Erembodegem DENDERLEEUW- GERAARDSBERGEN Onkerzele I Schendel bckc NINOVE GEMEENTEFIN ANCIEN EEN GESCHENK AAN DE SLECHTE BEHEERDERS ANTI-FASCISTISCHE TENTOONSTELLING DE BEGROTING 1976 IN DE GEMEENTERAAD KAARTING SPORTTOELAGEN PARTUBAL VAN 28 FEBR. '76 UITSTEL LEGERDIENST OPENBAAR ONDER ZOEK GEWESTPLAN A.T.B.-FEEST VOORDRACHT C.S.C. IDEGEM Op 24 en 25 januari '76 LEDENWERVING ACOD-FEEST ZITDAGEN Met de Soc. Vrouwen naar Opera Gent HET LIJK IS ZOEK, OF THEATER 13 OP ZIJN BEST HULP AAN GETROFFENEN VAN DE WATERSNOOD STATUTAIRE VERGADERING JONGSOCIALISTEN NIEUWS UIT SKRABOELEKEN Jeugdatelier Jeugdklubhuis JEUGDKLUP TIEN-TWEN C.S.C.: LIDGELD 1976 BURGEMEESTERSBAL GOUDEN JUBILEUM C.S.C.: TONEEL Zaterdag 17 januari 76 kregen we de derde belotting in het BSP-lokaal, Brusselbaan, 90 t.g. De strijd om de 1.640 frank vooruit was geweldig. Deze maal werden er nochtans zeer kleine punten gespeeld. Volgens ons zijn het bewijzen dat ereerlijkgespeeld wordt. De uitslag van de eerste tien was de volgende: 1. Van Nuffel Jan 4.247 2. De Vulder Jozef 4.113 3. De Nil Petrus 4.019 4. Van Royen Luc 3.862 5. Robijns Constant 3.804 6. Lievens Alfons 3.803 7. De Boelpaepe Emiel 3.764 8. Van Geyt Romanie 3.713 9. Camu Gustaaf 3.633 10. Van Cotthem Filemon 3.614 Na deze kaarting ziet de rangschikking voor het klubkampioenschap er als volgt uit althans de eerste tien: 1. Robijns Constant 12.197 2. Camu Gustaaf 11.650 3. Adam Victor 11.419 4. Rubbrecht Marie 11.402 5. De Nil Petrus 11.332 6. Comelis Raymons 11.158 7. Wauters Mare 11.067 8. Hendrickx Suzanne 11.939 9. De Vulder Jozef 10.925 10. VanGeyt Frans 10.664 De volgende belotting gaat door op za terdag 6 maart te 19.30 uur. Er is terug 1.000 F gratis vooruit en de inleg, ledereen is welkom. F. Pijck .Sekretaris Voor 1975 zou de sportraad volgende toelagen aan de sportverenigingen uit betalen en dit volgens vastgestelde normen. Het totaal bedrag is 170.275 frank. Voetbal: Sportkring Erembodegem 25.000; Sportkring Terjoden 19.000; Hoké Erembodegem 16.000; Doggen Erembodegem 17.000; F.C. Post 2.000 Sportkring Eureka 1.500; Veterane Terjoden en dames 2.500; Blijf Jong 6.000. Kaatsen: De sportvrienden 5.000; Sportkring Welleweg 5.000; Hoké 4.500; De Wringers 1.500; Dorp Spor tief 1.500; Heuvel 6.500; Kluizenaars 4.000 Basket: Basket Erembodegem 6.500 Volleybal: Falos KWB 1.500; Sportk ring brandweer 1.500 Visserclub: lijnvissers 1.000; Lambik- vissers 1.000 Wielerklub Terjoden: 12.500; De Nieuwe Wijk 3.000; Sint Amands 1.500; Dekenij Dorp 2.000; De Den- derzonen 4.755; Feestcomité St Amands 2.500. Biljart: Onder Ons 500 Ateltiek: Club Erembodegem 9.500 Wielertoeristen: Club Terjoden 3.000 Pingpong: Elckerlyc Terjoden 2.500 Sommige hebben bijgekregen door B V. kampioen te spelen en dit ook volgens vastgestelde normen. Freddy Pijck Sekretaris Er is de laatste tijd veel te doen geweest over de hervorming van het Gemeente fonds. Zoals geweten wordt dit laatste vanaf 1976 gèdeeltelijk geregionali seerd De Rijksmiddelenbegroting voor 1976 voorziet dat de dotaties vanaf dit jaar zullen worden berekend volgens nieuwe criteria op het geheel van de gewone ontvangsten van de Staat welke geraamd worden op 663.887.800.000 F.. Op dit bedrag worden echter voor eerst de tolrechten in mindering ge bracht welke moeten worden overge dragen aan de Europese Gemeenschap. Zo wordt voor het Fonds der Provinciën een dotatie voorzien van 0,933% hetzij 4.717.900.000 F en voor het Fonds der Gemeenten 7,65% of acht en dertig miljard zeven honderd vijftig miljoen op de verdeelquota. Deze nieuwe verdeling zal zeker niet gunstiger uitvallen dan vroeger en tal rijke gemeentebesturen beklagen er zich reeds over dat zij voor 1976 be langrijk minder zullen ontvangen dan voorheen. Ter gelegenheid van de besprekingen in de Kamer van Volksvertegenwoordi gers met betrekking op de budgettaire voorstellen 1975- 1976 heeft de minis ter van Binnenlandse Zaken enkele bij zonderheden verstrekt aangaande het instellen van het Gewestelijk Fonds der gemeenten. De regionalisering zal gespreid worden over de periode 1977 - 1980 en voor de twee eerstvolgende jaren wordt vol gende verdeling voorzien: 197750 van het Fonds zal wor den geregionaliseerd op basis van ge westelijke verdeelsleutels welke nog te bepalen zijn. 50 volgens de percentages die wer den toegepast bij de verdeling van het Fonds der Gemeenten in 1975. Voor 1978 zullen deze percentages respectievelijk gebracht worden op 62,50 en 37,50 Tengevolge deze beschikkingen wordt de wet van 16 maart 1964 op het Ge meentefonds opgeheven Er dient te worden op gewezen dat de verdeling zal gebeuren door de minister van Binnenlandse Zaken en dat de stad Brussel over een dotatie van 4 zal beschikken van voornoemd Fonds. Het geregionaliseerd deel zal bepaald worden op basis van gewestelijke crite ria welke door de bevoegde ministe riële komitee's zullen worden vastges teld. Het ligt in de bedoeling van de regering de nieuwe gefusionneerde gemeenten te laten vertrekken met een schone lei, althans deze welke met het probleem worstelen van een deficitaire begro ting. Derhalve zullen de gemeenten, welke met financiële moeilijkheden te kam pen hebben, vanaf 1976 dit deficit kun nen aanzuiveren door het afsluiten van een consolidatielening bij het Gemeen tekrediet. De aan de lening verbonden lasten zul len gefinancierd worden door middel van een afzonderlijk krediet dat jaar lijks zal worden uitgetrokken op de be groting van het ministerie van Binnen landse Zaken. Practisch komt het neer op een lening over 20 jaar waarvan de lasten (aflos singen en intresten) zullen worden ge dragen door de Staat. Het totaal deficit voor alle gemeenten van het Rijk wordt voor 1975 geschat op 5 miljard. De gemeenten die niet het voorwerp uitmaken van een samenvoeging kun nen geen aanspraak maken op de voor delen van deze beschikkingen (o.m. de Brusselse en Antwerpse agglomera ties). Wanneer gezegd wordt «vanaf 1976» dient te worden verstaan dat het aan gaan van een consolidatielening slechts kan worden aangevraagd na goedkeu ring van de gemeenterekeningen en na grondig onderzoek van het deficit, dus niet vóór de tweede helft van 1976. Wat heeft dit alles nu te betekenen? De gemeentebeheerders met een defici taire begroting zullen niet weinig te vreden zijn met het geschenk dat hen door toepassing van hoger vernoemde maatregelen in de schoot zal worden geworpen. Het zal hen toelaten na de fusie zonder dit groot probleem van start te gaan. Voor de inwoners van tal van gemeen ten welke opgeslorpt zullen worden door gemeenten en steden met een groot deficit biedt het de geruststelling dat zij toch voor deze schuld niet zullen moeten opdraaien. Dit geldt o.m. voor de gemeenten welke bij de stad Aalst zullen gevoegd worden. Ons komt het voor dat de nieuwe maat regelen een bestraffing vormen voor de gemeentelijke beheerders welke steeds een gezonde financiële toestand hebben nagestreefd. Het verlies van de slecht beheerde ge meenten zal nu door de totale gemeen schap moeten worden gedragen. Dat sommigen in hun vuist zullen la chen staat buiten kijf, dat anderen zul len zuchten: had ik dat maar geweten, is begrijpelijk. Wij betwijfelen echter dat dit een aan sporing zal zijn om in de toekomst te blijven ijveren voor een gezond ge meentelijk financieel beheer. WALRAET Lucien Zoals reeds vroeger gemeld zal dit jaar het partijbal plaatsvinden in de zaai «MANOLITO» te Onkerzele op 28 fe bruari 1976. Niettegenstaande de voortdurende stij gende kostprijs van de verbruiksgoede- ren en de diensten, zal de inkomprijs op 50 F worden gehouden. Het ligt voor de hand dat aan de ge nummerde balkaarten een tombola met waardevolle prijzen is verbonden. Gezien de netto-opbrengst van dit par tijbal vrijwel volledig zal worden be steed aan het jaarlijks partijfeest en aan de verkiezingscampagne van oktober 1976, rekenen wij erop dat onze gezel linnen en kameraden nu meer dan ooit zich zullen inspannen opdat de voorverkoop van de balkaarten een waar sukses zou mogen worden. Onze gezellinnen en kameraden hoe ven te weten dat 1976 geen jaar is zoals een ander, 1976 zal een jaar worden van een niet te onderschatten politieke strijd. Uiteraard rekenen wij. nu meer dan ooit, op uw steun. Roger SURD1ACOURT De personen die ingeschreven zijn op de militielijsten van de lichting 1977, en die omwille van studies of andere geldige redenen uitstel van legerdienst wensen te bekomen, moeten hun aan vraag indienen op 't gemeentesecreta riaat voor einde januari 1976 De belangstellenden dienen dus on verwijld de nodige formaliteiten te ver vullen. Het ontwerp van gewestplan is voor openbaar onderzoek ter inzage van het publiek in alle gemeentehuizen van het gewest, tot 28 februari aanstaande. Belangstellenden kunnen dit plan raad plegen ten gemeentehuize gedurende de openingsuren van het secretariaat, de werkdagen behalve de zaterdag van 9 tot 12 uur en de dinsdagavond, van 18.30 tot 20 uur. Gilbert Van Mello Burgemeester Nu zaterdag steken de ATB-ers hun voeten onder de feesttafel voor het sti laan traditioneel nieuwjaarsfeestje van de Natuurvrienden. Terwijl de lekkere hapjes zullen naar binnen worden gewerkt krijgen we de verslagen over de werking in het afge lopen jaar te horen en zal de penning meester een overzicht geven van de fi nanciële toestand van de Natuurvrien den. Met een blik in de toekomst gaan we dan over naar het gezellig samenzijn en strekken dan de beentjes op de dans vloer. Zaterdag 31 januari zetten we onze nieuwe reeks voor 1976 in met een Met foto's, documenten over vroegere en huidige fascisme. Lezing door de h. De Ghouy over de Opkomst en ondergang van het derde rijk. De h. De Ghouy is een oud-politiek gevangene van het nazi-Duitsland van Hitier en geïnterneerde van het concentratiekamp van Dachau. Vertoning film over de concentratiekampen van Dachau en Buchenwald. Gesprek met de h. De Ghouy is voorzien. Lokaal «Hilda». Opening zaterdag 24.1Zondagnamiddag om 16 u. verto ning film en lezing van de heer De Ghouy. nieuwkomer voor ons namelijk Els De Roover met haar diamontage: Van Do lomieten tot Venetië, langs torens, bloemen en kanalen. Iedereen weze op post in de Feestzaal van het Volkshuis om 49.45 uur. Gratis toegang. Ondertussen liepen de eerste resultaten van onze ledenwervingskampanje reeds binnen. We danken langs deze weg de partijbestuursleden welke aan onze oproepeingsbrief hebben gevolg gegeven. Er kunnen er nog altijd bij. Hoe meer hoe liever is onze leuze. Lampens Jonny Sekretaris De ACOD afdeling Geraardsbergen richt op zaterdag 7 februari 1976 te 16 uur zijn jaarlijks Nieuwjaarsfeest in, dat doorgaat in de Feestzaal van het Volkshuis, Markt, te Geraardsbergen. Het orkest Marcellino is terug van de partij. Ieder lid met zijn gezin is wel kom, en zal een persoonlijke uitnodi ging ontvangen, waarbij ze de onder- aanstaande strook behoorlijk ingevuld voor 1.2.76 moeten terug bezorgen bij een der bestuursleden of in het Volks huis. Diegenen die per vergissing geen deel nemingsformulier zouden ontvangen hebben, vragen wij ons te verontschul digen dit geldt ook als uitnodiging. Wij verwachten U Allen op zaterdag 7 februari 1976. De algemene secretaris, A. FLAMEZ De zitdagen van Schepen COPPEZ gaan door de donderdag van 11 tot 12 u in de polikliniek, Vredestraat 43, en de zaterdag van 9 tot 11 u. in het Volks huis, Markt. Men gelieve zich te voorzien van alle stukken die betrekking hebben op de te behandelen zaak. Vrijdagen 13 februari: Der Zigeunerba ron - operette 20 februari: Lakmé - opera 26 maart: Der Bettelstudent - operette 23 april Der Graf von Luxembourg - operette 21 mei: Der Vogelhandier - operette. De inschrijvingslijsten voor 13 en 20 februari zijn geopend in café Volks huis. Slechts nog enkele plaatsen zijn beschikbaar. Jongens van theater 13, nu wordt het wel even opletten geblazen. Anders trekken jullie binnenkort meer volk aan dan de Folies - Bergères in Parijs! Dit was mijn eerste bedenking bij het binnentreden van de feestzaal van het Achturenhuis, die tot proppenstoe ge vuld was. Spijtig genoeg komen er altijd een paar pachters op het Denderleeuws uur toe, d.w.z. veel te laat. Door hun gestom mel in het duister storen ze acteur en toeschouwer. Dit was dan ook de enige opmerking in negatieve zin die er te maken viel. Want het stuk was af. De hele ploeg had immers de juiste gevoelsnaar weten te spannen, wat in een komische triller bijzonder moeilijk is. Wanneer zulk stuk slecht gespeeld wordt ontaardt het soms al te gemakke lijk in koddige pedanterie. Dat zulks niet gebeurde is ondermeer te danken aan 't natuurtalent van Rudy De Coorde in de rol van de heer Michleby, of was het Smickelby? Die jongen speelde alsof zijn lieve le ven er vanaf hing. Naast mij proestte een bejaarde dame het herhaaldelijk uit van 't lachen. Naar 't scheen deed ze later op de avond in haar broek van plezier, of van de spanning? Hoewel ik natuurlijk niet op de plaats van het debiet aanwezig was vroeg ze me hoe zou je zelf zijn? haar naam niet in de krant te plaatsen. Wies Wellekens was een onberispelijke juffrouw Baraclough. Ze vertolkte op uitstekende wijze de snibbigheid van een verzuurde en azijnpissende (figuur lijk dan) oude-jonge dochter. De heer Blondell. alias Karl Scheer- linck ging zodanig in zijn rol op, dat hij nu nog steeds, gebukt, als een krasse grijsaard door de straten van Lië hup pelt. Ook Firm Verbrugge hield er een com- pleks aan over: van zodra hij iemand van het zwakke geslacht ziet, haalt hij zijn lintmeter boven om het maantal nuttige contouren op te meten. Van be- roespmisvorming gesproken! Naar zijn lieve echtgenote beweert, kan hij zelfs in bed het lintmeten niet meer laten.... Wint Cornelissen in de rol van de heer Trees De Schrijver als juffrouw Anne Beale, Lieve Boom ais juffrouw Mabel, Nietje Bovendaerde als juffrouw Agnes te samen met die Van den Steen als Johnson in een zeer spannende scène. Sorell lijkt wel als een directe neef van Christopher Lee, regelrecht uit een griezelfilm in het Achturenhuis te zijn overgestapt. Last but not least dient een pluim op de hoed te worden gestoken van Taaf Scheerlinck, de kleine maar dappere man achter de schermen die zich naar behoren van zijn ondankbare-maar daarom niet minder verdienstelijke taak kweet. Karton, dient in naam van een tevreden publiek de ganse ploeg om haar prach tige prestatie gefeliciteerd te worden! Tot slot moeten me nog een paar be denkingen van het hart: ligt er geen taak weggelegd voor het nieuwbakken hoofdbestuur van de C.S.C. te Aalst, om theater 13 buiten onze gemeente de gelegenheid te geven een paar optre dens te verzorgen? Aldus zouden de vrienden van theater 13 nog meer vruchten plukken van hun inspannin gen. Naast een paar kleine technische on volkomenheden (bv. op een bepaald ogenblik lijkt R. De Coorde wel de man van zes miljoen of Jerommeken omdat hij in het pikkedonker een testa ment kan lezen) begint theater 13 zijn kinderschoenen te ontgroeien. Men speelt reeds op een meer dan behoorlijk peil, dat veel amateursverenigingen hen kunnen benijden. Lijkt daarom de geschikte tijd niet aangebroken om een degelijk karakterstuk liefst van een Nederlandstalig auteur voor de pin nen te brengen? Aldus zouden ze zich zelf, en het publiek een enorme dienst bewijzen H. Van de Velde Op verzoek van de leerlingen van het Koninklijk Atheneum werd door de burgemeester aan de voorzitter van het solidariteitskomitee gevraagd om dit komitee samen te roepen met het oog op het inrichten van een hulpaktie voor de getroffenen van de waterellende. De voorzitter is op dit verzoek ingegaan, want het komitee zal samenkomen op vrijdag 23 januari te 20 u. in het H. Kruiscollege. De betrokkenen die aan deze actie wensen mee te werken, en eventueel initiatieven ijebben, kunnen zulks mededelen aan dit komitee of zelf aanwezig zijn. Volgens de laatste berichten zou de omhaling in de vier kerken reeds een bedrag van 60.000 frank hebben op gebracht. Ook Denderleeuw wenst zijn steentje bij te dragen, evenals het ge daan heeft in de boemerangactie «Beter leven geven», dat een totale som van 151.970 frank heeft opgebrachtAan al de milde schenkers en medewerkers een welgemeend proficiat voor dit re sultaat. Verleden zaterdag hielden de Jong socialisten hun jaarlijkse statutaire le denvergadering in het Skraboeleken, Adamstraat 40 Na de nieuwjaarswens door de voorzit ter kregen vke achtereenvofgéns de jaarverslagen. Het administratief verslag van Johnny Rateau, die een uitvoerig relaas bracht over de aktieve werking in 1975, een jaar met enkele dieptepunten maar ook met talrijke hoogtepunten waaronder zeker de meiviering niet mag vergeten worden. Jenny Berthouil onze lieftal lige penningmeester bracht dan het fi nancieel verslag dat zoals telkenmale de volle aandacht krijgt van de aanwe zigen. We zijn dan ook gelukkig te mo gen zeggen dat we financieel even ver staan als bij het begin van 1975, on danks de zware financiële tegenslag met het T.V. - gebeuren Beentje bui ten. Na een blik in de toekomst te hebben geworpen werd tenslotte het nieuwe bestuur aangesteld. Voorzitter: Jonny Lampens Onder-voorzitter: Alex Rosier Sekretaris: Johnny Rateau Penningmeester: Jenny Berthouil Public-Relations: Johnny Rogier Kultuuropbouw: Rita Van Gael Sportmonitor: Daniel Ooge Jonny Lampens Voorzitter JS De kinderen van ons Skraboeleken trokken er verleden zaterdag op uit naar de Oudenberg vooreen natuurstudie en verkenning van de omgeving van de Oudenberg om datgene wat hen dan het meest was opgevallen over te brengen op een tekenblad door middel van een houtskoolschets. Een fantastische meevaller die zeker dient herhaald te worden De allerkleinste Skraboelekes bleven lekker binnen, speelden hun spelletjes en zongen er ondertussen lustig op los. In het vormingsatelier werd het pro bleem van de waterellende in Ruis broek behandeld. Met behulp van 'n bandrekorder werden in de stad ge sprekken opgenomen met voorbijgan gers. Zondag aanstaande om 14 uur Raad van beheer in het Skraboeleken met vol gende punten op de agenda: verslag vorige vergadering beurtrol februari clubwerking algemene ledenvergadering van 7 februari clubblad Skraboeleken financieel verslag allerlei. Intussen kwam de redaktieraad van ons eigen blubblad bijeen om de artikels te bespreken. Eind deze maand komt het eerste nummer van de pers dat op meer dan 500 exemplaren zal verspreid wor den. Lampens Jonny Voorzitter ONDERHOUD GEMEENTEWEGEN Deze uitgave 1.200.000 frank blijft on veranderd. Schepen De Riemaeker merkt dit lakoniek op. Heql diploma tisch doet hij dit door te vragen hoeveel de stijging bedraagt in het bouwbedrijf. Burgemeester Milo verklaart dat het 40 bedraagt. Schepen Timmermans echter laat zich niet van de wijs brengen en replikeert dat het al te gemakkelijk is zijn voorziene uitgaven stabiel te hou den en later steeds maar met begro tingswijzigingen te komen aandraven. Voor de eerste maal in de Ninoofse politieke geschiedenis wordt de visie van schepen Timmermans bij getreden door oppositieleider Waltniel. Laatst genoemde verwijt schepen De Rie- maeeker de moed niet opgebracht te hebben zijn voorziene uitgave te ver hogen. Deze beschuldiging slaat in als een bom STEDELIJKE MUZIEKACADEMIE Bij de bespreking van de reiskosten van de leerkrachten der stedelijke muzieka cademie, vroeg schepen De Riemaeker abstractie te maken voor deze van de Heer Directeur. Hij verklaart zich wel akkoord met deze van het leraarkorps doch niet met die van de heer directeur. Schepen Timmermans neemt het op voor de heer Directeur en verklaart dat zijn privéleven niets te zien heeft met dit alles. Moesten er echter tekortko mingen vastgesteld worden in zijn schoolbeleid, dan ware het anders ge steld. Spreker vindt enkel steun bij zijn politieke groep en bij collega De Honghe (CVP) Zodoende wordt de voorziene uitgave van 150.000 frank verlaagt tot 120.000 frank. Deze be slissing werd toch genomen welwe tende dat de heer gouverneur opdracht zal geven deze reisvergoedingen toch uit te betalen. HULP GETEISTERDEN PVV- fractieleider Waltniel steunde zich voornamelijk op de royaliteit om een toevoeging aan de uitgavepost te plaatsen. Hij stelde voor immers 120.000 F (hetzij 10 F. per inwoner) te storten aan de geteisterden van de wate rellende. Schepen De Riemaeker ver laagde dit tot 100.000 F. wat dan ook eenparig werd aanvaard. Een toneelgroep is altijd blij om het resultaat voor te stellen van weken hard werken. De komische kreatie y x wordt zaterdag om 20 u. en zondag om 15 u. en 20 u. gespeeld. De auteur, de regisseur en de vele entoesiaste acteurs verwachten een enorme toeloop en ho pen op een succesvol optreden. Het kwistomooi is volop gestart te Ni- nove. Ook vrijdag a.s. verwachten Mark, Jan, Mia, Ann, Werner en Pol (de Tien-Twen ploeg) heel wat suppor ters. Op woensdag 28 januari krijgen we een eerste «Sport-info-avond» met deskun digen van het B.L.O.S.O., film- en dia-montages. Misschien een nieuwe start voor méér sportbeoefening. Kamavalgroepen werken aan een kar naval wagen, dansers proberen een show, schrijvers maken een klupblad en sportmensen oefenen keihard. Dit zijn de resultaten van een hechte sa menwerking, een klub waardig. De leden van de C.S.C. worden vrien delijk uitgenodigd zich in orde te stel len met het lidmaatschap voor 1976. Het lidgeld bedraagt nog steeds 50 F. en kan: gestort worden op rekening nr. 068- 0519970- 77 van de Centrale voor So cialistisch Cultuurbeleid afdeling Ni no ve. of overhandigd worden aan één van de bestuursleden. Dank bij voorbaat! Wij kunnen onze vrienden partijgenoten reeds melden dat het Bal van de Burgemeester dit jaar plaats heeft op zaterdag 20 maart. Volgende week hierover meer. Op zaterdag 24 januari vieren ons be stuurslid Van den Meersch Petrus en zijn echtgenote Van Wayenberge Elisa, wonende Steenweg op Geraardsbergen ■89 te Ninove hun gouden huwelijksju bileum. Wij wensen ter deze gelegenheid aan onze vrienden Petrus en Elisa een harte lijk proficiat en nog vele jaren in goede gezondheid. KOOP UW KAARTEN OP VOOR HAND voor de toneelproductie «Al lijkt het een fabel...» van de Internatio nale Nieuwe Scène op vrijdag 6 fe bruari 1976 om 20 u. Het aantal plaatsen van de feestzaal «De Redding» is beperkt... Een toegangskaart kost 100 F (50 F voor plus-3-pas) en kan bekomen wor den: in café «Volkshuis», Geraards- bergsestraat 119, 9400 Ninove. door te storten 7 F voor verzen- dingsonkosten) op rekening nr. 068- 0519970-77 van de Centrale voor So cialistisch Cultuurbeleid afdelim: Ni-

Voor Allen | 1976 | | pagina 5