Karl De Loor SP Erembodegem en Schepen Patrick Jacobs 9e STEAKFESTIJN Opendeur opleiding stukadoor te Oudenaarde De V. F. G. S. blikt terug op geslaagd skiverlof Tel.: privé: 09/361.06.94 4m 20 1 mei 1998 - "Voor Allen" CODEP Verzekeringen Kantoor Herzele Groenlaan 6 9550 Herzele Tel. 053/63.04.81 Kantoor Zottegem Trapstraat 12 9620 Zottegem Tel. 09/361.21.88 nodigen U uit op hun Zaterdag 9 mei 1998 van 11.30 tot 21 uur Zondag 10 mei 1998 van 11.30 tot 15 uur RIBSO Horizon Molenstraat 57, AALST Menu: Steak (natuur - provencaal - champignon of natuur met sla en frietjes) Prijs: 400,-frank. Kindermenu: 200,-frank Patrick biedt U tevens een gratis aperitief je aan Dit steakfestijn wordt ingericht door CSC Erembodegem, ten voor dele van haar Culturele Werking. Reddie Teddy nodigt uit te Geraardsbergen Reddie Teddy, de complete babyservice van het Socialistische ziekenfonds "Bond Moyson", organiseert een "Voormiddag Ba bymassage". Alle mama's of papa's zijn uitgenodigd met hun baby tussen 6 weken en 10 maanden oud op zaterdag 9 mei 1998 in de verga derzaal van het O.-L.-V.-ziekenhuis, Gasthuisstraat 4 te Ge raardsbergen. De sessie start om 10 uur en duurt tot 11.30 uur. De begeleiding gebeurt door mevrouw Coigne, gezondheidscon- sulente. Voor inlichtingen en inschrijvingen kan u terecht bij Reddie Ted dy, De Colfmaeckerstraat 11 te Zottegem, tel. 09/364.98.53. Vooraf inschrijven is noodzakelijk. Het aantal deelnemers is be perkt. De deelnameprijs bedraagt 100,-frank. In de regio blijkt een reële vraag naar dergelijke bekwa me bouwvakkers te bestaan. In samenspraak met de bouw sector heeft de VDAB-Trai- ning Opleiding in Ouden aarde een opleiding 'stuka door' georganiseerd. De opleiding loopt sinds 23 februari in de VDAB-locatie in de Gentstraat 75. Elf cursis ten krijgen gedurende 27 we ken, de opleiding eindigt op 30 augustus, een intensieve praktische training, waarbij de meest geavanceerde technie ken van bepleistering en be kleding worden aangeleerd. Veel aandacht gaat naar attitu de-vorming, de cursist wordt geleerd om snel, kwalitatief en veilig te werken. Op 15 mei om 18.00 u. wor den geïnteresseerde werkge vers en werknemers uitgeno digd om met de opleiding ken nis te maken. Tevens een ideale gelegenheid om het volledige opleidingsprogram ma te leren kennen bij een hapje en een drankje. Tijdens de opendeur krijgen de werkgevers ruime gelegen heid om met de trainingsma nager, de instructeur en de cursisten over eventuele stage en tewerkstellingsmogelijkhe den te overleggen. In dit kader behoort een for mule van alternerende oplei ding met bedrijfsstage tot de mogelijkheden om de nieuwe werknemer vlug in het bedrijf te integreren. Werknemers die een bepaalde techniek willen aanleren, kun nen met een financiële tussen komst door het Fonds voor Bouwvakopleiding (FVB), hiervoor bij VDAB-Training en Opleiding terecht. De CAO-bouw voorziet in verschillende opleidingssyste men zoals peterschap, alterne rende bouwopleiding, oplei dingskrediet en de regeling ar- beid-opleiding. Werkgevers op zoek naar een geschikte medewerker, krij gen gegarandeerd een oplei- dingsvoorstel aan de gunstig ste voorwaarden. Bijkomende informatie kan bekomen worden bij Frans Ghyssaert, trainingsmanager, VDAB-T&O, Koestraat 80, Oudenaarde, tel. 055/31.50.80 Van 20 t/m 28 februari jl. was de Vlaamse Federatie voor Gehandi captensport naar jaarlijkse ge woonte te gast in Sautens, gelegen in het Oostenrijkse Oeztal. Eens te meer beleefde de 28-talli- ge groep (23 mentaal/fysiek ge handicapten 5 begeleiders/les gevers waaronder Firmin Ver- brugge en Lina Van Holsbeek uit Denderleeuw) een onvergetelijke skiweek. Ingedeeld in niveaugroepjes werd gesleuteld aan eenieders skikunst. En inspanningen worden beloond! De schitterende tijden die werden neergezet tijdjens de slalomwed strijd liegen er niet om. Met wel verdiende trots werden de medail les dan ook gretig in ontvangst ge nomen. 'Ik heb toch mijn best ge daan!' zou de inmiddels in Oetz alomgekende Eric zeggen. En dat is toch wat telt! Maar niet alleen op de skipiste was de VFGS meer dan actief. Ook de avonden waren boordevol gevuld met attractieve après-ski- activiteiten waaronder een span nende partij bowling of curling en een onverbeterlijke playback- show. Ook onze aanwezigheid op de plaatselijke ingerichte Rosen- montagabend verliep niet onopge merkt. Aan ambiance geen ge brek! De VFGS is inmiddels een graag geziene gast in het Oetztal. Het is immers niet voor niets dat reeds voor de vijfde maal geopteerd werd voor dit vrij klein maar zeer gehandicaptvriendelijk skigebied. Uit appreciatie voor onze werking loopt het stadsbestuur nu reeds met plannen rond om volgend jaar een uitzonderlijk evenement te or ganiseren. Uit handen van de burgemeester mocht Firmin Verbrugge (reeds voor de 11de maal te gast in Sautens) tijdens ons verblijf te vens een oorkonde in ontvangst nemen waarbij hij gehuldigd werd als ere-burger van deze gemeente. Wintersport toegankelijk maken voor personen met een handicap: onze verdiende zorg! Voor verdere inlichtingen omtrent dit initiatief en/of de verdere wer king kan men terecht bij VFGS, St. Jansstraat 32-38 1000 Brussel, 02/515.02.54 (Van Holsbeek Li- na). wü NAGELMACKERS 1747E"

Voor Allen | 1998 | | pagina 20