1 Mei-vieringen te Denderleeuw 1 Mei-festiviteiten te Appelterre-Eichem Mei-avondkaarting te Hofstade Grote Prijs E. Dierickx Geslaagde 1 mei-happening te Ninove «Voor Allen» -19 mei 1995 - 15 Octaaf, Coen Rosa, Collijns Anitta, Collijns Denise, Colman Edmond, Conings Jacobus, Coppens Georgette, Coppens Lucien, Corten Marcel, Cottijn Raymond, Cottyn Jackie, Creutz Marina, D'Haese Frans, D'Haeseleer Elise, D'Hondt Roger, De Backer Emma, De Backer Victor, De Blander Gilbert, De Block Omer, De Bruecker Jan, De Clerck Adolf, De Clercq Louisa, De Cock Hypolite, De Coninck Benoit, De Coninck Remi, De Cooman Frans, De Decker Pierre, De Geest Herman, De Groot Ghislaine, De Landsheer Albert, De Martelaere M. Therese, De Meersman Alfred, De Meersman Maurits, De Moor Roger, De Neef Arthur, De Neef Isabelle, De Neef Jozef, De Neve Simonne, De Nijs Rene, De Petter Helene, De Plecker Gustaaf, De Rick Aime, De Ridder Alfons, De Rouck Maurice, De Rybel Frans, De Saedeleer Virginie, De Schrijver Freddie, De Schrijver Paula, De Smedt Albertine, De Smedt Gustaaf, De Smedt Hilda, De Smedt Leon, De Smedt Monique, De Smedt Pierre, De Smedt Adolf, De Smet Dominique, De Strooper Annie, De Sutter Hubert, De Veylder Domien, De Winter Albert, De Wit Gustaaf, De Wit Suzanne, De Wolf Jozef, De Wolf Jozef, Delkord Richard, Delouvroy Monique, Deprez Yvette, Descamps Liliane, Dierickx Eddy, Dierickx Louis, Dierickx Paul, Dierickx Richard, Engelen Marie, Everaert Marie, Fransen Maurice, Gabriel Linda, Gabriel M. Louise, Gabriel Willem, Galle Marc, Galle Mariette, Gillade Lucienne, Hendrickx Prosper, Hertsens Raymond, Hinninckx Alfonsine, Hooghuys Edgard, Huion Eduard, Huybrechts Eugeen, Huylebroeck Maria, Jacob Jos, Janssens Maurice, Janssens Sonja, Jonckhere Raoul, Keymeulen Simonne, Kieckens Augusta, Lanckman Jeanine, Lauwereys Henri, Ledeghen Germaine, Lemaitre Gustaaf, Lemli Albert, Lievens Frederik, Lievens Jozef, Luyts Constant, Maes Octere, Meert Pierre, Merckx Paula, Meulebroeck Frans, Meuleman Johnny, Michiels Valery, Minner August, Minner Dirk, Moens Yvonne, Moerenhoudt Theo, Monsieur Eddy, Mortier Alexander, Mortier Odilon, Mortier Romain, Muylaert Clement, Muylaert Helene, Noel Jean, Ottoy Irene, Parewijck Jeanne, Peeters Denise, Pieters Albert, Pieters Annie, Pieters Mariette, Pieters Odile, Plas Elma, Podevijn William, Pots Josephine, Pyck Freddy, Rabier Victor, Raes Octaaf, Redant Madeleine, Rimbaut Alfonsine, Ringoir Jean Paul, Robijns Mireille, Roelandt Alfons, Roelandt Christiane, Roelandt Diane, Roelandt Jeanine, Roelandt Kamiel, Roelandt Paul, Roelandt Valentine, Roels Godelieve, Roggeman Marcel, Saegerman Leon, Saerens Frangois, Saerens Louis, Schelfthout Henri, Schepens Agnes, Schockaert Frangois, Segers Magdalena, Simoens Liliane, Steenhaut Oscar, Steenhaut Victor, Thomas Clementine, Timmerman Jean, Tombeur Jozef, Troch William, Uitdebroeck Jan, Van Cauter Emmanuel, Van Damme Amelie, Van Damme Camilla, Van de Meerssche Diane, Van de Meerssche Hugo, Van de Meerssche Paul, Van de Velde Emiel, Van de Velde Pierre, Van de Velde Willy, Van de Vijver Walter, Van de Winckel Rosa, Van den Borre Julien, Van den Bossche Alois, Van den Bossche Hugo, Van den Brempt Walter, Van den Broeck Roger, Van der Gheylen Albert, Van der Gucht Mariette, Van der Schueren Helene, Van der Schueren Prosper, LVan der Speeten Martin, Van der Speeten Rene, Van der Veken Jan, Van Exterghem Theophiel, Van Geit Gustaaf, Van Geit Jan, Van Gijseghem Liliane, Van Gijseghem Rosa, Van Goethem Julienne, Van Hauwe Michel, Van Hauwermeiren Maurits, Van Hoorick A., Van Hoorick Anne Marie, Van Hover Robert, Van Impe Jan, Van Impe Rudy, Van Langenhove Em., Van Lembergen Remie, Van Lierde Jhony, Van Medegael Herman, Van Nieuwenborgh Gracienne, Van Nieuwenborgh Irene, Van Sande Frans, Van Sande Gustaaf, Van Sinay Leon, Van Steen Johnny, Verbeeck Albert, Verbeeck Augusta, Verdoodt Rene, Vereecken Adolf, Verhoeven Petrus, Verhulst Roland, Verleysen Antoon, Vermoesen Frederick, Vernimmen Willy, Vidts Roger, Vinck Kamiel, Vinck Philomene, Vinck Willy, Visart Jozef, Vonck Kamiel, Wasteels Eleonora, Wauters Annie, Wauters Benny, Wauters Frans, Wauters Helene, Wellekens Edmond. Een hartelijk proficiat aan al de militanten die zich hebben ingezet bij de realisatie van de verschillende 1 mei manifes taties die dit jaar georgani seerd werden in Dender leeuw. Al de vieringen (in Iddergem, Welle en Denderleeuw) ver liepen vlekkeloos en genoten een vrij grote tot zeer grote belangstelling. De kaartingen te Iddergem en Welle deden menig belotters- hart sneller slaan en de mei avondshow gepresenteerd te Denderleeuw was van een Met Minister Norbert DE BATSELIER begonnen de activiteiten op vrijdag 28 april. Het politieke café over Socialisme en Leefmilieu (or ganisatie C.S.C.) bracht be hoorlijk veel mensen samen in het Volkshuis. Vanaf zondagmiddag werd afwezigen hadden meer dan ongelijk. 1 mei is ook de dag van de herdenkingen. Zo werden door de SP-afdeling, ACOD en de Coöperatief bloemen neergelegd aan de monumen ten van Prosper De Bruyn en Armand De Pelsmaeker. Nadien nam de delegatie deel aan de al even traditionele 1 mei-optocht die, hoe kan het ook anders, overgoten was met zon en, misschien verkie zingsgebonden, meer volk op de been bracht dan vorige ja ren. het feest verder gezet met een barbecue op de binnenkoer van de feesteaal «De Roos», 's Avonds werden de aanwezi gen vergast op een populaire kwis - met vele waardevolle prijzen - en animatie door de Jongsocialisten. Vanaf 10 uur maakte de Rond 1 mei richt de Socialisti sche Partij afdeling Appelter re-Eichem traditioneel een aantal activiteiten in. Zo gebeurde weer dit jaar met een tweedaagse vinkenzetting in de Hellestraat. De vinkenzetting die georga niseerd wordt in samenwer king met de Vinkenmaat- schappij «De Denderzan- gers» is telkenmale een succes dankzij de goede samenwer king tussen de twee organise rende partijen. Zoals ieder jaar kon men op nieuw beroep doen op een aantal SP-mandatarissen waaronder ministers, senato ren, volksvertegenwoordi gers, plaatselijke schepenen en raadsleden om hun mede werking en steun te verlenen. De eerste rit, op zaterdag 29 april, werd gewonnen door Siroyt Suzanne met vogel Kel- «Collegians'Band» er een spetterende muzikale dans avond van. Dankzij het prachtige lente weer trok de barbecue op 1 mei nog meer eters naar de binnenkoer. Belangstellenden bezochten er de standen van C.S.C.- Volkstoerisme en gepensio neerden in een aangename muzikale sfeer. Langs deze weg zou ik de vele medewerkers die voor het succes van onze 1 MEI FEES TEN hebben gezorgd harte lijk willen bedanken (speciaal de werkers van het laatste uur: Etienne Schoup, Paul Dehaes, Johnny Debbaut, William Segers en Wim Wachtelaer). Luc DE PAUW ly gevolgd door vogel Boebka van Kestens Patrice. De overwinning in de reeks promotie ging naar Geeroms Norbert. De tweedaagse werd afgeslo ten op maandag 1 mei met een overwinning van De Wael Marc met vogel Rik in de tweede rit. In de reeks promotie behaal de De Pril Gwenda met vogel Micha de beste plaats. Het eindklassement in de reeks Assen werd gewonnen door De Spiegeleer Guy die hierbij, de mooiste trofee uit een hele reeks, mocht in ont vangst nemen. Op zaterdagavond werd de 1 mei prijsbolling betwist in het bolderslokaal «Op den berg». Deze wedstrijd wordt reeds jaren georganiseerd in samen werking met de boldersclub 1. Wellekens Edmond 4478; 2. Verdoodt André 4421; 3. Jacobs Erwin 4413; 4. Van Keymeulen Monty 4365; 5. Peynsaert David 4249; 6. Vel- deman Frans 4225; 7. Van Au- denhove Remy 4154; 8. V.d. Spiegel Hector 4127; 9. Boey- kens Hermine 4023; 10. Merckx Willy 4016; 11. V.d. Snick Mare 4009; 12. Kinder mans Frans3971; 13. Bullimo- re Willem 3966; 14. Van Dam me J. Paul 3960; 15. De Wan del Willy 3876; 16. Van Dam me Peter 3835; 17. D'Haese «ROOD-GROEN». Het bestuur van de club, on der leiding van Walter en Georges, had zich geen enke le moeite glespaard om er een aangename avond van te ma ken. Tijdens het bollen konden de bolders smullen van de heer lijke wafels, bereid door Ma ria en gebakken door Victori- ne en Annie. Het bollen zelf had weliswaar een apart tintje doordat de ploegen samengesteld waren uit zowel geoefende als begin nende bolders, wat de uitslag van de maaches soms wel eens beïnvloedde. Toch werd het een sportieve wedstrijd die terecht gewon nen werd door de ploeg van Omer Wijnant, Frans Gee roms, Kamiel De Villaer, Wil ly Van Droogenbroeck en Hugo Spruyt. Het SP-bestuur van Appelter re-Eichem dankt de maat schappijen voor hun mede werking en geeft rendez-vous voor volgend jaar om de tradi tie in stand te houden. Roger 3807; 18. Merckx Yvan 3763; 19. Wellekens Jozef 3756; 20. Heyvaert Mare 3753; 21. De Trogh Louis 3711; 22. Maesschalck Vital 3700; 23. Neukermans Eddy 3676; 24. De Rop Ludwig 3635; 25. Bauters Marleen 3626. Clubkcrarting te Hofstede 1. Bauwens Mark 4238; 2. Le- kime José 4005; 3. Kinder mans Frans 3979; 4. Renders Marc 3843; 5. Bogaert Jozef 3783; 6. Liebrecht Hugo 3783. zeer hoogstaand niveau. De Firmin Verbrugge De Denderleeuwse delegatie bij het monument van Prosper De Bruyn.

Voor Allen | 1995 | | pagina 15