SP FEPERAAl AKTIEF Federale SGA-bijeenkomsten voltreffers!! Het Federaal SP/CSC-Secretariaat, een 'open huis' VOOR ALLEN 2 -30 mei 1997-"Voor Allen" Waar kunnen belangstellenden nog terecht? Dinsdag 3 juni 1997: regio Oudenaarde (afdelingen Oudenaarde, Wortegem-Petegem, Zingem en Kruishouten)) Textielhuis, Stationsstraat te Oudenaarde. Sprekers: Julien Verstraeten (SP) - André Van Butsele (BM) - Chris Vandewijgaert (ABW) Dinsdag 10 juni 1997: regio Ronse (afdelingen Ronse, Kluisbergen en Maarkedal) Feestpaleis (bovenzaal), Stationsstraat 21 te Ronse. Sprekers: Dirk Van Der Maelen (SP) - Pierre Janssens (BM) - Chris Vandewijgaert (ABW) Dinsdag 17 juni 1997: regio Aalst (afdelingen Aalst, Erpe-Mere, Lede en Haaltert) Volkshuis, Houtmarkt 1 te Aalst. Sprekers: Gracienne Van Nieuwenbosch (SP) - Pierre Janssens of Nadine De Schutter (BM) - Herman Van Herzele (ABW) (aanvang steeds om 20 uur) V In vorige edities van "Voor Al- len"-magazine hadden wij het reeds over de organisatie van een zestal bijeenkomsten in onze federale regio uitgaande van de SP in nauwe samen werking met een practische uitvoering van de lokale CSC- afdelingen, bedoeld voor enerzijds personeelsleden en verantwoordelijken van ABVV en Bond Moyson, an derzijds SP-Mandatarissen en (bestuursleden van de diverse SP/CSC-afdelingen). De op roep tot deelname vanuit de drie takken van de Socialisti sche Gemeenschappelijke Ac tie werd zeer goed opgevolgd, zodat tot dusver (der zijn in middels drie avonden achter de rug) zeker van een vol treffer kan gesproken worden. Bij het ter perse gaan was de bijeenkomst voor het kanton Geraarsbergen voorbij, de ac tiviteit in Zottegem en Ninove (een kleinere entiteit) kende respectievelijk om en bij de 100 en 50 aanwezigen. De dubbele doelstelling van de bijeenkomsten nog eens bondig samengevat: 1) Wijzen op de impact van fundamentele evoluties in on ze maatschappij (politiek, so ciaal-economisch, enz.) op de arbeidsbeweging en haar orga nisaties. 2) Draagkracht van de organi saties vergroten en het miltan- tisme persoonlijk engagement aanscherpen. De reacties bij de aanwezigen zelf waren eveneens behoor lijk positief. Uiteraard is het de bedoeling dat, na afronding van de cyclus bijeenkomsten, het geheel wordt geëvolueerd. Nu reeds weerklonk de vraag tot nauwe opvolging van en kele aspecten (o.m. wederzijd se ondersteuning bij leden werving, het installeren van een soort "meldpunten" voor problemen van lokaal belang die dan via o.m. OCMW en/of gemeenteraad een politieke vertaling kunnen krijgen, enz.) C.V. Het Federaal Secretariaat van de Socialistische Partij en CSC-Vormingswerk Federatie Aalst - Oudenaarde - Ronse, heeft onderkomen op de eerste verdieping van dit historisch zeer waardevolle pand aan het Malanderplein te Ronse. Het is de bedoeling de "drem pelvrees" van de militanten en geïnteresseerden serieus te verlagen. Het secretariaat wordt dus dagdagelijks een "Open Huis", waar iedereen terecht kan voor service, ad vies en begeleiding voor alle mogelijke organisatiefacetten qua SP- en CSC-werking. Een kleine greep uit het aan bod ledenservice, vormings activiteiten, klein drukwerk, dienstbetoon, politieke coör dinatie, berichtgeving, De ganse ploeg medewerkers o.l.v. Federaal Secretaris Ch ris Vancoppenolle, staat ter beschikking (Ingrid Masure, Brigitte Dumont, Carine Piro en - gedeeltelijk - Jonny Lampens voor het eigenlijke vormingswerk, Greta Van Hende en Wim Tonniau voor administratie en informatie, terwijl Jonny Lampens ook "Voor Allen" coördineert). De kantoren zijn elke werkdag open van 8.30 u. tot 16.30 u., evenals op afspraak (055/21.48.50). Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) Administratie-Publiciteit De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 - 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Herman DE LOOR (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANCOPPENOLLE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny LAMPENS Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat inge diend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdragen in te korten of aan te passen, zon der aan de essentie van de tekst te raken. Ge- naamtekende bijdragen vallen volledig onder de verantwoordelijkheid van de steller.

Voor Allen | 1997 | | pagina 2