sAALSff Horn-Erembodegem wordt openbaar verkocht Verbeteringswerken aan wegen, aanleggen toegang nieuw zwembad en nieuwe elektrische installatie voor H. Hartkerk INSPRAAK EN BELEID STANDPUNT Na een vergadering op de rechtbank van koophandel vorige dinsdag, tussen de rechter commisaris en de vakbonden, is gebleken dat het gasradiatorenbedrijf Horn, ondanks eerder geformuleerde gunstige vooruitzichten, niet meer zal kunnen gered worden. A.T.B. De Natuurvrienden Wat is er van de Bergsport? C.S.C. Wijkklub «De Rode Pluim» Gijzegem Afscheid van Leonieü De Weide-fuif Tijdens de gemeenteraad van eind december werden een resem openbare werken gestemd. Deze gaan van het aanleg gen van een nieuwe verlichting aan de Kokersbrug tot de aanleg van een nieuwe weg tussen Albrechtlaan en Berge- kouter welke al sinds lang in het vooruitzicht werd gesteld, het aanleggen van parkeerplaatsen en toegangswegen voor het nieuw zwembad, dat men nog dit jaar hoopt te openen en het vernieuwen van de elektrische installatie in de H. Hartkerk. VOETWEGEN ZWEMBAD ONDERHOUD C.S.C. Wijkklub «Drievelden» Nieu werkerken Uitslag Kersttombola Het Bestuur. 5510 4392 5847 1514 4883 8326 8229 2722 7076 8570 7543 0550 1141 6132 5151 2470 2894 6828 6834 0376 1695 6625 5838 4625 1117 0699 4138 5117 2535 0578 7614 2815 4138 2682 7012 2038 7877 2837 2839 4736 2877 2800 7088 5030 3086 Reserve nr. 7771 5466 2342 6270 5781 4965 8161 7548 8284 0554 5536 4536 4864 4615 1646 4869 3665 4663 0617 1592 6573-0588 8600 2515 8165 4783 7839 0877 4384 7559 7091 7782 5673 6694 H.R.I.T.O. Katastroof in Aalst Socio-Cultureel Centrum S.V.V. Algemene vergadering Druk week-end IMAVO-Vormingsavond Gespreksavond rond dienstplicht Herdersem Belottersclub De Boskanters 2-15 januari 1982 - Voor Allen» :!v!v/XiWflMiWW!,!vXv Naar vernomen werd bedroeg het bod van Juul Horn, die het bedrijf van zijn broer Adolf zou overne men, slechts 25 miljoen voor de volledige inboedel wat volgens de rechtbank ontoereikend is vermits het bedrijf bij de RMZ en BTW alleen al met 30 miljoen schulden in het krijt staat. De rechter zegde in het verleden alle middelen te heb ben aangewend om het bedrijf en de tewerkstelling te redden maar toonde zich volgens het relaas van de vakbonden zeer misnoegd over de houding van de familie Horn, welke de transaktie niet serieus zou voorbereiden. Het bod is belache lijk laag, zo werd gezegd, omdat uit een schattingsverslag van 1979 blijkt dat het gebouw alleen al 75 miljoen waard is. Men zal nu bij koophandel de nor male wettelijke procedure toepas sen en vermoedelijk in februari de inboedel openbaar verkopen. Ver der zou Streekeconomie elke ver dere medewerking weigeren maar de voorzitter van de deelregering zou via een tewerkstellingscel wel geneigd zijn een eventueel bod voor de overname, mits tewerkstel ling, met een evenredig bedrag te verhogen, zo werd van ACV zijde vernomen. Paul Lievens van het ABW ver klaarde ons dat andere fabrikanten wel geïnteresseerd zijn in het pro- dukt maar niet in de tewerkstelling. Volgens hem zal het bedrijf en de daaraan gekoppelde tewerkstelling van een zestigtal personeelsleden nog moeilijk kunnen worden gered. Beklimming van de Mont Blanc. Op zaterdag 23 januari'82 mooie filmavond gespeeld door Frans De Cremer, afd. Aarschot. Deze film vertoond vier van onze A.T.B. bergstijgers, die de wondermooie Mont Blanc met de glimlach van een natuurvriend bestijgen. Vol gens de ingewonnen inlichtingen zijn er spannende en prettige mo menten, wat de film zo boeiend maakt. Er zal gelegenheid zijn tot vragenstellen, daar de betrokken personen van de klim in de zaal zullen aanwezig zijn en u graag te woord zullen staan. Vergeet deze datum niet en kom eens kijken, het is de moeite waard. Wie durft de koude trotseren is een echte na tuurvriend. Waar dit allemaal ge beurd? Wel in het Trefcentrum, Driesleutelstraat 49 te Aalst (vroe ger Kreja). De aanvang van de film is om 20 uur. De inkom is gratis. Steun uw organisatie, door naar uw aktiviteiten te komen. U zult altijd vriendelijk ontvangen worden. Er is mogelijkheid tot verfrissing in de gloednieuwe gelagzaal van het Trefcentrum, dus een bezoekje waard. Beste vrienden, leden en niet-le- den, deze laatsten kunnen het nog worden, er is altijd plaats in onze klub, hoemeer leden, te sterker wij staan, en dat moeten wij bekomen. Want dit jaar 1982, staan de Ge meenteraadsverkiezingen voor de deur, dus moet erop aangedrongen worden dat nog tal van de leden aangesloten bij het A.B.V.V.-Mu tualiteit «Bond Moyson» nog geen lid zijn van onze partij, de S.P. en ook niet bij onze Wijkklub, voor deze laatste staan voor het ogen blik, met een 40 tal betalende le den, en dit cijfer kan hogerop ge dreven worden, wij dienen ons te verstevigen, in de strijd waar wij al in staan, en deze die ons nog te wachten staat, de C.V.P. en de P.V.V. in ons land hebben terug de bovenhand, en wat zijn wij ervan te verwachten? Iets goed, nee hele maal niet, nee ze willen ons terug de tijd van vroeger doen beleven, armoede en ellende, en die is er al, maar het zal nog erger worden, dus Op de dag dat de gepensioneerden van onze land «Vrienden Onder een» hun Kerstfeest vierden, be reikte ons de triestige mare dat onze geliefde gezellin Leonie De Kerpel stervende was. De maandag nadien verwisselde Leonie het tijdelijke met het eeuwige. Toen ik haar een veertiental dagen vroeger een bezoek bracht, moest ik tot mijn grote spijt vaststellen dat het met Nie steeds maar slech ter ging. Leonie was samen met de eveneens betreurde Irma De Kimpe een van de eerste inwoners van Gijzegem die ik leerde kennen. Zij was een volkse vrouw die best voor een grap en een lacht te vinden was. Samen met haar echtgenoot Seraphien vormde zij een van de beste kop pels van Gijzegem. Haar verdiensten als echtgenote en moeder moeten wij niet meer in de verf zetten. Zij was een voorbeeldi ge vrouw die geen moeite spaarde en voor iedereen in de bres sprong waar het moest. Zo waar! een groot verlies voor haar familie. Maar niet alleen voor haar familie komt de klap zwaar aan. Ook onze socialistische verenigingen verlie zen aan haar een trouw en werk zaam lid. Zij was een van de eerste leden van de plaatselijke toenmalige B.S.P.- afdeling en medestichtster van de S.V.V. Ook hield zij nog het lokaal van deze verenigingen. Wat spe ciaal de S.V.V. betreft, was zij een van de stuwende krachten die ook de verantwoordelijkheid op zich nam de kinderen van de S.V.V.- leden op vakantie te vergezellen. Vaak vertolkte zij de rol van het Kerstmannetje op het S.V.V.- kerstfeest. Tot slot was zij tevens medesticht ster van de socialistische gepensio- neerdenbond waarvan zij be stuurslid bleef tot de slepende ziek te, waarvan zij nu het slachtoffer werd, haar gezondheid aantastte. Het valt zwaar voor altijd van haar afscheid te nemen. Zelfs tijdens haar langdurige ziekte bleef zij de onverbeterlijke optimiste tot ook zij zelf voelde dat de dood naderde. Leonie heeft dit aardse leven verla ten. Immer zal zij in onze herinne ring, en vooral in die van haar S.V.V.-kinderen, de zorgzame, goede vrouw blijven. Alhoewel een typische arbeidersvrouw droeg zij het hart op de goede plaats. Een vriendin was zij voor iedereen. Nu wij haar niet meer zullen zien, beseffen wij welk verlies wij heb ben geleden. Wij kunnen haar nog enkel danken voor alles wat zij voor Gijzegem en vooral voor de Gijzegemse gepen sioneerden verwezenlijkte. Nieken, nu je uit de erge pijnen verlost bent, hopen wij voor je, dat, indien het eeuwig leven be staat, je mag herenigd zijn met uw Seraphien. Rust in vrede, beste vriendin - vergeten zullen wij je nooit, daar voor was je ons te veel waard. Wij hielden zielsveel van jou! Zaterdag 23 januari 1982 te 20u organiseren de mensen van de erva ringsgerichte school De Weide hun jaarlijkse fuif. Deze vindt plaats in zaal Sint-Anna, Roklijfstraat Aalst. Toegangsprijs: 50 fr. voorverkoop, 60 fr. kassa. sluit allen aan de S.P. de enige partij die voor.onze werkende klas se, borg kan staan, wordt ook lid van onze Wijkklub, opdat de rech teroever stad ook hun medezeg gingschap zou kunnen bekomen, wij roepen U op, sluit aan! Wat onze volgende kaartavond aangaat, deze gaat door op vrijdagavond 29/ 1/1982, stipt te 20 uur, in ons Wijk- lokaal. dus allen op post. Voorwat betreft, onze maandelijk se kermis - bakschieting - kaarttrek ken naar panklare kippen, en wie er de le maal gewonnen hebben kun nen ervan meepraten, dat het scho ne goed gevleesde kippen waren. Deze maandelijkse spelen gaan door in ons Wijkklublokaal «Café De Pluim», Geldhofstraat 64, Aalst, en dit op vrijdagavond 23/1/ 82, te 20 uur stipt wees dus allen op post, de opbrengst is tenvoordele v/ d Kermis-Dries. Wij zeggen U tot kijk op deze eerste volgende aktivi teiten in onze wijk! Op kosten van het wegenfonds wordt een verlichting aangebracht onder de Kokerbrug aan de Kerre- broekstraat. Bij indienstname van deze verlich ting wordt zij overgedragen aan de stad die dan verder zal instaan voor de verbruiks- en onderhoudskos ten. Oorspronkelijk zou het Ministerie van Openbare Werken een door gaande weg aanleggen op de vroe gere spoorwegbedding, tussen Al brechtlaan en Bergekouter. Dit plan wordt echter niet uitge voerd om budgettaire redenen. Teneinde over een degelijke toe gangsweg naar de nieuwe zwem kom te beschikken, wordt het ge deelte van deze weg, tussen de Albrechtlaan en de Bergekouter, uitgevoerd door de stad. Aldus ontstaat ook een belangrijke verbinding die de moeilijke kruis punten Schendelbeekhofstraat - Moorselbaan en Moorselbaan - Al brechtlaan zal ontlasten. Naast de rijweg, die 7m breed wordt, is een voetpad van l,80m en een fietspad van 2m breedte voor zien. De beplantingen zijn niet inbegre pen en worden door de stedelijke plantsoendienst uitgevoerd. De raming bedraagt 13.892.644 F De voetwegen nrs. 50 (Leedseweg) 52 (Langeweg) en nr. 54 (Korte- weg) aan de Waterstraat te Gijze gem zijn in feite sinds vele jaren in onbruik zoals blijkt uit bestaande afsluitingen. Het gaat hier om regularisatie van een bestaande toestand. Gezien er tijdens het openbaar onderzoek geen bezwaren werden ingediend, wordt de afschaffing doorgevoerd. Op vraag van de direktie van het St. Jozefscollege om in de Volder straat een betere begeleiding te creeëren voor de massale toeloop van voetgangers en fietsers, werd een ontwerp opgemaakt om een heraanleg van deze straat. Het voorziet in het aanleggen van een breed voetpad, fietspad, een wegdek met verharding en een groenzone teneinde het niveauver schil tussen de parking en het voet pad op te vangen. De raming der werken bedraagt 1.570.524 F De beslissing van de kerkraad van het H. Hart voor het vernieuwen van de elektrische installatie werd door de gemeenteraad in zitting van 25 februari '81 gunstig geadvi seerd. De provinciale technische dienst van de gebouwen en de Rijksdienst voor Monumenten en Landschaps- zorg hebben echter enkele opmer kingen gemaakt omtrent dit ont werp en verzochten de kerkraad om er de nodige aanpassingen aan te brengen. Aan deze opmerkingen werd in middels voldaan. Het aangepast ontwerp werd terug goedgekeurd door de kerkraad. De kosten voor dit werk bedragen 1.003.195 F. De kerkfabriek kan hiervoor een staatstoelage bekomen van 30% 5% voor algemene kosten, zijnde 296.336 F. zodat de stad bijgevolg een geldelijke tussenkomst zal die nen te verlenen van 706.869 F. Rond het in opbouw zijnde zwem bad worden de nodige toegangswe gen voor voertuigen, voetgangers en fietsers aangelegd, aansluitend op de nieuwe verbindingsweg tus sen de Albrechtlaan en de Berge kouter (zie hoger) Er wordt voorzien in een parking voor 100 wagens, een aparte bus parking voor zeven autobussen en een fietsenberging met 91 plaatsen. De gebruikte materialen zijn K.W.S.-beton, betonklinkers en witte betonsteen. De beplantingen zullen door de stedelijke plantsoendienst worden uitgevoerd. De raming bedraagt 6.813.935 F. CHALET Door de vroegere gemeente Nieu- werkerken werden destijds gron den aangekocht aan de Brouwerij straat met de bestemming het in richten van een recreatiedomein met speelruimte. Door het huidig stadsbestuur werd beslist dat projekt te verwezenlij ken volgens budgettaire mogelijk heden omdat het voorstel van de Nationale Dienst voor Speelpleinen en Recreatieruimten te duur werd opgevat. In 1979 en 1980 werden aldus door de stad gronden aangevoerd voor nivellering. In 1981 werden de voorziene speel tuigen aangekocht teneinde het re creatiedossier als volwaardig af te werken en met het oog op het bekomen van staatstoelagen bij in- dienststelling is het noodzakelijk een gebouw te voorzien dienstig als schuilplaats voor de kinderen bij ongunstig weer (vakantiespeel- pleinwerking) en aangevuld met een opbergruimte voor het onder- houdsmateriaal, sanitaire installatie en een kleine ruimte voor de onder- houdsverantwoordelijke Er werd prijs gevraagd aan een drietal gespecialiseerde firma's voor leveren en plaatsen van een «chalet» (houten gebouw van 6,5 m x 10 m). De aankoop zal doorgaan bij on derhandse gunning in gemeente raadszitting binnen de perken van de beschikbare kredieten, zijnde 500.000 frank. Daar het blijkt dat de tennisvelden in de «Osbroek» onvoldoende on derhouden zijn bij gebrek aan het nodige materieel en rekening hou dend met het feit dat de nodige kredieten beschikbaar zijn op de begroting 1981, werd door de dienst «Sport» prijs gevraagd aan een drietal gespecialiseerde firma's voor levering van een tandemrol. Deze machine is speciaal geschikt voor het onderhoud van tennisvel den en wordt aangedreven met een benzinemotor, de rol zal worden aangeschaft. De uitgaven hieraan verbonden worden geraamd op 146.250 frank. De stad beschikt verder over twee sporthallen die regelmatig door de verschillende sporttaken in gebruik genomen worden. De sporthal «Ten Rozen» is uitge rust met een degelijke machine voor schuren en opkuisen van de zaal. Thans werd prijs gevraagd bij ge specialiseerde firma's voor het leve ren van een gelijkaardige machine die zal dienst doen in de nieuwe sporthal «Denderdal» te Erembo- degem. De keuze werd gedaan voor aan koop van een schrobmachine merk «Eliona» voor de totale prijs van 113.034 frank. Roger D'Hondt Ons jaarlijks souper gaat door op zaterdag 6 februari, de prijs, spij zen en dranken kunnen nagekeken worden in ons lokaal waar ook de inschrijving kan gebeuren dit voor 15 januari. Dus maar rap naar de pen gegrepen om er nog bij te zijn. Nu wat over de kaarting, 't zal de 5de zijn en die zal doorgaan op zaterdag 16 januari 1982 om 20 uur stipt. Hierna volgt nogmaals de uitslag van de Kersttombola. Terzelfdertijd wensen wij er de aandacht op te vestigen dat de prijzen tot uiterlijk 31 januari kun nen worden afgehaald in ons lokaal bij Omerken. Tot die datum kan men ook via de bestuursleden de prijzen in bezit krijgen. Stichtingsvergadering in feestzaal HRITO, Welvaartstraat 70, Bou- dewijnlaan te 9300 Aalst. Donderdag 28 januari 1982 om 20 uur. Kontact vergadering van alle afge studeerden HRITO-Aalst met het oog op de oprichting van oud-leer lingen- en oud-studentenbonden. Organisatie: directie en personeel HRITO-Aalst. In het rusthuis «De Hopperank» te Erembodegem starte deze week een experiment waarbij een bejaardenraad is opgericht met de bedoeling aan de bewoners van het rusthuis extra-inspraak te verlenen in het beleid. Alhoewel geen primeur, het bestaat ook reeds in de door socialisten bestuurde gemeente Hoboken, in het Vlaamse Gewest is dit een belangwekkend initiatief waarvan men binnen een zestal maanden de eerste resultaten verwacht. Het komt op een ogenblik dat men via diverse kanalen kritiek heeft gespuid op bepaalde toestanden in het rusthuis St.-Job welke neerkwamen op misbruiken voortvloeiend uit de relatie tussen de bejaarden en het personeel. Het experiment in De Hopperank wint aan waarde als men voor noemde kritiek analyseert. De bejaardenraad is er opgericht om misverstanden en beleidsvoering tussen bejaarden, personeel en overheid weg te nemen. De raad moet een wederzijdse aansporing zijn om waakzamer het doen en laten binnen de rusthuisgemeenschap op te volgen. Men gewaagd hier terecht van een doorgedreven experiment waar het OCMW-bestuur achterstaat en normaliter een forse stap in de goede richting moet betekenen van een open beleid. Inspraak en openheid in het stadsbeleid is een fundamentele aangele genheid waar de socialisten volledig kunnen mee akkoord gaan en waarvan we denken dat de bestuurders de moed dienen op te brengen alle initiatieven in deze richting volmondig te steunen. Zo achten wij goed funktionerende stedelijke kommissies onontbeerlijk willen wij de demokratische besluitvorming een dienst bewijzen. Ze kunnen het tegendeel bewijzen van soms opzettelijk uitgelokte oppositie kommentaar waarbij het er enkel om te doen is het bestuur hoe dan ook in een slecht daglicht te stellen. Een bewijs daarvan vormt zo bv. het uitblijven van een oppositie communiqué waarin de namen van familieleden of verwanten worden geciteerd van recent aangestelde personeelsleden aan de stad. Het was de laatste tijd een gebruik van CVP-zijde om dat te doen. Alhoewel men geenszins akkoord kan gaan met deze zogenaamde onderonsjes moet het ons van het hart dat iedereen in de spreekwoor delijke «appel» heeft gebeten maar het uiteindelijk de oppositie is welke door haar subjektieve houding en opstelling de trom roert. maar nu al evenzeer zwijgzaam optreed als alle anderen. Het voorstel van raadslid De Turck om een pakt af te sluiten onder de politieke partijen en geen vriendjes-familie- politiek meer te bedrijven inzake aanstellingen bij de stad kon ideaal lijken maar is het niet en klinkt ongeloofwaardig. In de eerste plaats worden de bestuurders niet gebonden door een «partijen-pakt» en indien ze zich zouden binden tot de naleving ervan dan staat het een volgende koalitie vrij dit standpunt weer op de helling te zetten. In het licht daarvan vrezen wij dat De Turck al te voortvarend is in zijn voorstel. Het moet in de eerste plaats worden gericht aan de politieke partijen. De reakties die van daaruit loskomen zullen heel wat objektievere informatie bevatten dan tot nog toe bekend is. Zo zullen wij dan zien of De Turck binnen zijn eigen partijmidden een meerderheid kan halen voor dit voorstel en of hetgeen kamikase poging is of een elektoraal maneuver. Dergelijke voorstellen werden al te dikwijls geformuleerd door alle partijen in de raad en naargelang de rol die ze spelen, maar het lijkt ons zo onoverwogen dat we moeilijk kunnen aannemen dat De Turck er zelfvan overtuigd is een meerderheid in de raad te kunnen behalen rond zijn voorstel. Roger D'Hondt Politiek secretaris In weerwil van de naam zorgt de Antwerpse groep «Katastroof» (op zaterdag 23 jan. vanaf 20.30 uur in Netwerk) voor een plezante avond. Zij brengen een resem leutige en pikante liedjes met als voorkeur onderwerpen: sociaal engagement, seks, drank en eten. Iedereen voelt er zich wel wij, want het hele optre den wordt in een aardig show-ge heel gebracht, aldus luidt een pers bericht waarin het optreden van de groep wordt aangekondigd. Van Katastroof zegt men dat de vier leden elkaar perfekt aanvullen dank zij hun slecht karakter. Zij ontmoetten elkaar in 1977. Aan vankelijk bestond hun repertorium uit een onduidelijke mengelmoes van Engelse en Ierse folksongs aan gevuld met Antwerpse traditionals en een handvol eigen komposities. In maart '78 vond hun eerste optre den met een volledig programma van eigen liedjes plaats. De bezon gen onderwerpen zijn voornamelijk te herleiden tot drie inspiratiebron nen: seks, drank en een beetje sociaal engagement. Ze worden dan ook bestempeld als «de meest dekadente volkskunstgroep van Vlaanderen». Intussen is Kata stroof vanuit de Antwerpse volks- kafee's uitgezworven naar het hele Vlaamse land. Maandag 18 januari 1982 om 19.30 uur. Volkshuis, Houtmarkt 1, Aalst Programma: 1voorstelling jaarprogramma 1982 2. optreden cabaretgroep V.F.G.Z. Alle leden en sympathisanten zijn welkom. Zondag a.§. organiseert de VTB een wandeltocht door Groot-Aalst, de eerste in een reeks van zeven en ongeveer 11 km lang. De wandeling start om 14 u. aan de hoofdingang van het stadspark en gaat langs de deelgemeenten Terjoden en Nieu- werkerken. Maandagavond om 20.30 u. wordt in Netwerk de film «Jeder für sich und Gott gegen Alle» van Werner Herzog vertoont. Organisatie CGSO. Op dinsdag 19 jan. om 20 u. is er in dezelfde zaal een gespreksavond rond «Macrobiotiek en kanker». Vrijdag 29 januari 1982 om 20u. in de Mikisklub, Nieuwbeekstraat, 35, Aalst, met als onderwerp: «Eurocommunisme: wat is dat hu eigenlijk? Inleiding: Dhr. Jef Turf Ter verantwoording: De term «eurocommunisme» wordt te pas en te onpas, gebruikt en wellicht ook misbruikt. De term zelf is trouwens uit het brein ge sproten van rechtse westeuropese joernalisten, wat op zichzelf al tot nadenken moet stemmen. Maar mettertijd is die term vergroeid tot een begrip dat ook in de linkse beweging voor de nodige diskussie, óm niet te zeggen clichévorming en dus verwarring, heeft geleid en het nog doet. Welke lading wordt door de «eurocommunistische» vlag ge dekt, wat is er de werkelijke inhoud van en is die dezelfde in de verschil lende Westeuropese landen, welke is de konkrete weerslag ervan op de K.P.B., en in wat zit het essentieel verschil met wat wij, wellicht niet terzake, het «klassieke» kommunis- me noemen. Het Hulp-, Advies-, Kontakt- en Informatiecentrum (HAK) organi seert op vrijdag 22 jan. om 20 uur een infor- en gespreksavond rond «dienst: een plicht?». Er is medewerking van telkens ie mand die koos voor een specifieke dienstplichtmogelijkheid: leger dienst, ongewapende legerdienst, burgerdienst en ontwikkelingshulp. Naast praktische informatie (hoe gaat 't allemaal in zijn werk? hoe veel maanden? wordt ook inge gaan op vragen zoals konsekwen- ties vredesbeweging, sociale (on rechtvaardigheid (1 op 4 jongeren moet dienstplicht vervullen tegen lage betaling)... Hak, Sint-Martensplein 2 is elke dag open. Algemene rangschikking na vier wedstrijden 1. De Bom Jozef (Albert) 12473 2. De Meersman Vital 12366 3. Van Den Abeele Valery 12193 4. De Meersman André 12171 5. De Rijck Jozef 12107 Uitslag 4e wedstrijd 1. AelbrechtCl. 3355 2. De Meersman Vital 3280 3. De Troyer Gaston 3262 4. De Meersman André 3253 Volgende wedstrijd op zaterdag 6 februarf 1982 om 20 uur.

Voor Allen | 1982 | | pagina 2