Actieve senioren vliegen erin JA! S-Sport SVV bezoekt de tuin van Dr. Alfred Vogel «Voor Allen» - 2 juni 1995 Sport doet je goed, dat weten we allemaal. Maar als je een dagje ouder wordt, moet je wel voorzichtig zijn. Niet alle inspan ningen zijn immers nog geschikt voor de sportieve senior. Bij de S-Sport Federatie van Bond Moyson krijgen actieve 50-plussers de kans om op een verantwoorde en vooral aange name manier hun favoriete sport te beoefenen. Infodagen Hoe word ik lid van S-Sport? Programma 1995 Op zaterdag 10 jüni a.s. trekt SVV naar de oevers van het Drontermeer in Elburg. Daar brengen we een bezoek aan de prachtige tuinen van Dr. Alfred Vogel. Programma 10 juni Inschrijvingen Als je gezond ouder wilt worden, is het zeer belangrijk dat je lichaam voldoende beweging krijgt. Een wekelijkse of zelfs dagelijkse spor tieve sessie houdt je jong en alert. Maar als senior moet je wel een heel klein beetje uit je doppen kijken. Wie overdrijft of er te enthou siast invliegt, zou wel eens het omgekeerde effect kunnen bereiken. En dat mag uiteraard de bedoeling niet zijn. Bij S-Sport kan je rekenen op een degelijke stap-voor-stap-begeleiding. Wij zorgen er niet alleen voor dat je werkelijk vooruitgang boekt, je leert ook genieten van een gezonde sportie ve inspanning. Bewegen moet immers in de eerste plaats leuk zijn en geen vervelende klus. De Keep-fit-activiteiten van S-Sport vinden daarom plaats in een ontspannen, gezellige sfeer. De plaatselijke S-Sport-afdelingen hebben doorgaans een goed gevuld programma: Lid worden van S-Sport kost je 200 fr. per jaar. Voor dit bedrag kan je deelnemen aan alle mogelijke sportactiviteiten in de sportclub, de federatie of de afdeling. Voor bepaalde activiteiten kan je nog wel een kleine bijdrage gevraagd worden. Als lid heb je recht op de ongeëvenaarde S-Sporl Service. Wij stellen je lesge vers, materiaal, informatie, infrastructuur, enz. ter beschikking. Conform de wet van 1992 biedt S-Sport haar leden bovendien een verzekering aan. Bij aansluting ontvang je van ons een SPORTPAS, een infobrochure over gezondheid en sport voor senioren en een medische invulfiche. De fiche laat je invullen en ondertekenen door een arts naar keuze. Alle inlichtingen: Bond Moyson, S-Sport, De Colfmaekerstraat 11, 9620 Zottegem, tel. 09/364.99.12. zaalturnen voor senioren, aquagym, wandelin gen, fietstochten, petanque, volksspelen, sport- namiddagen, enz. Heb je zelf een sportief ideetje of wil je een sportactiviteit organiseren? Je kan steeds rekenen op de steun van S- Sport! Wij zorgen voor een lesgever, het nodi ge materiaal, voor de promotie en - niet te ver geten - voor een goeie verzekering. S-Sport organiseert ook regelmatig infodagen. Je krijgt er een uiteenzettig over het nut van lichaamsbeweging op oudere leeftijd (geïllus treerd met een videofilm) en we maken je weg wijs in de vele voordelen van het S-Sport-lid- maatschap. Natuurlijk kunnen op onze infodagen ook ande re onderwepen aan bod komen. Als je een spreker wilt uitnodigen over een bepaald thema dat verband houdt met sport en gezondheid, aarzel dan niet contact op te nemen met ons nationaal secretariaat: S-Sport, Sint-Jansstraat 32, 1000 Brussel, tel. 02/515.02.41. Op 24 juni, tijdens het Dagje Blankenberge van het socialistisch ziekenfonds, onderwerpt S-Sport je aan een speciale conditietest voor senioren. Wie durft onze uitdaging aan? S-Sport organiseert dit jaar twee 'Blijf fit en gezond'-programma's. Er is een sportief luik met allerlei bewegingsactiviteiten en een medisch luik met een geneeskundig onder zoek. Meer informatie krijg je bij je plaatselij ke S-Sport-afdeling op het nummer 09/364.99.12. Op 12 september kunnen enthousiaste wan delaars deelnemen aan een natuurexploratie- dag en wandelzoektocht voor senioren. De afdeling Aalst-Oudenaarde organiseert eind oktober een grote wandelzoektocht te Zottegem en in november een sportief dagje in de Ceder. Meer inlichtingen bij je plaatselijke S-Sport-afdeling, tel. 09/364.99.12 Misschien sla je regelmatig enkele smakelijke kopjes Dr. Vogel achterover zonder je al te veel zorgen te maken over de samenstelling ervan. In Elburg leggen we je haarfijn uit wat er allemaal inzit. Tijdens een deskundige rondlei ding maak je bovendien kennis met meer dan 5 hectaren geneeskrachtige planten. Wie weet doe je enkele ideeën op voor je eigen achter tuintje! In het bezoekerscentrum de 'Vier Jaargetijden' vergasten onze Nederjandse gastheren je op dia's, videofilms en een interessante tentoon stelling. Na afloop weet je werkelijk alles over de produktie van natuurlijke geneesmiddelen en de 'totaalgeneeswijze'van Alfred Vogel. Als je geïnteresseerd bent in kruiden(genees- kunde), mag je deze fascinerende verken ningstocht dus zeker niet missen. 07.00 u.: vertrek in Zottegem, achterkant Station, Br. Mareslaan. De bus vertrekt stipt op tijdl 10.15 u.: aankomst in het centrum met verwel koming en koffie 10.30 urondleiding met gids 12.30 u.: afscheid 12.45 ulunchpauze 14.00 u.: vrije namiddag in Elburg, een pitto resk Nederlands dorpje met tal van beziens waardigheden 16.30 u.: terug naar huis C Geïnteresseerden dienen zo snel mogelijk onderstaande inschrijvingsstrook terug te stu ren naar Bond Moyson SVV-secretariaat, t.a. v. Liliane Berwouts, De Colfmaekerstraat 11, 9620 Zottegem, tel. 09/364.98.11. De deelnameprijs bedraagt 400 fr. per per soon, te storten op rekeningnummer 870- 0407459-25 van het SVV-secretariaat. In de prijs is het bezoek met gids, de busreis, een fooi voor de chauffeur en toeristische info over Elburg inbegrepen. Opgelet! Vergeet zeker niet de nodige guldens mee te brengen. Ik ga op 10 juni a.s. mee op bezoek bij Dr. Vogel. Naam: Adres: Tel: Ik neem personen met me mee. Ik stort bij dezefr. op rekeningnummer 870-0407459-25 van het SVV-secretariaat, De Colfmae kerstraat 119620 Zottegem. Datum: Handtekening: MMMMMHOMM

Voor Allen | 1995 | | pagina 7