P&V Agentschap in Aalst feestelijk geopend 14-2 juni 1995 - «Voor Allen» teen wordt een pak tijd ge wonnen. De gespecialiseerde medewerkers staan in voor een snelle en efficiënte afhan deling van de dossiers. Dit il lustreren we even met een concreet voorbeeld. Eenvoudig Stel, u hebt een auto-ongeval. U hoeft dan enkel het Euro pees aanrijdingsformulier naar het agentschap te brén gen en alles wordt voor u in orde gebracht. De P&V advi seur verzamelt onmiddellijk alle technische en administra tieve gegevens. Hij maakt een afspraak met de expert en stelt u enkele erkende garages voor in uw buurt. Resultaat: de expertise vindt gegaran deerd binnen de drie werkda gen plaats en P&V zal de her stellingskosten die voor haar rekening zijn, rechtstreeks aan de garage, betalen. Kort om, u stapt het P&V agent schap uit en u hoeft zich ner gens meer zorgen over te ma ken. Dit is wat &V bedoelt met anders verzekeren. Nieuwsgierig? Het P&V team van Aalst be staat uit agentschapsdirecteur Patrick Van Den Borre, de adviseurs Leo Vanthuyn<? en Lucien Lison, en de tech- nisch-commerciële mede werkers Philippe Thijbaert en Marijke Van Der Schuere. Maak kennis met hen in het agentschap dat gelegen is aan het Keizersplein 7 in Aalst. Het is open elke werkdag van 9 u. -12.30 u. en van 13.30 u. - 17 u. en op zaterdagmorgen (9 u. -12.30 u.). Kom gerust eens langs. Of maak een afspraak bij u thuis (tel. 053/72.90.11). Sinds 1993 werkt P&V Verze keringen aan de uitbouw van een net van agentschappen verspreid over het hele land. Op 1 juni was Aalst aan de beurt, waar het nieuwe P&V agentschap op het Keizers plein feestelijk werd geopend voor het publiek. Dicht bij de klant P&V wil dicht bij haar verze kerden staan. Want zo kan ze haar cliënten de beste service en kwaliteit bieden. Neem nu zo een agentschap. De direc teur, de adviseurs en de tech- nisch-commerciële bedien den aan het loket staan steeds paraat om de verzekerings problemen van de klant op te lossen. En geven hem graag vrijblijvend advies. Ook bij hem thuis, indien hij dit wenst. Snel Vroeger moesten de agenten de verzekeringsdossiers tel kens naar de hoofdzetel door sturen en dan wachten op een antwoord. Waardoor veel tijd verloren ging. Deze adminis tratieve' rompslomp behoort nu tot het verleden. De P&V agentschappen kunnen nu zelf en onmiddellijk de mees te beslissingen nemen. Me- 1.075 deelnemers op het eetfestijn te Erembodegem Je moet ze elk jaar maar weer verdienen. Op zaterdag, 6 mei, en zon dag, 7 mei 1995, hield de S.P. Erembodegem, in samenwer king met de C.S.C. De Rank Erembodegem, haar 6de steakfestijn ten voordele van haar socio-culturele werking. Het werd een overweldigend sukses. Gelukkig was het bestuur vooruitziend geweest en kon dit eetfestijn doorgaan in de ruime eetzaal van het I.B.S.O. te Aalst. Trouwens niet min der dan 1.075 deelnemers wa ren komen opdagen om mee aan te zitten aan dit eetfestijn en om aldus hun sympathie voor de politieke, sociale en culturele werking voor het so cialisme te betuigen. De afwe zigen hadden eens te meer on gelijk, maar het bestuur was niettemin zeer gelukkig met de talrijke opkomst. Bij de inkom werden de deel nemers opgewacht door Sche pen Patrick Jacobs. De sche pen hield er aan alle deelne mers persoonlijk te ontvan gen, hen de door hem aange boden boerkensaperitief De Rode Roos aan te bieden, en hen van harte te bedanken voor hiin aanwezigheid. Dit bleek de juiste werkwijze wel ke door alle bezoekers werd gewaardeerd. Met de lof over de degelijk heid van het eten, vooral de sausen, de knapperige frieten, de dienstbaarheid van de op- diensters, de snelheid van de bediening, kortom de algeme ne goede gang van zaken en het ordentelijk verloop van al le bedrijvigheden zouden we vele kolommen kunnen vul len. Laten we ons echter be perken zeer grote algemene tevredenheid te uiten over de buitengewone inzet van alle medewerkers en medewerk sters. De Kd. Willy Boriau, geslaagd met de grootste on derscheiding in het examen van frietenbakker, genoot dagen later in zijn dromen nog steeds van de heerlijke geur van frietenbakken. Bij het afsluiten van het eet festijn hield schepen Patrick Jacobs er aan alle medewer kers en medewerksters per soonlijk te bedanken. Wij kunnen hier alleen bevestigen dat dit groots welslagen van ons eetfestijn slechts mogelijk is geweest dank zij de inzet van al deze belangloze mede werkers. Van harte allen be dankt en wij hopen volgend jaar opnieuw op uw medewer king te mogen rekenen. Samenwerken kan helpen. Samenwerken doet het steeds weer. Dat werd trouwens op ons eetfestijn en bij de parle mentsverkiezingen van 21 mei 1995 ovërduidelijk be wezen. Samen zijn we zoveel sterker dan alle losse groepjes ook maar pogen aan te tonen. Dus, samen uit, samen thuis, en «weir doen voesj». Gustaaf Lemaitre

Voor Allen | 1995 | | pagina 14