HERZELE Nieuwer kerken Hofstade Gijzegem Herdersem Burst HOE EERDER HOE BETER ZEI DEN ARBEIDER EN HIJ DANKTE ZIJN BAAS AF... BSP-MOORSEL NEEMT NIEUWE START: TOEKOMST BELOFTEVOL HET TROJAANSE PAARD TE AALST Socialistische gemeenschappelijke actie afdeling Meldert De Nacht Der Postmannen BSP - HAALTERT NEEMT NIEUWE START VZ.W. Culturele Centrale VZW Kultuuropbouw AALSTERS JEUGDCLUBHUIS TANU Gepensioneerdenfeest ROUWBETUIGING FIETSPLATEN RITKAARTEN VOOR STADSAUTOBUSSEN UITSLAG KERSTTOMBOLA 1481 6350 5242 5897 1178 5972 2884 5685 6878 3937 3157 5397 4134 2085 4822 1395 3639 5509 4237 5456 2374 3938 4779 3756 1969 2727 6152 3167 6861 2207 6853 5820 3468 5566 4199 1957 6758 1705 4446 3644 6428 5200 6566 4269 2364 1979 3427 6828 5532 5220 1228 2482 5401 6661 1935 1729 6841 6571 4532 4871 2113 1791 4952 4045 3101 4697 6434 5744 2684 5108 5204 5795 2912 1151 5714 4941 6576 5829 6872 5775 1391 4896 2428 2667 3539 6412 3924 4744 5743 3011 5988 1441 3331 2167 3229 3966 2091 2397 5170 4877 2508 5670 2701 61744377 5485 2416 1371 2797 4292 1908 6679 3621 1048 5367 6772 4416 6816 Reservenummers: 3807 2050 Prijzen af te halen: zaal RIO, Nieuwer- kerken. Geboorten: Overlijden: Huwelijken: UITREIKING FIETST AKSPLATEN F.C. STROOIERS SOCIAAL DIENSTBETOON IN WIJKKLUB «DRIEVELDEN» De onverschilligheid van de Overheid BELOTTERSKLUB «De Kapellevrienden» KD. DE SMET D. OVERLEDEN NIEUWJAARSZITTING GROOT-HERZELE DRIEHOEKSTORNOOI BILJART Biljartkampioenschap in ons lokaal presenteren op zaterdag 14 februari een toneelstuk gebracht door teaterwerkgroep Het Trojaanse Paard. Aanvang 20 u. Kaarten in voorverkoop 40 F, aan de zaal 50 F. In de zaal van het Volkshuis, Houtmarkt 1 Aalst. De toneelgroep vzw Het Trojaanse Paard zal op zaterdag 14 februari op uitnodiging van het Aalsters jeugdklubhuis Tanu, haar stuk «Hoe eerder hoe beter zie dan arbeider en hij dankte zijn baas af» aan het Aalsters publiek voorstellen. Het stuk speelt zich af onder de arbeidsters van een confectiebedrijf. Gaandeweg worden verschillende problemen behandeld: arbeidsritme, werkomstandigheden, arbeidsovereenkomsten, stakingsrecht, recht op arbeid... Het stuk eindigt met de bezetting van de fabriek door de arbeidsters. Met de spelers (die het stuk vanuit eigen ervaringen hebben samengesteld) wordt achteraf gediskusieerd. Vanuit zijn inhoud en de werkwijze is het bijwonen van deze agit-prop toneel avond aan eenieder aan te raden. De voorstelling gaat door in de zaal van het Volkshuis, Houtmarkt 1 te Aalst, en vangt aan om 20 uur. Het bestuur bond 3de leeftijd heeft het genoegen alle leden uit te nodigen op zaterdag 28.2.76 om 14 uur 's namid dags in ons lokaal RIO Dorpstraat. Een banket word aangeboden door het be stuur en met medewerking van ons ge meentebestuur. De leden in regel en nieuwe leden in regel hebben gratis toegang op deelnemen mits een borg som te betalen van 50 F. die word te rugbetaald bij de ingang op 28.2.75 hier volgd het menu: Soep 1/ 2 kip met erwtjes en wortelen Kroketten Gebak Mokka Ziedaar het loont dus wel de waarde om dit niet te missen. OPGEPAST: niet leden en familie kunnen ook deelnemen met betaling van de som van 150 F. leden of niet leden moeten zich laten inschrijven en betalen op voorhand voor en tot 25.2.76 bij het bestuur of in ons lokaal RIO. Nadien gezellig samenzijn, tombola, dans enz. De voorzitter Maurice Vne- rinckx en zijn bestuur. Dankt alle leden die aan het kerstfeest hebben deelge nomen, en vergeten zeker niet de heer ex Senator Vanderbruggen D., en hun ere-voorzitter Ed. Hooghuys voor hun schitterende toespraak op ons kerst feest, en dankt U allen nogmaals en verwachten U met groot aantal op za terdag 28.2.76 op ons reuze banket, vergeet U niet te laten inschrijven. Bij het vernemen van het overlijden van partijgenoot Karei De Saedeleer is het ons terug door het hoofd geflitst weer een van de oude garde». Inderdaad, onze vriend Karei trouw partijlid heeft nog op de BSP-lijst gestaan als kandidaat- gemeenteraadslid. Hij was ook nog een van die mannen uit één stuk die van het goede hout gesneden waren een échte socialist. Wij betreuren diep het heengaan van kameraad De Saedeleer en betonen langs deze weg aan zijn echtgenote Leontine en familie ons innig medevoe- len in de rouw die hen zo zwaar treft. HET BESTUUR Uitreiking fietsplaten in het gemeente huis op donderdag 5 en vrijdag 6 fe bruari telkens van 9 tot 12uurenvan 14 tot 16 uur. Prijs: rijwielen: 100 F. Bromfietsen: 135 F. Sedert 1 december 1975 worden op de rode bussen en ook op de groene rittenkaarten verkocht aan de prijs van 60 F voor 11 rechtstreekse ritten. De kaarten zijn van onbeperkte geldig heidsduur dus zolang de 11 ritten niet verreden zijn blijft de kaart geldig, al was het één of meerdere jaren. Deze kaarten zijn dus geldig op alle rode stadsbussen. Op de groene bussen is de geldigheid beperkt tussen Aalst en Nieuwerkerken-dorp. Om volledig te zijn volgt hier de lijst met de geldig heidszone waarin de kaart geldig is (in de groene bussen gemerkt B van NMBS): Aalst Hofstade Garage Aalst Moorsel Dorp Aalst Herdersem Gemeentehuis Aalst Erpe Vijfhuizen Aalst Erembodegem Terjo den Kerk De Bruyn Petra, H. Consciencestraat 43. Van Vaerenbergh Greetje, Stwg. op Aalst 9. Timmerman Veronique, Bergweg 1. Hertsens Gudrun, Blektestraat 98. Roelandt Phi lippeStwgop Aalst 151. De Cuyper Kris, Steenberg 22. Van Heek Sonja, Anjerstraat 24. De Cooman Marie-Louise, Babbelaar straat 77. Claessens Theo, Stwg. op Dender- monde 45. Gits Edgard, Hoogstraat 12. Van der Helst Nathalie, Molenkouter, 38. Erauw Petrus, Molenstraat 24. Wuytens Wivina, St. Annastr. 64. Rombaut Maria, Zijpstr. 42. Audenaert Cornelis, Molenkouterstr. 5. Peynsaert Albert en De Dycker Louise, beiden Hofstade. Roels André en Van Hauwermeiren Viviane. beiden Hofstade. Van der Helst Etienne en D'Haese Ma rina beiden Hofstade. Van den Brempt Hugo Aalst) en Temmerman Liliane, Hofstade. Herssens Freddy (Hofstade) en Dael- man Ann (Hofstade) De Kempeneer Pierre (Schaarbeek) Melckenbeeck Nicole. De Vlieger Karei (Buggenhout) en De Leeuw Cesarine. Op dinsdag 3 en woensdag 4 februari in café Central, Kerkstraat, zal de uitrei king van de fietsplaten plaats hebben. De fietsen gebruikt door de kinderen jonger dan 12 jaar zijn niet onderwor pen aan de taks. Te Hofstade kost de plaat voor een fiets 80 F en 112 F voor een bromfiets. Zaterdag a.s. te 15 uur speelt onze ploeg tegen de Post Erembodegem. Aanvang: 15 uur Supporters op post. Welke ploeg amateurs - of caféploeg) neemt het op tegen F.C. Strooiers. Voor inlichtingen: Dierickx Eddy, Hof te Wachene 2 - 9308 Hofstade. B.S.P. lokaal, Molenkouter 2 - 9308 Hofstade, tel. 77.73.91. Iedere P' en 3" vrijdag van de maand in café «Drievelden» Groenstraat - (kliniek) - Aalst 1'- vrijdag: kd. Martin Van Der Speeten (6 februari) 3'' vrijdag: Kd. Victor Coes- sens Dit in samenwerking met Kd. Martin Hutsebaut, Kd. Jules Van Droogenbroeck en de parlemen tairen. Geheimhouding verzekerd Alhoewel door omstandigheden onaf hankelijk van onze wil wel wat laat, zijn de wensen die het bestuur ter gele genheid van de jaarwisseling, aan al zijn leden en sympathisanten wenst aan te bieden, toch niet minder welge meend We wensen U allen dan ook van harte, voor 1976 eerst en vooral een allerbeste gezondheid, maar ook nog alle geluk en voorspoed in uw huisgezin en in al uw ondernemingen. U zult zich wel, evenals wij trouwens de laatste maanden, hebben afge vraagd, waar blijft de voorlichting en berichtgeving, die we vroeger zo trouw in Voor Allen voorgeschoteld kregen, en het zal U ook wel verwonderd heb ben, wanneer u tot zelfs door onze poli tieke tegenstrevers, de «Berg-op Sto ry» op vele verschillende manieren hebt horen voorstellen, ja zelfs schro melijk overdrijven. De waarheid is dat er een Berg-op Sto ry» bestaat, maar, en dit moet voor eens en altijd klaar zijn: iedereen is hiervoor mede-verantwoordelijk: bovendien had het verleden zijn mooi kanten, spij- tiggenoeg ook zijn schaduwkanten. Waar het nu op aan komt, is uit het verleden de lessen te trekken en in de toekomst alle energie samen te ballen in het belang van de partij. Het bestuur van de BSP-afdeling Moorsel meent er wijs aan te doen zich vooral in te zetten voor een mooie toe komst van onze BSP-afdeling Moorsel, voor haar verdere groei en bloei, voor een regelmatige voorlichting langs Voor Allen om van onze leden, zonder daarbij de noodzakelijke en zakelijke voorlichting omtrent de huidige stand van zaken over het hoofd te zien. Ook hierover zal klare wijn geschonken worden voor alle leden. Het bestuur voelt zich heel gelukkig U nu reeds te kunnen vermelden dat we in ons nieuw lokaal, in tegenwoordigheid van afgevaardigden van Baardegem en Meldert, maar ook met bijzondere me dewerking van Martin Hutsebaut, poli tiek sekretaris van de BSP-Aalst en ook van de dynamische lijsttrekker uit Her dersem Alois Van den Bossche, een zeer nuttige en optimische vergadering hebben gehad. Het is dan ook met groot genoegen, dat we U nu al de verzekering kunnen brengen dat aan ons nieuw lokaal de nodige verbouwingswerken zullen uit gevoerd worden, die zullen leiden tot het inrichten van een vergaderzaal be nevens een feestzaal. U begrijpt dat dit niet in 'n handom draai kan gerealiseerd worden, maar we kunnen U verzekeren dat het niet lang zal aanslepen. Er is tevens besloten alle leden in alge mene vergadering, zo spoedig moge lijk, samen te roepen om hen van nog meer belangrijk nieuws op de hoogte te brengen, het verleden eens en voor goed door te praten met alle boeken op tafel, maar ook en niet in het minst, om de mening en desgevallend ook om ge beurlijke suggesties, ideeën of voor stellen van onze leden naar voor te brengen. We mogen aan onze plicht niet te kort komen en moeten dan ook in eerste instantie de uitbater van ons nieuw lo kaal, namelijk Alfons van Der Strae- ten van harte danken omdat die man ons in de mogelijkheid heeft gesteld, 'n algemene vergadering in zijn café te organiseren, Hij zal voor ons bestzijn, zijn café sluiten, indien wij de vergade ring op een vrijdagavond willen inrich ten, wat we dan ook zullen doen. We denken reeds rond eind januari be gin februari, tot die samenkomst te kunnen overgaan, maar wees gerust, iedereen ontvangst nog wel zijn per- Bericht aan al onze leden De JAARLIJKSE BIJEENKOMST van onze Socialistische afdelingen en organisaties B.S.P.A.B.V.V., B.M. en S.V.V. gaat door op ZATERDAG 7 FEBRUARI 1976 TE 19 UUR In café CAPRI bij BRUYNINCKX Alfons Ter dezer gelegenheid zal kd. VAN DROOGENBROECK Jules, Alge meen Secretaris A.B.V.V. en ondervoorzitter der B.S.P., Federatie Aalst, een spreekbeurt houden. Tijdens deze bijeenkomst zal er een tombola gehouden worden. Er wordt ten stelligste op uwe aanwezigheid gerekend. Intussen, kameraadschappelijke groeten Het Bestuur Oost-VIaanderen en Antwerpen halen de laatste weken de krantekoppen. De reden waarom dit gebeurt is er ech ter geen om te boffen. Overstromingen brachten veel onheil onder de bevol king van diverse gemeenten. Mensen moesten hun huizen verlaten en bij vrienden, familieleden of in openbare gebouwen een onderkomen zoeken. Wat was nu de oorzaak van al deze ellende? Het slecht onderhoud van de dijken of het noodweer? Of beiden? De verantwoordelijken voor deze ramp zullen wel nooit gekend zijn, laat staan, gestraft worden, en zullen bijgevolg evenmin moeten betalen voor de opge lopen schade. Enkel de gemeenschap, dus gij en ik, zal betalen voor de fout van anderen. Of het geld nu van een solidariteitsactie komt, of wordt gestort door de over heid, het zijn toch maar altijd onze cen ten die men vraagt of neemt en geeft. Een socialist helpt waar het nodig is, dit is een van zijn idealen, maar klaagt ook de laksheid van de overheid aan. En die overheid zit er meestal nogal gelaten bij. Eerst eens schudden aan de boom om vruchten te hebben blijkt haar enige stelregel te zijn. De dijken zijn gebroken, dus nu maar werken uitvoeren, omdat de publieke opinie meer dan ooit in het verzet komt. Dat gebeurt nu ook te Gijzegem. In de loop van de voorbije zomer werd een gedeelte van de Lege Weg opge broken om een bepaald werk uit te voe ren. Dit werk is plaatselijk reeds lang voltooid, maar aan een herstelling van het wegdek is zijn oorspronkelijke staat werd nog niet begonnen. Dus maar ploeteren in de modder en wat nog wraakroepender is: dagelijks als auto mobilist het risico van een ongeval ne men bij het verlaten van de Lege Weg langs de zijde van de zagerij De Swaef. Wat deed nu de plaatselijke overheid ter zake? Meer dan waarschijnlijk niets tot het ogenblik dat de inwoners van de Lege Weg een schrijven aan het Schepenkol lege stuurden. In hun antwoord erkenden burgemees ter en schepenen dat de grieven ge grond waren en deelden zij mede dat de verantwoordelijke aannemer aange maand werd het wegdek te herstellen. En nu maar hopen dat er gebeurt wat er wordt gevraagd. Bij een dergelijke afhandeling van ge meenschappelijke problemen rijzen er wel enige vragen: waarom reageerde het gemeentebestuur niet spontaan op deze toestand? Waarom moesten de mensen eerst zelf hun nood klagen? Is er nu enig verschil op gebied van de verantwoordelijkheid tussen het niet herstellen en onderhouden van de dijken en het in schandalige staat laten verkeren van een rijweg? (deze laatste toestand gelukkig nog zonder slachtof fers). Noem het maar gewoon onverschillig heid en gemakzucht: ik laat u met rust, laat mij ook met rust. Willy Uitslag 3e Rit Kampioenschap 1. Annaert Remi 3314; 2. V.D. Ab- beele Valerie 3268; 3. Coppieters Ro ger 3229; 4. Dierickx Frans 3204; 5. Possé Evarist 3202. Er waren 44 belotters. Na 3 wedstrijden is het klassement als volgt: 1. Annaert Remi 9147; 2. Van Cauter Adolf 8974; 3. De Wit Bernard 8876; 4. Ledegen Emilie 8833; 5. Die rickx Frans 8762. Zoals u ziet is er amper 400 punten verschil tussen de 5 eerst geklasseer- den. De spanning zit er zeker en vast nog in, zelfs tot de 10* plaats kan het klassement nog heel wat dooreen wor den geschud. Belotters volgende wed strijd de 4*' zaterdag van de maand, dus op 24 januari te 19.30 uur. Met diepe ontgoocheling en groot leed vernamen wij dat Kd. D. De Smet op 18 januari jl. is overleden. Kd. De Smet die gedurende vele jaren bode is geweest van Bond Moyson was ook een zeer trouw militant van de B.S.P. Wij houden er aan om langs deze weg aan de familie onze diepe rouw te betuigen. soonlijke uitnodiging, en we zijn ge zien de belangrijkheid, er zeker van dat U allen zonder uitzondering op post zult zijn. Als voorlopige agenda kunnen wij U nu reeds geven: 1. Herverkiezing van nieuw, dyna misch en verjongd bestuur van onze BSP-afdeling. 2. Aanstelling van nieuwe voorman of lijsttrekker 3. Aanstelling nieuwe sekretaris en schatbewaarder. 4. Nieuw partijlokaal: hun voorwaar den. 5. De fusie. Kortom van A tot Z allerbelangrijkste problemen, waarover alle leden zelf moeten beslissen. We zijn er vast van overtuigd dat niemand van U zijn ver antwoordelijkheid zal willen ontwijken en durven dan ook vast op uw aller aanwezigheid te rekenen. Zoals U ziet, beste leden, zijn wij terug goed gestart en blikken met veel opti misme naar de toekomst. De eerste be stuursvergadering gaf ons daartoe meer dan reden. In onze eerste rubriek van Voor Allen willen wij tevens onze gewezen lijst trekker De Meersman van harte danken voor al het goede dat hij in het verleden gepresteerd heeft ten bate van onze af deling en van onze leden. We haddejj. hem dat graag persoonlijk gezegtj,.^ Maar spijtig genoeg hebben wij hem pp onze eerste bijeenkomst niet mogen: begroeten. Dus nogmaals, beste leden, zodra U uw uitnodiging ontvangt, houdt de voor opgestelde datum vrij, want ook no pens de fusies en de komende gemeen teraadsverkiezingen krijgt u nog aller belangrijkst nieuws, bijna te veel om op één enkele vergadering af te werken. Uw bestuur dankt u op yoorhand voor uw aanwezigheid, is ervan overtuigd aan velen onder U hiermede reeds een morele opkikker te hebben bezorgd, en belooft U vast dat U na het bijwonen van onze eerste algemene vergadering volledig heropgebeurd en met volle vertrouwen in de verdere ontwikkeling van uw partijafdeling zult huiswaarts keren. P.S. Belangrijk bericht aan de abon nementen van Vooruit en Voor Allen. Naar we vernamen zal onze vriend Isi- door Redant wegens familiale reden de abonnementsgelden niet meer ophalen. Een andere vriend zal hiervoor aange duid worden om regelmatig bij de leden te ontvangen. Het bestuur dankt Kd. Redant omdat hij jarenlang zijn taak van bode tot ieders voldoening heeft volbracht. Het Bestuur De Vriendenkring van het Socialistisch Postpersoneel afdeling Aalst, nodigt allen uit op op 7 februari om 21.30 u. in de zaal «Volkshuis» Houtmarkt 1 te Aalst Het dansorkest «De Gensters» zorgt voor de stemming Inkom: 50 F. De nieuwjaarszitting voor onze B.S.P. leden zal plaats hebben op zaterdag 31 januari aanstaande om 19 uur in onze feestzaal Floreal. Onze partijleden worden vergast op een aperitief als inkom, voorgerecht, kip met sla en frieten, mokka met gebak met een gratis tombola als slot. Intussen werden reeds persoonlijke uit nodigingen tot deelname aan onze B.S.P. leden besteld waaraan een deel- nemingsstrook is gehecht welke tegen 25.1.1976 in ons lokaal moet worden terugbezorgd. Niemand is onfeilbaar en mocht een partijlid-, bij vergissing, geen persoon lijke uitnodiging hebben ontvangen verzoeken wij deze bijdrage als dusda nig te willen aanzien. Voor onze B.S.P. leden is de deelname gratis, indien de echtgenote (oot) even eens van de partij wil zijn moet een tussenkomst van 100 frank worden be taald., ofwel wordt de deelname even eens gratis indien wordt ingeschreven als effectief lid van onze B.S.P. afde ling. Wij zijn van oordeel dat alle partijleden het op prijs zullen stellen aanwezig te zijn, hetgeen tevens de gelegenheid zal bieden, tussen de gerechten door, van gedachten te wisselen en ons te onder houden nopens de problemen welke zich stellen rond Groot-Herzele. Bezorg eerstdaags uw deelname en la ten wij er een oprecht kameraadschap pelijke avond van maken. De afdelingen, welke betrokken zijn bij de vorming van Groot-Herzele, worden in kennis gesteld dat een fusievergade ring zal plaats hebben op vrijdag 13 februari aanstaande in de feestzaal Flo real te Herzele. Op het einde van de huidige maand of in het begin van de maand februari zal aan de betrokken afdelingen een werk- dokument worden ter hand gesteld, samengesteld door de vrienden Uytten- daele Frans en Lefèvre Julien, waarbij de structuur van onze beweginggezien in het kader van Groot-Herzele, wordt behandeld. Gelet op de enorme belangrijkheid van deze vergadering dienen alle afdelin gen reeds voorbereidingen te treffen om met een talrijke delegatie op de ge plande vergadering van 13.2.1976 aanwezig te zijn? Op voormelde vergadering zal tevens een begin moeten gemaakt worden voor het samenstellen van onze B.S.P. lijst voor de komende gemeenteraads verkiezingen en het samenstellen van werkgroepen voor het uitwerken van ons programma, van onze te voeren propaganda, het verzamelen van de fi nanciële middelen, en noem maar op. Reeds eerder werd medegedeeld dat de eerste wedstrijd van de tweede ronde van het driehoekstornooi plaats heeft op zaterdag 24 januari aanstaande vanaf 19.30 uur in het lokaal Germinal alwaar onze Germinalvrienden het zul len opnemen tegen de mannen van Vlug Vrij uit Oombergen Langs deze weg worden onze spelende leden opgeroepen stipt op tijd aanwezig te zijn ten einde er onze sterkste ploeg samen te stellen. Wij mogen niets aan het toeval overla ten willen wij niet gedoemd blijven de laatste plaats te bezetten voor de duur van het tornooi. Vrienden spelers, allen op post om een beste repliek te geven aan de sterke biljarters van Vlug Vrij. Sinds geruime tijd worden er door onze plaatselijke BSP-afdeling geen aktivi- teiten meer geprogrammeerd, met als gevolg dat het lezersgeld «Voor Allen» niet meer werd ontvangen en de BSP- lidgelden niet meer werden opgehaald. Deze toestand mag niet verder aansle pen. Vandaar ook, dat vanaf 1 januari 76 ons nieuw lokaal is ondergebracht in café «OLYMPIA» Huystraat te Haaltert. Wij willen van deze gelegenheid ge bruik maken, om onze vroegere lokaal houdster Alice De Smaels te danken voor het vele werk dat zij ten dienste van onze beweging heeft gepresteerd. In samenwerking met de BSP- Federatie Aalst en enkele trouwe par tijvrienden van ter plaatse zal getracht worden om de BSP-Haaltert een nieuw elan te geven. Zo willen wij onze leden ter kennis Zoals elk jaar wordt er in de bloeiende biljartklub: «de gouden bil» een kam pioenschap georganiseerd. Toen André Gijselinck terug de finale bereikte, had deze de mooie kans zijn titel met een jaar te verlengen. Nu was het echter de briljant spelende Marcel Schoor die de kampioen van 74 gemak kelijk versloeg. De finalepartij verliep voor Marcel veel vlotter dan de vorige brengen dat in de loop van de eerstvol gende dagen en weken kd. Van Nieu- wenhove Marcel zich bij U zal aanbie den om U in de mogelijkheid te stellen uw BSP-lidmaatschap voor 1976 in orde te brengen. Evenals voorhet innen van het lezersgeld van «Voor Allen» zal onze bode zich aanbieden opdat u vanaf heden regelmatig uw lezersgeld te kunnen betalen. In de toekomst zal getracht worden om net zoals vroeger aktiviteiten te beleg gen ten voordele van onze leden. Zo werd er reeds voorzien in een gezame- lijk eetmaal waarbij de BSP-leden, le den Bond Moyson en A.B.V.V. zullen uitgenodigd worden. Voor dit feest dat zal doorgaan in ons nieuw lokaal. Café «Olympia» op vrijdag 20 februari ek. zal U een persoonlijke uitnodiging worden toegestuurd, doch meer nieuws hierover in een volgend? dittie van ons weekblad. ronde waar hij de lokaalhouder moest bekampen. De nieuwe kampioen schijnt de revela tie te zijn van het huidige seizoen ver mits hij eveneens aan de leiding staat voor de kompetitiewedstrijden. De biljartklub laat het hier niet bij en nodigt iedereen uit op haar jaarlijks souper op 27 maart. Inschrijvingen/ dienen te gebeuren voor 13 maart in het lokaalTer die gelegenheid zal de kam pioenstrofee worden overhandigt door de schenker Johan De Wolf. Van Delsen Herman

Voor Allen | 1976 | | pagina 4