AALST Hofstade Gijzegem Herdersem Nieuwer kerken Moorsel VOORUIT MET HET KIESFONDS VOOR GROOT-AALST 43 B.S.P.- VOORSTELLING VAN DE KANDIDATEN VAN GROOT-AALST Bevolking Regelsbruggestraat, Ploegstraat, Molendreef en Gentsesteenweg bedreigd met lawaaihinder STADSBESTUUR AALST Postzegel verzamelaars Alfons Singeleyn, voorzitter van Feestkomité ten grave gedragen VERKIEZING BLOEMENFEE 1976 Teken in op de steunlaten bij onze bestuursleden en kandidaten 2e Lijst: 20.500 F. GROOT-AALST In Memoriam VOO: mij, evenals voor vele anderen, was Mieleken de goede vriend die ons steeds kon moed inspreken als dit nodig was. Op zijn gelaat was steeds die min zame glimlach waarmede hij iedereen vertederde Hamsteren is verkeerd! 5de Grote Catacombenfeesten Op 6 - 7 - 8 en 9 augustus DENDERWATER Afbraak stationsgebouw REIS B.S.P. - S.G.B. - S.V.V. Gemeenteraads verkiezingen B.S.P. Bal Hofstaadse kandidaten Goed om weten Huisvuil Weekblad Voor Allen Bond derde leeftijd Gouden Bruiloft Komkommertijd!! Wij rouwen weer Gouden Bruiloft B.S.P. MOORSEL, MELDERT, BAARDEGEM Op zondag 6 september start terug het nieuwe postzegelseizoen. Teneinde de werking van onze klub nog te verbete ren, zouden wij graag ons bestuur uit breiden en daarom vragen wij nog en kele kandidaten. Dit kan gebeuren op maandag 16 augustus om 19 u. tijdens de algemene vergadering die zal door gaan in ons lokaal «Volkshuis» Hout markt 1 Eventuele kandidaten zijn van harte welkom. Men zal ook kunnen inschrij ven voor de nieuwe catalogi (Ivert en Tellier en de officiële kataloog). In de hoop U in groot, getal op deze vergadering te mogeiuzien groeten wij U hartelijk. N.B.: Nieuwe leden kunnen ook in schrijven en zijn van harte welkom. Vorige zaterdag overleed plots, ten ge volge van een hartinfarct, de h. Alfons Singeleyn, in de leeftijd van 53 jaar. Sedert verschillende jaren was hij eer ste plaatsvervanger voor de Senaat op de P.V.V.-lijst voor het arrondisse ment Aalst. Hij werd ook in de gemeen teraad verkozen maar kon deze functie niet uitoefenen daar zij onverenigbaar was met zijn ambt van leraar aan de Academie van Schone Kunsten. In 1971 werd hij voorzitter van het Stede lijk Feestkomité, een functie die hij met liefde, gezag en voprtreffelijke inzet vervulde. Sedert een paar jaar was hij ook directeur van de afdeling met be perkt leerplan (avondschool) van de Academie van Schone Kunsten. Van beroep was hij architekt. Met hem verdwijnt een verdienstelijk Aalstenaar die niet alleen in zijn familie maar ook in verschillende Aalsterse verenigingen een leemte zal laten. De h. A. Singeleyn werd donderdag onder een grote toeloop van vrienden en kennissen uit allerlei middens en di verse politieke strekkingen naar zijn laatste rustplaats begeleid. Leden van het feestcomité droegen de lijkbaar. Aan zijn diepbedroefde familie bieden wij onze innige deelneming. Gezien het succes'van verleden jaar werd besloten, dft jaar de verkiezing van de «BLOEMENFEE» opnieuw te laten doorgaan tijdens de jaarbeurs en wél op zaterdag 28 oogst 1976, met preselectie, zaterdag 21.8. Het ligt in de bedoeling, de bloemenfee een méér actieve en belangrijke rol te laten spelen. Zij kan geroepen worden om deel te nemen aan tal van plechtig heden, in en buiten de stad, waar ze, door haar charme en haar optreden, de faam van AALST BLOEMENCEN- TRUM, moet verkondigen. Interessante prijzen worden ter be schikking gesteld van de kandidaten en aangename verrassingen staan de ver- kozene te wachten, o.a. een perso nenwagen geschonken door het inrich tend comité. Welke juffrouw, uit Aalst of omgeving, zou niet dromen éénmaal deze titel te veroveren? Wie zich kandidaat wenst te stellen, kan hiervan schriftelijk kennis geven aan het secretariaat van het stedelijk feestcomité bureaü 1stadhuis Aalst en dit uiterlijk tot maandag 16 oogst e.k. (te vermelden, naam en voornamen, geboortedatum, beroep en volledig ad res). Minimum leeftijd: 18 jaar zijn, op de dag van de verkiezing. De eerste lijst van stortingen die wij publiceerden totaliseerde het bedrag van 10.352 F. Met de hieronderstaande tweede lijst wordt het nieuw totaal 30.852 F. Steunlijst Bert Van Hoorick (le afre kening) Bert Van Hoorick 5.000 Burssens Augusta i 500 De Saedeleer Frans: 500 Verhoeven Petrus 1.000 Veel geluk en goeie vaart 1.000 Van de Meerssche-Bocquet 1.000 Dierickx Nicolas 500 Naamloos 500 De Schaepdrijver Mariette 1.500 Germain 2.500 Naamloos 1.000 Mares Alfons 4.000 Frans 1.000 Bijdrage Wijkklub Steenhout De wijkklub stort 500 Persconferentie heden vrijdag 6 augustus te 20 u, Volkshuis, Houtmarkt Heden vrijdag wordt te 20 uin het Volkshuis te Aalsteen persconferentie gehouden met receptie, tijdens welke de 43 kandidaten van de B.S P.-lijst voor Groot-Aalst aan de pers zullen worden voorgesteld. Al de kandidaten alsook de bestuursleden van Aalst, Erembodegem, Nieuwerkerken, Hofstade, Gijzegem, Herdersem, Moorsel, Meldert en Baardegem worden hierop uitgenodigd. nemen van maatregelen om het pro bleem op te lossen. Wij doen dan ook een dringende oproep tot de bevoegde Heren Ministers, Staatssecretaris en alle Parlementairen van de Denderstreek, om toch eens en kele ogenblikken aandacht aan dit nij pend probleem te besteden en er einde lijk ook eens iets aan te doen. Waarvoor onze besten dank bij voorbaat». P.S. Ten einde de zaak te bespoedigen ware het misschien wenselijk enkele verantwoordelijken gedurende een paar uren per dag op de Denderoever aan de ketting te leggen zodat zij overvloedig de stank kunnen inademen. Tuur De Sutter Door Volksvertegenwoordiger Bert Van Hoorick werd in het hieronder - staand schrijven aan de Gouverneur van Oost-Vlaanderen geprotesteerd tegen het voornemen van Dinamic Verpakkingen Benelux om zich te vestigen binnen de ruimte gevormd door de in de titel vermelde straten, wat een ondraaglijke lawaaihinder voor de bevolking aldaar zou mee brengen. Van Hoorick verzocht ook het Stads bestuur zich hiertegen te verzetten. Mijnheer de Gouverneur, Betreft: Vergunningsaanvraag Dina mic Verpakkingen Benelux Aalst Een onderzoek van commodo en in- commodo werd door het College van Burgemeester en Schepenen ingesteld betreffende de vergunningsaanvraag van Dinamic Verpakkingen Benelux. Het gaat hier om het inrichten van een werkplaats voor het vervaardigen van voorwerpen uit kunststof uitgerust met machines en compressoren, met elek tromotoren, waarvan de gezamenlijke drijfkracht meer dan 10 KW bedraagt. Het gebouw in kwestie is gesitueerd in de binnenruimte gevormd door de dicht bevolkte straten: Regelsbruggestraat, Ploegstraat, Molendreef, Gentse steenweg en op een 50 meter afstand van de Rijksschool voor Buitengewoon Onderwijs en de Sint-Jozef Kleuter school Het gebouw staat op ongeveer 15 meter van de slaapkamer van som mige inwoners. Het blijkt dat de geza menlijke drijfkracht ongeveer 800 KW zou bedragen en dat er in ploegen zou In het beroepskorps van de stedelijke gemengde brandweerdienst is één betrekking van brandweerman-ambulancier bij de ambulancedienst te be geven. De kandidaturen voor deelname aan de lichamelijke proeven en de vergelij kende selektieproef worden ingewacht tot uiterlijk 15.8.1976. Zij moeten bij ter post aangetekende brief worden gericht aan het College van burge meester en schepenen Stadhuis Grote Markt 3 te Aalst. De volledige voorwaarden kunnen op mondelinge, schriftelijke of telefoni sche vraag bekomen worden ten stadhuize. Grote Markt 3 te 9300 Aalst. Tel. 053-21.57.51 - toestel nr. 114) Een reus van een mens ging heen. Het is zo moeilijk de passende woorden te vinden als men voor immer moet afscheid nemen van iemand waar men bewondering voor heeft. Toen ik het overlijden vernam van mijn goede vriend Emiel Van Handenhove werd me de keel werkelijk dichtge- snoerd. Bij dit slechte nieuws was ik sprake loos. Bijna iedere Gijzegemnaar weet op welke bruuske wijze Miel zijn beroeps loopbaan werd onderbroken. Toen reeds had Miel ons bijna voor altijd verlaten. Vele jaren leverde hij een strijd samen met zijn echtgenote Ida die als een be schermengel over hem waakte. Met hun beiden overwonnen ze vele problemen en ondanks deze moeilijk heden hadden ze voor hun omgeving nog steeds een vriendelijk woord. Ikzelf twijfelde aan onze Miel zijn toe komst de dag dat hij besloot zijn duiven te verkopen. Een moedige beslissing weliswaar, maar een feit dat voldoende kenmerkte dat Emiel de zware strijd moe werd. De elfde november; dag waarop men speelgoed ontvangt van Sint-Maarten, moest Mieleken zijn speelduifjes ver kopen, precies de omgekeerde wereld. Toch bezat hij nog voldoende moed om op de dagen waarop hij zich goed voelde de bijeenkomsten van onze ge- pensioneerdenbond bij te wonen. Maar Miel werd steeds door tegenslag achtervolgd. Vóór enkele maanden be gon zijn gezondheid alweer bergaf te gaan. Eens te meer werd hij in een ziekenhuis opgenomen en hij had steeds veelvuldiger doktershulp nodig. Als een moedig man vocht hij voor zijn plaats hier naast ons en om toch maar samen met zijn Ida te kunnen blijven. Het heeft niet mogen zijn. Hij heeft zijn laatste gevecht verloren. Met pijn in het hart moeten wij afscheid nemen: «Beste vriend Miel, Graag had ik u nog eens begroet, nog eens met u gesproken, u nog een be zoekje gebracht. Nu is het te laat. Ik weet echter dat u mij dit vergeeft. U was steeds een begrijpend mens en veel levenswijsheid dank ik aan u. Daarom wil ik u bedanken voor uw goede raad, uw begrip, uw vriendelijk heid, uw menselijkheid. Ik dank u in naam van de duivenlief- hebbers die gij geholpen hebt. Ik dank u voor uw medewerking bij de oprichting van onze BSP-afdeling. Wat is de werkelijkheid toch hard. Uw steun zullen wij nu moeten missen Ons aller hart is heden in droefheid vervuld. Beste Miel, wij zullen uw stelregels blijven eerbiedigen zodat in onze her innering u steeds bij ons zult blijven. Vaarwel Miel, vaarwel goede vriend, rust in vrede!! Aan onze gezellin Ida en familieleden bieden wij onze innige deelneming aan in dit zware verlies dat hun treft. Willy Ingevolge de voorbije droogte maken sommige mensen zich zorgen met be trekking tot de opbrengst van de oog sten. Volgens ingewijden zal er wel degelijk een kleinere hoeveelheid goederen worden voortgebracht. Eén dergelijk nieuws is voor bepaalde huismoeders voldoende om een ge deelte van hun spaargeld in suiker, con serven en deegwaren te investeren. Vooral groenten in blik en glas worden aangekocht alsof het bonbons waren. Vele huismoeders hebben nu reeds een voorraad waarmede zij zelf een winkel zouden kunnen openen. Wat vandaag gebeurt is echter onver antwoord. Deze kopers en opkopers sters vergeten blijkbaar dat zij door hun egoisme (als ik mijn part maar heb)Len normale verdeling beletten. Verder helpen zij de prijs van de goede ren de hoogte in, want waar veel vraag naar is, daarvan gaat de prijs stijgen (en dan maar kritiek leveren op het dure leven). De enigen die bij dergelijke akties wel varen, zijn onze winkeliers die nu za ken kwijt raken, waarvoor vroeger bijna alle belangstelling was verdwe nen. Zoals u ziet is men uiteindelijk nog slachtoffer van zijn eigen daad doordat men vaak waren van oudere datum en mindere kwaliteit in huis neemt. Neen. goedkeuren kan men het opko pen niet. Er is in dit land voedsel ge noeg, doch rede te kort. Als we eens begonnen met minder eten weg te gooien, want het voedsel dat men dagelijks langs de straat en op de vuilbak ziet liggen is voldoende om ge durende jaren duizenden mensen te voeden. Dus een gouden stelregel: als u vandaag bang bent morgen te weinig te eten te hebben, begin dan nu met een betere planning, maar HAMSTER NIET!! KOOP WIJS EN DRUK DE PRIJS!! Willy gewerkt worden. De vergunning die destijds voor het op trekken van dit gebouw werd afgele verd betrof een stapelplaats en het in richten van autoboxen. Omwille van de lawaaihinder en moge lijke luchtbezoedeling en om reden ook van het onzinnige binnen een blok wo ningen een dergelijk bedrijf te installe ren, veroorloof ik mij met de meeste aandrang U te verzoeken de vergun ningsaanvraag af te wijzen. Er zijn te Aalst en in de omgeving industriepar ken waar dergelijke bedrijven thuisho ren. Met dank voor uw aandacht en voor uw antwoord. Met de meeste hoogachting, Bert VAN HOORICK Volksvertegenwoordiger Programma: Vrijdag 6 aug. Grote belotting met 1.500 F. vooruit plus inleg alsmede naturaprijzen. Deze belotting telt mede voor het Interwij- kenkampioenschap aanvang te 20 u Zaterdag 7 aug. Te 15 u. wielerwedstrijd voor juniores B.W.B. met verzekerde deelname van de aankomende ster uit Aalst René De Brucker. Zondag 8 aug. Te 17.30 u. muz'ekparade door de Ko ninklijke Harmonie «Concordia et do- cilitas» uit Herdersem met haar Majo- rettenkampioenen Te 18 u. Zangrecital door de Herder- semse zangkoren en de St. Joris gilde uit Wieze. Maandag 9 aug. Traditionele geburenkermis. De zaterdag en de zondag bestendige rondgang van de Herdersemse «HON DERDMAN». Ook voor de hongerigen werd gezorgd. Er is steeds ECHT BOERENBROOD met KOP te bekomen. Consommaties aan de gewone café- prijs. Inkom gratis. Tuur De Sutter :n,"r CTt\n/ 11r. i ainxivriADL Op 8 juli werd de hieronderstaande brief door het schepencollege van Her dersem r liurd aan de HH. Ministf-s van Binnenlandse Zaken LaHbouw i Volksgezondheid. De heer Staatssekretaris voor Leefmi lieu de HH. Parlementairen van de Dender streek. «Mijne Heren, Met belangstelling volgen wij de be richten in verband met de watervoor ziening en vooral ook wat betreft de bevloering van weiden met water der rivieren. Tot na de oorlog (1945) bestonden er te Herdersem bevloeilngssluizen op de Dender. Om reden dat het Denderwater stilaan onbruikbaar werd wegens be zoedeling, kwamen ook de sluizen bui ten gebruik en zijn ze verdwenen of in ieder geval onbruikbaar. Het is ten an dere ondenkbaar nu nog gebruik te ma ken van het Denderwater voor bevloe ring of enige andere hulp aan landbouw en veeteelt. Het Denderwater is een zwarte stinkende brij en zodra er een schip doorvaart verspreidt zich een verpestende stank zodat de in de na bijheid vertoevende personen best een gasmasker zouden gebruiken om niet onpasselijk te worden. Een groot deel van de bevolking heeft voor het ogen blik te 1 ijden onder de verpestende geur die van de Dender uitgaat. Niettegen staande het warme weder zijn vele in woners op sommige ogenblikken tot in de dorpskom toe verplicht ramen en deuren dicht te houden. Wij zijn dan ook van mening dat het hoogtijd wordt dat men er eens iets gaat aan doen. Vergaderen en bespreken lost niets op wanneer de uitvoerings maatregelen achterwege blijven. De Dender is uitsluitend een BELGISCH RIVIERTJE en de bevuilers bevinden zich dus steeds op Belgisch grondge bied. Maatregelen dringen zich op om de bevuilers op te sporen en aan de toestand verbetering te brengen. Hetzij bij de scheepvaart, hetzij bij de indus trie of het weze de bevolking, het wordt hoogtijd dat er gestart wordt met het Door onze vriend Van Hoorick werd op verzoek van de BSP-Hofstade de hiernavermelde vraag gesteld aan de minister van Verkeerswezen. Mijnheer de Minister, Betreft: afbraak stationsgebouw te Hofstade bij Aalst en nivelleren van de gronden. Onlangs had een aanbesteding plaats voor het afbreken van het stationsge bouw te Hofstade bij Aalst en het nivel leren van de gronden. Is het mogelijk dat daar een parking zou worden aangelegd, hetzij door het mi nisterie van Openbare Werken, hetzij door het Gemeentebestuur. Gezien de gronden genivelleerd wor den, zal erzonder parkingaanleg mogen geparkeerd worden? Graag uw antwoord tegemoetziend, groet ik U, met voorname hoogachting, Bert VAN HOORICK V olksvertege n woordiger Op woensdag 18 augustus 1976 maken we onze tweede uitstap met bestem ming Sluis (Nederland) - Het Zwin - Blankenberge. Deze reis waarop ik U allen vriendelijk uitnodig, staat in het teken van de ont spanning. Vooreerst rijden we naar het alomge- kende grensstadje Sluis met zijn prach tige molen, zijn typische Hollandse huisjes, zijn... boetiekjes en zijn tal rijke winkels en cafeetjes. Van Sluis gaat het naar Het Zwin (na tuurreservaat van 150 ha) en één van de mooiste stukjes natuur van onze Oost kust. Als slot brengen we een bezoek aan de koningin der badsteden: Blan kenberge met zijn prachtige strand en zijn stemmige dijk. Op de terugweg krijgen we dan wel de gelegenheid om onze stramme spiertjes eens te versoe pelen in één of andere dansgelegen heid. Er zal op de verschillende stop plaatsen tijd genoeg zijn om bijvoorbe eld: te gaan winkelen (vrouwen) een glaasje te drinken of een kaartje te leg gen (mannen). Iedereen zorgt voor zijn eigen mid dagmaal en te Sluis zijn tal van gele genheden voor mensen die graag iets warm wensen te eten. De reis geschiedt met een luxe-autocar (idem vorige reis). Inschrijven in het lokaal bij onze ver schillende verantwoordelijken, tot uit erlijk 10 augustus a.s. (wacht niet te lang a.u.b.) en bij Dierickx Eddy. Pnjs: 140 r. voor uc ieden 160 F. voor de niet-leden. Vertrek: Blekte (lokaal) 8.15 u. Jon gensschool 8.20 u. Babbelaar: 8.25 u. Eddy Dierickx De B.S.P. verkiezingscampagne wordt ingezet met een grandioos bal op zater dag 4 september a.s. Dit rood bal waarop al de B.S.P.-kandidaten van Groot-Aalst worden uitgenodigd wordt het rendez-vous van de socialisten van Groot-Aalst. Tot op heden zijn volgende Hofstaadse kandidaten gekend: Dierickx Eddy (B.S.P.), Mertens Al- bert (C.V.P.), Meuleman Geert (V.U.), Van de Cauter William (V.U.), Lorré Marcel (P.V.V.Lis- sens Cesar (P.V.V.), Van de Neste Lu- cien (P.V.V.), Robbrecht Jef (K.P.)en De Pauw Jef (K.P.) Uit goed ingelichte bron vernemen we dat de P.V.V. ter gelegenheid van de verkiezingen een koffietafel zou geven voor al de gepensioneerden van Hof stade. Een schrandere geest merkte op «Ja, ze schieten wakker uit hun zes jaar durende winterslaap, want 't wordt weer kiezing. Ze gaan de gepensio neerden en'zieken smeren met hun ei gen vet. Indien men werkelijk iets wou doen voor deze mensen dan had men daar enkele jaren geleden de gelegen heid voor toen het domein in de Zijp straat (Kasteel) verkocht werd. Men kon dit mits enkele aanpassingswerken omvormen tot een tehuis voor ouden van dagen. Nu moeten deze mensen ofwel naar Lede ofwel naar peperdure privéinstellingen. Het groot huisvuil zal opgehaald wor den op maandag 9 augustus. Teneinde onze gedachten en medede lingen meer uitstraling te geven, vragen we aan alle Voor Allen lezers om hun weekblad ook eens te laten lezen door een vriend, kennisof familielid. Vooral tijdens een verkiezingsperiode is dit van groot belang en kunt U aldus ook uw steentje bijdragen in onze strijd. Dierickx Eddy Op zaterdag 10 juli laatstleden vierden de echtgenoten Alfons Mattheus en Jus tine Limpens. Restertstraat nr. 37 hun gouden bruiloft. Dit feest werd in fami liekring gevierd. We wensen Fons en Justine, alle twee leden van onzen bond, nog vele geluk kige jaren in goede gezondheid en dat temidden van hun kinderen, kleinkin deren en achterkleinkinderen. Deze wensen komen van alle leden van den Bond 3e leeftijd. Het Bestuur Alhoewel wij volop in de komkommer tijd zitten, wat wil zeggen dat velen in vakantiestemming zijn, waardoor er uiteraard minder nieuws is de zoge naamde kalme periode van het jaaris het toch niet zo rustig op het politiek front. De voorbereiding van de uiterst belang rijke gemeenteraadsverkiezingen van zondag 10 oktober vergen alle aandacht en er wordt nu al ernstig werk geleverd Vermits het weekblad Voor Allen twee weken niet is verschenen wegens het verlof in de drukkerij, zal eerst vanaf volgende week het verkiezingsnieuws beginnen doorsijpelen tot het in sep tember tot een ware lawine zal uitbar sten. De verkiezingsborden en pamfletten zullen in massa een wellicht zware kiescampagne inleiden. De bestuursleden en partijgenoten worden opgeroepen om intens mee te werken aan de campagne opdat onze afdeling succesvolle resultaten zou boeken. Wij rekenen op een samen bundeling van alle krachten en niet in het minst op de bond van de 3de leeftijd en de S.V.V. Eerstdaags zal een algemene vergade ring worden belegd waarop een alge mene mobilisatie zal volgen. De meesten van u weten dat de kies wetgeving enkele wijzigingen heeft ondergaan zo werd het bontstemmen op verschillende lijsten afgeschaft ook het stemmen per brief mag niet meer. Velen vragen zich nu al af of men op 10 oktober te Aalst zal moeten gaan stem men. Wij kunnen iedereen geruststel len de verkiezingsverrichtingen zul len, zoals voorheen, in de gemeente lijkejongensschool plaats vinden. Over deze en nog andere problemen zal tij dens de algemene vergadering omstan dig worden van gedachte gewisseld. Ook zullen wij in onze persrubriek trachten op een klare wijze het kiessys teem uiteen te zettenwij zullen in elk geval betrachten dat onze kiezers niet onwetend ter stembus gaan. Het is altijd zeer erg als een partijge noot en goede vriend ons verlaat. De laatste maanden zijn al enkele van onze besten weggevallen. Nu werd onze vriend Cornel De Meyer uit ons midden gerukt. Cornel die nog kandidaat is ge weest voor de gemeenteraadsverkie zingen was een echte socialist en aktief propagandist. Wij treuren om het heen gaan van Cornel als vriend en wij zijn bedroefd omdat weer een goede partij genoot is heengegaan. In naam van de besturen van de partij, gepensioneerden en S.V.V. betuigen wij aan Maria, zijn echtgenote, en de kinderen en familie ons innig medevoe- len in de rouw die hen zo zwaar heeft getroffen. Edgard Hooghuys Leopoldus Van der Eeken, geboren te Aalst, de 27 maart 1904 en Alfonsina Coppens, geboren te Aalst de 8 december 1903, gehuwd te Aalst, de 11 augustus 1926, beiden wonende te Aalst, Sint-Jobstraat 15, vieren hun gouden bruiloft op zaterdag 7 augustus 1976 te 14 uur. Oude Gentbaan 142 te Aalst. Het BSP-bestuur van de afdeling Moorsel, Meldert, Baardegem heeft het genoegen zich in volle vertrou wen ten dienste te stellen van elke inwoner van de voornoemde gefusio neerde gemeenten. Om dit te bewerkstelligen zal Kd. Jan De Bruecker, elke tweede donderdag van de maand om 19.30 uur, met in gang van de maand juni, U zijn dien sten aanbieden in het nieuwe lokaal. Eksterkenstraat 9, Moorsel. Aarzel niet langer, strikte geheimhou ding verzekerd. Het Bestuur

Voor Allen | 1976 | | pagina 3