SP FEDERAAL AKTIEF Specifieke Federale bijeenkomst rond ledenwervingsactie VOOR ALLEN 'Samen maken we er werk van!' Haal het notaboekje maar boven! 2 - 13 juni 1997 - "Voor Allen" Vanl septenwer '97 tot eind '98 zal een Jet onaanzienlijk deel van de SlP-werking op fe deraal en afdelingsvlak in het teken staan van het aspect 'Lidmaatschap'. De krachtlij nen van de nieuwe echt ge structureerde en gecoördi neerde ledenwervingsactie werden alvast getrokken op een speciale bijeenkomst, vo rige zaterdag (7 juni) in het Volkshuis te Ninove. Om er bij de 40 SP-Afdelings- verantwoordelijken op het vlak van het ledenbeheer (van bodes tot parlementairen) werden vooraf bedacht met een democratische receptie en etentje (voor wat hoort soms ook eens wat en... trouwens de stoverij van 'federale kok' Paul Van der Straeten was voortreffelijk). Na een korte inleiding van Voorzitter Her man De Loor gaf Federaal Se cretaris uitvoerig toelichtin gen bij een werkdocument be treffende de eigen konkrete l federale doelstellingen. Afdelingsplannen Konkreet staan volgende za ken voorop om het ledenbe stand op te vijzelen. - houden wat we hebben, het geen een nauwgezette leden- beheer en administratie impli ceert; - recupereren wat we verloren, m.a.w. mensen die om diverse redenen afhaken alsnog pro beren te overtuigen; - nieuwe leden aansluiten, dus specifieke acties naar poten tiële leden. Daarbij kan beroep worden gedaan op speciale wervings- en onthaalfolders, proefabon nementen, 'Doen' en 'Voor Allen', de actieve inzet (via o.m. kunstboeken) van de Par lementairen, enz. Duidelijk werd anderzijds ge steld dat de ganse actie voor elke Afdeling geen vrijblij vende aangelegenheid mag zijn. Vandaar het poneren van zeer realistische en dus duide lijk haalbare streefcijfers en het voorleggen van een gede tailleerd werkschema door ie dere Afdeling (Timing, initia tieven, enz.) aan het Federaal SP-Bestuur. Een eerste evalu atie start reeds begin juli. Vormingspakket Voor alle inhoudelijke en praktische aspecten van de Af delingsplannen m.b.t. de le denwerving kan men ook te rugvallen op het aanbod van het Vormingscentrum Herman Vos. Nationaal Directeur Da niël De Block gaf zaterdag 11. reeds een ruim overzicht van de mogelijkheden terzake. Or ganisatie van dergelijke sensi biliserende en vormende acti viteit, op Afdelingsvlak lijkt ons trouwens aangewezen. Contacten kunnen gelegd via het Federaal Secretariaat. Spreekt voor zichzelf dat de thematiek van nabij door de Federatie zal gevolgd worden. Een positieve afsluiter, sinds januari tot nu werden al meer dan 200 nieuwe leden geno teerd. C.V. Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) Administratie-Publiciteit De Malanderplein 7 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 - 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Herman DE LOOR (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANC0PPEN0LLE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny LAMPENS Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat inge diend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdragen in te korten of aan te passen, zon der aan de essentie van de tekst te raken. Ge- naamtekende bijdragen vallen volledig onder de verantwoordelijkheid van de steller. Een gedeelte van de aanwezigen uit diverse Afdelingen van onze Federatie. De deelnemers kregen eerst een democratisch etentje aangeboden. Vlaams Parlementslid Gracienne Van Nieuwenborgh met de inleiders van dienst: Chris Vancoppenolle en Herman De Loor (Federatie), Daniël De Block (H. Vos) Vrijdag 26 september: Federaal Administratief en Politiek Congres (Volkshuis Zottegem) Zaterdag 27 september: Federaal Milieudebat Wandel- en Fiets tocht (in kader Vernieuwingscongres) (re gio Oudenaarde) Zaterdag 11 oktober: Nationaal Politiek Actualiteitscongres (Roese- lare) Donderdag 23 oktober: Opening regionale eindtentoonstelling 'Kie zen voor Kunst' (Geraardsbergen).

Voor Allen | 1997 | | pagina 2