NINOVE Meerbeke GERAARDSBERGEN Idegem STUDIEBIJEENKOMST EEN SOCIAAL HUISVESTINGS- en GRONDBELEID 5e FORELLENKERMIS C.S.C. MERE «INSTALLATIE VAN DE NIEUWE GEMEENTERAADSLEDEN» Inleider: Joan De Wolf Schepen van Erpe ZITDAGEN JOHAN DE WOLF ALGEMENE LEDENVERGADERING Een belangrijke opdracht Sociaal grondbeleid: een nieuwe stap Geboorten Overlydens FANFARE DE VOORWACHT Gepensioneerden- bond SPAARKAS DE REDDING Het Majorettenkorps C.S.C. Afdeling Ninove BELOTTERSCLUB VOOR ALLEN Stand na de le speeldag ZITDAGEN VAN SCHEPEN COPPEZ FOTOKRING «DE KRAKELING SPORT NAAST DE MARGE Enorm succes voor het ATB-SALON van de vryetgdsbesteding Groeten uit Beieren van Lode Janssens Algemene ledenvergadering BSP Kliniek BOND MOYSON Vredestraat 41, Geraardsbergen lU op zaterdag 20 november 1976 om 14 uur stipt Lokaal Rozenhof, Kerkhofstraat 23 te Mere Politiek behoort tot ons dagelijks leven. Al te veel mensen weten al te weinig hoe en door wie politiek wordt bedreven. Verkeerde opvattingen over mogelijkheden van gemeenteraadsleden leiden tot ongemotiveerde verwachtingen. Op 1 januari worden de nieuwe raadsleden geïnstalleerd. Over het hoe, wat en waarom willen we graag even van gedachten wisselen. Door beroepsomstandigheden kunnen de zitdagen voor sociaal dienstbe toon van Johan De Wolf op dinsdagavond voorlopig niet doorgaan. Dit geldt voor de zitdagen te Ottergem, Bambrugge, Burst, Eichem en Mere. De zitdag op zaterdagvoormiddag ten huize van kd. De Wolf (Vijfhuizen 85 te Erpe) blijft zoals voorheen behouden van 10 tot 12 uur. Alle aangesloten partijleden, die in orde zijn met hun bijdrage, worden uit genodigd tot de algemene ledenverga dering van de BSP Erpe-Mere, die doorgaat op donderdag 25 november 1976 te 19.30 uur in lokaal 't Hoeks- ken, Prinsdaal te Bambrugge. Gezien het belang van deze vergade ring, rekenen wij op een talrijke op komst. Namens het bestuur, Jeff VAN DEN STEEN AI wie zich als mandataris inzet voor de gemeenschap, of diegene die met het overgrote deel van de bevolking in kontakt is, heeft reeds dikwijls ervaren dat voor vele mensen zich het probleem stelt van een passende en degelijke huisvesting. De sollicitaties voor het bekomen van een woning van Ninove-Welzijn liegen er niet om. Wij moeten dan soms machteloos toezien, omdat vele kandidaten inderdaad gerechtvaardigde wensen en verzuchtingen hebben om een woning of een appartement te bekomen, maar de toe te kennen woningen absoluut onvoldoende zijn. Vandaar dat deB.S.P. en haar mandatarissen het als een dwingende plicht aanzien om in de sektor van het sociaal huisvestingsbeleid, een verdub belde inspanning te leveren, vooral met de nieuwe mogelijkheden welke Groot-Ninove thans biedt. Burgemeester Milo en de mandatarissen van Ninove-Welzijn hebben tot op heden immers een waardevolle inspanning geleverd en zij verdienen alle lof voor initiatieven zoals «Groeneweg»Het aantal kandidatuurstellingen liegt er immers niet om. De realisatiemogelijkheden in Ninove-stad waren echter te beperkt. Wie op het gewestplan kijkt moet vaststellen dat nog slechts de uitbreiding van de wijk Groeneweg- tweede fase- mogelijk is, maar andere mogelijkheden voor sociale huisvesting zijn niet meer voorhanden. Evenwel is er ook nog de uitbreiding van de wijk «Ter Duyst» met 100 woningen. Hier echter is de Nationale Maatschappij voor de Kleine Lan deigendom bevoegd. In Groot-Ninove willen wij de realisaties aktiveren, voornamelijk de moge lijkheden waar maken die geboden worden in de verschillende deelgemeen ten. In één van de volgende artikels komen wij graag terug op dit onderwerp, omdat ook dieper moet worden onderzocht hoe aan de behoeften van de derde leeftijd ook voor alleenstaanden en voor de jonge gezinnen, moet worden voldaan. Buiten de kandidaten voor een sociale woning, opgericht door een erkende bouwmaatschappij, zijn er ook nog een reeks van gewoon bemiddelde personen, die een eigen woning willen oprichten volgens eigen inzicht en smaak, en toch binnen de kwalifikatie sociale woning», t.t.z. deze wonin gen waarvoor nog een bouwpremie kan bekomen worden. Voor de meesten is hiervoor de prijs van de bouwgrond een al te zware handicap. Vandaar de doelstelling van de BSP om socialebouwgronden ter beschikking te stellen. De stad zou bepaalde gronden onteigenen, deze urbaniseren door er wegenis e.a. nutsvoorzieningen aan te brengen en op een passende manier te verkavelen, en deze bouwgronden aan de werkelijke kostprijs te verko pen. Deze werkwijze moet toelaten om ook aan deze kategorie van mensen mogelijkheid te geven voor het verwerven van een eigen woning. Ziedhar twee programmapunten die de BSP in de nieuwe legislatuur wenst te verwezenlijken en die méér dan ooit noodzakelijk zijn. JACQUES TIMMERMANS Cindy De Cnijf, Nachtegaallaan 13, Meerbeke Olivier Jacques, Preulegem 40B, Ni nove Johan Van Cauter, Brusselbaan 160, Meerbeke Karei De Nul, Hoogstraat 179, Idder- gem. Gorik Van Bruele, Geallieerdenstraat 96-33, Denderleeuw Patrick Roesems, Coupurestraat 4, 'Denderleeuw Nancy Linthout, Hallebaan-Zuid 126, Meerbeke De Clercq Denise, wed. Juliaan Van Waeyenberge, Denderhoutembaan 131-133 Dortant Carolus, Graanmarkt 47 Dermonde Josephine, wed. J. De Tro- yer, Burchtstraat 46 Van Londersele, Bernardus, Neder- wijk 182, Ninove De Backer Remigius, Azaleastraat 8, Ninove De Cooman Petrus, Pollarestraat 80. Onze vrienden muzikanten wacht weer een druk jaareinde. Zondag 28 november brengt ons terug op het jaarlijks Ceciliafeest. Alle leden werden reeds schriftelijk uitgenodigd. Wij herhalen even het programma op deze dag. Zondagvoormiddag: Muziaknten, trommelkorps en majoret- ten verzamelen van 9.30 uur in het Volkshuis. Te 10 uur uitstap in de stad met bezoek aan enkele leden-herbergiers. Wij re kenen tevens op een talrijke deelname van bestuursleden en sympathisanten. Zondagnamiddag Banket in de kleine feestzaal «De Red ding». Aanvang 13.30 uur. Op deze feestzitting worden enkele verdienste lijke leden gehuldigd. Deelnemings- voorwaarden: werkende leden: gratis, Echtgenote - bestuurslid: 150 F. Steu nende leden 300 F - niet-leden 450 F. Wij dringen aan opdat tijdig de in schrijvingen hiertoe gebeuren. Laatste dag op 22 november. Na het banket volft een gezellig samen zijn. Een tweede hoogtepunt grijpt plaats op vrijdag 17 december 1976. U wordt uitgenodigd tot het wintercon- cert door de fanfare met medewerking van het majorettenkorps. Dit feestge- beuren vangt aan om 20 uur in de grote feestzaal «De Redding». Onder de leiding van dirigent Jozef Van de Velde brengt onze fanfare U een genoeglijke avond. De toegangsprijs bedraagt 50 fr. Kaarten kunt u nu reeds bekomen in het lokaal of bij de spe lende leden. Zoals trouwens ieder jaar nodigen de Socialistische gepensioneerden van Denderleeuw ons uit op hun groot ver broederingsfeest dat zal doorgaan op Maandag 6 december e.k. te 14.30 uur in de feestzaal achturenhuis Dender leeuw Er is een koffietafel, tombola en amu sementsprogramma voorzien. Leden die dit feest willen bijwonen en nig noet ingeschreven zijn, kunnen dit nog doen op woensdag 24 november in het lokaal Volkshuis, Geraardsbergse- straat tussen 14 en 16 uur, bereidwillige bestuursleden zullen er aanwezig zijn. We vertrekken met de trein van 14 uur en komen terug met een trein naar keu ze. De prijs: deze met een verminderings- kaart betalen 24 F - de andere 36 F. Men zeegge het voort. Het bestuur FEESTMAAL De leden van de spaarkas worden vriendelijk uitgenodigd op het jaarlijks feestmaal welke doorgaat in het lokaal (kleine feestzaal) op vrijdag 10 decem ber 1976 te 19 uur. Sprijskaart: Ossestaartsoep, Tarbot met eierensaus, Bospandaars met cognac- saus, kroketten, fruit, Lisberg Grans Marnier, Koffie met gebak. Als bijdrage wordt voor de leden spaarders een bedrag van 150 fr ge vraagd. Niet-leden betalen 300 fr per persoon. Uitbetaling: De uitbetaling van de spaargelden grijpt plaats op zaterdag 4 december 1976 vanaf 18 uur tot en emt 20 uur. Gezellig samenzijn. Na het feestmaal ten dan s met Disco- Bar. Onze jonge meisjes kenden dit jaar reeds een drukke aktiviteit. Ze oogsten door hun keurig optreden en stiijlvolle kostumering veel bijval. Een kort over zicht van hun optredens bewijst dat deze groepering de wind in de zeilen heeft. In het kader van de 1 -meivieringen tra den zij op te Ninove, Meerbeke, Aspe- lare, Geraardsbergen en Zottegem. Samen met de drumband en de fanfare namen zij deel aan het muziekfestival te Harelbeke. De wijkkermis pop de Nederwijk werd opgeluisterd de zondag en de maandag. Ook kermis Preulegem kende een fees- teleijke noot op de maandag. Hun ver zorgd optreden in de karnavalstoet te Denderhoutem kende veel bijval. Ook de verkiezingsuitstappen werden feestelijk medegedeeld, onderscheide- lijk te Denderwindeke, Outer, Okegem en Appelterre. Komen nog voor het jaareinde: de Ceci- liaviering en hun show op het winter- concert van 12 december 1976. Voorzitter Frans Coppens, secretaris M. Geers en de andere bestuursleden kunnen terecht fier gaan op deze waaier van aktiviteiten. Hartelijke feliciaties en beste wensen voor een verdere succesvolle werking. In het vooruitzicht van de fusie Groot-Ninove wordt een gespreksavond ingericht met het doel de gemeenschap nader te betrekken bij de beleid sproblemen. Vrijdag 26 november 1976 om 20 uur Lokaal: «Volkshuis», Geraardsbergsestraat 119, Ninove. Onderwerp: beleid inzake sociale zaken, gezin en kuituur. Inleider: Moens Walter. Hierna volgt: zondagmorgen 12.12.76: beleid inzake sport en jeugd. De B.S.P.-afdeling Meerbeke nodigt U uit od hun Op zaterdag 27 november 1976 vanaf 19 uur en zondag 28 november 1976 doorlopend vanaf 12 uur in zaal Belvédère, Sint-Pieterstraat te Meerbeke. Er zijn eveneens kiekens en lamskoteletten te bekomen Voor de eerste speeldag was het Gentil Sterke die het haalde met één punt ver schim op Matthijs Hecotr. Hieronder volgd de avonduitslag die tevens alge mene rangschikking isl Op de bestuursvergadering van 5 no vember 11. met aanwezig: De Weghe M., voorzitter. Sterke R., ondervoor zitter, Goubert G., secretaris, Tim mermans R., penningmeester en leden Goossens Edw. en De Ville E werden volgende punten besproken en met al gemeen akkoord aanvaard. 1Een nieuwjaarskaartavond wordt ingericht op 8 jun. (zaterdag) 1977 om 8 uur stipt, slechts voor de leden en onder gewone voorwaarden. Hiervoor wordt 2.000 F vooruit gegeven en ge wone inleg (30 F.) 2. Jaarlijkse inrichting van een «Boe- renetentje» gaat door op 29 en 30 jan. 1977 onder dezelfde voorwaarden als voorheen. a. Kaarten in voorverkoop kunnen ver kregen worden aan 30 fr. als onderdeel bij alle spelende leden vanaf kaarta vond december 1976 18e).d Verant woordelijke verdeler Timmermans Ro bert. b) Een vraag tot aanvaarding van min stens tien kaarten per speler aan 30 fr. per kaart; voorstel gedaan door Goos sens Edw. en De Ville E. wordt door het bestuur goedgekeurd. Uit vorige verslagen blijkt dat dit de meest effi ciënte manier is om een succes te ver zekeren. c) De Weghe, en Sterke zijn verant woordelijk voor de verdere organisaite 3. Een herzien en verbeterd reglement Belotte (wat eigenlijk een aanpassing is van wat reeds werd aanvaard) zal op gesteld worden door M. De Weghe, en Goubert G. en aan alle leden overhan digd worden op 18-12 (kaartavond de cember). Het zal gratis gedrukt worden door drukkerij Dehennau (Goubert - secretaris). Het bestuur Punten 1. Stercke Gentiel 6.506 2. Matthijs H. 6.505 3. Callebaut Ph. 6.455 4. Evenepoel H. 6.279 5. Walravens E. 6.275 6. Eeckhoudt Johnny 6.262 7. Branckaert L. 6.187 8. Van Londerzele Louis 6.158 9. Ooghe Florent 6.152 10. Van Laethem Marcel 6.083 11. De Weghe Marcel 6.061 12. Van Opdenbosch A. 5.986 13. Cornelis E. 5.845 14. Imbo Denis 5.828 15.-Goossens Edward 5.823 16. Van Den Berghe M. 5.773 17. Schepens Albert 5.746 18. De Winne Robert 5.670 19. De Feyter Gustaaf 5.669 20. Chavatte Arthur 5.670 21. Branckaert G. 5.552 22. Van der Goeten Jozef 5.550 23. De Braeckenier Maurice 5.525 24. De Pauw André 5.452 25. Imbo Leopold 5.434 26. Stercke Robert 5.406 27. De Troyer Marcel 5.077 28. Dupont 5.031 29. Verekens August 4.964 30. Goubert Gaston 4.915 31. Van Den Bossche Maurice 4.772 32. Verborgt René 4.303 33. Reygaerts Victor 4.257 34. Raes V. 4.071 35. Timmermans Robert 3.723 Volgende kaarting op 20 november 1976 te 20 uur stipt!!! De zitdagen van Schepen COPPEZ gaan door op donderdag van 11 tot 12 u. in de polikliniek, Vredestraat 41 en de zaterdag van 9 tot 11 u. in het Volks huis, Markt te Geraardsbergen. Men gelieve zich te voorzien van alle stukken die betrekking hebben op de te behandelen zaak. Onze veertiendaagse dinsdagavondbij eenkomst van 16.11.76 betekende zo wat het startsein voor een nieuw wer kingsjaar. Gewoontegetrouw waren er ook nu, na ons jaarlijks groepssalon, terug een paar nieuwe leden komen opduiken. Door middel van een snelkursus wer den deze nieuwe krakelingmensen wegwijs gemaakt in het donkerkamer werk. Er was ook de steeds vruchtbare leerzame bespreking van een fotomap, nu nr. 7605 van de Oost-Vlaamse Unie. Er was ook reeds beloftevol, nieuw fo towerk van eigen leden. De eerste voorbereidingen voor ons tweede lus trumviering in 1977 werden getroffen, een werkcomité zal verdere details uit werken. Voor de bijeenkomst van dinsdag 30 november 1976 komen meer bepaald onze kleurdiawerkers aan hun trekken. Het overvloeiingsmateriaal zal klaar staan. Gevraagd word dat ieder lid een tiental dia's met als onderwerp bloe men zou binnenbrengen. Onderling proberen we dan een diareeks van 10 tot 20 minuten samen te stellen (groeps werk), de definitieve samenstelling ge beurt dan op volgende veertiendaagse. Zondag 5 december 1976 te 14 u. ver trek met autocar naar het kasteel te Laarne (kosteloos bezoek aan het kas teel), onder geleide bezoeken we ook het ontmoetingssalon van de Oost- vlaamse fotoklubs, ingericht door tref punt Laarne. Op de terugweg brengen we een geleid bezoek aan het 4de foto salon van de Oostvlaamse Unie, in de ridderzaal van het Egmontkasteel te Zottegem. Op beide Oostvlaamse in itiatieven is onze fotokring vertegen woordigt door het werk van telkens tien leden, dus samen twintig foto's. Zoals gewoonte eindigt deze namiddag met een gezellig samenzijn. Iedereen op post! door Prové Roger GERAARDSBERGSE BASKETSALLPLOEGEN ACHTERUIT GESLAGEN! Beide ploegen hebben dit weekend van hun pluimen gelaten. Voor The Donalds op verplaatsing bij Vos Ronse is de nederlaag een grote stap achtemit in de klassering gewor den, want ze komen bij de laatste ge- rangschikten met 4 punten. Wat Wezenvrienden betreft is het bij de nederlaag op eigen veld eveneens een stap achteruit, alhoewel ze in de tweede reeks blijven hangen na het leiders trio, waar De Pinte overwinnaar van dat zelfde Wezenvrienden zich bij dit drie tal komt voegen zodat wij in de rang schikking 3-maal een groep van vier ploegen aantreft, met vooraan eerst het viertal bestaande uit Reynaert, Deinze; Robot Eine en De Pinte die tracht bij te blijven. Vervolgens komt de midden klas met Haantjes Wezenvrienden Vos Ronse en Melle en om te sluiten de vier achterblijvers waar The Donalds de kop trekt vóór Landeghem, Hoger Op en Akron Ronse als laatste. Wat de wedstrijd betreft op Ronse was er voor The Donalds steeds de hoop op een zege maar de thuisploeg kon het in de laatste minuten waar maken en plaatste zich door deze zege op de zelfde hoogte als Wezenvrienden in hun thuiswedstrijd van in het begin op achterstand werd geplaatst en niette genstaande vervangingen en man op man dekking niet dichter terugkwam dan vier punten en mede door enkele scheidsrechterlijke tussenkomsten in het nadeel van Wezenvrienden getrof fen de score niet hun voordeel kon doen veranderen, zodat De Pinte door die overwinning in de plaats van de thuis ploeg in de voorste leidersgroep is be land en daar tracht aan te klampen. Voor Wezenvrienden zijn de volgende wedstrijden nog twee thuismatchen maar daar de eerste bezoeker de leider Reynaert betreft zit er voor Wezen vrienden nog geen verbetering in het verschiet of kunnen zij tegen de leiders hun zelfvertrouwen terugvinden en de mogelijkheid scheppen om toch een plaats vooraan te bemachtigen. Dat zullen wij in de loop van de vol gende weken wel rap ondervinden! Punten: Romeynes 20, De Naeyer 18, Van der Putten 14, Vercleyen 10, De Vos L. 4, De Pril 4, Van Crombrugge 2. Zondag om 14 uur de Reserven en om 15.30 u. de le ploeg. Rangschikking 1. Reinaert Gent 8 16 p. 2. Deinze 8 14 p. 3. Robot Eine 8 14 p. 4. De Pinte 8 10 p. 5. Haantjes 8 8 p. 6. Wezenvrienden 8 8 p. 7. Vos Ronse 8 8 p. 8. Melle 8 6 p. 9. The Donalds 8 4 p. 10. Landeghem 8 4 p. 11. Hoger Op 8 4 p. 12. Akron Ronse 8 Op. Woensdag 10 november 1976 opende onder een grote belangstelling de ATB De Natuurvrienden in samenwerking met de Jonge Natuurvrienden en de ATB Kern Hobby en Vrijetijdsbeste ding zijn deuren van het ATB-Salon van de Vrijetijdsbesteding. Onder de talrijke aanwezigen bemerkten we de kd. Lucien Walraet, OmerHaelterman, Arthuur Coppez, Freddy De Chou, Remi Verschaffel namens de BSP, Al- bert Maudens en Etienne Hernou na mens de Biblioteek, Marcel Gerain namens de Coop, Mevrouw Julia Bau- wens namens de SVV en Kd. en me vrouw Van der Bruggen, ere-voorzitter van onze ATB-afdeling Geraardsber gen. Het was een stralende Roland Baert welke in naam van het ATB-bestuur en vooral in naam van de deelnemers, al lemaal ATB-leden, de talrijke geno digden verwelkomde. Deze openings avond was het resultaat van dagen, ja weken stille voorbereiding en de volle dige inzet van het ATB-bestuur en de leden welke hun beste beentje voorzet ten. Al hetgeen men kon overschouwen en bekijken en bewonderen was het produkt van al het gene onze ATB- leden in hun vrije tijd creëerden. Eén vooréén belichtte kd. Baert de verschil lende vormen van vrijetijdsbesteding. En er was naar ieders gading, van de liefde voor het behoud van ons leefmi lieu, over de postzegelverzamelingen, de dradensymfonie en de stenen- en fossielenkomposities, de kunst van de naald- en draad, tot de fotografie, teken-, schilder- en beeldhouwkunst. Met dit salon wil de ATB- Geraardsbergen met zijn bescheiden middelen waarover het beschikt zijn steentje toe bijdragen de gewone man er toe aan te zettèn zijn vrije tijd nuttig en op de juiste manier te besteden. Door de verkorting van de arbeidstijd gaat de mens meer en meer over vrije- tijd gaan beschikken. Voorzitter R. Baert wees erop dat men deze tijd best op een nuttige en creatieve wijze kon doorbrengen, beter dan passief in uw luie zetel de beeldbuisconditionering te ondergaan. Kd. senator Willy Vernimmen stond verwondert over de werkkracht van onze plaatselijke ATB-afdeling. Deze werking dient te worden aangemoedigd en gesteund tot verdere bloei en ont plooiing van de Natuurvriendenbewe ging. De Natuurvrienden Geraardsber gen volgen de aktualiteit nauw op de voet en deze vrijetijdssalon komt dan meer dan ooit op zijn tijd. De vrijetijds besteding is een van de problemen van onze tijd en een goede voorlichting en begeleiding is dan ook noodzakelijk. Zonder tricolorelint maar op een crea tieve wijze schilderde senator Ver nimmen dit salon van de Vrijetijdsbes teding voor geopend en wenste de in richters veel sukses toe. Met een heiL dronk en rondgang werd deze ope ningsdag besloten. Van 11 november wapenstilstandsher denking tot 15 november koningsdag bezochten honderden nieuwsgierigen en geïnteresseerden dit suksesrijk ge slaagd ATB-salon. Velen kwamen een kijkje nemen om onze knutselaars aan het werk te zien of om één of andere techniek aan te leren, anderen kwamen gewoonweg eens kennis nemen om de creativiteit van anderen te bewonderen. Het ATB-salon van de Vrijetijdsbeste ding kwam op zijn tijd en dient zeker te worden herhaald. Velen kennen Beieren door zijn ge roemde autowegen, het land van de uit lopers van de Alpen, van de talloze meren, het land van de volkse feesten en het frisse gerstennat. Lode Janssens leerde ons echter met zijn schitterende diamontage Beieren langs een andere kant kennen. Beieren is tevens het land van kunst, kuituur en architectuur. Uit deze gren zeloze schat van kostbaarheden bracht Lode Janssens ons de rijkste mogelijk heden van dit bij uitstek toeristische gebied. De neo-klassieke tempels aan de boord van de Donau, de baroken- sembles en de Koninklijke sloten waren een wonderbare streling voor het men selijk oog. De talrijke meren en bergpassen brachten ons 'n sportieve noot, terwijl de stoeten en feesten de Beierse folklore in het daglicht stelden. Groeten uit Beieren van Lode Janssens was opnieuw een topper van formaat. Jonny Lampens ATB-secretaris 27 NOVEMBER TE 20 UUR Langs deze weg nodigen wij alle leden van onze BSP-afdeling uit tot het bij wonen van de Algemene Ledenverga dering (Rode boekje) op zaterdag 27 november a.s. te 20 u. in het Volkshuis bij Irène. Er zal worden overgegaan tot het kie zen van een nieuw bestuur. Eventuele kandidaturen worden verwacht bij de kd. De Blander Walter, Voorzitter, of bij kd. Van Lierde Roger, secretaris. Wij verwachten U talrijk op deze ver gadering. Het welkomstwoord zal worden geuit door de kd. Voorzitter De Blander Walter. Zullen eveneens aanwezig zijn op deze vergadering, onze vriend Willekens Harry en Senator Willy Vernimmen. Allen op post! Het Bestuur Onze leden-patiënten gelieven er rekening te willen mede houden dat de konsultatie kinderziekten met ingang van 2.12.1976 zal gehouden wor den elke donderdag van 15.30 tot 17 uur in plaats van vroeger de vrijdag van 15.30 tot 17 uur. HET BESTUUR

Voor Allen | 1976 | | pagina 5