ZOTTEGEM Elene 3 eoe Welle Iddergem ZOTTEGEM FUSIESPORT De C.S.C.- Herman Voskring KERSTFEEST BILJARTKLUB GERMINALVRIENDEN PARTUNIEUWS Aan onze klanten van de Germinal Zitdag kd. Lefëvre Ju lien Opgave Kruiswoordraadsel nummer 8 Vergadering Partijbestuur Groot-Herzele Syndikale zitdagen Kliniek BOND MOYSON De Colfmaeckerstraat 11 Zottegem BELANGRIJK BERICHT BSP-bestuursherkiezing S.V.V.-B.S.P. Afdeling Feestmaal C.S.C. Herman Voskring Pronostiekklub Theofiel Van Schoor Tombola Bond Socialistische Gepensioneerden Het Kerstmannetje komt S.V.V. GA AFDELING ELENE VELZEKE Jeugdklub Jumbo mm Wij kunnen beginnen met te zeggen «beter laat dan nooit» maar de Socialis tische Gemeenschappelijke Aktie heeft besloten een Kerstfeest in te richten voor de kinderen van haar leden. Intussen werden persoonlijke uitnodi gingen bezorgd tot deelname aan het Kerstfeest hetwelk doorgaat op don derdag 30.12.1976 om 14 uur in onze feestzaal Floreal. De kinderen geboren in de jaren gaande vanaf 1964 tot en met 1975 komen in aanmerking voor het ontvangen van een kerstgeschenk. Om reden dat het niet meer doenlijk is de kinderen een kerstgeschenk aan te bieden in de vorm van speelgoed heb ben wij niettemin kunnen zorgen voor een waardevolle zak snoepgoed en mo gelijks een doos met stiften die elk kind kan gebruiken. Wij doen tevens een speciale inspan ning opdat het Kerstfeest vergezeld zou gaan van het vertonen van een serie tekenfilms of een poppenkastvoorstel ling. Aan de persoonlijke uitnodigingen is een deelnemingsbulletin aangehecht voor inschrijving van de in aanmerking komende kinderen hetwelk uiterlijk op 26.12.1976 moet afgegeven zijn in ons lokaal Germinal. Mochten bepaalde leden bij vergissing geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen worden verzocht deze me dedeling als dusdanig te willen aanzien en hun kinderen in te schrijven in ons lokaal Germinal. Wij verhopen dat U onze inspanning terzake zult waarderen en in afwachting hiervan groeten wij onze leden oprecht vriendschappelijk en wensen hen te vens het allerbeste in hun gezins- en familieleven. Desaangaande zijn er geen problemen, het is een goede klub met een beste voorzitter, er is een gezonde mentaliteit en de spelende leden getuigen van een oprechte samenwerking en kameraad schap. Wat kan men toch voldoening hebben aan een dergelijke klub waar ongezonde naijver volledig is verban nen en waar een oprechte vriendschap aanwezig is. Geloof ons vrij dat de le den steeds weer hunkeren naar de vol gende speeldag. Deze is nu voorzien op 8.1.1977 en op 15.1.1977 doen wij de verplaatsing naar de klub Vlug en Vrij te Oombergen voor de ontmoeting in het kader van het driehoekstornooi die voor onze klub op een beloftevolle wijze werd ingezet door een thuisover winning met 93 tegen 65 punten op de klub Elk zijn Goeste uit Zottegem. Hiermede worden onze leden van harte gefeliciteerd voor hun warmvol en ge apprecieerd lidmaatschap. Het partijbestuur van onze afdeling kwam in vergadering samen op woens dag 15 december jongstleden voor het kennis nemen, bespreken en beslissen van enkele zaken. De acht bestuursleden die aanwezig waren werd kennis gegeven van het be reikte resultaat van ons gehouden nachtbal hetwelk als meer dan bevredi gend mag worden beschouwd. Het is inderdaad enkele jaren geleden dat een dergelijk resultaat mocht worden geno teerd. De mening werd zelfs geopperd dat een nog hoger liggend resultaat kan worden bereikt van het ogenblik dat iedereen zich met de nodige ernst en toewijding voor de zaak zou inspannen en dat tijdig hieraan wordt begonnen. Er werd eveneens kennis gegeven van onze huidige kastoestand. Wij willen niet beweren dat deze als schitterend kan worden aanzien maar het geeft toch een bepaalde voldoening wanneer het cijfer wordt uitgesproken. Tegen een grote duw zouden wij ons niet kunnen verweren maar een klein duwtje zullen wij toch wel meester kunnen. Zij het wel een beetje laat maar met het gezegde indachtig «Beter laat dan nooit» werd beslist een Kerstfeest te organiseren voor de kinderen van de Socialistische Gemeenschappelijke Aktie op donderdag 30.12.1976 om 14 uur in onze Feestzaal Floreal. Meer hierover leest U in een afzonderlijke bijdrage. Er werd eveneens beslist een Nieuw jaarszitting voor onze BSP-leden te or ganiseren en wel op vrijdag 14.1.1977. Onze leden worden vergast op een uitstekend etentje met een entree van garnalencocktail, een hoofdgerecht van tong met madeirasaus en kroketten en om te sluiten mokka met geflam beerde pannekoeken. Verder zal ge zorgd worden voor een tombola van enkele waardevolle prijzen. Wij doen eveneens een inspanning om te zorgen voor een beetje muziek om er de gezel lige stemming in te houden. Deze zit ting kan tevens gebruikt worden voor het verstrekken van enkele belangrijke mededelingen in verband met partij- en andere aktiviteiten. Tevens zal gepoogd worden om Mare Galle en onze nieuwe volksvertegen woordiger Paul Van Der Niepen op deze bijeenkomst te krijgen voor een eerste kennismaking. Voor onze BSP- leden is de deelname gratis en voor niet leden zal een deelnemingsprijs worden aangerekend die vermeld zal zijn op de persoonlijke uitnodiging die eerstdaags zal worden besteld, en later via ons weekblad ter kennis zal worden ge bracht. Voor de kinderen beneden de twaalf jaar zal de deelnemingsprijs worden gehalveerd. Wij zullen later hierop uitvoeriger terugkomen. Nopens de installatie van het partijbes tuur Groot-Herzele werd gemeld dat deze een eerste maal zal samenkomen op 27 december aanstaande voor het verwerken van een belangrijke dagor de. In verband met nog andere uit te stippe len aktiviteiten zal onze voorzitter Ter- ryn Wilfried een ernstige inspanning doen aangaande de nodige uitbreiding van de C.S.C.-werking. Hiertoe zal zelfs met de andere BSP- wijkafdelingen in kontakt worden ge treden voor een gekoördineerde sa menwerking. In een beste stemming werd deze ver gadering afgesloten en werden vervol gens nog enkele pinten genut in een kameraadschappelijke sfeer. Wij dienen de klanten van ons lokaal «Germinal» attent te maken op het feit dat vanaf het jaar 1977 de wekelijkse sluitingsdag wordt vastgesteld op de donderdag in plaats van de dinsdag. Dus vanaf 11.1977 zal ons lokaal re gelmatig toegankelijk zijn op dinsdag maar niet op donderdag, behoudens dat een betaalde feestdag op donderdag zou vallen. Rekening houdend met het feit dat de wekelijkse rustdag van ons lokaal Ge- 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Horizontaal 1Ruimten om voertuigen te stallen. 2. Eigenaardig - oude reiswagens - verzotheid op iets. 3. Treurde - platina (omgek, afk.) - opening in waterafvoer. 4. Rond - zachte - vaartuig - kilome ter (omg. afk.) 5. Vz. - du'ob. kl. - eerste vliegende mens - dubb. kl. 6. Ieder - stront - kilogram - met el kaar 7. Dik touw - bevel - en andere (om gek. afk.) - tekenen in metaal 8. stuk stof - vz. - naschrift (afk.) - muzieknoot - bijbeldeel (omgek, afk.) 9. Muzieknoot - veel... hebben (babbelen) - ornament op garen aanbrengen vóór het weven. 10. En andere (afk.) - iets vettigs uit strijken - daar - bezitt. vnw. 11Gehalveerde - vet - springstof. 12. Vruchtbare woestijnpiek - lengte maat - van mening zijn 13. Vul inKN-serpenten-pers. vnw. 14. Krypton (afk.) - vocht uit vruchten Skandinavische myth, goden 15. Arend (Eng.) - steekwapens 16. Nederduits (afk.) - anagram van «eik» - eer betonen - eed 17. Roem - schreeuw - gebergte op grens van Europa en Azië. 18. Inschrijven op een lijst-bijt op iets met vlugge bewegingen Vertikaal 1. Postrekening (afk.)-opelke plaats met velen in een beperkte ruimte huizen. 2. Zie hor. 4 (3) - biersoort - de raad geven 3. Plant - meisjesnaam - Fr. voegw. 4. Russ. schiereiland-klaproos-bui tenlandse munteenheid 5. En dergelijke (afk.)-zie vert. 1(1) eerstkomende (afk.) 6. Soort vogels - spil - metaalteke ning - Oostvlaamse gemeente 7. Anagram van «ader» - zelfs (Lat.) vrouwennaam - nummer (omg. afk.) 8. Kanselredenaars - long playing (afk.) - kudde tamme dieren. 9. soort onderwijs (afgekort) - eerst komende (afk.) - senior (afk.) - motorschip (afk.) - Europeaan 10. Gekiuld bont - gewone hert II vrouwenaam pers. Groente - vnw. Vz. - kantelen, omslaan Stannum (afk.) - spil - iedere - me deklinkers van noga - deel Fr, ont kenning. Muzieknoot - verlenging v.d. rug- gegraat - de wil om voor ontwik keld door te gaan door belangstel ling te veinzen voor iets 15. Nummer (afk.) - zuivelprodukt - boek van Zola - getij. 12. 13. 14 rminal vanaf 1.1.1977 wordt verlegd van dinsdag op donderdag dient nood gedwongen de zitdag van kd. Julien Lefèvre eveneens van dag te verande ren. Tot einde van het jaar 1976 zal deze zitdag bijgevolg op donderdag nog doorgaan maar vanaf het jaar 1977 zal kd. Julien Lefèvre ter beschikking zijn van de leden op woensdag vanaf I9u.30. Men zou kunnen zeggen dat de duivels er op zitten. Er was gefixeerd om de vergadering van het partijbestuur Groot-Herzele te laten plaatshebben op vrijdag 17.12.1976 maar opnieuw heb ben bepaalde omstandigheden een rol gespeeld die voormelde fixatie hebben belemmerd. Er was in de eerste plaats het werkon bekwaam worden wegens ziekte van de kd. Lefèvre Julien die derhalve niet in staat was om op volle kracht te stomen, het aldus niet kon in orde brengen met het versturen van de passende uitnodi gingen en het opstellen van de agenda. Tweedens is het feit te vermelden dat opnieuw een gemeenteraadszitting te Herzele werd vastgelegd op vrijdag 17.12.1976 hetgeen eveneens een be letsel zou hebben gevormd voor een paar vrienden om de vergadering van het partijbestuur Groot-Herzele bij te wonen. Ik meen dat de vrienden akkoord kun nen gaan en er geen bepaald beletsel zal zijn om de vergaderingen vast te stellen op maandag 27.12.1976 om 19.30 uur in het lokaal Germinal te Herzele. Volgende dagorde vormen de punten van bespreking: 1Installatie partijbestuur Groot- Herzele vanaf 1.1.1977 2. Aanvulling en aanstelling dagelijks bestuur 3. Inrichting en werking B.S.P.- wijkafdelingen 4. Voorrangsprogramma van de ko mende BSP-CVP-bestuurskoalitie 5. Aanwijzing kandidaten O.C.M.W. (vroegere C.O.O.) Passende uitnodigingen worden nog besteld in de week van 20 tot 24.12.1976 en er wordt verwacht dat alle afgevaardigden aanwezig zullen zijn voor deze belangrijke samen komst. In het Volkshuis te Zottegem worden volgende syndikale zitdagen gehouden: iedere dinsdagvoormiddag van 9 tot 12 uur en iedere le en 3e zaterdag van de maand van 9 tot 11 uur door kd. Herman De Loor, sekretaris van de Algemene Centrale. Iedere donderdagavond om 18.30 uur door kd. Julien Lefèvre, Sekre taris Arbeidsrecht. Iedere vrijdagnamiddag om 16.30 uur door kd. Vander veken Jan, Se kretaris Textielarbeiderscentrale. Iedere zondagvoormiddag om 11 uur door kd. Herman Van Herzee- Ie, sekretaris B.B.T.K. Onze leden-patiënten gelieven er kennis te willen van nemen dat vanaf 11.1977 de konsultatie Oog ziekten de donderdag zal doorgaan van 14.30 tot 15.30 uur. Door het BSP-bestuur, tijdens de ver gadering van 5 december jl. werd onze vriend Frans De Zwaef, Veldstraat 22, aangewezen als nieuwe bode voor het ontvangen van de abonnementsgelden voor ons weekblad «Voor Allen» en de bijdragen voor de partijzegels, dit in vervanging van kd. D'HokerK. die om familiale redenen ontslag neemt. We rekenen erop dat onze lezers en BSP-leden onze nieuwe bode goed zul len ontvangen en hem deze niet te on derschatten taak zo licht mogelijk zul len maken. Ter uitvoering van de beslissing, ge nomen door de laatst gehouden alge mene vergadering van de BSP-afdeling Groot-Denderleeuw werd op 18.12 jl. door de wijkafdeling Welle een alge mene vergadering samengeroepen, ter verkiezing van het plaatselijk bestuur. waarbij tevens de 3 aan Vv elle toegewe zen mandaten voor het Algemeen Be stuur van de BSP-afdeling Groot- Denderleeuw werden aangeduid. Vermelden we nog dat de gemeente raadsleden en leden van het O .CMW (vroegere C.O.O.) ambtshalve deel uitmaken van het Algemeen Bestuur. Het nieuwe bestuur van de afdeling Welle werd als volgt verkozen: Voor zitter: Ben Heylenbosch. O.- voorzitters: Jean Antoniasse en Petrus Vermeiren. Sekretaris: Frans Raes. Penningmeester: Marcel De Zwaef. Bijzitters: Jozef Christiaens, Daghuyt Jozef, De Koker Denise, De Waele Firmin. De Zwaef Frans, Noynaert Ju lien, Uytersport Rufin, V.D. Abeele Karei, Wauters Lydia, V.D. Steen Ronny. Werden verkozen als leden voor het algemeen bestuur Groot-Denderleeuw: Vermeiren Petrus. Raes Frans, Anto niasse Jean. Werd aangewezen als kandidaat effek- tief O.C.M.W.-lid: Christiaens J. Als plaatsvervangend O.C.M.W.-lid: Uytersprot R. Met een dergelijke dynamische ploeg staat vast dat de afdeling Welle niet bij de pakken zal blijven zitten. Op zaterdag 15 januari 1977 om 18 uur richt het bestuur van de S.V.V. haar jaarlijks Kerst- en nieuwjaarsetentje in dat doorgaat in het plaatselijk B.S.P. lokaal: Café «Bij Herman en Clothil- de». Het menu bestaat uit: 1Verwelko mingsaperitief - 2. Voorgerecht - 3. soep - 4. Hoofsschotel - 5. Desert. De S.V.V. - ledendie geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen en die toch willen deelnemen aan het etentje, verzoeken wij onderstaande strook in te vullen en te ondertekenen en deze sa men met hun deelnemeinsgeld (F. 150) in te dienen in één van onze B.S.P. lokalen, dit vóór 31-12-76. Ondergetekende.... neemt deel aan het kerst en Nieuwjaarsdiner van zaterdag 15 januari 1977 Datum: Handtekening Woensdagavond 29 december om 19.45 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Aalst houdt de C.S.C.-Herman Vosk ring zijn jaarlijkse algemene vergade ring. Alle leden en vrienden sympatisanten worden van harte uitgenodigd om mee te werken aan de uitwerking van het jaarprogramma 1977. AGENDA Verslag voorbije werkingsjaar herkiezing bestuur opstelling jaarprogramma ledenwerving Wie zich kandidaat wil stellen vooreen bestuursfunktie kan dit ter plaatse. Wij hopen oprecht dat er vrienden bereid zullen zijn om het werk heizij over te nemen hetzij te helpen delen. Het hui dige uittredend bestuur stelt zich geheel ter beschikking om met raad en daad de fakkel aan de nieuwe bestuursleden over te dragen. De beste manier om een kulturele orga nisatie als de C.S.C. Herman Voskring levenskracht te geven is geregeld een nieuw bestuur met nieuwe ideeën de kans te geven. We rekenen op deze nieuwe start. Freddy VAN DEN BOSSCHE Uittredend voorzitter Door omstandigheden verscheen er vo rige week geen verslag. Daarom dit keer een dubbele uitslag. De twaalfde ronde werd gewonnen met 8 punten, door Charles Labijn. Sylvain Franceus, Freddy De Loor en Marie- Christine Van Caeneghem. De dertiende ronde werd, eveneens met 8 punten, gewonnen door Eddy De Loor en Meuleman Roger. In het tweede periodeklassement staan de spelers nog dicht bijeen. Op kop Vermassen Julien (21 punten), gevolgd door Seghers Nelly, De Loor Eddy en Van Elsue Jozef met 20 punten. In de algemene rangschikking staat Sylvain Franceus met 75 punten nog steeds op kop. Op 1 puntje volgt Van Caeneghem Marie-Christine. Daarach- tervinden we Lab'jnCharles (73). Roe- landt Marcel en Vermassen Julien (72). Tot slot willen we vragen dat de 7 vrienden met achterstallige ronden hun schuld zouden willen aanzuiveren. Freddy VAN DEN BOSSCHE Ingevolge gemeenteraadszitting op dinsdag 28 december 1976 zal het B.S.P.-Bestuur vergaderen om 20.15 uur i.p.v. 19.45 uur. De B.S.P.-bestuursleden worden verzocht hiermede rekening te hou den. Hebt u al loten van de tombola van de Socialistische Gepensioneerden? Prijs per kaart van 5 loten: 20 fr. Trekking in de maand januari ter gelegenheid van het Nieuwjaarsfeest van de gepensio neerden. Talrijke waardevolle prijzen zijn te winnen. Loten te bekomen bij alle bestuursleden van de gepensio- neerdenbond en de BSP. Zoals gewoonlijk organiseren wij ook dit jaar een Kerst- en Nieuwjaarsfeest voor de kinderen van al onze aangeslo tenen bij het A.B.V.V., Bond Moyson en BSP Dit feest zal doorgaan in ons lokaal op zondag 26 december 1976 om 15uuren opnieuw zullen kadootjes uitgedeeld worden aan de aanwezige kinderen, door het kerstmannetje. Komen in aanmerking voor de uitrei king van een geschenk, de kinderen die op 1 januari 1977 de leeftijd van 3 jaar hebben bereikt en de 12 jaar niet over schrijden. De geschenken dienen door de kinde ren zelf in ontvangst te worden geno men. Wij durven er nochtans op aandringen dat de ouders hun kinderen zouden ver gezellen. A. PELEMAN Tijdens de algemene ledenvergadering van 5.12.1976 werd de aktiviteitska- lender 1977 van het Socio-Cultureel Centrum van de S.V.V. besproken en goedgekeurd. Volgende aktiviteiten werden hierbij weerhouden: februari: voordracht met diskussie over «Gezonde Voeding» maart: voordracht over «Het Huwe lijksgoederenrecht» mei: les over bloemen schikken, juni: reis geleid bezoek oktober: bezoek aan toneelvoorstel ling november: voordracht «Verdediging van de verbruiker» december: algemene vergadering Wij verzoeken de leden hiervan nota te willen nemen. De wielersupporters zijn in hun win terslaap gedompeld. Alleen de come back van Eric De Vlaeminck bij de veldrijders is het vermelden waard. Van ónze jongeren is erniemand die het in die sporttak durft wagen. Toch blijft de oude spreuk «Rust Roest» hier ook waarheid. Alleen reeds om wat stuurvastheid bij te winnen, zou het er op te wagen zijn het hier eens te proberen. Zijn de fans van onze grote vedetten zogezegd inge slapen, niettemin worden er toch dis- kussies gehouden, en vooral veel vra gen gesteld in verband met het seizoen 1977. 1Zal FreddyMaertens weer alleen heerser spelen, en zal hij, het trajekt kennende, ook een optie nemen op de Tourzege 1977 zoals velen reeds me nen. 2. Zal Lucien Van Impe weerom ge heel Mere, en daarbij ook gans Vlaan deren, in beroering brengen, en bewij zen dat hij ook een Tour, speciaal ge maakt voor klasmannen kan winnen. 3. Zal Eddy Merckx zijn seizoen '76 kunnen doen vergeten en bewijzen dat alleen kampioenen met een grote K kunnen terugkomen en hun plaats aan de top innemen. 4. Zal Roger De Vlaeminck eindelijk zijn gemoedsrust hebben teruggevon den, om te bewijzen welke grote kam pioen hij wel is. 5. Zal Francesco Moser zich kunnen opwerken naar de top, waar zijn roem rijke voorgangers Bartali, Coppi, of Gimondi stonden. 6. Zal er eindelijk nog eens een ster retje komen fonkelen aan de franse wie- lerwereld, of zal Poupou het nog maar eens moeten doen. Wie van onze jonge profs zal zich tussen de vedetten kun nen werpen, zal onze sympatieke melkboer het nog kunnen waarmaken. Deze en nog meer andere vragen hou den er de spanning in voor het wieier- seizoen 1977. Op voetbalgebied is het in Groot Herze le, na een derde van de kompetitie niet zo schitterend. De toekomst Borsbeke kende een goede start, maar blijft wat ter plaatse trappelen. St. Raphael Her zele wisselt goede met barslechte uit slagen. Hillegem is niet op het peil van vorig seizoen. Ressegem is er noch niet toegekomen een degelijk elftal te vor men om in de ene of andere kompetitie van start te gaan. Mijn voorspelling voor wat betreft Sint-Antelinks schijnt te zullen bewaarheid worden, ze staan aan de leiding in de tweede reeks van het Liefhebbersverbond. In dezelfde reeks hebben we ook St.-Lievens-Esse, die door voornoemde leiders zwaar werden zwaar werden geklopt. FC Steenhuyze won in vierde van de Belgi sche Voetbalbond twee derby's bui tenshuis op een schitterende wijze, nl. te Aaigem, en te Herzele, Woubrechte- gem is nog in koers voor de beker van Oost-Vlaanderen, na een gelijk spel te gen de Trainersvrienden uit Herzele. Deze waren die dag veel beter, en een onpartijdig toeschouwer vroeg rpe, welke ploeg er in eerste speelde, de TV of FCW. Dus voor FC Woubrechtegem is het tijd om er iets aan te doen om niet terug te zakken. Een volgende maal iets over de duivensport, want ook daar hebben ze weerom allemaal goede. Dag. wenst al haar leden en alle socialistische militanten een strijdbaar 1977 en rekent als kulturele organisatie op de verdere medewerking van alle socialistische verantwoordelijken om in 1977 een stap vooruit te zetten naar de kulturele ontvoogding van de arbeider sklasse. Onze kinderen geboren tussen 1-1-75 en 31 -12-75 kunnen hun kerstpakje af halen in café De Ploeg op zaterdag 25- 12-76 om 16 uur. Ze moeten hun uitno diging mede brengen. Van Schoor Augusta c F.C. Jumbo-V.C. Ressegem 1-2 Vermits het bijna een gewoonte wordt dat officiële scheidsrechters niet komen opdagen was de verwondering zondag ook niet zo groot toen dit opnieuw het geval was een mannetje van Resse gem speelde dus maar gelegenheids- scheidsrechteren hij deed het nog goed ook. Na nog geen 5 minuten spel stond Jumbo reeds in het krijt. Een ongevaar lijke fase werd achteraan totaal ver keerd geïnterpreteerd: 0-1Over het al gemeen is het niet zo slecht voor Jumbo dat we eerst een doelpunt tegen krijgen want dan schieten de onzen uit hun slof fen ditmaal was het een beetje te erg: na vijftien minuten week een bal, die normaal twee meter buiten het doel zou belangen, zodanig af op een oneffen heid van het terrein dat hij hoog in het doel zou belanden, zodanig af op een oneffenheid van het terrein dat hij hoog in het doel belandde: 0-2 (een fraai doelpuntje opnieuw!) De onzen trachtten er iets van te maken maar het vlotte toch niet zo goed als «normaal» het geval is toch was Jumbo gevaarlijker dan Ressegem. maar hun verdediging accepteerde heel goed (en zou onder andere een hele wedstrijd lang Mare De Stercke in be dwang houden). Op hoekschop scoorde Dirk met een mooie kopbal: 1-2 (een juweeltje van een doelpunt, want nu kwam Jumbo eindelijk los). Een paar minuten later bijna 2-2 toen Dannie een vrijschop op de lat deed komen iets later weer zeer gevaarlijk toen Patrick een kopbal waagde, maar hij besloot over doel. Na de rust kregen we een beetje forcing van Jumbo, doch niet met dezelfde kracht als we gewoon zijn. De tweede helft was nagenoeg gelijkopgaand, al hoewel Jumbo gevaarlijker was. Na een mooi stukje voetbal kon Patrick bijna scoren, maar zijn schot sloeg te pletter tegen de paal. Langs beide zij den werden nog kansen geschapen, maar er werd niet meer gescoord. Het werd een onverdiende nederlaag voor J umbo (ook toegegeven door de spelers van Ressegem). Misschien wordt de revanche beter? Eerstvolgende kompetitiewedstrijd: 9.1.1977, F.C. Jumbo - Slagklub Ne- derhasselt om 20u.30. Vrijdagavond 24.12 wordt in de jeugd klub zelf kerstfeest gevierd (op zijn Spaans). Iedereen is hartelijk welkom. Jo VAN DEN BOSSCHE Ik heb u nog gezegd dat het geen Rumba was.

Voor Allen | 1976 | | pagina 7