«Kwis der Azen» in Ninoofse «Ragtime» succesnummer Eetfestijn S.P. Ninove Centrum WEGWIJS IN HET ARRONDISSEMENTEEL SP-SMULPARADIJS «Voor Allen» - 13 november 1992 - 13 Na 6 van de 24 kwisavonden, in principe elke dinsdagavond in Jacky's Ragtime-café, is al vast één zaak duidelijk: de «Kwis der Azen», de titanen slag tussen Ninove's beste kwissers, is nu al een kom pleet succes. Reeds 35 kandi daten trotseerden vragen van moeilijk tot zeer moeilijk. Vragen als «De naam van het terrein van SK Tongeren» of «Wie was de architect van het Brusselse Justitiepaleis» zijn daarbij, ter illustratie, een heus weggevertje. Vooraan in de rangschikking gaat het er hard tegen onzacht aan toe. Kleppers als Jean- Luc Franchet (die met voor sprong de tweede ronde in gaat), Paul De Mulder, Alain Wachtelaer en André Daem ontbreken nooit op het appel. Maar ook de CSC-routiniers als Urbain Verekens, André Walravens, Erwin Van Op- denbosch, Paul De Meule- meester en Chris Vancoppe- nolle doen het uitstekend. Ook talrijke doorgaans niet- kwissers, voor wie deelnemen het belangrijkste is, haken niet af, en dat is zeer verheu gend. Vrienden die nooit meer haalden dan 5 op 30 staan er ook iedere avond en beleven er blijkbaar evenveel plezier aan als de koplopers. Proficiat aan al die mensen. Voor hen die de eerste 6 avonden gemist hebben, is er nog geen probleem om op de kwistrein te springen. De eindstand wordt immers be paald door de 12 beste resul taten van de deelnemers sa men te tellen. Zelfs al kan je geen 12 keer deelnemen (en derhalve niet in aanmerking komen voor de eindoverwin ning), kan je nog altijd mees pelen zoveel je wil. Er is im mers iedere avond een prijs voor de winnaar («de Chet- ten» nam er al 5 van de 6 naar huis) én een prijs die wordt verloot onder alle deelne mers. Twijfelaars en vaste klanten worden dus op één van de volgende dinsdagen verwacht bij de Jacky om 20.30 u. voor een uurtje span ning en entertainment. Doen, zou... euh dinges... euh zeg gen... die schrijver, god. 'k zu 't duizend keer zeggen. Een politieke groepering, en zeker een partij-afdeling, is geen voetbal- of wielerploeg die een beroep kan doen op sponsors die opdraaien voor alle onkosten in ruil voor T- shirt reklame. Om publiciteit te maken rond en organiseren van socio-kul- turele aktiviteiten is er geld nodig. De tijd van de belle man is (spijtig genoeg?) voor bij. Een partijkas kan niet langer gespijsd worden met het minieme gedeelte van de lidgelden dat de onderafde ling overhoud na de nationa le, federale en hoofdafde lingsafdrachten. Voor ons ar rondissement komt daar nog de bijna onbetaalbare service bij die wij onze leden aanbie den onder de vorm van een gratis, tweeweklijks, leden blad: «Voor Allen». Daarom, op 29 november, ons eetfestijn. Wij zijn er ons van bewust dat dit geen super-origineel idee is. Wie, in deze periode van het jaar tijd, en vooral geld genoeg heeft, hoeft tijdens de week-ends zelf niet meer te koken (en of te wassen) en kan van sportlokaal over de school naar weer een ander kultureel etentje gaan. Wij maken ons echter sterk dat een partijafdeling nog wat meer te bieden heeft. Een partijlid gaat naar ZIJN par tijlokaal, naar ZIJN etentje, om er te praten en bediend te worden door ZIJN mandata rissen en bestuursleden. De bedoeling is, om op een aan gename manier, onder vrien den en kennissen te genieten van een lekkere gegarnierde schotel steak of rundstong met frietjes. Wij heten onze gasten wel kom vanaf 11.30 u. en bedie nen tot 15.00 u. Prijs per scho tel: 350 fr.; juniorsmenu: 150 fr. Steunkaarten in voorver koop zijn te bekomen bij de volgende bestuursleden: Jac ques Timmermans, William Van Cutsem, Willy De Dob- beleer, Jozef Van Genechten, Hedwig Matthijs, Andre Bor- gers, Jakie De Ridder, Gerda Sonck, Lieven Matthieu, Hu- bert Wachtelaer, Luc De Pauw, in het lokaal en bij Johnny DEBBAUT SP GERAARDSBERGEN Dinsdag 17 november 1992 om 20.00 uur Volkshuis, Markt 15 - Geraardsbergen ALGEMENE SP-LEDENVERGADERING Voorbereiding Nationaal SP-Congres Inleiding: Dirk VAN DER MAELEN Volksvertegenwoordiger Alle SP-leden worden geacht aanwezig te zijn. V.F.S.G.-Lede Het jaarlijks feestmaal van de VFSG-Lede heeft plaats op zondag 22 november 1992 om 13.00 uur in de zaal «Riva», Markt 19 te Lede. Op het menu staat: tomaten- roomsoep, pannetje met ge dresseerde kip en hertogin- neaardappelen, gebraad met groentenweelde en aardap pelnootjes, koffie en gebak. Voor de animatie zorgen Frans en Oscar en er is dans gelegenheid non-stop tot 19.00 uur. Deelname in de kosten be draagt: 350 frank voor de le den en 500 frank voor niet-le- den. Inschrijvingen worden ingewacht tot 19 november 1992 in café Riva of telefo nisch op het nummer 053/ 80.19.65 (Deschamps) of 053/80.34.18 (Van Der Strae- ten). Eetfestijn te Zandbergen Op zaterdag 5 december 1992 nodigt de SP-afdeling Grim- minge-Zandbergen alle SP- leden en sympathisanten uit op het jaarlijks eetfestijn in de Zaal «Denderhof», Zand bergenplein te Geraardsber- gen-Zandbergen. Op het menu staat: Spaghetti Bolognese (200 fr.) of Hespe- rollejtes met witloof (200 fr.). Het SP-restaurant «Grimmin- ge-Zandbergen» is geopend van 18.00 tot 22.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de bestuursleden en het lo kaal «Denderhof». Eetfestijn SP/SW Onkerzele Op zondag 28 november 1992 organiseert de SP/SVV-afde- ling Onkerzele haar jaarlijks feestbanket. Dit ledenfeest van de SP/ SVV-wijkafdeling Onkerzele grijpt plaats in de zaal «Para plu», Bareelstraat te Idegem om 19.00 uur. We hebben kosten noch moeite gespaard om u onder staande menu te kunnen aan bieden: - Aperitief «Paraplu» - Tomatenroomsoep - Gegarnierde schotel van gerookte zalm en heilbot - Kippefilet in champagne- saus met kroketten - Koffie met gebak De deelname in de kosten be draagt: - Leden SP/SVV-Onkerzele: 500 fr. - Niet-leden: 675 fr. - Kinderen onder de 10 jaar: Gratis. Inschrijven kan tot 20 novem ber 1992 bij de bestuursleden of in het Volkshuis, Onkerze- lestraat 212 te Onkerzele. We rekenen erop dat al onze SP/SVV-leden dit ledenfeest naar waarde zullen weten te schatten en zijn ervan over tuigd dat ze talrijk zullen aan wezig zijn. SP Overboelare Zaterdag21 november 1992 van 11.30 tot 14.00 uur en van 17.30 tot 22.00 uur. Feestzaal «Van Malder», Grote Weg 204 - Overboelare. JAARLIJKS «HUTSEPOT» FESTIJN Menu: Hutsepot met schenkel Hutsepot met koteletten Blinde vinken met frieten Kindermenu Aan allen hartelijk welkom 350 F 350 F 300 F 150 F SP-Wijkafdeling Erwetegem - Godveerdegem - St-Goriks - Oudenhove en St.-Maria - Oudenhove Zaterdag 21 november 1992 van 18 tot 21.00 uur Zondag 22 november 1992 van 15.00 tot 21.00 uur Feestzaal «'t Amigo», Kruiswaterplein 23 - St.-Goriks - Oudenhove GROOT GEUTELINGENFESTIJN We hopen LI daar allen te mogen begroeten SP/SW Onkerzele Zaterdag 28 november 1992 om 19.00 uur Zaal «Paraplu», Bareelstraat - Idegem JAARLIJKS FEESTBANKET Menu: - Aperitief «Paraplu» - Tomatenroomsoep - Gegarnierde schotel van gerookte zalm en heilbot - Kippefilet in champagnesaus met kroketten - Koffie met gebak Deelname in de prijs: 500 fr. (niet-leden: 675 fr.) Inschrijven tot uiterlijk 20 november 1992 bij de bestuursleden. SP-Zandbergen - Grimminge Zaterdag 5 december 1992 van 18.00 tot 22.00 uur Zaal «Denderhof», Zandbergenplein - Zandbergen SP-EETFESTIJN Menu: - Spaghetti Bolognese - Hesperolletjes met witloof Een must voor alle smulliefhebbers SP Ninove-Centrum Zondag 29 november 1992 van 11.30 tot 15.00 uur Zaal De Redding (Volkshuis), Geraardsbergsestraat 119 te Ninove GROOT EETFESTIJN Menu: Steak of rundstong met frietjes Deelname: 350 fr. (kinderen: 150 fr.) Koninklijk Atheneum Middenschool Basisschool Ninove Zaterdag 21 november 1992 van 18 u. tot 21 u. Zondag 22 november 1992 van 11 u. tot 15 u. Restaurant K.A., Astridlaan 33-39 te Ninove JAARLIJKS EETFESTIJN Menu: Winter julienne met fijne kruiden, pastei van de chef of wildpastei gemarineerd gebraad of kippefilet gegarnierd, dessert (ieder gerecht ook afzonderlijk verkrijgbaar; kindermenu) Een culinaire aanrader!

Voor Allen | 1992 | | pagina 13