*47*
WEMMMt
X
RTL
RTL
RTL
REOI
1
RTL
RTL
RTL
RTL
BRT I
REOI
RED 2
RTBI
FRI
BRT I
REOI
(IED2
RTBI
FRI
BRT I
flEDI
RED 2
RTB 2
FRI
BRT I
BRT 2
RED 2
RTBI
RTB 2
FRI
BRT I
BRT 2
REOI
RE02
RTBI
RTB 2
FRI
BRT I
BRT 2
REOI
RED2
RTBI
RTB 2
BRT I
BRT 2
REOI
RE02
RTBI
c
FRI
Van zaterdag 9 september
tot en met vrijdag 15 september 1978
11
ZATERDAG
ZONDAG
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
VRIJDAG
TV. PROGRAMMA 'S
14.00 Dag aan dag - 14.30 Slaven in
opstand (tot 15.15) Errol Flynn, Oli
via De Havilland, Raymond MAs-
sey, Ronald Reagon, lan Hale, Van
Heflin - 16.15 Voetbal tto 17.45 -
18.00 Kuifje - 18.05 De pelikaan
overleeft het: jeugdfilm - 18.50
Vrijetijdstema's - 19.35 Lotto
trekking - 19.45 Nieuws - 20.10 De
Kollega's - 20.40 Terloops - 21.25
De vermiste broer: thriller van John
Sichel - 22.30 Nieuws.
15.30 Nieuws - 15.32 Jabberjauw -
15.43 De Filippijnen - 16.18 Ad-
dams Family - 16.43 Bollie Blauw -
16.52 De film van Ome Willem -
18.50 Fabeltjeskrant - 18.55 Nieuws
18.59 Als in het stenen tijdperk -
19.25 Tussen toen en toekomst -
20.15 Kojak - 21.05 Ander nieuws
met vakantie -21.35 Nieuws - 21.55
De man die alleen stond: een Cana
dees sociaal en psychologisch drama
van Rolin Spry (1977) - 23.15
Nieuws.
18.40 Teleac - 18.55 Nieuws - 18.59
De Bereboot - 19.05 Avro's Toppop
20.00 Nieuws - 20.27 John Denver
and Friends: Amerikaanse show -
21.20 Terugkeer van de Saint - 2210
Télévizier magazine - 23.00 Avro's
sportpanorama - 23.45 Nieuws.
16.35 Tenuto 78 - 17.25 La feuille
d'érable - 18.15 Thanasse et Casimir
18.35 Pourquoi? - 19.05 Mariolino -
19.10 Antenne-soir - 19.25 Trekking
van de Lotto-getallen - 19.29 Weer
bericht - 19.30 Nieuws - 19.55 Le
monde des animaux - 20.25 Adieu
Prudence: toneelwerk van Leslie
Stevens - 22.50 Histoire de la musi-
que populaire.
Zaterdag - F.l Numero un 20.30 u.
Zaterdag N-2: John Denver and
Friends - 20.27
12.15 La bonne tranquette: geva
rieerd programma - 16.45 Overzicht
avondprogramma's - 16.47 Super
juke-box: muzikaal programma -
17.45 Les grands fleuves: dok. serie
18.50 Systèle D - 19.10 Passé et
gagne - 19.30 Nieuws - 20.00 Cha
parral: westernfeuilleton - 21.00
L'Homme au chapeau rond: Psycho
logisch drama van Pierre Billon (Fr.
1946) met Raimu, Aimée Clariond.
Gisèle Casadessus - 22.25 Les potins
de la comète.
12.00 Pouquoi? - 12.30 Cuisine lé-
gère: culinair programma - 12.57
Les til ins - 13.35 Restez done avec
nous.Ie samedi - 18.05 Trente mil
lions d amis - 18.40 Magazine auto
moto - 19.13 Six minutes pour vous
détendre - 19.20 Gewestelijke aktua-
liteiten - 19.43 Les c hem ins de la
renommée - 20.00 Nieuws - 20.30
Numéro un: variétéprogramma -
21.15 Starsky et Hutch: pol it iet eu i 1-
leton - 22.05 Histoire de la musique
populaire - 23.05 Nieuws.
9.00 Open school - 9.30 Doe mee -
10.00 Eucharistieviering - II.OOTot
de laatste peulschil - 11.20 Vegen
voor eigen dorpsdeur - 11.45 Stem
mingsbeelden - 12.00 Nieuwsover
zicht voor gehoorgestoorden - 14.30
Voor boer en tuinder: huisvesting
van de landbouwer - 15.00 Sesam
straat - 15.25 Koncert voor braadpan
en orkest: Oostduitse jeugdfilm -
16.35 Bulgarije, land van oude kui
turen: dok. reeks - 17.05 Sportuit
slagen- 17.10 Tenuto - 18.30 Kuifje
18.35 Bijtje - 18.50 De pelgrim
stocht: dok. - 19.40 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.00 Sportweekend
20.30 «Ne leeuw zonder tanden»;
toneelstuk van Romain Deconinck -
23.00 Nieuws.
17.00 Vesper - 17.30 Bericht van de
wilde ganzen - 19.00 Nieuws -19.05
Jonge dirigenten op het koncertpo-
dium - 20.15 Het revolvergevecht
van de O.K. Corral: Amerikaanse
western van John Sturges (1957)
Burt Lancaster, Kirk Douglas -
22.15 North Sea Jazz festival 1978 -
22.50 Nieuws.
Zondag BRT
tanden
- Ne leeuw zonder
Zondag RTB - Laurel Et Hardy,
Champioens du rire - 14.30 u.
18.00 Nieuws - 18.05 Muziek voor
ons plezier - 18.35 Noddy - 18.50
Knubbe - 19.20 Studio sport - 20.30
Nieuws - 20.35 La linea - 20.38 All
in the family - 21.05 Kinderen van de
revolutie - 21.55 De woeste Planeet:
Frans-Tsjechische tekenfilm van
René Laloux en Roland Topor
(1973) - 23.05 Nieuws.
10.45 Informations Agricoles -
11.00 Fête de la jeunesse laique a
Mouscron - 12.00 Faire le point -
13.00 Nieuws - 13.05 Concertissimo
14.20 Laurel et Hardy, champions
du rire: montagefilm - 15.35 Cirques
du monde - 16.35 Venezuela - 17.25
Sportuitslagen - 17.30 Les volants -
18.00 Avis aux amateurs - 18.45 Le
francophonossime - 19.10 Ivor, la
petite locomotive - 19.15 Antenne-
soir - 19.29 Weerbericht - 19.30
Nieuws - 19.50 Sportweekend -
20.20 Suggestions - 20.25 Spécial
vacances St.-Malo: showprogramma
21.15 Les Boussardel
13.15 Heielei, kuck elei - 16.45 Le
petit Lord Fauntleroy: dramatische
familiale komedie van John Crom
well (VS 1936) met Freddie Bartho-
lome, Charles Aubrey Smith, Mic
key Rooney - 18.30 Pourquoi? -
19.00 Les sentiers de Faventure -
19.30 Nieuws - 19.33 Cine-sélection
19.55 Weerbericht - 20.00 La pla-
nète des singes - 21.00 La soupe
froide: Franse dramatische komedie
van Robert Pouret 1974) met Julian
Negulesco, Christine Laurent,
Jean-Jacques Moreau, Sylvie Mil-
haud - 22.25 Horoskoop.
9.15 Godsdienstige uitzendingen -
12.02 La sequence du spectateur -
12.29 Les tifins - 12.30 Bon appetit -
13.00 Nieuws - 13.20 C'est pas sé-
rieux - 14.12 Les rendez-vous du
dimanche - 15.30 Paardesport -
15.35 Le voyage extraordinaire
TV-serie - 16.25 Sports première -
17.45 Qu'il est bon d'etre vivant -
TVp-film - 19.25 Les animaux du
monde - 19.55 Les tifins - 20.00
Nieuws - 20.30 Les quatre mal frats:
Ironische gangsterfilm van Peter Ya
tes (VS-1972) Robert Red fort,
George Sagal, Zero Mostel - 22.10
Carmona Burana - 23.15 Nieuws.
10.00 Schooltelevisie - 18.50 De fa
beltjeskrant - 18.55 Nieuws - 18.59
De Lucy show - 19.^5 Als in het
stenen tijdperk - 19.55 Kojak: Ame
rikaanse politieserie - 20.45 Langdu
rige verpleging - 21.29 Nieuws
21.47 Licht klassiek - 22.42 Een en
kel woord - 22.57 Pit-tig - 23.03
Uitzending van de stichting sym
biose - 23.16 Nieuws.
18.55 Nieuws - 18.59 De Flintstones
19.24 Het geheime projekt - 19.57
Het geheime projekt - 19.57 Nieuws
20.27 Het gebeurde op 'n avond:
klassieke film van Frank Capra,
Clark Gable, Claudette Colbert,
Walter Connelly, Alan Hale - 22.07
Brandpunt: aktualiteitenprogramma
22.47 Graven in bijbelse bodem
23.22 Nieuws.-
14.00 Schooltelevisie - 17.40 Ivor,
la petite locomotive - 17.45 1, 2, 3
cinema - 18.15 Traits de mémoire
18.45 La presence protestante
19.15 Lundi-sports - 19.29 Weerbe
richt - 19.30 Nieuws - 19.50 La
chatte sur un toit brulant: toneelwerk
van Tennessee Williams (1955)
21.30 La civilisation de I'lslam -
22.25 Nieuws - 22.40 Musique ren
contre
19.55 Copernic: driedelige co-
produktie van de Duitse en Poolse
televisie - 20.50 Le Wallonissime:
spelprogramma.
Maandag N.l: lichtklassiek - 21.47
Maandag BRT De adelaar van het 9'
legioen - 18.15 u.
12.15 La bonne franquette - 17.15
Tekenfilms - 17.30 Erreurs judiciai-
res - 17.55 Le coffre-fort - 18.00
Ram-dames info - 18.17 Système D -
18.30 Le coffre-fort - 18.35 Ram-
dames - 18.50 Le coffre-fort - 18.55
De nos clochers - 19.10 Passé et
gahne - 19.30 Nieuws - 20.00 Les
grandes batailles du passé - 21.00
Les ranchers de Wyoming: western
van Tay Garnett (VS-1963) met Ro
bert Taylor, Joan Caulfield. Robert
Loggia - 22.25 Portrait d'artiste -
23.00 Horoskoop - 23.02
Programma-overzicht dinsdag.
12.15 Réponse a tout - 12.29 Les
titins - 12.33 Midi première - 13.00
Nieuws - 13.35 Regionale magazi
nes - 13.50 Les après-midi de TF 1
D'Hier et d'aujourd'hui - 17.58 A la
bonne heure: magzine - 18.25 Pour
chaque enfant - 18.30 L'ile aux en
fant - 18.55 Christine: TV-
teuimleton - 19.15 Une minute pour
les femmes - 19.18 Les tifins - 19.20
Gewestelijk nieuws - 19.45 L'in-
connu de 19.45 - 19.57 Nieuws -
20.30Condamme au silence: drama
tische film van Otto Prenunger (VS
1955). Gary Cooper. Charles Bick-
lord - 22.10 Questionnaire - 23.00
Nieuws.
18.00 Peppi en Kokki - 18.15 De
Adelaar van het 9e legioen: een
nieuw Brits jeugdfeuilleton - 18.40
Open school - 19.10 Doe mee -
19.40 Morgen - 19.45 Nieuws
20.10 De weerman - 20.15 Kijkspel:
familiekwis naar aanleiding van 25
jaar Vlaamse Televisie - 21.05 De
Stichting: Brits tse TV-reeks - 21.55
De mestvaalt bloeit - 22.20 Nieuws.
17.00 Schooltelevisie - 18.00 Kuifje
18.05 Sesamstraat - 18.30 Open
school - 19.00 Studierichting - 19.40
Morgen - 19.45 Nieuws - 20.10
Even diep ademhalen - 20.35 Ver
over de aarde - 21.25 Jij of Wij: een
harde kwis - 21.50 Gastprogramma -
22.20 Nieuws.
20.10 D e Kollega's - 20.55 Pano
rama - 21.20 De grote vakantie van
'36: filmtribune stelt deze Spaanse
psychologische film van Jaime Ca-
mino (1976) voor. Amalia Gadé,
Ismael Merlol, Angela Molina, Vin-
cente Parra. Francsco Rabal, Charo
Soriano, Conchitta Velasco.
Dinsdag N2 - Bandelero 20.27 u.
-3»
Dinsdag N-l Leopold Stokowski
1882 - 1977 - 23 u.
10.30 Schooltelevisie -18.50 Fabelt
jeskrant - 18.55 Nieuws - 18.59 Fred
Basset - 19.10 EO Kinderkrant -
19.35 Rebecca: verfilming van het
gelijknamige boek van Kate Douglas
Wiggin - 20.05 Limbuirg zingt: koor
en samenzangprogramma - 20.52
Tijdsein: signalen .van deze tijd -
21.34 Nieuws - *21.55 Den Haag
vandaag - 22.10 Mens in wording -
23.00 Leopold Stokowski 1882-
1977.
18.55 Nieuws - 18.59 De Tros Top
50 - 20.00 Nieuws - 20.27 Bando
lero: Amerikaanse western van And
rew V. McLaglen (1968) James
Stewart, Dean Martin, Raquel
Welch, George Kennedy, Andrew
Prine - 22.10 Aktua TV - 23.00
Nieuws.
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Ivor,
la petite locomotive - 18.05 1, 2, 3..
cinema - 18.30 La folie des bètes -
18.45 Propos et confidences - 19.15
Antenne-soir - 19.28 Weervoorspel
ling - 19.30 Nieuws - 19.55 Les sen
tiers du monde - 21.00 Les grands
detectives - 22.00 Nieuws - 22.15
Creations super 8 - 23.00 Nieuws.
19.55 L'Héritier des montdesir:
Franse komedie van Albert Valen
tino met Fernandel.
12.15 La bonne franquette - 17.15
Tekenfilms - 17.30 Recifs: Avontu-
renserie met Joe James, Ihat Nada,
Harold Hopkins, Ken Goodlet -
1755 Le coffre-fort - 18.17 Système
D - 18.30 Le coffre-fort - 18.35
Ram-dames - 18.50 Le coffre-fort -
18.55 De nos clochers - 19.10 Passé
te gagne - 19.30 Nieuws - 20.00 Des
autos et des hommes - 21.00 Les
Vitelloni Psychologische film van
Federico Fellini (Fr.-It. 1953), met
Franco Interlenghi, Leonora Ruddo,
Franco Fabrizi - 22.35 Horoskoop.
12 .15 Réponse a tout: spelpro
gramma - 12.29 Les tifins - 12.33
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.45 Les après-midi de TF1 le re-
gard des temmes: gevarieerd pro
gramma - 18.00 A la bonne heuire -
18.27 Pour chaque enfant: animatie-
tilmpje - 18.32 L'ile aux enfants -
18.55 Christine: TV-feuilleton -
19.15 Une minute pour les femmes:
damesmagazine - 19.18 Les tifins -
19.20Gewestelijk nieuws - 19.43 Eh
bien raconte - 19.57 Nieuws - 20.30
Concorde: histoire d'un avion: dok
van Daniel Costelle - 22.00 Tennis -
23.00 Nieuws.
15.30 Open school - 16.30 Tip-top
17.20 De opkopers - 17.45 Het zw
aard van Ardoewaan- 18.15 Kuifje-
18.20 Jonger dan je denkt- 18.50 De
man van Atlantis: Amerikaanse
avonturenreeks - 19.35 Filopat en
Patatil - 19.40 Morgen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman - 20.15
Happy Days - 20.40 Holocaust:
Dramatische tv-reeks van de Ameri
kaanse televisie over de jodenver
volging in Nazi-Duitsland, Tom
Bell, Joseph Bottoms, Tovah Felds-
huh, Marius Goring. Rosemary Har
ris - 23.00 Nieuws.
De kans bestaat dat er een recht
streekse reportage wordt uitgezon
den van een voetbalwedstrijd in het
kader van de eerste ronde van een
van de Europese Bekerkompetities
waaraan voor ons land volgende
ploegen deelnemen: FC. Brugge
(landskampioen), Anderlecht (Eu
ropees bekerwinnaar), Beveren (Na
tionaal bekerwinnaar), Lierse en
Standard (UEFA-beker).
In dit geval zal uiteraard de aange
kondigde opera «Een gemaskerd
bal» komen te vervallen.
20.15 Een gemaskerd bal: Opera in
drie bedrijven van Guiseppe Verdi
(1813-1901) - 22.45 Einde van de
uitzending.
11.00 Schooltelevisie - 15.30 To
verpotlood - 16.45 Voor kleine pot
jes met grote oren kinderpro
gramma - 17.05 Salty - 18.40 Staat
sloterij - 18.45 Toeristische tips -
18.50 De fabeltjeskrant - 18.55
Nieuws - 18.59 Van gewest tot ge
west - 19150 Zendtijd politieke par
tijen: CDA - 20.00 Toestanden -
21.37 Nieuws - 21.55 Den Haag
vandaag - 22.10 Panoramiek - 22.40
Studio sport - 23.25 Nieuws.
18.25 Teleac - 18.55 Nieuws- 18.59
Met pijn en moeite: drie dok. over de
armoede in Europa - 20.00 Nieuws -
20.27 NSocutera - 20.32 De op
gaande zon: TV-spel naar een to
neelstuk van Herman Heijermans -
23.05 Tot besluit - 23.15 Nieuws.
Woensdag BRT - Happy Days
20.15 u.
14.00 Schooltelevisie - 17.00 Feu
vert - 18.25 Ivor, la petite locomo
tive- 18.30 La folie des betes- 18.45
Katoliek godsdienstige uitzending -
19.15 Antenne-soir - 19.29 Weerbe
richt - 19.30 Nieuws - 19.50 Con
tacts - 19.55 Les grandes conjura
tions: reeks naar gebeurtenissen en
leven en autentieke personen - 21.30
Trekking v.d. Nationale loterij -
21.35 Face au public - 22.25
Nieuws.
19.55 Copernic: Co-produktie
20.50 Parascope.
12.15 La bonne franquette - 16.30
L'école buissonnière - 17.55 Le
cottre-lort - 18.05 L'école buisson
nière - 18.15 Ram-dames - 1830 Le
coffre-fort - 18.35 De nos clochers -
18.50 Le coffre-fort - 18.55 Hit
parade: muzikaal programma - -
19.30 Nieuws - 20.00 Histoire de
l'aviation: historische reeks - 21.00
Et purtant on s'aime: TV-film -
22.45 Horoskoop - 22.47
Programma-overzicht donderdag.
12.15 Réponse a tout: spelpro
gramma - 12.29 Les tifins - 12.33
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.37 Les visiteurs du mercredi -
17.55 Sur deux roues: verkeersma-
gazine - 18.15 A la bonne heure -
18.27 Pour chaque enfant - 18.32
L'ile aux enfants - 18.55 Christine:
feuilleton - 19.10 Une minute pour
les femmes - 19.18 Les tifins - 19.20
Gewestelijk nieuws - 19.45 L'in-
connu de 19.45: ontspanningsmaga
zine - 19.53 Trekking Lotto - 20.03
Nieuws - 20.30 L'inspecteur mène
l'enquète: TV-reeks - 22.00 Histoi-
res des gens - 22.50 Nieuws.
18.00 Kuifje - 18.05 Rondomons:
programma voor de jongeren - 1830
De Harlem Globetrotters - 18.50
Schelmenstreken - 19.00 Sporttri-
bune - 19.30 Kijk uit - 19.35 Morgen
19.45 Nieuws - 20.10 Stationsflat -
20.35 F.anorama - 21.00 Standpun
ten - Première - 22.10 Nieuws -
22.35 Einde van de uitzending.
20.10 Festival van Vlaanderen -
20.45 Grote lui, kleine lieden - 21.35
Openbaar kunstbezit - 22.05 Einde
van de uitzending.
X
Donderdag BRT I Stationsflat
20.10 u.
11.00 Schooltelevisie - 14.30 Open
school - NOS - 18.20 Teleac - 18.50
Fabeltejskrant - 18.55 Nieuws -
18.59 De rode schoentjes: Ameri
kaanse liefdesdrama - 21.05 All's
fait: Amerikaanse serie - 21.37
Nieuws - 21.55 Den Haag vandaag -
22.10 De slag om Duitsland - 23.40
Nieuws.
18.25 Open school - Téleac - 18.50
Nieuws - 18.59 Zo vader, zo zoon -
19.25 Als in het stenen tijdperk -
20.00 Nieuws - 20.27 Nicholas Nic-
kleby: zesdelige BBC-reeks - 21.20
Kojak: Amerikaanse politieserie -
22.10 Hier en nu - 22.50 Mensen
kinderen: dok. reeks - 23.05 Dirk
Jansz zwart - 23.25 Nieuws.
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Ivor,
la petite locomotive - 18.05 12, 3...
atelier - 18.30 La folie des betes -
18.45 Festivals - 19.15 Antenne-soir
19.29 Weerbericht - 19.30 Nieuws -
19.50 Suggestions - 20.00 Autant
savoir - 20.20 II faut vivre dangereu-
sement: Franse thriller .van Claude
Makavski (1975) naar de roman van
Raymond Marlot, Annie Girardot,
Claude Brasseur, Sydny Rome.
Hans Christian Blech, Roger Blin, -
21.55 Nieuws - 22.10 Le carrousel
aux images.: Sélim Sasson prezen-
teert nieuwe films.
19.55 Copernic: derde en laatste all.
20.50 Hommage a Leonard Be
rnstein tot 22.20.
12.15 La bonne franquette - 17.15
Tekenfilms - 17.30 Autopatrouille -
17.55 Le coffre-fort - 18.00 Ram-
dames info - 18.17 Système D -
18.30 Le coffre-fort - 18.35 Ram-
dames - 18.50 Le coffre-fort - 18.55
De nos clochers - 19.10 Passé et
gagne - 19.30 Nieuws - 20.00 Bo-
ney: avonturenfeuilleton - 21.00 Ba-
nacek: Amerikaans detectivefeuille
ton - - 22.25 Les potins de la comète -
22.27 Programma-overzicht vrijdag.
12.15 Réponse a tout - 12.29 Les
tilins - 12.33 Midi première - 13.00
Nieuws - 13.35 Regionaal pro
gramma - 13.50 Objectif santé
18.00 A la bonne heure - 18.27 Pour
chaque enfant - 18.32 L'ile aux en
fants - 18.55 Chrstine - !9.09nLes
tifins - 19.10 Une minute pour les
temmes 19.20 Gewestelijk nieuws
19.43 Politieke vorming - 20.03
Nieuws - 20.30 Allegra: vijfdelige
serie - 21.27 L'evenement - 22.35
Cine première - 23.05 Nieuws.
17.00 Schooltelevisie - 18.00 Oum
de witte dolfijn - 18.15 Klein klein
kleutertje - f8.30 Open school -
19.00 De ijsbreker: het werkpaard:
een Finse dok. - 19.37 Morgen -
19.45 Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 De wilde wereld van de dieren
20.40 Bandolero: Amerikaanse wes
tern - 22.20 Nieuws.
20.15 Dagboek van een herders
hond: tweede all. - 21.05 De vijfde*
windstreek - 21.55 Dag aan dag.
10.30 Schooltelevisie - 18.50Fabelt
jeskrant - 18.55 Nieuws - 18.59 Mr.
Jaw - 19.10 De rallycross 1978 -
20.10 Geen paniek: ontspannings
programma - 21.35 Nieuws - 21.55
Nederland - Duitsland «opde Beurs»
22.50 Avro's sportpanorama - 23.00
Napraten met Bakoenin - 23.25
Nieuws.
18.40Teleac - 18.55 Nieuws - 18.59
Auto's en mensen - 20.00 Nieuws
20.27 Nederlands elftal - 20.57 All's
fair - 21.33 Vara-visie - aktueel opin
ieprogramma - 22.12 Lord Peter
Wimsey - 23.10 Nieuws.
14.00 Schooltelevisie - 17.55 Ivor,
la petite locomotive - 18.00 12, 3...
cinema - 18.30 La folie des bètes -
18.45 Sept sur sept - 19.15
Antenne-soir - 19.28 Weervoorspel
ling - 19.30 Nieuws - 19.55Asuivre
wekelijks informatieprogramma -
21.50 Nieuws - 22.05 Monty P>-
thon... en mantenant quelque chose
se completement different - 23.30
Nieuws.
Vrijdag RTB - Monty Python., et
maintenant quelque chose de com
pletement different - 22.05 u.
Vrijdag Lux.: L'Enfer du pacifique
21 u.
12.15 La bonne franquette - 17.15
Tekenfilms - 17.40 Le coffre-fort -
17.45 A ventures des hommes -
18.15 L'atout cuisine du chef - 18.30
Le coffre-fort - 18.35 Télé-
Luxembourg est a vous - 18.45 Le
coffre-fort - 18.50 Système D -
19.10 Passé et gagne - 19.30 Nieuws
20.00 Le sicième sens: fantastische
serie - 21.00 L'enfer du pacifique:
Amerikaans oorlogsdrama - 22.40
Les potins de la comète
12.15 Réponse a tout - 12.29 Le sti-
fins - 12.33 Midi première - 13.00
Nieuws - 13.35 Regionaal pro
gramma- 17.57 A la bonne heure -
18.27 Pour chaque enfant - 18.32
L'ile aux enfants - 18.55 Christine -
19.15 Une minute pour les femmes
19.18 Les tifins - 19.20Gewestelijke
aktualiteiten - 19.43 Eh bien, raconte
19.57 Nieuws - 20.30 Eric Tabarly et
les autres: film - 21.55 Le supple
ment au voyage de Bourgainvilk:
toneelstuk 23 15 Titre courant: lite
rair matia/ine 23.25 Nieuws.