Hillegem
VOORLICHTINGSAVOND
«Het Europa van morgen»
Algemene ledenvergadering
ACOD
C.S.C. HERMAN VOSKRING
C.S.C.
HERMAN VOSKRING
'«Culturele
voetbalpronostiek»
Geboorten
Overlijdens
Afkondigingen
Huwelijk
TREKKING
JAARLIJKSE
TOMBOLA
A. VERMEYLENKRING
ZOTTEGEM
LEDENVERGADERING
B.S.P.
BRT:
14.00 Doe mee - 14.30 Speel
film: M'n kleine Chickadee -
15.50 W.K. Veldlopen - 16.35
Open School - 18.05 Ti-Ta-
Tovenaar - 18.10 Disneyland -
18.55 Eskapade - 19.45 Nieuws
20.15 Wies Anderson Show -
gè.05 Terloops - 22.00 Kruis of
munt: Moord aan boord - 22.50
Nieuws.
RTB:
9.30 Education permanente -
12.35 Télé-régions - 13.30
Sports pour tous - 14.00 La t v.
participative - 14.45 Lands-
bouwnieuws - 15.00 Interwal-
lonie - 16.30 Loisirs actifs -
17.00 Follies - 17.45 A vos
marques - 18.55 Les Pilis -
19.00 Spectacle - 19.30
Antenne-soir - 19.45 Nieuws p
20.15 Le jardin extraordinaire -
20.45 Speelfilm: L'Alcade de
Zalamea - 23.00 Nieuws.
N-l:
10.00 Teleac -Kursussen -
15.32 Pas 65 - 16.00 Kijkdoos -
16.40 Kim en Co. - 17.05 De
trom van Pandoera - 17.30
Sportprogramma - 18.15 Voor
lichting sociale verzekeringen -
19.05 Wie van de drie - 19.40
Film: Orfeur Negro - 21.35
Nieuws - 21.50 Tennis - 23.15
Nieuws.
N-2:
18.45 Paulus de Boskabouter -
19.05 De avonturen van Peppi
en Kokki - 19.20QenQ- 19.50
't Zand 33 - 20.00 Nieuws -
20.25 Film: Charlie Bubbles -
22.00 Brandpunt - 22.40 Er zit
muziek in - 23.05 Nieuws.
F. 1
10.20 Ofrateme - 11.30 Forma
tions - 12.30 Midi première -
12.47 Une minute pour les jeu-
nes - 12.55 Samedi est a vous -
12.57 nieuws - 13.35 Regionale
magazines - 14.05 Les musi-
ciens du soir- 14.35 Samedi est
a vous - 18.34 Pour chasue en
fant - 18.40 Six minute pour
vous defendre - 18.50 Magazine
auto-moto 1 - 19.20 Geweste
lijke aktualiteiten - 19.45 La vie
des animaux - 20.00 Nieuws -
20.30 Numéro un - 21.30
Grand-Pere Vicking - 22.30 A
bout portant - 23.30 Nieuws
GRAND-PERE VIKING
F.2
10.00 C.N.AiM. - 12.00
R.T.S. - 13.00 Midi 2 - 13.?
Regionaal magazine - 14.05
Samedi dans un fauteuil - 18.00
Clap - 18.55 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak-
tuliteiten - 19.44 Y'a un truc -
20.00 Nieuws - 20.30 Les cinq
dernieres minutes - 22.05 Dix de
der - 23.35 Nieuws - 23.45
Astralement votre
BRT:
9.00 Doe mee - 9.30 Loon naar
werken - 10.00 Eucharistievie
ring - 11.00 leder zijn waarheid
12.00 Nieuwsoverzicht voor
gehoorgestoorden - 12.30 Dag
aan dag - 14.30 Voor boer en
tuinder - 15.00 De vallei van de
koningen - 15.15 Labyrint -
17.15 Sesamstraat - 17.40 Van
klassiek tot jazz - 18.45 Ti-Ta-
Tovenaar- 18.50 Paling en Ko-
19.00 Het huis waarvan wij
dromen - 19.45 Nieuws - 20.00
Sportweekend - 20.30 Een
avondje uit: Ik hou van uw
vrouw - 22.25 Brusselse wan
dtapijten van de pre-renaissance
22.50 Nieuws en sport.
RTB:
9.30 Instruction permanente -
12.00 Faire le point - 13.05
Concertissimo - 13.50 Arts-
Hebdo - 14.30 Au-dela de l'ho-
rizon - 15.15 Calimero - 15.20
Visa pour le monde - 17.05
Sportuitslagen - 17.10 carrefour
17 - 18.00 Clafoutis - 18.40
Gulp - 18.45 Sportweekend -
19.30 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.20 L'Odyssée -
21.10 Cinéscope - 23.10
Nieuws.
N-l:
14.00 Teleac-Kursussen - 16.02
Sesamstraat - 16.27 Last of the
bald Ibis - 16.55 Voetbaluitsla
gen - 17.00 Vesper - 18.15 De
eerste 365 dagen uit het leven
van een kind - 19.05 De Flinsto-
nes- 19.30 Kamavalprogramma
20.20 Gunsmoke -21.10 Pleis
terkade - 21.55 Heel de mens
22.25 Herbert von Karajan diri
geert - 23.00 Humanistisch
Verbond - 23.05 Nieuws.
N-2:
17.00 Tennis - 18.25 Woord
voor woord - 18.30 Paulus de
Boskabouter - 18.35 Rogues
Rock - 19.00 Panoramiek
19.15 Studio sport - 20.30 Ot.
en hoe zit het nou met Sien
21.05 De American String Band
21.30 Nieuws - 21.35 Informeel
22.35 Beeldspraak.
F. 1
9.30 Godsdienstige uitzendin
gen - 12.00 L'Homme qui n'en
savait rien - 12.30 Concours de
la chanson Franjaise 19776 -
13.00 Nieuws - 13.20 Le petit
rapporteur - 14.00 Les rendez-
vios du dimanche - 15.45 Direct
a la une - 17.15 L'intermediaire
18.45 Nans leberger- 19.17Les
animaux du monde - 19.45
Nieuws - 20.30 Katia - 22.05
Pour le cinéma - 23.05 Nieuws
F.2
9.30 R.T.S. - 12.00 C'est di
manche - 12.30 Midi 2 - 13.00
C'est dimanche - 14.00 Inter-
neige 1976 - 18.50 Stade 2 -
19.30 Systéme 2-20.00 Nieuws
•20.30 Systéme 2 - 21.40 Les
birgades du tigre - 22.40 Catch -
23.10 Nieuws - 23.20 Astrale
ment votre
BRT:
18.00 Ti-Ta-Tovenaar - 18.05
Klein, klein, kleutertje - 18.20
Hond op de vlucht - 18.45 Mijn
gemeente - 19.15 Sporttribune -
19.40 De weerman - 19.45
Nieuws - 20.15 Hetrad van for
tuin- 21.00 Edward VII - 21.50
Nieuws en Wetstraat - 22.10 De
andere film: Die letzten Heim-
posamenter.
RTB:
18.00 1, 2, 3... j'ai vu - 18.30
T.V. F - 19.00 Katoliek gods
dienstige uitzending - 19.30
Lundi-sports - 19.45 Nieuws -
20.15 L'écran témoin gevolgd
door een debat en Nieuw*.
MÖN ONCLE BENJAMIN
N-l:
18.15 Nederlands voor buiten
landse werknemers - 18.45 Su
riname deze week - 19.05 De
Flinstones - 19.30 Mijl op zeven
20.20 Rondje teater - 21.15 Uit
de agenda van de bisschop -
21.35 Nieuws - 21.50 Een stuk
van je leven - 22.15 In de keu
ken van Berend - 22.45 Spreek
beurt en Nieuws.
N-2:
18.45 Paulus de Boskabouter -
19.05 The Lone Ranger - 19.30
In Londen staat een huis - 20.00
Nieuws - 20.25 Pepper - 21.15
Zaal Concordia - 22.15 Aktua -
22.55 Nieuws.
F. 1
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi -remimère - 12.57 Nieuws
13.30 Berusberichten - 13.35
Restez done avec nous - 1815 A
la bonne heure - 18.45 Nou-
nours - 18.55 L'ile aux enfants -
19.20 Gewestelijke aktualitei
ten - 19.40 Une minute pour les
femmes - 19.47 Alors raconte -
20.00 Nieuws - 20.30 La reine
africaine - 22.05 Part de verite
23.00 Nieuws
F.2
13.45 Regionaal magazine -
14.30 Nieuws - 14.35 Au-
jourd'hui madame - 15.30 Le
Saint - 16.20 Aujourd'hui ma-
dame- 18.30 Nieuws-81.42Le
palmares des enfants - 18.55
Des chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktaliteiten
19.44 Y'a un truc - 20.00
Nieuws - 20.30 La tete et les
jambes -21.45 Alain decaux ra
conte - 22.45 Nieuws - 22.55
Astralement votre
BRT:
18.00 Ti-Ta-Tovenaar - 18.05
Wickie, de Viking - 18.30 Zorg
er nu eens zelf voor - 19.00 Let
op, vervuiling! - 19.10 Gastpro-
gramma - 19.45 Nieuws - 20.15
Prikkelpraatjes - 20.35 Kijk
mensen: In het land van alles
anders - 21.25 DE stille kracht -
22.45 Nieuws en Wetstraat.
RTB:
18.45 Paulus de Boskabouter -
Séniorama - 19.00 La barbe a
papa - 19.25 Antenne-soir -
19.45 Nieuws - 20.15 Regan -
21.10 Vingtième Siècle - 22.40
Nieuws.
N-l:
18.10 1, 2, 3... j'ai vu - 18.30
geheimen onder zee - 19.55 Fi
nale Superstars 75 - 21.20 Zi-
geunermuziek - 21.35 Nieuws
21.50 Brainwave - 22.45 Ont
dek je plekje - 22.50 Nieuws.
SUPERSTARS 1975: FI
NALE
N-2:
18.15 Les Gammas - 19.05
Karlson - 19.30 Tweekamp -
20.00 Nieuws - 20.25 Sam -
21.20 Mini Voetbalshow -
22.10 Hier en nu - 22.50
Spreekbeurt - 23.00 Den Haag
vandaag - 23.15 Nieuws.
F. 1
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi première - Restez done
avec nous - 18.15 A la bonne
heure - 18.40 Nounours - 18.55
L'ile aux enfants - .19.20 Ge
westelijke aktualiteiten - 19.40
Une minute pour les femmes -
19.47 Aiors raconte - 20.00
Nieuws - 20.30 La merveilleuse
histroier de sjeux Olympiques -
21.30 Alexandre Nevski - 22.15
De vive voix - 23.00 Nieuws
F.2
13.45 Regionaal magazine -
14.20 Nieuws - 14.30 Au-
jourd'huimAujourd»HUI
M S MZ 15.30 Le saint -
16.20 Aujourd'hui magazine
18.30 Nieuws-18.42Le palma
res des enfants -18.55 Des chif
fres et des lettres - 1920 Gewes
telijke aktualiteiten - 19.44 Y'a
un truc - 20.00 Nieuws - 20.30
La chute d'un corps - 23.15
Nieuws - 23.25 Astralement bo-
tre
BRT:
16.30 Tip-Top - 17.45 Ti-Ta-
Tovenaar - 17.50 Gans de ge
meente- 18.50 StarTrek-19.40
De weerman - 19.45 Nieuws -
20.40 Een persoonlijke kwestie
21.35 De vijfde windstreek -
22.25 Nieuws en Wetstraat.
RTB:
14.00 School-tv - 15.45
School-tv - 16.45 Feu vert -
18.25Tempo -18.55 Barbapapa
19.00 La barbe a papa - 19.25
Antenne-soir - 19.45 Nieuws -
20.15 Circusprogramma - 21.45
W.K. kunstrijden op de schaats
22.30 Nieuws.
N-l:
15.30 Wildlife cinema - 15.55
Kies je sport - 16.20 De holle
bolle boom - 18.15 Wetenschap
in beweging - 18.45 Ver-
keers(p)licht - 19.05 Van ge
west tot gewest - 19.50 Politieke
partijen - 20.00 Der Tod vor
dem Sterben - 21.35 Nieuws
21.50 Den Haag van daag
22.35 Studio Sport - 23.00
Sprekershoek - 23.15 Nieuws
23.20 W.K. Kunstschaatsen.
DOOD VOOR HET STER
VEN
N-2:
18.45 Paulus de Boskabouter -
19.05 Praatjes in de bar - 19.30
Kenmerk - 20.00 Nieuws -
20.30 Metterdaad - 20.40 Hol
land ze zeggen - 21.50 Doku-
mentaire over suikerzieken -
22.30 Van u wil ik zingen -
Nieuws.
F. 1
9.30 Ofrateme - 12.15 Réponse
a tout - 12.30 Midi première -
12.57 Nieuws - 13.35 Les visi
teurs du mercredi - 18.15 Nou
nours- 18.55 L'ile aux enfants-
19.20 Gewestelijke aktuliteiten
19.40 Une minute pour les
femmes - 19.47 Alors raconte -
20.00 Nieuws - 20.30 L'Inspec-
teur mene l'enquete - 22.00 La
psychologie d'aujourd'hui p
21.10 Nieuws
F.2
14.25 Nieuws - 14.30 Au
jourd'hui madame - 15.30 Ope
ration Danger - 16.20 Un sur
Cinq - 18.25 Les belles histoires
de la boite a images - 18.30
Nieuws - 18.42 Le palmares des
enfants - 18.55 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.44Y'a un truc
20.00 Nieuws - 20.30 Police
Story - 2130 C'est a dire - 23.00
Nieuws - 23.20 Astralement vo
tre
BRT:
14.00 tot 16.00 School-tv -
17.00 School-tv - 18.00 Ti-Ta-
Tovenaar- 18.05 Jonger dan je
denkt - 18.45 Leef nu - 19.15
Dierenfilm: Reptielen - 19.45
Nieuws - 20.15 Coronation
Street - 20.40 Panorama - 21.30
Standpunten - 21.50 Première -
22.35 Nieuws - 22.45 W.K.
Kunstrijden op de schaats.
RTB:
14.00 School-tv - 17.40
School-tv - 18.10 1, 2, 3... j'ai
vu - 1830 Le temps des vali ses -
19.00 La barbe a papa - 19.25
Antenne-soir - 19.45 Nieuws -
20.15 Si vous saviez - 20.35
Speelfilm - 21.50 Le carrousel
aux images en Nieuws.
IL ETAIT UNE FOIS UN
FLIC
N-l:
11.10 School-tv - 15.00 Van
hart tot hart - 18.15 Bedreigde
landschappen - 19.05 Laurel en
Hardy - 19.25 Landgenoten -
19.40 Simplisties Verbond -
19.55 All in the Family - 20.20
Het nagerecht - 21.00 Herenleed
21.35 Nieuws - 21.50 Film: De
aarde - 23.15 Nioeuws.
N-2:
18.45 Paulus de Boskabouter -
19.05 't Spant erom - 20.00
Nieuws - 20.25 Achter het
nieuws - 20.40 De Pallisers J
Ombudsman - 22.00 leder zijn
deel - 22.25 Achter het nieuws -
23.01 Den Haag vandaag -
23.16 Nieuws - 23.21 W.K.
Kunstschaatsen.
F. 1
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi Première - 12.57 Nieuws -
13.35 Regionaal magazine -
14.05 Ofrateme - 16.15 WK
Schaatsen - 17.15 Ofrateme -
18.15 A la bonne jeure - 18.45
Nounours - 18.55 L'ile aux en
fants - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.40 Une minute
pour les femmes - 19.47 Alors
raconte - 20.00 Nieuws - 20.30
Baretta - 21.30 L'evenement -
22.30 Alons au cinéma - 23.00
Nieuws
F.2
13.35 Regionaal magazine -
14.30 Nieuws - 14.35
Ajourd'hui madame - 15.30 Le
Saint - 17.30 Fenêtre sur - 18.25
Les belles histrires de la boite a
images - 18.30 Nieuws - 18.42
Le pamares des enfants - 18.55
Des chiffres et des letres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten
19.44 Y'a un truc - 20.00
Nieuws - 20.30 La terrasse des
Bernardini - 22.15 Les chefs-
d'oeuvre vous questinnent -
22.45 Nieuws - 22.55 Astrale
ment votre.
BRT:
14.00 tot 16.00 School-tv -
17.00 School-tv - 18.00 Bijtje
speelt met de pop - 18.15 Bou
wen; Isolatietechnieken - 18.45
Dag aan dag - 19.10 Trajekt -
19.40 De weerman - 19.45
Nieuws - 20.15 De Flinstones -
20.40 Speelfilm: De reis naar
Wenen - 22.20 K.T.R.C. -
23.00 W.K. Kunstschaatsen.
RTB:
14.00 School-tv - (tot 15.30) -
17.40 School-tv - 18.10 1, 2,
3...j'ai vu- 18.30 Sept sur sept-
19.00 La pensée socialiste -
19.30 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.15 W.K. Kunstrij
den op de schaats - 21.00
Voulez-vous jouer - 22.45
W.K. Kunstschaatsen en
Nieuws.
N-l:
10.45 School-tv -19.05 Tommy
Cooper - 19.30 Vrijdagavond-
vrij - 20.45 Hof van Holland -
21.35 Nieuws - 21.50 In Haagse
Kringen - 22.35 Jazzpianist
Oscar Peterson - 23.01 Oud en
wijs genoeg - 23.26 Nieuws -
23.31 W.K. Kunstschaatsen.
N-2:
18.45 Paulus de Boskabouter -
19.05 Toppop Hitparade - 20.00
Nieuws - 20.25 Wie-kent-kwis -
21.45 De gebroeders Hammond
22.35 Televizier.
THE LEOPARD MAN
F. 1
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi première - 12.57 Nieuws -
14.05 Ofrateme - 16.45 WK
Schaatsen - 17.15 Ofrateme -
18.15 A la bonne heure - 18.40
Nounours - 18.55 L'ile aux en
fants - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.40 Une minute
pour la femme - 19.47 Alors ra
conte - 20.00 Nieuws - 20.30
Histoire de detectives - 22.15
Boxe - 23.00 Nieuws
F.2
14.30 Nieuws - 14.35 Au-
jord'hui madame - 15.30 Le
Saint - 16.20 Aujourd'hui ma
gazine - 18.30 Nieuws - 18.42
Le palmares des enfants - 18.55
Des chiffres et des lettres -19.20
Gewestelijke aktualiteiten
19.44 Y'a un truc - 20.00
Nieuws - 20.30 Moise -21.30
Apostrophe - 22.35 The Leo
pard man - 00.30Nieuws
in samenwerking met Europese Commissie
Gastsprekers:
Otto Kuby, directeur bij het economisch en sociaal comitee van de EEG te
Brussel, over «Europa, vandaag en Morgen»
Martin Hutsebaut, adviseur bij het Europees vakverbond, over «De vakbe
weging in een verenigd Europa».
Zaterdagavond 13 maart om 19.45 u.
Ridderzaal Egmontkasteel
Film - voordracht - discussie - documentatie - receptie
Na 24 ronden begint zich hier en daar
een soort lentevermoeidheid af te teke
nen, wat allicht verklaart waarom zo
veel vrienden deze week vergaten hun
pronostiek in te vullen.
Met zoveel als we waren, werd er toch
maar gespeeld.
Deze 24ste ronde bracht meteen een
nieuwe ingekaderde reproductie op
voor ANDRE VEKEMAN (zijn der
de). Het heeft echter wel aan een zijden
draadje gehangen. Ook uw verslagge
ver Freddy Van den Bossche behaalde
immers 8 punten, maar met een juiste 2
meer werd André dan toch maar win
naar. Derde werd Van Den Hecke
Marc, met zeven punten.
In het derde period (^klassement blijft
De Smaele Gabriel op kop met 25 p. op
de voet gevolgd door Van den Hecke
Mare (24) en Magerman Paul (23).
In het eindklassement blijven vader en
zoon Praet voorop: Philippe met 146 op
kop, gevolgd door vader Pierre met
133. Op de derde plaats met 127 pt. een
trio met Franceus Joost, De Smaele
Nadine en Lefevre Marie.
Nog zes ronden blijven te spelen en nog
een massa mooie prijzen resteren.
Freddy Van den Bossche
Dauwe Hendrik, z.v. Jean-Marie en
van De Clercq Anita, Zottegem.
Van Keymeulen Silvie, d.v. Willy en
van Beernaert Christiane, Zottegem
(Erwetegem)
Baele Liesbet, d.v. Herman en van De
Gendt Cecilia, St. Lievens -Esse.
Depessemier Ingrid, d.v. André en van
De Bourdeaud'huy Christine, Brakel.
De Vleeschouwer Hans, z.v. Robert en
van Mertens Gisèle, Brakel.
T'Siobbel Kristof, z.v. Jean en van
Naujoks Roslinde, Zottegem (Velzeke
Ruddershove).
Plasschaert Edmond, 89 j. Zottegem
(Godveerdegem)
Uytterhaegen Louise, 74 j. Zottegem.
Baele Marie, 72 j. Balegem.
De Vos Cyriel, 77 j. St. Lievens-
Houtem.
De Staercke René, 91 j. Zottegem (Er
wetegem)
Pandelaere Marie, 84 j. Zottegem (St.
Goriks-Oudenhove)
Baele Cyriel, 81 j. St. Maria-
Oudenhove.
Lauwers Alfons, 72 jMunkzwalm.
Helderweirdt Maria, 85 j. Zottegem
(Leeuwergem)
Hertegonne Cornelius, 66j. Moortsele.
Schiettekat Petrus, 67 j. Aspelare.
Baele Edwig van hier en Fouquet Linda
van Zottegem (Erwetegem)
Van den Hecke Marc van Zottegem
(Strijpen) en Gabriël Elisabeth van
Brakel.
Van Droogenbroeck Marc van St.
Lievens-Esse en MonsecourGodelieve
van Zottegem. (Elene)
Pandelaere Marc van Zottegem (Strij
pen) en De Smet Jenny van St.
Lievens-Esse.
Van Loocke Luc van Zottegem (God
veerdegem) en Moreels Christiane van
St. Maria -Oudenhove.
Verbruggen Henri van Aalst en Coes-
sens Jenny van Zottegem (Leeuwer
gem)
De twee etsen van de hand van Marino
De Vos werden door loting, na de
voordracht over Macrobiotiek op
24.1.1976, toegewezen als volgt:
de eerste ets aan de Heer André De
Smet (in de zaal aanwezig)
de tweede ets aan het ingangsticket
Nr. 135 ROOD.
De houder van dit ticket wordt verzocht
de ets af te halen bij Mevrouw De Na-
yer, Welzijnstraat 98 te Zottegem en dit
uiterlijk tot 29 februari 1976. Na deze
datum zal het werk toegewezen worden
aan het reservenummer 298 GRIJS.
Op zaterdag 20 maart a.s. om 20 u. zal
de VERMEYLENKRING ZOTTE
GEM onder de auspiciën van 't Mini
sterie van Nationale Opvoeding en Ne
derlandse Cultuur, in het C.O.C. te
VELZEKE zijn jaarlijkse toneelavond
organiseren. Het Fakkelteater uit Ant
werpen treedt op met het successtuk
«VIVISEKS» een plezierig teaterkaba-
ret vanJ.L. Dabadie en Guy Bedos. Dit
stuk oogstte veel bijval in Parijs en
Londen en werd te Gent opgevoerd
door het Theater Vertikaal met een
enorm succes.
Toegangskaarten zijn te bekomen tegen
80 F.
Voor leden van medewerkende vereni
gingen tegen 60 F.
Leden Vermeylenkring, studenten en
Plus 3 passers tegen 40 F.
Vervoer zal ingelegd worden tussen
Zottegem (Markt) en Velzeke. In
schrijvingen vóór 15 maart in het
Volkshuis Markt, Zottegem of bij de
verantwoordelijken van de plaatselijke
afdeling:
op WOENSDAG 3 MAART om 19,30 uur
Café VOLKSHUIS te Zottegem
Toespraak door kd. FACK
Mw. Denayer, Welzijnstraat 98, Zot
tegem.
Eckhout Herman, Twee Kerkenstraat
132, Zottegem.
Boom Willy, Meirestraat 34, Zotte
gem.
Labiese Albert, Kastanjelaan 22 Zotte
gem.
A. LABIESE
In het vorig nummer deelden wij reeds
mee dat vrijdag 20 februari te Herzele
een vergadering zou plaats grijpen tus
sen de onderscheiden BSP afdelingen
van de gemeenten die vanaf 1.1.77
Groot Herzele zullen vormen.
Op deze vergadering werd besloten een
bestuurskern op te richten voor de
«B.S.P. - Groot Herzele». Tevens
werden bepaalde afspraken gemaakt
inzake de kandidatuurstellingen voor
de komende gemeentekiezingen die
reeds zullen georganiseerd worden re
kening houdend met de fusie.
Teneinde de nodige bestuursleden aan
te duiden en tevens de kandidaten voor
de gemeentekiezing te bespreken is het
nodig een algemene ledenvergadering
te beleggen.
Deze zal doorgaan in ons lokaal - Café
Coppi - op vrijdag 5 maart 1976 om
20.30 u.
Wij rekenen op een talrijke opkomst
voor deze belangrijke vergadering.
HET B.S.P. BESTUUR