Dagje Blankenberge: lekker, gezond en vooral leuk! Gedaan met de bijdragebon Zaterdag 24 juni BM hangt de clown uit 12 - 19 mei 1995 - «Voor Allen» Een heerlijk uitje naar zee weet iedereen wel te smaken. En als de Socialistische Mutualiteit daar nog eens tal van activitei ten, spelletjes, gadgets en een unieke muziekhappening boven op doet, is één ding zeker: het wordt op 24 juni drummen in Blankenberge! Schattenjacht Wendy, Sam en Leopold Busvervoer VFG en VFSG De meeste werknemers zuilen dit jaar geen bijdragebon meer ontvangen. Indien je er toch nog een zou krijgen, stuur hem dan zonder uitstel door naar je zie kenfonds. Bijdragebon in de bus? Stuur hem zo snel mogelijk door naar Bond Moyson. Zo simpel is het! leder jaar biedt de Socialistische Mutualiteit haar leden een leuke daguitstap met tal van verrassingen aan. Op zaterdag 24 juni is het weer zover. We nodigen je uit naar Blankenberge voor een dolle dag vol animatie en plezier. Afspraak om 10 u. op het Leopoldplein (tegen over het station). Een leuk deuntje en dito gra tis gadget brengen je alvast in de juiste stem ming. Hier start onze spannende schattenjacht waarmee prachtige prijzen te winnen zijn. Het komt er op aan de juiste sleutel te vinden voor onze rijk gevulde schatkist. Op de zeedijk trakteren we je op een bonte coktail van activiteiten. Het recept: strand- en dijkspelletjes voor de allerkleinsten, een test van de fysieke conditie voor de jongeren, sportdemonstraties voor senioren en gehandi capten en optredens van een heuse big band. Flink schudden en grote leute is gegaran deerd! In de jachthaven vind je de reuzestand van de Socialistische Mutualiteiten. Hier worden de verkeersveiligheid voor de jeugd en de viering van 50 jaar ziekteverzekering in het zonnetje gezet. Traditioneel zijn aan de stand heel wat leuke verrassingen te krijg. Bovendien kan je er deelnemen aan een gratis tombola. Op het Manitobaplein (nabij de dijk) zorgt ver zekeringsmaatschappij P&V voor de nodige animatie. Je kan er deelnemen aan spelletjes waarmee leuke prijzen te winnen zijn. Blanken berge zelf draagt ook een steentje bij. Alle leden van de Socialistische Mutualiteit krijgen tot 50% korting op de vele attracties die de stad rijk is (aquarama, het toeristische treintje, de kinderautodroom, minigolf, enz.). Rond 16u00 volgt dan de apotheose. Op de Grote Markt maak je in levende lijve kennis met Wendy Van Wanten, Sam Gooris en de schone jongetjes van Leopold III. Zij zingen. Jij geniet. Zo ziet de taakverdeling er uit. Wie zich wil inschrijven voor deze unieke hap pening kan nog tot 2 juni terecht in zijn plaat selijke BM-kantoor. Volwassenen betalen 300 fr., jongeren onder de veertien 150 fr. (treinreis inbegrepen). jmu VFG en VFSG organiseren op 24 juni speciaal busvervoer voor hun leden (zelfde prijs). Geïnteresseerden dienen zich wel zo snel mogelijk in te schrijven. VFG-leden moeten ons voor 24 mei a.s. een seintje geven, VFSG- leden krijgen nog tijd tot 2 juni. Inlichtingen en inschrijvingen: VFG- of VFSG-secretariaat De Colfmaekerstraat 11 9620 Zottegem Tel. VFG 09/364.98.22 Tel. VFSG 09/364.99.12 Voortaan speelt je werkgever alle gegevens rechtstreeks door aan de Rijksdienst voor Sociale Zekerheid. Je rechten in de ziektever zekering blijven dus zonder verdere formalitei ten gevrijwaard. Van ons krijg je een nieuwe verzekeringskaart opgestuurd. De zelfstandigen kennen dit systeem al van vorig jaar. Voor hen verandert er dus niks. Wie werkt bij een plaatselijke of provinciale overheid zal dit jaar toch nog een bijdragebon ontvangen. Hetzelfde geldt voor werklozen en werknemers met een leerovereenkomst. De verzekeringsmaatschappijen (beroepsziek ten en arbeidsongevallen) blijven voorlopig ook nog een bijdragebon overmaken. Wie een bijdragebon ontvangt, dient hem zo snel mogelijk over te maken aan zijn zieken fonds. Uiteraard zal jouw Bond Moyson-federatie ook aanwezig zijn op Dagje Blanken berge. En we zijn van plan eens flink de clown uit te hangen. Voor het goede doel uiteraard, want we geven onze waardig heid niet zomaar prijs. Bond Moyson spant zich die dag nl. in ten voordele van de Cliniclowns. Je weet wel die prachtige medemensen die zich tot taak hebben gesteld het leven van zwaar zieke kinderen op te vrolijken. Om dit unieke initiatief een steuntje in de rug te geven verkopen wij de enige echte Cliniclown CD, gezongen door Familielid Karei Deruwe. Karei heeft ons beloofd de CD's te komen signeren, vergeet dus zeker niet uit te kijken naar onze stand! En als je niet van muziek houdt kan je bij ons nog altijd een gommetje van de Cliniclowns kopen. Zo help je een handje om toekomstige kindertranen uit te vegen.

Voor Allen | 1995 | | pagina 12