Erembodegem Hofstade Moorsel Meldert Baardegem Herdersem Aalstenaar Fr. De Schepper voert koppige strijd tegen het gerecht en geeft niet op omdat «Alle Belgen gelijk zijn voor de wet> N.F.G.Z. STELT HAAR EISEN OP GEMEENTELIJK VLAK Oud huis DE SWAEF 7 fW S 1 A.T.B. - AALST MET DE A.T.B. NAAR BATTIPLAGIA Begrafenissen Hoogstr. 5 Aalst 053/21.48.54 70.31.00 - 21.56.62 Alle soorten doodskisten - Plaatsen van rouwkapellen - Kran sen - Grafversieringen - Grafzerken. Vervoer met autolijkwagen - Alle formaliteiten kosteloos. Speciale voorwaarden voor leden Bond Moyson. OPTOCHT EEN PRAATJE TOT DE VROUWEN DEKENUFEESTEN SOCIALISTISCHE GEPENSIONEERDEN OP REIS OPTOCHT TE BAARDEGEM B.S.P. FIETSELING KOFFIETAFEL TE BAARDEGEM BSP - HOFSTADE Een zo machtige vereniging, met der- Kenaez-vous der socialisten van Groot-Aalst I terblijven. Dps, gezellinnen Yvonne VERKIEZINGSEDITIE «VOOR ALLEN» BOMEN PARK WANNEER WORDEN WONINGEN VAN NAT. LANDMAATSCHAPPIJ GEBOUWD Omdat de h. Frans De Schepper, wo nende Rozendreef 161, te Aalst hals starrig vasthoudt aan het grondwetsar tikel dat alle Belgen gelijk zijn voor de wet, voert hij nu al maandenlang strijd in een geschil over een banale verkeer sovertreding. Hij negeerde een verbod steken om te parkeren, en werd opge schreven, twee andere autobestuurders die precies hetzelfde deden als hij, mochten van de rijkswacht gewoon wegrijden. Dat neemt hij niet. Het gerecht is echter van oordeel dat de rijkswacht gerust tegen de ene proces verbaal mag opmaken en tegen de an dere niet. Op 3 juni 1957 negeerde de h. De Schepper een verbodsteken en par keerde zijn personenauto gedurende 'n paar minuten waar het niet mocht. Dit werd vastgesteld door de rijkswacht en een proces-verbaal werd opgesteld. De h. De Schepper had vastgesteld dat twee andere weggebruikers op dezelfde plaats dezelfde overtreding hadden be gaan en uitgenodigd werden snel door te rijden. Hij meende dat de gendarmes het artikel 6 van de grondwet hadden geschonden door de ene Belg op een andere wijze te behandelen dan de an dere Belg. De politierechtbank veroordeelde de h. De Schepper om een boete van 500 F. te betalen. Hij weigerde. Bovendien verklaart hij te hebben kunnen vaststel len dat zijn verklaringen door de rijks wachters waren gezijzigd en het plan dat hij van de feiten had gemaakt, werd vervalst («mijn auto werd op het plan niet minder dan 13 meter verplaatst», zo beweert hij.) Er kwam een tweede en een derde zit ting waarbij ten slotte een straf van 25 F X 30 werd uitgesproken. Om dezelfde principiële overweging was de h. De Schepper andermaal niet L» akkoord en verzag hij zich in beroep. De prokureur des konings te Dender- monde verleende op 11 maart jl. uit spraak over 't geschil. De prokureur is van oordeel dat de be klaagde zich tevergeefs beroept op een vermeende schending van artikel 6 die de gelijkheid van de Belgen garan deert.» Zijn argumentatie is de volgende: naar redelijkheid is het voor de rijkswacht onmogelijk alle overtredingen die ze kunnen vaststellen te verbaliseren. Ze dient zich te beperken tot de meest fla grante inbreuken. Volgens de prokureur komt het argu mentvan de h. De Schepper er op neer dat in de praktijk alle normaal wegver keer en ieder optreden van de verbalise rende overheid (rijkswacht of politie) onmogelijk wordt. De h. De Schepper gaf zich niet ge wonnen. Tot driemaal toe werd de zaak in hoger beroep tegen het politievonnis behandeld, maar de straf werd beves tigd. Op 24 mei jl. richtte de h. De Schepper een brief naar de h. Van Der Poorten, minister van Justitie. Maar die ver klaarde zich onbevoegd. Hij schreef naar de koning. Op 31 mei ontving hij van het kabinet van de Vorst een brief met volgende inhoud: «De kabinetschef van de Koning brengt ter kennis van de hDe Schepper dat het verzoek om gratie, hetwelk hij op 28 dr. tot Zijne Majesteit heeft gericht, ingewolge Zijn bevel aan het ministerie van Verkeerswezen werd overge maakt.» Sindsdien hoorde de h. De Schepper niets meer over de zaak. Hij denkt er niet van om de strijd op te geven omdat, volgens hem... alle Belgen gelijk zijn voor de wet. (MB) Vervolg van blz. 1 Prioriteit voor het in huur nemen van gelijkvloerswoningen en apparte menten in goedkope of sociale wonin gen. Oprichten van onthaal-centra voor onaangepaste en aan zichzelf overgela ten minder-validen teneinde hun plaat sing te vermijden in instellingen met winstbejag. Op het stuk van gemeentebelastin gen: vrijstellingen en verminderingen voorzien voor zwaargehandicapten, bv.: verminderingen aan gehandicap ten in toegangsprijzen van Musea, voorstellingen, tentoonstellingen die ingericht worden door de gemeente- liilfenvi>rKa;<I -4 •*jui«awn gcsuüsiaieeru. Toekennen door Kommissie van Openbare Onderstand van protesis-, inhouds-, of indruk-, ortopedische en optische apparaten die nodig zijn aan de minder-validen. Instellen van sociale gespeciali seerde gemeentediensten inzake ge handicaptenzorg en steun. De toegang tot de burelen en de openbare gebouwen, rustp en ontspan ningsoorden van de gemeenten verge makkelijken, door aanbrengen van handvatten, hellende vlakken, liften, enz. Beschermingsmaatregelen voor de verplaatsing der gehandicapten door de stedelijke politie (opleiding noodzake lijk en voorlichting) aan blinden en groot-invaliden, bij het oversteken van straten en wegen met groot verkeer. Voorbehouden van enkele plaatsen van publieke parkings voor auto, aan gehandicapten die vrijgesteld zijn van de rijtaks of dragers van een speciale volmacht. Beteugeling van de bedelarij onder al zijn vormen. Doeltreffende strijd te gen de uitbuiting van het medevoelen van het publiek. 10 OKTOBER, DOELBEWUST STEMMEN IS DE OPDRACHT! Uit voorgaande eisen kunnen onze minder-validen konkrete gevolgtrek kingen maken voor wat betreft het ver vullen van hun kiesplicht nu eens als een volwaardig burger. Al teveel in het verleden, werd het pro bleem «Minder-Validen op gemeente lijk vlak» praktisch nooit naar hun volle waarde geschat en behandeld. Voor de verwezenlijking van de eisen der N.F.G.Z. op gemeentelijk vlak, in het teken van de Fusiegemeenten, zet de N.F.G.Z. zich met al haai beschik bare middelen in om deze te verwezen lijken in de loop van de aanstaande be stuurstermijn der nieuwe gemeentebes turen voor de penoae iv- 1982. Het vermelde eisenprogramma der N.F.G.Z. moet U toelaten met kennis van zaken de aanstaande voorgestelde programma's der verschillende poli tieke partijen objektief te beoordelen. Op nationaal en eveneens op gemeente lijk vlak is ons eisenprogramma volle dig onderschreven door de B.S.P. en haar mandatarissen. Wij allen zijn geroepen om op 10 okto ber 1976, dezen aan te duiden als onze vertegenwoordigers voor een bestuur stermijn van zes jaar op gemeentelijk gebied, die er zich toe verbinden deze gerechtvaardigde eisen der N.F.G.Z. waar te maken. Ons eigen lot ligt dus in onze handen!! Wij kunnen hiertoe bijdragen, door bewust onze stem toe te kennen aan die partij en haar kandidaten die zonder voorbehoud ons eisenprogramma op gemeentelijk vlak hebben onderschre ven. De minder-validen moeten hun plicht doen op 10oktober a.s., om nadien aan die verkozen mandatarissen toe te laten wederkerig hun plicht te doen ten over staan van de gehandikapten, woonach tig in hun gemeente of stad volgens de nieuwe ontstane fusiegemeenten! Van Der Speeten Martin, Nat. Secreta ris N.F.G.Z. nb' Toeristische uitstap naar Capri Als men over Capri spreekt denkt men aan het lied «Als op Capri de rozen bloeien» Een boottocht naar het eiland Capri is uit toeristisch oogpunt een belevenis. De boot vaart de kust af vanaf Salerno langs mooie bergpanorama s en schil derachtige stadjes. Gedurende de boot tocht was de zee min of meer woelig, wat voor vele toeristen een supplemen taire belevenis was en vele oh's en aclris aan de verschrikte passagiers ont lokte. De boottocht naar Capri duurt ongeveer twee uur. Naast de prachtige bloementuinen vindt men in Capri talloze en vaak in musea omgetoverde villa's. De be roemde villa St. Michele biedt een prachtig vergezicht op de baai en de bergen. Capri is mooi, maar alles is er zeer duur. Men kijkt best na of de porte feuille goed gevuld is alvorens te ver trekken. De stad zelf bestaat uit twee delen: het «Anna Capri» dat hoger gelegen is, en kouder bevindt zich aan de noordkant van het eiland. Het eigenlijke Capri, waarvan de grote markt «Het dak van de wereld» genoemd wordt, heeft een zachter klimaat. Na een lange, onvergetelijke dag, be landden wij om 21 uur 's avonds moe maar gelukkig om al het mooie, in Po ker Floreal terug. Paestum, een levend museum: Paestum, de andere ruine-stad naast Pompei', is met de bus vanuit Poker Floreal op een 20-tal minuten te berei ken. De ruines zijn niet zo uitgestrekt, maar zeer mooi. Men treft er o.a. twee griekse tempels aan die in een nog ta melijke goede staat verkerenDe zuilen bestaan uit grote, op elkaar geplaatste steenblokken. Op en tussen de zuilen lopen de ongeveer 20 cm lange hage dissen massaal rond. Naast deze twee griekse tempels staat er nog een derde minder goed bewaarde tempel. Talloze overblijfsels van hui zen staan kriskras over het terrein ver spreid. Veel minder mooi dan de ruines van Pomeï worden ze opgevrolijkt door de mooie bontgekleurde bloemenbo- men. In een plaatselijk museum worden en kele pareltjes uit het verleden ten toon gesteld, onder andere mooie reliefs in grote steenblokken uitgehouwen, be schilderde vazen, enz... Twee bewakers houden een oogje in het zeil om te vermijden dat sommige van deze zaken als souvenirs zouden veran deren van eigenaar. Uitstap naar Amalfi en Sorrento: Een uitstap naar Amalfi en Sorrento is een van de andere mogelijkheden die voor de leer- en weetgierige toeristen worden georganiseerd. Langs kronkelende wegen brengt de au tocar ons naar schilderachtige plakjes die voor elke foto-liefhebber evenveel paradijzen zijn. Te Amalfi brengen we een bezoek aan de oasineK, die ongetwijfeld de trek pleister is van de stad met overweldi gende wand- en plafondschilderingen, de marmeren zuilen en de majestieuse poorten. In de krypte worden de reli- kwiën van St. Andreas, patroonheilige van de vissers, bewaard. Amalfi, is een stadje dat leeft van toe risme, visvangst en citroenplantages. Per jaar worden twee citroenoogsten verricht, omdat de temperatuur er nooit onder de 15 graden daalt. Vanuit Amalfi reden we verder de be rgen in. Te Positano werd een bezoek gebracht aan de «Grotto dello Smeral- do»Met de lift werden we in groepjes van 6 a 7 man een 70-tal meter diep gebracht, waar een boot ons verder de grot in vaarde. Wondermooie lichtef- fekten en een overdonderend stenen klankorgel maken deze grot tot een be zienswaardig fenomeen. Van daar reden we naar Sorrento. Bij het binnenrijden van de stad heeft men een mooi gezicht op de twee baaien: deze van Sorrento en deze van Napels. Ter plaatse brachten we een bezoek aan een ambachtelijk houtfabriekje, waar de toeristische geschenken werden ver vaardigd. Daarna bezichtigden we de stad, die een van de grootste is uit de provincie Napels, om daarna moe maar blij naar ons hotel terug te keren. POKER FLOREAL Een woordje opbouwende kritiek over Poker Floreal willen wij tot slot nog kwijt. Volgens onze mening zou het zeker de aantrekkelijkheid verhogen indien men 's avonds de mogelijkheid zou scheppen de nabijgelegen stadjes te bezoeken. Een ander probleem is de taal. Alle diensten worden waargeno men door Italianen, die van het neder- lands geen letter begrijpen. Over de hoge prijzen van Poker Floreal voor allerlei zaken zijn zeker ook enkele be denkingen te maken. Niettemin geven we graag toe dat een verlof in Poker Floreal, te samen met de onvergetelijke mooie uitstappen een uitzonderlijke herinnering nalaat. Vooral ook omdat in het hotel zelf een massa recreatiemogelijkheden voor- Zaterdag 28 augustus vertrekt het korps naar de optocht te Baardegem te I8u.45 in het lokaal, Brusselbaan 90. Een au tobus zal de verplaatsing doen. Wij verwachten alle leden van het korps in uniform. Alle partijgenoten worden tevens opge roepen de opening van onze verkie zingscampagne bij te wonen en deel te nemen aan de optocht. Te 20 uur is er de voorstelling van het BSP- programma in «Ons Huis», Hoog straat. Op 10 oktober 1976 aanstaande zult ook gij sommigen onder U voor de eerste maal naar de stembus geroe pen worden om de kandidaten en par tijen aan te duiden die de nieuwe enti teit Aalst de eerstvolgende zes jaar zul len besturen. Neen, haal niet onverschillig uw schouders op en zeg niet «Dat interes seert me niet, ik hou me niet bezig met politiek! Dat is iets voor de mannen!» Het is zeker niet mijn bedoeling te zeg gen dat al de vrouwen fanatieke politie kers moeten worden, maar het mag u als vrouw zeker niet onverschillig laten door wie de stad zal worden bestuurd. Er hangt te veel van af, ja ook voor u vrouwen! Indien u gehuwd zijt is het in vele ge vallen op u, huisvrouw, dat de zware taak berust het gezinsbudget in even wicht te houden. Wanneer een stad dus slecht bestuurd wordtn zijt u het dan niet die er in de eerste plaats de gevol gen van moet dragen? Immers, als uw echtgenoot werkloos is, dan zijt u het toch die moet trachten de twee eindjes aan elkaar te knopen met de vergoeding die hij ontvangt! En als moeder of als toekomstige moeder zal het zeker niet bij u op komen te beweren dat de toekomst van uw kind u onverschillig laat. En toch verwaarloost u die toekomst als u zo maar lukraak uw stem geeft aan een partij die geen aandacht besteedt aan de toekomst van de jeugd. U droomt ervan uw kind een goede opvoeding te geven, het later te laten voortstuderen wanneer het de be kwaamheden bezit. Wanneer u dit alles nagaat, is het dan niet logisch dat u uw stem zoudt uit brengen op de lijst van de socialisten? Het zijn toch de socialisten die ijveren om de belastingen zo laag mogelijk te houden het zijn toch zij die ijveren voor een politiek van woningbouw die zeker ten goede moet komen aan de gezinnen, het zijn toch zij die alles in het werk stellen om uw toekomstdro men voor uw kind mogelijk te maken door hun eis: «Gelijke studiemogelijk heden voor iedereen, zonder onder scheid van milieu of financiële midde len» Waar gaan we nu met de studen tenstop heen? Als vrouw, zijt gij fier op uw emancipa tie. Dringt gij er niet steeds op aan dezelfde rechten en mogelijkheid te hebben dan de mannen? En uw plicht bestaat er in op 10 oktober 1976 aan staande GOED te kiezen en uw stem te geven aan die Partij, die er werkelijk naar streeft u meer welstand, meer ge luk, meer mogelijkheden te bieden. U zult op 10 oktober 1976 bewijzen dat u evengoed als de mannen uw verant woordelijkheid kunt nemen en gij stemt allen voor de lijst van de Belgische So cialistische Partij. U beslist tevens over de keuze van vrouwen en mannen. Beiden zijn socialistisch. FREDDI PUCK ZATERDAG 28 OOGST 1976: Belottersprijskamp bij Frans Camu: 1.000 fr. vooruit. Inschrijving 19 uur. MAANDAG 30 OOGST 1976: 20.00 uur: Officiële trekking van de tombola in de zaal Welkom hi; n= thouwer Raymond, inkom gratis. De winnende nummers zullen bij iedere deelnemer uitgeplakt worden. ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1976: 21.30 uur: Bal BSP - kandidaten Die- rickx Eddy en Schorreel Fons in zaal Welkom, Hoogstraat 70 Hoogstraat 70 en vangt aan te 14u.30. Onze werkgroep heeft getracht zoveel mogelijk gehandicapten en zieken in Hofstade op te sporen, moest er soms iemand vergeten zijn, dan kan hij ge rust zijn naam opgeven op één van on derstaande adressen. Wie moeilijk al leen uit de voeten kan,'mag een bege leider of vriend meebrengen. De deelnemers aan het feest dienen on derstaande strook in te vullen en te be- ZCigcii ïcgen uiterlijk 10.9.76 aan: Dierickx Eddy, Hof te Wachene 2, Hofstade Van Haudenhove Remi, Zijpstraat 18, Hofstade De Rick Aimé, Blektestraat 78, Hof stade Met genoegen kunnen we alle geïnte resseerden van onze bond voorde derde leeftijd melden dat alle plaatsen voor de reis van 28 augustus zijn bezet. Wij wensen onze bejaarden van harte een goede reis, veel «leute» en plezier en een behouden terugkeer. Door het samenvallen van onze reis met de optocht en de receptie te Baarde gem, zijn er voor onze bestuursleden Theo Moerenhout en Louis Saerens, wel enkele problemen. Kd. Saerens zal de bus met zijn eigen wagen volgen naar Ronquières om tij dig te kunnen terugkeren. Om Theo Moerenhout niet alleen te laten met de groep zal Alfons Elraet hem vergezel len. Morgen, zaterdag 28 augustus, allen naar Baardegem! Ons trommelkorps zal voltallig present zijn, maar dat is niet voldoende. We doen een laatste, doch dringende op roep, om massaal op te komen. In de eerste plaats rekenen we op alle be stuursleden en ouders en familieleden van onze trommelaars, evenals op alle sympatisanten en leden. Hun aanwe zigheid in de optocht en daarna op de receptie in zaal «Ons Huis» te Baarde gem zal niet alleen een aanmoediging zijn voor ons jeugdig trommelkorps, maar zal voor de bevolking der buiten gemeenten het bewijs leveren van de heropbloei van het socialisme. Bijeenkomst aan het lokaal in het Ex- terken om 18u.30, vanwaar we na een korte repetitie door gezellin Van Goe- them zullen starten met de bus om 19 uur. Wie wenst zich met eigen middelen te verplaatsen, willen we vragen de bus te volgen. Aan allen onze beste dank bij voorbaat. Op zaterdag 4 september allen mee met de fiets of de bromfiets voor de tocht in het teken van de socialistische overwinning op 10 oktober. We verwachten vooral de jongeren voor deze tocht doorheen Aalst, Her- dersem, Moorsel, Baardegem en Mel dert. Start om 14 uur op de Varkens- markt, Oud Volkshuis, te Aalst. Wie zich te oud voelt voor de fiets zoals trouwens ikzelf vindt wel een andere mogelijkheid om te volgen. Wij moeten ons tonen bij het begin van deze belangrijke kiesstrijd. Op zaterdag 25 september wordt een gratis koffietafel met y 11--—-. ...v., t.uuj iviutATia gegeven voor alle vrouwen die lid zijn van het S.V.V. en Bond Moyson van Baardegem. Deze koffietafel wordt u aangeboden door uw kandidaat Benoit De Coninck, in samenwerking met het algemeen bestuur en zal doorgaan in het lokaal «Ons Huis». Gewoon in de bus stoppen volstaat en u D. JFranco zal met zijn verzorgde mu- hoort nog wel iets van ons! ziek dit feest voor jong en oud opluiste- VROLUKE NAMIDDAG Dit geldt als uitnodiging! ren. Tijdens de voorbije winter werd door ons fees°t° vriendehjkf JrSeT16" °P 'S AV°ndS W°rden de man"en Ver" de h. Eddy DIERICKX een duiven- N.JS iegehand- W"Cl"' led» tet f show ingericht, waarvan de opbrengst capten- gemeen bestuur. Nogmaals een prach- integraal bestemd is voor de gehandi- Dferickx Eddy, Van Haudenhove Re- tigC Selege"heid°m te bewijzen dat de 3T ',nSd"riSe Ziete" HOf' Rooseen Neliy. ™^n Svetp Als eerste initiatief werd reeds een ont- len Gustaaf 6 'C lme- Vergey- maar werkelijk zal bijdragen om het spanningsnamiddag georganizeerd socialisme tot zijn volledige heropbloei voorde mentaal gehandicapte kinderen te brengen. Vrouwen, gezellinnen van van't Kasteeltje in de Zijpstraat Ondergetekende Baardegem, hou deze dag vrij. Het Op ZONDAG 19 SEPTEMBER a.s. Adres. wordt een reuze feest. fiïSÜÏ "Vr°lijke Namiddag» met kof- S.V.V.-MOORSEL fietafel en muziek ingericht worden zteke^riende^n van Hfofstade" DiOèesL WenTt^ve'JvTri'^SHTof Moorsel zullen, zodra gez. Adrienne waarop we U vriendelijk uitnodigen, NEEN °rden' JA °f Vanderniepen uit verlof terug is, ge- zal doorgaan in de zaal Welkom kontakteerd worden om zo spoedig mogelijk een vergadering te beleggen, die zal moeten zorgen voor de samen stelling van een nieuw bestuur en tot de nieuwe start. D I gelijk groot aantal leden, mag niet ach- Mevrouw, Mijnheer. I Moens' Amelie'Van Damme en Su- De B S P icanrUHatp'n rw.^i, cji o zanne Baert, neem het initiatief. Wij f Kandidaten Dienckx Eddy en Schorreel Fons nodigen U en uw I zullen u sraae helnen familie vriendelijk uit op hun bal van zaterdag 4 september 1976. B 8 8 P Urkes «The Swinging Band» met zanger Jean Martin. Zaal Welkom, Hoogstraat 70, te Hofstade. Aanvang 21.30 uur - Deuren 21 uur - Entree 50 F. 5T handen zijn. JAN 8eb?nd'captenbeleid moet uit de liefdadigheidssfeer gehaald «orden, (^handicap- ten hebhen rechten en vragen geen aalmoezen De inventaris van zowat 1300 bomen is klaar, en ieder ervan de naam achter haald. Wij hebben nu nog mensen nodig om bij elke boom zijnnummerplaatje aan te brengen. Wie bereid is een handje aan te steken, kome zaterdag 28 augustus aan de in gang Park te 13.15 uur. Kd. B. Van Hoorick, volksvertegen woordiger, verschafte ons de hierna volgende inlichtingen over de bouw van sociale woningen van de Nationale Landmaatschappij te Herdersem: Er zijn twee reeksen woningen ge pland, namelijk Reeks A: 30 woningen volgens tradi tionele bouwwijze. De aanbesteding had plaats. De Nat. Landmaatschappij wachtte vervolgens op de goedkeuring van de weerhouden aannemers door de Commissie voor Erkenning van Aan nemers. Men kan dus spoedig de wer ken toewijzen. Reeks B: 25 woningen volgens semi- prefab bouwwijze. Deze werken wer den reeds toegewezen en de aanvang der werken is gepland voor juni 1977. Er weze opgemerkt dat de Nat. Land maatschappij ongeveer 16 maanden moest wachten voor het bekomen van de bouwvergunning van werf A. Deze werf werd toegewezen aan een aanne mer die echter in faling werd verklaard zodat een nieuwe aanbesteding moest worden uitgeschreven. In de week van 10 september zal naast de gewone Voor Allen een. verkie zingseditie worden uitgegeven die vol ledig zal gewijd zijn aan de gemeente raadsverkiezingen en van deur tot deur zal bedeeld worden. Als algemeen bestuur werd ons ge vraagd hierip twee bladzijden te ver zorgen. Als lid van het redaktiekomitee doe ik dan ook een oproep tot iedereen om mee te werken. De volledige kopij moet ten laatste op 30 augustus binnen zijn. Gelieve me zo spoedig mogelijk een foto van elke kandidaat te bezorgen. Al wie foto's van onze gemeenten bezit, die we voor deze uitgave zouden kun nen gebruiken, willen we vragen ons ze te tonen. Teksten over de plaatselijke politiek worden in dank aanvaard. Iedereen heeft recht op inspraak en medezeggen schap, maak van deze gelegenheid ge bruik. Wendt u tot de kameraden Louis De Meyst en Louis Saerens. LOUIS DE MEYST

Voor Allen | 1976 | | pagina 4