Pleidooi voor regionaal recreatie-beleid GERAARDSBERGEN AKTUEEL 't Sprokkeltje op zijn nieuwjaarsbest Bedankt kameraad Ruiz Publiciteit in «Voor Allen» 053/70.51.51. Jaarbalans op het basketballeven van Wezenvrienden! De mop van de week Weektip 1). OCMW keurt princiepsbeslissing overname H.-Hartkli- niek goed 2). Stadsbegroting deficitair! 3). Harde taal van Dr. Van Heuverswijn! 4). Nu is het de hoogste tijd! 5). Welke prioriteit? 6). En smullen maar! 7). Zoek in uw foto's Freddy De Chou in provincie: SP Geraardsbergen- Centrum Belangrijk bericht 6 - 8 januari 1982 - Voor Allen» Sport naast de marge door Prové Roger In het «Ter Inleiding» van het Kultureel Jaarboek voor de Provincie Oost- Vlaanderen 1979 lezen we dat uit een recent onderzoek nopens het beleid van de provincies blijkt, dat, wat Oost-Vlaanderen betreft, onderwijs, kuituur en rekreatie uitgesproken de hoofdzorg genieten. Indien deze bezorgdheid zich kan uitdrukken in cijfers dan vinden wij inderdaad, voor wat de rekreatie betreft, in deze voorgelegde begroting 1982, ca. 147.000.000 fr. uitgaven vermeld onder deze rubriek, dit is ruim 5,6% van de totale uitgaven van het eigen dienstjaar: een niet onaardig resultaat. Bij nader onderzoek van de begroting blijkt echter dat die uitgaven integraal bestemd zijn voor de werking en de uitbouw van slechts twee, weliswaar eigen provinciale recreatiedomeinen: Puyenbroeck te Wachtebeke en Het Leen te Eeklo, beiden gelegen helemaal in het noorden van de provincie. Wij wensen hier helemaal niet het proces te maken van vroeger genomen opties, maar indien men in de toekomst wil spreken van een werkelijk provinciaal beleid inzake rekreatie en toerisme, die twee zijn immers aan elkaar gekoppeld, dan veroorloven wij ons hier te pleiten voor een meer regionale uitbouw van recreatiecentra» dat zegde Fr. De Chou in de provincieraad bij de bespreking van de begroting. Een kannibaal komt bij de medicijnman. «Wat mankeert je?» vraagt deze. «Ik heb aan een stuk door hoofdpijn.» «Zal ik je zeggen hoe dat komt? Jij eet veel te veel intellectuelen.» Men kan veel te veel drinken, doch genoeg drinkt men nooit. De OCMW-leden hebben naar het schijnt eenparig de beslissing genomen de H.-Hartkliniek over te nemen. Door de SP-vertegenwoordigers werden daaraan nochtans een reeks van voorwaarden verbonden. Nu is het wel afwachten wat de hogere overheid ter zake zal beslissen. Niettegenstaande alle onnodige uitgaven geschrapt zijn, zal de volgende stadsbegroting ongeveer 30 miljoen deficitair zijn. Vergelijkingen met andere steden gaan niet op: lage inkomsten en een toelage van 40 miljoen (OCMW) maken dit onmogelijk. De uitgegeven circulaire van Dr. Van Heuverswijn heeft het voordeel: zij is duidelijk maar getuigt van veel agressiviteit. Het is wel waar dat wij heel dikwijls onze eigen tekortkomingen steeds afwentelen op anderen, maar het is ook een feit dat men in de politiek moet aanvaarden dat ook anderen nog eens een goed «idee» kunnen hebben. En dat is wat anders! Wie in het stadscentrum komt en per toeval in de Buizemontstraat terecht komt, stelt zich de vraag: Heeft de Heer Schepen De Troyer nu werkelijk geen oog voor het stadscentrum? Wij weten dat sommige Schepenen prioriteit leggen op bepaalde werken in hun vroegere deelgemeente. Misschien kan men in Idegem eens nadenken over de Hoogkouter. En wie het niet gelooft, moet maar eens een bezoekje brengen. En dat in de gemeente van de Schepen van Openbare Werken. Merci... De socialistische derde leeftijdsgroep Geraardsbergen heeft opnieuw een smulpartij achter de rug. Henri De Turck een duivel doet het al verdient een speciale vermelding. Wat zouden wij inderdaad doen, «moest er geen werkvolk zijn?». Zoals wij reeds mededeelden wordt er in juni 1982 een socialistische viering gehouden in de zaal «De Marbol». Aan die viering is eveneens een tentoonstelling gekoppeld. Teneinde zo veel mogelijk materiaal ten toon te stellen, doen wij een oproep tot onze leden eens een kijkje te doen in hun oude foto's van onze socialistische groeperingen, zoals de Socialisti sche Jonge Wacht, Vreda, Turnkring Rust Roest, de fanfare De Lustige Vrienden, duivenbond, enz. Het zou ons ten zeerste helpen indien U deze foto's tijdelijk wilde afstaan. Deze foto's zijn welkom in het Info-kantoor Willy Vernimmen, Brugstraat 9 te Geraardsbergen, en natuurlijk worden die na de tentoonstelling terug aan de eigenaars overhandigd. Scherpschutter Ter bewijs dat wij deze mening niet alleen delen verwijzen wij naar een studie betreffende de «behoeften aan toeristich recreatieve infra structuren in Oost-Vlaanderen voor de periode 1981-1985», waarin werd gesteld dat een bijzonder in spanning zou dienen geleverd te worden ten overstaan van de verde re uitbouw van recreatiecentra met een regionaal karakter. Wij voegen hier trouwens een re cent onderzoek aan toe verricht door het Commissariaat-Generaal voor Toerisme, waaruit blijkt dat ruim 80% van de bezoekers en gebruikers van recreatiedomeinen en campings afkomstig zijn uit een divergerend gebied met straal 30 km. Onze mensen verkiezen dus, om nog al voor de hand liggende budgettaire redenen, zich te ont spannen in hun onmiddellijke om geving. Onze provincie bezit geluk kig verschillende recreatiecentra: het Donkmeer te Berlare, de Ga vers te Geraardsbergen, het Kluis- bos te Kluisbergen, de Ster te St. Niklaas, de IJsmolen te Ronse, de Brielmeersen te Deinze, het Verlo ren Bos te Lokeren, De Donckt te Oudenaarde, e.a. Door een stimu lerende werking van de provincie, door zelf bijvoorbeeld bepaalde deelprojecten wqaraan voor die re gio werkelijk nood bestaat ter hand nemen of te financieren, zouden deze domeinen kunnen uitgroeien tot echte regionale centra. Bovendien zou de provincie als in termediair orgaan de verschillende projecten kunnen coördineren, oriënteren en vrijwaren van over dreven commercialisatie. Het spreekt vanzelf dat hiervoor de pro vincie zou moeten participeren in de diverse raden van beheer. Tot heden is dit enkel het geval voor het recreatiedomein «De Gavers» te Geraardsbergen, waar twee le den van de Bestendige Deputatie deel uitmaken van de bestuursor ganen. Onze verdere tussenkomst beperkt zich dan ook tot dit projekt. In 1974 werd door de stad Ge raardsbergen het recreatiedomein «De Gavers» gestart met de bedoe ling het toeristisch-recreatief poten tieel van dat deel van de Vlaamse Ardennen een reële ontwikkelings kans te geven op toeristisch en economisch gebied. De streek is immers gekend als sociaal-econo misch ontwikkelingsgewest: zeer la ge tewerkstellingsgraad, massale pendel, slechte inkomenssituatie, hoog uitwijkingssaldo. Een enige troef voor de streek is de recreatie en het toerisme: geen wonder dat de stad Geraardsbergen aan het project zoveel belang hecht. Van bij het begin genoot het pro ject ook de waardering van de pro vincie en het Commissariaat-Gene raal voor Toerisme. Door de pro- ^vincie werd bij de start een eenma lige betoelaging van 6.000.000 fr. verleend plus vijf jaarlijkse tussen komsten van 500.000 fr. in de in trestlast van de leningen. Door het Commissariaat-Generaal voor Toe risme werd meestal 60% betoela ging toegekend aan de projecten door de Stad ter hand genomen en werd een gedeelte van het centrum in eigen beheer uitgevoerd. Alhoe wel het domein eind 1981 weliswaar nog een voorlopig karakter ver toont werd nochtans reeds heel wat gerealiseerd. Twee waterplaatsen werden aangelegd, respectievelijk 12 ha en 6,5 ha groot. De verbin ding van deze twee vijvers is voor zien voor volgend jaar. Een kam peerterrein van 210 veldjes werd opengesteld en zes tennisvelden en een polyvalent veld werden aange legd. Als opvangmogelijkheid be staat een gezellig houten cafetaria met zonneterras, ligweiden en kin derspeelplaats. Door het Commissariaat-Generaal voor Toerisme werd een oude hoe ve aangekocht en omgevormd tot jeugdherberg, hierbij is een jeugd- camping en -centrum voorzien. Het domein groeide aldus uit tot een regionaal centrum, dat zowel dag als verblijfstoeristen aantrekt. In 1981 genoten 120.000 bezoekers er van de prachtige en rustige natuur of zochten hun ontspanning op en rond de vijvers (surfen, zeilen, roeien, vissen). Meer dan 30.000 overnachtingen werden geboekt op de camping en nog eens 2500 over nachtingen in de jeugdherberg 't Schipken. De uitbating van het domein en de aflossingen van de leningen vergen van de stad Geraardsbergen een zeer grote financiële inspanning: de begroting 1982 kan ondanks zware belasting niet in evenwicht worden gebracht. Hierdoor komt de verde re uitbouw, zelfs de uitbating van het domein, in het gedrang. Concreet wansen wij dan ook vol gende vragen te stellen: 1. Mag de stad Geraardsbergen voor de volgende jaren blijven re kenen op een enigszins verhoogde gezien de gestegen rentevoeten tussenkomst van de Provincie in de leningslast van de leningen aan gegaan voor het domein «De Gavers»? 2. Kan de Provincie, in het kader van een vernieuwd beleid inzake toerisme en rekreatie, zelf geen bepaalde deelprojecten opzetten en financieren waarvoor in het domein dringende nood bestaat: een ver harde wandel- en wegeninfrastruc tuur, een zwemgelegenheid, een manége, e.d.? Dit zou zeker de regionale uitstra ling van het domein ten goede komen. Deputé Vallayer ging akkoord met de noodzaak van een meer regiona le spreiding van toeristisch-recrea- tieve infrastructuur in onze provin cie. Indien de financiële mogelijk heden het toelaten zal dan ook in de komende jaren gedacht worden aan het uitwerken van bepaalde deelprojekten in de bestaande cen tra o.a. in De Gavers. Op de voorpagina van het boek «Geraadsbergen en de ontvoog dingsstrijd van de werkende klasse» drukt de auteur Abraham Ruiz zijn solidariteit en liefde uit voor de eenvoudige Geraardsbergse arbei ders die hem en nog talrijke andere wezenkinderen (slachtoffers van de Spaanse burgeroorlog die heldhaf tig streden voor de Republiek, voor vrijheid, rechtvaardigheid en ge lijkheid, en daarvoor dikwijls hun leven gelaten hebben) met liefde in hun gezin opgenomen hebben. Het boek vult een leemte aan, namelijk de duistere periode van het opkomende socialisme, van de pioniers die onversaagd streden voor wat meer menselijkheid en rechtvaardigheid en die ondanks broodroof, werkloosheid, armoede en ellende niet wilden versagen. Desondanks zijn er nog veel onge schreven bladzijden in de geschie denis van onze socialistische bewe ging en wij hopen met hem ooit tot een volledige analyse te komen. Het is een prachtig boek dat jong en oud zou moeten lezen opdat men niet zou vergeten hoe het in het verleden was. Daarbij is het werk rijk geïllustreerd met prachti ge foto's en authentieke documen ten, met andere woorden het is een stuk van blijvende waarde. Het situeert de socialistische strijd in Geraadsbergen en omgeving en eenieder die met de strijders van het eerste uur ook maar enigszins begaan is, zal het zeker in zijn bezit willen hebben. Niettegenstaande de enorme kos ten is de prijs van het boek zo laag mogelijk gehouden: 350 frank. Het is te verkrijgen in de Bibliotheek. Nogmaals dank, kameraad Ruiz voor Uw prachtwerk. Openingsuren bibliotheek «De Verbroedering» zaterdag van 15 tot 17 uur zondag van 9 tot 12 uur woensdag van 18 tot 21 uur Albert Maudens Deze morgen nam ik mijn stapeltje wenskaarten nog even door. Er was maar één uitweg voor het vinger dikke hoopje... de open haard. Misschien kon ik er mijn dochtertje nog even gelukkig mee maken. Het leek haast op een orgasme waar ik geen afstand van kon nemen. Of was het misschien de melancholie van een frigiede man, die bij zich zelf dacht dat het weer niets was geweest. Wat stelden ze immers voor? Een pakje voorgedrukte vierkleurenkaarten. De inspanning van het schrijfwerk en de inspiratie was tot een minimum herleid. Nie mand was zo gek, de gouddruk van «gelukkig nieuwjaar» met de pen nog even te herhalen. Met de voor namen en de eventuele familiena men erop om de verwarring tussen Jean Dupont en Jean Du Pont, tussen Jeanne Janssens en Jeanne Janssen te voorkomen was het al meer dan voldoende. Het hoopje vertelde mij bovendien dat de schrijvers synoniem-arme mensen waren. Voorspoed en ge luk waren de meest voorkomende woorden. En daarbuiten? Niets! Een kaal landschap! Een onwezen lijke ongerichtheid alsof de bolhoe den van Magriite naar jezelf ston den te gapen. Geen kik over wel vaart, succes, welzijn, zorgeloos heid, rust, creativiteit, fortuin, fan tasie, vreugde en zelfrespect. Kwam daarbij nog dat ik, vertwij feld, met een drietal kaarten ge woon niet wist wat ik er mee moest aanvangen. Waren ze immers niet gestuurd door heerschappen die me zeker geen warm hart toedroegen? Het was voelbaar dat de stroop onder de postzegel verborgen zat. Misschien moest ik deze wensen wel interpreteren als een onuitge sproken «vroom» verlangen dat ik in 1982 mijn nek zou breken. Persoonlijk was ik met mijn wensen bijzonder karig omgesprongen. Het motiefje, gierigheid was er niet bij. De selektiviteit berustte gewoon op de ervaring dat er vrienden, kennis sen, kameraden en relaties waren. Je weet wel, met een dwaze vriend intiem zijn is even gevaarlijk als met een scheermes naar bed gaan. De brute werkelijkheid had me veel gereserveerder gemaakt. Aan zij die mij niet inspireerden schreef ik niets. Aan de anderen stuurde ik een gouden hart en enkele satijnen kusjes. Pas toen werd het voor mij duide lijk hoezeer de inspanning van het moment de verklaring moest zijn voor zoveel karigheid. Arm Vlaan deren. «Waar best u bleven?» En toch wil ik de lezers van «Voor Allen» niet ontmoedigen. Een soort euforie kroop door mijn rechterhand. Gesterkt door het be sef dat er niet alleen farizeëers, maar evenzeer mensen waren die de «stenen mogen oprapen» kwam ik tot het volgende selectieve resul taat: aan allen die zich op de rug van de massa's verrijken stuur ik de bliksem. Aan de hypokrieten stuur ik de blindheid opdat ze niet meer zo onschuldig zouden kijken. Aan de vermeende intelektuelen stuur ik de krankzinnigheid opdat niemand zou merken dat er iets veranderd is tussen hun geblaat van weleer en het gelal van de zotternij. Aan de kwaadsprekers stuur ik de stomheid opdat hun dolktongen voor eeuwig zouden zwijgen. Aan hen die alleen nog kunnen luisteren en niet meer durven rea geren stuur ik de doofheid. Trou wens, wat zou dat een verschil uitmaken? Aan de hoogvliegers en de carriè risten wens ik een windei toe. Aan de werklozen stuur ik een Toen Wezenvrienden startte in het seizoen 1981-82 was de hoop en het vertrouwen op een goede uitslag langs de positieve kant bij spelers en supporters gezien het spelersge heel en de goede voorbereiding. Wij gaan eens nagaan hoe die voor uitzichten zich hebben waarge maakt na de eerste ronde. Een slechte start met drie nederla gen en twee thuisoverwinningen, waren de oorzaak, dat na vijf wed strijden Wezenvrienden reeds on deraan bengelde met schamel vier punten, die opgeraapt werden op eigen bodem, maar zo gezien op verplaatsing geen konkrete resulta ten hadden opgeleverd. Dat was als begin een koud stort bad voor de supporters en ook bij de spelers deed zich een frustratie gevoelen. De volgende wedstrijden gaven een aaneenschakeling van verlies- en winstpunten en zo geraakte Wezen vrienden in de Middenmaat terecht. Het was niet volgens de voorspel ling in het begin van het seizoen, maar na het slecht debuut was men bij spelers en supporters al tevre den, dat er zich een zekere kenter ing in de goede richting afspeelde en de ploeg stilaan maar zeker naar een beter geheel evolueerde, zodat de hoop terug opwaaide. Dan begonnen de wedstrijden te gen beter geklasseerden of gelijk- gerangschikte ploegen, waar het geluk soms in het nadeel van onze ploeg overhelde en er werd verlo ren met één punt verschil of na gelijke stand de verlengingen even eens in ons nadeel uitvielen, zodat een zekere winst naar een verlies werd omgebogen, gevolg voor We zenvrienden: blijven hangen bij de middensoort. De laatste matchen ging het dub beltje eens naar de kant van We zenvrienden overhellen en bezorg de onze ploeg twee overwinningen met één punt verschil zodat de situatie wat de rangschikking be treft zich beter begon af te tekenen en Wezenvrienden stilaan naar voor oprukte en nu op het einde van de eerste ronde te samen met nog andere ploegen vooraan prijkt op 4 punten van de leider Velzeke. U ziet het wordt een spannende tweede ronde. Er liggen nog wel moeilijke wed strijden in het verschiet, zoals de eerste thuiswedstrijd op 9 januari e.k. tegen Red Boys St. Lievens- houtem, waar Wezenvrienden op verplaatsing werkelijk niet in de strijd kwam en er roemloos ten onder ging. Dat moet dus een sti mulans zijn om hier op eigen bo dem de zaken recht te zetten en op warme hand en een schuimende pint. Dat de fraudejagers en de stellers van de jachtmaatregelen mogen werkloos worden. Aan de oudjes... vele dagen zonder klachten. Aan de strijdvaardigen één tong, één oor, één oog en een rechter hand. Mogen zij ons vertellen wat er links en rechts van hen, wansma kelijk misloopt. Aan de bedrijvers van sociaal dienstbetoon het hiernavolgende rijmpje: Moge gij, krachtig in de longen en in de wind, als een pasgeboren kind uw zicht op mensen zuiveren en onbevlekt voor 's mensen leed gaan huiveren. Moge gij het volk beminnen en trouw de staten leiden, zonder te vervallen in al te door zichtige subtiliteiten. Moge gij alles bekijken en vooral, alles begrijpen. Help de mensen naar bovenop. Geef ze voedsel vanuit uw wereld lijke top. Zoek niet steeds de dingen tot slaaf te maken. Handel goed en hou op met kwijl te braken. Wees een gids en niet een leider de wereld is al te oud en wordt met de dag geiler. Zo mag 1982 zijn en worden ik stuur ze u, mijn wensen, in ongeslo ten korven. Amen. Hugo De Reyst Ingevolge onvoorziene om standigheden kan het gepland Karnavalfeest van 9 januari niet doorgaan. Onze leden zullen een persoonlijke uitno diging ontvangen voor een la ter nog te bepalen datum. SP Centrum-Bestuur gelijke hoogte te komen van hun tegenstrever. Na die thuismatch is er een verplaatsing voorzien naar Gent tegen White Star een van de laatst geplaatste ploegen samen met Viane, waar de punten kunnen behaald worden als men niet denkt dat het een gemakkelijk hapje wordt. Op 23 januari komt leider Velzeke op bezoek en het is noodzakelijk dat die komst voor de leider een terugreis wordt zonder punten om dichter op de hielen te komen en bij de minste verzwakking de leider te achterhalen. Om de maand ja nuari af te sluiten, krijgen wij de jaarlijkse derby Wezenvrienden - Viane, maar nu op het terrein van Viane. Nieuwjaarskadootjes moe ten er niet gegeven worden! Als wij dan die maand januari over- schouwen met over gans de lijn een winst, zou dat Wezenvrienden brengen waar wij als supporters al van bij de start van de kompetitie hadden vooropgesteld nl. in de eer ste drie plaatsen. Daarvoor zal moeten geknokt en niets aan het toeval overgelaten worden, zoniet wordt het een terugzakken naar de midden- of lagere regionen. Wij wachten de eerste maand van het nieuwe jaar met vertrouwen af en kunnen dan definitief beoorde len of de overgang naar Iste Prov. voor dit jaar zal zijn, want dit zou een mooie palmares worden bij de viering van het 30-jarig bestaan van B.B.C. Wezenvrienden in 1982. Wij geven eerst de huidige rang schikking op 01/01/82: Velzeke 15 wedstrijden en 24 p., Red Boys 14 wedstr. en 20 p., Reinaert 15 w. en 20 p., C.S. Michel 13 w. en 20 p.. Wezenvrien den 15 w. en 18 p., Gembas 14 w. en 18 p., Ebes 14 w. en 16 p., Hansbeke 15 w. en 16 p., Lande- gem 15 w. en 16 p., Vlierzele 15 w. en 14 p., De Pinte 15 w. en 8 p., Melle 13 w. en 6 p., White Star 14 w. en 2 p., Viane 13 w. en 2 p. Voor Wezenvrienden een gunstige positie, maar voor Viane zelf al een dramatische toestand. Buiten de wekelijkse basketbalge beurtenissen zijn er ook nog andere aktiviteiten gepland voor het jaar 1982! Op het einde van het verlopen jaar is er een succesvol T.D. doorge gaan ten bate van de jeugdploegen, wat een aardig stuivertje in de club kas heeft gebracht. De Iste ploeg en Res. zullen hiervan ook baat hebben, of niet soms? Voor het nieuwe jaar is er voor eerst de viering van het 30-jarig bestaan van de vereniging B.B.C. Wezenvrienden en deze viering is gepland op 17 april. Daarna krijgen wij het traditioneel sporttornooi «De Vos Gustaaf» om af te sluiten met de jaarlijkse varkenskermis. U ziet werk genoeg op de planken voor alle leden! Het jaar 1982 zal van de spelers en supporters nog veel inspanningen vragen voor het basketballseizoen ten einde loopt en er opnieuw al plannen moeten gemaakt worden voor de nieuwe kompetitie. Maar zover zijn wij nog niet. Laat ons de krachten bundelen voor de aanstaande gebeurtenissen en in tussen wens ik aan alle spelers en supporters en alle sportsympatisan- ten een gelukkig Nieuwjaar met veel sportgenoegens. Roger. STAD RONSE Burgerlijke Stand Geboorten Gael Carton-Delcourt, zn Philippe en Sylviane Plume, Ellezetles, Besma Nouira, dochter Ali en Laïla Arfa, Ronse Jurgen Lison, zoon Patrick en Annette Dekeyser, Ronse Ken Callaert, zoon Herman en Frieda De Pryck, Ronse Ann-Christy Delvin, dochter Jules en Colette Evrard, Frasnes-lez-Anvaing Wesley Fouquet, zoon Eddy en Michèle Deruyver, Ronse Kevin Dekeyser, zoon Jean-Paul en Sonia Norga, Ronse Emilie Detemmerman, dochter Her man en Rita Vanderheyden, Maarkedal Bram Depaepe, zoon van Johan en Marina Van den Heuvel, Oudenaarde Alicia Fontaine, dochter van Serge en Anita Keymacker, Ellezelles Overlijdens Georges Lauwerier, gepens, 77 j, echt. Germaine Borgies, Ronse Armand Des Vachez, gepens, 69 j, echt. Georgette Hennebert, Frasnes- lez-Anvaing René Van Pevenaege, gepens, 72 j, echt Rachel Dehairs, Ronse Maria Haegeman, gepens, 72 j, wed. Charles De Bisschop, Zottegem Marie Vreux, gepens, 82 j, wed Cynna Degaucquier, Ellezelles Marguerite Bouquet, gepens, 78 j, echtg Robert Bijst, Ronse Oscar Persoons, gepens, 83 j, echt Ber tha Vandenabeele, Maarkedal Joseph Hoffmann, gepens, 76 j, echt Yvonne Blockeel, Oudenaarde Palmyre Rossell, gepens, 86 j, wed Maurice Hantson, Ronse Maria Desmet, gepens, 81 j; wed Julien Geenens, Ronse Ephrem Baeyens, architect, 50 j, echt Myriam Thomaes, Ronse Franz Caudijser, gepens, 66 j, echt Antoinette Plume, Ronse Marcel Vancoppenolle, gepens, 78 j, echt Germaine Vanderdonckt, Ronse Firmin Van Wymeersch, gepens, 78 j, echt Carmen Delghust, Ronse Per vergissing werden voor de nieuwjaarsreceptie van vrijdag a.s. enkel de voorzitter en echtgenote van de SP-organisaties uitgenodigd. Langs deze weg willen we alle bestuursleden en hun echtgeno te van de SP-wijkafdelingen en van alle socialistische neven organisaties uitnodigen voor deze receptie. Wij verwachten U allen op vrijdag a.s. te 20 u. in de nieuwe zalen van de Zaal Marbol. Het bestuur

Voor Allen | 1982 | | pagina 6