Zottegem OPENBARE WERKEN TE DENDERWINDEKE ATLETIEKBAAN EN KINDERDAGVERBLIJF TER BESPREKING. m BURGERLIJKE STAND ONTSPANNINGSNAMIDDAG DE TIJD VAN TOEN B.S.P. BAL Stedelijke kaatskompetitie gepensioneerden F.C. Jumbo 1 Veteranenclub Velzeke 3 ZOTTEGEM JAN THEYS zaterdag 7 oktober 1978 ORKEST: «THE IGNACE BAND» ZAAL C.O.C. PROVINCIEBAAN 115 INKOM: 60 F AANVANG: 21 UUR De deelgemeente Denderwindeke is in oppervlakte de grootste ten op zichte van de overige elf deelgemeen ten in Groot-N inove. Het is ook deze deelgemeente die ons het grootst aan tal problemen bezorgt, voornamelijk op gebied van de afwatering van op pervlaktewater en afvalwater, omdat er in de meeste straten geen enkele riolering aanwezig is. Alles in één klap verwezenlijken is onmogelijk en dus moesten wij ook hier zekere prioriteiten vastleggen en een planning maken voor deze legis latuur. Vandaar ons 5-jarenplan dat loopt tot 1982. K repelstraat Een zwaar probleem dat reeds jaren is gesteld maar waaraan nooit verder werd gewerkt omdat het zware finan ciële offers vraagt is de verbetering van de Krepelstraat vanaf de Steen weg tot het betonnendek. Het is in dit eerste deel dat de toestand van het wegdek zeer slecht is en ook gevaarlijk wegens de versmalling ten het stadsbestuur een nieuwe sociale woonwijk wenst te realiseren. Een eerste ontwerpschets dat thans ter studie is, voorziet en inplanting van een 70-tal sociale bouwgronden, meestal open bebouwing. Van zodra deze studie klaar is zal het als voorontwerp B.P.A. aan de ge meenteraad worden voorgelegd. Sportinfrastruktuur Het is in het kader van dit B.P.A. Bokkenveld dat het stadsbestuur eveneens de inplanting van twee voetbalvelden met de nodige acco- modatie en een sportschuur over weegt. Van zodra hierover ook meer nieuws kan worden gegeven en het vooront werp klaar is, zal dit dossier aan de gemeenteraad worden voorgelegd. Mogelijks gebeurt dit reeds einde sep tember: begin oktober. Uitbreiding begraafplaats Door de gemeenteraad werd dit jaar eveneens beslist de uitbreiding van de Krepelsstraat Zicht op de plaats opzichte van het reeds vroeger uitge voerd verbeteringswerk. Het eerste deel werd niet verbeterd, omdat men inderdaad zeer zware onteigeningen moest doen. De gemeenteraad van Ninove heett thans reeds deze verbeteringswerken beslist met inbegrip van de totale on teigening van de eigendommen die bezwaard zijn met de rooilijn. De ontwerper heeft ons medegedeeld dat het ontwerp weldra klaar is voor definitieve goedkeuring door de ge meenteraad. Plaats Zoals de «Plaats» te Denderwindeke thans gelegen is, kan men terecht opmerken dat het op gebied van par king maar ook op estetisch vlak alles behalve verantwoord is. Daar deze totale oppervlakte eigen dom is van de Staat dienst van de Rijkswegen heb ik mij gericht tot onze vriend G. Mathot, Minister van Openbare Werken, om er een orden telijke parking aan te leggen. De Minister is bereid dit te laten uit voeren door het Wegenfonds en ver leden week hebben wij samen met de diensten van het Wegenfonds ter plaatse de mogelijkheden onder zocht. Een combinatie van parking er groen- aanleg zal het aantal parkingplaat sen merkelijk; opdrijven door deze te reglementeren en zal tevens het uit zicht in het geheel merkelijk verbete ren. De andere nog te onteigenen per celen zullen eveneens spoedig wor den aangekocht door de Staat. Bosveldstraat Dit ontwerp van verbeteringswerk werd door de gemeenteraad reeds de finitief goedgekeurd. Het dossier berust thans bij de Hogere overheid om de noodzakelijke goed keuring evenals de principiële belofte van betoelaging te bekomen. Dasselt Ook voor deze straat heeft de ge meenteraad het principe van wegenis- en rioleringswerk goedgekeurd. De ontwerper is bijna klaar met het defi nitieve ontwerp zodat de gemeente raad dit eveneens op één der volgende zittingen zal kunnen goedkeuren. Daarna dient de Hogere Overheid dit goed te keuren om eveneens de prin ciepsbelofte voor betoelaging te kun nen krijgen. B.P.A. Bokkenveld Op het Gewestplan staat een woon- uitbreidingsgebied getekend waarop begraafplaats in de Kerkhotstraat door te voeren. Deze princiepsbeslis sing werd aan de Hogere Overheid voor goedkeuring overgemaakt. Van zodra hierover een gunstige beslis sing wordt verkregen, zal het ontwerp dadelijk worden opgemaakt. Jacques Timmermans Schepen van openbare werken Dat men in Groot-Ninove zeer geïnte resseerd is in het kaatsen, bewijzen niet alleen de grote ploegen, Meerbeke en Ninove, doch ook de gewone ploegjes zoals de deelnemers aan de Stedelijke kompetitie. En ook hier wordt er heel wat strijd geleverd om de grote trek naar de eerste plaats te wagen. Ondertussen zit Amusanten Okegem nog steeds goed in het zadel en geeft met slechts één verloren wedstrijd de toon aan. Al be wijst de ploeg van Nonkel Dikken dat ze om een gelegde kaats niet verlegen zit ten, er zijn nog heel wat ballen te leve ren om in de eindrush de leiders gaan te bedreigen. Maar ja! Dat zal de einduitslag wel uit maken. Nonkel Dikken-De Landlust Onder Ons - O.V.T. De Geluksbal - De Post Amusanten Okeg.-Nonkel Dikken Eend. Ninove - Meerbeke De Nieuwe Landl. - De Rode Bal De Post - O.V.T. Meerbeke OW - De Nieuwe Landl.6-8 Onder Ons - De Geluksbal 8-0 Eendr. Ninove - Amusanten Okeg.3-8 Nonkel Dikken - De Rode Bal 8-7 KLASSEMENT Amusanten Okegem 1( Nonkel Dikken l< De Post 1 Eendr. Ninove 1< De Geluksbal 1' De Rode Bal L O.V.T. K Meerbeke O.W. li De Nieuwe Landlust L Onder Ons 1i Op te merken valt. dat De Rode Bal en De Nieuwe Landlust nog een wedstrijd meer te spelen hebben. Eveneens te on derlijnen is het feit dat de schepen van sport, namelijk Kd. André Stevens, nog steeds van dichtbij het verloop van de kompetitie volgt. Het is trouwens een sport die hem steeds nauw aan het hart heeft gelegen. D.F. Geboorten: Carmen Evenepoel, Ninove Appelterre-Eichem), Neerstraat 75. Vicky Coppens, Geraardsbergen (Idegem). Plaats 2B. Jurgen Scheerlinck, Ninove (Outer) Bovenhoekstraat 9 Kris De Pelsmaeker, Haaltert (Den- derhoutem), Beekstraat 27. Vanessa De Sutter. Ninove, Rozen- laan 32. Frederik Bosback, Haaltert (Dender- houtem), Kokelberg 1. Orelia Jacques, Ninove, Achturen- straat 43. Toon De Roeck, Geraardsbergen, Kampstraat 4A. Lorenzo Dormont, Lierde, Stuiven- bergstraat 8. Cindy Vaeyens, Denderleeuw, Lan- duitstraat 117. Caroline Thienpont, Geraardsbergen (Nieuwenhove) Dorp 20A David Van Maethem, Ninove, Midden straat 19. Bert Deleenheer, Ninove (Meerbeke), Sint-Pietersstr. 71 Yves Houtman, Haaltert (Denderhou- tem). Eigenstraat 95. Kamel Bouzidi, Ninove, Oude Kaai, 5. Chris Troch, Denderleeuw, A. De Cockstraat 8. Natalie Van Eesbeek, Ninove, Groe ne weg 31 Ulrich Vernis, Ninove, Burg. Behn- plein 5. Frank Mattheus, Ninove (Meerbeke), Eggerstraat - Noord 5. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Michel Waegemans, 20 jaar. Roos- daal en Jeanine De Mol, 18 jaar, Ni nove, Eichembaan 46.. Jan Neckebroeck 21 jaar, Ninove (Outer) Dorp 38 en Monique Van Pe- tegem, 21 jaar, Ninove Pollare) Hoogstraat 5. Octavus Van den Bossche, 56 j.auto bestuurder, Ninove (Nederhasselt) en Suzanne Six, 44 j., z.b., Ninove (Ne derhasselt), Keylandstraat 10. Luc Herregodts, 22 j., bouwkundig te kenaar, Brakel en Danny Van der Veeken, 21 j.bediende, Ninove (Aspe- lare) Steenweg op Geraardsbergen 69. OVERLIJDENS GeorgesCieters, 69 j.Ninove (Pollare) Dorpstraat 20. Juliette Goossens, 74 j., wed. Petrus Van Dooren, Eichemstraat 193 (Appelterre-Eichem). Victorine Bovaert, 74 jwed. Maurice Du Pont, Stenebrug 2 (Meerbeke) Hector Van Snick, 73 j., C. Prieels straat 40 (Aspelare). Denise Devleeschauwer, 51 j.. echtg. Aimé Van Cutsem, Rijstraat 52 (Den derwindeke). Hortensia Renders, 65 jaar, Ninove (Meerbeke) Hemelrijk 2. Petrus Gits, 69 jaar, Wetstraat 21 Paula De Wolf, 56 jaar, Brusselbaan 64 (Meerbeke) Joanna Baeten, 74 jaar. Plekkers straat 1 (Aspelare) Coralia Van Lierde, 86 jaar, Burcht straat 46. Berlendis Van der Perre, 63 jaar, Walstraat 1 (Meerbeke) Melania Van der Poorten, 84 jaar. Burchtstraat 46. Victorine Van Vaerenbergh, 63 jaar, Biezenstraat 4. Benediktus Steenhoudt, 70 jaar, Rietstraat 24 (Appelterre-Eichem) Nu de verlofdagen achter de rug zijn, wordt er terug gestart met een eerste koffietafel op 3 september e.k. Dus te rug allen op post in de kleine zaal van het Volkshuis. D.F. De gemeenteraad vergadert op donder dag 7 september 1978, te 19.30 u. in de Raadszaal van het Stadhuis om de vol gende dagorde te behandelen: I.Openbare zitting 1. Goedkeuring staat van oninbare be lastingen op het afhalen van huisvuil en afvalstoffen (1073). 2. Goedkeuring staten van oninbare be lastingen opcentiemen provinciale be lasting drankslijterijen. 3. Goedkeuring staten van oninbare be lasting drijfkracht en nijverheidsperso- neel. 4. Proces-verbaal van onderzoek der gemeentekas over het 2" kwartaal 1978 5. Proces-verbaal van onderzoek der kas van het stedelijk zwembad over het 2' kwartaal 1978. 6. Lening voor de aankoop van een lichte personenwagen en een lichte be stelwagen ten behoeve van de wegen- dienst. 7. Aangaan lening voor de studie tot het bouwen van het stadhuis (voor schot) 8. Restauratiewerken aan het orgel O.L. Vrouwkerk - Aanvraag door de Kerkfabriek tot verdiscontering van de vastbeloofde subsidies - Advies. 9. Begrotingswijzigingen nrs. 1 en 2 - goedkeuring, (dienstjaar 1978). 10. Patrimonium electriciteitsbedrijf - Balans boekjaar 1977 - Goedkeuring. 11Lening voor uitbreiding der open bare verlichting Groeneweg en Nie- persveld - Goedkeuring. 12. Lening voor uitbreiding der open bare verlichting te Pollare en Meerbeke, (St. Pieterswijk) Goedkeuring. 13. Lening voor het stadsaandeel- in de oprichting van een brandweerarsenaal - Goedkeuring. 14. Lening voor het stadsaandeel in verbeteringswerken in de Karelhootd- straat - Goedkeuring. 15. Lening voor het stadsaandeel in verbeteringswerkeg aan buurtweg nr. 29 (Nederwijkstraat) - Goedkeuring. 16. Lening voor het stadsaandeel in verbeteringswerken aan buurtwegen nrs. 14 en 51 (Klooster- en Kasteel straat) te ex-Outer - Goedkeuring. 17. Lening als toelage aan Kerkfabriek O.L. Vrouw-Hemelvaart wegens her stellingswerken aan het orgel O.L. Vrouwkerk. 18. Privaatverkaveling Dhondt M. - Goedkeuring ontwerp aanleg wegenis. 19. Goedkeuring uitbreiding waterlei- dingsnet in de Heirbaan te ex- Denderwindeke. 20. Goedkeuring uitbreiding waterlei- dingsnet in de Rozeleerstraat te ex- Denderwindeke. 21. Goedkeuring uitbreiding waterlei- dingsnet te ex-Pollare, Steenberg. 22. Goedkeuring uitbreiding waterlei- dingsnet in de Kerkweg te ex-Outer. 23. Advies afschaffing deel van voet- weg nr. 43 en 44 in de deelgemeente Meerbeke. „24. Principiële goedkeuring rooiplan verbindingsweg van Papestichelstraat naar Stationsstraat te ex-Appelterre- Eichem. 25. Aankoop- perceel grond sociale woonwijk te ex-Appelterre - Eichem - Goedkeuring en vaststelling vergoedin gen. 26. Aanleg riolering, fiets- en voetpa den aan buurtweg nr. 1 (Eichemstraat) te ex-Appelterre - Eichem - Goedkeu ring principe - Machtiging aanstelling ontwerper - Goedkeuring ontwerpover eenkomst. 27. Goedkeuring ontwerp wegenis- en rioleringswerken in het Doornkwartier- vaststelling - Wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring van de voor waarden. 28. Goedkeuring ontwerp wegenis- en rioleringswerken in de Kaaischoolstraat Vaststelling - Wijze vart gunnen van de opdracht - Goedkeuring van de voor waarden. 29. Goedkeuring ontwerp verbreden overweg nr. 65 op de lijn 90, ingevolge verbeteringswerken aan buurtweg nr. 4 (Rietstraat) te ex-Appelterre - Eichem. 30. Princiepsbeslissing aanleg riole ring Beneden-Hemelrijk te ex- Meerbeke - Keuze van de wijze waarop de opdracht zal worden gegund. 31Gasdistributie - Utibreiding van de aansluiting van de gemeente bij Dender- lec. 32. Goedkeuring uitbreiding openbare verlichting in de Karelhoofdstraat te Ninove - Levering van armaturen en palen - Wijze van gunnen van de op dracht en goedkeuring der voorwaar den. 33. Waterzuivering - Aanleg kollector vanaf einde Graanmarkt naar het water zuiveringsstation in het Beneden - In dustriepark - Goedkeuring. 34. Waterzuivering - Bouwen van kol lector op rechteroever Dender - Goed keuring ontwerp. 35. Aanleg atletiekbaan - Goedkeuring voorontwerp. 36. Verbeteringswerken aan buurtweg nr. 1 (Kasseide) te ex-Lieferinge - Wij ziging van de gemeenteraadsbeslissing dd. 22 juni 1978. 37. O.C.M.W. Oprichting van een ontmoetingscentrum te Okegem - Machtiging tot aanbesteding. 38. Verkoop dooir de stad van een per- Tegen de tweedeklasser V.C. Velzeke hebben onze jongens een puike partij voetbal geleverd. In de eerste helft kre gen we een zeer gelijkopgaande strijd, hoewel de veteranen meer offensief wa ren. Rond het kwartier kregen we een doelpunt te inkasseren: een terugbot- sende bal belandde hoog in het dak van het doelOnze jongens beten echter van zich af. maar kenden tegenslag toen een hard schot van Guy de Smaele op de dwarsligger te pletter sloeg. Ruststand 0-1. Na de rust testte het jumboteam zijn «gekwetste» doelmqn. Ongelukkigech- ter want bij een eerste tussenkomst ver zwikte hij zijn voet. opnieuw moest daarbij een tweede doelpunt toegestaan. Nieuwe F.C. Jumbo, ontstaan in de socialistische jeugdclub Jumbo, hoopt op de steun van de «Voor Allen» - lezers te mogen rekenen. O ceel grond, gelegen Oude Kaai, aan de Belgische Staat - Goedkeuring voor waarden. 39. Verkoop door de stad van een per ceel grond aan de Intercommunale Denderlec voor de oprichting van een electriciteitskabine te Pollare - Goed keuring voorwaarden. 40. Verkoop van een perceel grond in de Fonteinstraat te Okegem - Goedkeu ring. 41. Waterbeheersingswerken - Aan koop van 3 perceeltjes bos - Goedkeu ring. 42. Nationale Maatschappij der Water leidingen - door de stad Ninove en de deelgemeenten verschuldigde bedragen bevestiging gemeenteraadsbeslis singen waarbij delegatie werd verleend aan het Gemeentekrediet - Verlenen van nieuwe delegatie aan het Gemeentekre diet van België om, op de vervaldagen alle aan de N.M.D.V. verschuldigde bedragen af te nemen van de Rekening Courant B. 43. Bovenindustriepark - Verzoek om toelating tot verkoop gebouw. 44. Kerkfabriek O.L. Vrouw - op dracht te Okegem - Advies begrotings wijziging 1978. 45. Reglement betreffende sommige verloven en de disponibiliteit. 46. Stedelijke Muziekacademie - Uit breiding cursus orgel. 47. Stedelijke Lagere- en Kleuter school - Leerlingenvervoer - Eenvor mig maken der bijdragen, door de ou ders te betalen in de deelgemeenten 48. Stedelijke Muziekacademie - Uit breiden van de cursussen notenleer, gi taar, koperen en houten blaasinstrumen ten in de lokalen van de gemeenteschool te Denderwindeke. 49. Brandweer - Openstellen van twee plaatsen van onder-luitenant bij de Ste delijke Vrijwillige Brandweer. 50. Aankoop eigendommen aan de Dé- siré de Bodtkaai voor brandweerarse naal. 51. Vraag van de heer Prieels, tot in formatie van de gemeenteraad omtrent de medewerking van het stadsbestuur aan de voorbereiding van de werkver gadering met de Heer Minister Chabert, georganiseerd door het Actiecomité voor Economische Expantie van het ar rondissement Aalst. 52. Voorstel van de Heer De Riemaec- ker tot rangschikking of tot bescher ming van een gebouw, Kerkweg 23 te ex-Outer. II. Geheime zitting 53. Personeel - brandweer - Aanstel ling brandweerlieden. 54. Personeel - brandweer-ontslagver- lening en aanvraag om toekenning ereti tel, 55. Stedelijk onderwijs - Personeel - ontslagverlening onder voorbehoud. 56. Stedelijke muziekacademie - Per soneel - Ontslagverlening. 57. Stedelijke muziekacademie Goedkeuring besluit Schepencollege houdende aanstelling van een tijdelijk leraar voor de cursus cello. 58. Personeel - Albtshalve ontslagver lening met het oog op het bekomen van een rustpensioen. Vanal nu kregen we een non-stop of fensief van Jumbo. Resultaat: mooie akties waarvan echter slechts één kon benut worden door Mark D,e Staercke. Bij één vatj de tegenstoten moest ons téarh een hoekschop'toestaanEen on gelukkige interventie van onze doelman resulteerde in een nieuw doelpunt. Eindstand 1 -3Ondanks het verlies toch een goede partij voetbal en zeker een goeie voorbereiding op de eerste kom petitiematch nu zondag tegen onze bu ren: F.C. Jumbo - Martelaren Hellegem om 15 uur. Wij rekenen op alle supporters om aan wezig te zijn. Vanal zondag spelen wij immers met 6nze nieuwe uitrustipgjdie werd geschonken dóór Café \4ax. Montmartre te Zottegem. Hopelijk de start van een schitterend seizoen. Woensdag 13 september om 20 uur in de zaal van het A.T.C.-G. Schockaertstraat Gepresenteerd door: Met ondermeer: Bob Scholte, Rina Pia, Nelly Lancia, Henk De Bruyn, Charles Janssens, en Co Flower, Walter Van der Smissen Roger Danneels en het Combo van Al van Dam. INKOM: 50 F. - voorverkoop: Kaarten te bekomen bij de gepensioneerdenbonden en op de dienst welzijns zorg van de gemeente. V.C. Velzeke. uitkomt. die dit seizoen in 2de afdeling van het Oostv laams liefhebbersverbond

Voor Allen | 1978 | | pagina 8