Het resultaat van weer een gans jaar hard labeur Tennis in de kijker te Denderleeuw Brakel ontving Tobback ATB.: Happening op den Bleek te Geraardsbergen. Jaarlijks eetfestijn bij bond te Iddergem 16 - 30 mei 1997 - "Voor Allen" Zaterdag 3 mei, reeds in de vroege voormiddag was de ganse ploeg aanwezig. Het voltallig Erembodegems be stuur, aangevuld met heel wat vlijtige sympathisanten, was druk in de weer met de laatste voorbereidingen van het jaar lijks eetfestijn van schepen Patrick Jacobs. Nog groter dan vorig jaar was de opkomst voor sympathieke Patrick. Gustaaf rondde de tel ling af op 1394 eetlustigen, die allen een plezier wilden doen aan Patrick. En het gaat hier meestal om een weder dienst, want heel het jaar door is hij in de weer voor iedereen, bereid te luisteren naar ieders probleem. En steeds tracht hij een oplossing te vinden, hier bij gesteund door de mensen van de Erembodegemse SP. Het resultaat van weer een gans jaar hard labeur, daar ligt de sleutel van zijn succes. De steaks waren malser dan ooit, de aangekochte steak messen dienden niet eens hun best te doen. De bediening verliep vlot. Slechts zondag middag was er een korte wachttijd, maar het leed werd verzacht door het gratis aan geboden aperitiefje. Jenny en Lutgart lieten ieder een (ze zijn er niet veel verge- Tijdens het voorbije provin ciale interclubkampioenschap wist de herenploeg +45 van de GTC-club Denderleeuw zich een tweede plaats in de eind stand te verwerven. Aan de basis van dit succes lagen de spelers Wilfried De Bolle, Werner Lecompte, Maurice Van de Velde, Tony De Ruyck, Jozef Paternoster, André De Neef en Firmin Verbrugge die de laatste wedstrijd, thuis, te gen TC De Jasmijn uit Sint- Niklaas wonnen met een voor zich zelf sprekende uitslag van 5-1. Klap op de vuurpijl was de champagne-overwin ning van de senior van de ploeg. Jozef won op een schit terende wijze, in zeer moeilij ke weersomstandigheden, zijn wedstrijd. Dit alles moest uiteraard ge vierd worden. Aan de ganse ploeg een ver diend proficiat en volgend jaar zeker even goed, misschien nog beter. F.V. ten) raden naar het lint rond de TV. Dit was 4m... lang. Er waren maar liefst 11 juiste inzendin gen. Een onschuldige hand zorgde ervoor dat de TV ging naar de familie Van Den Bos sche Gerard, uit Aalst. En zondagavond was iedereen moe, maar overgelukkig. Want hierdoor krijgt SP Erem- bodegem weer een mooie armslag om hun politieke wer king uit te breiden. En dat zal onverminderd doorgaan, want de mensen hebben echte so cialisten nodig, die dag na dag in de weer zijn voor U en ie dereen. Jan Van Wesemael Op zaterdag 14-06-1997 richt ATBGeraardsbergen ATB happening op Den Bleek in, dat wordt afgesloten met een barbeque. In Den Bleek zullen we kun nen zwemmen, mini-golf, pe- tanque alsook voetbal of ten nis. Na deze inspanning zullen we kunnen verpozen op de Plage waar we dan een echte barbe que houden, er is een tent voorzien zodat we rustig iets kunnen drinken. Op Den Bleek is het begin om 14 uur, en het einde is voor- Ter gelegenheid van het 25-ja- rig bestaan van de Brakelse socialistische gepensioneer- denbond, werd niemand min der dan nationaal voorzitter Louis Tobback bereid gevon den om de feestrede te hou den. Michel Tortelboom, voorzitter van de gepensioneerdenbond, was terecht fier hem op dit feestelijk moment te mogen verwelkomen Centraal thema in de redevoe ring was uiteraard het pen sioen waarvoor de vorige ge neraties zich hebben ingezet, hetgeen eenieder van ons (mits behoud van eze rege ling), vroeg of laat, toelaat om op een comfortabele manier te genieten van "zijn oude dag". De voorzitter werd nadien in de bloemetjes gezet. Eveneens werden aan het oudste lid, Mevrouw Palmyre Fouquet zien omstreeks 17 uur. Op de Plage begint de Barbe que om 18 uur tot De PRIJS IS 250 FR. PER PERSOON voor ZOWEL de AKTIVITEITEN OP DEN BLEEK als de BARBEQUE op de PLAGE. Iedereen is welkom. Inschrijven tot ten laatste 10- 06-1997 bij ANGENON J.P. OF DE BESTUURSLEDEN. Tel: 054/41.66.75. Allen hartelijk welkom. lie Van der Hoeven in de bloe metjes gezet omdat ze elke maandelijkse bijeenkomst in staan voor het maken van de koffie en de bedeling. Na de maaltijd werd door de DJ met dienst onmiddellijk gestart met de danspartij. Opvallend was wel dat heelwat aanwezi gen niet zomaar dansten maar echt geoefende dansen, zelfs in groep, met als resultaat dat het vrij laat werd vooraleer de laatsten de zaal verlieten. Proficiat aan de organisatoren en doe zo verder. Firmin Verbrugge (93 jaar notabene) bloemetjes overhandigd door voorzitter Tobback himself. Nadien zorgde het komisch duo "Dede Fons" voor de muzikale animatie. Alvast een geslaagde namid dag welke navolging verdient! Wel is het spijtig dat van de gelegenheid geen gebruik werd gemaakt om deze mani festatie te organiseren in sa menwerking tussen de gepen sioneerdenbond en de partij, met voorstelling van alle be stuursleden (en niet slechts enkelen) aan voorzitter Tob back, welke als rasecht politi cus wellicht een aantal tips in petto had, welke konden die nen voor de SP-gemeente- raadsleden bij de huidige op- positiekuur en dit onder het motto "eendracht maakt macht". GTC-Denderleeuw +45 van links naar rechts Van de Velde, Lecompte, Paternoster, De Ruyck, De Neef en onze OCMW- mandataris Verbrugge Firmin. Traditioneel rond deze tijd or ganiseert de Bond van de Der de Leeftijd te Iddergem zijn jaarlijks eetfestijn. Op don derdag 15 mei was het dan zo ver. De parochiezaal te Idder gem was eens te meer klaar gezet om de ruim 70 personen te ontvangen en te verrassen op een fijne maaltijd. De trai teur had er echt zijn best aan gedaan en Willy Cobbaert sa men met voorzitter Frans Coppens, konden terecht fier zijn op wat er aangeboden werd. Na de verwelkoming werden Maria Meert en Eme- Schepen Patrick Jacobs, samen met voorzitter Rudy Car don, zetten de duizendste deelneemster in de bloemetjes. Johan Thomas

Voor Allen | 1997 | | pagina 16