Ophalen glas OUDENAARDE LIERDE I HEERLIJKE ONTMOETINGSDAG VOOR GEPENSIONEERDEN TE RONSE Programma kadervorming A.D.V.V. Notariële berichten 25-JARIG BESTAAN SP-LIERDE Nieuw bestuur voor de Culturele Centrale Zwalm JA\n ABONNEER U OP HET MAANDBLAD II Geef ons een seintje B.S.P. C.S.C. SECRETARIAAT STUDIE VAN NOTARIS JEAN LAMBERT TE RONSE (TEL. 055/21.34.25) UIT DE HAND TE KOOP Socio Cultureel Centrum SVV Kadervorming Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening Week van de derde leeftijd Wapenstilstand ZINGEM Culturele Centrale Huise Breughelmaal Diamontage FEESTPALEIS ZAT. en ZOND. Ronse "ln Singapore zoals overal vrijen mensen om alle mogelijke redenen... Waaromniet voor geld?" Uitslag tombola ingangskaarten Bal senator Georges de Smeyter Stedelijk zwembad HOUTMARKT 1 STATIONSSTRAAT 21 9300 AALST 9600 RONSE OPENBARE VERKOPING VAN EEN GROOT MAGAZIJN APPARTEMENT «Voor Allen» - 31 oktober 1980 - 1 Met genoegen nodigen wij onze S.V.V.-leden uit op onze bijeen komst zondag 9 november 1980, te 15 u. in de kleine zaal van het C.O.C., Nieuwe Brugstraat, Ronse. Op het programma «kookles». Hartelijk welkom aan allen. Het Vormingsinstituut Oudenaar- de-Ronse heeft het genoegen U uit te nodigen tot de plechtige ope ningszitting Kadervorming 1980-81 op zaterdag 29 november te 17 uur, in het Feestpaleis, Stationsstraat 21, 9600 Ronse. Opening en verwelkoming door kd. De Smeyter Georges. Referaat door Minister pgt. Freddy Willockx. Receptie. Werkaanbiedingen: 1 boekhouder met ervaring 1 atelierleidster confectie 1 electromecanicien 1 gereedschapsmaker (draaien en frezen) 1 vrachtwagenbestuurde- 1 lasser met brander en vlamboog 1 spinner 1 spinkaarder 15 productiearbeiders (continuar- beid). Inlichtingen over deze betrekkin gen kunnen bekomen worden bij de kd. de Smeyter Georges, gewes telijk sekretaris v.h. A.B.V.V., Stationsstraat 21, 9600 Ronse. Door de ouderenraad van Ronse wordt voor de derde leeftijd een gevuld programma aangeboden tussen 8 en 16 november. In de Stedelijke Feestzaal, Grote Markt 11, wordt een tentoonstel ling ingericht met als thema kinder tekeningen met als opdracht: «Ik draag de derde leeftijd in mijn hart». Op dezelfde plaats komen ook de hobbyclubs en jeugdateliers aan hun trekken. Op 13 november wordt in de grote zaal van C.O.C. te 14.30 uur gratis een shownamiddag aangeboden aan alle gepensioneerden van Ron se, met medewerking van de plaat selijke ouderlingenbonden. Voor derde leeftijd gratis, andere personen 50 fr. Op 16 november volgt het traditio neel bezoek aan de chronische zie ken van het Burgerlijk Hospitaal en Kliniek Hogerlucht. 's Namiddags volgt dan een ontspanningsnamid dag in het bejaardenhuis. Stickers: De ouderenraad van Ron se zal andermaal een speciale stic ker in de omloop brengen om met de opbrengst van deze verkoop de kosten van het ganse feest te helpen dekken. Affiche: De affiche voor de week van de derde leeftijd zal dezelfde afbeelding dragen als de sticker. Het College van Burgemeester en Schepenen brengt zijn ingezetenen ter kennis dat, in de weken van 3 november en 10 november terug speciale ronden voor het afhalen van glas zal worden georganiseerd. Het glas dient in een vaste vergaar bak (emmer, bakje, plastiekdoos, maar geen kartonnen dozen die niet weerstaan aan water) op de rand van de eigendom geplaatst te worden. Stoppen en sluitingen moeten van de flessen verwijderd worden. Plastieken voorwerpen zullen niet meegenomen worden. Op maandag 3 november 1980: en dit vanaf 8 uur zullen de volgende straten hun beurt krijgen: Fostierlaan, O. Ponettestraat, Ge- fusilleerdenlaan, Vierde Maart- laan, Van de Wielelaan, §teurbaut- straat, P. D'Hauwerstraat, Astrid- plein, Royerslaan, Van de Putte- straat, Stwg. op Leuze, Van Gro- tenbruelstraat, Oudstrijderslaan Collegestraat, Gen. de Gaulle- straat, Coupl'Voie, Bruneellaan, Pontstraat, Malaisestraat, Stwg. op Doornik, Moortelstraat, Oude Stwg. op Leuze, Bieststraat, Essen- plankstraat, Lemonnierlaan, St. Sauveurstraat, Walenweg, C. Meu- nierstraat, Teniersstraat, Bordet- laan. Rode Broeckstraat, Aat- straat. Molendam, H. Denisstraat, Wautersplein, E. Solvaystraat, G. Dumontstraat, Picardlaan, Square Eeckhout, Eeckhoutstraat, Stookt- straat. Van Eyckstraat, Rubbens- straat, Scheldekouterstraat, Zon nebloemstraat, Achturenstraat, Lange Weg, I. Opsomerstraat, Beukenlaan, G. Desmetstraat, Decrolylaan, Pasteurlaan, Van Wingenestraat, Nijverheidsstraat, Tuinwijk Scheldekouter. Op dinsdag 4 november 1980: Rooseveltplein. Hoogstraat, A- beelstraat, Guissetplein, Stations straat. Churchillplein, Wijnstraat, Delhayeplein, Schipstraat, Kleine Markt, Begijnhofstraat, St. Mar- tensstraat. Peperstraat, Grote Markt, Hospitaalstraat, Mouroit- plein, Biezenstraat, Brulstraat, St. Pietersnieuwstraat; Kaatsspelplein, Watermolenstraat, Kegelkaai, Priesterstraat, Oude Vestingstraat, Zuidstraat, Kerkplein, Vanden- doorenstraat, Steegje Willocq, Steegje Clarist, Steegje Bara, Koer Devos, J.B. Dekeyzerstraat, P. Ge- vangenenstraat, IJzerstraat, Koer Gijselinck, J. Ferrantstraat, Malan- derplein. Olifantstraat. Portois- straat, Elzelestraat, Kloefstraat, Veemarkt, Verlorenstraat, Pel grimstraat, Nieuwe Brugstraat, Poermagzijnstraat, Z. Gramme- straat. Kleine Marijve, Grote Ma- rijve, Bredestraat, Ninovestraat, Demetsstraat, Canfijnstraat, N. Annicqstraat, Koer Ruyffelaere, O. Delghuststraat, Dopchiestraat, Engelsenlaan, K. Puissantstraat, C. Snoecklaan. Merodestraat, Ma- ghermanlaan, J. Van Nassaustraat, Van Hovestraat, Kasteelstraat, Fa briekstraat, St. Cornelisstraat, Neerhofstraat, Parkstraat. Op woensdag 5 november 1980 Beekstraat, Wolvestraat, Damme- kensstraat, Ledeganckstraat, Van Beverenplein, Ommegangstraat, Hogerluchtstraat, Cammeland- straat, Broeckestraat, Ten Berghestraat, Jolystraat, Régibos- straat. Kruisstraat, 't Hulfkens- straat. Oudestraat, Van Artevelde- straat, Hemelbergstraat, Glorieux- laan, St. Ambrosiusstraat, Renard- laan, Libbrechtstraat, Groene Weg, C. Buyssestraat, Fiertel- meersstraat, Opgeëeistenstraat, Voorzienigheidsstraat, Koer De- louvroy. Lange Haagstraat, Berei- dersstraat, Spinstersstraat, Zonne- straat, Meulekensstraat, Kapelle- straat, E. Hielstraat, 11 November- straat, V. Lagachestraat, Gasme terstraat. Op maandag 10 november 1980 Bareelstraat, Geraardsbergse- straat, Lindestraat, Nachtegaal straat, Ninovestraat, Drie Borre- beekstraat, Stijn Streuvelsstraat, Lorettestraat, Maagdenstraat, Wayenbergstraat, Bossenberg- straat, Klein Frankrijkstraat, SchoonbroekstraatIndustriezone Stwg. op Ninove, Boontjesstraat, Rotterijstraat, Kersenstraat, Oos tenstraat, Jagersstraat, Stwg. op El- zele, Cocq Battantstraat, Kattemo- lenstraat, Papekouterstraat, H. Consciencestraat, Blauwe Steen straat, Waetsbruggestraat, Germi nal, Rood Kruisstraat, Europa straat, P.H. Spaakstraat, K. Ade- nauerstraat, R. Schumanstraat. Op woensdag 12 november 1980 Drie Borrebeekstraat, Populieren straat, Braambosstraat, Mauveld- straat, IJsmolenstraat, Fortuin straat, Den Hulstraat, Prolstraat, Bosredestraat, Muziekbosstraat, Ommegangstraat, Stwg. op Scho- risse, Ten Houttestraat, Holle Weg, Koekamerstraat, Kerk Loui se Marie, Rijkswachtlaan, Boekzit- tingdreef, Kanariebergstraat, Stwg. op Ninove, Breucqstraat, Wilgen straat, Boswegstraat, Velkens- straat, Savooistraat, Borrekens- straat, Delfossestraat, Beekstraat, Durennemeersstraat, Cachette Pierrette, Durennestraat, Dema- nezstraat, Maquisstraat, Temse- veldstraat, Kleine Heidestraat, Kattemolenstraat, Stwg. op Elzele, Brokkelaerestraat, Hoogdurenne- straat, Wodecqstraat, Tombeele- straat. Op donderdag 13 november 1980: Bakkereelstraat, Paillaertstraat, Coolstraat, Triburystraat, Delplan- quettestraat, Karnemelkstraat, Langveldstraat, Bremstraat, Eyns- daelestraat, Stwg. op Rozenaken, Folderstraat, Somerijstraat, Klijpe- straat, Zonnestraat, Blokstraat, Mussenstraat, Steenveldstraat, Schapenbergstraat, Riekestraat, Bierynckstraat, Ossenstraat, Ka- pellestraat. Hof Geenensstraat, Noordstraat, Eikelstraat, Fiertel- meersstraat, Schavaertstraat, Weg der Vlamingen, Kasseiweg, Zand straat, Hootondstraat, Stwg. op Berchem. Rode Mutslaan, Fioreal, De Myttenaerestraat. Nationaal SP-voorzitter, Karei Van Miert, Minister Mare Galle, Senator Georges De Smeyter, het bestuur van SP-Lierde nodigen u en de uwen uit om samen met hen op zondag 9 november 1980 het 25- jarig bestaan te vieren van de plaatselijke SP-afdeling. PROGRAMMA: om 10 uur akademische zitting om 11.30 uur huldiging pioniers om 12 uur receptie tussen 12.30 u. en 14 u. gelegen heid tot middagmalen om 15 uur gratis koffietafel tussendoor en achteraf gezellig sa menzijn met muzikale omlijsting. Adres: zaal «Olifant», Steenweg 177, 9570 Lierde. (Langs rijksweg nr. 9 Brakel-Ninove). Het bestuur der Oorlogsvrijwilli gers 1940-1945, gewest Oudenaar de nodigt alle oorlogsvrijwilligers uit tot het bijwonen van de herden kingsplechtigheden van de 62-jari- ge verjaring van de Wapenstilstand 1914-1918, in het teken van het 150 jaar bestaan van België, op dinsdag 11 november 1980. Programma 10.45 u.: Samenkomst aan het stad huis te Oudenaarde. 10.55 u.: Vertrek in stoet naar de St. Walburgakerk. 11.00 u.: Plechtige H. Mis opgedra gen in het hoogkoor ter nagedach tenis van de slachtoffers der beide wereldoorlogen. 11.45 u.: Optocht naar de 3 oor logsmonumenten op het Tacamba- roplein. 12.00 u.: Bloemenhulde aan de 3 oorlogsmonumenten. 12.15 u.: In stoet terug naar de Markt met défilé. 12.30 u.: Receptie in de Schepen zaal van het stadhuis. Op maandag 10 november 1980, om 19.30 uur, in het lokaal, «Café Brouwershuis», Krekelput 14 te Oudenaarde, algemene vergade ring, gevolgd door een kosteloos aangeboden demokratisch avond maal met prijskamp teerlingbak. Teneinde de nodige schikkingen te kunnen treffen voor het avondmaal worden de leden beleefd verzocht zich te laten inschrijven in het lo kaal, of bij alle bestuursleden en dit tot en met woensdag 5 november 1980. Op zaterdag 22 november 1980 om 19 u. richt de Culturele Centrale van Huise in de feestzaal bij Cl. De Groote, Strijpstraat 21, Zingem een groot Breughelmaal in. De deelnemingsprijs voor dit gezel lige samenzijn bedraagt 150 fr. (75 fr. voor kinderen tot 12 jaar). Belangstellenden kunnen tot uiter lijk 18 november inschrijven bij Mare Rogge, bureel Bond Moyson of in lokaal Cl. De Groote. Iedereen is welkom!!! Tijdens de bestuursvergadering van de Culturele Centrale Zwalm op 16 oktober jl. werd een nieuw bestuur samengesteld. Aanleiding hiertoe was ondermeer de groeiende be langstelling van militanten om via het C.C.-bestuur mee te werken aan de uitbouw van het culturele leven in Zwalm. Het nieuwe bestuur ziet eruit als volgt: Voorzitter: Haegeman Antoine. Ondervoorzitter: De Mets Mare. Sekretaris: Poelman Herman. Penningmeester: De Bock Etienne. Propaganda: Moreels Alfons. Gewone bestuursleden: De Nijs Robert, Landerie Monette, Mager- man Jacques, De Prijck Clara, Poelman Herman, Vandevelde Guy, De Groote Guy, Poelman Guido, Van Den Hauwe Marcel, De Smet Noël. Ongetwijfeld vormen zij een dyna misch team waarvan men in de komende maanden zeker nog zal horen. De eerstkomende aktiviteit is een gesonoriseerde diamontage over de geschiedenis van de socialistische arbeidersbeweging, getiteld «Voor waarts en niet vergeten», op zater dag 22 november 1980 om 17 u. in café «Kasteelhof» Borstekouter Roborst. Het spreekt vanzelf dat allen, die op een of andere manier betrokken zijn bij de socialistische beweging, verwacht worden! De Culturele Centrale kern Zwalm vertoont op zaterdag 22 november om 17 uur in zaal «Kasteelhof» Borstekouter, diamontage: «Voor waarts en niet vergeten», de ge schiedenis van de socialistische ar beidersbeweging. Aansluitend: ge- dachtenwisseling; met het doel aan allen die zich waardige socialisten en militanten noemen de nodige achtergrondkennis bij te brengen. Iedereen welkom! Inkom gratis. V. UNPR00UKTH PtTERBOGOANOVlCH BEN GAZZARA Ëf (SAINT JACK) VEROEflODOOR WARNER-COLUMBIA FILM le prijs: 1440, verkocht in Brakel 2e prijs: 1363, verkocht in Horebeke 3e prijs: 1982, verkocht in Ronse 4e prijs: 1650, verkocht in Ronse 5e prijs: 1543, verkocht in Zingem 6e prijs: 2753, verkocht in Parike 7e prijs: 1368, verkocht in Zwalm 8e prijs: 2533, verkocht in Lierde 9e prijs: 1678, verkocht in Ronse 10e prijs: 2457, verkocht in Brakel 11e prijs: 1157, verkocht in Ronse 12e prijs: 2373, verkocht in Oude naarde Prijzen af te halen voor 30 novem ber bij pgt. Gaston Decuyper, bu reel Bond Moyson C.O.C. te Ronse. Tel. 055-21.43.91. Het College van Burgemeester en schepenen brengt het publiek ter kennis dat het Stedelijk Zwembad zal gesloten zijn op 26.10.1980 (kermiszondag) op 1.11.1980 (Al lerheiligen) en op 11.11.1980 (Wa penstilstand). De Vlaamse Federatie voor gepen sioneerden nodigt U uit op het groot ontmoetingsfeest dat door gaat te Ronse, op zaterdag 29 november 1980 te 10 uur in het C.O.C. De Malanderplaats, 7. PROGRAMMA Onthaal te Ronse vanaf 10 uur. 10.30 u.: verwelkoming door de voorzitter en toelichting van het programma. Het aperitief volgt om 12.30 u., om een half uurtje later aan tafel te gaan. Om 15.30 u. volgt koffie en een toespraak door kd. Jos Wijninckx, voorzitter V.F.S.G. Vanaf 18 u. kunnen de beentjes uitgeslaan worden tijdens het dans feest. Autocars zullen de deelnemers af halen in de belangrijkste gemeen ten. Ook de terugreis wordt verze kerd met autocars en dit te 22 uur. De globale deelnemingsprijs be draagt 300 F (vervoer, aperitief, eetmaal, koffie en dansavond). Voor de deelnemers van Ronse bedraagt de globale deelnemings prijs 250 F. Deelnemerskaarten zijn te ver krijgen: op de plaatselijke burelen van Bond Moyson. bij uw plaatselijke gepensio- neerdenbond. rechtstreeks op het sekretariaat van de gepensioneerdenbond, door storting van het bedrag van 300 F, per persoon op P.C.R. 000- 0854906-45 van «Vrije en Sociale Werken Bond Moyson» te 9620 Zottegem, met vermelding van uw naam en adres en de mededeling «Ronse 29.11.80». Uiterlijke datum van inschrijving: 25.10.80 Te gepaste tijde zullen wij U dan alle inlichtingen in verband met plaatsen en uren van vertrek varr de autocars mededelen. Abonnementsvoorwaarden: 200 F Losse nummers: 25 F Te storten op rekeningnummer 870-0001030-26 van C.S.C. - Vormingswerk - Aalst 1. Openingszitting: Door pgr. Freddy Willockx, staatssekretaris voor Financiën. 2. Zaterdag te Ronse: Begin 9.00 uur: kennismaking d.m.v. interview techn. 12.00 uur: middagmaal. 14.00 uur: basistechnieken met techniek perslezen. 18.00 uur: einde. 3. Zaterdag te Waasmunster - Heidebloem (Verplaatsing met bus) Begin 9.30 uur: struktuur v.h. A.B.V.V. 11.00 uur: waarom militeren - beginselverklaring A.B.V.V. 12.30 u.: middagmaal. 14.00 uur: sociaal recht. 16.00 uur: arbeidsgeneeskunde, te behandelen onderwerp: wat? Wannee er een konflikt is tussen arbeidsgeneesheer en privé geneesheer. 18.00 uur: einde. 4. Zaterdag te Ronse: Begin 9.00 uur: bezoek aan de zittingszaal - zitting in een arbeidsrecht bank. 11.00 uur: nabespreking. 12.00 uur: middagmaal. 14.00 uur: algemene inleiding op de inspraakorganen; rollenspel O.R.. C.V.G., en S.A. 18.00 uur: einde. 5. Zaterdagvoormiddag te Ronse: Behandeling van het aktualiteitsthema: «Syndikale vrijheden en bescher ming syndikale militant». 13.00 uur: einde. 6. Slotzitting: Meiavond 1981: showavond en korte nabespreking kadervormingsjaar 1980-81. De data van ieder van deze zaterdagen zal in de loop van de maand oktober worden vastgelegd. Om ons toe te laten ons kadervormingsjaar in de beste omstandigheden voor te bereiden vragen wij de geïnteresseerden onderstaande strook zo vlug mogelijk terug te sturen naar: Vormingsinstituut A.B.V.V. Oude- naarde-Ronse, «Feestpaleis», Stationsstraat 21, 9600 Ronse. Geïnteresseerden kunnen ook steeds terecht bij de kd. Deruyver R., medewerker v.h. Vormingsinstituut, op bureel 10 v.h. A.B.V.V. te Ronse, en dit voor meer uitleg omtrent het programma. EN LUXUEUS MET GARAGE te RONSE Veemarkt 27/d Notaris Jean Lambert te Ronse, zal openbaar verkopen: STAD RONSE Magazijn, appartement, garage met alle afhangendheden, gelegen Veemarkt nr. 27/d, gekadastreerd sektie E, nr, 881/m, met een opper vlakte van 7a 11 ca, palende de straat, Ronse de stad, Charles Cauterman-Ketels, Jacques Roe- landts, Charles Aelvoet en Arman- de Aelvoet. Schikking: gelijkvloers: garage, groot magazijn, mazouttank, (6.000 liters), bergplaats, atelier, w.c., hall, twee bureaus, eerste verdieping: vijf slaapkamers, bad kamer, w.c., en douche, keuken, grote living met open haard, cen trale verwarming. Zolder. Vrij van gebruik binnen zes maan den na de verkoping. Recht van hoger bod. VERKOOPDAG Woensdag 5 november 1980 om 10 uur stipt ter Verhoorzaal van het Vredegerecht te Ronse, Bieze- straat 7. Voor alle inlichtingen, zich wenden ten kantoor van de werkende nota ris te Ronse, 20, Karei Vanden- doorenstraat. Gehuwde kandidaat-kopers dienen 'beiden tegenwoordig te zijn, voor zien van hun trouwboekje en even tueel van hun huwelijkskontrakt. Te bezichtigen: dinsdag 2 uur tot 4 uur, zaterdag 10 uur tot 12 uur. Ronse: Neerhofstraat 3: schoon woonhuis. Ronse: Germinal 21schoon woonhuis met alle comfort, drie slaapka mers, tuin en garage. Te bezichtigen op zaterdag van 10 tot 12 uur. Ronse: Steenveldstraat: drie prachtige percelen bouwgrond voor villa- bouw, met een oppervlakte van min of meer 10 aren. Rustig gelegen. Ronse: Durennestraat 79: prachtig woonhuis met alle comfort, badkamer, centrale verwarming met gas, vier slaapkamers, nieuwbouw met grote tuin, oppervlakte 9 a 75 ca. Ronse: Zonnestraat 212: woonhuis met voorplaats, living, keuken, drie slaapkamers, zijpoortje en groot achtergebouw en tuin. Oppervlakte: 3 a 70 ca. Ronse: Zonnestraat: prachtig modern woonhuis met garage, centrale verwarming, tuin, bureel, living-eetplaats, geïnstalleerde keuken, drie slaapkamers en badkamer. Ronse: Rotterijstraat 12: prachtige villa met living, open haard, moderne keuken, gans ingericht, drie slaapkamers, badkamer, garage voor twee wagens. Centrale verwarming. Te bezichtigen op zaterdag van 14 tot 17 uur.

Voor Allen | 1980 | | pagina 11