vraagt overal de Brouwerij J. DE BLIECK ZONEN mmmmmmv Cinema Moderne Alom Geprezene Bieren der SpecialiteitEXTRA TIGER ALE FAUST Goossens-Yan Uit Geeraardsbergen T)e "\?redesfraaf P A N A gfl E!? Uit Attembeek Sottegem. Uit Ninove UDa/t is liefde TOM-MIX BERICHT. Leve de Radio l)e Koning der Bergen De Kousenband vau Gertrude HET ©OS YAM AU.AH Onkerzcle. fl>. Ikarel Danger meirecb LEON MATHOT in /IIMös Ibelpett JDAM CHOUAK VROUWENZIEL In onze laatst gehouden vergadering werd er besloten den propagandaclub op stevigon voet te hervormen en de aansluiting aan de Arrondissement! federatie aan te vragen. Wij doen dus een warmen oproep tot alle werklieden om met volle kracht mede te hel pen tot de volledige overwinning van het Socialisme Lang genoeg hebben de stedelingen alleen den strijd gestreden. Het is ons buiten lieden een plicht aan deze propaganda met vollen ijver te helpen. Vele handen kunnen veel werk leveren en te gemakkelijker zal den toekomenden strijd Eene omhaling tot inzet onzer propaganda- kas heeft opgebracht 99,40. Een lied gezon gen door Jules Batselier en rondgehaald door Van Holder Eugeen I5.00. Hij durfde niet! Ja, hij durfde niet. Wie Wel den propapan- dist derChristene werklieden. Hij stondt bui ten aan het open venster toen onzen vriend Nichels sprak en hij die zoo al de... muil... heeft, achter den rug, kon nu gerust het woord voeren, want bij ons is altijd woord vrij. Wat zullen zijne volgelingen wel zeggen Dat hij een Lappekak is 1 Maar 't is te hopen, dat die menschen die bij hem verdwaald zijn, nu zullen inzien, dat zij op hunne ware plaats niet zijn. Christen syndikaten 1 't is koren op den mo len der Kapitalisten, z'helpen de macht der werklieden verbrokkelen 't is daarom dat zij gesticht zijn. Onzen vriend Nichels heeft er nogtans ge noeg op gewezen, en ge drufdet niet tegen spreken Welnu beleg gij nu eens eene meeting, MET WOORD VRIJ en wij zijn er. Verstaan De Snuiver. Fronters leugens. Het fronters gemeenteraadslid onzer ge meente, weet niet, hoe de Socialisten die ove rigens grooten vooruitgang maken in onze ge meente, in minachting te brengen. Het is hij, die aan den Voorzitter der Onpar tijdige Muziekmaatschappij Vrije Kunst kring ging vertellen dat de socialist tegen de toelage der muzieken heeft gestemd. Ziehier overigens den brief, die aan hooger genoemde muziekmaatschappij is gezonden waaruit blijkt, dat dien man niet benauwd is een leugen te vertellen, Hij is overigens een christelijk man, die zou moeten weten dat leu gen zonde is. Ziehier den brief Sottegem, 28-11-2S. Heer VoorzitterBestuureu Werkendeleden der Muziekmaatschappij Vrije Kunstkring Ik verneem met spijt dat Ued. slecht in gelicht zijt geweest, nopens mijne stemming in de gemeenteraad aangaande de toelage van too fr. per concert te geven door de be staande muzieken in onze gemeente. Men heeft met opzet Ued. leugens opge- discht wanneer men Ued. heeft gezegd, dat ik tegen die toelage heb gestemd. De waarheid is, dat die toelage metalge- meene stemmen is aangenomen geworden en om Ued. te overtuigen, vraag ik Ued. te willen aanwezig zijn op de eerstkomende ge meenteraadszitting. Ik zal dan doen klaar maken dat ik Ued. de waarheid schrijf en dat dezen die Ued. zulks verteld heeft een gemeenen leugenaar is, iets wat wij van de fronters reeds lang weten. Wees zoo vriendelijk aan uwe leden lezing van dezen brief te geven, opdat zij ook de waarheid zouden kennen. Met de meeste achting, LEFEVRE LEpN. Gemeenteraadslid. Cinema Heden Zaterdag 8 en Zondag 9 December Buitengewoon Programma. Sontimanteele komedie mot Colleen Moore. IP ri XT sen. Opvoeding Eon bjjzonder schoone film met Edna Par- vianne, Jean Dax, Flora Le Breton, Pierre B&lchoff, Armand Bernard. Woensdag lo en Donderdag i3 Dec. Een prachtige Film naar het meesterwerk vau Goothe. Vertolkers Emil Jannings, Gosta Erka, Camilla Horn, Yvette Guilbort. Vooraf Den burgemeester op ronde Burgemeester. Ah-ah, wie dat wij daar hebben, Susken Susken. Dag mijnheer den Burgemeester. Burgemeester. En hoe gaat het nog met u en met uw vrouw Susken. Met mij gelijk gij ziet mijnheer en met mijn vrouw ook goed. Burgemeester. En hoe zit het met 't pen sioen. Hebt gij uw boekje al ontvangen. Susken. Tot hiertoe nog niets van ge waar geworden mijnheer, en nu met den slech ten tijd en winter zijn, zou ik het nochtans goed kunnen bezigen. Burgemeester. Waarom mij daar niet al lang eens van gesproken Susken. dan hadt gij het al lang gekregen, maar gij moet er toch niet veel mee geneeren, ik zal daar eens voor zorgen. Susken. Ja, mijnheer den burgemeester, maar Lowieken daar uit mijn geburen zegt dat gij hem ook zoo ne keer liggen gehadt hebt. Burgemeester, En hoe dat, Susken Susken. Wel hij zegt da|pij voor zijn pen- sioenbeeke ook ging zorgenPtWas eon maand zeven of acht voor ae gemeentekiezing en pot- verdeke, 't wilde juist lukken dat zijn boekje den dag voor de kiezing arriveerde, juist in tijds om gij het hem te kunnen brengen, en ter- zelvertijd in wederdienst te vragen, dat hij voor u zou stemmen. Burgemeester. Dat is een vertelsel Susken Susken. Hij zegt zooveel te meer dat hij over een week of vijf naar de Vooruit geweest is bij Prosper De Bruyne, om de wille van zijn vermeerdering van pensioen, welke hij nog niet getrokken hadt en nu heeft hij het al, en dat is juist, want ik was van de week bij hem in huis als de champetter zijn boekje gebracht heeft. Burgemeester. Ja, Susken. Maar Prosper De Bruyne doet dat toch ook om stemmen te winnen en ik kan dat zoo goed als hij. Weet gij wat Susken. Ik zal dat eens arrangeeren voor uw pensioen, en gij zult zien het zal wel komen, maar peinst dan ook ne keer op mij nietwaar want met de kamerkiezing sta ik nu mijnen eersten op de lijst van de liberalen. Susken. Ja, mijnheer den burgemeester dat is alle maal goed en wel, maar zoolang kan ik toch niet wachten, daarom zal ik dea eersten Dijnsdag van de naaste maand ook ne keer naar de Vooruit gaan, tot bij De Bruyne, daarbij'tisonnoodigudaar voorte derangeeren ik stem toch voor de socialisten, want deze la ten het niet bij beloften, zijstellen nu voor een pensioen van lo frank daags voor alle arme ouderlingen. Burgemeester. Tiens 1 Susken. hebt gij dan zulke slechte oog in mij Susken. Dat precies niet mijnheer, maar lo frank daags is toch heelemaal wat anders dan 4 frank. Daarbij mijnheer den burgemee ster als ik u mijn gedacht moet zeggen gelijk het is, hewel, als alle ouderlingen zullen doen gelijk Lowieken, van naar de Vooruit ne keer te gaan bij Prosper De Bruyne, dan zal er met al die pensioenboekjes die achteruit blijven wat minder kiesparade kunnen gemaakt wor den. 't Pensioen voor de ouderlingen is er toch gekomen door de socialisten en daarvoor ook zullen alle oude menschen rood stemmen. Mijnheer den burgemeester, ik zal wel mij zelve trachten te redden, tracht dan ook met uwe kiezing uw plan te trekken zonder mij. En nu salut mijnheer, tot den naasten keer. AFGELUISTERD. Vergaderingen. Woensdag avond 12 December om 7 uur zeer stipt, Bestuurvergadering van den Ziekenbond Hulp on Troost in Nood ten lokale, Geeraardsbergschestr. Dagorde: Verslag over het Gongres van verleden Zondag der Federatie van Zieken- bouden Mededeeliugon. Allo bestuurleden worden verwacht. Donderdag avond, 13 December om 7 uur zeer stipt, Vergadering van het be stuur van de Algemeene Centrale der Fa briekwerkers ten lokale. Dagorde Kennis neming van de ver schillende tarieven welke betaald worden in de Allumetten fabrieken. Dat ieder bestuurlid het zich tot plicht rekend op deze vergadering tegenwoordig te zyn. Du i venten toonstelling. Op Maandag 10 December, heropenen wij de reeks onzer tentoonstellingen van ras en kweekduiven in het lokaal De Red ding Goeraardsbergschestraat. Zeer vele der beste duivenliefhebbers der stad en om liggende lieten zich reeds inschrijven, om hunne koloniën tentoon testellen. Het zijn de vrieDden Remy Beeckman en Victor Van Londersele welke de reeKs openen ieder met een schoon getal prachtige duiven. Dat al degenen welks iets schoons en goeds willen zien zich in 't vervolg des Zon dags voormiddags naar de Redding bege ven, vanaf 9 uur. Openbare Voordracht. Dijnsdag 18 dezer, om 7 uur's avonds, komt makker De Rijcke Marinus, opsteller aan het blad Vooruiteen voordracht 1 houden over de Socialistische pers en hoe het, blad Vooruit gemaakt wordt, dit al- I les verduidelijkt meteen reeks photoscope lichtbeelden waaruit wij zullen leeren hoe ons blad wordt gemaakt. Alle partygenoo- ten en vooral de lezers van Vooruit zul len dpze gelegenheid willen te baat nemen om eens nader kennis te maken met ons blad on de rol onzer pers. Tooneelvnrtooning. j Op Dijnsdag 25 December (Kerstdag), komt onze hersticht* teoneelkringde eerste maal op de planken, met Moederhart drama in 4 bedrijven gq Roodkapje blijspel in 1 bedrijf. Voor plaatsbespreking raadplege men het blad van toekomende week. Voor de geiouckouteerden van Eecloo. Personeel Union Allumettière Usines Merckx liist Cl. Van Rossen 48,20. Gezon gen door Richard Franchette rondgehaald door René Bayens bij Ed. Tielemans 64,— Gezongen bij Jozef Sertin door René Picard rondgehaald deTurck Art. G,5o. By dezelf den door Ulin Rich, rondgehaald door De Ville Frans 6.o5. Bij denzelfden door Maur. Taffin rondgehaald door het gezellig samen zijn der familie Gochet 5.70. 7= lyst bedien den der partij en coöperatie 47, Voop de St. Niklaas der Kinderen onzer Gemeentescholen G. M. 2o,— Georges Van Houte 5,— Mar- celin Soetens 5,Onderwyzendpersoneel Mej. Staels 20,— Mej. De Mil 2®,— Mej. Sonck 2o,— M. Combel 2o,— Mevr. Combel 20,— Mevr. Schoorens-De Boom 2o,—Mevr. Van Den Bossohe-Van Der Kelen 2o,— Mej. Jeanne Van Lierde 2o,Mej. Van Vlaande ren Georgette 2o,— Mej. Elisa De Coomen 2o,M. Em. Bourgignon 2o,— Gezongen bij Al. Bastien door Jozef Coppens rondge haald door De Prijok Oamiel 2o,— Algemeen totaal fr. 2717,86. Aan alle milde schenkers hartelijk dank. HET HUIS Steenweg naar Aalst, 19, te Ninove. Beveel zich aan voor hetleveren van Trouw en Verlovingsringen, Zakuurwerken Wekkers, Regulateurs van de best gekende merken in'alle modellen en prijzen. Brillen en Brilkassen, ArmbandeD. enz. enz. Men aanvaardt alle herstellingen. V'. Verzorgd!werk. Matige prijzen. Spoedige^bediening Cinema Heden Zondag 9 en Maandag io December eon buitengewoone kim, een overgroot succes Een prachtige film met Harry Liedtke Woensdag 12 en Donderdag lj Dec. twee greote filmen met Marie Prevest Een bijzonder produktie van de First National Film met Richard Barthle mess en Ruth Patsy Miller. Een ge schiedenis dewelke de toeschouwers ontroert. Toekomende week Vrouwengrillen Sv NI. Verbroedering Zondagen 16, 28 en 3o December, Groote prijskamp voor het BIEDEN, ingericht door S. M. Verbroedering 2oo fr. prijzen gewaar borgd, verdeeld als volgt 8o, Co, 35, 25 fr. Zondag 6 Januari Prijskamp voor PICKET TEN, Po fr. gewaarborgd verdeeld als volgt, 4o, 30 en 2o fr. Zondag 13 Januari WIPPEN moet 60 fr. ge waarborgd. Voor iederen prijskamp aanplakbrieven. Het Bestuur. Roede Balspelers Heden Zondag 9 December 1q28 Algemeene Vergadering in het Volkshuis om lo ure 's mor- gens. j Dagorde 1) Gedelijk verslag. 2) Banket. Het Bestuur. Algemeene Centrale Ten gevolge der besluiten, genomen op de algemeene vergadering der Houtbewerkers, is aan den Heer Voorzitter van den Ambtelij ken Scheids- en Verzoeningsraad te Geeraards gen een schrijven gericht, vragende eene samenkomst te beleggen met de Patroons Houtbewerkers en de werklieden syndikaten ten einde den toestand in de houtnijverheid te bespreken en maatregelen te Ireffen tot het verhoogen der loonen van de houtbewerkers. De tusschenkomst zal heel waarschijnlijk reeds begin der toekomende week plaats heb ben. Zoo gauw deze plaats heeft gehad, zullen on ze leden opnieuw opgeroepen worden om de mogelijke voorstellen te bespreken. Wij durven verhopen dat onze leden nog tal rijker op post zullen zijn dan verleden week, om zoodoende aan de Patroons te toeuen dat de zaak ernstig aangevat is en dat minstens een deel van de achterstallige loonsverbeterin gen er door moeten. Als de houtbewerkers ditmaal nog eens meewillen zal de uitslag bevredigend zijn. Wij zijn overtuigd dat onze leden hunne plich ten zullen begrijpen en dat niet alleen het loon der bekwame gasten, maar ook h^t loon der halve gasten en leerjongens veel zal verbotord worden. De vergadering heeft besloten geene overeenkomsten van t> maanden af te sluiten indien geene voldoende loonsverhooging wordt toegestaan. In dien zien zal dan ook door het bestuur der Vereeniging gehandeld worden. Aan de kameraden Sigarenmakers Teneinde onze gelockouteerde werkbroe- ders van Eekloo, den grootst mogelijken steun toe te kennen ten einde het onze bij te bren gen om de overwinning te helpen, t'huis halen zal den Bode van ons syndikaat vanaf toeko mende week, U ten huize souchen aanbieden. Gezellinnen en gezellen, steunt mild, die moedige strijders van Eekloo, die sinds zeven maanden onmeedoogend strijd voeren tegen het blauwe patronaat. SteuntSteunt hen tot het einde want ge denkt steeds heden Zij, morgen Wij». Namens het Bestuur, De Vlaminck Frans. Niet te vergeten datums Vrijdag 21 December om 7 uren 's avonds. Openbare Voordracht door Desiré Bouchery met als onderwerp BelcJievistne of Sociaal Demokratie Alle propagandisten en bestuurleden aanbe volen. 1 Zondag 23 December om 5 1/2 ure prachtige j Tooneelvertooning, door onze stedelijke too- neelliefhebbcrs, opvoering van i Prima Donna het wel gekend blijspel in 3 bedrijven. Kaarten zijn te bekomen van af Maandag lo December, alle dagen in het Volkshuis (Bureel 5). Neemt uwe kaarten op voorhand. A. Monnier. Voor hot klaasffoost dor Sohool kinderen Lijst van verleden week. Overdracht 214o,9o fr. Bedienden Kooperatief en Alg. Centrale loe storting 16,—Van eene meid 5,Gezongen door Felix Maes bij Gust Minne 1 l,6o Vastiels Prudens 5,V. d. Driessche Arthur lo, Dienst in Cinema op 18/11 75,— Onderwijze ressen der gemeenteschool Gaffelstraat loo,— Onbekend 50,Zuivere opbrengt van het bal op 18/11 06o,6o. Van het kraam op het Bal der Lustige Pijpenrookers 53,45. Gezongen bij 't kapiteintje door de fabriek Berlee en rondge haald door de Fabriek Herregodts 5,60. On bekend 5o,Gezongen door Mon den Den tist om het zoo lekker is, bij Guill. V. d Strickt 16,— Gezongen door Th. De Pril bij V. Hen- drickx 13,25. Gezongen door Punnewaert Hen ri bij V. Hendrickx 13,Gezongen door Jan Biezemans bij Emiel De Boe en rondgehaald Tore 2X7 fr. 14.— Gezongen door Biebaut bij De Clercq rondgehaald door Albert Pion 15,— 3554,30 fr. Overdracht 3554,30 fr. Onbekend 300,Bauwens Jules 5,Be dienden Kooperatief Alg. Centralell" storting 1®,Monnier Albert 15,Vastiels Prudens 5,— De Roeok Eduard 1,— Omhaling op het Bal der« Lustige Vrienden 67,—Gezongen door Rich. Reygaertbij Arthur Michel 13,5o. Gezongen door Jan Neirinckx en zijn vrouw in de Volkswil rondgehaald door Emiel Her nou 9,45. Gezongen bij Neirinckx Henri door Petrus Beekman rondgehaald door Emiel Her- nou ".«o. Gezongen door Fr. V. d. Heynden, het lied der Volksjongens 8,5o. Gezongen door Jan Neirinckx en vrouw 8.5o nogmaals gezon gen door dezelfde 8,5o. Gezongen door Mus Gustaaf 5,50. Gezongen bij Jan Biezemans door Nastasie Bloos rondgehaald door Guill. De Boe 9,5o. Bruylandt Georges (drukker) 17,5o. Bauwens Clement 5.00. Theresia 1 doos Pate lujupe. Totaal 4057,06 fr. Opgelet De maatschappij De Lustige Pijprookers richt op Zondag '6 December a. s. hun groote jaarlijksche Prijskamp in voor het pijprooken. De prijskamp zal plaats hebben bij Alfona Uylebroeck Waranda. Bericht aan alle liefhebbers van ware leute. Voor de kleintjes onzer uitge stotene mekkers vsn Eekloo. Gezongen door Bremilst Albert bij Théef. De Vos 26,—Gezongen door Jan en rondge haald door Frits bij A. Michel 7,80. Gezongen door Frits en rondgehaald door Jan bij Michel 12,Gezongen door G. De Lessines hij Art hur Michel 18,Vastiels Prudens 5,Bau wens Clement 5,— Gezongen door Jan Mille en rondgehaald door Victor De Vlaminck bij Gustaaf Minne 2o,— Gezongen door Gust. Eggermont uit Gent bij De Vos Theofiel 42,— Gezongen bij Frans Molderez door Geerts Ferdin. 5,55. Gezongen door Jan Biezemans 7,5o. Gezongen door den schipper 5,: 5. Ge zongen door Isidoor Rogiers bij V. d. Boeken 10,Studie en Actiekring 32,00. Gezongen door Julia Motte bij Henri Neirinckx 14,00. Gezongen door Gust Herregodts en rondge haald door Mus Emiel 3,Gezongen door Julia Motte rondgehaald door Beeckman Totaal 219,— Lijst Durant Weverij De Smedt 77,— V. d. Maelea Fir- min 5,— De Vogelaer Emiel 5,00. Onbekend 5,oo. Fabriek La Suédoise 153,— Fabriek De Lannoiï 560,— V. d. Driessche Arthur lo,— Gezongen door Arth. De Schuyteneer bij Eugénie Baron 3,6®. Onbekend 1, Gezongen door Arthur De Schuyteneer bij Fr. Ketsman Gezongen dooi l,5o Jan Biezemans en rondgehaald door Doore M5- Totaal 21,25 fr. Voor de uitgestotenen vsn Eekloo Lijst van verleden Week. Gezongen door Georges De Lessines op het soupé bij Arthur Michel rondgehaald door O. Michel 30,—Vastiels Prudens 5,— Studie en Actiekring 9' storting 26,— Gezongen bij G. V. i. Herrewege door Borremans rondgehaald door loonen 8 en 5 fr. 13,— Gezongen door Neuse bij de Prosser 6,4o. Gezongen bij den zelfden door Nonkel 4,lo. Gezongen bij Schollmeyer door Frans V. Muylem en rond gehaald door Moreels Victor 7,lo V. d. Brug gen Cam lo,Omhalingen gedaan op het Bal der Lustige Pijprookers 48,00. Gezongen door Jan Biezemans bij Pol De Vos en rondgehaald door Torre 7,Rondgehaald op de vergade ring Vrouwenbond 34,— Totaal 190,60 fr. Lijst Durant V. d. Maelen Firmin 5,— Weverij De Smet 77'— Vercleyen Alfons 5,— Onbekend 5,— Fabriek De Lannoit 545,— Fabriek La Suédoi- se lo7, Verloren voorwerpen Een handschoen en een chale, terug te be komen in den cafe (Volkshuis. BURGERLIJKEN STAND HUWELIJK Jozef Quidouce, Brandstr, en Klare De Lig- nie, Grootestr. GEBOORTEN. Jaak Delbauve, Verhaegenlaan August Mangelinckx, Buizemontstr.JulienDa Flamez KI. Karmelietenstr. Richard V. D. Borre, Buizemontstr. Ferdinand De Block, Pachter- str., Eleonora Broodcoorens, Hemdenstr. OVERLIJDENS Emerence Rappé, 83 j. ong. Hospitaal. Onze pastoor gaat voort met in de Yaan* drig te schrijven tegen Leander. Zijn geschrijf wordt hoe langer, hoe kinder achtiger. Mijnheer de pastoor zegt noch min noch meer, dat Leander ook een millioenair is, zooals on ze gezellen Anseele, Vandervelde twz Hot eeuwig stokpaardje onzer tegenstrevers, en te belachelijk om er nog op terug te komenê 't Is zonderling van U mijnheer, teikens een socialist er in gelukt met naarstig werken een menschelijk leven te kunnen veroveren, dat U zulks als misdaad aanziet, terwijl uwe leiders meest al Graven, BaronneE, Hertogen enz., zijnen dat dezen bij U in achting stijgen, naarmate de grootheid hunner fortuinen. Ik vind zulks aardig van U mijnheer, temeer daar gij beweert een armen drommel te zijn en dat gij U altijd aan de zijde schaart der rijken, en hare verderfelijke princiepen verdedigt, met al de middelen waarover gij bischikt Wij hebben dus wel het recht te zeggen dat gij uwe klasse verraadt evenals Judas die zijn godde- lijken meester verradde voor eenige zilverlin gen, aan de rijken van zijnen tijd. Misschien zult gij mij antwoorden dat gij dit doet uit godsdienstige gevoelens maar dat zult gij aan geen enkel mensch met een weinig begrip doen geloven, daar gij in Gemeente, Provintie en in de beide Kamers, als tweeling broeders vereenigd zijt met de groote bazen der vrijdenkers. De waarheid is dat gij een groote liefde voelt voor het kapitalistisch stelsel, met al de weeën er aan verbonden, armoede, slavernij, moord en vernieling, al naar gelang het dienen kan tot zegevieren hunner nagestreefde doelein den. Gij en de mannen van uw sooit worden nog door het kapitalisme bemind omdat ze weten dat gij in Godesnaam nog vele dompe laars van den goeden weg weet af te leiden en aldus de macht blijft verzekeren aan de min derheid, tegenover de alles voortbrengende klasse Het Proletariaat. Aldus geeft gij de gelegenheid aan het kapi talisme voort de menschheid te teisteren met al zijne wreedheden. Ik herinnor me nog mijne jongelingsjaren, toen uwe vrienden de rijken, alléén de mees ters waren. De armoede was alsdan zoo ver schrikkelijk dat de werkersbevolking niet in staat was hare lompen te zuiveren, want de huizen van boer en werkman ware* zoodanig gevuld met ongedierte, dat zelfs de straten niet meer veilig waren. I Dat is een parel die eeuwig zal glinsteren aan de kroon uwer vrienden. 't Is van dan af, dat ik het mij alt plicht heb f;erekend, de oogen te openen van al de onge- ukkigen die U op politiek gebied nog blinde 1 lings volgen, opdat het volk in de toekomst verschoont zou blijven van die prachtigo beest jes, van den goeden ouden tijd, door U en Uwe soortgenoten, gezegend. L. V. D. HOVE. Pij onzen Propagandaclub Heden Zondag om 4 ure namiddag, alge raeene vergadering, vooral mannen van den Propagandaclub, in hetVolkshuis Dagorde Bespreking der propaganda. Herkiezing van het Bestuur. Gezien de belangrijkheid der dagorde, reke nen wij stellig op eenieders aanwezigheid. Molendriao, II, Hoogeveslen, 5 BUITENREEKS PROGRAMMA voor heden Vrijdag 7, Zaterdag 8 December om 8 ure, Zondag 2 Doe. om 5 en 8 u. Kinderen Niet Toegelaten Groot Symphonisch Orkest onder de kundige leiding van Opemingstuk Ork.it. Moderne Eclair-Journal. AMOREE LAFAYETTE. ARMAND BERNARD, suzr piersohmi Groote Zedenschetsende en Morale Super film van het huis Gilbert De groote succes-operafilm met &RLET- fr ENNY, FERNAND FABRE enz. Deze prachtband wordt opgevoerd met het operamuziek Miss Helyetl v.n E. Audran Maandag 10 Decemb.om 5 .n 8 u. Vervolg en «lot van den Episodefilm aan verminderde prye, mei groet orkest TOEKOMENDE WEEK WORDT VERWACHT De Qro.tste ApachenHIm van het Seiso.n met Jaequaa Calalain, Rulh Way hap en Ohaplaa Vanal

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3