Erembodegem GERAARDSBERGEN A.T.B. -HOEKJE MUZIEKACADEMIE GEMEENTERAAD VAN 15 MAART Invullen belastingsaangiften ZITDAG B.S.P. GEMEENTERAAD S.V.V. - WELLE KIEST ZIJN MISS-KARNAVAL SOC. WIJKKLUB H. FLIPS Invullen belastingsaangiften NIEUWS VAN SKRABOELEKEN De jeugdclub voetbalde: De algemene ledenvergadering Jeugdatelier Geboorten Huwelijken Overlijdens ZITDAGEN WIE HELPT MEE? I BERICHT AAN DE BEVOLKING FOTOKRING «DE KRAKELING» ATB F amilie wandeltoch t Nog over de Hebriden Vakantie 1976 GOEFERDINGE 'Grizé maandelijkse tombola Donderdag 18 maart IIhad er een leer lingenauditie plaats in de zaal Animo. De ;?aal was goed gevuld door ouders en andere belangstellenden. Onder de aanwezigen, gemeenteraadslid Kd. Pijek. Het was tevens een viering van het 10 jaar bestaan en de tiende auditie die gebeurde. Gelukkig initiatief en geslaagde start: Bij het begin van het schooljaar 19f 1967werden contacten gelegd enerzij door het gemeentebestuur van Erem bodegem (De Cremer en Pijck) en an derzijds door de stad Aalst (Van Horick en Van Der Ghijlen) en de directeur van de academie (Dispa), dit om een filiaal op te richten van de academie van Aalst te Erembodegem. Dat dit initiatief ge lukkig was bewees de interesse van de bevolking, want onmiddellijk volgden circa 90 inschrijvingen. Er werd ge start. En de boer, hij ploegde voort..: Wie dacht: nieuwe borstels vagen goed en 't zal niet blijven duren, had het verkeerd voor, want onder impuls van de dyna mische directeur en door de inzet van een ijverig lerarenkorps werd reeds in 1967 de onderafdeling Terjoden opge richt. Van jaar tot jaar groeide het aan tal cursisten. En op het huidig ogenblik telt de afdeling 250 leerlingen, ver deeld over 450 cursisten. De beide scholen zijn samen 50 uur per week open en een korps van 10 leraren zorgt voor een degelijk kwaliteit van het kun stonderwijs. De geslaagde audities en de uitslagen van de leerlingen zijn daar een sprekend bewijs van. Het programma behelste niet minder dan 18 optredens. Wat ons vooral op viel was het nummer dictie «De Vulpen en het Potloodstompje» en «De No zem». Directeur Dispa richtte een woord van dank aan het voltallig gemeentebestuur die voor de academie steeds een grote morele en financiële steun was, aan de mensen van de schoolraad en het ganse personeel. Hij zette eveneens uiteen dat volgend jaar ondanks dat het toen groot Aalst zal wezen, alles hetzelfde zal zijn. De audi tie zal blijven gegeven worden in de zaal Animo. Wij, als B.S.P. kunnen dit alleen maar toejuichen. Vanaf de stichting stonden wij immers achter het initiatief. Langs deze weg wensen we de directeur en het voltallig personeel eveneens proficiat met hun zeer goede werking en vragen hen zo voort te doen. V.P. Openbare zitting 1. Ambtshalve inschrijving van ge wone uitgaven dienstjaar 1975 in de begroting dienstjaar 1976 op vorige dienstjaren. Totaal bedrag: 274.000 F. 2. Kosteloze verwerving van de gron den (18 a 50 ca.), van de wegenis, voetpaden, riolering, waterleiding en openbare verlichting in de verkaveling «S.l. Bernheim» (Kasteelstraat); 3. Goedkeuren van de plans, het las tenboek en de raming ten bedrage van 1.633.537 F (O.C.W., onteigeningen en erelonen inbegrepen) van de verbe- teringswerken aan voetweg nr. 6 (Jonckheersveld) en aanvraag van toe lagen vanwege de Staat en Provincie. 4. Definitieve aanvaarding van het rooilijnplan voor buurtweg nr. 3 (Groeneweg) (deel bouwzone). 5. Goedkeuren van het plan en de ra ming ten bedrage van 296.000 F. van de aanpassingswerken aan het water- leidingsnet ingevolge het herbouwen van Denderbrug II. 6. Goedkeuren van de raming ten be drage van 9.198 F (B.T.W. niet inbe grepen) van de aanpassingswerken aan de openbare verlichting ingevolge het herbouwen van de Denderbrug II. 7. Aanvraag om gemachtigd te worden tot de aankoop in der minne van 505,14 m2 grond met een totale waarde van 341.700 F, nodig voor de aanpaasin- gswerken aan de toegangsweg naar de sociale woonwijk (Duitsenbroek- straat). 8. Princiepsbeslissing in verband met het saneren van de Molenbeek en mach tiging aan het schepencollege tot het aanstellen van een ontwerper. Aan vraag van toelagen aan Staat en Provin cie. 9. Goedkeuren van de definitieve plans, het lastenboek en de raming ten bedrage van 9.396.235 F (B.T.W. in begrepen) van de restauratiewerken aan de dekenij. Aanvraag van toelagen aan Staat en Provincie. 10. Tijdelijke verkeersregeling tijdens de herbouwingswerken aan Dender brug II. a) straten gesloten voor ieder bestuur der: Wegvoeringsstraat vanaf de Kar melietenstraat: Wijngaardstraat vanaf de Kollege straat; Penitentenstraat vanaf de Pater straat; Kaai vanaf de Brugstraat; Denderstraat vanaf de Penitenten straat: Begijnhofkaai vanaf de inrit tot de speelplaats van de Middenschool; Zakkaai vanaf huisnummers 3; b) Verbod te stationeren: Penitentenstraat langs beide zijden vanaf Denderstraat tot Paterstraat en vanaf Patersstraat tot Brugstraat langs de kant van de pare huisnummers; Patersstraat langs beide zijden vanaf Penitentenstraat tot Kaai; Brugstraat langs beide zijden vanaf Penitentenstraat tot Kaai; 11. Interpellatiedoorraadslid H. Mes- sens: voetpaden langs de Volderstraat (doel - kostprijs - aantal uitgevoerde meters). 12. Hoogdringend uit te voeren werk: uithuizen van open gracht langs open luchtzwembad. Goedkeuren van het plan, het bestek en raming ten bedrage van 265.573 F. (B.T.W. inbegrepen). GEHEIME ZITTING I. Stedelijke Muziekschool a) Aanvaarden ontslag van Lebrun Marie-Louise lerares begeleiding. b) Aanvaarden ontslag van Biesemans Jeannine lerares begeleiding. 2. Stedelijke Muziekschool - Aan stellen van een vast waarnemer voor de cursus begeleiding - 4 lesuren per week: 3. Aanstellen van een waarnemende onderwijzeres aan de gemeentelijke la gere en kleuterschoolGroteweg 240 - Bekrachtiging van het besluit van het schepencollege; 4. Aanstellen van een waarnemende kleuterleidster aan de gemeentelijke la gere en kleuterschool, Kampstraat 13 - Bekrachtiging van het besluit van het schepencollege; 5. Gemeentelijk lager onderwijs - Vaststellen van de vergoeding aan zwemleraar; 6. Wijziging van de statutaire bepa lingen inzake aanwerving en bevorde ring van het technisch personeel en van het meesters-, vak- en dienstpersoneel; 7. Gemeentepersoneel - Inaanmer- kingneming van diensten die sommige personeelsleden hebben gepresteerd als werkloze, tewerkgesteld door open bare besturen; 8. Aanstellen van 3 geschoolde ar beiders A; Aangesteld: Wicheler Marc, Van Daele Paul en Van Wienendaele Robert. 9. Stedelijke Vrijwillige Brandweer - Schorsing door de provinciegouver neur van de bevordering van T. Gos- seye van eerste sergeant tot adjudant - Akte nemen en intrekking van het ge meenteraadsbesluit; 10. Stedelijke Vrijwillige Brandweer- Bevordering van T. Gosseye van eerste sergeant tot sergeant -majoor; II. Gemeentelijke opzichter van de vleeswinkels - OPENVERKLAREN VAN DE BETREKKING; 12. Gemeentelijk toezichter op de veemarkt - Vaststelling van de presta ties en veruoedinsi. Vanaf heden zullen zitdagen ingericht worden voor het invullen van belas tingsaangiften op volgende dagen en uren: Te Geraardsbergen: Elke zaterdagvoormiddag van 9 tot 11 uur, in het Volkshuis, Markt, door de vrienden Coppez Arthur, Cosijns Hen ri, Van der Linden Frans en Walniet Lueien. Te Onkerzele: Elke zaterdagnamiddag van 17 tot 19 uur in het Volkshuis, Neerstraat dooi de virend Walraet Lucien. Te Overboelare: Elke dinsdag van 19 tot 21 uur in het lokaal FORUM, Grote Weg bij kd. Ge orges De Roeve door de vriend Walraet Lucien. Te Goeferdinge: Van Dinsdag tot vrijdag, telkens van 18 tot 19 uur. ten huize van kd. Walraet L,qcien, Oudcnaardscstraat 173. Belangstellenden gelieven zich te voorzien van de nodige bescheiden zoals loonfiches, stroken betaald ver lof, stortingen van premies voor leven- svcrzekeriimen. identiteitskaart. boekje mutualiteit aanslagbiljet grond lasten eriz. Ingeval U gedurende het jaar 1975 een vervangingsinkomen heht genoten zoals, werkloosheidsvergoeding, ziekte vergoeding, arbeidsongeval, in- validiteitsvergoeding, prepensioen e.d. gelieve U zich van de stroken of andere betalingsbewijzen te voorzien. Voor de gewone gepensioneerden vol staat de loonfiche afgeleverd door het ministerie of bij gebrek ervan, alle stroken der betalingsmandaten van 1975. Het dienstbetoon is kosteloos. Iedereen is welkom. Iedere maandag van 19.30 u. .3 tot 20.30 u. wordt door Partijsecretaris Haelterman Omer. een zitdag gehou den in het Volkshuis te Geiaardsbqr- gen.. Dit om toe te laten aan de leden BSP. SVB en 3' leeftijd zich eventueel in orde te stellen met hun bijdrage, daar waar het moeilijk staat langsom de bo de. Eveneens nieuwe aansluitingen partij, abonnementen en klachten van «Voor \llen Woensdag 31 maart 76 is er gemeente raad met een tamelijk grote agenda. Enkele belangrijke punten zijn: goed keuring aanbesteding verbeteringswer- ken Vennestraat - Veldstraat - Avon- delsbaan - en Nekkerspoel; goedkeu ring inplanting voorlopig stationsge- bou w NMBSgoedkeu ring aankoop terreinen dhr. Camu Gerstenstraat en in huurneming vanaf 1.5.76; goedkeuring politieverordening verkeersregeling. A. Van de Maelestraat vanaf Nino- vestwg. tot Verbindingsstraat, benoe ming twee gemeentewerklieden in ge heime zitting. Later komen we terug over deze zitting met meer uitleg en de uitslag van de benoeming. Freddi Pijck BSP Secrataris Gezien de maand maart de karnaval- maand bij uitstek is en velen voor 't ogenblik nog een beetje in deze sfeer leven, was het bestuur van onze SVV- afdeling van mening, de maandelijkse samenkomst van zondag 21.3 jl. een karnavaltintje te moeten geven. Daar men 't alle kanten hoort spreken van prinskamavalverkiezingen en nooit van een prinseskarnavalverkiezing, hebben onze SVV-ers dan maar zelf de koe bij de horens gevat, door in eigen midden een miss-karnaval te verkie zen. Als miss-karnaval werd gez. De Tro- eyer Maria verkozen met als 1' ere dame gez. V.D. Eynde Anna en 2''ere dame gez. Serbruyns Julia. Dat het een heel lange namiddag is ge worden hoeft wel geen betoog. In een echte karnavalsfeer vierden onze SVV-ers hun eerste miss-karnaval. Christiaens Zaterdag 3 april a.s. te 20 uur in het Wijkklublokaal Café «EMY» - Sint Annalaan 1. «Kop en Brood» Prijs: 40 F 1 consommatie incl.) Inschrijvingen tot .30 maart. Show met Harry Pinky. Op donderdag 1 april vanaf 19 uur, in het wijkklublokaal, door raadslid M. Van Der Speeten. Iedereen kan op dit dienstbetoon rekenen. Het Bestuur Dynamo Skraboeleken 6 Lavken Sportief 4 Verlden zondag waren we getuige van een supermatch op het terrein van VK. Stad. Twee klasseploegen kwamen er tegen elkaar uit om een sportief vertoon te bieden aan de toeschouwers. Een snelle start van Lavken Sportief met de wind in de rug en bergaf bracht hen reeds in de eerste minuten op voor sprong 0-1De Dynamokes van Skra boeleken lieten echter niet begaan en replikeerden vlug met een gelijkmaker 1-1Alhoewel Skraboeleken van dan af meer in overwicht kwam was het tegen de logika in dat Lavken zijn sportieven nogmaals op voorsprong kwamen 1-2. De Skraboelekes hierdoor op hun tenen getrapt schoten wakker en stelden op nieuw gelijk 2-2 om dan de rust te be reiken met 3-2 waardoor ze voor het eerst op voorsprong kwamen en deze voorsprong niet meer zouden prijsge ven. Na de bierpauze voerde Skraboeleker* forcing door waardoor ze achtereen volgens 4-2, 5-2 scoorden, ze waren niet meer te stuiten. Het doelhout, een of ander been of een slecht gericht schot zorgden ervoor dat de stand niet verder werd opgedreven. Terwijl de Skraboe lekes eventjes de teugels loslieten wist Lavken Sportief eventjes terug te ko men tot 5-3 en zelfs tot 5-4. Even voor het einde werd de eindstand vastgelegd op 6-4. Een welverdiende overwinning van de Skraboelekes in deze heenwed strijd. Voor wanneer de revanche. Tijdens de algemene ledenvergadering van vrijdag 20 maart werd een korte blik geworpen op wat er tot hiertoe reeds gebeurde in het Jeugdclubhuis. De definitieve Raad van Beheer werd samengesteld met 2 vertegenwoordi gers van de georganiseerde jeugdorga nisaties, .3 vertegenwoordigers van de jongerenraad en 3 vertegenwoordigers van de werkklubs. Een uitvoerend be stuur zal op de eerstkomende Raad van Beheer worden samengesteld. De grootste aandacht ging echter naar de toekomst van het klubhuis. Enkele grote aktiviteiten werden tot en met de vakantieperiode vastgelegd. In een volgende editie komen we hierop uit voerig terug. Skraboeleken draait op volle toeren. In het jeugdatelier werden door de ij verige handjes de muren geschilderd. Het vormingsatelier speelde voor het eerst poppenkast met een eigen creatie voor de allerkleinsten, prachtig ge slaagd. Goed zo jeugdatelier. Jonny Lampens Voorzitter Van Belle Hans. Akrenstraat, 38, Via- ne. Vanholder Heidi, Kouterstraat 10 A, Moerbeke. Lemaire Evi, Ophemstraat 12A, Voor de. Deraedt Véronique, Brouwierstraat 3, Zarlardinge. Matthijs Sofie, Plaats 10, Moerbeke. Deneyer Peter, Klakvijverstraat 64, Grimminge. Dkeyzer Dirk. Groten weg 265. Ge raardsbergen. Mignon Mario, Molenstraat 16. Viane. Coppens Edgard en Seeuws Monique, Geraardsbergen. Willekens Harry en Bourlez Linda, Ge raardsbergen. Van der Kelen André en Van Wy- meersch Armande, Geraardsbergen. Minne Paul en De Mechteler Brigitte. Geraardsbergen. De zes kandidaten miss-karnaval poseerden even voor de fotograaf alvorens tot de verkiezing werd overgegaan. De Turck Willem, geb. 18.7.1905, echtg. v. De Sutter Germaine, Fort Van der Haegen 16, Geraardsbergen. Pletinckx Helene, geb. 4.4.1889, echtg. v. Van der Putten Guillaume, Bovenstraat 59, Geraardsbergen. Motte Achille, geb. 4.10.1896, echtg. v. De Smet Adelaide, Meersstraat 30, Geraardsbergen. Van Onacker Elisa, geb. 23.5.1910, wed. v. Van der Putten Guillaume, Pentientenstraat 11, Geraardsbergen. De Taeye Valentina, geb. 14.11.1896, wed. v. Van Schoors Guillaume, Neer straat 11, Geraardsbergen. Slincx Joseph, geb. 25.6.1919, echtg. v. Machtelinckx Julia, Kleine Gaf- felstr. 11, Geraardsbergen. De Moyer Madeleine, geb. 14.10.1902, wed. v. De Temmerman Eugene, Gasthuisstraat 11Geraards bergen. De Boe Victor, geb. 23.6.1897, echtg. v. Bogaert Blanche, Edingsestraat 61, Geraardsbergen. De" zitdagen van schepen Coppez gaan door de donderdag van 11 tot 12 u. inde polikliniek, Vredestraat43en de zater dag van 9 tot II u. in het Volkshuis, Markt, Geraardsbergen. Men gelieve zich te voorzien van alle stukken die betrekking hebben op de te behandelen zaak. Voor het invullen van de belastings aangiften dient men zich te voorzien van de loonfichen over 1975, alsook het strookje van verlofgeld, en indien men werkloos of ziek is geweest, een verklaring met vermelding van de ge noten vergoeding. Bovendien, wanneer men zijn eigen huis bewoont: het aanslagbiljet van grondlasten en indien men nog afbeta lingen doet op lening voor aankoop of bouw van woning of indien men een levensverzekering heeft: een bewijs van de betaalde premie. De gepensioneerden dienen de afreke ning bij te hebben die hen zal toeges tuurd worden door de Rijkskas voor Rust- en Overlevingspensioenen en door de Algemene Spaar- en Lijfrente- kas. Volgende giften werden, voor dienst betoon, overgemaakt aan kd. Coppez: S.M. NinoVe 200 M.S. Geraardsbergen 100 L M. Geraardsbergen 200 W.J. Geraardsbergen 500 P.A. Geraardsbergen 200 M.A. Geraardsbergen 200 D.R.M. Geraardsbergen 100 B.L. Geraardsbergen 100 O.S. Geraardsbergen 100 C D. Geraardsbergen 200 D.G. Deftinge 100 M.J. Geraardsbergen 100 P.G. Geraardsbergen 500 D.S.B. Geraardsbergen 500 C.J. Geraardsbergen 100 J.G. Geraardsbergen 300 T.A. Smeerebbe-Vloezegem 350 V.C. Geraardsbergen 100 B .Y. Geraardsbergen 100 M.A. Geraardsberaen 100 V.D.C.Y. Geraardsb. 500 M.G. Geraardsbergen 500 W.J. Geraardsbergen 50 F.D. Schendelbeke 500 D.N.A. Grimminge 100 D.C.E. Geraardsb. 50 .H G. Geraardbergen 50 V.C. Geraardsbergen 100 K.J. Appelterre 100 M.A. Geraardsbergen 100 D.L.Z. Geraardsbergen 100 D.S.J. Geraardsbergen 60 Dit geeft in totaal 6.360 Wij danken van harte de talrijke vrien den en sympathisanten die ons regelma tig bedenken met hun milde giften. Het Bestuur Miss-karnaval De Troeyer Maria en haar eredames. Ja, ja... Johny I van Denderleeuw zou volgend jaar wel eens vrouwelijke konkurentie kunnen krijgen. De aanslagbiljetten betreffende de be lasting op het ophalen van huisvuil 1975 worejen momenteel verstuurd. De aanslag bedraagt 150 F per gezins hoofd dat op 1 juli 1975 zijn gewoon of tijdelijk verblijf in de stad heeft. Op vertoon van het betalingsbewijs (postoverschrijving - bankrekening) kan op de gewone afleveringsdag en plaats van huisvuilzakken, een pak van 26 zakken afgehaald worden. (Politiewacht: maandag 9 u. tot 12 u. donderdag 18.30 tot 19.30 u.) Bovendien wordt er op 31 maart 1976 een uitreiking gedaan te: Goeferdinge (ex-gemeentehuis) van 8.30 u. tot 9.30 u. Overboelare (ex-gemeentehuis) van 10 u. tot 12 u. Onkerzele (ex-gemeentehuis) van 13.30 tot 14.30 u. Atembeke(kerk) van 14.45u. tot 15.30 u.) Buizemont (kerk St. Bavo) van 16 u. tot 17 u. SPECIALE OPMERKING Ingevolge de verrekening met compu ter kunnen de huisvuilzakken allen af geleverd worden wanneer voorde beta ling het toegestuurde formulier ge bruikt werd. Er kunnen geen zakken afgeleverd worden indien op een an dere wijze (bv. met eigen overschrij vingsformulier) betaald werd. Vrijdagavond 19 maart 1976. - Zowat uit alle hoeken van onze provincie wa ren fotoamateurs naar ons Oudenberg- stadje gekomen, naar het lokaal van zusterklub Focus Geraardsbergen, om getuige te zijn bij de juryzitting - «eer set deel provinciale prijsvraag Oost- vlaamse Unie van foto en diakringen». Onder de talrijke aanwezigen natuurlijk ook heel wat Krakelingmensen. Een voor een toonde de federale sekre- taris de meer dan tweehonderd vijftig zwart-wit foto's, en ook heel wat kleur foto's op papier. En dan gingen, fótö per foto, - de lampjes branden. Werke lijk een moeilijke taak voorde drie jury leden, de Heer Zwaenepoel Marcel EFIAP - VTB Gent, de Heer Ver- haeghe Freddy, fotoklub Voqruit Gent, en een lid van fotoklub Lokeren. Orie groene lampjes die flikkerden en me teen was de foto in orde voor de foto- mappendienst, dus meer dan 60 <3''der punten. Twee groene eb een Tijde, \has nog goed. maar een groeneftl twee maal rood, of driemaal rood, en de foto was verwezen naar, ja, laten we maar zeggen «de prullemand». Nu ja, er zijn steeds goede en min goede. Nadat het kaf van het koren was ge scheiden kwam dan de tweede ronde. Nu moest de jury uit de meer dan 60 c/c de «superklasse halen» dus de plus 80 c/<Uiteindelijk werden dan. in sa menspraak met de juryleden dus alle drie de punten toegewezen. Werkelijk een zware taak die. naar we menen, toch op een zo objectief moge lijke wijze werd uitgevoerd door de driekoppige jury. Er waren in iedere kategorie drie di ploma's. Bij de kleurfoto's op papier was nr. I en nr. 2 voor onze stadsge noot De Smet Etienne. van Focus. Bij de zwart-witters was nr. 1 terug voor een stadsgenoot. Beirnaert Julien. van Focus. Voor onze klub waren er maar twee foto's ingestuurd, beiden van onze sekretaris, een haalde de 60 niet, de tweede wel. Fotovrienden van de Krakeling..tijdig aan het werk voor de tweede reeks... insturen vrienden,... we kunnen hetl Waarom niet? '/iloV1 Op zondag 28 maart 1976 organiseert de ATB De Natuurvrienden haar eerste familie wandeltocht in de pas begonnen lente. De tocht gaat naar het recreatie domein in aanleg «De Gavers» op On kerzele. Iedere natuurvriend wordt verwacht. Vergeet uw fototoestel niet, maar ver geet ook uw laarzen niet. Door een overvloed van het water van de vijvers is het terrein nogal drassig. Dus vrouw tjes, zeker geen hoge.hieltjes. Verzameling aan het Volkshuis om 14 uur. Allen op post! Voor een goed gevulde feestzaal kon voorzitter Baert onze voorlaatste gast de heer Hubert Yseboodt van de Vlaamse Jeugdherbergcentrale begroe ten. De heer Yseboodt voorstellen was overbodig, iedere trouwe bezoeker van onze dia-avonden wist reeds dat het fantastisch zou worden. En ook deze maal wist de heer Yseboodt de ganse zaal van het begin tot het einde te boeien met zijn prachtige 6 x6 dia's en zijn syncrone aangepaste muziek. Een juweeltje, een streling voor het oog en het oor. Het was dan ook niet te ver wonderen dat de zaal zowel tijdens de pauze als bij het einde van de voor dracht in een luidkeels applaus losbar ste. Proficiat vriend Yseboodt. Perfek- ter kon het niet en we hopen U nog dikwijls terug te zien. Denk eraan, de vakantie 1976 nadert met rasse schreden. Hoe ver staat het met uw planning. De ATB -dienst So ciaal Toerisme staat belangloos ter uwer beschikking. Voor alle nadere in lichtingen kan U zich steeds wenden tot de sekretaris tijdens zijn zitdag in het Volkshuis, iedere vrijdag.van 19 tot 20 uur. Komt U ook eens en overtuig U van wqt we U kunnen aanbieden. Jonny Lampens Sekretaris ATB vat In roth no r tl'J) ft'jrbr! De gelukkige winnaars van de prijzen van 50 F. voor de maanden Januari, februari en maart zijn de volgende le zers: Januari: Henoit Albert. Dries 11. Schaillie Frans, Felicien Cauwelstraat 51. Spitaels Alfons. Gemeentestraat 121. Februari: Leroy Cyriel, Kastanjestraat 41. Wwe. Van Sinaye Hector. Marktweg 98. Bernaert Xndré. Schoolstraat 35. Maart: Prové Pierre, Stadsweg 40 Romeyns Vlbert, Schoolstraat 36. Raviart Emiel. Kanakkendries. 24Zar lardinge. De/e personen krijgen hun prijs aan huis aangeboden bij de eerstvolgende ronde van de bode.

Voor Allen | 1976 | | pagina 5