Oudenaarde Brakel Notariële berichten SPORT (KLUISBERGEN MAARKEDAL TOT UW DIENST Geboorten Overlijdens Huwelijken Huwelijksbeloften Omdat mensen belangrijk zijn... In de stedelijke bibliotheek waait een parochiale wind... Socio Cultureel Centrum van de S.V.V. S.V.V. NEDERBRAKEL IN FEEST SPORTLAUREATEN GEHULDIGD Kluisbergen C.S.C. BOND VAN SOC. GEPENSIONEER DEN Afdeling Ruien. MOTORSPORT KAATSSPORT Spreekuren MANDATARISSEN Geboorten Huwelijken Overlijdens OPENBARE VERKOPING VAN EEN PRACHTIG GELEGEN LANDELIJK EIGENDOM Steve Mestdagh, z.v. Jacques, Achter de Wacht 17, Oudenaarde Isabelle Vancoppenolle, d.v. Jacques, Pelikaanwijk 34, Kluisbergen Leen Colpaert, d.v. Geert, Omme gangstraat 19, Horebeke Joachim Mertens, z.v. Michel, Den Bulk 77, Oudenaarde Joke De Groote, d.v. Guido, Herreweg 26, Brakel Wouter Reynaert, z.v. André, Hoek 11 Oudenaarde Kim Callens, d.v. Mare, Koestraat 24 Alexander Tack, z.v. Florent, Gaver- kasseide 126, Gavere Els Vanheuverswijn, d.v. Marnix, Ou- wegemstraat 49, Zingem. Emiel Ameels, gepens. 71 j.echtg. Maria Stichelbaut, Maarkedal. Victor Lamote, gepens, 90 j., wedn. Sylvia Eerebout, Oudenaarde Adolf Matthys, gepens. 88 j., wedn. Maria Vanden Bogaerde, Anzegem Juflianus Santels, nijveraar, 80 jaar, Oudenaarde. Anna Vandeponseele, gepens. 65 j., Kruishoutem Henricus Rogge, gepens. 67 j., echtg. Gerarda Vanderstraeten, Oudenaarde Omer Beyaert, z.b., 88 j., Zingem Bertha Maryns, z.b. 77 j., wed. Joseph Vanden Daele, Horebeke Filip Baele, z.b., 8 m, Oudenaarde Arnold De Brauwere, bediende. Oude naarde en Lutgarde Martens, bediende, Oudenaarde. Didier Demesmaeker, spoorwegbe diende, Vorst en Carine Lateur, naais ter, Oudenaarde Eric Bytebier, pistoolschilder, Oude naarde en Nicole Verzeele, werkvrouw. Oudenaarde Marcel Bordeaud'hui, aandraaier, Ou denaarde en Albertine De Clercq, re- kenplichtig korrespondente, Oude naarde. Roger Michels, haarkapper. Oude naarde en Carine Vandenbroecke. haarkapster, Oudenaarde. Paul Bauters, elektricien, Zingem en Marie De Rijcke, stikster. Oudenaarde. Jean Dhondt, bekister, Oudenaarde en Nadine Dhont, bediende, Oudenaarde. Edwin Van Coppenolle, technisch te kenaar, Oudenaarde en Miryam Cas- telein, Regentes, Oudenaarde. Regelmatig word ik gekonfronteerd met allerlei vragen en problemen die ver band houden met de scheidingslijn tus sen twee of meer bezittingen. Blijkbaar komen burenruzies nog vrij veel voor. Meestal veroorzaken zij voor beide par tijen veel last en ongemak, hoewel de aanleiding ervan gewoonlijk zonder kwaad opzet komt. Daarom in deze ru briek vandaag een bijdrage over afslui tingen en scheidingsmuren tussen 2 er ven. 1. DE SCHEIDINGSLIJN Je hebt altijd het recht je eigendom af te palen. De grenslijn kan je gebeurlijk aanduiden met een grenspaal. In de meeste gevallen zal dit gebeuren in ge meenschappelijk overleg, zoals wan neer je samen met je buur een haag aanlegt. Als er betwistingen ontstaan kan de vrederechter de scheidingslijn bepalen, waarbij de kosten door beide partijen betaald worden. Let wel, het is steeds de eigenaar, en niet de eventuele huurder die de procedure moet inleiden. Wanneer je hoge bomen of gebouwen als afsluiting gebruikt moeten bepaalde regels geeerbiedigd worden. In som mige gemeenten bestaan dienaan gaande gemeenteverordeningen. Zo niet is de algemene regel dat hagen en lage bomen op een afstand van een halve meter en hoge bomen op een af stand van 2 meter van de scheidingslijn geplaatst moeten worden. Alleen ge bouwen mogen tegen de scheidingslijn zelf opgetrokken worden. Al deze bepalingen gelden uiteraard niet voor schadelijke gebouwen of be drijven (zoals stallen, riolen e.d.), waarvoor een bijzondere wet bestaat. Wanneer een muur gebruikt wordt als afsluiting wordt de hoogte ervan be paald door de plaatselijke voorschrif ten. Bestaan er geen verordeningen dan moet de muur 3,20 m hoog zijn in ste den met meer dan 50.000 inwoners, en 2,60 m in kleinere steden. 2. BEN IK VERPLICHT MIJN ERF AF TE SLUITEN? Als eigenaar heb je wel het recht je erf af te sluiten maar ben je helemaal niet ver plicht dat te doen. Het spreekt wel van zelf dat je er alle belang bij hebt een afsluiting aan te brengen, niet alleen om veiligheidsredenen, maar ook omdat je anders bv. niet kan optreden wanneer dieren van buren je erf beschadigen. In de stad is het wel zo dat, wanneer je buur een afsluiting aanbrengt, je ver plicht bent mee de kosten te dragen, wanneer je zelf van die afsluiting ge bruik maakt (bv. door er een garage tegen aan te bouwen). 3. WAT IS EEN GEMENE SCHEIDINGSMUUR? Een scheidingsmuur is gemeen» wan neer hij op kosten van 2 buren tussen hun gronden is opgetrokken. Wanneer zij door vorige eigenaars zijn opgetrok ken, en het dus niet meer te bewijzen valt wie ze heeft gebouwd, gaat men er van uit dat af sluitingen, die van nut zijn voor beide buren, ook aan beiden samen toebehoren. Voor een gemene muur tussen 2 huizen, is alleen het gedeelte tot aan het laagste dag gemeen, tenzij je het anders kan bewijzen (bv. door een akte). In een gemene muur mogen geen wijzi gingen aangebracht worden zonder toe stemming van de andere gebruiker. Alle betwistingen worden beslecht door de vrederechter. Vanzelfsprekend doe je er gewoonlijk beter aan een verzoeningsprocedure voor de vrederechter te vermijden. Pro beer liever eerst een rustig gesprek en een groot deel van je conflicten zullen vanzelf een oplossing krijgen. Willy Van Driessche Aan de agenda van de jongste gemeen teraadszitting stond o.m. een voorstel voor wijziging van de gemeentegrens Oudenaarde - Zingem. Dit voorstel gaat uit van laatstgenoemde gemeente. Het voorziet in de overheveling van een ge biedsdeel van Oudenaarde bestaande uit de wijken «Beke» (voorheen Mullem), «Axelwalle» en een deel van de wijk «Heuvel» (beide voorheen Heurne), deze laatste begrensd door de gekanali seerde Schelde tot aan de eerste Oude Scheldearm naar Zingem. Het gaat om een gebied, groot circa 140 ha, dat vooral als akkerland en weiland is ge bruik. Er bevinden zich 'n tiental hoe ven en enkele tientallen woningen. Ziehier waarom wij ons bij de stemming over dit voorstel onthouden hebben. 1De samenvoeging van gemeenten en wijziging van hun grenzen is een monster-operatie geweest. De fusies zijn slecht en zonder enige ernst gedaan geworden. 1.000 grenskorrekties kunnen niet volstaan om de gemaakte brokken te lijmen en een schone kaart te maken! 2 Het is bijgevolg niet uitgesloten dat de gemeenteraad van Zingem - met vertra ging - 'n pletbare zaak verdedigt. Hebben wij ons zelf niet afgevraagd, in gemeenteraadszitting van 6 oktober 1970, in welke mate het noordelijk agrarisch gebied van Heurne niet eerder in Zingem dan wél op Oudenaarde aan gewezen was? Niet in het minst in Oudenaarde is er met de fusies geknoeid geworden! In die orde van gedachten, oordelen we over de grond van de zaak als volgt. 1. Onder het mom en een technische operatie (een grenskorrektie) wil de gemeenteraad van Zingem eigenlijk een politieke beslissing (een gemeentefusie voor een stuk ongedaan maken. Daarvoor moe(s)t ze, naar onze opvat ting, technisch en politieke argumenten aanvoeren. De ene en de andere ontbreken volledig. Dat is niet ernstig! 2. Ons zou het vooral geïnteresseerd hebben, de opinie van de betrokken be woners van de wijken «Beke», «Axel walle», en «Heuvel» over het gedane voorstel te kennen. Is het niet om die mensen, dat een en ander zou moeten uitdraaien? Wie weet, al met al, hoe zij overeen bestuur lijke verhuizing van Oudenaarde naar Zingem denken? Is het geformuleerde voorstel gedaan geworden om hen te helpen.of om hen een poets te bakken? Hun gedacht ontbreekt. Daarom voelen wij ons niet geroepen om zo maar mee te spelen in wat mogelijk een stukje dorpspolitiek kan zijn! Tijdens de jongste gemeenteraadszit ting werd 't dienstreglement van de stedelijke openbare bibliotheek waar het de vaststelling en inning van ma- ningsgelden regelt, herzien. Te dezer gelgenheid hebben wij er op aangedrongen dat ook het huishoudelijk reglement van de Raad van Advies voor de stedelijke openbare bibliotheek grondig hierzien zou worden. Die Raad adviseert de bibliothekaris o.m. inzake lektuurbegeleiding (langs de weg van een morele kwotering van de boeken en tijdschriften.) 4 maanden geleden hadden wij in dit verband het volgende gezegd: 1Morele kwotering van boeken en tijdschriften is in een openbare biblio theek niet op zijn plaats: het is een vorm van censuur. De mens van vandaag wil vrij zijn boe ken kiezen! 2. Het schepenkollege verwart hier dui delijk een openbare bibliotheek met een parochiale bibliotheek! Met verontwaardiging heeft het sche penkollege toen voorgehouden dat we visioenen zagen.. Welnu, vandaag overschaduwen onze zogenoemde visioenen van gisteren de zogeheten stedelijke openbare biblio theek van vandaag: in de Raad van Ad vies wordt nog enkel over lektuurbege leiding gesproken en in de stedelijke openbare bibliotheek (van die naam) wordt duchtig boeken met een morele kwotering gemerkt! 2 Vaststellingen bij dit trieste spektakel. 1Met het geld van iedereen werkt men vandaag in de stedelijke openbare bi bliotheek volgens metodes van het pa rochiaal bibliotheekwezen Niet iedereen voelt zich vandaag in de stedelijke openbare bibliotheek thuis. 2. Het schepenkollege dekt die lektuur- begeleidende drijverijen. De Oudenaardse C.V.P. en P.V.V. zouden beter moeten weten: in 1978 neemt de bevolking het niet meer dat er nog boeken verbrand worden! L. DEJONGHE 24-6-78: Eendaagse reis per autocar naar de Ardennen. De reis gaat over Dinant (bezoek aan bezienswaardigheden) naar Pont a Lesse. Te Pont a Lesse bezoeken wij het vakan tiehuis «Castel des Syndicats», gelegen in de vallei van de Lesse. Er bestaat mogelijkheid het middag maal in dit vakantiehuis te gebruiken (soep, aardappelen - stoverij - salade - dessert) Prijs 160 F. Het gebruik van het mid dagmaal is echter niet verplichtend. In de namiddag bezoek aan het grens stadje Givet. Deelnemingsprijs: 285 F voor de auto car (drinkgeld chauffeur inbegrepen). Inschrijvingen Brakelhof bij de S.V.V bestuursleden of in het Brakelhof. Op 3 juni had in het Brakelhof te Brakel het jaarlijks moederfeest plaats. Voor een nokvolle zaal verwelkomde de nieuwbakken sekretaresse, de tal rijke aanwezigen en gaf daarna het woord aan gezellin Paula Walraevens van Bond Moyson, die de problemen rondom de dienst thuisverpleging in het daglicht stelde. Na deze interessante toespraak werden smakelijke boterkoe ken met koffie opgediend, waarna alle SVV-ers het gebruikelijke geschenk in ontvangst mochten nemen. Om 17.30 uur mochten de mannen hun echtgenoten komen vervoegen. Nu steeg de feeststemming werkelijk ten top. Er werd gedanst en gezongen. Na een korte onderbreking voor de trekking van de tombola, stond iedereen terug «op de dans». Inmiddels had burge meester Tortelboom met zijn twee BSP schepenen zijn intrede gedaan. In korte doch kernachtige bewoordin gen, zong hij de lof van alle moeders. Daarna was het de beurt aan de jong socialisten van Brakel, die in een bi- zondere hulde, ons «aller Maria» in de bloemetjes zetten. Natuurlijk werden later al onze SVV bestuursleden met meer dan 25 jaar mi- litantenloopbaan ook niet vergeten. Zó werden tot hun eigen grote verwonde ring, op het podium geroepen: Maria Tronquo (uittredende sekretaresse), Emma Jouret (uittredende voorzitster), en de bestuursleden Bertha De Clercq, Maria Van der Linde, Maria Van de Vijver, en Gabriel Van Achter (nieuwe voorzitster). Al deze gezellinnen wer den bedankt voor hun jaren lange on baatzuchtige inzet voor de goede zaak. Onder warm applaus werden zij bedacht met een geschenkje en een «smakkende kus» van Nonkel Daniël. Onze stille werksters: Anaïs en Julienne werden ook niet vergeten. Ook zij verdienden mede betrokken te worden in deze hul diging. Als blijk van erkentelijkheid, werd hen eveneens een presentje aan geboden. Na dit intermezzo speelde men terug ten dans, af en toe onderbroken voor het stellen van een kwisvraagje. Als eersten werden de oudste en de jongste moeder aan de tand gevoeld. Beiden gaven het goede antwoord op de hen gestelde vraag en ontvingen hiervoor een prachtig geschenk. Later konden alzo nog vele gezellinnen een prijs in de wacht slepen. Eerst om 9 uur 's avonds trokken de laatsten «zwaar geladen» naar huis. Dit onvergetelijke Moederkensfeest van SVV Nederbrakel zal voor sommi gen nog lang in het geheugen blijven. Laten wij hopen dat het enorm succes van dit feest, een stimulans zal zijn voor onze SVVers van de andere deelge meenten, om dit voorbeeld te volgen. Secretaresse SVV Nederbrakel Rosine Hoebeke Zaterdag werden twee sportkampioe- nen van Brakel met hun familie voor Burgemeester Kd. Tortelboom en sche penen De Merleir, Vandenmensch- brugge, Van Snick, De Croo en Burens op het gemeentehuis ontvangen. NI. De Clercq Marnic, Belgisch Kam pioen en Oostvlaams kampioen, 800 m scholieren in 1977 op de Heysel. En VandemenschbruggeGuy, Belgisch kampioen R.T.T. verspringen, in 1976 te Brussel, in 1977 te Luik, fn 1978 (verleden week) te Krtrijk. (is tevens zoon van Schepen Kd. Vandemensch- brugge Frans). Door de Burgemeester werden beide a- tleten woorden van lof toegezwaaid en rekende erop om hun volgend jaar op nieuw op het gemeentehuis te mogen ontvangen, waarna hun een geschenk werd overhandigd en de erewijn werd gedronken. Zaterdag was het voor voetbalklub Ra cing Jager een feest. Immers deze club vierde hun 10-jarig bestaan met een promovering van hun le ploeg in K.V.B. •overgansklasse A. Eveneens speelde hun reserveploeg kampioen en behaalden tevens de Vic- toriabeker (minst verloren wedstrij den). Met muziek op kop, werd vanuit hun lokaal vertrokken en werden ze op het gemeentehuis door het voltallige schepencollege ontvangen. Kd. Tortel boom (burgemeester) zegde fier te zijn over de behaalde resultaten en wenste hun met hun promovering het beste, waarna hun een mooi aandenken werd overhandigd, en het gebruikelijke glas wijn werd aangeboden. Vorig weekend werden de twee kam- pioenenploegen volleybal «Saturnus» van Brakel (ex. Michelbeke) door het schepencollege ontvangen. De meisjes behaalden de titel in 2'' provinciale ter wijl de jongens de titel in 3e provinciale meepikten. In naam van het gemeentebestuur roemde de Burgemeester de beide ploe gen. Een tweede verheugende feit is dat «Saturnus Michelbeke» als eerste en enige club van Oost-Vlaanderen zijn ei gen sporthal gaat bouwen. Op de gron den van de vroegere spoorwegbedding. Dankzij de inzet van het bestuur me dewerking van talrijke genegen sport mannen en steun van vele firma' s zal dit wonder zich kortelings voltrekken, in die nieuwe sport zaal zal men volleybal, tennis, basketen andere sporten kunnen beoefenen. Dit kampioenenfeest is on getwijfeld een bekroning van 11 jaar noest werken en volgehouden inspan ning. Tijdens de receptie dankte de voorzitter van Saturnus het gemeente bestuur voor de steun die ze eveneens kregen. V.F. Zaterdag 10 juni II. waren ter gelegen heid van het feest van vader heel spe ciaal de vaders uitgenodigd op het jaar lijks vaderfeest. Zoals het goede huis vaders past hadden velen zich laten ver gezellen van hun echtgenotes. Nadat allen zich hadden te goed gedaan aan het demokratisch doch fel ge smaakte avondmaalwerden de aanwe zigen verwelkomd, waarna het woord werd verleend aan kd. De Smeyter Georges, voor de gelegenheidstoe spraak. Spreker belichtte de crisiswet en de wijze waarop hij wordt voorgesteld en belicht door de diverse partijen. Hij wees op 't zo opgeschroefde inci dent Tindemans - Debunne en de be weegredenen van dit opschroeven. Als A.B.V.V. alg. sekr. G. Debunne de crisiswet toelichtte was dit zeker om de arbeiders te wijzen op de gevaren die aan deze wet verbonden zijn en die zoals bijna altijd het zwaarst zal druk ken op de kleine man. Spreker besloot zijn fel gesmaakte en alom gewaar deerde toespraak met te wijzen op de noodzaak van solidariteit onder de ar beiders. Het vaderfeest werd dan verder gezet met muziek, dans en zang gebracht door gelegenheidszangers Jenny en Ar mando. Later op de avond werd dan een gran dioze tombola ingericht met verschei dene prachtige prijzen. In een geest van kameraadschappe lijkheid verliep de verdere avond en konden de aanwezigen de harde terug tocht naar huis aanvangen. Wij mogen niet nalaten de verantwoor delijke vrienden inrichters te feliciteren om deze prachtig geslaagde bijeen komst. YD Eindelijk zouden wij bijna zeggen mo gen we Philippe Dhondt eens vermel den als de meest succesvolle van onze motorcrosspiloten Op een zanderige en harde omloop kan hij zich tweemaal bij de start in de kop groep nestelen. In de le reeks liet hij zich als 7l' afvlaggen na een regelmatige wedstrijd. In de 2' reeks kwam hij ten val en ver speelde enkele plaatsen. Hij wist het voor mekaar te brengen zich nog op te werken tot de lle plaats. Deze uitslagen brachten Philippe op de 5e plaats in de eindstand. Zoals praktisch bij iedere kampioen- schapsproeven kende Erik Keytsman pech bij het starten. Opgezweept door deze pe"h nam Erik grote risicos om de plaats, zijn faam waardig, in te nemen. Hij kwam echter nog ten val, gehinderd door gedubbelde piloten, maar wist toch nog een 13e plaats in te nemen. In de 2'' reeks verliep het heel wat beter met een 10e plaats als gevolg. Deze uitslagen brachten Erik 'n 9e plaats op in de eindrangschikking. Johan Keytsman die zich op een kom- fortabele en mooie 12e plaats had weten te nestelen in de le reeks, kwam spijtig genoeg in de laatste ronde ten val in de diepe groeven. Hierdoor verloor hij heel wat plaatsen en eindigde als 21e. In de 2e reeks verging het Johan evenals broer Erik heel wat vlotter. Nochtans heel slecht gestart reali seerde hij een sterke remonte om te ver huizen van een 40e naar een prachtige 14e plaats. Het bracht Johan op de 16" plaats in de eindrangschikking. Wat er voor het ogenblik gebeurt met ons aller Simon Gasthuys kunnen we maar niet begrijpen. Hij blijkt moreel aangeslagen te zijn door de harde, droge stofferige parcours, waarvan Simon ze ker geen voorstander is. Wij hopen voor Simon dat er deze week een fikse bui neerpletst en verwachten hem dan zondag voor onze ogen, terug te zien waar hij thuishoort, dit bij de koprijders van zijn kategorie. Y.D. Zondag 18 juni om 15 uur terrein Feest paleis: P.P.R.W. ontvangt Galmaar den. Daar het hier één der topploegen van de reeks betreft verwachten we een prachtige wedstrijd. Supporters allen op post. II AFDELING Zaterdag 17 juni om 15 uur terrein Café Denise (Passerelle) P.P.R.W. ontvangt Rode Beren A. Zondag 18 juni om 9.30 uur P.P.R.W. ontvangt Rode Beren B. Senator Willy Vernlmmen Elke vrijdag van 19 tot 19u30 in het Feestpaleis. Burgemeester Robert Van Wingene Elke dinsdag en vrijdag van 16.30 u. tot 17.30 u. Feestpaleis Stationsstraat Ronse. Alle dagen van 8 u. tot 9 u. Stadhuis. Schepen en Provincieraadslid Kerckhove Walter Elke dinsdag om 18 uur in C.O.C. Malenderplein (toegang Mutualiteit) Elke donderdag om 19 uur Wijkclub Kruisstraat (café Union) Elke maandag en woensdag van 10.30 u. tot 12 u. - Stadhuis. Schepen Lucien Van Opbroecke Elke dinsdag en donderdag van 10 u. tot 11 u. Stadhuis Schepen De Venter Armand elke dinsdag en donderdag 11 u. tot 12 u. stadhuis. B.S.P. GROOT -OUDENAARDE DIENSTBETOON iedere vrijdag van 18 tot 19 uur: Senator Willy VERN1MMEN ELKE 2e en 4' zaterdag van 10 tot 12 uur: Richard DE BLEECKERE Gemeenteraadslid - Voorzitter A.C.O.D. iedere zondagvoormiddag van 10.30 u. tot 12 u. Willy VAN DRIESSCHE Secretaris A.C.O.D. -Onderwijs Secretaris B.S.P. Groot-Oudenaarde Telkens in het Volkshuis te Oudenaarde Delcourt Maryssa De Smet Lieven Van Snick Filip Riterveldt Veerle Loman Geertrui De Vos Tina Stevens Liesbeth Schotte Magalie. Van Den Noortgaete Lucien en Motte Cecile Baguet Johnny en De Stercke Betty Van Cauwenberg Johny en De Prijck Annie Chavatte Willy en De Roeck Victoire De Jonge Daniël en Miserez Greta Hendrickx Daniël en Casteleyn Ve- ronique. Ghilain Gustaaf en Seghers Lydie. Noerens Eric en Van Caelenberg Ger- da. Bogaert Paul Van den Abeele Van Lierde Delphina Coppens Jules De Keyser Marie De Pelecijn Denise Tortelboom Hubert Pols Maria De Clercq Jozef Miserez Alphons Van Keymeulen Oda Haegeman Mare Sadones Jules De Braekeleer Frans De Lange Alfons De Henau Marie Dumont Oda Miserez Kamiel De Weireld Leon De Regel Maria Tuypens Richard Van Damme Elisa De Campenaire Marcel De Turck Marie Diependaele Julien Masure Georges De Prez Maria De Guissmez Rica V. Damme Eric Betrekking van tijdelijke schoonmaak ster part-ti me (28 uur per weekvoor het gemeentehuis en lagere jongensschool, Etikhoveplein is te begeven. Inlichtingen te bekomen op het gemeen- tesekretariaat. Kandidaturen moeten, per aangetekend schrijven, gestuurd worden aan 't Col lege van Burgemeester en Schepenen en dienen op 23 juni 1978 ter bestemming te zijn. Betrekking van opsteller is te begeven. Inlichtingen te bekomen op het gemeen- tesekretariaat. Kandidaturen moeten, per aangetekend schrijven gestuurd worden aan het Col lege van Burgemeester en Schepenen en dienen op 30 juni 1978 ter bestemming te zijn. te MAARKEDAL (Nukerke) Heidje, 2 en 4 Meester Jean LAMBERT, notaris te Ronse, zal openbaar verkopen ten ver zoeke van wie het behoort: Gemeente MAARKEDAL (Nukerke) Een prachtig gelegen landelijk eigen dom, gelegen Heidje, nr. 2 en 4, groot volgens meting 12a 11 ca, gekada streerd Sectie A, nr. 91 K, 91 L, pa lende van voor de straat, eenszijds de gemeente Maarkedal, anderzijds H. Albert T' Sjoen, en van achter de zelfde H. T'Sjoen. Beschrijving: ruime woonplaatsen, 3 slaapkamers, keuken, kelder, tuin. Gedeeltelijk -verhuurd zonder pacht- schrift. GEBRACHT OP 700.000 F VERKOOPDAG Op woensdag 28 juni 1978, om 15 uur stipt, ter herberg «De Klok», gehouden door de heer Norbert Drubbel - Coenen. Markt, 4 te Ronse. Gehuwde kandidaat kopers dienen bei den tegenwoordig te zijn, voorzien van hun huwelijksboekje en eventueel van hun huwelijkskontrakt. Voor alle inlichtingen zich wenden ter studie, nr. 20, K. Vandendoorenstraat te Ronse. STUDIE VAN NOTARIS JEAN LAMBERT TE RONSE (TEL. 055-21.34.25) UIT DE HAND TE KOOP RONSE: Breucqstraat 10 en 11: prach tig gelegen landhuis op en met 10 a. 40 ca. RONSE: Lange Haagstraat 7: schoon woonhuis met twee slaapkamers. RONSE: Glorieuxlaan: prachtig per ceel bouwgrond voor half-open bebou wing met een oppervlakte van 9 aren, en een voorgevelbreedte van 18 meter. KLUISBERGEN: (Kwaremont), Knokkestraat 1prachtig gelegen land huis met hall, salon, eetkamer, geïnstal leerde keuken, washuis, vestiaire met w.c. en lavabo, drie slaapkamers, bad kamer, centrale verwarming, stadswa- ter, terrasse en tuin. Te bezichtigen op maandag, en donderdag van 16 tot 18 uur. RONSE: Ninovesteenweg 204: prach tig eigendom met ruime winkelplaats, grote garage voor winkelwagen en auto, magazijn of atelier boven de garage, grote woonplaatsen, drie slaapkamers, badkamer, centrale verwarming, en tuin. Te bezichtigen op maandag, dinsdag en woensdag van 17 tot 19 uur. RONSE: Royerslaan: prachtige perce len bouwgrond voor gesloten bebou wing met een oppervlakte van 3a 50 ca, en een voorgevelbreedte van 8,50 m. Voor alle inlichtingen, zich wenden ter studie, K. Vandendoorenstraat 20.

Voor Allen | 1978 | | pagina 10