Hand doeken kermis Gloed- nieuwtjes OP SOKKEN II a r/ ■«VOOR ALLEN» i=y;n"'.- 'P''tti|c»j Witte thee- en koffiekopjes van verschillende vorm zijn ingeweven in deze blauwe keukenhanddoek in spons- katoen. Bijpassende panne lapjes. (DVIL) Ze zi.in er waarachtig in alle mógelijke kleur en luister, onze prozaïsche handdoeken. Er zijn de sets. gaande van badmantel en muiltjes tot toilettasje en meterwaar, daarbij zowel handdoeken, washandjes, badlakens als matje omvattend. Eén fabri kant heeft daar zelf^ een bed sprei aan toegevoegd, ver vaardigd uit hetzelfde spons- katoen van de luxueuse ja cquardhanddoeken. Hebt u een wastafel in de slaapka mer? Dan kunt u handdoeken kiezen passend bij uw lakens. Er zijn kleuren en motieven zowel voor de mensen met een vrouwelijke. subtiele smaak als voor deze die eer der stoer zijn aangelegd Zelfs de keukenhanddoeken nemen deel aan de kleurige kermis. Katoendoek. keperka toen of struktuurkatoen wordt het meest gebruikt, versierd met strepen en ruiten. Steeds talrijker worden ook de ple zierige keukenhanddoeken met bijpassende pannelapjes. De tekeningen zijn zeer dekora- tief en smaakvol. Een feest in uw keuken, vooral als u er ook een bij passend schortje bij hebt Dieetlunch Idee in een lunch die u slechts 641 kalorieën bijbrengt. Heel smakelijk bovendien. Dan stellen we u voor Rauwkostsla 62 Gevuld witloof Rijst Vanilleschuim 287,5 59,5 212 De rauickostsla stelt u samen met de groente die u momen teel krijgen kunt, maar wortel tjes moeten er in iedere geval de hoofdrol in spelen. U maakt het geheel aan met een ietsje olie. mosterd en citroensap. U mag er een ei bij koken. Het vanilleschuim maakt u op basis van (voor 4 personen) 300 gr magere kwark, 3 eieren, 50 gr suiker, vanille-exirakt. De eieren met de suiker tot een luchtige massa kloppen en de kwark en de vanille aan toevoegen. Het eiwit tot. schuim slaan en voorzichtig door het beslag mengen. Zeer koel opdienen. (U kunt na tuurlijk ook een kunstmatig verzoetingsmiddel gebruiken). Gevuld witloof maakt u als volgt: Maak 2 beschuitjes fijn, meng ze met tivee geklopte eieren, voeg er peper, zout. muskaat bij, een fijngehakt sjalotje, 500 gr gehakt (runds- en kalfsgehaktaan toe. De witloofstronken snijdt u door de helft (in de lengte). Vul die helften met gehakt, leg ze weer op elkaar, bind ze dichtU rekent op 1 kg ivitloof voor 4 personen. Leg in een vuurvaste schotel, overgiet met wat bouillon en laat an derhalfuur in warme oven gaarsudderen. Breng een halve liter afge roomde melk aan de kook en voeg daar 2 porties in stukken gesneden magere dieetkaas aan toe (vb La Santé). Bind met ivat in melk opgeloste bloem, roer er twee eierdooiers door. Klop het eiwit stijf, roer clsor de enigszins afgekoelde saus. Giet over de witloof stronken, zet nog eens in de oven gedurende een 30-tal mi nuten. Opdienen met gekookte rijst. Hebt u ook een zwak voor weelderige stukken zeep? In alle kleuren, alle formaten, verrukkelijke geuren en met liefst een bijpassend parfum en toi letwater? Er is een nieuweling op de markt, die beslist uw hart zal stelen «RIVA» meer bepaald uit Wenen. De namen zijn even beto verend als de produkten Duftender Weinberg «Wiener Blaue Rose», Wiener Ketterie» en dies meer. Naast de toiletzeep de parfum en het toilet water bestaat ook bijzon der frisse lavendelzeep en dito water. Zeer prettig er zijn ook handige stuk jes gastenzeep. Een romantische oogop slag is niet iedereen ge geven. Niet enkel de ogen spelen daarbij een rol, de omlijsting, anders gezegd, de wimpers, is even be langrijk. U zucht, xcant u hebt piepkleine, onaan zienlijke wimpértjes? Geeh nood: de valse ivimpers zijn het laatste snufje. RICIL brengt er uit echt haar, prachtig in vorm geknipt, Waardoor ze van niets van uic eigen wimpers te onderscheiden zijn. Ze zitten in een han dig doosje, u kunt ze ge makkelijk in uw tas mee nemen. Ziet u <hemver schijnen, u verdwijnt, u plakt uw valse wimpers aan en daar bent u de volmaakte verleidster. De tijd dat sokken een saaie bedoening waren, mét boven dien de klassieke eigenschap te rimpelen en te slodderen, is voorbij. Blijft voor de kinderen wit favoriet, de tieners zoeken het voornamelijk in schelle tinten paars, mos groen, citroen, oranje, geel, met strepen, blokken en dies meer. De heren blijven deftig, niet een enkel fantasietje. Nieuw is de .vollen sok, zowel voor de kleintjes als de groten, Trerwerkt met Sarlane, t.t.z. een kombinalie van de vertrouwde eigenschappen van wol plus deze van Sarlane, niet vervilten, niet krimpen, niet rekken, volmaakt aan sluitend om het been. Op de foto tienerkousen in «cam- pus»-stijl. Een Sarlane-model van Becopa-Brussel i

Voor Allen | 1967 | | pagina 7