in onze bewegirg aanduiden maar... moeten er seffens toevoegen dat onze vriend Minne J. voor het seizeen 1928, de ware kampioen was der jongen. Reeds jaren op de bres, voor de maatschappij was hij het gedurende 1928 ook met de duiven. Zijne jongen vooral, belooren veel,... oneindig veel voor de toekomst. Bezie enkel maar do uitslagen, en wees zeker U zult wel overtuigd wezen. We kunnen dus van nu reeds aankondigen dat zulke tentoonstellingen, met rassen als do- ze onzer makkers Faut en Minne succes moe ten oogsten. BELANGRJIK BERICHT Gezien het ontslag van onze makker Hernou is de plaats van gemelde ontslaggever to be geven. VereischtBekwaam te zijn tot het over nemen van het werk van onze vriend Hernou. Aanvragen schriftelijk te doen aan het Be stuur der maatschappij Gelijkheid voor Al len Volkshuis, markt, tot uiterst Zaterdag 22 December. Werkregeling naar latere overeon- komst. Het Bestuur. BURGERLIJKEN STAND HUWELIJK Alois Pletinckx, Moerbeke en Maria Eve- raert, Buizemontstr.; Knmiel Fredericq, Over- boulaereen Suzanna Absolon, Hunaeghemstr. GEBOORTEN. Odette Mertens, Eding3chestr GoG Geve Do Clercq, Grootestr. Julien Wymecfseh, Oudenbergstr. OVERLIJDENS Julien Darville, 5 m. Ouden Steenweg; Vital Do Beek, 49 j. man Maria De Pryck, Gasthuis- str. Molendrias, II, Hoogeventen, S BUITENREEKS PROGRGMMA voor heden Vrijdag 30 Nov., Zaterdag 1 Dec. om 8 ure, Zondag 2 Dec. om 5 en 8 u. Kinderen Toegelaten Groot Symphonisch Orkest onder de kundige leiding van -UtK- Openingstuk Orkest. Moderne Eclair-Journal. PHYLLIS HAVER, ENSILE DRAIN, JULIA FAYE, enz. Sn Roman uit het G schledkundig Tijdperk van Napoleon naar het werk van Sir Arlh.'Conan Doyle Maandag 3 Docemb am 5 on 8 u. Vervolg van den Prachtigen Episodefilm aan verminderde prys, met groot orkest TOEKOMENDE WEEK opnieuw een Prachtige Succesband net den Beroemden Artist WORDT VERWACHT De Groetsto Apachonfllm van hot Seisoen mot jacquets Catelai», Rulh Way har en Charles ".nol

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3