r Geraardsbergen SINTERKLAAS DOET ZIJN INTREDE VERLIES VAN VIANE GEEN 6 OP 6 VOOR GERAARDSBERGSE PLOEGEN! KAREL VAN MIERT Tot stof zult gij wederkeren... DIAVOORDRACHT PRACHTIG SLOT VAN DE HOBBYWEEK UITREIKING VAN HUISVUIL2AKKEN VIANE- MOERBEKE CSCHENDELBEKE ONKERZELE MEETING MET BURGERLIJKE STAND PARTIJFEEST A.T.B.-Hoekje Foto's van Sinterklaas tot volgende week uitgesteld door gebrek aan plaats. N.O.M.B. MINIVOET BAL GERAARDSBERGEN NATIONALE VELDLOOP TE GERAARDSBERGEN C.S.C.-Vormingswerk B.S.P. FOTOKRING «DE KRAKELING ZITDAGEN VAN SCHEPEN COPPEZ SPORT NAAST DE MARGE C.S.C. Viane-Moerbeke Naar de Minardschouwburg B.S.P. ONKERZELE Openbare werken Jonge afgestudeerden waarheen? Partijfeest op 16 december GERAARDSBERGEN Voorzitter Vlaamse Socialisten Huldiging Arthur Coppez Medewerking: Fanfare De Verbroedering Miek en Roel Volkshuis - Markt 15 Aanvang 20 uur Ingang: gratis Traditiegetrouw deed sinterklaas met zijn zwarte knecht Piet, zaterdag 11. zijn intrede in de Oudenbergstreek. Voor deze gelegenheid werd hij per trein vanuit het verre Nederland, waar hij 's morgens was aangekomen met de stoomboot, overgebracht naar Ge raardsbergen. Bij zijn aankomst werd hij benevens de stationschef door honderden kinderen uitbundig toegejuicht. In een open wa gen werd hij door het centrum van de Stad gereden om uiteindelijk op de Markt aan te komen. Terwijl hij de handjes drukte van zovele honderden kleintjes werd alles in gereedheid ge bracht om de goede Sint samen met zijn knecht te laten opstijgen met een lucht ballon. Evenwel de forse windstoten deed de luchtballonvaarder, de heer Schaut, afzien om de luchtballon te la ten opstijgen. Een schijnoplating gaf voldoende het bewijs dat er te veel risoco's verbonden waren om de luchtballon veilig te laten opstijgen. Sinterklaas besloot dan wijselijk om zijn trip verder te zetten in de open wa gen. Begeleid door het Socialistisch Trommelkorps bracht hij dan nog een bezoek aan de Oudjes van het hospitaal evenals aan de verlaten- en weeskinde ren van Geraardsbergen. Opnieuw een prachtprestatie van de wielerclub Jong en Moedig voor dit jaarlijks initiatief Jonn.y 0 0 56 11 8 Zotte- 0 0 34 18 6 0 2 30 43 6 0 1 44 24 4 0 1 27 15 4 0 4 50 63 4 0 4 24 76 2 0 5 27 42 0 Uitslagen reeks A Reis-center - MV. Roland 5-10 't Hofken - Club Zarlardinge 2-9 ZVC. Geuzenhoek - SZV Zakenkantoor 10-0 Rangschikking Club Zarlardinge 4 4 Sun Reizen gem 3 3 MV. Roland 5 3 Reis Center 3 2 ZVC. Geuzenhoek 3 2 't Hofken 6 2 SZV. Zakenkantoor5 1 Disco-Fever 5 0 Uitslagen Reeks B MV. Van Schoors - ATB. Fiat 13-9 Schainb. Rakkers - Bistr. Zott. 10-9 Cam Cole - 't Karm. 14-6 VK. Drinkebr. - Minipold. 6-7 Rangschikking Minipolder 6 5 1 0 71 37 11 MV. Van Schoors4 4 0 0 44 23 8 Bistr. Piek Zott. 5 3 1 1 51 34 7 ATB FIAT 6 3 1 2 51 45 7 VK. Drinkebr. 5 3 0 2 35 37 6 Cam Cole 6 2 0 4 44 56 4 SBS 6 1 0 5 39 56 2 Schainbeekse Rak kers 5 1 0 4 39 62 2 't Karmelieten 5 0 1 4 27 51 1 Jonny Op zondag 26 november 1978 krijgen voor dit seizoen de primeur van het top- treffen in onze Nationale crossbedrijf- heid te zien in de nationale veldloop van A.C. Geraardsbergen op het industrie- terrein te Schendelbeke. Niemand minder dan de huidige natio nale kampioen en wereldrecordhouder Willy Polleunis zal het opnemen tegen wereldrecordhouder Miel Puttemans, die wil bewijzen dat hij in de crosswe reld nog niet afgeschreven is zoals sommigen al durven beweren. Bij dit prestigetreffen tussen deze twee topatleten zullen de toeschouwers kun nen getuigen zijn van hoogstaand sport vertoon. Naast deze twee topatleten zul len eveneens volgende atleten van start gaan die het de favorieten ongetwijfeld moeilijk kunnen maken. Het zijn de overwinnaar van de jongeren-cröss Guy Marzee, P. Vonck Nederlands kam pioen, de Roemeen Damiaan, Karei Lismont, Schiettecatte, J. Gees, Huy- lebroeck, De Temmerman, G. Maer- schalck en zovele anderen. Bij de juniores met onze lokale crack Sadones en bij de scholieren met Martin De Roeck zal er sport te zien zijn. De eerste start in deze Grote Prijs Epeda-Lattoflex wordt om 14.30 uur gegeven. Atletiekliefhebbers allen zondag naar het industrieterrein van Schendelbeke voor een aangename en hoogstaande sportnamiddag. Jonny GEBOORTEN: De Smet Dean, Middenstraat 79, Zand bergen. Hemeryckx Leen, Poelkveld 6, Roos- daal. Prové Kris, Stationsstraat 87, Galmaar den. Van der Poorten Petra, Vesten 79, Ge raardsbergen. Cooman Kris, Parkweg 5, Brakel. HUWELIJKEN: geen. OVERLUDENS: Deekens Virginia, geb. 10.9.1898, Gasthuisstraat 78, Geraardsbergen. Cambier Julien, geb. 28.10.1904, Beekstraat 7, Zandbergen. Neirinckx Gaspard, geb. 5.9.1900, Nieuwe Baan 11, Idegem. Samen naar het feest van de Vlaamse socialisten Zondag 26 november 1978 trekken we samen naar het propagandafeest van de Vlaamse Socialisten in het Gents Sport paleis. Het programma vindt U elders in dit blad. Vertrek om 17.30 uur op de markt te Geraardsbergen. Deelname in de onkosten: 20 F. Onze krakelingmensen nemen dus deel aan het «6e Provinciaal Salon van de Oostvlaamse Unie van Foto- en Dia kringen». Er werden tien fotowerken van tien onzer leden aanvaard en ten toongesteld in het Kultureel Centrum «de Zwaluw» Cdt. De Coenestraat 5, te Zwalm. Tijdens de opening was er de proclamatie door de afgevaardigde van de Bestendige Deputatie van Oost- Vlaanderen, van de 12de Provinciale Prijs van de Fotografie 1978. Zowel de tentoonstelling van de ingezonden wer ken voor de 12de Provinciale Prijs- als het «6e Provinciale Salon» is toeganke lijk op zaterdag 25 november 1978 van 10 tot 12 u. en van 15 u. tot 20 u. ook de zondag 26 november van 10 u. tot 12 u. en van 15 u. tot 20 u. Op woensdag 22 november 1978 te 20 u. is er ook nog de «Provinciale Studie-avond voor Fotografie» met als onderwerp «Fotografie: techniek of es- tetiek?» met paneelgesprek door foto grafen Armand Verspeeten, Etienne De Smet en Paul Van den Abeele, mode rator Dhondt, sekretaris van de jury voor de provinciale prijs voor fotografie. Deze avond ingericht door de heren Gouverneur - voorzitter en leden Be- steindige Deputatie, valt zeer spijtig in 't midden van de week, wat dan toch slecht uitvalt voor heel wat van onze leden die de vroege trein omoeten voor hun werkdag, de donderdag. Kan dat werkelijk niet anders? De uitreiking van de huisvuilzakken in de gemeentehuizen van de deelgemeen ten zal geschieden op volgende data en uur: Grimminge: donderdag 30 november van 10.30 u. tot 12u. Idegem: donderdag 30 november van 8.30 u tot 10 u. Moerbeke: maandag 27 november van 10.30 u. tot 12u. en donderdag 30 no vember van 13.30 u. tot 15 u. Nieuwenhove: woensdag 29 november van 8.30 u. tot 10 u. Ophasselt: dinsdag 28 november van 8.30 u tot 10 u. Schendelbeke: dinsdag 28 november van 10.30 u. tot 12u. Smeerebbe-Vloerzegem: dinsdag 28 november 13.30 u. tot 15u. Viane: woensdag 29 november van 10.30 u tot 12 u. Waarbeke: maandag 27 november van 8.30 u. tot 10 u. Zandbergen: maandag 27 november van 13.30 u. tot 15 u. Zarlardinge: woensdag 29 november van 13.30 u. tot 15u. Bewijzen van betaling van de belasting op het huisvuil dient niet voorgelegd. De zakken worden echter alleen afgele verd op vertoon van het aanslagbiljet. De zitdagen van schepen Coppez gaan door de donderdag van 11 u. tot 12u. in de polikliniek, Vredestraat 41 en de za terdag van 9 u. tot 11 u. in het Volks huis, Markt te Geraardsbergen. Men gelieve zich te voorzien van alle stukken die betrekking hebben op de te behandelen zaak Zaterdagavond sloot het 2de ATB- HOBBYSALON zijn deuren na een suksesrijke week. Het Bestuur van ATB De Natuur vrienden was naar onze mening vol komen geslaagd in zijn opzet. Het naar voor brengen van zovele technieken om zinnig zijn vrije tijd op een creatieve manier door te brengen was het hoofd doel van deze tentoonstelling. Het overbrengen van deze vrijetijdsbeste ding bij anderen, er zijn medemens toe aanzetten om het ook eens te proberen in plaats van passief het media Televisie te ondergaan was het ganse opzet. Met dia-voordracht door de vriend Ro ger De Glas, lid van de ATB Foto-dia- cinékern werd dit ganse geheel omlijnd. De prachtige beelden over Griekenland met het eiland Korfoe welke een scherp kontrast vormt met het vasteland, de Zuiderse nochalance die er heerst brengt de toerist al onmiddellijk in va kantiesfeer, terwijl de ruwe bergketen van Epirus een prachtige overgang vormt naar de Byzantijnse kunstschat ten. De ruines uit de oudheid zijn een bezienswaardigheid op zichzelf. Al deze aspekten gaven ons een beknopt overzicht van één der mooiste landen ter wereld, de bakermat van onze Westerse beschaving. Minder bekend, meer even interessant is het buurland Bulgarije. Te midden van een prachtige natuur vindt men er artistieke kloosters en kerken, terwijl de folklore er nog hoogtij viert. Zowel de hoofdstad Sofia, als de steden aan de Zwarte Zeekust, hebben alles om het de meest verwende Westerling naar zijn zin te maken. De prachtige beelden van vriend Roger brachten ons in de verlei ding om ook eens een trip naar deze balkanstaat te ondernemen. ATB wenst vriend Roger proficiat met zijn geslaagde projectie en hoopt dat hij vele dromen mag koesteren om reizen ils deze te ondernemen waar wij dan ater terug getuige zouden kunnen van zijn. ATB De Natuurvrienden dankt verder alle leden welke hebben meegewerkt om dit 2de Hobbysalon mogelijk te ma ken. Het dankt het bestuur en de geran ten van het Volkshuis voor hun mede werking en het ter beschikking te stellen van de feestzaal, het dankt de honder den bezoekers die er eveneens toe bij gedragen hebben om dit salon te laten slagen. Het 2e ATB-Hobbysalon sloot zijn deuren, alle ogen zijn nu gericht naar de opening van het 3e ATB- Hobbysalon. MET ATB OP WANDEL Zondag 26 november organiseert ATB De Natuurvrienden een wandeltocht door het natuurschoon van de Ouden bergstreek. Een greep natuurvrienden uit Oostende komen ons vergezellen. Samenkomst om 9.45 uur op de Markt 's Middags wordt er een pick-nick ge nomen in de chalet van de Gavers (dus broodjes meenemen) waar warme dran ken zullen voorhanden zijn. In de voor avond wordt er dan afscheid genomen in het Volkshuis. ATB-W1ELERTOERISTEN VERGADEREN Op maandag 27 november komeh de leden van de wielertoeristen in verga dering bijeen voor het bespreken van het winterprogramma. Jonny In naburige landen is crematie als lijk bezorging sinds jaren een alledaags ge bruik geworden. Nederland, Groot- Brittannië, West-Duitslapd en Skandi- navië bezitten verscheidene Cremato ria. België komt echter nog steeds ach terop met slechts één crematorium voor gans het land. nl. te Ukkel. Lange tijd was de crematie het stok paardje voor intelektuelen en hardnek kige vrijzinnigen. Geleidelijk hebben ze steun gekregen van mensen uit alle bevolkingslagen. Hun strijd samen met de overwegingen inzake hygiëne en mi lieuzorg, hebben in 1971 geleid tot een grondige wijziging van de wet van 1932, op de lijkbezorging. In overwegend katholieke landen, zoals trouwens België, bestond er lang een principieel kerkelijk bezwaar, dat ech ter opgeheven werd door het concillie van 1964. Ondanks het opheffen van dat bezwaar bleven traditie en moeilijk te verantwoorden sentiment het hekken aan de oude stijl houden. Nu stellen we vast dat het aantal crematies van jaar tot jaar stijgt. In 1975 werden er 2006 cre maties genoteerd (1691 verstrooiingen- 435 kerkelijke diensten). In 1977 waren er 3275 crematies (2781 verstrooiiigen 975 kerkelijke diensten). Wanneer men dus vroeger sprak van enkele honder den, komen nu al cijfers van enkele duizenden naar voren. Op het praktisch vlak blijft er weliswaar nog heel wat te doen. Tal van gemeen tebesturen trachten de evolutie tegen te houden; er is dringend behoefte aan meer crematoria (er is reeds een ak koord voor Antwerpen en Gent), de as- verstrooiing boven zee is in ons land nog niet mogelijk, nog teveel gemeen ten komen inzake de wettelijke uitrus ting van hun begraafplaatsen hun ver plichtingen niet na. Elementen genoeg dus om de strijd voort te zetten... Bent u geïnteresseerd? Dan kunt u uw steentje bijbrengen door lid te worden van de Vereniging voor Crematie Oost-Vlaanderen (100 fr. per jaar met driemaandelijks informatieblad - pr. 000-0137.827.87 op naam van A. Pluym te Gentbrugge). Ook inlichtingen bij Richard Rosier, Verbrandhofstraat 3, 9500 Geraards bergen. c In 'egenstelling met wat we U in de vorige editie hebben medegedeeld werd de datum voor het bezoek naar de Mi nardschouwburg van 10 december 1978 verschoven naar 7 janauri 1979. Op het laatste ogenblik bleek ook voor 10 december de zaal volledig uitver kocht. Een reden te meer om er vlug bij te zijn. Wacht niet tot het laatste moment ver mits er voor Groot-Geraardsbergen slechts 100 plaatsen beschikbaar zijn. Verschaffel Remi Secretaris Nu het er in zat voor de Geraardsbergse basketbalploegen om de 6 op 6 te beha len heeft Viane thuis een steek laten vallen, zodat wij slechts een 4 op 6 krijgen deze week. Op eigen terrein tegen de Pinte, hield Viane de overwinning bijna gans de wedstrijd in hun bereik, maar de laatste seconden moesten zij de nederlaag on dergaan met één luttel puntje. Bij hun laatste wedstrijden toonde Viane dat de verstandhouding er was en om die reden zagen wij ze thuis gemakkelijk de pun ten behalen tegen De Pinte. De uitslag zegt genoeg 69-70 de nederlaag en\erug achteraan verzeild. Volgende week een verplaatsing naar Hoger Op, waar er opnieuw mogelijk is om de zege naar huis te brengen. The Donalds op verplaatsing tegen Witte Sterren Gent, hebben terug aan geknoopt met de overwinning, alhoe wel de eindstand 33-36 niet veel goeds vermeld, als men weet dat de Witte Sterren achteraan bengelen, en 36 pun ten bijeenwerpen nu niet getuigd van een ploeg die naar de eerste plaatsen wil mikken. Het verlies op eigen veld de vorige week tegen Ebes was al een vin gerwijziging dat er bij The Donalds iets mank loopt en nu het ongunstig gemid delde van deze week tegen een zwakke ploeg blijft toch wijzen op een afbrok keling. Zondag is opnieuw op eigen ter rein tegen C.O.C. Ronse en dan zal men definitief weten of The Donalds de goede vorm van het voorseizoen terug zal trachten te behalen of afzakken naar de middenmaat. Nu komen wij bij de derby Acron Ronse Wezenvrienden. Bij Acron Ronse spelen de oude club spelers Pletinckx J.P. - Van der Heiden en Durant Dirk, zodat men niet alleen een derbystemming maar ook de rivali teit tussen beide ploegen en spelers goed kon aanvoelen. De belangstelling was groot, mede dat de supporters van Wezenvrienden met bus en wagens de verplaatsing hadden gedaan om hun ZATERDAG 16 DECEMBER 1978 OM 19 UUR Zaal Manolito Spreker: Willy Vernimmen Senator De wegeniswerken aan de Molenweg namen deze week een aanvang. Einde lijk toch, het werk werd immers al in aanbesteding gegeven nog onder bur gemeester Van Mello. Daarenboven werden ook de wegenis- en riolerings werken aan de Driesstraat, Dries en Pij- lekaart in aanbesteding gegeven bij de P.V.B.A. Butari uit Wetteren vooreen bedrag van 17.315.965 F De uitvoer ing kan verwacht worden in de loop van 1979. Graag zagen we hieraan een op lossing gekoppeld voor het Pijlekaart- baantje. Hiervoor werd reeds herhaal delijk aangedrongen, ook formeel op lossing beloofd, maar blijkbaar ont breekt de goede wil om tot resultaten te leiden. Nochtans als mensen belangrijk zijn is dit niet zo moeilijk. Een ander pijnlijk knelpunt blijft de Kleine Marktweg. Een oplossing werd gezocht en gevonden door het gemeen tebestuur van Schendelbeke. Het afwa teringsprobleem kon zonder grote kos ten opgelost worden samen met de uit bouw van een nieuwe sociale woon wijk. Een B.P.A. werd hiervoor bij ko ninklijk besluit goedgekeurd. De reali satie werd toevertrouwd aan de bouw maatschappij «Veilig Wonen». Ander half jaar na de fusie staat men er nog even ver nl. «de onteigeningen zijn aan Q0£ spelers in deze ontmoeting met hun tegenwoordigheid aan te moedigen. Dat er zenuwachtig gestart werd langs beide zijden is begrijpelijk, want wie de eerste kloof zou slaan zag de overwin ning in zijn bereik. Door aan een snel tempo te spelen langs zowel de thuisploeg als de bezoekers, bleef de afwerking beneden peil en na 10' kregen wij een lichte voorsprong voor Wezenvrienden 4-10. Dit tempo bleef Wezenvrienden verder doordu wen en langs Vercleyen - De Pril bleef de voorsprong gaaf, daar in verdediging de gevaarlijke Van der Heiden uit de wedstrijd werd gehouden zodat de rust intrad met een 31-35 voorsprong. Niets was natuurlijk gezegd, want Ronse deed het in de tweede helft met man op man dekking, die hun in 't be gin wel wat baat bijbracht, maar door het tempo van Wezenvrienden achteruit werd geslagen langs Romeyns, De Vos L. en Van Malder R. zodat wij na 10'4 een 45-54 score kregen. Nu trachtte Acron Ronse met een pressing over gans de lijn de tij te doen keren en kwa men terug tot 59-63. Toen was hun kaars opgebrand en Wezenvrienden liep naar het einde naar een overwinning met 67-81. Een goed resultaat, daar Wezenvrienden bijna het maximum heeft behaald op verplaatsing, maar thuis toch reeds enkele punten heeft la ten verloren gaan zoniet stonden zij bij de eerste gerangschikt. Eindstand: 67- 81. Punten: Romeyns L. 27, Vercleyen R. 14, De Pril R. 14, Van Malder R. 12, De Vos L. 10, Van Crombrugge 4. Bij Acron Ronse: Pletinckx 25, Van der Heiden 10, Walraet 17, Himpe 16. Volgende week terug in de sporthal tegen Breydelboys. Supporters op post voor de volgende zege op eigen bodem! RangschikkingDeinze 16, Breidelboys 14, Reinaert 14, Acron Ronse 12, We zenvrienden 12, Scheldejeugd Temse 12, Vlierzele 10, Batavo 10, Landegem 8Lokeren 8Ledeberg 8White Star 6 Vos Ronse 4, Donza Deinze 2. R.P. c de gang»Staat men dan in de weekbla den te pronken met een huisvestingsbe leid. Waar? Tijdens de laatste raadszitting werd bij de bespreking kan de kredieten voor de uitrusting van de «mensen van het plan Spitaels» door raadslid De Chou scherp gereageerd omdat de werken waarvoor deze mensen werden aangeworven nl. onderhoud van voetpaden, grachten en rioleringen, niet worden uitgevoerd. Er werd nogmaals beloofd hieraan te ver helpen o.a. in verband met het Kouter- beekje. Het is er meer dan noodzake lijk. Ook andere problemen blijven on opgelost: de Galgestraat, de herstellin gen aan de Vissenholstraat, de parking achter de kerk «Wij zijn er mee bezig» een kluitje in 't riet of de waarheid? De tijd brengt raad en verantwoording. TENTOONSTELLING DERDE LEEFTIJD De tentoonstelling naar aanleiding van de week van de derde leeftijd georgani seerd door de Gepensioneerdenbond Schendelbeke in het Jamclubhuis ken den meer dan een ruime belangstelling. Verdiend trouwens het was meer dan zomaar vrijetijdswerk, soms echte vokskunst. Wij wensen de inrichters reeds succes met hun volgende inrich ting. HUISVUILZAKKEN Na aandringen werd beloofd in de ver schillende deelgemeenten een bedeling te houden van de huisvuilzakken. Schikkingen terzake zullen verschijnen in de plaatselijke weekbladen. Wij vernamen zoëven dat het Algemeen Bestuur van de Ontwikkelingssamen werking dit jaar nog 250 jongeren voor de duur van twee jaar naar een land van de Derde Wereld zal laten vertrekken om er als stagiair ingezet te worden in de reeds bestaande projekten waar zij omkaderd zullen worden door de ont wikkelingswerkers ter plaatse. Vanaf 1979 zal dit aantal zelfs op 500 worden gebracht. De landen waar de afgestudeerden zou den worden tewerkgesteld zijn: Marokko, Tunesië, Algerije, Ivoor kust, Senegal, Kameroen, Kenia, Tan- zanië, Niger, Zaïre, Rwanda, Burundu, Indonesië, Peru en Bolivië. De kandidaten die de taal niet machtig zijn van het land waar zij naartoe zullen worden gestuurd, zullen de gelegenheid hebben een elementaire kennis van die taal op te doen vóór hun vertrek, tijdens een stage van twee maand. Het ligt vast dat twee jaar werk in een ontwikkelings land, als volwaardige vervanging van de legerdienst geldt. Even nog het volledige adres waar de kandidaten nadere inlichtingen kunnen bekomen: A.B.O.S. Quatre Brasstraat, 2. 1000 Brussel. Veel sukes! Roger Surdiacourt BSP-Onkerzele Het partijfeest, waaraan traditiegetrouw de jaarlijkse algemene vergadering zal worden gekoppeld, zal dit jaar plaats hebben op zaterdag 16 december om streeks 19 uur in de zaal Manolito Kerk straat, Onkerzele. Een uitnodiging met inschrijvings strookje zal eerstdaags aan de partijle den die bij de BSP-Onkerzele zijn aan gesloten, worden overhandigd. De inschrijvingen, die zowel in het Volkshuis te Onkerzele als bij de be stuursleden kunnen worden verricht, worden tot dinsdag 5 december inge wacht. Gezien er geen twijfel meer bestaat over de datum van de verkiezingen, is het dus zo dat ons partijfeest zal plaatsvin den op de vooravond van deze belang rijke gebeurtenis. Uiteraard rekenen wij, nu meer dan ooit, op de aanwezigheid van alle partij leden. Ten behoeve van de partijgenoten die graag het kiesprogramma nader zouden willen zien toegelicht, of die houden van een indrukwekkende energieke rede, verklappen wij hen alvast dat Se nator Willy Vernimmen onze uitnodi ging tot het bijwonen van ons partij feest, met genoegen heeft aanvaard. De vrienden en vriendinnen die even tueel met verplaatsingsmoeilijkheden zouden af te rekenen hebben, wenden zich tot een bestuurslid, het ligt voor de hand dat deze vrienden zullen worden afgehaald. ledereen op post op 16 december! Roger Surdiacourt Voorzitter

Voor Allen | 1978 | | pagina 6