Algemene Vergadering SP-Faluintjes Meldert-Baardegém SP-Wijk Grotenberge- Oombergen-Leeuwergem Daguitstap naar Westmalle Essen - Oudenbosch GROOT EETFESTIJN Voorbereidselen schieten goed op Seniorenfeest te Overboelare Politiek Café te Schendelbeke 16 - 03 oktober 1997 - "Voor Allen" Programma: Westmalle: bezoek aan koffiebranderij en chocolaterie. Middagmaal in Essen. Rondleiding met gids in bakkersmolen en stoom- museum, bezoek aan het bakkerijmuseum. Bezoek onder leiding van gids aan de prachtige basiliek van Oudenbosch in Nederland. Zaterdag 11 oktober 1997 Vertrek: 7.45 uur Kerkplein Grotenberge Volwassenen: 800 fr. Kinderen tot 12 jaar: 600 fr. Inschrijving: Ysebaert Wim, Rododendronstraat 2, 9620 Zottegem Tel. 09/360.76.81. CSC-SP-Zottegem Zaterdag 4 oktober 1997 om 19.30 u. Bevegemse Vijvers - Zottegem Familiefeest Welkomstwoord door André VAN DE CASTEELE, SP-Voorzitter Feestmaaltijd Toespraken door Minister Leo Peeters en Vlaams Volksvertegenwoordiger Herman De Loor Muzikaal showprogramma met KANAJO SP Brakel Zondag 12 oktober 1997 van 11.30 tot 14.30 uur Zaal Ceres, Neerstraat - Brakel Menu: - aperitief - soep - varkensgebraad met groentenkrans of Ossetong in Madeirasaus met kroketten Kostprijs: - Volwassenen: 400 frank - Kinderen -12 jaar: 200 frank Iedereen is hartelijk welkom! Op vrijdag 10 oktober 1997 organiseert de nieuwe SP- wijkafdeling Faluintjes Mel- dert-Baardegem zijn eerste Algemene Vergadering in de zaal 'Ons Huis' te Baardegem, aanvang om 20 uur. Op de agenda staat onder meer: - korte inleiding door waarne mend voorzitter Dylan Cassa- er - toespraakjes door Robby Deboelpaep en René Van der Speeten, respectievelijk voor zitter en politiek secretaris van de SP-afdeling Aalst - toespraak door schepen Pa trick Jacobs, peter van onze wijkafdeling - verkiezing van een bestuur - het voorstellen van de activi teitenkalender en programma van de volgende maanden - mogelijkheid tot vraagstel ling en discussie. Op donderdag 9 oktober 1997 organiseert de SP-afdeling Overboelare i.s.m. CSC-Ou- denberg Geraardsbergen, zijn jaarlijks seniorenfeest met po litiek café. Het feest gaat door in de zaal Van Malder, Grote weg 204 te Overboelare. Iedereen is van harte welkom vanaf 13.30 uur. Gastspreker van deze namid dag is onze burgemeester Freddy De Chou, die ons zal onderhouden over het Ge- raardsbergse gemeentebeleid. Voor de muzikale omlijsting Ter gelegenheid van de feest viering '75 jaar SP-Vlag' te Schendelbeke, organiseert de SP-afdeling Schendelbeke i.s.m. CSC Denderh. Ge raardsbergen een Academi sche zitting met politiek café, op zaterdag 18 oktober 1997, om 17.30 uur in Buurthuis, Dagmoedstraat te Schendel beke. Na het welkomstwoord door voorzitter Gilbert Van Mello start het politiek café over drie jaar gemeentebeleid met de socialisten. Gelegenheid tot Daar dit de eerste bijeenkomst is sinds het recent opstarten van de onderafdeling, zijn bui ten de leden, ook alle sympat hisanten van harte welkom. Temeer het voorlopig bestuur ook voorziet in een natje en een droogje voor alle aanwe zigen. De bedoeling is er een gezellig onderonsje van te ma ken. Kandidaten voor het be stuur dienen uiterlijk bezorgd te worden vóór 7 oktober 1997 aan waarnemend voor zitter Dylan Cassaer, Putstraat 5 te 9310 Aalst-Meldert of waarnemend secretaris Paul De Plecker, Kokstraat 30 te 9310 Aalst-Moorsel. De volgende functies zijn te begeven: voorzitter, onder voorzitter, secretaris, penning meester en drie bestuursleden. zorgt de animatiegroep 'Ture- lure' uit Gent. Om organisatorische redenen, gelieve zich in te schrijven, via uw plaatselijke senioren club, bij Francine Van der Ma- elen, 054/41.48.97 (SP-Over- boelare) of Ilse De Henau, 054/41.06.77 (CSC Ouden- berg). We hopen jullie in grote geta le te mogen begroeten en ho pen jullie een aangename na middag te kunnen bezorgen. Francine Van Der Maelen vraagstelling aan de Burge meester en de SP-schepenen en -mandatarissen. De feestrede wordt gehouden door SP-Voorzitter Louis Tob back. Daarna volgt een Breughel- buffet voor alle aanwezigen. Inschrijven verplicht uiterlijk tot maandag 13 oktober 1997 bij de bestuursleden en in alle Bond Moyson-lokalen van Geraardsbergen. Deelname kost 150,- frank (dranken in begrepen). Eetfestijn JS Ronse Op zaterdag 18 oktober 1997 organiseert de JS-Ronse zijn 3e groot eetfestijn. Dit jaar wordt het heuse "Chinese Avond". Vanaf 19.30 uur kan U terecht in de resto H.I.P.B., Ninove- straat 161 te Ronse. SW Ronse De -SVV-afdeling Ronse no digt iedereen uit naar de 2e Trappistenavond op vrijdag 24 oktober 1997 om 20 uur in het COC (Saloon), Nieuwe Brug straat te Ronse. Kom proeven van onze 5 verschillende soor ten trappist vergezeld van een lekkere boerenboterham. Deelname: 200 frank (volwas senen), kinderen tot 12 jaar: 100 frank. Kaarten zijn te bekomen bij de bestuursleden en in het Bond Moyson kantoor. Sociaal Dienstbetoon te Geraardsbergen SP-Ondervoorzitter Van Bel- leghem Donald zal op 4 okto ber 1997 zijn dienstbetoon voor sociaal telefoon tarief en eventuele aanvragen hervatten in het Volkshuis, Markt 15 te Geraardsbergen en dit vanaf 9 tot 11 uur iedere eerste zater dag van de maand. Gelieve tevens zijn nieuw adres te noteren: St. Annas- traat 10 - 9500 Geraardsber gen, tel/fax 054/42.25.65. SW Ninove Op zondag 12 oktober 1997 nodigt SVV-Ninove haar jaar lijkse Algemene Ledenverga dering met koffietafel in de zaal "De Roos", Geraards- bergsestraat te Ninove met aanvang om 14.30 uur. - nakaarten uitstap 75 jaar SVV te Gent - koffie met gebak - een klein geschenk voor alle aanwezigen. Op vrijdag 24 oktober 1997 is er onze "Breugel-avond". Vanaf 18 uur kan U terecht in het Volkshuis, Geraardsbergs- estraat 119 te Ninove. Op het menu staat: Haring of kop met boontjes en aardappel in de schil. Iedereen is van harte welkom. SV Ronse De Socialistische Vrouwen af deling Ronse nodigen ieder een uit naar hun Kaas- en Wijnavond op zaterdag 4 ok tober 1997 vanaf 19 uur in de wijkschool "Broecke" te Ron se. De deelname in de kosten be dragen 350 frank voor vol wassenen, kinderen - 12 jaar betalen 200 frank. Organiseren van festiviteiten eist steeds een grote inzet. Dit is niet minder waar voor de or ganisatie van onze showa vond. Dank zij de medewer king van heelwat bestuursle den staan we er echt klaar voor. De laatste schikkingen zijn getroffen en net zoals vo rig jaar zal de SP show af zijn. Wie in extremis nog wil ge nieten van deze drie uur du rende show kan nog terecht bij Lina Van Holsbeek (053/67.12.80) voorwat de champagne-tafels betreft. Voor gewone inkomkaarten kan U terecht bij de bestuurs leden of in het kantoor van Bond Moyson. Als afdeling en als afdelings voorzitter dank ik bij deze reeds alle sponsors en alle vrienden die reeds intekende en van deze showavond reeds een succes maakten. Firmin Verbrugge

Voor Allen | 1997 | | pagina 16