De klap op de "witter, vuurpijl Ilillegem Idegem Deiulerhouteni Kiene mem Zitdag voor sociaal dienstbetoon Wielerclub „Slepend Wiel" nodigt ten dans! Geldomhaling Tombola Emile Vandervelde Bond Moyson Zitdagen S.V.V.-klubavonden Deelname aan federale aktiviteiten te Geraardsbergen op 10-4 a.s. S.M. voor ieders welzijn m Zitdagen bij kd. Tansse René Bestuursvergadering B.S.P. I is - f vrouwen Marine Wekenlang hebben we u elke week vergast op een naar schit terende foto's van «witgoed». Daartoe behoort ook. het is u vanzelfsprekend bekend, het on dergoed ofte lingerie. We hebben de voorstelling van de lingerie tot het laatste be waard! Met reden. Want wat ons dit laar gebo den wordt is. in een woord: schitterend. Welke vrouw we ook zijn: romantisch, sportief, een spring-in-'t veld of meer bedaard, jong of minder jonge, voor ieder type is er iets moois in overtref fende trap. Katoen spant zich in. bereikt fantastische resultaten, is licht en vaporeus als nooit tevoren. Maar. het moet gezegd, op dit speciaal terrein zijn de synthe tische vezels koning. Ze zijn luchtig soepel. licht, onkreukbaar, wonderbaarlijk ge makkelijk te onderhouden. Ze hebben alle eigenschappen om ons te verleiden. Het is dan ook al Nylfrance, Tergal, Crylor. Rilsan. enz., wat de klok slaat. Maar nu genoeg gepraat, het woord is aan de foto's. Pgt De Borle Luclen, Provincie raadslid, houdt een zitdag voor eoclaal dienstbetoon op zaterdag 6 maart 1905 van 14U30 tot 15u30 in ons lokaal, bij «Coppl», Dries te Hlllegem. Alld personen welke moeilijkhe den zouden ondervinden in ver band met dc sociale wetgeving en dergelijlke aangelegenheden kun nen zich In volle vertrouwen tot deze mandataris uit Velzeke wen den. Aan hun geval zal ln de mp.te van het mogelijke een gunstig ge volg voorbehouden woraen. Hel Partijbestuur Onder het motto: «Hop met de beentjes voor oude en jonge tie ners» verwacht het bestuur u al len op zaterdag 6 maart in de zaal Rio. Het bal wordt t.e 21 uur ge opend door burgemeester dokter Magerman. Een troostprijs van 5O0 F wordt te 23 u door .Slepend Wiel aan leder aanwezig Hlllegem» renner geschonken (lldkaart BWB mee brengen) Danslef hebbers vaai Hlllegem en omstreken, een nacht vol verras singen wacht U! Zaterdag 6 en zondag 7 maart zal in onze gemeente, met toela ting van de burgemeester, een geldomhaling worden gedaan voor het gezien Van Lierde Roger. Gehoopt wordt dat dc omhalers goed zullen ontvangen werden, en dat de schenkers milt zullen zijn, teneinde dit zwaargetroffen gezin met vijf kinderen, de nodige steun te kunnen bezorgen. Nog nooit werd tevergeefs be roep gedaan bij dergelijke geval len. Gezien er juist veel wordt ge sproken over Broederlijk delen kan men hier zeker het bewijs ge- v. n van deze broederlijkheid. Iedereen zal zeker medevoelen met dit gezien. Hartelijk dank bij voorbaat aan alle inwoners. De loten van de v inbola Emile Vandervelde 1965 zijn aan dc af delingen overgemaakt. Verleden Jaar werden door onze afdeling 60 boekjes verkocht. Het rekord van verleden Jaar dient terug geklopt te worden. Terug zijn vele prach tige prijzen te winnen waaronder 3i auto's. loten zullen aan huis worden aangeboden. Bij aai) klop van deze loten steunt men tevens onze afdeling. Prijs per bekje 60 F; per lot 10 F. Bij aankoop van 1 boekje, gratis omslagbiljet, waarvoor ook 1 auto en 400 an dere mooie prijzen worden gege ven. Deze tombola ls ten voordele van de gewestelijke scholen en plaatselijke gr. eperlngen voor ar- beidersopvoed 1 ng. Beste dank bij voorbaat aan de kopers der loten, en natuurlijk veel geluk. De zitdag van de (Dienst voor Sociale- en Mkldeustandszakeu», gehouden door kd. Cop poe. zal doorgaan op maandag 8 maart 1965 van 13.30 tot 14 uur, bij Triest Jozef. Adv. De Backeratraat 1 Langs deze weg brengen we de inwoners van Hlllegem ter kennis dat de heer burgemeester op vol gende dagen zich op het gemeente- sekretarlaat ter beschikking houdt van het publiek: Iedere dinsdag en donderdag van 11 tot 12 uur. Iedere zaterdag van 9 tot 10 uur. Bulten deze uren kan men zich steeds tot hem aan huls wensen. Deze week zal er ooik een aan- wegnemen van de gevaarlijke put ten uit de Stationstraat. Eerlang zullen de uren van de openbare verlichting aangepast worden en de zolang beloofde modernisering van de verlichting en het elek trisch net over gans de gemeente worden. Aan de h G. Mcrlé, ontwerper, werd tevens gevraagd om tot een herziening over te gaan van het plan betreffende Merehoek-, La- vender- en Steenkelderstraat. Nachthemd, kamerjas en telcvisiejasje van bedrukt Uylfrance. De motieven be staan uit blauwe en groene bloe men, tegen een achter grond van grijze en uitte strepen. Creatie Nicole Bernard. (Rliodiaceta.) Onze bijeenkomst van 242, kende een buitgewoon sukses. De dagorde was trouwens uiterst be langrijk. Gez. Van der Niepen, sprak over de verschillende nkttvl- tetlen van SVV: openluclitkureu voor kinderen; geschenk tentoonstelling, kon- gres; onderzoek der etiketten (Vivec) Een belangrijke firma in levens middelen, gaf een kookdemonstra tie ten beste' waarbij heel wat te- leren viel. Een volgende klubavond zal doorgaan op 24/3 a.s. Het program ma hiervan zal medegedeeld wor den ln de volgende editie van Voor Allen. Wij verzoeken onze leden echter, nu reeds deze avond vrij te houden. Wie meegaat, naar Oeraard;)')ei gen. dient zich zo spoedig moge lijk te laten inschrijven bij een der b istuursleden. Deelname in de vcr- plaateingsonkosten: 10 F. Geschenken voor onze tentoon stelling kunnen bezorgd worden, eveneens aan de bestuursleden of wel aan gez. V.d. Niepeu, sekreta- rlaat SVV, De Colfmaeckerstr. 11. Interesten op de aandelen zullen uitbetaald worden in het Acht- urenhuis. Stationplein 3, op zon dagen 7 en 14 maart, telkens van 9 tot 12 uur. Kd. De Cock Alfons, Iedere don» derdag van 15.30 uur tot 16 uur. Kd. Lefevre Julien, zaterdag 6 maart 65. van 10.30 uur tot 1 luur Kd Van Schoor Theophlel, za terdag 6-3-65 om 10 uur. Bestuursvergadering BPP Elene. zal doorgaan op zaterdag 6-3-65 om 20 uur. Dagorde: Verkiezingen. Sekretaji» Van Schoor Tta U mag het wel weten, dames, naar dit model gaat onze persoonlijke voorkeur Stel je voor dat je zo door je slaapkamer «schrijdt», want lopen is er dan niet meer bij. met zo'n graad! Het is een «déshabillé» van rose Tergal, versierd met witte kant «n grote, eveneens met kant geveerde kap. Model Kayser. (Khodiaecta.)

Voor Allen | 1965 | | pagina 7