Syndikale Rubriek. AALST Uit Denderleeuw Uit Lede Uit Ninove VROUWENGRILLEN Kantonaal - Congres Kiesm eetingen. Federalen Inschrijvingslijst Overdracht7552 fr. Algemeene Raad derB W.P Voor de Geteisterdeü der Overstrooming Victor De Geyter Nieuwe Schooi Soc. Jonge Wacht Wijkclub .losse Nichels Wijkclub Jean Jaurès Wijkclub Jan Volders Wijkclub Jean Jaurès HAM© ÏI HAM© Solfègeles Haeltert Kerkxken Sottegem. Iddergem Welle Miskende Held CHRIST'L TOM-MIX Girkus Ar. Aan alle groepen der Cantons Aalst, en Sottegem-Herzeie, Op Zondag 3o December e. k., om 9 uur voormiddag, grijpt er een Kantonaal Congres plaats in het lokaal Hand in Hand 1, te Aalst, waartoe gij allen wordt uitgenoodigd. DAGORDE 1). Kandidatenlijst Provincie-verkie zingen 2), De Propagandamiddelen 3). De Financiën. Elke groep diendt twee afgevaardig den te sturen. Niemand mag afwezig zijn. LEDE Heden Zondag, om 9 ure in 't Wijnhuis. Sprekers Prosper De Bruyn, Volksverte genwoordiger 6Q Cesar Haelterman, Vakbond- secretaris. ERONDEGEM Heden Zondag, om 11 ure, bij Leopold De Smedt Parrez, Halfbunder. Spreker Cesar Haelterman, MEIRE Heden Zondag, om 5 uren, bij Odilon Van den Steen (Coiffeurken). Sprekers Haelterman Cesar en Vyverman Alb. GIJSEGEM Dinsdag 25 December (Kerstdag), om 5 ure, bij de W* Van Bussel. Spreker Cesar Haelterman. Verkiezingen van 1929. Voor do 5o 000 franken. NINOVE. —6 groepen 129o leden buitengewone bijdrage fr. Coöperatie fr. Wie doet er mede, tot en met 16* December 1928 fr. AALST. Wie doet er mede verschenen in 't blad tot en met 16° December fr. 729,75 Wijkclub Josse Nichels» sub- tiede fr. GEERAARDSBERGEN.— Van de Soc. Vrouwenbond fr. i29o,— 325 - 450." 117, 200, Te samen fr. 10673,75 VOLKSHUIS, BRUSSEL Wij houden eraan U te doen opmerken dat de Nationale Spoorwegmaatschappij de vol gende prijsverminderingen verleent aan de leden der maatschappijen die in groep reizen a) 35 0/0 voor ten minste 12 reistoiletten. b) 40 0/0 15o c) 50 0/0 4OO Deze verminderingen zijn van toepassing voor ALLE afstanden en dit tot met 3o April 1929. te werken, uwen toevlucht neemt tot de grof ste persoonlijke aanvallen tegen me zelf en te gen mijne kinderen. Gij hebt u niet geschaamd, in uw blad van vijf en twintigsten November de volgende uitlating van een uwer kennissen over te ne men Bij de ontruiming der stad in Septem ber 1914 vertrok M. Moyersoen naar Enge land en hij keerde in 1915 terug, met gansch zijn gezin, 't is te zeggen, ook met zijne zonen die dan heel goed dienst konden nemen in het leger, om het vaderland te helpen bevrijden, maar ook vaderlandsliefde leverde gevaar op en ze wierd vergeten Mijnheer Nichels, gij weet dat die beschul diging valsch is gij legt ze in den mond van een andere omdat gij meent aldus de volle verantwoordelijkheid van deze aantijging te kunnen ontduiken. Iedereen weet dat mijne zonen in 1915 te jong waren om 't leger te vervoegen. Iedereen weet dat toen zij den geschikten ouderdom hadden bereikt, zij op doodsgevaar, de grens hebben willen overschrijden. Dat zij op de noodzakelijkste wijze door hunne eigene gidsen werden verraden, dat zij gedurende acht maanden in 't gevang te Antwerpen wer den opgesloten en slechts, als hunne gezond heid doodelijk geknakt was, losgelaten wier den. U we verregaande waarheidsliefde vergat dat te zeggen. Doch waartegen, mijn vaderhart vooral in opstand komt, waartegen alle weldenkende menschen met verontwaardiging vooral zul len opkomen is dat gij in uw modder om een doorle wierpt. Meer mijne zonen, de tweede, wiens ge* zondheid rooit hersteld werd is dood dat weet gij. Mijnheer Nichels, doch in uw hart waaruit gij alle waarheidliefde hebt gebannen vindt eerbied voor de dooden ook geen plaats Maar wil ik u niet schrijven, Mijnheer Ni chels, doch ik verzoek u dezen brief in het eerst verschijnend nummer van RECHT EN VRIJHEID in 't geheel, zonder afkorting en tot het einde toe over te nemen en dat op de eerste bladzijde op de plaats waar uw artikel Het opkomende Fascisme verscheen. In geval gij aan dezen rechtmatigen eisch niet voldoet behoud ik mij alle recht voor, de zaak aan het gerecht over te maken. Met mijne beleefde groeten, (get.) R. MOYERSOEN. Antwoord s M. Moyersoen heeft me dun- kens ongelijk dooden te mengen, in zijn schrij ven 't was in alle geval mijn bedoeling niet. Ik houd meer van levenden dan van dooden, en hierom heb ik eens de Kiezerslijst geraad pleegd, en daarin staat vermeld Moyersoen Josei, batikbestuurder, Brusselschestraat, 59, geboren te Aalst den 26 Mei 1897, dus in 1915, was uw zoon 18 jaar oud toen hij zich in Engeland bevondt. Dat is duidelijk, meen ik Een opgeeischten. Heden Zondag, doet onze fanfare een WANDELCONCERT in de Stad. Dinsdag (Kerstdag) onze Harmonie. De Muziekanten en de Busdragers ver gaderen om 9 1/2 ure in Hand in Hand. Iedereen weze op post. ZIEKBNBOND Heden Zondag is de Apotheek Huis dsr Mutualisften, Molendriea. en Dinsdag 25 December (Kerstdag), Volksverheffing» KorteZoutstraat voor onze leden open. MET BESTUUR laat aan de leden weten, dat op de Algemeene Verplilchtende Vergadering van Woensdag 12 December 1.1., het voorstel met algemeene stemmen is aangenomen, om met 0,30 fr. per week en per lid de bijdrage te verhoogen voor geheel de Federatie, vanaf 7 Januari 1929. Deze moeten dienen om ons in regel te stel len met het reglement, om de toelagen van de Staat te kunnen genieten. De vergoedingen zullen alsdan zijn Kraambed en Moederschapschapfonds in plaats van 208 fr. 283 fr. Overlijdens in plaats van I25 fr. 200 fr. Weezenfonds in plaats van l,oo fr. per dag 1,25 fr. per dag. Een gevoelige verbetering die onze leden voor de geringe verhooging met genoegen zul len vernemen. Het Bestunr. Eindelijk is het er van gekomen. Het treintje Aa'st- Burst om 7 u. o5 's morgens zal nu tot Sot- tegem ryden en zal terzelfdortyd aanslui ting geven te Sottegem om 7 u. 45 naar Charleroi. Eindelijk zijn de klachten van onze volks vertegenwoordigers en dit der handelaars aanhoord. Dit begint \an af 1° Februar aanstaande. In de Gemeenteraadzitting van Maandag, werd het bouwen van de nieuwe Stads Jon gensschool toegewezen aan den ondernemer Van Bottelberg. Deze school zal gebouwd worden tusschen de CapuceiDenlaan en Nieuwebeekstraat. Woensdag 2öe December, zeer Belangrijke Algemeene Vergadering in «Handin Hand» om 7 ure zeer stipt. Allen op post. weze het ordewoord. Met deze worden onze leden uitgenoodigd op ons KERST- en ZANGFEEST, op Maan dag 24 dezer, om 7 ure, bij Jozef Cornand. Benevens de prachtige liederen welke gezongen worden, zullen er ook schoone prijzen voor de groote en speelgoed voor de kinderen verlot worden. Iedereen weze op post. Het bestuur dankt elke milde gever van prijzen. Maandag 24 December, om 7 ure 's avonds, bij Albert Van Pamel, Meuleschettestraat, GROOT KERSTFEEST, de partijgenooten, hunne vrouwen en kinderen kosteloos aange boden, die wonen op de wijk Ledebaan en Schaerbeek. Beste Makker, Deze 0*1 U uitte noodigen tot het bijwonen tot het bijwonen der Algemeene Vergaderiug, welke zal gehouden worden op Zondag 23 De cember, om 3 ure, zeer stipt. DAGORDE 1. Kandidatenlijst Provincieverkiezingen. 2. De Propagandamiddelen. 3. De Finantien. 4. Ons Kerstfeest. Elk weze op post. Lokaal Alb. Van Pamol, Meuleschettestr. Heden Zondag om 3 ure namiddag, alge meene vergadering voor al de leden. Dagorde regeling Kerstfeest, welke zal plaats hebben op Maandag 24 December, om 7 ure 's avonds. Elk weze op post. VeTlaat de verdeelers. Uwe plaats is open in onze rangen. Van nu af aan gepropagandeerd opdat we in 't voorjaar ons loon kunnen veroveren van 5,75 fr. per uur; zulks is in niets over dreven. Aalst staat aan 't staartje voor wat uwe loonen betreft. Een die er geeren bij was. Bij de Kasseiërs Heden Zondag, om 11 ure, grypt er eeno Concentratie-Vergadering plaats voor de kassei ers, te Erondegem bij Renó Parrez, Half bunder. De vriend Cesar Haelterman, zal er het woord voeren over de kwestie der werken, regeling voor kindertoeslag, loonpolitiek voor 't komende seizoen, enz. Eiken kasseiër die het met zijne zaak goed meent, zal op deze belangrijke vergadering aanwezig zyn. Bij d« Vellenbewerkers Geen enkel vak waar meer verscheiden heden van loonen in zwang zijn dan bij de vellenbewerkers, zooveel fabrieken,zooveel verschillende tarieven. Voor den oogenblik is er bestendig vraag vanwege de werklieden naar tarieven, we geven den goeden raad aan deze vrienden om na Nieuwjaar deze kwestie ernstig te onderzoeken; voor den oogenblik leven we in volle crisis, bet is als de visch bijt dat er dient gewerkt. Vellenbewerkers houdt U gereed We hebben U in korte dagen noodig. Bij de Metaalbewerkers Tengevolge het stijgen van het index nummer, dienen de loonen der metaalbe werkers te verhoogen, voor deze welke me degaan met den Textiel vanaf 17 December, met 5 0/0 op het basisloon. C. H. In den loop van het jaar op eene gemeente-» raadzitting had men ook voorgesteld, de stra^ ten van Halt tot den Hert het Drieselken hoek je en marktweg te vernieuwen de schepeq van geldwezen had geantwoord dat de kas leJ dig was, maar men toeh het noodigste zoi doen. Deze kas moet wel onmogelijk op zijn effen te brengen zijn, want van al deze werken die allen hoogst noodig waren is er niets te rechte gekomen. Iets wat zij in het geheel niet vergeten hebben is voor zich zeiven te zorgen want men moet het adres der groen gele gemeectevadersofhun- nen aanhang niet vragen men ;Ziet dat aan die huizen waar in het bijzonder voor wegen en afwatering gezorgd is. Een treuriger schouw spel is het wanneer men den weg naar de 4 holen op het drieselken ziet daar is zelfs bij klaren dag bijna niet meer door te geraken, maar 't schijnt dat zij deze inwoners in het ge heel in hun aanhang niet tellen. Over eenige dagen mijne beirkuip aan het afwasschen ajnde aan de beek nabij den marktweg, hoorde ik daar een kruiwagen-boer- ken zuchten daar hij al zijn land langs daar moest bewerken en tot slot zijner klaagrede zegde hijmoest een der groen gele ezels, van den gemeenteraad langs hier doorpoelen hij zau doen gelijk het paard uit den Wellenaar hij zou eok met den kopschudden, koppig zijn en niet voort willen en men zou ook anders niets kunnen doen dan er saussisen van maken. Naar het schijnt is het door misverstand of drukfout dat deze marktweg achteruit gebleven is; men heeft in plaats daarvan den kanten- weg geheel in orde gesteld. Maar het is waar ook daar moeten de grootste mannen van het dorp steeds doorpasseeren. Wellenaren hoe lang nog zult gij u bij den neus laten leiden door deze volksbedriegers We ontvingen het volgende reeht op antwoord op den verschenen brief van een opgeeischten getiteld Ware Vaderlanders verschenen in ons blad 25 November j. I. Mijnheer Alfred Nichels, Uitgever van Recht en Vrijheid T/S. De maatregelen die ik voor enkele dagen heb moeten treffen om de vrijheid van het woord te verzekeren moet u erg tegen de borst hebben gestuit veimits gij om uwen wrok uit Samenwerkende Maatschappij Molendries, 11, Aalst Aan de Aandeelhouders der S. M. Hand in Hand Aalst Waarde Gezel Aandeelhouder, Wij verzoeken U vriendelijk de Alge meene Vergadering bij te wonen, deze welke zal plaats hebbenop Zondag 6 Januari 1929. om 9 1 2 ure 's morgens, (zeer stipt), ten lokale Hand in Hand Molendries, 11, Aalst. DAGORDE 1). Verslag der laatste Algemeene Verga dering 2). Verslag van Beheeren Bestuurraad van het dienstjaar 1927 3). Bilan 1927 4). Winst en verliesrekening 5). Ontlasting van Beheerraad en College van Commissarissen 6). Herkiezing van een Bestuurlid 7). Verscheidenheden. Aandeelboekjes zidlen geeischl worden. De aandeelhouders die hun kandidatuur voor Bestuurlid zouden willen plaatsen, zijn vriendelijk verzocht zulks te doen, ten laat- sten tegen Woensdag 2 Januari aan staande. voor 6 uren 's avonds, aan het adres der Samenwerkende Maatschappij - Hand in Hand Molendries, 11, Aalst. Gezien de belangrijkheid der dagorde, re kenen wij vast op Uw aller tegenwoordigheid Met Beleefde groeten. Voor de Samenwerkende Maatschappij - Hand in Hand - De Bestuurder, L. VAN DER VEKEN. De Gevolmachtigden-Beheerder, NICHELS ALFRED. DE SLAG IS AAN GA*G Wij zijn noch enkele maanden van de wet gevende verkiezingen en reeds is de strijd aan gang den op politiek en economisch gebied. Het Centraal Nijverheidscomiteit wilt weer staan aan de billijke eischen der arbeiders en doen werkstakingen en uitsluitingen plaats grijpen. De burgershandelaars en sommige andere wachten ook niet van de S. M. Hand in Hand aan te vallen, en ze roepen en tieren, dat wij te duur vefkoopen en met onze winsten de geldkoffers der partij vullen. De arbeiders en verbruikers zullen zulks niet toelaten, en met vastberaden wil zullen ze doen zien dat zulks niet gemakkelijk zal gaan, en vangen den slag aan tot verplettering hun ner vijanden. Nooit zal den strijd heviger gevoerd worden dan deze maal. Maken wij er ons voor gereed. We dringen er bij onze leden ep aan ons hunne kinderen te zenden. Iedere Maandag om 6 uren zal er Solfègeles gegeven worden door Gezel Louis Spitaels. Het Bestuur van den Textielband zal Woensdag om 6 1/2 ure zijne Wekelijksche Zitting houden, ten lokale Hand in Hand Textielbewerkers en ^relators Deze week moet den duurtetoeslag met 5 0/0 vermeerderd worden. Wanneer er Patroons de ze verhooging niet zouden geven, dan moet dit onmiddelijk aan den secretaris van onzen Tex- tielbond bekend gemaakt worden, die de noo- dige voetstappen zal aanwenden bij die patroons, om voldoening voor de werklieden te bekomen. De aangroei der Soc. Vakbonden. Het uitvoerend bestuur der Federatie van Vakbonden, heeft in zijn laatste zitting den toestand van de Vakbonden onderzocht, van Aalst en omliggende. Daaruit bleek dat het ledental van de Kaai-, Tabak- en Steenbewer kers, deze van de Kleermakers en Bedienden, dezelfde gebleven is of lichtjes vermeerderd. De andere bonden zijn merkelijk in ledental toegenomen. De bond van Openbare Diens ten is van 25 gestegen tot 40 leden. De Voe dingsnijverheid van 150 tot 185. De Metaalbe werkers van 55G tot G00. De Textielbewerkers van 2989 tot 3176. De Bouw-, Hout- en Ge mengde Vakken van 1133 tot 1330. In den laatsten tijd, hebben de 5 laatstge noemde bonden 47J leden gewonnen, waarvan een groot deel de Katholieke Liberale- en Frontersbonden verlaten hebben, om zich bij onze vakvereenigingen aan te sluiten. Dat is prachtig, doch al de leden moeten blijven voortijveren om de aanwinst van nieu we leden nog te vergrooten. ALICE BOCQUÉ Beschuldigd onzen secretaris dat HIJ poog de om haren werkloozenonderstand met 5 weken te verminderen, terwyl zij weet dat onzen Bediendenbond haar den steun ver leent volgens het reglement van den bond en dat den secretaris haar nooit eenige moeilijkheden hoeft berokkend, maar wel het tegendeel gebeurde. Terwijl Alice zulke vuige laster verspreid ontvangt zij voortdurend den werkloozen- onderstand, en is zoo onbeschaamd om by den secretaris ieder dag te komen teekenen die zy zoo gemeen aanvalt. Onze leden zullen de handelwyze van deze lasteraarster naar waarde weten te schat ten. Bi] de Meubelmakers Verleden Vrydag hadden we Algemeene Vergaderiug voor onze houtmannen. De op komst was buiten verwachtiug, menj voelt dat dezen lang verwaarloosden groep wenscht hun loon te zien brengen, beneven dit betaalt aan andere stielmannen. Een klein voorbeeld zal volstaan. We schreven verleden week, dat tenge volge der lamlendige houding der Onpartijdi ge Christenen de loonen achteruit zyn gebleven dit ten gevolge der groote verdeeldheid welke heescht onder de meubelmakers, en om te bewfjzen de werklieden kuipers, winnen voor den oogenblik in de Firmas onzer stad 5,10 fr. minimum per uur. Do meubelmakers, zelfs de beste gasten win nen 4,85 fr. Conclusie Hadden de meubelmakers on der onze leiding gestaan lyk het, het geval is met de kuipers, dan was het loon van 5,io fr. en meer, reeds lang veroverd. Meubelmakers rukt U los van het Esta- minetbazenbelangbondeken, dat zich alleen rrcht houdt tengevolge van het egoïsme. Voor do geteislerdsn der overslrooming. Door toedoen van het plaatselijk Komiteit bestaande uit de gezellen De Bruyn Prosper, Bayens Achiel (socialisten), de heeren De Bruyn Louis, Heirmans Jozef (democraten), Rollier Leon en Triest Emile (katholieken), zal er heden Zondag 23 December en op de beide Kerstdagen eene geldinzameling gedaam wor den voor de ongelukkige bevolking van Grem- bergen-, Moerzeke-, Castel en Hamme die zoo veel lijdt onder de schrikkelijke overstroo ming. We durven verhopen dat eenieder aan de juffers die de omhaling zullen deen, een goed onthaal zal voorbehouden. Ziekenbond Al de leden zijn verzocht, met vrouw en kinderen, deel te nemen aan het Kerstfeest, waarop gezel DE BRUYN de veranderingen zal toelichten in de bijdragen en vergoedingen die vanaf Nieuwjaar in voege treden. Kerstfeest De leden en hun familie van al onze bonden Nationaal Syndikaat, Syndikaat der privaat arbeiders, Ziekenbond Moyson, De Roode Spaarders, De lustige Bolders, Muziek, Too- neel, worden vriendelijk uitgenoodigd tot ons JaarEsjksch Kersifwesl dat zal plaats hebben op Kerstdag, om 2 uur zeer stipt in het Achturenhuis te Denderleeuw. Het programma zal puik wezen we tellen op de medewerking van het muziek. De kin- dergroepen onze Cinema zaltweeprachtige fil men afrollen. Aan al de kinderen tot 11 jaar zal een Kerst- geschenk worden gegeven. Kinderen niet vergezeld van hunne ouders worden volstrekt niet toegelaten. Prachtige tombola voor mannen en vrouwen. Heden Zondag 23 December om 3 uur ver plichtende algemeene vergadering voor al de leden van den ziekenbond in 't lokaal bij Roe landt Cyriel Kattestraat. Dagorde 1. Verandering van bijdragen aan de voor deden en bijdragen vanat 1-1-1929. 2. Benoeming van bestuurleden. Geen enkel lid mag ontbreken. Na de vergadering zullen nieuwe leden aan- genomen worden. De vergadering zal stipt op het aangeduide uur beginnen. Heden Zondag 23 December, om 5 uur ver plichtende algemeene vergadering voor al de leden van den ziekenbond, bij Van Den Stor- me, aan de kerk. Dagorde 1. Wijziging aan de voordeden en bijdragen van af nieuwjaar. 2. Benoeming van bestuursleden. Al de leden wezen op post, het geldt Uwe l eigene belangen. HEDEN ZONDAG om 9 ure, Tegensprekelyke Meeting, in het Wijnhuis, Nieuwstraat. Sprekers De Bruyn Prosper, Volksver tegenwoordiger en Haelterman Cesar, Vak bondleider. Deze Meeting zal van groot belang zyn, want onze tegenstrevers hebben reeds ge zegd, dat er zal tegengesproken worden, dus zullen alle bewuste arbeiders en landbou wers komen luisteren en oordeelen. Na de Meeting, Uitstap met het Muziek van Denderleeuw. Wé doen langs dezen weg een beroep op alle syndikalisten om den uitstap mede te doen, onze propagandisten zullen ook strijdliederen verkoopen, tot steun van het kiesfonds. DE KAMERADEN welke verlangen manifesten uit te dragen voor de kiezing, worden verzocht zich aan te geyen by Van Limbergen. T usschen gewezen Minnebroeders Den twist tusschen Fronters en Katholiö' ken is nog tot geen bedaren gekomeD, Jof Cool en Oscar Do Jonghe kunnen het niet verkroppen, dat de Fronters door de Katholieken de deur gewezen zyn. Vroeger de beste vrienden en nu in De Werkman wekelijks met gansche kolomen laster en spot aan het adres van Piorken, Vicior en Paul. Hoe mea op korten tijd toch kan verande ren. Na te samen den Septer gezwaaid te hebben, wordt men ineens vijand in schijn want vroeg of laat zullen die zelfde Fron ters terug keeren vanwaar zy gekomen zyn, en een handje toesteken om het kapi- taaltodienen. Zulke werkers zooals de Fron ters in L?.de zullen nooit welstand bren gen onder ons werkende volk, maar wel verdeeldheid die eene onmacht uitmaakt. Die partij die gesticht is om de verloren schapen uit de katholieke partij op te ne men, en alleenlijk voor doel hebben te be- j letten dat het Socialism naar de volledige - meerderheid gaat, zal tot spijt van wie het benyd het Socialism niet beletten in de i toekomende kiezing te zegevieren, fr Politikus. Ja, 't is heden onze Zangavond by Bee- rens Jozef', Nieuwstraat. Onze Aalstersche vrienden, tomen hunne Sottegemsche zusters en brooders, op een genoeglijken avond vergasten. J Wij hebben te zorgen, dat we talrijk op post zijn, temeer, omdat we niet alleenlijk een aangenamen avond zullen doorbrengen, maar omdat we tevens, die vrienden van Aalst aanmoedigen, want zy offeren hun vryën Zondag voee de goede zaak. Intusschen zal er gesproken worden, door de vrienden STEENHAUT ALFONS en NICHELS ALFRED, over vakbeweging en politiek. Dus by het aangename, het nut tige. Begin om 51/2 uren 's avonds. Talrijk op post, mannen en vrouwen, weze het ordewoord. Het Bestuur. Aan de leden van den Ziekenbond Zondag 3o December 1928, om 1 uur ver plichtende algemeene vergadering voor al de leden van den ziekenbond, in het volkshuis bij DE SCHRIJVER ARTHUR, Hoekstraat. Dagorde 1. Voorstel tot veranderingaan de voordeel- en en bijdragen van ziekenbond van af 1 Janu ari I929. 2. Aanduiding der afgevaardigden in het bestuur. Ieder huisgezin moet minstens met één lid vertegenwoordigd zijn op de vergaderiüg. Volksvertegenwoordiger De Bruyn zal uit- l leg geven. j Het Bestuur. Met de massa geld welke hier door den ver koop van gemeentegoederen gemaakt is en het innen der opcentiemen tot in het hoogste gedreven, heeft men hier in het bijzonder prachtwerken uitgevoerd die gemakkelijkst konden uitgesteld worden. Cinema Zaterdag 22 en Zondag 33 December i92*. met Hoot Gibson, en de overschoone film met Lya Mara. Een buitengewoon programma Maandag 24 en Donderdag 27 Deo. Folies de Femmes het meesterwerk van Erie vonStroheim Een boeiende geschiedenis Vooraf Een succes programma

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 2