Wachtdienst Dokters Apothekers KLUISBERGEN n\ Lr' Burgerlijke Stand Interklub biljarten - Individuele kampioenschappen NIEUWS VAN HET STADHUIS Vakantiepleinen Van Broecke en Germinal Senator De Smeyter Georges Burgerlijke Stand Wielerwedstrijd liefhebbers Schepen A. De Venter i Bond van Socialistische Gepensioneerden 21/06/80: Dr R. Monnart, O. Ponettestraat: tel. 21.15.02 Apotheker M. Dessein, Station straat. Geboorten Cédric Delatte, zoon van Pierre en van Francine Jouret, Vloesberg. Glenn Vanneste, zoon van Guy en van Henriette de Jong, Ronse. Vincent Browaeys, zoon van Guy en van Jeannine Baele, Ronse. Olivier Foucart, zoon van Guy en van Huguette Cansier, Frasnes-lez- Anyaing. Ruben Mooreels, zoon van Jean- Pierre en van Bernice Van Steen- brugge, Kluisbergen. Christophe Boulaert, zoon van Christian en van Anny Bailly, Ronse. Aurélie Ameels, dochter van Al- bert en van Nelly Martin, Ronse. Laura Boutachidis, dochter van Ni colas en van Brigitte Meulenijser, Ronse. Sylvie Stragier, dochter van Roland en van Paula Depuydt, Frasnes-lez- Anvaing. Annelies Lagrange, dochter van Christian en van Anne-Marie Le wis, Avelgem. Bart Poupaert, zoon van Jean-Pier re en van Ingrid Callebaut, Ronse. Mercédès Van Boven, dochter van Mario en van Marleejn Decleer, Ronse. Angélique Rigart, dochter van Pat- riek en van Marie-Claire Deworm, Ronse. Elise Noullez, dochter van André en van Marleen Devos, Ronse. Huwelijk Yves Bouchez, industrieel inge nieur, Ronse en Lucette Spileers, bediende, Ronse. Overlijdens Ghislenus Lauwerier, handlanger, 48 jaar, ongeh., Ronse. Jeanne Aelvoet, gepension., 98 jaar, wed. Léon Baert, Ronse. Jean-Luc Leonard, treinwachter, 20 jaar, ong., Vloesberg. Lucia Pernet, kloosterlinge-ge- pens., 87 jaar, ongeh., Celles. Georgette Stockman, nijverheids arbeidster, 52 jaar, echtgen. Julien Machtelinckx, Vloesberg. Albertina Geenens, gepension., 83 jaar, echtgen. Maurice Vandenbos- sche, Ronse. Marguerite Schaessens, naaister, 56 jaar, echtgen. Julien Dubois, Ronse. Maria Van Overmeiren, gepen sion., 86 jaar, wed. Florent Thien- ^pont, Maarkedal. Raymond Haelters, gepension., 89 jaar, wedr. Dora Covill, Frasnes- lez-Anvaing. Achille Vancoppenolle, gepen sion., 80 jaar, wedr. Marie Van Hooland, Ronse. Marie Bufkens, gepension., 83 jaar, wed. Cyrille Aelvoet, Ronse. Georgette Vanhaesevelde, twijns- ter, 51 jaar, gesch. echtte. André De Stoop, Ronse. Roger Schoelinck. handelsreiziger, 55 jaar, echtgen. Georgette Rossel- le, Ronse. Marie Maertens, beheerster, 85 jaar, wed. Francois De Jaegher, Ronse. Adrien De Keyser, gepension., 69 jaar, echtgen. Rachelle Stockman, Ronse. Marcel Leclercq, 48 jaar, dagloner, echt. Mireille Biebuyck, Ronse. Roger Dekeyser, gepension., 79 jaar, ongeh., Ronse. Henri Declève, gepension., 88 jaar, wedr. Léontine Durieux, Frasnes- lez-Anvaing. Zaterdag 19 april 1980 werd het biljartseizoen 79 - 80 definitief afge sloten. In het lokaal van B.C. Volksbond werd namelijk strijd ge leverd voor de individuele titels in de onderscheidene reeksen. In de kategorie 40-55 ging de titel zoals verwacht naar Luc Maillaert. Aimé Delhaye, vorig jaar winnaar in de reeks 40-55 herhaalde deze kracht toer in de hogere reeks 70-90. In de kategorie 120-160 liet José De Roo- se zich deze keer niet verrassen. Hij won van Marcel Cocquyt en her overde opnieuw de titel. De Rie- macker José toonde zich opnieuw de beste kaderspecialist en verover de zijn zoveelste kampioenstitel op een rijtje. Ook Jacques Vanden- dooren speelde zich in de kijker. Na een eervolle nederlaag tegen De Riemacker in het kaderspel zorgde hij voor een 2de opeenvolgende overwinning in het driebanden. In de spelwijze bandstoten 25-35 en 50-70 werden Etienne Dekeyser en Eddy Geenens de nieuwe kampioe nen. Eervolle verliezers waren Andre Van Butsele en Langie Adrien. Uitslagen: Vrijspel 40-55: 1. Maillaert Luc (B.C. Feestpaleis), 2. Vandenhende Jacques (B.C. Harmonie), 3. Verstraeten Robert (B.C. Renaisien) 70-90: 1. Delhaye Aimé (B.C. Renaisien), 2. Tentenier Germain (B.C. Feest paleis), 3. Wambersie Armand (B.C. Feestpaleis) 120-160: 1. De Roose José (R.C. Feestpa leis), 2. Cocquyt Marcel (B.C. Har monie), 3. Vandereecken Marcel (B.C. Feestpaleis) Kategorie Kader: 1. De Riemacker José (B.C. Feest paleis), 2. Vandendooren Jacques (B.C. Renaisien), 3. Rombaut Ro ger (B.C. Volksbond) Kategorie Drieband: 1. Vandendooren Jacques (B.C. Renaisien), 2. Wambersie Armand (B.C. Feestpaleis), 3. Delouvroy Denis (B.C. Renaisien) Bandstoten 25-35: 1. Dekeyser Etienne (B.C. Volks bond), 2. Van Butsele Andre (B.C. Feestpaleis), 3. Verstraeten Robert (B.C. Renaisien) 50-70: 1. Geenens Eddy (B.C. Volks bond), 2. Langie Adrien (B.C. Harmonie), 3. Vandendooren Ja cques (B.C. Renaisien) Interklubkampioenschap 79-80 werd gewonnen door B.C. Feestpa leis. 0e gehuldlgden samen met Burgemeester R. Van Wlngene, schepenen R. Dussart, A. De Venter en A. Spileers, en enkele raadsleden. Gift 100 fr., geschonken door V.D.D. JP. uit Ronse, ten voordele van de Oud Syndikalisten A.B.V.V. voor bewezen dienst door Senator Geor ges De Smeyter. Gift 200 fr., geschonken door D.M. uit Ronse, ten voordele van de Bond van Soc. Gepensioneerden te Ron se voor bewezen dienst door Sena tor Georges De Smeyter. Gift 200 fr., geschonken door D.M. uit Ronse ten voordele van de Bond van Soc. Gepensioneerden te Ron se, voor bewezen dienst door Sena tor Georges De Smeyter. Gift 1.000 fr., geschonken door W.M. uit Lierde ten voordele van de S.V.V. Eist (Brakel) voor bewezen dienst door Senator Georges De Smeyter. Openbaar Concert Zondag 22 juni 1980 te 11 uur op het Bruulplein, gegeven door de Koninklijke Harmonie St. Cecilia, onder de leiding van de Heer Gas ton Vanopbroecke. Programma: 1. Majoret Special, mars, Roland Cardon. 2. Divertimento, Marcel Poot. 3. West Sound, André Waignein. 4. Rondo Fantastico, Rondo, Ro land Cardon. 5. Perfidia, A. Dominguez. 6. Dry Wood, Jazz-Fantaisie, F. Ruelle. 7. Promotion, Roland Cardon. Burelen gesloten Wegens de «dag van het admini stratief personeel» zullen de bure len op vrijdag 20 juni 1980 gesloten zijn voor het publiek. Burgerstand en Bevolkingsdienst zijn open op zaterdag 21 juni van 9 tot 11.30 u. Gevonden Gevonden te Ronse op 7.6.1960, in de Abeelstraat, een damesuur werk. Terug te bekomen op het politiebureel, dienst der gevonden voorwerpen. AANBESTEDING HUISVUILWAGEN Op donderdag 3 juli 1980, om 11 uur ten Stadhuize (zaal Gemeente raad) gaat de openbare aanbeste ding door voor aankoop van voer tuig met mazoutmotor voor het ophalen van huisvuil en stedelijke afval 16 m3 met container belading. (Levenstermijn 60 kalenderdagen). Stukken ter inzage op het Kantoor voor Openbare Aanbestedingen, Wetstraat 155 te 1040 Brussel, op het ..Kantoor van de Stedelijke Technische Dienst stadhuis Ronse, iedere werkdag van 8 tot 12 uur. Stukken te koop tegen voorafgaan de overschrijving op postrekening nr. 000-0009162-44 van het Stads bestuur Ronse van het hieronder vermelde bedrag. Prijs van het bij zonder lastenboek - bestek: 150 fr. Inschrijvingen over te maken per post aan de heer Burgemeester of af te geven aan de voorzitter voor de opening der aanbiedingen. Afhalen grof vuil Het College van Burgemeester en Schepenen brengt zijn ingezetenen ter kennis dat de speciale ronde voor het ophalen van het hinderlijk huisvuil zoals volgt zal geschieden. Afbraakmateriaal zal niet afge haald worden. Daarvoor dienen de geïnteresseerden zich tot een ge specialiseerde firma te wenden. Hetzelfde geldt voor handels- en nijverheidsvuil. Het brandbare handels- en nijverheidsvuil mag naar de verbrandingsinstallatie ge voerd worden. Het hinderlijk huisvuil welke niet door zijn omvang in de vuilniszak ken kan gestopt worden zal toch gemakkelijk verhandelbaar moeten zijn. Rottende bestanddelen, huisvuil en handelsvuil zullen niet meegeno men worden. Aan de bevolking wordt ook gevraagd dat het verkeer op het voetpad nog mogelijk blijft. Op donderdag 26 juni 1980: en dit vanaf 8 u. zullen de volgende stra ten hun beurt krijgen: C. Snoecklaan, K. Puissantstraat, De Merodestraat, Van Hovestraat, Maghermanlaan, Nassaustraat, Neerhofstraat, Parkstraat, St. Cor- nelisstraat. Kasteelstraat, Fabriek straat. OPENBAAR CONCERT Gegeven door de Stedelijke Accor- deonschool onder de leiding van de heer Lucien Vancoppenolle. Programma: 1. Bonmoslied, Mars. E. Delmotte 2. Tango Mexicana, Tango. A. De Laender 3. Retour des Hirondelles, Valse. Solist Goessens Michel 4. Ca Tourne, Valse. R. Ninforge 5. Serenade, Tango. Arr. L. Van coppenolle 6. Koekoekwals, solisten Ver- heuen Darlinne en Ronny 7. Wenen blijft Wenen, Mars. A. Dechamps 8. Si vous saviez. E. Delmotte - arr. L. Vancoppenoll 9. Valse Forraine, solist Van Moorleghem Marnic 10. Viva Napoli, wals. Ch. Demaele 11. Sabine. Solist Pauwels Didier. Van Meerhaeghe 12. La Petite Valse, Solist Stiévart André. J. Heyne 13. Katinka. Solist Deplechin J. Claude. Ch. Demaele 14. Spanish Eyes, Bolero. Tom Dolgan. 15. Zorro, Mars. Jean Marly De stedelijke vakantiepleinen gele gen Broeckestraat en wijk Germi nal zullen opnieuw toegankelijk zijn voor alle kinderen van 3 tot 14 jaar gedurende volgende periode: van 30 juni tot en met 11 juli 1980 van 30 juli tot en met 27 augustus 1980 De kinderen mogen op de pleinen verblijven van 7 tot 18 uur. De leiding berust in handen van bevoegde leerkrachten, bijgestaan ■door monitricen en moniteurs wel ke niet alleen zullen zorgen voor een degelijke begeleiding maar te vens voor enkele goed ingeklede pedagogische aktiviteiten. Per dag dient een prijs betaald te worden van 50 fr. voor de kleuters (tot 6 jaar) en 60 fr. voor de kinde ren van 6 tot 14 jaar. Dit is voor het middagmaal, vieruurtje en twee melkbedelingen. Belangstellenden wenden zich voor verdere inlichtingen en inschrijving tot het stadhuis, bureau 4. Gelieve zich te voorzien van het huwelijks boekje. houdt zitdag ingiet arrondissement tijdens de maand Juni 1980 Vrijdag 20.6.80: Van 8.30 u. tot 9 uur en van 17 tot 18 uur: Ronse, Feestpaleis - Bur. 4 19 uur: Horebeke, Café «'t Gaaiken» Maandag 23.6.80: Van 8.30 u. tot 9 uur: Ronse, Feestpaleis - Bur. 4 17 uur: Oudenaarde, Volkshuis. 19 uur: Brakel, Brakelhof. Vrijdag 27.6.80: Van 8.30 u. tot 9 uur en van 17 tot 18 uur: Ronse, Feestpaleis - Bur. 4 19 uur: Zingem, bij «E. De Groote». 20 uur: Nederename (Oud.), Café «De Sterre». Maandag 30.6.80: Van 8.30 u. tot 9 uur: Ronse, Feestpaleis - Bur. 4 17 uur: Oudenaarde, Volkshuis. U kunt ook telefoneren op nr. 055-21.19.20 voor een afspraak in het «Feestpaleis» Stationsstraat 21, te 9600 Ronse. Na onze suksesvolle reis naar de Beekse Bergen deden wij op dins dag 10 juni onze tweede grote reis en dit naar Sluis - Damme - Brugge Boudewijnpark. Dat het terug een groot sukses is geweest mag ik wel verklappen, met 142 ingeschreve nen mochten wij de lijst sluiten. Spijtig genoeg op de dag van het vertrek 5 die wegens ziekte moes ten forfait geven. Het weer was terug met ons mede. Na eerst halt gehouden te hebben in Sluis, waar menig een koopje geslagen heeft, en 's middags de nodige tijd gehad heeft om naar hartelust te eten zijn wij dan om 13.30 uur de weg opge gaan richting Damme om een klei ne rondvaart te doen; nadien Brug ge Boudewijnpark waar iedereen zich kunnen amuzeren heeft tot 17.30 u. Verder hebben wij dan onze weg ingekort tot Ingelmunster in dancing Robot, waar iedereen de gelegenheid had de beentjes eens te laten zwieren om dan om 20 uur de weg op te gaan naar onze stede. Op 15 juli doen wij dan onze 3de grote reis en dit naar de Bierfeesten van Maubeuge. De vrienden die vroeger Maubeuge reeds aange daan hebben weten dat daar groot spektakel te zien is. We vertrekken om 8 uur om gelegenheid te geven een klein toertje in de stad te wandelen om dan vanaf 10 uur bezoek te brengen aan de dieren tuin alsmede aan de verschillende attrakties op de foor. Het spektakel in de grote hal begint om 12 uur waar iedereen het mid-' dagmaal neemt en duurt tot 18 uur. De prijs voor deze reis is: reis plus eten plus een halve liter bier, alles samen 475 fr. Geboorten Vandevelde Jesse, Stationsstraat Van Steenbrugge Joanna, Pont straat 40. Cossement Wim, Stationsstraat 38. Overly dens Velghe Maurice, invalide. Villijn Anna, gep., wed. Bulteel Francois. Vanmeerhaeghe Aimé, drukker, echtgen. Desmet Yvonne. Vander Straeten Marie, gep., wed. Van der Straeten Georges. Deketele Marie, huisvrouw. Vercruysse Rogier, z.b., echtgen. Buyl Guylaine. Vanmeerhaeghe Louis, gep. wed. Lemaitre Marie. Huwelijken Vandaele Eddy, mekanieker en De Jonghe Rosita, haarkapster, beiden van Kluisbergen. Callens Herman, leerling-treinbe stuurder, Avelgem en Coussement Christa, haarkapster, Kluisbergen. Motosport Onze piloten zijn er zondag 11. te Iddergem op een hard en stofferig parkoers niet in gelukt een van de Vlaamse leeuwentruien te mogen omgorden. Voor Johan Keytsman begon het reeds kort bij de start. Bij het opwarmen voelde Johan plots een niet meer funktionerende gashan- del. Snel werd gegrepen naar de klaarstaande machine van broer Erik waarmee Johan als 2e uit de starthekkens kwam. In de eerste bocht werd hij echter onderuit gereden. Johan begon dan aan een remonte doch diende te grote risico's te nemen en kwam nogmaals ten val. Opnieuw gestart was de reeks reeds zo ver gevor derd dat Johan zich diende tevre den te stellen met de 30e plaats. De tweede reeks bewees Johan zonder vernoemde pech zeker de grootste kanshebber te zijn geweest op de hogeraangehaalde trui. Hij won de reeks met een straat voor sprong. Erik Keytsman van zijn kant was bij de start van de eerste reeks als 10e doorgekomen doch kon slechts doorstoten naar de 6e plaats. De tweede reeks reed Erik lang in 2e stelling doch verloor deze plaats evenals de mooie 3e plaats in de eindstand. Als 3e eindigend in deze reeks betekende dit de 5e plaats in de eindklassering. Johan Dhondt bleek zondag beter in zijn sas dan de week tevoren. De eerste reeks slaagde hij erin 4e te eindigen. De tweede reeks slecht gestart, on geveer in 25e stelling, wist Johan te remonteren tot de 10e plaats wat de 6e plaats betekende in de eind stand. Andre Bauduin wist in de eerste reeks beslag te leggen op de 5e plaats. De tweede reeks werd be sloten als 8e wat betekende dat hij Johan Dhondt met één punt de loef afstak voor de 5e plaats in de eind stand. Philippe Dhont werkt verbeten ver der aan de konditie, dit alhoewel het verrichten van nachtdiensten bij het leger allesbehalve bevorder lijk zijn om hieraan te verhelpen. De eerste reeks puik gestart en in 8e stelling rijdend kreeg Philippe af te rekenen met een loskomend stuur. Het euvel kon verholpen worden doch met meer dan een ronde achterstand diende Philippe terug te starten. Hij eindigde nog de wedstrijd in 19e stelling. De tweede reeks wist Philippe te eindi gen als 14e en de derde reeks als 16e, zodoende een 9e plaats be machtigend in de eindstand. Zondag a.s. zijn onze piloten te gast in de nabije Zwalmse deelge meente Roborst. Ysebaert Denis Van Schoorisse Luc, handelaar in groenten en fruit, Wortegem-Pete- gem en Van Steenbrugge Marleen, sanitair helpster, Kluisbergen. Bond Moyson Oudenaarde Thuisverpleging Verpleegster van dienst in week end van 21 en 22 juni 1980: De Wiest R. Tel. 055-31.44.98. Weekend van 28 en 29 juni 1980: Van Der Heyden B. Tel. 091- 83.51.25. Ronse Week-enddiensten 21 en 22 juni 1980 Willems Mia. Tel. 055-21.40.10. Delsoir Anrie-Marie. Tel. 055- 21.46.79. Avonddiensten Ma 23.6.80: Willems Mia. Tel. 055- 21.40.10. Di 24.6.80: Glorieux Pascale. Tel 055-21.46.93. Woe 25.6.80: Willems Mia. Tel 055-21.40.10. Do 26.6.80: Raevens Marine. Tel. 055-21.68.88. Vrij 27.6.80: Geenens Marleen. Tel. 055-21.44.10. iu - 20 juni 1980 - «Voor Allen» 63. m nJ Ter gelegenheid van de viering van het 50-jarig bestaan van de wijkklub Jan Wauters had een wielerwedstrijd plaats voor liefhebbers. Deze wedstrijd werd gewonnen door Rudy Baeyens, die een beker geschonken door minister De Wulf. en de overwinnaarsbloemen Op de foto: de overwinnaar met een schare supporters, en enkele politieke vooraanstaanden.

Voor Allen | 1980 | | pagina 10