NINOVE Hofstade Kerksken Moorsel Meldert Baardegem Lede Gijzegem P. Vander Niepen Willy VERNIMMEN DIENSTBETOON VOLKSVERTEGEN WOORDIGER Kerstfeest S.G.B. en S.V.V. UITSLAG KERSTTOMBOLA S.V.V. De prijzen zijn af te halen in het BSP- lokaal, Molenkouterstraat 2 en dit tot uiterlijk 31 januari 1977. 2084 55 166 247 2008 45 2038 75 186 2070 156 2100 3186 2084 2151 237 2181 267 2135 384 2284 374 2314 404 2252 433 2345 2423 2375 453 2394 592 2492 618 589 2538 648 2462 620 2500 789 2641 2574 7912611 8112725 8012755 925 2682 2869 890 2809 1065 2774 1044 2902 1034 2932 1167 2821 1156 3008 1146 3038 1252 2962 1232 3122 1559 3364 1442 3178 1367 3211 3242 1492 1578 3443 1568 3474 1597 3411 1610 3569 1600 3599 1630 3521 1783 3696 1779 3902 3652 1802 3781 1982 3726 1841 3742 3849 2055 3811 3932 1984 3895 1994 3950 3981 2186 2043 Groot-Aalst Kerksken sloot 1976 af met reuze Kerstfeest Groot-Haaltert We zullen doorgaan Nieuwjaarsfeest Kampioenschap Belotten 3e wedstrijd We denken ook aan U! Voorstelling stadhuisfamilies B.S.P.-gepensioneerden Relaas kaartkampioe nsc hap 1976 Een nieuwe start Installatie vergadering nieuwe gemeenteraad Geboorten Overlydens Be lottere lub «Voor Allen» Afkondigingen OPGELET In de periode van 27 december tot 6 januari worden geen zitdagen gehouden wegens de politieke vergaderingen ingevolge de installatie van de nieuwe gemeenteraden. Vrijdag 7 januari Aaigem 18 u. Burst 18.30 u. Bambrugge 19 u. Ottergem 20 u. Zaterdag 8 januari Aspelare Nederhasselt Outer Ninove Zondag 9 januari Denderleeuw café Mere Café Moderne Station Volkshuis Café Gemeentehuis 9.30 u. 10 u. 10.30 u. 11 u. 10 u. Maandag 10 januari (2e maandag) Zottegem 18 u. Hillegem 18.30 u. St.-Lievens-Houtem 19 u. Herzele 19.45 u. Borsbeek 20.15 u. Dinsdag 11 januari (2' dinsdag) Erpe 18.45 u. Mere 19.30 u. Lokaal Bond Moyson R. De Wetter, Stwg. Bureel De Winne V.D. Schuerenstr. Oud café Monique, Dorp Volkshuis Achturenhuis Volkshuis Volkshuis Café 3 Wegen Volkshuis Café Ripa Volkshuis Volkshuis Het dienstbetoon wordt gedaan in samenwerking met de plaatselijke BSP-mandatarissen en met de diensten van de vakbond en van de zieken- bond. De kerstfeesten van de socialistische gepensioneerden- en vrouwenbond van zondag 11. kenden een nooit geziene belangstelling. De zaal Welkom was werkelijk te klein om de vele aanwezi gen te herbergen toen de kerstman zijn intrede in de zaal deed. Door de kd. Eddy Dierickx werd een toespraak gehouden over de jongste gemeenteraadsverkiezingen, het nieuwe gemeentebestuur en het Cen trum voor Maatschappelijk Welzijn, tevens gaf hij enkele praktische wenken voor wat betreft de administratieve aangelegenheden in Groot-Aalst. Later op de avond onderhield volksverte genwoordiger Paul Van der Niepen de aanwezigen over de katastrofale natio nale politiek van de CVP-PVV- regering. De ere-genodigden voor onze gepensioneerden was niemand minder dandekd. Redant Cesar en zijn echtge note" Alice, die met een hartelijk ap plaus werden verwelkomd. Een woordje van dank gaat ook naar de talrijke bestuursleden die voor een piekfijne organisatie zorgden en tevens door hun onvermoeibare werklust hun steentje hebben bijgedragen voor het wellkukken van beide kerstfeesten. Merci Monique, Simonne, Cecile, Ma Louise, Willy, Jan, Willem, Romain, Franyois, Monsken, Jeannine enz. Een speciaal woordje van dank gaat ook naar een gezellin die onbekend wenst te blijven maar er steeds voor zorgt dat we prijzen hebben voor onze tombola's. Namens de gemeenschappelijke aktie, Eddy DIERICKX Morgen, 1 januari, wordt de fusie een werkelijkheid en zullen de acht rand gemeenten van Aalst, namelijk Erem- bodegem, Hofstade, Nieuwerkerken, Gijzegem, Herdersem, Moorsel, Mel- dert en Baardegem bij Aalst stad ge voegd worden. De nieuwe gemeente raad zal geïnstalleerd worden op nieuw jaarsdag te 11 uur in de feestzaal van de stad Aalst. Het aantal gemeenteraadsleden zal van 123 teruggebracht worden op 43 en het aantal schepenambten van 25 tot 8. Bij het opmaken van de inventaris van het bestaande in de verschillende deel gemeenten is gebleken dat Hofstade aan de top staat voor het toekennen van supplementaire verlofdagen aan zijn gemeentepersoneel, namelijk 11 dagen per jaar. Nergens bestaan er premies voor de personeelsleden; juist de ge meente Hofstade geeft een geschenk van 15.000 fr. bij een oppensioenstel- ling. Dat de Hofstadenaars meer zullen moeten betalen in de toekomst blijkt uit het volgende: de opcentiemen op on roerende voorheffing (grondbelasting) bedraagt te Aalst 1450 en te Hofstade bedroeg het 700. Belastingen voor het ophalen van huisvuil: te Aalst 250 fr. en te Hofstade 100 fr. Eddy DIERICKX In het lokaal bij Simonne Spitaels werd zaterdag 11. in een vrolijke kerstfeer af scheid genomen van het jaar 1976. En hoe konden onze plaatselijke SVV- leden dit beter vieren dan met de orga nisatie van een buitengewoon groot Kerstfeest waaraan een met meer dan 200 rijke prijzen sneltombola gekop peld werd. Dat dit feest werkelijk een groot sukses kende, werd niet alleen bewezen door de kerstman, die tientallen prachtige kerstpakketten mocht uitdelen aan de in grote getale aanwezige kinderen, maar ook door de aanwezigheid van Volksvertegenwoordiger- burgemees ter P. Van der Niepen en onze 2 geko zenen in Groot-Haaltert, de heer R. De Cock en R. Deleu. De aanwezigheid van deze kameraden laat vermoeden dat Kerksken nog lang niet aan het einde van zijn latijn is. We zijn er dan ook van overtuigd dat Kerksken tijdens het nieuwe jaar meer van zich zal laten spreken. D.L.H. Alle leden en sympatisanten worden vriendelijk uitgenodigd om de installa tie van onze twee BSP-schepenen Ro ger De Cock en Robert De Leu bij te wonen op zaterdag 1 januari (Nieuw jaar) om 11 uur stipt in de Warande, Dorp te Haaltert. Wij hopen ten stelligste op uw aanwe zigheid te mogen rekenen. Met kameraadschappelijke groeten. Urbain VAN DEN BOSSCHE Voorzitter M. en Mw. wensen u en uw familie een geljkkig nieuwjaar. Aan al onze leden en sympatisanten, die het nog niet weten willen we langs deze weg ter kennis brengen dat de on derhandelingen met de heer Wambacq nopens de bouw van een nieuw Klub- huis, negatief zijn verlopen, daar we met de gestelde voorwaarden niet kon den akkoord gaan. We zouden terug voor al het werk moe ten instaan en dan ook nog voor de tweede maal het risiko lopen om na verloop van tijd terug op straat gezet te worden. Iedereen zal wel begrijpendat we ons zulks niet opnieuw kunnen permitte ren. Maar wees gerust', kameraden, uw bestuur blijft waakzaam, en zorgt er wel voor dat ondanks alles de herop bloei van de BSP-afdeling Moorsel blijft doorgaan. Om te beginnen kunnen we U met fier heid melden dat het geplande nieuw jaarsfeest zal doorgaan op zondag 9 ja nuari 1977 in de zaal Breughel te 15.30 uur. Iedereen krijgt nog een persoonlijke uitnodiging. Moest echter toch iemand vergeten worden, gelieve dan dit be richt als uitnodiging te beschouwen. Werkelijk, iedereen wordt verwacht. Niet alleen Moorsel, Meldert en Baar degem, maar alle vrienden en sympati santen van Groot-Aalst, heten we op voorhand welkom. Met u allen samen willen we van dit feest iets groots ma ken dat iedereen moet bevredigen. Van onze kleinste kinderen, tot onze geliefde ouderlingen, op 9 januari allen naar den Breughel, Moorsel moet op die dag rood zien. Leve de BSP en leve onze afdeling. We willen ook alle belangstellenden, en zeker hen die reeds geklasseerd zijn in de rangschikking (kampioenschap) tijdig te verwittigen dat de derde wed strijd (dus de voorlaatste) zal doorgaan op zondag 16 januari 1977 te 18.30 uur stipt in 't lokaal bij kd. Alfons Van der Straeten in 't Eksterken. Aan alle vrienden belotters, bijzonder aan hen die achteraan staan, veel moed en goeie kaarten. Gooi het klassement overhoop en weet dat de prijzen maar aan de eindmeet, dus op de laatste speeldag, definitief verdeeld worden. Weerom vernemen we dat een paar goede vrienden in de onderscheiden ziekenhuizen van Aalst zijn opgeno men. Aan kd. Frans Joos (Klaarhaag te Mel dert) en familie betuigen we onze blij ken van deelneming en wensen aan Frans een spoedig en algeheel herstel. Aan de echtgenote van onze vriend Jo- han Vermoesen (Statiestraat te Moor sel) eveneens al onze gevoelens van medeleven en aan Johan zelf beter schap en spoedig herstel. Aan zijn kinderen en kleinkinderen, de families Roggeman-Vermoesen en Cosyns-Roggeman bestuursleden en onmisbare pionnen in onze beweging, betuigen we bijzonder het medevoelen van het ganse bestuur, maar ook van de hele BSP-afdeling evenals van de SVV-Moorsel. Dat men in een bepaald weekblad in regelmatige interviews met stadhuis mensen onpartijdig wenst te blijven is hun goed recht, en kunnen we hen niet ten kwade duiden. Maar van de geïnterviewden zelf, had ik toch liever wat anders, wat meer krachtdadigheid en interesse voor de buitengemeenten zien naar voor ko men. Wij, die de politiek gevoerd door die mensen van nabij blijven volgen, zou den toch liever dan die mooie bloemle zingen over moderne kunst, en prach tige interieurs (met daarbij enkele ver wachtingen voor het Centrum Aalst) ook eens iets goeds voor de buitenge meenten vernemen. Van kd. Eddy Monsieur kregen we dan toch al iets, met zijn vooropstelling, ook in de bui tenwijken kaarthuisjes op te richten. We geloven dat er voor de verkozenen der buitengemeenten hier een heel spe ciale taak is weggelegd. Wanneer ze op hun beurt de kans gaan krijgen, dat ze dan indachtig zouden zijn, dat ze tot hun kiezers spreken, en dat die nog in wat anders geïnteresseerd zijn, en al hun hoop en verwachtingen (als gefusioneerden tegen wil en dank) met hun stem hebben meegegeven aan hen die thans tot taak gaan krijgen die zelfde mensen tot volledige en vol waardige burgers van Groot Aalst te helpen integreren. Kameraden van alle partijen, maar bij zonder van onze BSP en van de buiten gemeenten, vergeet vooral niet dat uw kiezers, vooral op U vertrouwen en dat U diezelfde mensen binnen zes jaar op nieuw om hun stem zult moeten gaan vragen. In het belang van de partij en in uw eigenbelang, blijf die manier van interviewen niet volgen, maar breng iets positiefs naar voor. Stel uw kiezer tevreden, ook zonder dat men U daarom vraagt. LOUIS De kaarting van 15 december 1976 die reeds telt voor het kampioenschap van 1977, gaf de volgende uitslag. 1e prijs: Van den Berghe Adolf, en Rot- tiers Kamiel met elk 10 punten. 2. Uyttendaele Elvire en Cobbaut Leontine, elk 8 punten. 3. Schelfhout Petrus en Huylebroeck Jules, elk 6 punten. 4., 5. en 6. Victorine Fahy, Verhoeven Celine, Frans, Bernadette, René en Robert, elk 2 punten. De nog niet afgehaalde lidkaarten kun nen bekomen worden in het Volkshuis, Lede. Het geheel was zo hevig dat onze Kd. Moortgat G., die het spektakel van aan de toonbank gadesloeg cr een niesbui van overhield. Op 26 december had er dan een koffie tafel plaats voorde SVV-vrouwen. Het was een leuke namiddag voor de vrouwtjes die daarmee toegesproken werden door de gezellin Van Der Nie pen die erop wees dat onze S.V.V. VROUWEN NOG MEER AKTIVI- TEITEN ZOUDEN MOETEN AAN DE DAG LEGGEN. Dit was best mogelijk want op 1 januari 1977 wordt de fusiewet van kracht en komen de andere gemeenten zich bij Lede voegen. De SVV-vrouwen van de fusiegemeen ten zullen zich bij de SVV-vrouwen van Lede aansluiten en er zal een nieuw bestuur moeten gekozen worden, reke ning houdend met de bijkomende leden van de fusiegemeenten. En nu maar afwachten wat de toekomst ons brengt. Tussen 18 en 20 uur was er dan de uitbetaling van de spaarders van de So cialistische Spaarkas. Ondertussen was de kd. Van der Nie pen burgemeester van Denderleeuw, en volksvertegenwoordiger, reeds aange komen. Toen was het Volkshuis reeds stampvol. Om 20.15 uur kon de kd. Van der Nie pen met zijn toespraak beginnen. Hij handelde over de aktuele proble men van de huidige regering. De stijging van de levensduurte, de inflatie en de stijgende werkloosheid. In zijn betoog zegde hij ook dat het tijd wordt dat de BSP terug mee in het be stuur gaat. De syndikaten zullen de re gering ook wel een halt moeten toeroe pen want voor het ogenblik is het slechts de arbeider die het slachtoffer is van de regering Tindemans (CVP, PVV, RW, PRLW). De kd. Van der Niepen is algemeen sympatiek overgekomen bij de talrijke De stand van november als richtlijn ge nomen, kon men er zeker van zijn dat het behalen van kaarttiel voor niemand gemakkelijk zou zijn. De twee voornaamste titelkandidaten, gezellin Cesarine Keymeulen en kd. Constant Mathys, leverden een span nende strijd. De eerste twee spelbeurten slaagde Ce sarine erin meer voorsprong te nemen: 106 +111 tegen 107 101 voor Con stant. Het derde spel gaf aan Cesarine de genadeslag: ze behaalde slechts 36 punten tegenover 121 voor Constant. Ondanks zijn drie hoge getallen slaagde Constant er niet in de maandbeurt te winnen. Kd. De Schrijver Alfons was allen te sterk af. De uitslag 1. De Schrijver Alf. 339 p. 2. Cornu Adolf 331 3. Mathys Constant 329 4. Roelandts Lucienne 316 5. Van Extergem Petrus 310 De eindrangschikking 1. Mathys Constant 3189 p. 2. Keymeulen Cesarine 3130 3. Roelandts Lucienne 3074 4. Van Boven Prosper 3073 5. Hendrickx Maurits 3060 6. De Wilde Elvire 3059 7. Van Lintbergen Maria 3010 8. Cornu Adolf 2959 9. De Loor Alfons 2957 10. Lowie Gustaaf 2907 Willy Met de installatie van de gemeenteraad op 1 januari om 15 uur in de turnzaal van de Oude Kaai, start ook het nieuwe Groot-Ninove. Het nieuwe gemeentebestuur staat voor een moeilijke en waarschijnlijk on dankbare taak. De problemen zullen talrijk en omvangrijk zijn. Mits overleg en een degelijke informatie aan de be volking kunnen eshter veel problemen uit de weg worden geruimd. Belangrijk is echter dat voor deze moeilijke be stuursperiode het gemeentebestuur een eendrachtige ploeg vormt, die kan steunen op een ruime meerderheid in de Raad. De BSP-verkozenen staan daar borg voor en zullen zeker hun verantwoorde lijkheid opnemen. Wij hebben in dit nieuwe gemeentebestuur belangrijke opdrachten, die het moeten mogelijk maken opnieuw een gedeelte van onze BSP-beleidsvisie op gemeentelijk vlak waar te maken. Openbare werken, ruimtelijke orde ning, sociaal huisvestings- en grondbe leid, sociale zaken, gezin, kuituur, jeugd, sport en tenslotte de leiding van het nieuwe «Openbaar Centrum van Maatschappelijk Welzijn» (O.C.M.W.), de vroegere C.O.O., zijn belangrijke bevoegdheden, waar het initiatief en de inzet van de titularis het moet mogelijk maken om in de ko mende zes jaar «er iets van te maken». Tenslotte ook zijn het niet enkel deze mandatarissen die een taak te vervullen hebben. Onze gemeenteraadsleden en deleden van hetO.C.M.W. mogen niet enkel als trouwe leden van een meer derheid fungeren. Hun taak is eveneens voorstellen te formuleren en tussen te komen in de debatten. Zij hebben spe ciaal de taak er over te wqken dat ons werkelijk socialistisch programma steeds weer ter diskussie wordt ge bracht. Zij moeten waar mogelijk het socialistisch partij-standpunt verdedi gen. Een niet onbelangrijke taak, daar dit juist de bestendige propaganda voor een bestendige propaganda vormt, voor een socialistisch programma, beter dan een korte verkiezingsperiode waarin de bevolking zoveel te verwerken krijgt. Daarbij aansluitend moet een dyna misch partijbeleid worden gevoerd, waarin onze militanten een belangrijke en demokratische rol te vervullen heb ben. Zij hebben de taak onze mandata rissen te kontroleren, hen voorstellen te doen, praktische aanwijzingen te ge ven. Militanten en mandatarissen moeten daarbij zorgen dat onze partijstruktuur wordt aangepast aan de nieuwe fusie entiteiten. Onze BSP-wijkafdelingen (in de eerstkomende weken) moeten van start gaan (waarbij de socialistische neven- en zusterorganisaties een bre dere basis moeten vormen voor het uit dragen van onze socialistische idee en het voeren van een strijdbare socialisti sche aktie. Dit laatste tenslotte is meer dan nood zakelijk in de slechte ekonomische tijd, die zwaar weegt op de schouders van de werknemers en diegenen die moeten leven van sociale vergoedingen. Er zijn dus belangrijke taken te verwe zenlijken. In elk geval kunnen wij op onze socialistische beweging rekenen. Voor 1977 wensen wij dat een strijd bare socialistische beweging aan onze verlangens zou tegemoetkomen: de verdediging van de koopkracht en een doortastende aktie tegen de werkloos heid. Tenslotte, ook wensen wij al onze vrienden-kympatisanten geluk en voor spoed voor henzelf en hun familie. Jacques TIMMERMANS aanwezigen. Daarna werd er overgegaan tot de trek king van de grote kersttombola. Er waren 85 prijzen. Na de tombola werd er nog een kerstgeschenk van de h. Van der Niepen verloot onder de aanwezigen. De uitslag van de tombola vindt U hier onder. Vanaf 1 januari 1977 bestaat Groot-Lede Op 1 januari a.s. wordt de fusiewet van kracht en zal men dus spreken van Groot-Lede. In Groot-Lede heeft de eerste gemeenteraadszitting plaats op 1 januari 1977 om 10.30 uur in het ge meentehuis van Lede. Er staan ver schillende punten op de dagorde. Eedaflegging en installatie van de nieuwe gemeenteraadsleden. Geldigheidsverklaring van de ge meenteverkiezingen van 10.10.1976. Vaststelling volgorde raadsleden volgens anciënniteit. Verkiezing en eedaflegging van de schepenen. In geheime zitting Aanwijzing van een voorlopige gemeentesekretaris en gemeenteont vanger, en eedaflegging. Aanvraag om de instelling van het ambt van een politiekommissaris. Verlenging van de tijdelijke aan stelling van een administratieve klerk. Terug in openbare zitting Aanwijzing gemeentehuis en centra voor dienstverlening. Kennisgeving van de wijze tot voordracht van de kandidaten van het plaaten voor het Centrum voor Maat schappelijk Welzijn (de vroegere C.O.O.) Voorlopige eenmaking van de so ciale tegemoetkomingen. Gemeentelijke bouw- en kooppre mie Premie voor prenuptiale sparen en geboortepremies Voorlopige eenmaking van alle in- direkte belastingen en retributies. Voorlopige eenmaking van de poli- tiereglementen Bevestiging van het gemeentelijk brandweerkorps en zijn territoriale be voegdheden. Deze raadszitting is belangrijk voor de BSP'ers van Groot-Lede, want vergeet niet dat wij vanaf 1.1.1977 een schepen en nog twee verkozenen in de koalitie- meerderheid hebben. Aarzel niet om met u problemen bij ons te komen, wij doen al het mogelijke om ze op te lossen zoals in het verleden. Willy VAN ROYEN Bestuurslid BSP-Lede De gemeenteraad vergadert op zaterdag 1 januari 1977 te 15 uur in de turnzaal van de school, Oude Kaai te Ninove, met de volgende dagorde: 1Kennisgeving der benoeming van de burgemeester. 2. Kennisgeving van het proces-verbaal van eedaflegging van de burgemeester. 3. Kennisgeving van het besluit der Bestendige Deputatie, houdende geldig verklaring der verkiezingen. 4. Kennisgeving der bedanking van een verkozen raadslid. 5. Onderzoek der geloofsbrieven van zijn opvolger. 6. Eedaflegging en aanstelling van de gemeenteraadsleden. 7. Vaststellen van de voorrangtabel 8. Verkiezing en eedaflegging van de schepenen. 9. Samenstelling der sekties van de gemeenteraad. 10. Keuze van de plaats waar het gemeentehuis gevestigd is. 11Keuze van het wapen van de stad en aanvraag om machtiging tot het voeren ervan. 12. Keuze van het stadszegel. 13. Keuze van de stadsvlag. In geheime zitting worden behandeld: 14. Benoeming van een voorlopig sekretaris 15. Benoeming van een voorlopig ontvanger. Natalie Segers, Ninove, Nederwijk 19 Marian Coppens, Ninove, Lindendreef 114 Kathleen Laroy, Meerbeke, Roesbekestraat 21 Griet Van den Abeele, Denderleeuw, Toekomststraat 52 Johan Van der Kelen, Ninove, Preulegem 103 Sylvia De Man, Iddergem, Klarestraat en Anita Schoonjans, 24 j stikster, Ninove, Magnoliastraat. Maria De Villaer, wed. Andreas Van de Velde, echtg. Felicianus Vlasschaert, Ninove, Burchtstraat 46. Windens Philomena, wed. Franciscus Egerickx en Gustaaf De Villaer, Burchtstraat 46. Depuydt Emile, Burchtstraat 46. Van den Berghe Henricus, Weststraat 33. De derde speelavond werd een voorti j dig kerst- en nieuwjaarsgeschenk voor Warken Goossens die niet alleen de avondoverwinning met 6.580 punten (en dit vóór Van de Velde en Ooghe Fl.) inde wacht sleepte, maar eveneens leider wordt in de algemene klassering Aan de top begint stilaan aftekening te komen. Nog tien spelers halen een ge middelde van 6.000 punten. Hieronder de algemene rangschikking. Voorde maand januari 1977 (het wor een drukke maand) zijn volgende acti viteiten voorzien: 1. maandelijkse speelavond op 15dt aanvang om 20 uur stipt. 2. nieuwjaarskaarting naar 2.000 F vooruit inleg (30 F) voor alle leden, op 22 ste, om 20 uur stipt. 3. boerenetentje op 29e en 30e telkens vanaf 17 uur in de kleine feestzaal van het lokaal, Geraardsbergsestraat. De afrekening van de kaarten in voor verkoop geschiedt bij penningmeester Robert Timmermans op de kaarting van de 15e of de 22e, bij de inschrijving. Langs deze weg biedt het bestuur aan alle spelers zijn wensen aan voor het nieuwe jaar 1977, wensen van voor spoed, geluk en kaartgenot. Het Bestuur 18 Frederik Coolen, Ninove, Dreefstraat BELOTTERSCLUB 48. «VOOR ALLEN» Valerien De Meeter. Hofstade, STAND NA DE Overbroekstraat 3a. DERDE SPEELDAG Brigitte Windens, Meerbeke, (EERSTE 10) Brusselbaan 143. 1Goossens Edward 18.950 2. Ooghe Florent 3. Walravens Ed. 18.835 18.743 Willem De Vulder, 42 j 4. Imbo Leopold 18.668 autobestuurder, Ninove, 5. Evenepoel Henri 18.644 Kattestraat en Agnes D'Haese, 37 6. Callebaut Ph. 18.541 j., herbergierster, Ninove, 7. Sterke Gentil 18.225 Steenweg op Aalst. 8. Matthijs Hector 18.187 Roger Panis, 23 jaar, monteur van 9. Deweghe Marcel 18.168 centrale verwarming, Anderlecht 10. EeckhoudtJohny 18.095

Voor Allen | 1976 | | pagina 5