■- 1
ZOTTEGEM
hotel op stelten
Aan de leden van het A.B.V.V.
te Denderleeuw, Iddergem,
Welle, Ene en Bakergem
BSP-AUTOKARAVAAN
WAT VERWACHTEN WIJ
ALS VULTURELE ORGANISA
TIES
VAN HET
ZOTTEGEMSE GEMEENTE
BELEID?
KAARTERSAVOND
WELGESLAAGD
Socialistische
Gepensioneerden-
bijeenkomst een sukses!
ALLE MILITANTEN
NEMEN DEEL AAN DE
C.S.C. HERMAN VOSKRING
BAL
VRUE KUNSTKRING
Pronostiekklub
Theofïel Van Schoor
ZATERDAG
9 OKTOBER
ZONDAG
10 OKTOBER
MAANDAG
11 OKTOBER
DINSDAG
12 OKTOBER
WOENSDAG
13 OKTOBER
DONDERDAG
14 OKTOBER
VRUDAG
15 OKTOBER
BRT:
15.00 Ronde van Lombardije
16.00 Doe mee - 16.30 Open
school - 18.00 De avonturen van
PeterSelie- 18.05 Disneyland
18.55 Trajekt - 19.45 Nieuws -
20.15 Wies Andersen show -
21.15 Terloops - 22.00 De Jor-
daches.
RTB:
9.45 TV Droit - 10.45 L'entre-
prise d'ajourd'hui - - 13.35 En
tree libre- 14.30 T.V.F. - 15.00
Reportage - 15.30 Jardinage -
15.45 Interwallonie - 17.15 A
vos marques - 18.25 Pour les
petits - 18.30 Spectacles - 19.00
Antenne-soir - 19.15 Nieuws -
19.35 Le jardin extraordinaire -
20.05 Le tribunal des dept -
21.45 Nieuws - 21.55 De mé-
moire d'homme - 22.40
Nieuws.
NU:
10.30 Teleac - 15.30 Nieuws -
15.32 O, gaat dat zo - 16.15
Familieportret - 17.10 De film
van ome Willem - 18.15 Teleac
18.55 Nieuws - 19.05 MASH -
19.30 Wie van de drie - 20.00
De avonturen van Robin Hood -
21.35 Nieuws - 21.50 Sportpa-
norama - 22.30 Dutch swing
college band still swinging.
DE AVONTUREN VAN RO
BIN HOOD
NL-2:
18.40Lied van de week- 18.45
Informatie voor Marokkaanse
gastarbeiders - 18.55 Nieuws -
19.05 Bolke de Beer - 19.15
Dokumentaire over Elwood
Nead - 20.00 Nieuws - 20.25
Bloemen - gala - 22.25 Hier en
nu.
F.l
12.30 Midi première - 12.47
Jeunes Pratique - 12.52 Samedi
est a vous - 12.57 Nieuws -
13.35 Television regionale -
13.50 Les musiciens du soir -
14.25 Samedi est a vous - 16.10
Trente millions d'amis - 18.43
Magazine auto-moto 1 - 19.13
Six minutes pour vous defendre
19.20 Gewestelijke aktualitei-
ten - 19.43 Eh Bien raconte -
20.00 Numéro un - 21.30 Matt
Helm - 22.30 Les grands ballets
du Bolchoi - 23.30 Nieuws
F.2
12.30 A vous marques - 13.00
Nieuws - 13.45 Les jeux du
stade - 17.10 C'est pour rire -
18.00 La course autour du
monde - 18.55 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.44 Chacun
chez soi - 20.00 Nieuws - 20.30
La poudre aux yeux - 21.40 Les
gens heureux ont une histoire -
22.20 La drole de baraque -
23.00 Nieuws
BRT:
10.00 Eucharistieviering
11.00 Een ster en een groep
12.00 Nieuwsoverzicht voor
gehoorgestoorden - 12.30 Dag
aan dag - 14.30 Open school
15.00 Rangi's vangst - 15.15
Klein, klein kleutertje - 15.30
Doe mee - 165.00 Eskapade -
16.45 The last night of the
proms - 17.55 Suske en Wiske -
18.45 De avonturen van Peter
Selie- 18.50 Het oorkussen van
de duivel - 19.20 Laurel en
Hardy - 19.45 Nieuws - 20.00
Sportweekend - 20.30 Verkie
zingsuitslagen afgewisseld met
showprogramma, nieuws met
sportweekend
RTB:
9.45 Jardinage - 10.00 L'entre-
prise aujourd'hui - 13.00
Nieuws en weerbericht - 13.05
Concertissimo - 13.47 Arts-
hebdo - 14.30 Des autos et des
hommes - 15.25 Piste - 16.20
L'archéologie industrielle en
Belgique- 17.20Follies - 18.00
Le chien, le chat et quelques au-
tres - 18.30 Bel-canto - 18.45
Spécial JT éléctions communa-
les-18.55 Pour les petits-19.00
Antenne-soir - 19.15 Nieuws -
19.35 Le week-end sportif -
20.00 Suggestions - 20.05 Ré-
sultats des éléctions communa-
les - 20.25 Jacob et Joseph -
21.00 Soirée variée met om
21.45 en 23.00 nieuws.
NU:
14.45 Teleac - 16.00 Nieuws -
16.02 Programma met de muis -
16.27 Reportage van de Horse
of the Year Show te Wembley -
16.55 Voetbalresultaten - 17.00
Vespers - 17.30 Wilde ganzen -
18.15 Teleac - 18.45 Bereboot -
19.00 Nieuws -19.05 McMillan
and wife - 20.40 VARA's inter
nationale - 21.50 Twee voor
twaalf.
NL-2:
18.30 TV-informatie voor
Turkse gastarbeiders - 18.35
Rogier van Ter Doest - 19.00
Van gewest tot gewest - 19.15
Studio-sport - 20.30 Artsenij -
21.10Cinevisie- 21.35 Nieuws
21.40 'n Dure grap - 22.30 Be
eldspraak - 22.55 Nieuws.
F.l
9.30 Godsdienstige uitzendin
gen - 12.02 La sequence du
spectateur - 12.30 La bonne
conduite -13.00 Nieuws - 13.20
Vive le cirque - 14.05 Rendez-
cous du dimanche - 15 .45 Direct
a la une - 17.20 Poil de carotte -
18.45 Les jours heureux - 19.15
Les animaux du monde - 19.45
Nieuws - 20.30 Trop tard pour
les heros - 22.40 Questionnaire -
23.40 Nieuws
F.2
11.30 Orchestre nationale -
1200 Ecran blanc - rideau rouge
13.00 Nieuws - 13.30 Kim -
14.00 Monsieur Cinema - 14.50
Oliver twist - 16.20 Des ani
maux et des hommes - 17.10
Resultats sportifs - 17.15 Cha
cun chez soi - 18.05 Super Jai-
mie - 19.00 Stade 2 - 20.00
Nieuws - 2030 Recital - 21.30
La dynastie des Forsyte - 22.30
Signe de temps - 23.25 Nieuws
BRT:
14.00 Schooltelevisie (ook om
1700) -1800 De avonturen van
Peter Selie - 18.05 Klein, klein
kleutertje - 18.20 Hond op de
vlucht - 18.45 Open school -
19.15 Mededelingen en weer
man- 19.45 Nieuws-20.15 Rad
der fortuin - 21.00 Konfrontatie
21.45 Tjoedaki
RTB:
14.00 Schooltelevisie - 17.45
Pour les petits - 17.50 12,,3...
J'ai vu - 18.15 TVF. - 18.45
Lundi-sports - 19.15 Nieuws -
19.40 L'aveu - 21.50 Nieuws -
22.00 Et la musique - 23.00
Nieuws.
NL-1:
11.00 Schooltelevisie - 18.15
De eerste levensjaren van het
kind - 18.45 Bereboot - 18.55
Nieuws - 19.05 3x20 - 20.05
Superstars - 21.15 Maggie
McNeal - 21.35 Nieuws - 21.50
Portret van een Hollandse fami
lie - 22.50 Symbiose.
SUPERSTARS 1976
NL-2:
18.45 TV-informatie voorSuri-
namers - 18.55 Nieuws - 19.05
Wonderland-19.30Harry zoekt
werk in de bouw - 20.00 Nieuws
20.25 Beryl's lot - 21.15 Om
budsman - 21.40 Volgende pa
tiënt.
F.l
10.30 Schooltelevisie - 12.15
Réponse a tout - 12.33 Midi
première -12.57 Nieuws -13.35
Gewestelijke aktualiteiten -
13.50 Restez done a vee nous -
14.05 Schooltelevisie - 15.00
Colditz- 17.35 Le Club du lundi
18.05 A la bonne heure - 18.35
Pour chaque enfant - 18.40L'Ile
aux enfants - 19.53 Une minute
pour les femmes - 19.47 Eh bien
raconte - 20.00 Bieuws - 20.30
Sept ans de reflexion - 22.10
Pour le cinema - 23.10 Nieuws
F.2
13.35 Gewestelijke aktualitei
ten - 13.50 Chanteurs et musi
ciens des rues - 14.00 Nieuws -
14.05 Aujourd'hui madame -
15.00 Nieuws - 15.05 Sur la-
piste du crime - 16.00 Nieuws -
16.05 Jeux croises - 16.20 Au
jourd'hui magazine - 17.00
Nieuws - 17.05 Aujourd'hui
magazine - 18.05 Fenetre sur -
18.35 Le palmares des enfants -
18.45 Nieuws - 18.55 Des chif
fres et des lettres -19.20 Gewes
telijke aktualiteiten - 19.44
Chacun chez soi - 20.00 Nieuws
20.30 La tete et les jambes -
21.55 Les annees bonheur -
22.50 L'Huile sur le feu - 23.30
Nieuws
BRT:
14.00 Schooltelevisie (ook om
17.00)- 18.00 De avonturen van
Peter Selie - 18.05 Wickie, de
Viking - 18.30 Open school -
19.00 Tienerklanken - 19.42
Mededelingen - 19.45 Nieuws -
20.15 Silde strandjutter - 2105
Kijk mensen - 21.55 Als schil
ders konden spreken.
RTB:
14.00 Schooltelevisie - 17.15
Schooltelevisie - 17.45 Pour les
petits - 17.50 12, 3... J'ai vu -
18.15 Seniorama - 18.45 Le
arenard a l'anneau d'or - 19.00
Antenne-soir - 19.15 Nieuws
19.35 Nieuws - 19.35 Intinérai
res - 20.30 Musique mosaique
21.15 Les Flamants - 21.45
Nieuws - 21.55 Lapensée socia
liste
NL-1:
10.45 Schooltelevisie - 14.25
Schooltelevisie - 18.45 Bere
boot - 18.55 Nieuws - 19.05
KRO's wereldcircus - 19.55
Mira - 21.35 Nieuws - 21.50
China.
MIRA
NL-2:
18.45 Kortweg - 18.55 Nieuws-
19.05 Hitparade - 20.00 Nieuws
20.25 Wie kent kwis - 21.45 De
gebroeders Hammond - 22.35
Televizier.
F.l
12.15 Réponse a tout - 12.33
Midi premiere - 12.57 Nieuws -
13.45 Restez done avec nous -
14.00 Schooltelevisie - 15.00
Colditz -17.00 Schooltelevisie -
18.05 A la bonne heure - 18.35
Pour chaque enfant- 18.40 L'lle
aux enfants - 19.03 anne jour
apresjour- 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten -19.43 Une minute
pour les femmes - 19.47 E bien
raconte - 20.00 Nieuws - 20.30
Soiree en direct - 21.30 Mitte-
•rand et les chefs d'entreprises -
22.30 Nieuws - 22.40 Einde van
de uitzending
F.2
13.35 Regionaal magazine -
13.50 Nieuws - 14.00 Nieuws -
14.05 Aujourd'hui madame -
15.00 Nieuws - 15.05 Sur la
piste de crime - 16.00 Nieuws -
16.05 Jeux croisés - 16.20 Au
jourd'hui magazine - 17.05 Au
jourd'hui magazine - 18.05 Fe
netre sur - 18.35 Le palmares
des enfants - 18.45 Nieuws -
18.55 Des chiffres et des lettres -
19.20 Gewestelijke aktualitei
ten - 19.44 Chacun chez soi -
20.00 Nieuws - 20.35 Ces dro-
les de francais - 23.30 Nieuws
BRT:
17.30 Tip-Top - 18.45 Michel
Strogoff - 19.40 Mededelingen
en weerman - 19.45 Nieuws
20.15 Beschuldigde, sta op -
22.00 De vijfde windstreek.
BESCHULDIGDE STA OP
RTB:
13.30 L'entreprise ajourd'hui -
14.15 Schooltelevisie - 15.30
Schooltelevisie - 16.30 Feu vert
18.10 Les volants - 18.40 Pour
les petits - 18.45 Le renard a
l'anneau d'or - 19.00 Antenne
soir - 19.15 Nieuws - 19.35 Un
shérif a New York - 20.40
Télé-mémoires - 21.45 Nieuws
21.55 Katolieke uitzending -
22.25 Nieuws.
NL-1:
9.30Schooltelevisie - 15.00 So
ciale verzekeringen - 15.45
Kijkdoos - 16.25 Lappenkat -
16.40 The riddle of the Silver
Crown Castle - 18.15 Moderne
elektronika - 18.45 Bereboot -
18.55 Nieuws - 19.05 Van ge
west tot gewest - 19.50 Politieke
uitzending - 20.00 A good and
faithful servant - 21.00 Pro-
gramma met de MAP - 21.35
Panoramiek - 22.35 Studio
Sport - 23.10 Sprekershoek.
NL-2:
18.45 Trekking van de nationale
loterij - 18.55 Nieuws - 19.05 Ik
spreek jou nog wel - 19.30
Kenmerk - 20.00 Nieuws -
20.25 Dokumentaire - 20.30
Kojak - 21.20 Onder behande
ling - 21.50 Euson - 22.25 Ge
filmd portret van Jo van Dorp.
F.l
12.15 Réponse a tout - 12.33
MIMidi premiere - 13.00
Nieuws - 13.35 Televisio regio
nale - 13.50 Les visiteurs du
mercredi - 18.05 A la bonne
heure - 18.35 Pour chaque en
fant - 18.40 L'Ile aux enfants -
19.30 Anne jour apres jour -
19.20 Gewestelijke aktualitei
ten - 19.43 Une minute opour les
femmes - 19.47 Alors raconte -
20.00 Nieuws - 20.30 Les infi-
deles - 22.15 Dokumentair pro
gramma- 23.15 Nieuws - 23.15
Einde van de uitzending.
F.2
13.35 Magazine regionale -
13.50 Mercredi anime - 14.00
Nieuws - 14.05 Aujourd'hui
madame- 15.00Nieuws-15.05
L'Aventure est au bout de la
route- 15.55Unsurcinq-16.00
Nieuws - 16.05 Un sur cinq -
18.35 Le palmares des enfants -
18.45 Nieuws - 18.55 Des chif
fres et des lettres -19.20 Gewes
telijke aktualiteiten - 19.44
Chacun chez soi - 20.00 Nieuws
20.30 Kojak - 21.55 C'est a dire
23.25 Nieuws
BRT:
14.00 Schooltelevisie (ook om
17.00) -18.00 De avonturen van
PeterSelie - 18.15 Jonger dan je
denkt - 18.45 Leef nü - 19.10
Veilig verkeer - 19.40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20.15
Coronation Street - 20.40 Pano
rama -21.30 Eooien en blauwen
21.35 Standpunten - 22.00 Pre
mière - 22.45 Nieuws.
RTB:
14.00 Schooltelevisie - 17.05
Schooltelevisie - 17.45 Pour les
petits - 17.50 1, 2, 3..J'ai vu
18.15 Savoir-vivre cuisine nr. 2
18.45 Le renard a l'anneau d'or
19.00 Antenne-soir - 19.15
V aldez - 2125 Contacte - 2130
Le carrousel aux images - 21.55
Nieuws - 22.05 Lecarrousel aux
images - 22.30 Nieuws.
NL-1:
10.45 Schooltelevisie - 15.00
Van hart tot hart - 18.15 Voor
lichtingsprogramma menselijk
lichaam - 18.30 Wereldgods
diensten - 18.45 Bereboot -
18.55 Nieuws - 19.05 EO-
kinderkrant - 19.30 Het kleine
huis op de prairie - 20.20 Wind
kracht 16 - 20.45 Surfing -
20.55 Nader bekeken - 21.25
Tenslotte - 21.35 Nieuws -
21.50 Ich will doch nur dass ihr
mich liebt - 22.30 Nieuws.
NL-2:
18.45 Toeristische tips - 18.55
Nieuws - 19.05 Wickie, de Vi
king - 19.30 Cijfers en letters -
20.00 Nieuws - 20.25 The new
avengers - 21.15 Alias Smith
and Jones - 22.05 Brandpunt -
22.45 Fawlty Towers - 23.10
Levensloop - 23.30 Den Haag
vandaag - 23.45 Nieuws.
F.l
12.15 Réponse a tout - 12.33
Midi première - 12.57 Nieuws -
13.35 Television regionale -
13.50 Objectif sante - 14.00
Television scolaire - 18.05 A la
bonne heure -1835 Pour chasue
enfant- 18.40L'ileauxenfants-
19.30 Anne jour apres jour -
19.43 Les emissions du parle
ment - 20.00 Nieuws - 20.30 La
vie de marianne - 21.22 Nieuws
21.30 Magazine d'actualites -
22.22 Allons au cinema - 22.52
Nieuws - 23.10 Einde van de
uitzending
F.2
13.35 Magazine regional -
13.50 Chanteurs et musiciens
des rues - 14.00 Nieuws - 15.20
Mannix - 16.00 Nieuws - 16.05
Jeux croises - 16.20 Au
jourd'hui magazine - 17.00
Nieuws - 17.05 AujourdHUI
MAGAZINE 18.05 Fenetre
sur - 18.35 Le palmares des en
fants - 18.45 Nieuws - 18.55
Des chiffres et des lettres -19.40
Chacun chez soi - 20.00 Nieuws
2Q.30 Les copains - 22.00 Jazz
averty - 22.55 Nieuws
Zondag 11. ging in het 8-Urenhuis de
tweede kaartersavond door ingericht
door de aldaar gevestigde belotters-
klub. Circa vijftig belotters met hun
echtgenote waren op post. Het werd
een gezellige avond.
Hier volgt de rangschikking van de eer
ste vijf:
1. V.D. Weeën Petrus 3339
2. Segers Freddy 3325
3. Sonck Kamiel 3305
4. V.D. Steen Gaston 3271
5. De Deyn Erwin 3239
Volgende kaarting voorzien op zondag
14 november te 20 uur.
Vorige maandag ging de socialistische
gepensioneerdenbijeenkomst door in
het 8-urenhuis. De opkomst was bui
tengewoon, meer dan gewoonlijk. De
aanwezigen werden toegesproken door
burgemeester Paul Van der Niepen,
schepenen Krickx P., Sonck-De Pels-
maeker Agnes en voorzitter C.O.O.
Couck Georges, die het in het bijzonder
hadden over de verkiezingen.
Vervolgens werden de vrouwtjes een
koffietafel aangeboden terwijl voor de
mannen een bolling en een kaarting
werd ingericht.
Hier volgt de uitslag van de kaarting:
1Pots-Vijverman
2. Janssens-Beurickx
3. Van Droogenbroeck-V.D. Spiegel
4. V.D. Broeck-Van Droogenbroeck
A.
Volgende bijeenkomst op 8 november.
Iedereen wordt van harte uitgenodigd.
BRT:
14.00 Schooltelevisie (ook om
17.00) - 18.00 Mumfie - 18.15
Open school - 18.45 Dag aan
dag - 19.10 Miriam Makeba -
19.40 Mededelingen en weer
man - 19.45 Nieuws - 20.15 De
Flinstones - 20.40 De Stad der
hartstochten - 22.10 K.T.R.C.
RTB:
14.00 Schooltelevisie - 17.15
Schooltelevisie - 17.45 Pour les
petits - 17.50 12, 3... J'ai vu -
18.15 Sept sur sept - 18.45 Le
renard a l'anneau d'or - 19.00
Antenne-soir - 19.15 Nieuws -
1930 Le coeur au ventre - 2030
Neuf millions neuf - 21.45
Nieuws - 21.55 Comix and mu-
six - 23.15 Nieuws.
LE JOYEUX PHENOMENE
NL-1:
11.10 Schooltelevisie - 18.15
Teleac - 18.45 Bereboot - 18.55
Nieuws - 19.05 't Spant erom -
19.55 The fierce one, - 21.35
Nieuws - 21.50 Haagsche krin
gen - 22.40 The good life -
23.10 Praten met vrouwen -
23.35 Nieuws.
NL-2:
18.45 TV-informatie voor
Spaanse gastarbeiders - 18.55
Nieuws - 19.05 Calimero -
19.18 NL-discoshow - 20.00
Nieuws - 20.25 Op losse groe
ven - 21.20 The jordaches -
22.10 Aktua-tv - 23.00 It ain't
half hot mum - 23.30 Nieuws.
F.l
12.15 Réponse a tout - 12.33
Midi première - 12.57 Nieuws -
13.35 Television regionale -
14.00 Schooltelevisie - 17.30
La grande cocotte - 18.05 A la
bonne heure - 18.35 Pour cha
que enfant - 19.30 Anne jour
apres jpor - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.43 Une minute
pour les femmes p 19.47 Eh bien
raconte - 20.00 Nieuws - 20.30
Le malade imagnaire - 22.35La
septrion - 23.10 Nieuws - 23.20
Einde van de uitzending.
F.2
13.35 Magazine regional -
13.50 Nieuws - 14.00 Nieuws -
15.50 Mannix - 16.00 Nieuws -
16.05 Jeux croises - 16.20 Au
jourd'hui magazine - 17.00
Nieuws - 17.05 Aujourd'hui
magazine - 18.05 fenetre sur -
18.35 Le palmares des enfants -
18.45 Nieuws - 18.55 Des chif
fres et des lettres- 19.20Gewes-
telijke aktualiteiten - 19.44
Chacun chez soi - 20.00 Nieuws
20.30 La poupee sanglante -
21.30 Apostrophes - 22.40
Nieuws - 22.47 Metelllo
Waarde Vrienden,
Betreft: Bestendigediènstverzekering van het A.B.V.V. in onze bure
len te Denderleeuw.
Vanaf 1 oktober zal onze afgevaardigde kameraad Coppens Wilfried op
volgende dagen de A.B.V.V. burelen open houden voor bovengenoemde
gemeenten.
De dienstverzekeririg gaat door in de voormiddag op:
Maandag van 8.30 u. tot 12 u.
Woensdag van 8.30 u. tot 12 u.
Donderdag van 8.30 u. tot 12 u.
Vrijdag van 8.30 u. tot 12 u.
In de lokalen van Bond Moyson, Sportstraat 1, te Denderleeuw.
Dinsdag van 8.30 u. tot 12 u.
In de lokalen van Bond Moyson. wijk Hemelrijk.
Iedere zaterdag van 8.30 u. tot 12 u. in het ACHTURENHUIS, Sta
tionsstraat.
Tijdens deze zitdagen kunnen onze leden zich ook in regel stellen voor het
vereffenen van de vakbondsbijdrage!
Wij hopen dat deze regeling voor de inwoners van Denderleeuw en omge
ving zeer gunstig is en wij zijn van oordeel U hiermede beter te kunnen
dienen.
Kameraadschappelijk,
Het Bestuur A.B.V.V.
op zaterdag 9 oktober
Samenkomst Parking Deynsbekestraat om 13 uur.
in samenwerking met CSC-Ontvoogding, Vermeylenkring en ATB
GESPREKS- EN DISCUSSIE-AVOND
OVER
Vrijdagavond 29 oktober om 19.45 uur stipt. Volkshuis, Markt te Zotte-
gem.
Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom.
Zaterdag 9 oktober heeft het jaarlijks
bal plaats van de Koninklijke Harmonie
Vrjje Kunstkring in Zaal De Gendt te
Erwetegem. Deuren open om 21 uur,
inkom 50 F.
Met 43 ingeschreven vrienden werd de
tweede ronde gespeeld. Winnaars wer
den Marcel Roelandt en M.Chr. Van
Caeneghem, beiden met*8 punten.
In de klassering staan drie spelers
voorop met 13 punten. De Loor Eddy,
De Smaele Dirk en Dupont André.
Wie intussen zin heeft om nog mee te
doen kan gerust inspringen. Voor de
twee voorbije ronden krijgen zij het
minimum aantal behaalde punten (2 en
1wat echter slechts een kleine handi
cap is voor de klassering.
Vrienden die hun pronostiek vergaten
in te vullen krijgen zoals overeenge
komen dezelfde kolom als voorheen
maar moeten wel achteraf hun inzet be
talen.
Voor de derde ronde kan ingevuld wor
den tot zaterdagvoormiddag om 10 uur.
De volgende ronden worden afgesloten
op vrijdagavond.
Doe mee aan dit vriendschapsspel.
Freddy V.D. BOSSCHE